Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-11-22, 19:05   #391
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

hmm.. moje z doczepiane.pl mają fajniutkie końce..Nawet nie są rozdwojone ;D wg mnie dużo lepsze od cameronów ( a z tych też byłam zadowolona ).
Fakt falują się po umyciu ale mi to obojętne I tak je kręcę
Na początku jak je dostałam były proste jak druty. Ale jak je pokręciłam to teraz już się "tak zupełnie" nie prostują..

Eh.. A ja myślałam że Rapunzele to już takie "ekskluzywne" włosy i na pewno będziecie z nich zadowolone.. Szkoda, że tak wyszło ;(

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

Cytat:
Napisane przez klaudunciaa Pokaż wiadomość
Pierwsze są za rzadkie.. arnie będzie to wyglądać..

Drugie też odradzam, bo słyszałam same negatywne opinie na ich temat.. ;p

Trzecie to syntetyki.. Miałam je i są fajne, np na jedną okazję tak jak studniówka i są naprawdę wytrzymałe.. Ale chcesz je kręcić więc nie wiem.. Mi się kreciły tylko na termoloki a tak ciężko jest wyregulować jak mocny będzi skręt.. Mi za każdym razem wychodziły bardzo mocno sręcona i wyglądałam jak pudel ;p

O czwartych słyszałam tylko kilka razy ale też negatywne opinie..
No i na koniec camerony.. Ja z jakości byłam bardzo zadowolona.. Ale okazało sie, że mnie oszukali i włosy były 10 cm krótsze..
Ja osobiście mogę Ci polecić te:
http://allegro.pl/naturalne-doczepia...945293429.html
Kręce je cały czas.. zdjęcia dodawałam pare stron wcześniej więc mozesz efekty zobaczyć..

Nie pamiętam skąd ma włosy xLadyx ale ona też chyba jest zadowolona
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:13   #392
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

też myślałam że Rapunzele to jakieś ekskluzywne

ja mam LongHair 2 zestawy, które własnie złączam w jeden
wklejałam ich foty
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 19:43   #393
ona1960
Raczkowanie
 
Avatar ona1960
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 453
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
też myślałam że Rapunzele to jakieś ekskluzywne

ja mam LongHair 2 zestawy, które własnie złączam w jeden
wklejałam ich foty
kiedy zobaczymy efekty?;>
ciekawa jestem jak takie 2 zestawy wyglądają na głowie..
ona1960 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:00   #394
SceneQueene
Zakorzenienie
 
Avatar SceneQueene
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 19 655
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez klaudunciaa Pokaż wiadomość
Te ostatnie
__________________
Każdy problem da się rozwiązać, o ile ma się odpowiednio duży plastikowy worek.

OkiemJulii
FB
Insta
FAQ1 - Jak szybko zapuścić włosy?
FAQ2- dekoloryzacja, kąpiel rozjaśniająca, likwidacja odcieni, numery farb
SceneQueene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:00   #395
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ona1960 Pokaż wiadomość
kiedy zobaczymy efekty?;>
ciekawa jestem jak takie 2 zestawy wyglądają na głowie..
jak skończę robótki ręczne
chyba nie prędko bo mam do tego słomiany zapał
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-22, 20:22   #396
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kasia_zla Pokaż wiadomość
http://www.abeautifulyou.com/images/ext-gl-origin2.jpg

Hmmmm...a mnie się wydawało, że indyjskie włosy z natury falują i raczej nie ma opcji, by były proste jak drut same z siebie, bez żadnych 'wspomagaczy'.
ale przy takiej długości są po prostu zniszczone, tym bardziej że skąd biedna Hinduska ma brać takie preparaty jak my ? Więc jest szczota na końcu
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 05:59   #397
STACIOSZKA
Raczkowanie
 
Avatar STACIOSZKA
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 94
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Camerony są tam (..albo były) najlepsze, zostało mi jakieś 90g przez głupotę i jakoś starcza :P zastanawiam się nad dokupieniem przynajmniej tych 60g. Kupiłam szamponetki z Deli (chyba tak to leci) taki typowy srebrny kolor. Zamiar był taki, żeby trzepnąć to na moje żółte odrosty, ale skończyło się na całej głowie i klipach pięknie złapały, żółty odcień został zniwelowany, ale też nie są całkiem srebrne, takie akurat. Szkoda tylko, że grzywka zrobiła mi się różowo-srebrno-niebieska, mam teraz z 3 odcienie tego blondu, niczym patologia, no, cóż...do fryzjeraa
STACIOSZKA jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 08:46   #398
kabe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ja już podciełam swoim doczepianym końcówki ( były zdecydowanie za długie - 55 cm), zważyłam je ważyły 118 gram- więc można to zakwalifikować jako towar zgodny z opisem. W weekend trochę je przyciemniam. Umyłam je już dwa razy ale nie wiem czy nie robię czegoś źle, może nakładam za dużo odżywek - wydają mi się być takie tłustawe- może jedwab od joanny jest do niczego...
kabe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 08:55   #399
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez STACIOSZKA Pokaż wiadomość
. Szkoda tylko, że grzywka zrobiła mi się różowo-srebrno-niebieska, mam teraz z 3 odcienie tego blondu, niczym patologia, no, cóż...do fryzjeraa
pewnie nie jest tak zle
a ja wczoraj byłam w tesco i pokupowałam sobie odżywki z olejami, i szamponik z ol. arganowym
dziewczyny jest fana promocja bo z bonami tesco ( takie - 5 zł, na wszystkie produkty garniera ), odzywki kosztowały mnie 2,50 , a szampon 400 ml. 5 zł. jeszcze Tz kupiłam dezodoranty w kulce : 3,99
na stronie tesco juz nie ma tych bonów, ale promocja trwa do konca listiopda
/ kupon zapisałam sobie na poczcie , aaa i jeszcze sa znizki na produkty do koloryzacji i kremy Loreala - 10 zł.
miałam zamiar zmienic [pielegnacje swoich włosków( naturalnych), na bardziej naturalna: bez ssl-i, silikonów itp>> kupiłam odzywke polecana na wizazu z alterry: i wogole na mnie nia działa, włosy wrescz sa gorsze. kupie na pewno jakies olejki /
a wracajac do garniera: szamponik w czerw, opakowaniu do włosów farbowanych z zurawina i olejkiem arganowynm>>> pieknie pachnie, włoski pusztste, jeszcze dzisiaj sie wybiore do tesco. ale pólki z produktami garniera opróznione lekko. hehe
miłego dnia dla was,
ja w pracy do 16, ale tylko w jednej dzisuiaj wiec spoko

---------- Dopisano o 09:54 ---------- Poprzedni post napisano o 09:50 ----------

Cytat:
Napisane przez kabe88 Pokaż wiadomość
ja już podciełam swoim doczepianym końcówki ( były zdecydowanie za długie - 55 cm), zważyłam je ważyły 118 gram- więc można to zakwalifikować jako towar zgodny z opisem. W weekend trochę je przyciemniam. Umyłam je już dwa razy ale nie wiem czy nie robię czegoś źle, może nakładam za dużo odżywek - wydają mi się być takie tłustawe- może jedwab od joanny jest do niczego...
hmm może to byc za sprawa jedwabium, ja uzywam czerwonego chi, i włoski sa super, ale staram sie tylko na końcówki dawac
p.s czy uzywacie jakis srodków ochronnych jak krecicie włoski, albo prostujecie??? termo ochronne??
ten jedwab z chi , ponoc takie ma działanie, ale jak go nałoze a potem stylizuje włoski to sa mniej podatne na kręcenie:/

---------- Dopisano o 09:55 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

Cytat:
Napisane przez STACIOSZKA Pokaż wiadomość
Camerony są tam (..albo były) najlepsze,
Były,,,, a może nadal sa ok, tylko ja trafiłam na jakies gó.....no?
aa i jeszcze pare dziewczyn

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-11-23 o 08:56
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:02   #400
kabe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

nie wytrzymałam i zafarbowałam clipy. Moje wnioski:
- szkoda że moje włosy nie są tak zdrowe żeby w trakcie farbowania się nie plątać;
- nigdy nie zastosuje się do wskazówki aby włosy schły na ręczniku- wysuszone na szczotce są sypkie i delikatne ( użyłam mniej produktów i od razu są efekty )
- przyjęły kolor rewelacyjnie;
jeżeli chodzi o wypadanie z taśmy włosków- dokładnie je wyczesałam i te które miały wyjść to wyszły, w trakcie farbowania wszystkie taśmy zgubiły tylko 1 włos!
- kręcą się idealnie, ale przy wilgotności nie ma co liczyć na cud żeby się nie wyprostowały;
jedyny mój minus to fakt że trzeba je podciąć (czy ktoś tego chce, czy nie) bo te mysie ogonki nie wyglądają najlepiej;
jestem ciekawa tego zestawu 220 gram- jeżeli włosy są te same co w zestawie 120 gram to - wow; tylko u kogo to się zmieści na głowie?
a o co wam chodzi z Tymi odstającymi włosami u rapunzel? przy spinkach one odstają?
kabe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:09   #401
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
kabe88 kochana chodzi o to że wygląda to tk jak byś pomieszała różne długości włosów i wszyła je w taśmę na taśmie w rapkach można znaleść tysiące różnych długości to jest po prostu oszustwo żeby niby taśmy były gęstsze to się między te 50cm włosy wszywa włoski o długości od 30cm do 50cm i jak wilgotno to wszystkie sterczą i robi sie normalnie meszek

widzisz? na tym zdjęciu widac że nie są gładkie jak tafla czyli nie są wszystkie jednakowej długości tylko pomieszane dlatego nie są tak błyszczące itd

ale ja wpadłam na pomysł że kupię tą falownicę do włosków i swoje jak i raki będę nimi traktować jak mi wystarczy jeden zestaw to drugi sprzedam i kupie sobie z doczepiane.pl jak bede w PL ^^

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:13 ----------

jak pofaluje i swoje i doczepy to przynajmniej nie będą mnie denerwowały te sterczące kłaczki ^^
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC04603.jpg (69,7 KB, 79 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012

Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2011-11-23 o 12:15 Powód: post pod postem
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 11:15   #402
STACIOSZKA
Raczkowanie
 
Avatar STACIOSZKA
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 94
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

asiulka_22 właśnie te odżywki zachwalałam :P są niedrogie i dobre, a z tymi Cameronami to zmieniając opakowanie bankowo zmienili jakość..
kabe88 spotkałam się z opiniami, że właśnie ten jedwab z Joanny jest do niczego..
STACIOSZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:38   #403
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

a która konkretnie bo pamietam jak mowiłas o tej dla blondynek, dla brunetek nie maja chyba, albo sie myle

---------- Dopisano o 12:37 ---------- Poprzedni post napisano o 12:36 ----------

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
widzisz? na tym zdjęciu widac że nie są gładkie jak tafla czyli nie są wszystkie jednakowej długości tylko pomieszane dlatego nie są tak błyszczące itd
no własnie i przez to wydaja sie takie" zniszczone"

---------- Dopisano o 12:38 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Cytat:
Napisane przez STACIOSZKA Pokaż wiadomość
a z tymi Cameronami to zmieniając opakowanie bankowo zmienili jakość..
.
zgadzam się
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:45   #404
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

czesc dziewczyny !
kiedys tez mase czasu przesiadywalam w tym watku,rozwodzac sie nad tym jak przedluzyc wlosy odeszlam od przedluzania na poczatku tego roku-po 1,przedluzanie na microringi zupelnie zniszczylo mi wlosy,malo tego,musze je rozjasniac,bo nie jestem naturalna blondynka.
przechodzilam na poczatku etap clipów ,mialam wlosy od sandritki, z dobrewlosy.pl. wiekszosc klakow juz wyladowala w koszu :P tak czy inaczej tak cztam i czytam i pomyslalam ze chcialabym na sylwestra przypiac klipy.znajac siebie i tak pewnie bede je nosila tez na codzien.moje wlosy juz troche sie zregenerowaly,ale potrzebuje Waszej opinii,czy ktoras z Was korzystala z zestawu 40cm z przedluzane.pl ?zwracam sie w szczegolnosci do blond wizażanek,bo z tego co wiem,zwykle paczka z blondami jest sporo szczuplejsza od ciemnych clipów.
a gdybym nie wybrala przedluzane.pl to moze polecicie mi cos zamiennego??
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:49   #405
kabe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Szkoda, że nie można tych rapunzlowych bezpośrednio z tymi z doczepianych porównać; w tych z doczepianych też są włoski różnej długości ale nie rozlazły się w różne strony i raczej są tak samo gęstę u góry jak i na dole ( po obcięciu). Czemu świat clip- in musi być tak pełen niebezpieczeństw

miałam przez chwilę blond jasny z doczepiane długość 55 i teraz ciemny blond- nie widziałam różnicy w ilości włosków. Szkoda, że w doczepiane nie ma takiego zestawu np 180 gr 40/45 cm

Edytowane przez kabe88
Czas edycji: 2011-11-23 o 11:50
kabe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:57   #406
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

dziewczyny rozmawiałam własnie z Pniaz..... CAMERON HAIR>>
powiedziałam wprost : ze wczesniej kupowałm włoski w sklepie stacjonarnym.. ostatnio przez strone i zupełnie inne były( dla mnie gorsze) zapytałam ze jesli w sklepie sa inne to chetnie sie wybiore i kupie na miejscu. iiiiii>>>>>>> co sie okazało: i wyszło w trakcie rozmowy>>>>>>>>>> "... no dostajemy włoski od róznych dostawców,.."
---------------
wiec wiecie dokładnie o co chodzi!, jutro maja dostawe i powiedziałam , opisalam dokładnie jakie poprzednie włoski były, i umówilam sie z pania tak ze jesli dostana partie gęstych potrójnie szytych / tak jak tamte/ napisze mi smsa.
sklep maja tez w krakowie.
---------------------
i co sadzicie?????
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 11:59   #407
STACIOSZKA
Raczkowanie
 
Avatar STACIOSZKA
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: BDG
Wiadomości: 94
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

asiulka_22 jeśli ta, którą Ty masz jest czerwona, to również o tą mi chodziło :P dla brunetek nie znalazłam też niestety

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Asia, aaaaaa ! może nie wszystko stracone a pytałaś w jakim opakowaniu są? czarnym, czy szarym?
STACIOSZKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:01   #408
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

http://www.thecity.com.pl/Obiekty-ha...GH-Solvay-Park

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:59 ----------

Cytat:
Napisane przez STACIOSZKA Pokaż wiadomość
asiulka_22 jeśli ta, którą Ty masz jest czerwona, to również o tą mi chodziło :P dla brunetek nie znalazłam też niestety

---------- Dopisano o 12:59 ---------- Poprzedni post napisano o 12:57 ----------

Asia, aaaaaa ! może nie wszystko stracone a pytałaś w jakim opakowaniu są? czarnym, czy szarym?
no o to pytałam kiedys i powiedzieli " ze zmienili opakowanie tylko i wyłacznie ze względów przechowywania"( czarne sa mniejsze)

---------- Dopisano o 13:01 ---------- Poprzedni post napisano o 13:00 ----------

wiec jak otrzymama wiadomosc dam znac kobitki
skoro 18 listopada otwarte, to pewnie dbaja o klientów i moze lepsze włoski???
jest któras wizazanka z krakowa???

Edytowane przez asiulka_22
Czas edycji: 2011-11-23 o 12:02
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 12:49   #409
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

jak bym była w PL to mogła bym skoczyć ^^ bo do krakowa mam 60 km
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-11-23, 13:00   #410
asiulka_22
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka_22
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 214
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
jak bym była w PL to mogła bym skoczyć ^^ bo do krakowa mam 60 km

mnie dzieli ok 170, jak odwiedze ich drugi sklep>> zdam relacje. jesli bym wiedziala ze beda takie jak camerony nr 1>> przejechałabym kawał Polski ( oczywiscie w roli kierujacego Tż) hehe
asiulka_22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 14:04   #411
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez kabe88 Pokaż wiadomość
Szkoda, że nie można tych rapunzlowych bezpośrednio z tymi z doczepianych porównać; w tych z doczepianych też są włoski różnej długości ale nie rozlazły się w różne strony i raczej są tak samo gęstę u góry jak i na dole ( po obcięciu). Czemu świat clip- in musi być tak pełen niebezpieczeństw

miałam przez chwilę blond jasny z doczepiane długość 55 i teraz ciemny blond- nie widziałam różnicy w ilości włosków. Szkoda, że w doczepiane nie ma takiego zestawu np 180 gr 40/45 cm
Kabe88-a mialas moze zestaw 40cm z doczepiane.pl?mnie interesuje wlasnie zestaw z krotsza partia clipów
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 14:22   #412
kabe88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 21
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

niestety nie miałam, ale chyba doradzałabym Ci żebyś zastanowiła się nad tym zestawem chyba 50 cm- 100g; boję się, że ten najmniejszy może być bardzo mały- chyba, że Twoje włosy są długie i potrzebujesz tylko do zagęszczenia?
kabe88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 14:32   #413
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

albo dwa mniejsze

właśnie skończyłam zszywać ze sobą taśmy
jeszcze tylko clipy muszę przyszyć do nich
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 14:45   #414
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

ja poki co mam wlosy ledwo do ramiondlatego tez nie chce zestawu dlugich wlosow.wtedy bedzie duzo bardziej widac przejscie miedzy moimi,a juz to przechodzilam :P .jesli bylby to za mały zestaw to zawsze moge dokupic drugi i przeszyc tasme,bo juz to kiedys robilam a jak oceniasz jakosc jesli chodzi o doczepiane.pl?
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 14:51   #415
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

monic167 to masz długość taką jak ja ^^ śmiało stwierdzam fakt że 50cm to za dużo ale czasem lepiej kupić dłuższe a gęstsze i podciąć bo wydaje mi się że 40cm 70g może być za mało co innego 40cm 100g
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 14:58   #416
monic167
Rozeznanie
 
Avatar monic167
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 691
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez angeells Pokaż wiadomość
monic167 to masz długość taką jak ja ^^ śmiało stwierdzam fakt że 50cm to za dużo ale czasem lepiej kupić dłuższe a gęstsze i podciąć bo wydaje mi się że 40cm 70g może być za mało co innego 40cm 100g
zgodnie z sugestą Xlady mozna wysnuc wersję 40cm i 140g( dwa zestawy) to byłby szał
swoja droga dziewczyny, nie mialyscie tak,ze jesli tasma jest przeszyta powiedzmy 2 razzy (wiem bo kiedys kupilam sama tasme) to bardziej sie plącza?

ja jakichkolwiek wlosow nie mialam, czy z kegla (mocno kiedys polecane,tyle ze na microringi),czy z dobrychwlosow, bo o sandritce to juz nie wsponme to zawsze z biegiem czasu robilo mi sie z nich sianko wlasnie wyszperalam na all zestawy 35cm,co mysle ze tez by mi odpowiadało ;-)Longhair je ma. ktoras z Was powie mi cos na temat jakosci Long haira?
__________________
monic167 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 15:18   #417
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez monic167 Pokaż wiadomość
zgodnie z sugestą Xlady mozna wysnuc wersję 40cm i 140g( dwa zestawy) to byłby szał
swoja droga dziewczyny, nie mialyscie tak,ze jesli tasma jest przeszyta powiedzmy 2 razzy (wiem bo kiedys kupilam sama tasme) to bardziej sie plącza?

ja jakichkolwiek wlosow nie mialam, czy z kegla (mocno kiedys polecane,tyle ze na microringi),czy z dobrychwlosow, bo o sandritce to juz nie wsponme to zawsze z biegiem czasu robilo mi sie z nich sianko wlasnie wyszperalam na all zestawy 35cm,co mysle ze tez by mi odpowiadało ;-)Longhair je ma. ktoras z Was powie mi cos na temat jakosci Long haira?
cofnij się parę stron wstecz wklejałam zestawy Long Hair
są to 2 zestawy 45cm te w wersji po 8 taśm bo jest tez wersja z 6
robiłam testy są naturalne...
jeden zestaw ochładzałam szamponetką a drugi farbowałam, ten zabieg też przeszły na +
są miękkie, mają naturalny połysk,
po umyciu delikatnie falują się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 16:17   #418
viola90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

xLadyx gdzie zamawiałaś swoje longi? i jak oceniasz ich jakość? też planuje jak najszybciej nabyć podobny blond jak Ty i nawet znalazłam pkt dystrybucji w wawie więc na miejscu dobiorę kolor... w zakładzie 140g 55cm kosztuje 319zł a Ty ile dałaś za swoje?
Próbowałaś już ja kręcić?
viola90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 16:52   #419
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viola90 Pokaż wiadomość
xLadyx gdzie zamawiałaś swoje longi? i jak oceniasz ich jakość? też planuje jak najszybciej nabyć podobny blond jak Ty i nawet znalazłam pkt dystrybucji w wawie więc na miejscu dobiorę kolor... w zakładzie 140g 55cm kosztuje 319zł a Ty ile dałaś za swoje?
Próbowałaś już ja kręcić?
ja mam 2 zestawy 45 cm wklejałam link do aukcji
o jakości też już pisałam nie chce tu śmiecić i powtarzać się ciągle więc poczytaj moje wcześniejsze posty

---------- Dopisano o 17:52 ---------- Poprzedni post napisano o 17:51 ----------

całych jeszcze nie kręciłam ale robiłam na jednej taśmie loki prostownicą na temp. 130 stopni
i pokręciły się
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-11-23, 19:55   #420
angeells
Rozeznanie
 
Avatar angeells
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: BERGEN
Wiadomości: 972
Dot.: Przedłużanie włosów - część V - wątek zbiorczy

dziewczyny macie może jakies pomysły na ukrycie przejścia między naturalsami a doczepami? Już tak kombinuje i kombinuje.... oprócz loków ta falownica chociaż nie wiem czy moje by przy falach zbytnio nie sterczały... co jeszcze można poradzić?
__________________
Zapuszczam włosy ^^
17cm(27.12.11)->
19cm(27.01.12)

Olejek rycynowy na brwi i rzęsy
30.12.2011-> widoczna poprawa

Piję drożdże 01.02.12

Piję skrzypopokrzywę 11.02.2012
angeells jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:08.