gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-04, 00:16   #1
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269

gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?


witam serdecznie, znacie może jakieś linki sklepów które sprzedają ciuszki dla malutkich dzieci??szukałam na Allegro ale tam jest wszystko na jedno kopyto, a szukam czegoś wyjątkowego i nie drogiego dla synka.jeżeli posiadacie jakieś linki to będę bardzo wdzięczna. ja znalazłam fajny sklep, może komuś się spodoba http://www.szipszop.pl/
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 08:26   #2
Ingrid80
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 8 729
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Polecam ciucholandy! Ciuszki są tanie, dla niemowlaczków niezniszczone i śliczne! Na nowe szkoda pieniędzy bo dzidziuś wyrasta w zastraszającym tempie. Nowe kupuję tylko 'stroje galowe'
Ingrid80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 08:34   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Ciuchlandy - z tym, że ja nie w każdym kupuję, mam 2 sprawdzone koło siebie - w których autentycznie nawet nie śmierdzi jak zwykle Ubranka czyściutkie, w rewelacyjnym stanie, a nierzadko z metką, no i za grosze - chyba max. dałam 4zl za rzecz

Teraz poluję na kurteczkę zimową i kombinezon
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 08:59   #4
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

dlatego szukam w miarę tanich bo nim się obejrzę a już będę musiała kupować większe. u nas z ciucholandami ciężko, tzn. są ale nie znajdę w nich tak małych ubranek
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 09:05   #5
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

A gdzie mieszkasz?
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 09:25   #6
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

w malutkiej mieścinie na styku czech polski i niemiec
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 09:29   #7
madziorek175
Raczkowanie
 
Avatar madziorek175
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 134
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Ja tez przewaznie ciucholand ewentualnie na targu bo w sklepach to maja 2 razy drozej. Mam sprawdzony ciucholand i chodze tam tak raz w tyg i zawsze przynosze pelna reklamowke a zostawiam ze 20 zl a za takie pieniadze bym kupila w sklepie jedne body wiec wole kupic uzywane czasem z metka jeszcez w ogole nie zniszczone a dziecko i tak dlugo w tym nie bedzie chodzic.
madziorek175 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 09:49   #8
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Ja kupowalam wszystko na allegro od ciuszkow, akcesorii, do wozka, dla noworodka te pierwsze rozmiary przewaznie nowe kupowalam a potem juz przezucilam sie na uzywane czy to z taniej odziezy czy z allegro ale przewaznie z allegro udawalo mi sie za niezle ceny wylicytowac fajne rzeczy w tym duzo firmowek, wogole nie zniszczonych a nawet mialam wrazenie ze wiekszosc nie byla wogole uzywana, korzystam tez z wyprzedazy czy to w marketach czy w dzieciecych sklepach glownie w 5-10-15 jak maja np 80 % wyprzedazy to np bluzeczki czy to dl rekaw czy kr byly po 9,99 ale nowych rzeczy malo kupuje przewaznie wlasnie szukam uzywanych do licytacji na allegro, niestety tanie odzieze u mnie w miescie maja kosmiczne ceny dla dzieci wiec nie mam mozliwosci kupienia np calej reklamowki za 20 zl bo jedna rzecz kosztuje przewaznie 5-9 zl i maly wybor jest dla takich wiekszych dzieci jak moj 1,5 roku a bardzo duzo jest na noworodki i niemowlaki wiec teraz bedac w drugiej ciazy wybieram sie na dniach pochodzic po lumpkach i dokupic troche rzeczy w tych najmniejszych rozmiarach
Na targu i w sklepach nie kupuje bo maja kosmiczne ceny

TUTAJ jest podobna stronka do allegro i tez mozna kupic nowe i uzywane rzeczy

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-08-04 o 09:57
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 13:37   #9
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Poza allegro jeszcze w Pepco, Tesco.
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 14:41   #10
Kamilanet
BAN stały
 
Avatar Kamilanet
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: ★★
Wiadomości: 2 531
GG do Kamilanet Send a message via Skype™ to Kamilanet
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

są fajne ciuszki w Lidlu - ale trzeba uważać, czasami są buble
Kamilanet jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 14:54   #11
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

w tesco i textil market, pepco też czasami kupujemy, ale raczej chodzi mi o zakupy przez internet
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-04, 22:23   #12
Agusia_a9
Zadomowienie
 
Avatar Agusia_a9
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 1 463
GG do Agusia_a9
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Ja dla swojego 9 miesiecznego synka kupuje przewaznie w reserved

Ciuszki są na prawde wyjątkowe! sliczne, eleganckie i dobre gatunkowo. Zawsze slysze ze moje dziecko bardzo landie wyglada Zagladam tez do H&M ale tam są niestety ciuszki drozsze ale tez bardzo bardzo ladne a tak poza tym to C&A i hm w tesco tez kupuje
__________________


'Uwielbiam ludzi, którzy umieją cieszyć się najbardziej zwykłą chwilą, ludzi którym nie potrzeba zbyt wiele.'

Fifi









Agusia_a9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 09:51   #13
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Ciucholandy i niefirmowe sklepy. Ale raczej musze nowe kupować, bo kiepskie ciucholandy mamy. W Pepco są świetne półśpioszki i bodzaki za 5 zł za sztukę np. Używam ich już kupe czasu i nie zniszczone są a myślałam, że będzie to jakiś badziew.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 15:35   #14
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Cytat:
Napisane przez Agusia_a9 Pokaż wiadomość
Ja dla swojego 9 miesiecznego synka kupuje przewaznie w reserved

Ciuszki są na prawde wyjątkowe! sliczne, eleganckie i dobre gatunkowo. Zawsze slysze ze moje dziecko bardzo landie wyglada Zagladam tez do H&M ale tam są niestety ciuszki drozsze ale tez bardzo bardzo ladne a tak poza tym to C&A i hm w tesco tez kupuje
Super, że cię na to stać, ale chwilka pyta o tanie ciuszki

Chwilko, no właśnie, Tesco polecam, mają niedrogie i świetne bawełniane ciuszki, cherokee No i jeszcze realowe - ale nie TIP, bo to dziadostwo (mam kilka rzeczy, specjalnie do spania brałam, rozciągnięte po pierwszym praniu), ale tej serii Baby Designers - naprawdę fajne wzornictwo i dobra jakość, a np. teraz za 3pak bodziaków dawałam 12zł

---------- Dopisano o 15:35 ---------- Poprzedni post napisano o 15:33 ----------

Zebra, u nas niefirmowe sklepy mają ceny jak te firmowe

Z tym, że np. są rzeczy, które bardziej opłaca mi się brać np. w HM - typu rajstopki (30zł za dwupak, a firma no name ma po 13zł/szt., jakościowo o wiele gorsze), no i jeśli czegoś nie mogę znaleźć normalnie, to też tam zaglądam - ostatnio majteczek szukałam Takich na 62 rozmiar.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 16:43   #15
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Szajajaba jeśli chodzi o niefirmowe sklepy mam na myśli taką serie...nie wiem czy kojarzycie- na metce pisze ewa klucze. Nie są ani najtańsze ale też nie za drogie Kupiłam kilka bodziaków i śpioszków i dobra jakość, bardzo ładne wzory i kolory. No ale fakt za bodziaka trzeba dać ponad 10 zł... Aczkolwiek ja kupiłam może 3 bez rękawów, 2 z długim, 2 z krótkim ale większe o 1,2 rozmiary i mały chodzi w nich już 2,5 miesiąca i nadal ma luz. To też jakaś forma oszczędności dla mnie.

Szkoda, że u mnie tesco takie małe i prawie nic nie ma...

Najtaniej dostać od kogoś po innym maluchu:F My tak ciągneliśmy 5 miesięcy...
__________________




Edytowane przez zebra666
Czas edycji: 2010-08-05 o 16:45
zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 08:33   #16
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

u nas tesco co prawda jest ale nie ma wyboru z uwagi na zbyt mały sklep. zadając pytanie chodziło mi raczej o e-sklepy.
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 09:01   #17
Maribella
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 59
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

A czy chodzi Ci tylko o nowe ciuszki czy tez uzywane? Bo w sumie najwiecej to na allegro i nie wszystkie sa na "jedno kopyto". Jesli używane to wiem, ze ludzie wystawiaja tzw. mega paki i sa tam czasami naprawde fajne ciuszki i nie drogie jak na taka ilosc. A jesli chodzi o nowe to ja uwazam, ze nie oplaca sie kupowac w internecie tylko w sklepach. Ja osobiscie mam ciuszki z Anglii a jak juz kupuje to h&m najczesciej albo tesco ale to jak poprzedniczka napisala nie sa zbyt tanie. I jesli chodzi o tesco to piszecie, ze sa tanie, a ja bym sie z tym nie zgodzila. U nas jest bardzo duze tesco i duzy wybor ubran ale do najtanszych to nie naleza czasami bardziej oplaca sie w tym h&m kupic niz tesco ale to tez zalezy co. A ja osobiscie w realu nie kupuje, bo kiedys kupilam body nie byly te tip ale sie zeszmacily po jednym praniu i wyrzucilam. Radze Ci pochodzic po sklepach dzieciecych w Twojej okolicy i napewno znajdzie sie cos niedrogiego
Maribella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 10:01   #18
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

raz zaryzykowaliśmy zakup wielkiej paki z allegro ale powodu, że nasz maluszek jest dość duży to połowa rzeczy była dla niego za mała. w texti market są ciuszki ale zaglądam tam od kąt malec się urodził i są te same ubranka, co jakiś czas dowożony jest tylko inny kolor, a w sklepie który nota bene mamy 1 pożądny to ceny że można za głowę się łapać. body np. 20 zł, sweterek 60.dlatego szukam czegoś w internecie.
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 13:24   #19
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Chwilka pochodź po różnych dziecięcych. U nas jest "Raj dziecka", "Uwis". "Baby shop" i w karzdym znalazłam coś za jakieś 10-15 zł a ubranka bardzo porządne i ładne. No i faktycznie w 5 10 15 opłaca się jak są promocje.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-06, 13:37   #20
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

zebra666 ale u nas nie ma wielkiego wyboru sklepów dziecinnych więc nie mam po czym łazić
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 13:43   #21
zebra666
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 13 062
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Cytat:
Napisane przez chwilka83 Pokaż wiadomość
zebra666 ale u nas nie ma wielkiego wyboru sklepów dziecinnych więc nie mam po czym łazić
To moim zdaniem jedynie na allegro jeszcze Ci zostaje szukać...i nowych i używanych. Zawsze możesz do sprzedawcy napisać, że masz duże dziecko. Albo zamawiaj kilak rozmiarów większe ciuszki- ja takie tylko kupuje, bo mamy je długo.
__________________



zebra666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 09:29   #22
summersunset
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 10
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Cytat:
Napisane przez chwilka83 Pokaż wiadomość
witam serdecznie, znacie może jakieś linki sklepów które sprzedają ciuszki dla malutkich dzieci??szukałam na Allegro ale tam jest wszystko na jedno kopyto, a szukam czegoś wyjątkowego i nie drogiego dla synka.jeżeli posiadacie jakieś linki to będę bardzo wdzięczna. ja znalazłam fajny sklep, może komuś się spodoba http://www.szipszop.pl/
możesz też zobaczyć tu http://szafa.pl/ ale to chyba będzie podobnie jak na allegro. Bo też ludzie mają tam swoje ciuchy na sprzedaż czy wymianę
Ja to jakoś najczęściej to allegro jednak wybieram
Czasem coś w lumpeksie upoluję dla dzieciaków- choć i dla siebie też
summersunset jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 10:55   #23
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

u mnie w ciuchlandach wychodzi niestety cos koło 5zl za body i 7-8zl za pajaca, jesli na wagę, a takie z wyceną są 5zl za body, a pajace powyżej 10zl
i to uzywane
ale za to nie zniszczone
jest tez taki ciuchland w ktorym ostatnio kupiłam bodziaka i spodenki i zapłaciłam w sumie 1,5zl, ale bodziak strasznie szmatowaty

moim zdaniem na allegro opłaca się kupić np 7-paki body Early Days kolorowe za ok 36zl, a białe za poniżej 30zl. Albo też pajace tej firmy 3-paki za 35zl. Nowe i dobra jakość.
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 11:08   #24
buziaczekk
Zakorzenienie
 
Avatar buziaczekk
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 5 284
GG do buziaczekk
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Bylam wczoraj na targach Mother & Baby we Wroclawiu, dostalam cala mase ulotek miedzy innymi z roznymi sklepami gdzie internetowo tez mozna kupowac....sama ich jeszcze nie ogladalam i nie wiem co i jak ale powrzucam wam adresy, moze sie przydaja

www.bajkahurt.pl

www.smykolandmarket.pl

www.askot.pl

www.edzieciak.com


Ten trzeci link mi sie nie chce otworzyc choc jest dobry adres...a jest to duze centrum handlowe dla dzieci, jak sie nie otworzy to trzeba by napisac maila lub zadzwonic do nich o sprawdzenie strony
tel. 71 765 47 87 do 88
mail sztabowa@askot.pl

Wszystkie sklepy we Wroclawiu wiec jak ktos ma na miejscu lub blisko to moze podjechac


Ps. Ogladalam wlasnie te sklepy z linkow i jakos kiepsko a raczej bardzo kiepsko maja z ubrankami internetowo....a tak sie reklamowali....
Najlepszy i najwiekszy wybor to chyba jednak allegro wygrywa

Edytowane przez buziaczekk
Czas edycji: 2010-08-09 o 12:45
buziaczekk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-09, 22:20   #25
chwilka83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 269
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

to prawda allegro wygrywa. jednak teraz muszę się wstrzymać z jakim kolwiek zakupem z tytułu powodzi jaka przeszła przez miasto
chwilka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 16:15   #26
Maly Mis
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Cytat:
Napisane przez chwilka83 Pokaż wiadomość
witam serdecznie, znacie może jakieś linki sklepów które sprzedają ciuszki dla malutkich dzieci??szukałam na Allegro ale tam jest wszystko na jedno kopyto, a szukam czegoś wyjątkowego i nie drogiego dla synka.jeżeli posiadacie jakieś linki to będę bardzo wdzięczna. ja znalazłam fajny sklep, może komuś się spodoba http://www.szipszop.pl/
Witam,
Co do pytania o miejsca z tanimi ciuszkami dla dzieci. Zapraszam wszystkie mamy i tatusiów z Warszawy i okolic do zakupów w komisie z art,. dzieciecymi.Komis ,, Maly Mis " jest na Grochowskiej 12 A( to Gocławek- pawilony naprzeciwko Real'a). Tam zanjdziecie odziez nowa i uzywaną wyselekcjonowana(nie sprana , wycianieta, zuzyta przez 5-cioro dzieci),markowa równiez. Ceny sa bardzo dobre - polowa wartosci nowych ubran lub nawet mnie. Sa tez bicuki ( sporo nowych , nie noszonych głownie dla maluszków, które dostaja je prezencie ,ale nie zdazyły załozyc.
Komis przyjmuje wszystkot co dzieciece- zabawki, wózki,lezaczki, foteliki samochodowe, rózne akcesoria dla mam i dzieci.Przejrzyjcie co macie w domu zbednego , jesli nic na chwile obecna to zapraszam na zakupy-.

Mały Mis
Maly Mis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:02   #27
oolong
Zakorzenienie
 
Avatar oolong
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 5 742
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Cytat:
Napisane przez Marcelin22 Pokaż wiadomość
Ja kupuje na www.mamdzidziusia.pl Mają fajne markowe ciuszki poza tym nie drogo. Najlepiej jednak przejść się do ich sklepu stacjonarnego mają większy wybór.
na all taniej
__________________
siabada

oolong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 19:09   #28
xandra78
Zakorzenienie
 
Avatar xandra78
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 109
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Ja na allegro najczęściej kupuję używane, a tak to poluję na obniżki w Tesco-obniżają czasem o ponad 50%, ale zwykle sa to obnizki sezonowe.

Ostatnio się zapoznałam z tą stronką
http://www.ecollargo.pl/index.php/ho...id=32&vmcchk=1
jeszcze nie kupowałam,ale mam zamiar, bo naprawdęą taniutko.A buciki polecałą mi koleżanka
xandra78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 22:32   #29
agad28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 179
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Ja kupuje na allegro lub na przecenach,wyprzedażach albo na targu mam taką babkę co handluje wlaśnie towarem z collargo są t świetne jakościowo ciuszki a płacę 10-15 zł za sztukę ale warto, bo się nie rozciągają po praniu.
( nie wiem czy kradzione czy nie bo wszystko mają w tej cenie sweterki, sukienki, body i spodnie) .
agad28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-06, 23:52   #30
Monika_1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: gdzie kupujecie tanie ciuszki dla niemowlaków poza allegro?

Ja tak samo kupowałam na allegro dla pierwszego dziecka.
Przeważnie w zestawach, zawsze wtedy wychodziło taniej.
Monika_1975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-11-01 12:33:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:46.