Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-10, 05:23   #1081
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

I tyle czasu czekalas???????? Ja to prawie w przedpokoju swatche robilam
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 11:47   #1082
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Zamowilam w końcu próbki
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 12:03   #1083
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Czy któraś z Was zaobserwowała pogorszenie się cery po podkładzie matującym AM?... Ja wyglądam tragicznie, a jedyny nowy kosmetyk to właśnie ten podkład. Aż nie chce mi się wierzyć że minerały mi to zrobiły, bo używam ich od wielu miesięcy.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 12:53   #1084
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez zuz123 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was zaobserwowała pogorszenie się cery po podkładzie matującym AM?... Ja wyglądam tragicznie, a jedyny nowy kosmetyk to właśnie ten podkład. Aż nie chce mi się wierzyć że minerały mi to zrobiły, bo używam ich od wielu miesięcy.
Ja zaobserwowałam, ale nie mogę jednoznacznie zwalić winy na AM matujące, bo:
-prawie odstawiłam Glyco-A
-testuję azjatyckie BB kremy
Ale fakt, że wypryski widzę zazwyczaj po kilku dniach pod rząd stosowania AM. Byłoby to okropnie smutne, bo właśnie zamówiłam duży Natural Fair. Póki co będę obserwować.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-10, 13:05   #1085
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Ja zaobserwowałam, ale nie mogę jednoznacznie zwalić winy na AM matujące, bo:
-prawie odstawiłam Glyco-A
-testuję azjatyckie BB kremy
Ale fakt, że wypryski widzę zazwyczaj po kilku dniach pod rząd stosowania AM. Byłoby to okropnie smutne, bo właśnie zamówiłam duży Natural Fair. Póki co będę obserwować.
Dzięki za informację. Przez tydzień przestanę używać minerałów i zobaczymy jak tam twarz to przyjmie
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 17:07   #1086
971368423
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Z tego co widzę, to prawie wszyscy używacie formuły matującej lub kryjącej.
Stąd moje pytanie - czy ktoś robił porównanie tych formuł z rozświetlającą? Nadaje się ona na dzień? Na twarzy widać raczej drobinki czy taką ładną taflę?
Pytam, bo nie lubię matowej cery, nie mam też niczego do przykrycia na twarzy, wolałabym więc tylko lekki efekt wyrównania kolorytu, ale broń boże nie zmatowiała twarz!
Z drugiej strony obawiam się, że rozświetlający może być zbyt "brokatowy", skoro producent poleca go do rozświetlania całego ciała.
Oczywiście, kwestię ostatecznie rozwiążą próbki, zastanawiam się tylko w jakie celować głównie.
Będę bardzo wdzięczna jeżeli któraś z obecnych tu Pań będzie w stanie udzielić mi jakiejś wskazówki ze swojego doświadczenia
971368423 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-11, 22:55   #1087
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez 971368423 Pokaż wiadomość
Z tego co widzę, to prawie wszyscy używacie formuły matującej lub kryjącej.
Stąd moje pytanie - czy ktoś robił porównanie tych formuł z rozświetlającą? Nadaje się ona na dzień? Na twarzy widać raczej drobinki czy taką ładną taflę?
Pytam, bo nie lubię matowej cery, nie mam też niczego do przykrycia na twarzy, wolałabym więc tylko lekki efekt wyrównania kolorytu, ale broń boże nie zmatowiała twarz!
Z drugiej strony obawiam się, że rozświetlający może być zbyt "brokatowy", skoro producent poleca go do rozświetlania całego ciała.
Oczywiście, kwestię ostatecznie rozwiążą próbki, zastanawiam się tylko w jakie celować głównie.
Będę bardzo wdzięczna jeżeli któraś z obecnych tu Pań będzie w stanie udzielić mi jakiejś wskazówki ze swojego doświadczenia
Nadaję się jak najbardziej. Wprawdzie na ręce wygląda troszkę brokatowo, ale na twarzy daje bardzo ładny efekt. Krycie też wcale nie jest małe, a jeśli chodzi tylko o wyrównanie kolorytu chyba najlepsza opcja.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-11, 23:27   #1088
tworazka
Zakorzenienie
 
Avatar tworazka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 3 468
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Nadaję się jak najbardziej. Wprawdzie na ręce wygląda troszkę brokatowo, ale na twarzy daje bardzo ładny efekt. Krycie też wcale nie jest małe, a jeśli chodzi tylko o wyrównanie kolorytu chyba najlepsza opcja.
Ja brokat lubie. na paznokciach i wlosach. ale formuła rozswietlajaca na całej twarzy to Pomylka. w świetle sztucznym jest pięknie ale w słońcu to hardcore! twarz się świeci jakby się pomalowac cieniem z opalizujacymi na złoto drobinkami.
__________________
tworazka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 08:41   #1089
2011801131227
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 723
GG do 2011801131227 Send a message via Skype™ to 2011801131227
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

wczoraj moj matujacy golden fair sciemnial mi na cegle....nic nie zrobilam! nie zmienilam kremu ani pielegnacji. Jak zobaczylam sie w lusterku to prawie zawalu dostalam... dotychczas zuzylam 4 probki, wszystko bylo ok- byly nawet za jasne, natomiast te cuda ktore sie dzieją przy nowym bigu to jakis zart.. mieszanie w skladzie to nie jest dobry pomysl. zastanawiam się nad reklamacją.
2011801131227 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 08:44   #1090
MnemeE
Raczkowanie
 
Avatar MnemeE
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 94
GG do MnemeE Send a message via Skype™ to MnemeE
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Faktycznie formuła rozświetlająca jest dość mocno rozświetlająca Ze względu na sporą ilość maluteńkich, drobnych błyszczących drobinek. Wg mnie formuła matująca nie daje mocnego, płaskiego matu. Wiadomo że zmatowienie twarzy jest, ale nie tak mocne, osobiście mieszam formuły matującą i rozświetlającą, jak dla mnie super połączenie (mieszam matującą Golden Firest i rozświetlającą Natural Fairest), efekt jest świetny. Mieszam w różnych proporcjach, ale nawet jeżeli dam więcej rozświetlającego niż matującego to na twarzy nie widać tych drobinek, więc polecam wypróbować taką mieszankę
__________________
Pamiętaj: Traktuj innych tak, jak sam chciałbyś być traktowany.
Pamiętaj: o trzech magicznych słowach: PROSZĘ, PRZEPRASZAM, DZIĘKUJĘ.

Pozdrawiam i życzę miłego dnia
Mneme - grecka muza pamięci
MnemeE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 09:35   #1091
971368423
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 63
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Dziękuję wszystkim za odpowiedzi i rady!

Widzę, że w takim razie skuszę się na trochę rozświetlających próbek i zobaczymy, co z tego będzie w moim wypadku, w razie czego opcja z mieszaniem dwóch formuł brzmi zupełnie rozsądnie.

Pozdrawiam forumowiczki!
971368423 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-12, 10:33   #1092
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez MnemeE Pokaż wiadomość
Faktycznie formuła rozświetlająca jest dość mocno rozświetlająca Ze względu na sporą ilość maluteńkich, drobnych błyszczących drobinek. Wg mnie formuła matująca nie daje mocnego, płaskiego matu. Wiadomo że zmatowienie twarzy jest, ale nie tak mocne, osobiście mieszam formuły matującą i rozświetlającą, jak dla mnie super połączenie (mieszam matującą Golden Firest i rozświetlającą Natural Fairest), efekt jest świetny. Mieszam w różnych proporcjach, ale nawet jeżeli dam więcej rozświetlającego niż matującego to na twarzy nie widać tych drobinek, więc polecam wypróbować taką mieszankę
Ja stosowałam ostatnią cieniutką warstwę właśnie w formule rozświetlającej. Tylko faktycznie, było to jeszcze gdy był śnieg i mało słoneczka. Byłam wtedy pod wielkim wrażeniem, ale zamówiłam formułę matującą ze względów całkowicie praktycznych. Muszę wypróbować teraz.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 11:35   #1093
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Jakie sa Wasze ulubione sposoby nakładania minerałów?
Preferujecie na mokro, na sucho na krem np na jaki?
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 12:04   #1094
papillon22
Raczkowanie
 
Avatar papillon22
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 41
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Hej dziewczyny Przychodze do Was z pytaniem poniewaz zamierzam zamowic sobie duze opakowanie podkladu golden fairest bo mialam juz probke i odcien jest idealny tyle ze probke mialam formuly matujacej i zastanawiam sie czy nie lepiej jednak wziasc teraz formule kryjaca Moglaby mi ktoras z Was majaca stycznosc z obiema formulami napisac czy jest duza roznica w kryciu obu formul i ogolnie czy sie one jakos znacznie roznia ? Z gory dziekuje za odp
__________________
Aparatka od 13.03.2010
17.03.2012- koniec przygody z aparatami

07.07-29.08 -> Bretania

"Są w życiu chwile, które na zawsze w pamięci zostają i choć czas przemija one nie mijają i są osoby, które raz poznane bywają w życiu nie zapomniane!"
papillon22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 12:16   #1095
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Jakie sa Wasze ulubione sposoby nakładania minerałów?
Preferujecie na mokro, na sucho na krem np na jaki?
U mnie najlepiej leżą całkowicie na sucho, bez kremu nawet, ale bardzo rzadko tak stosuję.
Na co dzień nakładam je na krem, suchym pędzlem.

Próbowalam pryskać pędzel wodą termalną, ale nie zdało to egzaminu, podkład nie rozkładał się równomiernie, częściej się ważył, albo robił maskę.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 13:29   #1096
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez anitusica Pokaż wiadomość
wczoraj moj matujacy golden fair sciemnial mi na cegle....nic nie zrobilam! nie zmienilam kremu ani pielegnacji. Jak zobaczylam sie w lusterku to prawie zawalu dostalam... dotychczas zuzylam 4 probki, wszystko bylo ok- byly nawet za jasne, natomiast te cuda ktore sie dzieją przy nowym bigu to jakis zart.. mieszanie w skladzie to nie jest dobry pomysl. zastanawiam się nad reklamacją.
Ajć, nie strasz
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 15:24   #1097
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez Loonita Pokaż wiadomość
Jakie sa Wasze ulubione sposoby nakładania minerałów?
Preferujecie na mokro, na sucho na krem np na jaki?
Ja nakładam na mokro - wysypuję podkład na miseczkę, spryskuję pędzel, mieszam z podkładem i na twarz

Cytat:
Napisane przez papillon22 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny Przychodze do Was z pytaniem poniewaz zamierzam zamowic sobie duze opakowanie podkladu golden fairest bo mialam juz probke i odcien jest idealny tyle ze probke mialam formuly matujacej i zastanawiam sie czy nie lepiej jednak wziasc teraz formule kryjaca Moglaby mi ktoras z Was majaca stycznosc z obiema formulami napisac czy jest duza roznica w kryciu obu formul i ogolnie czy sie one jakos znacznie roznia ? Z gory dziekuje za odp
Moje odczucia są takie, że krycie matującego i kryjącego Golden fairest było porównywalne, tylko kryjący jakoś lepiej "leży" na mojej skórze Czytałam też, że odcień formuły matującej i kryjącej delikatnie się różni, ale teraz nie mam jak sprawdzić, bo moja próbka matującego już poszła w świat
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-12, 22:38   #1098
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

tak, ja rowniez po paru miesiacach zauwazylam zapychanie cery niestety winowajca byly AM (szkoda bo tani,kolor pasowal,i szybko bezproblemowo mi sie go nakladalo), teraz uzywam Pixie i jest super sa drozsze no ale cos za cos,pozdrawiam i radze odstawic AM
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 19:59   #1099
Loonita
Namaste ^^
 
Avatar Loonita
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 328
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
tak, ja rowniez po paru miesiacach zauwazylam zapychanie cery niestety winowajca byly AM (szkoda bo tani,kolor pasowal,i szybko bezproblemowo mi sie go nakladalo), teraz uzywam Pixie i jest super sa drozsze no ale cos za cos,pozdrawiam i radze odstawic AM
Oo, to niefajnie
A niby są polecane do problematycznej cery, a ja akurat wczoraj zamówiłam kilka próbek...
__________________
Mój Blog o Indiach
Wymiana książek
Wymianę kilka próbek podkładu Annabelle Minerals
Loonita jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-13, 21:15   #1100
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

no nie fajnie, tez nie moglam w to uwierzyc no ale niestety, za akzdym razem jak go uzywam cos mi wyskakuje;/
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-13, 23:09   #1101
zuz123
Zadomowienie
 
Avatar zuz123
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 742
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
no nie fajnie, tez nie moglam w to uwierzyc no ale niestety, za akzdym razem jak go uzywam cos mi wyskakuje;/
Z moją cera jest od razu lepiej po odstawieniu AM... Więc trzeba uważać bo to minerały nie dla każdego.
__________________
Nie chcę zabijać czasu. Chcę chwytać go mocno i odciskać swój ślad na świecie.

wymiana
zuz123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 15:10   #1102
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dla mnie ta firma cos kreci, no ale, ja juz nigdy nie wroce do tych pseudomineralow
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 15:21   #1103
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
dla mnie ta firma cos kreci, no ale, ja juz nigdy nie wroce do tych pseudomineralow
Dlaczego pseudominerałów? Ja tam jestem zadowolona, żadnego zapychania nie zauważyłam. Zwróćcie uwagę, czy to napewno minerały zapychają, a może filtry zaczęłyście używać. Poza tym jest cieplej i skóra szybciej się poci.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 15:53   #1104
helvetet
Zakorzenienie
 
Avatar helvetet
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: łóżko
Wiadomości: 4 716
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
tak, ja rowniez po paru miesiacach zauwazylam zapychanie cery niestety winowajca byly AM (szkoda bo tani,kolor pasowal,i szybko bezproblemowo mi sie go nakladalo), teraz uzywam Pixie i jest super sa drozsze no ale cos za cos,pozdrawiam i radze odstawic AM
również zgadzam się, ze AM może coś kombinować ze składem, bo odkad zaczełam je używać to szybko zrobiła mi sie masakra na twarzy.. i tak oto teraz jestem na antybiotyku, bo miałam duże pogorszenie, ale nie wiem do konca czy to jest całkiem wina AM, chociaż wczesniej moja cera wyglądała lepiej. Używam je jednak nadal, bo chce skonczyć, miałam 2 próbeczki podkladu, bardzo dobrze kryje, więc dlatego pozostałam. Jestem jednak przy koncówce podkładu i zastanawiam się nad innymi minerałkami. Widze, że Pixie ma próbki, ale ile to jest 1 ml? Tak w porównami do próbki AM to jaka to jest wielkosc?
__________________
21.11.2014

25.04.2015
24.08.2018
21.08.2021

Bloggerka
helvetet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 20:47   #1105
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

dla mnie sa to pseudomineraly bo zapychaja i to jest dla mnie skreslenie ich na calej linii, poza tym jako jedyne nie maja zadnych nagrod jak meow,lily lolo,pixie,barefaced itd., a skad ja mam pewnosc czy czego tam niedosypuja? na ile mam pewnosc ze tam faktycznie jest to co jest napisane na skladzie? nie wiem i juz nie chce wiedziec. poza tym jest to smieszne dla mnie jak prawdziwa i szanujaca sie firma (siebie i kliientow) nie uzupelnia zapasow! o pedzle prosze sie juz od stycznia i ciagle mowia ze pod koniec miesiaca,porazka jakas
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-14, 21:29   #1106
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 327
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
dla mnie sa to pseudomineraly bo zapychaja i to jest dla mnie skreslenie ich na calej linii, poza tym jako jedyne nie maja zadnych nagrod jak meow,lily lolo,pixie,barefaced itd., a skad ja mam pewnosc czy czego tam niedosypuja? na ile mam pewnosc ze tam faktycznie jest to co jest napisane na skladzie? nie wiem i juz nie chce wiedziec. poza tym jest to smieszne dla mnie jak prawdziwa i szanujaca sie firma (siebie i kliientow) nie uzupelnia zapasow! o pedzle prosze sie juz od stycznia i ciagle mowia ze pod koniec miesiaca,porazka jakas
Wyznacznikiem "mineralności" wcale nie jest skłonność do zapychania. Z tego co widzę po Twoich postach, utożsamiasz naturalność i ekologiczność kosmetyku z brakiem zapychania a jedno nijak się ma do drugiego. Naturalne (czy mineralne) kosmetyki wcale nie muszą być niezapychające, mają za to spełniać określone wymagania pod względem składu. Naturalny krem czy podkład jak najbardziej może wypryszczać.

A co do braku nagród, to nie ma w tym nic dziwnego, to przecież młoda marka, kiedy miała je nazbierać?
chimay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 06:43   #1107
mulier
Zakorzenienie
 
Avatar mulier
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 768
GG do mulier
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
dla mnie ta firma cos kreci, no ale, ja juz nigdy nie wroce do tych pseudomineralow
Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
dla mnie sa to pseudomineraly bo zapychaja i to jest dla mnie skreslenie ich na calej linii, poza tym jako jedyne nie maja zadnych nagrod jak meow,lily lolo,pixie,barefaced itd., a skad ja mam pewnosc czy czego tam niedosypuja? na ile mam pewnosc ze tam faktycznie jest to co jest napisane na skladzie? nie wiem i juz nie chce wiedziec. poza tym jest to smieszne dla mnie jak prawdziwa i szanujaca sie firma (siebie i kliientow) nie uzupelnia zapasow! o pedzle prosze sie juz od stycznia i ciagle mowia ze pod koniec miesiaca,porazka jakas
Wybacz, ale jak czytam Twoje posty to po prostu przysłowiowy nóż mi się w kieszeni otwiera! Jesteś albo bardzo młoda albo bardzo, bardzo naiwna. Stwierdzenia typu "skąd mam wiedzieć czy tam czegoś nie dosypują", "dla mnie to pseudominerały", "ta firma coś kręci" - bo pryszcz mi wyskoczył (pozwoliłam sobie na autorski dopisek ) świadczą o Twoim kompletnym braku wiedzy na temat wprowadzania na rynek i legalnego obrotu towarem.
Swój brak wiedzy tuszujesz za to butą i bezczelnością, nie mając nawet świadomości, że rzucając publicznie takie oskarżenia - zupełnie bezpodstawnie, nie mając na to żadnych dowodów tylko swojego pryszcza - naruszasz przepisy obowiązującego prawa.

Fakt, polityka firmy dotycząca pędzli flat top jest średnio udana... obiecują je dowieźć od 2 miesięcy. Najgorsze jest to, że ten termin ciągle przekładają. Mogli po prostu powiedzieć - nie wiemy kiedy będziemy go mieć, zaopatrujcie się w pędzle innej firmy, po prostu. Ja im to jednak wybaczam, to młoda, raczkująca na naszym rynku firma. Trzymam za nich kciuki.

Wydawanie tego typu opinii o marce na podstawie idywidualnych reakcji naszej cery, posądzanie ich o jakies przekręty ... itd. nie chce mi sie nawet tego przywoływać jest po prostu śmieszne! Dziewczyno, napisz, że Tobie te kosmetyki nie służą, napisz co Ci się dzieje - chętnie poczytam. Ale nie pisz, że to oszuści bo Tobie pryszcz wyskoczył, bo takie stwierdzenie świadczy wyłącznie o poziomie Twoich wpisów.
__________________


Edytowane przez mulier
Czas edycji: 2013-05-15 o 06:46
mulier jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 08:22   #1108
201607231719
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 2 525
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Wyznacznikiem "mineralności" wcale nie jest skłonność do zapychania. Z tego co widzę po Twoich postach, utożsamiasz naturalność i ekologiczność kosmetyku z brakiem zapychania a jedno nijak się ma do drugiego. Naturalne (czy mineralne) kosmetyki wcale nie muszą być niezapychające, mają za to spełniać określone wymagania pod względem składu. Naturalny krem czy podkład jak najbardziej może wypryszczać.

A co do braku nagród, to nie ma w tym nic dziwnego, to przecież młoda marka, kiedy miała je nazbierać?
Święta prawda.

Albo to naiwność, albo brak wiedzy.
201607231719 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 22:22   #1109
jolkas1paula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 308
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

chyba wyraźnie napisałam ze 'dla mnie są to pseudomineraly i ze mi nie służą' mam prawo wyrazić swoje zdanie i je wyrażam,proste.
jolkas1paula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-15, 22:34   #1110
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez jolkas1paula Pokaż wiadomość
chyba wyraźnie napisałam ze 'dla mnie są to pseudomineraly i ze mi nie służą' mam prawo wyrazić swoje zdanie i je wyrażam,proste.
Anabelle to kosmetyki mineralne. Wiesz jaka jest różnica między kosmetykami mineralnymi a pseudomineralnymi?
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-12-14 11:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:24.