Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 150 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-11-05, 10:15   #4471
party_girl7
Zakorzenienie
 
Avatar party_girl7
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 6 385
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Odeta podobno miała 2 konta z których prowadziła(z samą sobą) kłótnie i dialogi. Tak wyjaśnił moderator, ma to udowodnione. Jak było naprawde nikt nie wie... i to tyle.
__________________
20.02.2014 24.07.2017
nasze szczęście 24.09.15r.
party_girl7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 10:45   #4472
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Dziewczyny ja mam jeszcze jedno pytanie czym zakonczyc wlosy pociete z tasmy? chodzi mi o metode pod microringi, wiem, ze oryginalne sa z keratyna, można keratyne dostać jakos osobno żeby to zrobić? Wiecie może gdzie? Wiem, że najlepsze są oryginalne w pasmach itp ale proszę bardzo o odpowiedź pozdrawiam!

Ps. Chodzi mi o same końcówki pod mikroringi żeby włoski po prostu nie wypadały

Edytowane przez madziuchna89
Czas edycji: 2009-11-05 o 10:48
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 11:42   #4473
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziuchna89 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam jeszcze jedno pytanie czym zakonczyc wlosy pociete z tasmy? chodzi mi o metode pod microringi, wiem, ze oryginalne sa z keratyna, można keratyne dostać jakos osobno żeby to zrobić? Wiecie może gdzie? Wiem, że najlepsze są oryginalne w pasmach itp ale proszę bardzo o odpowiedź pozdrawiam!

Ps. Chodzi mi o same końcówki pod mikroringi żeby włoski po prostu nie wypadały
Mozna kupic keratyne w palkach do specjalnego pistoletu taka palka chyba cos kolo 1 zl kosztuje
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 11:47   #4474
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

A idzie tą keratyne podgrzać jakoś hmm... na domowe sposoby? Nie chce wydawać na pistolet skoro nie wiem czy jeszcze mi się przyda..
Ach jeszcze o jedno miałam zapytać... wiem, że nie można przypinać grubszego pasma włosów do cieńszego naszych naturalnych, a czy jeśli zrobie odwronie nic sie nie stanie?

Edytowane przez madziuchna89
Czas edycji: 2009-11-05 o 12:23
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 12:22   #4475
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 256
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Do powyzszych wypowiedzi -prosze nie röbcie off topa .Dla zainteresowanych sprawä oodety odsylam do tego wätku.

http://www.wizaz.pl/forum/showthread...373337&page=59
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 256 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 15:07   #4476
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziuchna89 Pokaż wiadomość
A idzie tą keratyne podgrzać jakoś hmm... na domowe sposoby? Nie chce wydawać na pistolet skoro nie wiem czy jeszcze mi się przyda..
Ach jeszcze o jedno miałam zapytać... wiem, że nie można przypinać grubszego pasma włosów do cieńszego naszych naturalnych, a czy jeśli zrobie odwronie nic sie nie stanie?
nic sie nie stanie jesli chdsze pasemko do grubszego (naturalnego) przyczepisz ale odwrotnie to obciazysz naturalny wlos .
A do keratyny ponoc sa jakies "podgrzewalniki" ale ja tam nie korzystam z tego ,a ten pistolet to kwestia 13 zl takze chyba nie tak strasznie
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 15:11   #4477
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Jak to 13zł? Przecież taki zwykły pistolet nic mi nie da? Czy się mylę? Na jakiej to zasadzie? Bo z tego co zdążyłam się zorientować potrzebny jest taki gdzie się to zgrzewa wszystko od razu w środku i jest to koszt ok 100zł jeśli się mylę to proszę mnie sprostować a orientujesz się jakie to są te "podgrzewalniki"?

Edytowane przez madziuchna89
Czas edycji: 2009-11-05 o 15:13
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 15:25   #4478
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

ja ci powiem tak:
Pistolet taki zwykly 13 zl do podgrzewania tych palek wyciskasz krople i rolujesz koncowke. A potem zgrzewarka jak masz tam sa takie ladne dziurki pod koncowki (zalezy od modelu). Niewiem za wiele o tym podgrzewalniku hehe bo go nie uzywam ale cos mi na allegro przemknelo kiedys . a masz linka do tego o czym mowisz ze kosztuje 100 zl?
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 15:42   #4479
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

niestety nie bo tylko tak patrzyłam bo mi zgrzewarka nie jest potrzebna tylko chciałabym te końcówki zrobic keratyną żeby na microringi porobić po prostu a nie orientujesz się co to za pistolety są i czy na pewno od razu podgrzewają? I czy można je np na allegro zakupić bo nie umiem nic podobnego znaleźć? Nie wiem właściwie jak to nazwać żeby wiedzieć czego na pewno szukam... mam nadzieję, że wyraziłam się jasno

o! chyba to chyba to? http://www.allegro.pl/item792614516_...yna_wlosy.html
ale kurcze, to jednak 35zl a nie 13... bo nawet nie mam pewności czy na pewno to zużyje.... <myśli> musze zorientować się na jakiej zasadzie jest ten pistolet...

http://www.allegro.pl/item796207279_...ie_wlosow.html
a może takie coś szło by podgrzać np na kuchence takiej elektrycznej? Co myślicie dziewczyny?

Edytowane przez madziuchna89
Czas edycji: 2009-11-05 o 15:53
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 16:01   #4480
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziuchna89 Pokaż wiadomość
niestety nie bo tylko tak patrzyłam bo mi zgrzewarka nie jest potrzebna tylko chciałabym te końcówki zrobic keratyną żeby na microringi porobić po prostu a nie orientujesz się co to za pistolety są i czy na pewno od razu podgrzewają? I czy można je np na allegro zakupić bo nie umiem nic podobnego znaleźć? Nie wiem właściwie jak to nazwać żeby wiedzieć czego na pewno szukam... mam nadzieję, że wyraziłam się jasno

o! chyba to chyba to? http://www.allegro.pl/item792614516_...yna_wlosy.html
ale kurcze, to jednak 35zl a nie 13... bo nawet nie mam pewności czy na pewno to zużyje.... <myśli> musze zorientować się na jakiej zasadzie jest ten pistolet...

http://www.allegro.pl/item796207279_...ie_wlosow.html
a może takie coś szło by podgrzać np na kuchence takiej elektrycznej? Co myślicie dziewczyny?
tak o taki pistolet mi chodzi i on nie jest tylko do keratyny to jest tez do innych klejow w palce wiem bo takim listwy kasetonowe przyklejalismy on nagrzewa klej i ten on wylatuje w cieklej postacii widzialam tansze
a i jak chcesz podgrzewac "w garnku" to raczej nie palki ,sa tez kulki takie keratynowe malutkie

Edytowane przez kanni
Czas edycji: 2009-11-05 o 16:10
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 16:16   #4481
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Czyli myślisz, że w tej miseczce dałoby rade? Mogłabym prosić kogoś jeszcze o swoją wypowiedź na ten temat? a Tobie kanii bardzo dziękuję
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-05, 16:22   #4482
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

o! chyba to chyba to? http://www.allegro.pl/item792614516_...yna_wlosy.html
ale kurcze, to jednak 35zl a nie 13... bo nawet nie mam pewności czy na pewno to zużyje.... <myśli> musze zorientować się na jakiej zasadzie jest ten pistolet...

prosze,jest i za 13
http://www.allegro.pl/item807528379_...a.html#gallery
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 16:35   #4483
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
o! chyba to chyba to? http://www.allegro.pl/item792614516_...yna_wlosy.html
ale kurcze, to jednak 35zl a nie 13... bo nawet nie mam pewności czy na pewno to zużyje.... <myśli> musze zorientować się na jakiej zasadzie jest ten pistolet...

prosze,jest i za 13
http://www.allegro.pl/item807528379_...a.html#gallery
odradzam kupowanie u dolce vita!!!!!! maja nawet odemnie dwa negatywy. Wogole nie przyslali mi towaru ani nie zwrocili kasy;/ facet wogole jakis cham i prostak pisal mi jakies meile obrazliwe brak slow dobrze ze zrobilam zakupy na mala kwote to odpuscilam sobie biegac na policje po 20 zl....
Ale dobrze pamietalam ze jest po 13:P
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 17:15   #4484
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

tu masz linki do pistoletu, najtanszy sposob na przerobienie
http://www.allegro.pl/item793270304_...naturalne.html


a tu kupisz wszystko
http://www.allegro.pl/item807521708_...ie_wlosow.html
ktos juz na forum polecal ich keratyne
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 20:02   #4485
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

O, super, ślicznie dziękuję dziewczyny
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-05, 21:24   #4486
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Witam wszystkie kobietki Pisalam juz kiedys w tym temacie i teraz znowu mam kilka pytan, a nie ukrywam, że jesteście bardzo pomocne Otoż mam zamiar kupic wloski ze strony dobrewlosy chodzi mi o wlosy naturalne tylko wlasnie i tu jest problem.. w tej chwii mam platynke a chce miec taki sloneczno zloty blond i wlasnie na palecie kolorow jest sloneczny bond nr. 24 ale wyglada on jak platyna jest strasznie jasny natomiasto kolor nr 22 jasny popielaty blobnd wyglada na ciemniejszy od slonecznego blondu a to jest raczej nie mozliwe. Nie wiem moze oni cos pomylili albo slabo zdjecie zrobili ale mam straszmy dylemat. Wloski kosztuja jednak sporo dla mnie to jest duzy wydatek a chce byc w pelni zadowolona. Moze ktoras z was zamawiała tam wloski i wypowie sie co do kolorow czy ten sloneczny blond naprawde wyglada jak platyna?
Od zawsze marzy mi sie taki kolor wlosow. Moze podpowiecie mi czy ktorys kolor z tej palety ze strony dobrewlosy odpowiada choc troche temu co jest na zdjeciu. Bardzo bym prosila o rady

NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 06:27   #4487
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
Witam wszystkie kobietki Pisalam juz kiedys w tym temacie i teraz znowu mam kilka pytan, a nie ukrywam, że jesteście bardzo pomocne Otoż mam zamiar kupic wloski ze strony dobrewlosy chodzi mi o wlosy naturalne tylko wlasnie i tu jest problem.. w tej chwii mam platynke a chce miec taki sloneczno zloty blond i wlasnie na palecie kolorow jest sloneczny bond nr. 24 ale wyglada on jak platyna jest strasznie jasny natomiasto kolor nr 22 jasny popielaty blobnd wyglada na ciemniejszy od slonecznego blondu a to jest raczej nie mozliwe. Nie wiem moze oni cos pomylili albo slabo zdjecie zrobili ale mam straszmy dylemat. Wloski kosztuja jednak sporo dla mnie to jest duzy wydatek a chce byc w pelni zadowolona. Moze ktoras z was zamawiała tam wloski i wypowie sie co do kolorow czy ten sloneczny blond naprawde wyglada jak platyna?
Od zawsze marzy mi sie taki kolor wlosow. Moze podpowiecie mi czy ktorys kolor z tej palety ze strony dobrewlosy odpowiada choc troche temu co jest na zdjeciu. Bardzo bym prosila o rady

podrzuć linkiem do katalogu kolorów.
przede wszystkim dobierając włosy musisz wybierac kolor podobny do swoich nie do modelki.
ja wiem,że takie ci się podobają,ale co zrobisz jeśli swoich nie dofarbujesz?
w przypadku włosów do przedłuzania dobiera się do końcówek,bo to one będą dotykały się,ze sztucznymi.
wielkim błedem jest dobieranie do odrostów,bo często się zdarza,ze odrosty,a końce to kilka stopni różnicy w kolorze.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 10:16   #4488
neheszta
Zakorzenienie
 
Avatar neheszta
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 633
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
podrzuć linkiem do katalogu kolorów.
przede wszystkim dobierając włosy musisz wybierac kolor podobny do swoich nie do modelki.
ja wiem,że takie ci się podobają,ale co zrobisz jeśli swoich nie dofarbujesz?
w przypadku włosów do przedłuzania dobiera się do końcówek,bo to one będą dotykały się,ze sztucznymi.
wielkim błedem jest dobieranie do odrostów,bo często się zdarza,ze odrosty,a końce to kilka stopni różnicy w kolorze.
No moje włosy u nasady są jaśniejsze niż końcówki
neheszta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 11:33   #4489
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Dziewczyny a ten co ja zamawialam nie jest bardzo poodbny do wlosow tej babki ze zdjecia? Jakos tak mi sie wydaje
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-06, 11:46   #4490
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
podrzuć linkiem do katalogu kolorów.
przede wszystkim dobierając włosy musisz wybierac kolor podobny do swoich nie do modelki.
ja wiem,że takie ci się podobają,ale co zrobisz jeśli swoich nie dofarbujesz?
w przypadku włosów do przedłuzania dobiera się do końcówek,bo to one będą dotykały się,ze sztucznymi.
wielkim błedem jest dobieranie do odrostów,bo często się zdarza,ze odrosty,a końce to kilka stopni różnicy w kolorze.
prosze tutaj na tej stronie jest paleta kolorow
http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...600d99ab4da7e3

Rozumiem, ale ten kolor co ma ta modelka mi sie tak podoba ze pojde chyba do najlepszego fryzjera w miescie zeby mi taki kolor zrobil. Naprawde zakochalam sie w tym kolorze i nie chce innego Mam nadzieje ze pomozesz mi z doborem kolorku
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 12:10   #4491
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

to znowu ja... jeszcze odnośnie tego pistoletu o którym pisalam- to może być to taki zwykły pistolet kupiony np w OBI? Bo widziałam coś takiego ale nie jestem pewna czy można tego użyć?

NeverGoodEnough18 ja radziłabym Ci jednak najpierw te włoski zafarbować na ten wymarzony kolor bo wiadomo jak jest z tymi fryzjerami... powiesz, że chcesz tak a zrobią Ci inaczej....
Posklejałam fotki i co do Twojego pytania, jak dla mnie to kurcze niebardzo te kolorki do siebie pasuja, nie ma takiego idealnego który by się zlewał, mam nadzieję, że na tym zdjęciu które załączyłam coś tam widać

Edytowane przez madziuchna89
Czas edycji: 2009-11-06 o 12:26
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 12:45   #4492
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziuchna89 Pokaż wiadomość
to znowu ja... jeszcze odnośnie tego pistoletu o którym pisalam- to może być to taki zwykły pistolet kupiony np w OBI? Bo widziałam coś takiego ale nie jestem pewna czy można tego użyć?

NeverGoodEnough18 ja radziłabym Ci jednak najpierw te włoski zafarbować na ten wymarzony kolor bo wiadomo jak jest z tymi fryzjerami... powiesz, że chcesz tak a zrobią Ci inaczej....
Posklejałam fotki i co do Twojego pytania, jak dla mnie to kurcze niebardzo te kolorki do siebie pasuja, nie ma takiego idealnego który by się zlewał, mam nadzieję, że na tym zdjęciu które załączyłam coś tam widać

Tzn ja mam w tej chwili bardzo jasmy bond platyna praktycznie a jak zafarbuje wlosy i kolor wlosow przedluzanych okaze sie inny i bede musiala znowu farbowac? Wole zaczekac na wloski i isc z nimi do fryzjera. A co do koloru to w sumie tez nr 25 mi sie podoba ale kurcze boje sie ze troszke rudawy bedzie a tego nie chce
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 13:09   #4493
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madziuchna89 Pokaż wiadomość
to znowu ja... jeszcze odnośnie tego pistoletu o którym pisalam- to może być to taki zwykły pistolet kupiony np w OBI? Bo widziałam coś takiego ale nie jestem pewna czy można tego użyć?

Pewnie, że może być ! Bo te na allegro to nic innego, jak zwykłe pistolety do kleju , wiem, bo sama identyczny jak ten niebieski kupiłam właśnie w OBI i dałam za niego 8 zł na allegro piszą, że to specjalistyczne do roztapiania keratyny yhym...... nie daj się zwieść tym hasłom to najnormalniejszy zwykły pistolet do kleju, do którego mieści się standardowa pałka keratynowa
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 13:44   #4494
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez NeverGoodEnough18 Pokaż wiadomość
prosze tutaj na tej stronie jest paleta kolorow
http://www.dobrewlosy.pl/product_inf...600d99ab4da7e3

Rozumiem, ale ten kolor co ma ta modelka mi sie tak podoba ze pojde chyba do najlepszego fryzjera w miescie zeby mi taki kolor zrobil. Naprawde zakochalam sie w tym kolorze i nie chce innego Mam nadzieje ze pomozesz mi z doborem kolorku
Załącznik 2633311--te w paczkach dość kiepsko wyglądają kolorystycznie.
mam nadzieję,że z wzornika bedzie można wybrać inny kolor.
Cytat:
Napisane przez madziuchna89 Pokaż wiadomość
to znowu ja... jeszcze odnośnie tego pistoletu o którym pisalam- to może być to taki zwykły pistolet kupiony np w OBI? Bo widziałam coś takiego ale nie jestem pewna czy można tego użyć?

NeverGoodEnough18 ja radziłabym Ci jednak najpierw te włoski zafarbować na ten wymarzony kolor bo wiadomo jak jest z tymi fryzjerami... powiesz, że chcesz tak a zrobią Ci inaczej....
Posklejałam fotki i co do Twojego pytania, jak dla mnie to kurcze niebardzo te kolorki do siebie pasuja, nie ma takiego idealnego który by się zlewał, mam nadzieję, że na tym zdjęciu które załączyłam coś tam widać
dobrze sie spisałaś
według mnie kolor 25 będzie dobrym odcieniem,bo już 27 zalatuje takim pomarańczem.
pamiętaj,że to zawsze 70%powodzenia w dobieraniu kolorów,a w razie czego można wymienić.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 17:24   #4495
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

ja mam ich próbnik dw ale muszę poszukac 25 jest sztuczny, taki jasny rudy blond choć ładny
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 18:07   #4496
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Jakie możecie polecić włosy syntetyczne dobrej jakości? Macie sprawdzonych sprzedawców/hurtownie internetowe? Prosze o jakieś namiary chodzi mi o przedłużanie na microringach ale mogą być też takie które da się przerobić ale chodzi mi o takie które jeśli są w pasemkach mają po 1g

Edytowane przez madziuchna89
Czas edycji: 2009-11-06 o 18:13
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 21:16   #4497
NeverGoodEnough18
Wieczne Kutango
 
Avatar NeverGoodEnough18
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 23 118
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez sintagma Pokaż wiadomość
ja mam ich próbnik dw ale muszę poszukac 25 jest sztuczny, taki jasny rudy blond choć ładny
o kurcze no to ladnie a ja juz sie cieszylam ze bede miala sliczne blond wloski za rudym nie przepadam niestety. Jak masz ten próbnik w domu to bardzo bym prosila o jakas fotke
NeverGoodEnough18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-06, 23:55   #4498
17zakrecona
Wtajemniczenie
 
Avatar 17zakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 2 018
GG do 17zakrecona
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

czeeeesc wam wlosomaniaczki. w tym tygodniu decydowalam sie ze przedluze wreszcie wosy. juz troche o tym czytalam ale dalej mam pewn pytania. przewaznie sa na sprzedaz wlosy akbo calkiem krecone albo proste juk drut. ja mam wlosy tak pomiedzy. to powinnam kupic krecona abym je mogla prostowac czy odwrotnie? chce przedluzyc wlosy metoda na zgrzewy. czy ktoc kupowal wlosy u tego sprzedawcy?
http://www.allegro.pl/item775831680_...mka_100sz.html
lub
http://www.allegro.pl/item785297432_...lowianska.html
?????? mam nadzieje ze mi doradzicie i szybko pochwale sie wam moimi nowymi wloskami
__________________
17zakrecona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 13:23   #4499
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez 17zakrecona Pokaż wiadomość
czeeeesc wam wlosomaniaczki. w tym tygodniu decydowalam sie ze przedluze wreszcie wosy. juz troche o tym czytalam ale dalej mam pewn pytania. przewaznie sa na sprzedaz wlosy akbo calkiem krecone albo proste juk drut. ja mam wlosy tak pomiedzy. to powinnam kupic krecona abym je mogla prostowac czy odwrotnie? chce przedluzyc wlosy metoda na zgrzewy. czy ktoc kupowal wlosy u tego sprzedawcy?
http://www.allegro.pl/item775831680_...mka_100sz.html
lub
http://www.allegro.pl/item785297432_...lowianska.html
?????? mam nadzieje ze mi doradzicie i szybko pochwale sie wam moimi nowymi wloskami
z tego co opowiadały tu dziewczyny to w naturalnych nie kupisz włosów kręconych.
ponoć te,ktore się falują szybko się prostują w trakcie noszenia.
jedyna rada to kręcić u siebie na głowie.

nie wiem,czy ktoś tam kupował


zastanawia mnie jeden fakt przy pierwszej aukcji:
CENA: 159,99 zł za komplet
100 pasemek (do wyboru włosy indyjskie lub europejskie)
Włoski są proste i mają długość 50cm.

NIGDY INDYJSKIE NIE BYŁY W TEJ SAMEJ CENIE CO EUROPEJSKIE

W DRUGIM LINKU NAPISALI:WŁOSY O STRUKTURZE EUROPEJSKIEJ-NIE MA CZEGOŚ TAKIEGO...

ściema



Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2009-11-07 o 13:30
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-07, 13:23   #4500
madziuchna89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 154
Dot.: Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy

Fajne te włoski gdzie są po 20 pasemek, na tej drugiej aukcji, tylko coś tanie ciekawe czy aby na pewno naturalne ale kurcze aż mi się ich zachciało :P tylko ciekawe też jak jest z ich grubością.... ja się zastanawiałam nad syntetykami z tej stronki http://hairextension.icx.pl/ mają bardze pozytywne opinie a i pasemka grube co widać tutaj http://hairextension.icx.pl/instrukcja.php co o tym myślicie?

TmargoT znalazłam u tego samego sprzedawny takie włoski syntetyczne http://allegro.pl/item799688265_60cm...mek_ringi.html i zaczynam poważnie zastanawiać się nad ich kupnem, dziewczyny co o tym myślicie?

Edytowane przez madziuchna89
Czas edycji: 2009-11-07 o 13:38
madziuchna89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:29.