Reklamacja spodni? Tak czy nie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-02, 14:49   #31
karolima
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7
Dot.: Reklamacja spodni? Tak czy nie?

Ja nikomu nie polecam spodni firmy Big Star.Jeszcze kilka lat temu używali porządnego materiału a teraz jest tragedia.Kupiłam 3 pary spodnie model extra low tego samego dnia.I wszystkie te spodnie niecały rok od zakupu przetarły się na tyłku.Próbowłam reklamowac klasycznie-moja wina.To samo przydazyło się mojej koleznce i kilk razy widziałam osoby wychodzace z tego sklepu które reklamowały ten sam defekt!
karolima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-02, 15:58   #32
endorfina123
Wtajemniczenie
 
Avatar endorfina123
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: somewhere in between
Wiadomości: 2 345
Dot.: Reklamacja spodni? Tak czy nie?

i naprawdę mówią, że to Twoja wina? przecież to chore, jak spodnie mogą się wytrzeć, tzn. jak kiepski musi to być materiał przecież logiczne jest, że nie nosisz ich codziennie tak, że aż się drą... porażka...

ja niestety mam 2 pary z big stara, noszę okazjonalnie, bo mam generalnie sporo par spodni i muszę powiedzieć, że wyglądają nieciekawie... jakość b. słaba.
__________________


endorfina123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 03:32   #33
koxaine
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 89
Dot.: Reklamacja spodni? Tak czy nie?

hi wizażanki,
niestety i ja zawitałam do tego wątku

Przyznam szczerze, że kiedyś mialam już przygodę z Pepe Jeans i Lee gdzie po niecałym roku spodnie wyglądały jak szmaty, no i dlatego od tej pory unikam spodni kosztujących więcej niż 200zł

Niestety znowu mam problem:/ Sprawa wygląda tak, że 3lutego kupiłam jeansy w Tally Wejil, może nie za jakąś zawrotną kwotę, bo było to 90zł, ale chodzi o fakt. Spodnie mają niecałe 3 miesiące, miałam je na sobie jakieś 5 razy i dziś przy zakładaniu pękły (poziomo) z tyłu na nogawce (od środkowego szwa pozioma linia aż do połowy pośladka)..no masakra jakaś : ( myślicie, że da coś złożenie reklamacji, czy zwalą winę na to, że źle użytkowałam?
__________________
Every passing minute is another chance to turn it all around
koxaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.