Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-28, 11:09   #1921
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy któraś używała Beige Light w Anabelek i Lily Lolo - chciałabym ich spróbować, ale nie mam pojęcia jaki wziąć kolor?
Ja bym wzięła Blondie. Dla mnie China Doll odpowiada Beige/Natural Fair, a poziom wyżej jest właśnie Blondie.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 17:47   #1922
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez kaludia91 Pokaż wiadomość
dziewczyny, mam problem z dobraniem koloru golden fairest wydaje się dobry, ale po chwili jakby się utleniał (albo zauważam to dopiero jak nałożę na całą twarz i porównuję z szyją ) i w porównaniu z szyją twarz mam za ciemną i szyja też bardziej... oliwkowa jest. Przynajmniej twarz wydaje się przy niej super ciepła.
Myślę nad zakupem amilie, tylko golden fair, sesame, olive fair czy pine nut?.. używa ich może któraś z Was?
Skoro super ciepła to może za żółty.. Mi też ciemnieje Myślałam nad próbkami amilie i lumiere, i chyba się skuszę - dopiero obiektywnie wystawię ocenę o AM jak porównam je do innych minerałów. AM to chyba nie ta bajka a mogłaby być..
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 19:09   #1923
kaludia91
Zadomowienie
 
Avatar kaludia91
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wisteria Lane
Wiadomości: 1 359
GG do kaludia91
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Skoro super ciepła to może za żółty.. Mi też ciemnieje Myślałam nad próbkami amilie i lumiere, i chyba się skuszę - dopiero obiektywnie wystawię ocenę o AM jak porównam je do innych minerałów. AM to chyba nie ta bajka a mogłaby być..
hmm tylko, że znów twarz jest miejscami różowa, więc ten żółty mi to w miarę nautralizuje, w naturalach i beigach AM jestem świnką Więc sensowne chyba będzie zakupienie próbek oliwkowych... mieszałam go kiedyś z korektorem medium ale teraz taka mieszanka za ciemna będzie.
__________________
everything I know in life I learnt from wizaż
insta
kaludia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-28, 22:25   #1924
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
Mam je i owszem są dobre, nakładam nimi AM. Ale przydałby się flat top bo ten wypukły (największy pędzel) małych ilości podkładu nie chce za 1 razem nakładać, tylko trochę większe okrężnymi ruchami, z czego dużo zostaje w pędzlu.. + jedynym mini mankamentem są włoski nie idealnie równe, ale mi to nie przeszkadza, że pare jest za długich i odstaje
ps. mam te drewniane, w jakby bambusowym/tkaninowym etui. prezent świąteczny bardzo cieszący. Małe pędzle są świetnej jakości
teraz jest zestaw z flat topem
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka

Edytowane przez helvetet
Czas edycji: 2013-11-28 o 22:28
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 20:23   #1925
Alexzus
Rozeznanie
 
Avatar Alexzus
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 877
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez helvetet Pokaż wiadomość
teraz jest zestaw z flat topem
O dziwo tych moich nie ma, a widzę tylko maleńkie zestawy z pojedynczym większym pędzlem, a flat top osobno za 20zł (no ale ważne że jest..)
myślę że gdyby ten zestaw z 7 pędzlami zostawili to sprzedaż by wzrosła ;p Tam był ścięty do różu, kabuki z długą rączką i kilka mniejszych.
__________________
Do pupy z tym wszystkim

skromna wymianka, głównie kosmetyki https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=59150636 zakończona - kwiecień
Alexzus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 22:05   #1926
pluskotka
Zakorzenienie
 
Avatar pluskotka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 3 508
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Almodis Pokaż wiadomość
Dziewczyny! Pilna informacja
Na kanale Czarszki, a dokładnie tutaj: http://www.youtube.com/watch?v=cA8Eze59UBk
jest informacja, że AM ma w planie stworzyć nowe kolory podkładów. Kto chce, proszony jest o umieszczenie propozycji w komentarzu do filmiku. Miejmy nadzieje, że faktycznie powstanie coś nowego co ucieszy wiele z Nas
Super pomysł, bo dla mnie idealne byłoby połączenie Golden Fair z Natural Fair w formule matującej (i taki nowy kolor bym osobiście utworzyła). Same goldeny są dla mnie za żółte, a zaś natural na zdjęciu w sztucznym świetle wyglądał nieco różowo.

To teraz techniczne pytanie do posiadaczek 4 g opakowań: czy próbowałyście rozkręcać to opakowanie tak żeby zdjąć tę nakładkę? Chcę właśnie to jakoś rozkręcić żeby zmieszać natural fair z goldenem Tylko nie wiem czy to wykonalne.

A co do różów, to któraś z Was pisała, że rose nie pasuje na kolorystycznie, a już sunrise dużo lepiej. U mnie niestety podobnie, a szkoda, bo takie róże typu rose strasznie mi się podobają u innych.
__________________
"Przeznaczenie zazwyczaj czeka tuż za rogiem. Jakby było kieszonkowcem, dziwką albo sprzedawcą losów na loterię: to jego najczęstsze wcielenia. Do drzwi naszego domu nigdy nie zapuka. Trzeba za nim ruszyć."
pluskotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-29, 22:26   #1927
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mam nowe 4 gram z przekrecanym sitkiem i niestety sie nie da. Druga nakladka jest szklana i jakby na "zapadce". Niestety.

Ale cena nie wzrosla, a zamykanie jest wiec sie nie czepiam
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-29, 22:36   #1928
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja bym wzięła Blondie. Dla mnie China Doll odpowiada Beige/Natural Fair, a poziom wyżej jest właśnie Blondie.
Dzięki.
Też tak obstawiałam.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 11:26   #1929
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Przyszła paczucha z kryjącymi i matującymi goldenami fair choć nie do końca rozumiem na jakiej podstawie dostaje się gratisy, skoro dorzucili mi rozświetlający... NATURAL fair skoro biorę same goldeny już 3 zamówienie, to chyba nie jestem ani ociupinkę chętna na różowe tony spróbuję jakoś poużywać jako "top na róż" na imprezy czy coś swoją drogą, miałam napisać jak się sprawuje burżuj na minerałach : 10 h i dalej byłam nim muśnięta
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 13:50   #1930
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Alexzus Pokaż wiadomość
O dziwo tych moich nie ma, a widzę tylko maleńkie zestawy z pojedynczym większym pędzlem, a flat top osobno za 20zł (no ale ważne że jest..)
myślę że gdyby ten zestaw z 7 pędzlami zostawili to sprzedaż by wzrosła ;p Tam był ścięty do różu, kabuki z długą rączką i kilka mniejszych.
tak teraz zestaw flat top jest z kabuki i kilkoma innymi pędzlami, niestety ale nie ma tego do różu. (chyba by już za bardzo zaszaleli ) Mimo to uważam, że cena zestawu jest śmieszna, no chyba że pędzle w zestawie są gorszej jakości..
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-30, 14:09   #1931
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
To teraz techniczne pytanie do posiadaczek 4 g opakowań: czy próbowałyście rozkręcać to opakowanie tak żeby zdjąć tę nakładkę? Chcę właśnie to jakoś rozkręcić żeby zmieszać natural fair z goldenem Tylko nie wiem czy to wykonalne. .
Ja posiadam i na początku też sądziłam, że się nie da. Ale później stwierdziłam, że musi być jakiś sposób i jest :P To opakowanie nie otwiera się od góry, tylko od spodu. Trzeba podważyć dolne wieczko i tadam A później tylko je mocno wcisnąć :P
Jeśli ktoś nie wierzy dodaje zdjęcie, wybaczcie za jakosć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2013-11-30-535.jpg (24,6 KB, 77 załadowań)
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-01, 11:30   #1932
jaxxxie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 173
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Tak, pisałam już tutaj że można tak otworzyć to opakowanie. Niestety denko po drugim takim wciśnięciu nie chcciało się trzymać, raz mi wypadło całkowicie więc później już nie ryzykowałam....
__________________
Berry Extraordinary - blog
jaxxxie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 13:09   #1933
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

A u mnie się trzyma elegancko, a otwierałam i zamykałam już baaardzo dużo razy. Grunt żeby mocno docisnąć na krawędziach jak się zamyka, musi wskoczyć.
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-01, 16:56   #1934
Fionaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Fionaaa
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 363
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Kurczę, próbowałam podważać od dołu, ale nic W końcu zrobiłam dziurę u góry, wygląda to koszmarnie, ale to mam tylko na podróż (teraz mam 10g i opakowanie zajmuje za dużo miejsca)
Fionaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-02, 13:25   #1935
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

mam pytanie, czy pędzel flat top jes taki ubity? bo wlasnie przyszły mi pędzle i wcale nie ma tak strasznie duzo włosów mam wrażenie, że puder AM będzie się na nich rozpylał dalej..
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-03, 19:15   #1936
ijaa
Zakorzenienie
 
Avatar ijaa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 12 984
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Przyszły moje Lili Lolo (w zastępstwie za AM które mam na wykończeniu). Kolor super - tylko spróbowałam. Jutro pierwszy makijaż.
__________________

...i przyrzekam Ci, uśmiech każdego dnia, kawę o poranku i rowerowe wycieczki!
ijaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 22:05   #1937
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

W końcu przebiłam się przez 65 stron wątku... Hej dziewczyny, chciałabym się do Was dołączyć jako mineralny świeżak Póki co testowałam jedynie próbki dwóch odcieni Lucy Minerals, które dostałam od siostry używając prototypowego flat topa czyli wysuwany pędzel do pudru o w miarę płaskim ścięciu, ściągniętego u nasady gumką recepturką i zakochałam się w proszkach. Teraz czekam na moją przesyłkę z Annabelle, cały zestaw, który niestety dopiero będę mogła rozpakować w Wigilię Wybrałam kolor golden fairest kryjący, róż Rose, korektor medium i z braku laku pędzel kabuki - przyda się chociażby do primera. Do tego jeszcze próbki różu Romantic i rozświetlającego natural fairest - do rozświetlania kości policzkowych itp. Wiem, ryzykowne jest zamówienie biga nie testując wcześniej ani koloru ani formuły ale ryzyk fizyk - do kupna próbek od dawna się przymierzałam ale zawsze były ważniejsze wydatki a że zbliżają się Święta stwierdziłam że to idealna okazja na ich potestowanie Co do koloru.. stwierdziłam, że to musi być ten odcień. Szyję mam żółtawą, jestem dość jasna. Z Lucy Minerals pasuje mi (prawdopodobnie nie w 100% ale bardziej niż różowy odcień) jakiś Pale Olive który też jest właśnie żółtawy. Nie ma szans żeby pasował mi inny
Oprócz tego idzie do mnie Flat Top Hakuro H51 ale chciałam jeszcze po Nowym Roku kupić ten z AM. Teraz u Was przeczytałam, że Sunshade Minerals mają ten sam pędzel i tak się zastanawiam czy na pewno? Warto zamówić czy poczekać na droższy AM?
Inna sprawa że jak porównałam flat top z zestawu a ten pojedynczy to zgłupiałam bo wydają mi się inne.. jeden wygląda jakby miał dłuższe, mniej zbite włosie i mniejszą średnicę od drugiego, co o tym myślicie?



Szczerze mówiąc bardziej podoba mi się ten pierwszy no ale zestaw wychodzi dużo korzystniej, szczególnie że chciałam osobno kupić pędzelek do korektora a tutaj mogłabym śmiało ten precyzyjny i płaski do tego użyć.. no i skośny który zawsze się przydaje osobie korzystającej z eyelinera w żelu
Więc może znalazłby się ktoś kto używał któregoś i może powiedzieć czy warto się skusić?
__________________
Working out
is your drug
get addicted.


Edytowane przez minthema
Czas edycji: 2013-12-05 o 22:07
minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 22:12   #1938
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Również oglądałam te pędzle i pierwszy wydaje się "porządniejszy": gęściejszy
W końcu zdecydowałam się na Hakuro H50, który dziś do mnie dotarł. Jutro testowanie Szczerze pisząc, to Hakuro w realu wygląda na lepszy od SM (ale nie miałam w ręku tego ostatniego, sugeruję się zdjęciem).
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 22:19   #1939
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Również oglądałam te pędzle i pierwszy wydaje się "porządniejszy": gęściejszy
W końcu zdecydowałam się na Hakuro H50, który dziś do mnie dotarł. Jutro testowanie Szczerze pisząc, to Hakuro w realu wygląda na lepszy od SM (ale nie miałam w ręku tego ostatniego, sugeruję się zdjęciem).
No właśnie też odnoszę takie wrażenie...
Ja jutro powinnam dostać mojego H51, też zdaję sobie sprawę, że jest lepszy od SM ale jednak przy minerałach myślę że flat topów nigdy dość Szczególnie że docelowo miałam w planach kupno jeszcze tego z AM ale skoro mówicie, że z Allegro to to samo a taniej...
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-05, 22:23   #1940
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Gdyby nie DDD, to kupiłabym ten pędzel SM za 19 na All a tak za tą samą cenę mam Hakuro
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 22:42   #1941
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

minthema to są różne pędzle. Nie mam porównania z AM, ale te z SM są bardzo w porządku, jestem zadowolona. Powinny być też zestawy: kabuki, kabuki baby i flat top.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 22:54   #1942
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
minthema to są różne pędzle. Nie mam porównania z AM, ale te z SM są bardzo w porządku, jestem zadowolona. Powinny być też zestawy: kabuki, kabuki baby i flat top.
a posiadasz ten pojedynczy SM czy z zestawu?
Niestety nie ma takiego zestawu a szkoda, chciałam baby kabuki do nakładania korektora pod oczy
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-05, 23:58   #1943
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Mam z zestawu, ale tego wymienionego przeze mnie, nie tego, którego zdjęcie wkleiłaś.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 07:33   #1944
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

a przypomina bardziej ten pierwszy czy drugi? (przepraszam za upierdliwe pytania )
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 07:37   #1945
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zapewne chodzi o ten zestaw
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3745623317.jpg (27,0 KB, 13 załadowań)
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 09:14   #1946
minthema
Zakorzenienie
 
Avatar minthema
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 7 358
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Zapewne chodzi o ten zestaw
i wszystko jasne, dziękuję
__________________
Working out
is your drug
get addicted.

minthema jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 09:58   #1947
Syllvcia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 79
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez minthema Pokaż wiadomość
W końcu przebiłam się przez 65 stron wątku... Hej dziewczyny, chciałabym się do Was dołączyć jako mineralny świeżak Póki co testowałam jedynie próbki dwóch odcieni Lucy Minerals, które dostałam od siostry używając prototypowego flat topa czyli wysuwany pędzel do pudru o w miarę płaskim ścięciu, ściągniętego u nasady gumką recepturką i zakochałam się w proszkach. Teraz czekam na moją przesyłkę z Annabelle, cały zestaw, który niestety dopiero będę mogła rozpakować w Wigilię Wybrałam kolor golden fairest kryjący, róż Rose, korektor medium i z braku laku pędzel kabuki - przyda się chociażby do primera. Do tego jeszcze próbki różu Romantic i rozświetlającego natural fairest - do rozświetlania kości policzkowych itp. Wiem, ryzykowne jest zamówienie biga nie testując wcześniej ani koloru ani formuły ale ryzyk fizyk - do kupna próbek od dawna się przymierzałam ale zawsze były ważniejsze wydatki a że zbliżają się Święta stwierdziłam że to idealna okazja na ich potestowanie Co do koloru.. stwierdziłam, że to musi być ten odcień. Szyję mam żółtawą, jestem dość jasna. Z Lucy Minerals pasuje mi (prawdopodobnie nie w 100% ale bardziej niż różowy odcień) jakiś Pale Olive który też jest właśnie żółtawy. Nie ma szans żeby pasował mi inny
Oprócz tego idzie do mnie Flat Top Hakuro H51 ale chciałam jeszcze po Nowym Roku kupić ten z AM. Teraz u Was przeczytałam, że Sunshade Minerals mają ten sam pędzel i tak się zastanawiam czy na pewno? Warto zamówić czy poczekać na droższy AM?
Inna sprawa że jak porównałam flat top z zestawu a ten pojedynczy to zgłupiałam bo wydają mi się inne.. jeden wygląda jakby miał dłuższe, mniej zbite włosie i mniejszą średnicę od drugiego, co o tym myślicie?



Szczerze mówiąc bardziej podoba mi się ten pierwszy no ale zestaw wychodzi dużo korzystniej, szczególnie że chciałam osobno kupić pędzelek do korektora a tutaj mogłabym śmiało ten precyzyjny i płaski do tego użyć.. no i skośny który zawsze się przydaje osobie korzystającej z eyelinera w żelu
Więc może znalazłby się ktoś kto używał któregoś i może powiedzieć czy warto się skusić?
PIsałam do sprzedających w tej sprawie i odpisali, że ten pojedynczy jest bardziej zbity od tego z zestawu.
__________________

Syllvcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 11:46   #1948
201607111632
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 280
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Zapewne chodzi o ten zestaw
Ten zestaw jest super, polecam. Pędzle są bardzo dobrej jakości
201607111632 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 12:15   #1949
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Tak, to ten zestaw. Pędzle są takie, jak ten sprzedawany pojedynczo.
A żeby nie był taki totalny offtop, to napiszę, że wyglądają ładniej, niż Annabelle na zdjęciach :P
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-12-06, 12:27   #1950
jula85
Raczkowanie
 
Avatar jula85
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 170
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Używam flat topa z sunshide minerals i jestem bardzo zadowolona!!!!jaki pędzel używacie do różu mineralnego?
__________________
fitwoman
jula85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:26.