Po³o¿nictwo - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi zwi±zane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-03, 16:55   #1
paula9613
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1
Post

Po³o¿nictwo


Nie wiem czy trafi³am na dobry w±tek. Przypuszczam, ¿e nie... wiêc z góry przepraszam, ale nie wiedzia³am gdzie moje pytanie zakwalifikowaæ.
Jestem uczennic± pewnego liceum i obecnie jestem w trzeciej klasie, tak¿e przygotowujê siê do matury. Mam zamiar studiowaæ po³o¿nictwo na Uniwersytecie Medycznym we Wroc³awiu (Piastów ¦l±skich). Problem w tym, ¿e do koñca nie orientujê siê odno¶nie rekrutacji. Wiem, ¿e liczy siê matura z tych obowi±zkowych przedmiotów + matura z biologii na poziomie podstawowym. Ja zdeklarowa³am zdawanie matury z biologii na rozszerzeniu. Czy otrzymam z racji tego jakie¶ dodatkowe punkty podczas rekrutacji na tej uczelni? Moja przewidziana ocena z biologii to 3. Czy ta ocena tak¿e ma wp³yw na rekrutacjê? Czy w ogóle oceny z polskiego, matematyki i jêzyka obcego bêd± mia³y wp³yw na rekrutacjê w tym kierunku? Bardzo proszê o odpowied¼, je¶li kto¶ siê w tym orientuje.
paula9613 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-03, 17:20   #2
Diablica z Tasmanii
Zakorzenienie
 
Avatar Diablica z Tasmanii
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z zielonej ³±ki:)
Wiadomo¶ci: 3 503
Dot.: Po³o¿nictwo

Cytat:
Napisane przez paula9613 Poka¿ wiadomo¶æ
Nie wiem czy trafi³am na dobry w±tek. Przypuszczam, ¿e nie... wiêc z góry przepraszam, ale nie wiedzia³am gdzie moje pytanie zakwalifikowaæ.
Jestem uczennic± pewnego liceum i obecnie jestem w trzeciej klasie, tak¿e przygotowujê siê do matury. Mam zamiar studiowaæ po³o¿nictwo na Uniwersytecie Medycznym we Wroc³awiu (Piastów ¦l±skich). Problem w tym, ¿e do koñca nie orientujê siê odno¶nie rekrutacji. Wiem, ¿e liczy siê matura z tych obowi±zkowych przedmiotów + matura z biologii na poziomie podstawowym. Ja zdeklarowa³am zdawanie matury z biologii na rozszerzeniu. Czy otrzymam z racji tego jakie¶ dodatkowe punkty podczas rekrutacji na tej uczelni? Moja przewidziana ocena z biologii to 3. Czy ta ocena tak¿e ma wp³yw na rekrutacjê? Czy w ogóle oceny z polskiego, matematyki i jêzyka obcego bêd± mia³y wp³yw na rekrutacjê w tym kierunku? Bardzo proszê o odpowied¼, je¶li kto¶ siê w tym orientuje.
Jeste¶ z Wroc³awia?
__________________
...gdyby tak cz³owieka skrzy¿owaæ z kotem,
cz³owiekowi wysz³oby to na dobre, ale kotu by z pewno¶ci± zaszkodzi³o...

Mark Twain
Diablica z Tasmanii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-04-11, 16:19   #3
r0zunia
Zadomowienie
 
Avatar r0zunia
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: wariatkowo.
Wiadomo¶ci: 1 542
Dot.: Po³o¿nictwo

hej! te¿ w tym roku piszê maturkê i mam podobne plany i problemy, tyle ¿e zdajê podstawê z biologii, a na koniec mam 4/5 (z przewaga tego drugiego)
czasem mam wrazenie ze na stronach uczelni (nie tylko AM) wszystko jest napisane bardzo ogólnie, ciê¿ko jest siê tam odnale¼æ, wiêc do³±czam siê do pytañ autorki
__________________
'zwykle, gdy los wrêcza nam swoje najwspanialsze prezenty, starannie owija je w przeciwno¶ci losu...'
r0zunia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Ginekologia


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:17.