Proszę o poradę w sprawie dekoracji prezentu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne

Notka

Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne Forum dla osób, które lubią tworzyć coś własnymi rękami. Miejsce dla początkujących oraz zaawansowanych. Rozmawiamy o rękodziele i DIY.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-24, 12:35   #1
malwa333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 18

Proszę o poradę w sprawie dekoracji prezentu


Cześć Dziewczyny. Mój "kolega" ma urodziny. Znamy się krótko i nie wiem co z tego będzie, ale to najmniej istotne. Miałam taki pomysł i dopięłam swego, ale wyszło trochę inaczej niż myślałam. Otóż chciałam zrobić Mu 31 życzeń z typu: anielskiej cierpliwości, miłych snów, dobrej passy, etc. i umieścić to na 31 patyczkach. Miałam problem w co to wbić, myślałam o jakieś doniczce, kuflu do piwa, kubku, etc., ale jakoś nie pasowało mi. Nagle przypomnialo mi się, że kiedyś widziałam taką śmieszną doniczkę żabkę (tak do mnie mówi,więc by pasowało), kupiłam ją, potem kupiłam tez ten kufel do piwa, najwyżej będzie na inna okazję. Zrobiłam 3 propozycje, bo już sama nie wiem. W końcu to facet i chyba niezbyt lubi takie "prezenty".
1. doniczka żabka+złota kokardka, w tym gąbka florystyczna(przykryje ją potem, tylko nie wiem czym jeszcze) + życzenia (na razie odręcznie, bo nie mam tuszu w drukarce)- tylko zrobiłam to na patyczkach do szaszłyków i niezbyt to wygląda.
2. doniczka aluminiowa + życzenia (to chyba w ogóle odpada, choć wydawało mi się, że będzie to bardziej "męskie" niż żabka) .
3. kufel do piwa + życzenia w małych rulonikach w środku (facet nie pije raczej, ja też tego nie bardzo lubie, a takie coś kupiłam )
No i 4 zdjęcie- wpadłam na pomysł, żeby zamiast tych patyczków zrobić druciki florystyczne, tam jest tylko kilka, a życzeń ma być 31,nie mam drucików w domu, miałam tylko srebrny i tak na próbę zrobiłam. Trochę te srebrne nie bardzo pasują do złotej kokardki i chciałam kupić te cyferki w kwiaciarni (jak do kwiatów na patyczku złote papierowe). Czy może ruloniki zamiast "otwartych"życzeń (tylko potem problem, by włożyć.Sama już nie wiem. Czy dać całość w celofan czy zostawić "samo".Będę wdzięczna za wszelkie sugestie, krytykę, itp. Dodam, że to dodatek do prezentu.

Edytowane przez malwa333
Czas edycji: 2010-07-24 o 12:38
malwa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 13:12   #2
malwa333
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 18
Dot.: Proszę o poradę w sprawie dekoracji prezentu

Napisałam na 1 forum i mnie zjechali. To chyba nie był dobry pomysł z tą żabą
malwa333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 13:12   #3
nirshya.dwbh
CraftMod
 
Avatar nirshya.dwbh
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: kraina zwana podlasiem
Wiadomości: 14 054
GG do nirshya.dwbh
Dot.: Proszę o poradę w sprawie dekoracji prezentu

Dla mnie osobiście najbardziej podoba się pierwsza wersja. Ja osobiście bym pomyślała nad szklaną kulą czy czymś takim co można potem fajnie wykorzystać. Żaba może mało męska, ale z drugiej strony mężczyźni raczej nie robią kompozycji z muszli, kwiatów, więc na jakieś klucze drobiazgi mogłoby się przydać. Patyczki szaszłykowe ew można tasiemką atłasową owinać. Albo zamiast patyczków życzenia przyczepić d cukierków, albo cukierki zawinać w karteczki z życzeniami, ...

Celofan bym dała, ew w jakieś pudełko. Do tego ładna dekoracja i tylko czekać na reakcję obdarowanego.
__________________
Galeria - naszyjniki
Papierowe próby.... ramka z szybką na szybko
Bloguję


nirshya.dwbh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-26, 17:29   #4
daget
Zakorzenienie
 
Avatar daget
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wałbrzych/Pruszków/Legionowo
Wiadomości: 4 411
GG do daget
Dot.: Proszę o poradę w sprawie dekoracji prezentu

Tez mamy w domku taka zabe . Mnie sie podoba pierwsza wersja, ale skoro to facet to wymyslilabym zamiast tych szaszlykowych patyczkow bukiet z cukierkow wsadzony w zabe i do cukierkow podoczepiane napisy. Cslosc wsadzic w cylofan i czekac rekacji.
daget jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-27, 19:49   #5
Palemq
Raczkowanie
 
Avatar Palemq
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 172
Dot.: Proszę o poradę w sprawie dekoracji prezentu

Najbardziej podoba mi się ostatnia wersja + tak jak na innym zdjęciu, żelki -żaby albo coś innego ze słodkości, żeby urozmaicić ten prezencik

Pozdrawiam i życzę powodzenia w dekorowaniu
Palemq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Rękodzieło: szydełkowanie, biżuteria DIY, makramy i inne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:07.