Warkoczyki-wątek zbiorczy - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-28, 09:56   #1921
antyrealistka
Raczkowanie
 
Avatar antyrealistka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: sercem Nowy Jork
Wiadomości: 87
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

wróciłam po długiej nieobecności. Jakoś nie miałam czasu. Wracam do warkoczy! Nie wiem zastanawiam się nad zrobienime nowych na drugie wakacje. W tym roku zrobiłam swoje pierwsze warkocze 19 czerwca. Były koloru jasny brąz + fiolet. Nie były zrobione zbyt ładnie (nie równo, itd.) zdjęłam je po 5 dniach. Strasznie sedziała mnie głowa, miałam krosty, które zdraopywałam do krwi. I co sądzicie zrobić drugie za jakiś cxzas.?
__________________
W tańcu możesz sobie pozolić na luksus bycia sobą.

NEW AGE IS NOT HIP-HOP !!

<uśmiech>
antyrealistka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 10:25   #1922
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

jak lubisz taką fryzurę, to czemu nie?
tylko tym razem może spróbuj u kogo innego, skoro wyszły nierówne.

a i mam pytanie ogólne: czy to zawsze jest tak, że skóra jest podrażniona przez kilka pierwszych dni? wizażanki często tu narzekają na problemy z swędzeniem, krostkami i innymi przypadłościami. pytam, bo jestem bojaźliwa na tym gruncie
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-28, 21:24   #1923
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;1394983 1]jak lubisz taką fryzurę, to czemu nie?
tylko tym razem może spróbuj u kogo innego, skoro wyszły nierówne.

a i mam pytanie ogólne: czy to zawsze jest tak, że skóra jest podrażniona przez kilka pierwszych dni? wizażanki często tu narzekają na problemy z swędzeniem, krostkami i innymi przypadłościami. pytam, bo jestem bojaźliwa na tym gruncie [/QUOTE]
powiedzialabym,ze to sie zdarza w 5 na 10 przypadkow
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:28   #1924
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej
Mam pytanko: baglady czy mozna samemu zrobic sobie warkoczyki syntetyczne? slyszalam o dziewczynach co robia sobie same, mi robila zawsze kolezanka ale teraz jakos sama bym sprubowala. Czy masz jakies wskazowki dot,robienia samemu? B prosze o odp i Pozdrawiam;*


i blagam niech mi ktos powie jaki kolor ma ta dziewczyna na str 57 SunShineDoll.Piękne!!

Edytowane przez MYSIACZKA
Czas edycji: 2009-08-29 o 12:35
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 12:42   #1925
cranberi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 74
GG do cranberi
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

oczywiście, że można, ja sobie plotę sama od jakiegoś czasu. Pierwsze warkoczyki plotła mi jakaś laska, ale były tak beznadziejne, że to co ja sobie sama zaplatam to jest 8 cud swiata w porownaniu trzeba tylko cierpliwości, ja sobie to rozkładam na kilka dni i przeplatam partiami powodzenia!
cranberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 20:02   #1926
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

witam
ja mam troche inne pytanie, chociaz dotyczy warkoczy, a właściwie to jednego i to dobieranego
czy macie może jakieś zdjęcie jak zrobic tak dobieranogo, albo jakoś warkocza żeby po jednej stronie głowy wyglądało jakby było wygolone. wiem, że trochę namieszałam, mam nadzieję, że mnie zrozumiałyście. i wiem, że najlepiej jakbym sobie poprostu ogoliła połowe głowy, ale póki co szkoda mi włosów
załączam dwa zdjęcia żeby mniejwięcej wam to zobrazować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2c3e57e10016a17a4a475b34.jpg (33,2 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jdavey2.jpg (30,4 KB, 92 załadowań)
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 20:53   #1927
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez cranberi Pokaż wiadomość
oczywiście, że można, ja sobie plotę sama od jakiegoś czasu. Pierwsze warkoczyki plotła mi jakaś laska, ale były tak beznadziejne, że to co ja sobie sama zaplatam to jest 8 cud swiata w porownaniu trzeba tylko cierpliwości, ja sobie to rozkładam na kilka dni i przeplatam partiami powodzenia!
Dziekuje cranberi a powiedz mi jeszcze pleciesz od tylu glowy czy od czoła? jak z zaplataniem z tylu glowy sobie radzisz?;*
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 20:55   #1928
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
witam
ja mam troche inne pytanie, chociaz dotyczy warkoczy, a właściwie to jednego i to dobieranego
czy macie może jakieś zdjęcie jak zrobic tak dobieranogo, albo jakoś warkocza żeby po jednej stronie głowy wyglądało jakby było wygolone. wiem, że trochę namieszałam, mam nadzieję, że mnie zrozumiałyście. i wiem, że najlepiej jakbym sobie poprostu ogoliła połowe głowy, ale póki co szkoda mi włosów
załączam dwa zdjęcia żeby mniejwięcej wam to zobrazować


Te 2 zdjęcia które załączyłaś przedstawiają dzieczyny które mają WYGOLONE PÓŁ GŁOWY A NIE WARKOCZYKOWO ZAPLECIONE, jeśli chcesz sobie zapleść kilka warkoczyków na boku i żeby to wyglądało jakby wygolone, chociaż wydaje mi się, że nie trzeba być fachowcem, żeby zauważyć że to nie jest wygolone tylko warkoczyki, musisz zrobić cienkie dobierane...



Odnośnie mojego koloru - BIAŁE WŁOSY SYNTETYCZNE...
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:16   #1929
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 10 936
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
witam
ja mam troche inne pytanie, chociaz dotyczy warkoczy, a właściwie to jednego i to dobieranego
czy macie może jakieś zdjęcie jak zrobic tak dobieranogo, albo jakoś warkocza żeby po jednej stronie głowy wyglądało jakby było wygolone. wiem, że trochę namieszałam, mam nadzieję, że mnie zrozumiałyście. i wiem, że najlepiej jakbym sobie poprostu ogoliła połowe głowy, ale póki co szkoda mi włosów
załączam dwa zdjęcia żeby mniejwięcej wam to zobrazować
na drugim zdjęciu najperfidniej jest wygolone, a po środku irokezik
na pierwszym... myślę, że trzeba pokombinować z warkoczykami dobieranymi idącymi po boku głowy. nie muszą być wąskie, możesz dowolnie wybrać szerokość warkocza. w tym momencie zdałabym się na inwencję własną, bo ciężko takie fryzurki opisać, zwłaszcza bez żadnych schematów czy zdjęć.
788bb1639a979260fb005346e9120b060466cef5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:24   #1930
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez SunShineDoll Pokaż wiadomość
Te 2 zdjęcia które załączyłaś przedstawiają dzieczyny które mają WYGOLONE PÓŁ GŁOWY A NIE WARKOCZYKOWO ZAPLECIONE, jeśli chcesz sobie zapleść kilka warkoczyków na boku i żeby to wyglądało jakby wygolone, chociaż wydaje mi się, że nie trzeba być fachowcem, żeby zauważyć że to nie jest wygolone tylko warkoczyki, musisz zrobić cienkie dobierane...



Odnośnie mojego koloru - BIAŁE WŁOSY SYNTETYCZNE...
[1=788bb1639a979260fb00534 6e9120b060466cef5;1397786 1]na drugim zdjęciu najperfidniej jest wygolone, a po środku irokezik
na pierwszym... myślę, że trzeba pokombinować z warkoczykami dobieranymi idącymi po boku głowy. nie muszą być wąskie, możesz dowolnie wybrać szerokość warkocza. w tym momencie zdałabym się na inwencję własną, bo ciężko takie fryzurki opisać, zwłaszcza bez żadnych schematów czy zdjęć.[/QUOTE]

wiedziałam, że nikt mnie nie zrozumie dobrze widzę, że te dziewczyny na zdjęciach mają ogolone głowy. tam gdzie one mają wygolone ja chciałabym dobierane, pytałam czy może któraś z Was ma takie zdjęcia ale z dobieranymi. ale mniejsza z tym. jakos sobie pokombinuję mimo wszystko dziękuję.
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 21:27   #1931
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Hej
Mam pytanko: baglady czy mozna samemu zrobic sobie warkoczyki syntetyczne? slyszalam o dziewczynach co robia sobie same, mi robila zawsze kolezanka ale teraz jakos sama bym sprubowala. Czy masz jakies wskazowki dot,robienia samemu? B prosze o odp i Pozdrawiam;*


i blagam niech mi ktos powie jaki kolor ma ta dziewczyna na str 57 SunShineDoll.Piękne!!
ja od dawna robie sobie sama.zaczynam od przodu
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 21:46   #1932
cranberi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 74
GG do cranberi
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

tak tak, od przodu z tyłu jakoś daję radę, po prostu nie są super extra równo podzielone na ładne kwadraciki, ale w niczym to nie przeszkadza powodzenia!
cranberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 08:19   #1933
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

dziekuje za odp ;* bede prubowac robic warkocze;* SunShineDoll dziekuje za pomoc i PW.;*pozdrawiam
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 11:00   #1934
SunShineDoll
Rozeznanie
 
Avatar SunShineDoll
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 609
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
wiedziałam, że nikt mnie nie zrozumie dobrze widzę, że te dziewczyny na zdjęciach mają ogolone głowy. tam gdzie one mają wygolone ja chciałabym dobierane, pytałam czy może któraś z Was ma takie zdjęcia ale z dobieranymi. ale mniejsza z tym. jakos sobie pokombinuję mimo wszystko dziękuję.

Dobierane z syntetycznymi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FIFI.jpg (46,9 KB, 127 załadowań)
SunShineDoll jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 11:42   #1935
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Smile Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Hej Dziewczyny!
Czy wie ktoras z was gdzie mozna kupic zgrzewarke do warkoczykow za jakąs przyzwoitą cenę?patrzylam na allegro i nie ma;( buziaki Pozdrawiam
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 14:17   #1936
chwiejna88
Raczkowanie
 
Avatar chwiejna88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 53
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hej dziewczyny. Też mam zamiar w najbliższym czasie zrobić sobie warkoczyki. Nie wiem tylko jaką długość wybrać-35 cm, czy 50-55 cm. Jak myślicie, które będą lepiej wyglądały? Dodam, że mam rude włosy
chwiejna88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 18:55   #1937
paula3259
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

hej przeczytałam cały wątek zajeło mi to troche czasu ale dotarłam dzieki temu wszytsko wiem i nie musze o nic wiecej pytać troszke orzestraszyły mnie te krostki i swędzenie glowy ale według mnie kto nie ryzykuje ten nie ma
dlatego tez po powrocie z gdańska jestem umowiona w łodzi gdzie mieszkan na warkoczyki sama zamowiłam sobie wloski brąz 6 i do tego pasemeczka w kolorze 8 mam nadzieje że bedzie sie fajnie komponowało do tego kilka pasemek fioletowych całych i omatko nie wiem co mi strzeliło do głowy ale zółtych ale pani przez telefon powiedziała że ma i fajnie to przy brazie wyglada
jak tylko zrobie sobie warkoczyki to sie na pewno pochwalę
paula3259 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 22:03   #1938
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez chwiejna88 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny. Też mam zamiar w najbliższym czasie zrobić sobie warkoczyki. Nie wiem tylko jaką długość wybrać-35 cm, czy 50-55 cm. Jak myślicie, które będą lepiej wyglądały? Dodam, że mam rude włosy
do połowy plecow czyli 50 cm

---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:02 ----------

Cytat:
Napisane przez MYSIACZKA Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Czy wie ktoras z was gdzie mozna kupic zgrzewarke do warkoczykow za jakąs przyzwoitą cenę?patrzylam na allegro i nie ma;( buziaki Pozdrawiam
ja zamawialam z amerykanskiej strony , zkosztami wysylki wyszlo ok 120zl. ale ogolnie lezyi sie kurzy,bo jest slaba
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 00:03   #1939
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
witam
ja mam troche inne pytanie, chociaz dotyczy warkoczy, a właściwie to jednego i to dobieranego
czy macie może jakieś zdjęcie jak zrobic tak dobieranogo, albo jakoś warkocza żeby po jednej stronie głowy wyglądało jakby było wygolone. wiem, że trochę namieszałam, mam nadzieję, że mnie zrozumiałyście. i wiem, że najlepiej jakbym sobie poprostu ogoliła połowe głowy, ale póki co szkoda mi włosów
załączam dwa zdjęcia żeby mniejwięcej wam to zobrazować
http://twistedhair.pl/gfx/19i.jpg
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-31, 14:02   #1940
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Wiec postanowione!
Za jakies 3 tyg biore lustro siadam i plote
Zawsze w kwesti wlosow sobie sama radzilam wiec mam nadzieje ze dam rade z warkoczykami ,zawsze myslalam ze jesli chodzi o warkoczyki to samemu ni dyrydy ale przekonalam sie,zreszta glupia nigdy nie prubowalam,musze jeszcze zakupic ta zgrzewarke tylko szkoda ze ona taka droga ,ale nie bede chodzic z bialymi warkoczami z przypalona koncowka bardzo brzydko to wyglada.Pozdrawiam
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 14:28   #1941
cranberi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 74
GG do cranberi
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Powodzenia Mnie niestety też w najbliższych dniach czeka przeplatanie, koniecznie pokaż jak Ci wyszły
cranberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 15:59   #1942
karoollka93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 105
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

waham sie między dwiema paniami z bydgoszczy ktore plota warkole..przesyłam zdjecia ..napiszcie ktore lepiej zaplecione ...zalezy mi na waszej opini ...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg www.jpg (10,5 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg LGIM0027.jpg (153,7 KB, 131 załadowań)
__________________
' Be happy for this moment … this moment is your life

mój koralikowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=420221
karoollka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 17:56   #1943
MYSIACZKA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Niebo
Wiadomości: 171
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez karoollka93 Pokaż wiadomość
waham sie między dwiema paniami z bydgoszczy ktore plota warkole..przesyłam zdjecia ..napiszcie ktore lepiej zaplecione ...zalezy mi na waszej opini ...
Wg mnie i te i te sa ok.Nie ma drastycznej rozicy miedzy nimi.A jak to wyglada cenowo ? Pozdrawiam


Jak tylko zrobie warkoczyki to wkleje zdjecia
MYSIACZKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-31, 21:31   #1944
bagladyshop
Raczkowanie
 
Avatar bagladyshop
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 306
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez karoollka93 Pokaż wiadomość
waham sie między dwiema paniami z bydgoszczy ktore plota warkole..przesyłam zdjecia ..napiszcie ktore lepiej zaplecione ...zalezy mi na waszej opini ...
pierwsze-tych drugich jakos mało objetosciowo
bagladyshop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-01, 22:26   #1945
SunShineAcid
Przyczajenie
 
Avatar SunShineAcid
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
GG do SunShineAcid
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Witam!
Jestem nową użytkowniczką. Jakiś czas temu bardzo chciałam mieć warkole lecz jednak jak większości chętnych nie pozwalały mi na to finanse. Teraz jednak się uparłam i chciałabym zafundować sobie taką fryzurkę pod koniec września (uparłam się i to straszliwie) Czy któraś z was jest może z Łodzi i robi warkoczyki? I jak to wygląda finansowo?
Pozdrawiam

Edytowane przez SunShineAcid
Czas edycji: 2009-09-01 o 22:27
SunShineAcid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-02, 17:35   #1946
cranberi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 74
GG do cranberi
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

karooolka, raz robilam sobie warkoczyki w bydgoszczy i były strasznie syfiaste! dziewczyna co mi robila nazywala sie sylwia jakby co
cranberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 09:08   #1947
hlcgn
Przyczajenie
 
Avatar hlcgn
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 24
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez karoollka93 Pokaż wiadomość
waham sie między dwiema paniami z bydgoszczy ktore plota warkole..przesyłam zdjecia ..napiszcie ktore lepiej zaplecione ...zalezy mi na waszej opini ...
wg. mnie lepiej prezentują się te na pierwszym zdjęciu.
hlcgn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-03, 22:43   #1948
Asiou111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 7
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Cytat:
Napisane przez cranberi Pokaż wiadomość
karooolka, raz robilam sobie warkoczyki w bydgoszczy i były strasznie syfiaste! dziewczyna co mi robila nazywala sie sylwia jakby co
Mi tez robila warkoczyki dziewczyna z bydgoszczy o imieniu Sylwia wiec podejzewam, że to ta sama osoba
Jak Twoje odczucia po warkoczach jej autorstwa? chyba nie za bardzo?
Mi też zbyt nie podeszły.
Asiou111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 14:24   #1949
cranberi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 74
GG do cranberi
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

Oj nie podeszly to bardzo delikatnie powiedziane :P Wiesz, przód ładny, ale tył masakra! Grube, powychodziło mase włosów, robione totalnie od niechcenia. Nawet byłam u niej jakiś czas po zrobieniu zeby mi ten tyl przeplotła. Ok, przeplotła, ale jakos ja zbyt duzej roznicy i poprawy nie widzialam :P Np. jeden warkocz, bo warkoczyk to chyba zbyt ładnie powiedziane, który mi ona plotła ja dzieliłam potem na conajmniej 2, jak nie 3 ciensze :P Ale przynajmniej dowiedziałam się od niej jak pleść i teraz plote sama
cranberi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 17:56   #1950
karoollka93
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Świecie
Wiadomości: 105
Dot.: ........Warkoczyki....... ..

dzieki dziewczyny bo ja własnie miałam do niej isc juz sie z nia nawet umówiłam juz drugi raz wizazanki uratowały moje włosy przed disaster.. dziekuje jeszcze raz.. noo a ta firma z 1 zdjecia robi warkole do pasa za 450 zł noo ok 200 szt.....jk myslicie lepiej iśc do nich..?? wiem ze nie mozna podawac strony no alle na stronie startowej maja hasło .."chcesz je mieć?' ktora u nich juz próbowala??
__________________
' Be happy for this moment … this moment is your life

mój koralikowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=420221
karoollka93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 3 (0 użytkowników i 3 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-03 21:59:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:02.