Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY" - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-03, 10:21   #1
Isztar81
BAN stały
 
Avatar Isztar81
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 15
Thumbs up


Czy słyszałyscie o tym? To jest skuteczna metoda na pozbycie sie zbednych kilogramow z głowa a tak malo sie o tym mowi i pisze. Bylam na Positrimie przez 2 miesiące ( kwiecien i maj ) , co tydzien schodzilo ze mnie po 1-2 kg) w sumie przez te 2 miesiace stalam sie lzejsza o 10 kg moze wydaje sie ze to duzo po 2 miesiacach ale mialam z czego chudnac ( 2 dzieci) efektu jo-jo jak dotad nie ma a odzywaim sie jak normalna babeczka Te Positrimy to takie koktajle smietankowe i kakaowe , smaczne i zastapuja pelnowartosciowy posilek Warto o tym poczytac ...

Jak będziecie chciały dowiedzieć się czegos wiecej o Positrimie to postaram się cos tu powklejać.

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2007-10-03 o 16:10 Powód: Proszę, używaj opcji "edytuj"
Isztar81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 15:41   #2
madziarka543
Raczkowanie
 
Avatar madziarka543
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 83
GG do madziarka543
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

witam widze ze bardzo nowy ciekawy temat , tak naprawde to kazda z nas tu zaglada z jednego powodu , waga!!! i ja takze , jestem po prostu gruba! i wstyd mi nie mam chlopaka , mam same kompleksy, chcialabym schudnac 10 kg tak na stale zmienic swoje nawyki zywieniowe! mozesz mi jakos pomoc?
madziarka543 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-03, 20:02   #3
Isztar81
BAN stały
 
Avatar Isztar81
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 15
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

Hejka...pomogę Ci najlepiej jak bede potrafila Ja zawsze byłam kluską a do tego przy pierwszej i przy drugiej ciazy przytylam po 30 kg szok. ile ja diet stosowalam to glowa mala...chudlam po 2 kg i tyle....to byly meczarnie. Moj maz tyl razem ze mna....co dawalo satysfakcje jego ojcu zeby sie z nas poprostu zbijać ze malo nam brakuje do niego ...bo sam byl jak kuleczka....i wtedy peklismy obydwoje....kupilismy rowerek i jezdzilismy regularnie ale to nie dawaklo efektow bo poprostu zle sie odzywialismy...do tego jeszcze mojego tescia zaczelo ubywac. Zaintrygowalo nas co on takiego robi ze tak fajnie wyglada. Przyznal sie po dluzszym wyciaganiu z niego ze pije koktajle ktore zastepuja mu posilki, 2 posiłki ( sniadanie i kolacje) a co dziwniejsze obiad zjadal taki wielki ze pulk wojska by sie najadl. I wtedy pokazal nam Positrimy . Wkleje ci fachowe informacje na ich temat a gdybys chciala wiedziec cos wiecej a bedziesz sie krepowala tu na forum to pisz na moje gg 1947826. a zapomnialabym...pamietaj ze nie jestem zadnym fachowcem...jestem taka jak ty...zielona postaram sie przekazac Ci wiedze która asama otrzymalam OTO INFORMACJE ZE STRONY AMWAYA BO TO TAM WLASNIE MOZNA KUPIC POSITRIM I PROGRAM KONTRLI WAGI (to to o czym pisano w URODZIE ) POSITRIM Kremowy napój w proszku to odżywczo zbilansowany środek spożywczy zastępujący posiłek, wspomagający proces kontroli masy ciała. Jego głównym składnikiem jest odtłuszczone mleko w proszku słodzone fruktozą. Napój ma kremową, gęstą konsystencję, może być swobodnie stosowany jako środek spożywczy zastępujący posiłek przez osoby żyjące w pośpiechu, które nie mają czasu na przygotowywanie pełnowartościowych posiłków. Każda porcja Kremowego napoju POSITRIM stanowi kompletny, pełnowartościowy posiłek zawierający zarówno wartościowe białka, tłuszcze oraz węglowodany, jak i ważne dla organizmu witaminy oraz składniki mineralne. Produkt dostarcza niezbędnych składników odżywczych.
Zawiera wartościowe dla organizmu białka, tłuszcze oraz węglowodany.
Charakteryzuje się gęstą, kremową konsystencją.
Oferowany w dwóch wersjach smakowych: smak waniliowy i smak kakaowy
Łatwy i szybki do przygotowania.
Słodzony fruktozą, nie zawiera sacharozy.
Nie zawiera sztucznych substancji słodzących, barwników, aromatów ani konserwantów.
Jest integralną częścią Programu Kontroli Wagi opracowanego przez firmę Amway.
Preparat może być stosowany przez wegetarian.
Nie zawiera glutenu.

Edytowane przez Isztar81
Czas edycji: 2007-10-03 o 20:14 Powód: zapomnialam o czyms
Isztar81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-04, 20:29   #4
ainoh7
Rozeznanie
 
Avatar ainoh7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 717
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

czy mozesz podac z opakowania ile dokładnie tam jest tych weglowodanów białek w porcji?
__________________
moje ubranka na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=187039
wejdz i zobacz
i ksiązki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=186983

: D
ainoh7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 10:32   #5
Isztar81
BAN stały
 
Avatar Isztar81
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 15
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

Tak. Skład Positrimu :
BEZTŁUSZCZOWE MLEKO W PROSZKU; BEZOLEJOWE KAKAO W PROSZKU; ŚRODKI ZAGĘSZCZAJĄCE: MODYFIKOWANA SKROBIA TAPIOKOWA, SÓL SODOWA KARBOKSYMETYLOCELULOZY, KARAGEN, GUMA KSANTANOWA, GUMA ARABSKA; OLEJ KROKOSZOWY; FOSFORAN DIPOTASOWY (1,6 g); MALTODEKSTRYNA; KAZEINIAN SODU; TRIGLICERYDY ŚREDNIOŁAŃCUCHOWE; EMULGATOR: LECYTYNA SOJOWA; SÓL; TLENEK MAGNEZU (0,3 g); NATURALNE DODATKI SMAKOWE; PRZECIWUTLENIACZ: TOKOFEROL Z WYCIĄGÓW ROŚLINNYCH; KWAS L-ASKORBINOWY (49 mg); OCTAN TOKOFERYLU (25 mg); DROŻDŻE SELENOWE (25 mg); AMID KWASU NIKOTYNOWEGO (16 mg); ŻELAZO ELEKTROLITYCZNE (12,5 mg); TLENEK CYNKU (12,5 mg); GLIKONIAN MIEDZI (11 mg); GLIKONIAN MANGANU (9 mg); PANTOTENIAN DIWAPNIOWY (5 mg); PALMITYNIAN RETINOLU (2,6 mg); MONOAZOTAN TIAMINY (1,3 mg); CHLOROWODOREK PIRYDOKSYNY (1,3 mg); RYBOFLAWINA (0,4 mg); KWAS FOLIOWY (0,3 mg); D-BIOTYNA (0,3 mg); JODEK POTASU (0,15 mg); WITAMINA D3 (3,1 ug). mam nadzieje ze o to chodziło . Te informACJE ZNALAZLAM NA NECIE A NA OPAKOWANIU JEST TAK: wARTOŚĆ ENERGETYCZNA 1169(275 KCAL) bIAŁKO 18 g. , Weglowodany 44 g w tym cukry 37g , w tym fruktoza 13g , laktoza 24g, tuszcze 3g w tym nasycona 0,8g wielonienasycona 1,2 gr kwas linolowy 1,1 g błonnik 3 g , sód 0,33 g

Edytowane przez Isztar81
Czas edycji: 2007-10-05 o 10:39 Powód: zapomnialam
Isztar81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 12:07   #6
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

Nie wiem dlaczego, ale firma Amway jakos mnie przeraża... Możesz podać jakis link do ich strony zeby o tym poczytać? Ten środek pewnie tylko jakos bezpośrednio od nich można kupić?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 12:19   #7
Isztar81
BAN stały
 
Avatar Isztar81
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 15
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

www.amway.pl Nie wiem dlaczego przerazaja cie kosmetyki i inne takie rzeczy. ))) ... firma taka sama jak inna ...oni maja produkty różnych marek....amway sam w sobie ni c nie znaczy . Positrim poza tym jest produktem firmy Nutrilite ktora produkuje witaminki i inne takie. Produkty mozesz kupic u ludzików którzy uzywaja ich produktów. To nie jest firma wysyłkowa. Poza tym mysle ze w URODZIE nie pisali by o byle barachle Pozdrawiam i jak bedziesz chciala to napisz do mnie na gg 1947826
Isztar81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 12:58   #8
madziarka543
Raczkowanie
 
Avatar madziarka543
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 83
GG do madziarka543
hejka a powiedz mi prosze ile da sie na tym schudnac? a czy nie ma po tym efektu jo jo? i czy ejstes z tego zadowolona?

a ile to kosztuje?

Edytowane przez italiaanka
Czas edycji: 2007-10-08 o 07:29 Powód: Post pod postem - proszę korzystać z opcji "edytuj"
madziarka543 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 13:26   #9
Isztar81
BAN stały
 
Avatar Isztar81
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 15
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

hej Opisze Ci to tak . Moj brat majacy 30 lat i nie ćwiczący , prowadzacy malo aktywny tryb zycia jedząc Positrim przez 2 tygodnie schudł 5 kg. To duzy spadek masy ciala jak na taki okres ale wiadomo ze na poczatku spada szybciej. i taki spadek masy wystarczył mu więc po 2 tygodniach zszedł na jeden koktajlik dziennie na kolacje i jadl tak przez 2 tygodnie i nie przybrał na masie. Tak poprostu jest jesli masz z czego chudnac to na Positrimie szybko to zlatuje , jesli jestes osoba szczupłą a masz tylko pogrubiajace lusterko to takiego efektu pewnie nie osiagniesz zaraz bo juz sie pogubilam Positrim to taka dyscyplinka . Koktajlik na sniadanie , normalny obiad full wypas nawet i na kolacje koktajlik a miedzy posiłkami zadnego podjadania . Pijesz w miedzyczasie duzo plynów i zagryzasz co najwyzej jakies batony bialkowe zeby troche wypchac brzucha i zeby szczena popracowała hih Positrim kosztuje u dystrybutora 118 zł za tygodniowa kuracje . Jest to 14 koktajli biarac pod uwage to ze pijesz 2 dziennie. jesli juz uzyskasz wage to wystarczy ze stopniowo bedziesz schodzic z koktajli pijac np. jeden na kolacje i wtedy nie bedzie efektu jojo. zazwyczaj te kg nie wracaja bo jak czlowiek sie przyzwyczai do 3 posilkow dziennie to po zakonczeniu kuracjio jest poprostu szkoda zepsuc efekt i trzyma sie pory posilkow samoczynnie. Dostatecznie dobrze wytlumaczylam? Jesli nie to piszcie bo wiem ze czasami moge cos pogmatwacIle mozna schudnac? Ile chcesz Ja chcialam 15 i tyle schudlam , moj maz chcial 18 i tyle schudl ....sama sobie wyznaczasz cele i granice
Isztar81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 13:42   #10
madziarka543
Raczkowanie
 
Avatar madziarka543
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 83
GG do madziarka543
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

nio to zeczywiscie , ciekawa sprawa tylko kuecze droga jak na mnie:/ ale cos wykombniuje, a powiedz mi jesli ja jadam od 4 do 5 posilkow dziennie to gorzej czy lepiej? i czy tak bende mogla jesc jak zaczne te koktajle?
madziarka543 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 13:54   #11
ainoh7
Rozeznanie
 
Avatar ainoh7
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 717
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

Cytat:
Napisane przez Isztar81 Pokaż wiadomość
Tak.Te informACJE ZNALAZLAM NA NECIE A NA OPAKOWANIU JEST TAK: wARTOŚĆ ENERGETYCZNA 1169(275 KCAL) bIAŁKO 18 g. , Weglowodany 44 g w tym cukry 37g , w tym fruktoza 13g , laktoza 24g, tuszcze 3g w tym nasycona 0,8g wielonienasycona 1,2 gr kwas linolowy 1,1 g błonnik 3 g , sód 0,33 g
a to wszystko jest na ile gram? sto czy na porcje?
__________________
moje ubranka na wymiane
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=187039
wejdz i zobacz
i ksiązki
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=186983

: D
ainoh7 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-05, 13:58   #12
Isztar81
BAN stały
 
Avatar Isztar81
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 15
Wydaje mi się ze nie . Muszą być te 3 główne posiłki ( w nich 2 koktajle) a miedzy posilkami pojesz plyny ale ja miedzy posilkami jadlam batony bialkowe jeden miedzy sniadaniem a obiadem i 1 jak nie dalam rady wytrzymac do kolacji. Na tym to polega . Trzymasz dyscypline. Na poczatku bylo ciezko a nawet bardzo ciezko bo siedze z dzieciakami w domu i caly czas chodzilam kolo lodowki ale po tygodniu sie przyzwyczailam To nie jest drogie biorac pod uwage ze zastepuje ci to sniadanie i kolacje . Powiedzmy ze kupujac positrim kupujesz sobie jedzonko do lodowki ktore starcza ci na tydzien czasu ( 1 opakowanie positrima ) Policz sobie ile wydajesz tygodniowo na sniadania i kolacje i zobaczysz e to nie jest wcale drogie )) Jesli jeszcze jakos moge ci pomoc to wal smialo

Cytat:
Napisane przez ainoh7 Pokaż wiadomość
a to wszystko jest na ile gram? sto czy na porcje?
To jest na 1 posiłek 51 g proszku + 250 ml mleka zzawierajacego 0,3 % tłuszczu zaraz zeskanuje etykiete z pudełka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Resize of Resize of Untitled-Scanned-02.jpg (107,6 KB, 19 załadowań)

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2007-10-05 o 17:42 Powód: Proszę, używaj opcji "edytuj"
Isztar81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 17:12   #13
madziarka543
Raczkowanie
 
Avatar madziarka543
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 83
GG do madziarka543
asiek14 ja tez mam nadzieje ze to nie chwilowe ze jush zawsze bede usmiechnieta i szczesliwa, na gadu mam opis od tygodnia "a ana niech wypier*ala" boze jak ja bym jush chciala nigdy nie wracac do tamtych dni!

neffik i "niusia" dacie rade, pomalu malymi kroczkami!! ja w was wierze.Teraz wierze we wszystkie dziewczyny! Dzis jestem silna i przekazuje te sile wam a jak bede sama potrzebowac pomocy to wy mi ja dacie..w grupie wygrac mozna latwiej

a uda mi sie schudnac na tym 10 kg? jak sie naprawde postaram?

i tak bez efektow jojo:/

Edytowane przez Ather
Czas edycji: 2007-10-05 o 17:41 Powód: Proszę, używaj opcji "edytuj".
madziarka543 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-05, 19:23   #14
Isztar81
BAN stały
 
Avatar Isztar81
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 15
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

Pewnie ze sie uda Mi leniowi i obibokowi sie udalo to kaydemu sie uda . Ale warunkiem jest dzsczplina jak w woju 3 posilki i duuuzo plynow . Jesli nie znajdziesz dystrybutora to daj znac to postaram sie pomoc.wiem ze na allegro byly swego czasu nawet
Isztar81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-06, 20:05   #15
madziarka543
Raczkowanie
 
Avatar madziarka543
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 83
GG do madziarka543
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

Nio wlasnie , mialabym problem ze znalezieniem tego , jak mozesz to pomoz
madziarka543 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 06:46   #16
Isztar81
BAN stały
 
Avatar Isztar81
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 15
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

Zadzwonie to tego goscia u ktorego ja kupowalam moze wystawi go na aukcje . Dam Ci znać
Isztar81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 13:06   #17
madziarka543
Raczkowanie
 
Avatar madziarka543
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 83
GG do madziarka543
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

dzieki bende czekac
madziarka543 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 18:47   #18
Isztar81
BAN stały
 
Avatar Isztar81
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 15
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

Ten czlowieczek chce wiedziec ile ma wystawic tych Positrimow. Ma 2 paczki czekoladowych i 2 waniliowych . Napisz które byś chciała to on konkretnie wystawi.
Isztar81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-07, 20:05   #19
madziarka543
Raczkowanie
 
Avatar madziarka543
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 83
GG do madziarka543
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

wiesz co ja sama nie wiem, ty wiesz ktore sa lepsze , wiec jak uwazasz
madziarka543 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-08, 07:28   #20
italiaanka
Wtajemniczenie
 
Avatar italiaanka
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Bdg.
Wiadomości: 2 275
GG do italiaanka
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

Dziewczyny załatwiajcie takie rzeczy na PW. Dziękuję
__________________
...
italiaanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 10:22   #21
anetka_m
Zadomowienie
 
Avatar anetka_m
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 378
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

Isztar wlazłam tu na ich stronę internetową, ale tam nie ma ani cen, ani dokładniejszego opisu produktów. Trzeba sie jakoś specjalnie logować na stronie amway, aby móc sobie poczytać?
__________________
Tam, gdzie wszyscy myślą podobnie, nikt nie myśli zbyt wiele...
anetka_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-08, 15:48   #22
Isztar81
BAN stały
 
Avatar Isztar81
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 15
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

Zapraszam na gg 1947826
Isztar81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 11:51   #23
Trufla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 138
GG do Trufla
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

A ja mam zupełnie odwrotny problemik i pytanie odnosnie tych produktów
Chciałabym troche przytyć. Czy myślicie, że koktajle spożywane np. nie zamiast posiłku, ale po obiedzie i - powiedzmy- kolacji mogłyby działać podobnie jak dieta Herbalife i zwiekszyc wage? Czy działają tylko odchudzająco?
Trufla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-26, 21:33   #24
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

No no interesujace samej by mi sie przydalo schudnac z 15kg minimum..

Isztar81 moge sie do Ciebie odezwac na gg mam kilka pytan
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-05, 15:53   #25
Isztar81
BAN stały
 
Avatar Isztar81
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 15
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

zapraszam na gg bo nie mam jak tu za zcesto zagladac
Isztar81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-21, 13:05   #26
zielona9990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

Witajcie jeśli jesteście zainteresowane posotrimem proszę o wiadomość na priv odpowiem na każde pytanie lub tel 502267089

Edytowane przez zielona9990
Czas edycji: 2008-03-22 o 10:45 Powód: wycofanie danych
zielona9990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-03-22, 10:48   #27
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Positrim - odchudzanie na serio z najnowszej "URODY"

wypraszam z forum - tutaj kryptoreklamę kasujemy razem z kontem usera.
zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:17.