Urwanie głowy z fotografem. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-17, 21:20   #1
Madziochaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2

Urwanie głowy z fotografem.


Jeszcze sporo czasu do dnia mojego ślubu, ale postanowiłam już teraz wybrać fotografa. Ceny są przerażające i mam wrażenie, że jest to jakaś zmowa (albo jakaś mafia), że żadają takich kwot. Od oglądania ofert w internecie można dostać zawrotu głowy. Zastanawiam się czy w ogóle warto zamawiać profesjonalistę. Co wy sądzicie, czym się kierujecie? Chciałabym, żeby zdjęcia były naturalne, nie chce szucznych póz i udawanych uśmiechów. Może ktoś z was kogoś poleci (okolice leszna)>? W necie wyszperałam 2 oferty po przystępnej cenie,
http://www.emilkarpinski.pl/
i http://www.bogus-art.pl/
Co o nich sądzicie? Moze ktoś już był klientem i może mi udzielić wskazówek?
Pomóżcie

Edytowane przez Madziochaa
Czas edycji: 2010-04-17 o 22:11
Madziochaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 11:27   #2
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: Urwanie głowy z fotografem.

mnie osobiście podoba się bardziej galeria 1 fotografa, ale to tylko moje skromne zdanie
My najprawdopodobniej będziemy mieć studenta fotografii
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 14:28   #3
Madziochaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 2
Dot.: Urwanie głowy z fotografem.

A ile bierze i za sesje, jesli mozna wiedziec?
Madziochaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 14:35   #4
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Urwanie głowy z fotografem.

Gdyby było tylko tych dwóch fotografów wybrałabym pierwszego.

Zobacz czy podoba ci się
www.pikwadrat.pl
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 00:05   #5
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Urwanie głowy z fotografem.

Jeśli liczysz na naturalne zdjęcia, to tylko profesjonalista. Taka osoba musi potrafić "zniknąć" w tłumie, żebys mogła się czuć swobodnie a to trudna sztuka I licz się z tym, że plener jest zawsze pozowany, ale u dobrego fotografa nie ma czegoś takiego, że młodzi stoją jak kołki i gapią się w obiektyw raz trzymając się za łokieć a raz dając buzi. Sama musisz ocenić jaki styl ci się podoba i ile jesteś skłonna poświęcić na to funduszy. Pamiętaj, że to praktycznie jedyna pamiątka! Ja mam tego fotografa www.zomer.pl Płacimy 2400 i tylko dlatego tak tanio bo wcześnie się tym zajęłam, teraz bierze już ok 3000. Porównaj kilka ofert, bo nie zawsze wysoka cena idzie w jakość. Trzeba oglądać zdjecia, rozmawiać
Z tych 2 co podałaś to jeśli nie miałabym wyjścia to wybrałabym 1, ale to w ostateczności. @ stanowczo odpada. Część zdjęć jest nieostra, mam wrażenie że fotograf nie miał pomysłu, cykał bo cykał, ale ja jestem bardzo krytyczna pod tym względem

---------- Dopisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:55 ----------

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Gdyby było tylko tych dwóch fotografów wybrałabym pierwszego.

Zobacz czy podoba ci się
www.pikwadrat.pl
ooooooooooooo te są świetne
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2010-04-19 o 00:02
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-19, 15:49   #6
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Urwanie głowy z fotografem.

nie tylko profesjonalista może robić świetne zdjęcia. Szukając fotografa kontaktowałam się i z profesjonalistami i amatorami. Cena i jakość różna i o ile profesjonaliści bardzo mnie rozczarowali o tyle amatorzy pozytywnie zaskoczyli. Trzeba szukać, szukać, szukać. Najlepiej jest, gdy można umówić się z fotografem aby pokazał swoje portfolio, pogadać z nim.
Ja miałam właśnie Pi Kwadrat, jestem bardzo zadowolona z ich usług. I choć zastanawiałam się przez chwilę z prawdziwego fotoreportera, z wieloma nagrodami... to widząc zdjęcia kuzynki - zrezygnowałam. Czegoś mi tam brakowało.

Do zdjęć też podchodzę bardzo krytycznie
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-26, 10:23   #7
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Urwanie głowy z fotografem.

to ja Ci polecam pana Jacka z fotojacek.pl Pan jest z Lodzi i dojezdza do miejsca slubu/wesela. Ceny za jakosc zdjec ma bardzo dobre(my placilismy ok 1500zl z dojazdem i albumem slubnym) ale slub byl w piatek wiec musialabys napisac. Zdjecia sa bardzo dobrze doswietlone(pan ma zestaw lamp rozstawionych zarowno w kosciele jak i w sali weselnej). Wazne, ze pan zostaje az do konca oczepin(nie liczy sobie za godzine). Polecam bo mamy naprawde sliczne zdjecia
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-01, 17:44   #8
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Urwanie głowy z fotografem.

sprzet sprzetem ale nicpo nim jezeli ktos nie potrafi go dobrze uzywac Znajomi zaplacili za fotografa 2razy wiecej niz my(plus za plener nocny ktory my mielismy "gratis" ale dlatego, ze slub byl w piatek) i co? Maja tak naciagane, okropne zdjecia w photoshopie, ze az zal patrzec. Sam blur, rozmycia,podciagniete kontrasty i ramki przyciemniajace dookola. Czyzby fotograf chcial ukryc swoje braki i nieumiejetnosc?
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 23:56   #9
Emir1994
Zakorzenienie
 
Avatar Emir1994
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Tarnów/Kraków
Wiadomości: 3 003
Dot.: Urwanie głowy z fotografem.

Cytat:
Napisane przez The light Pokaż wiadomość
sprzet sprzetem ale nicpo nim jezeli ktos nie potrafi go dobrze uzywac Znajomi zaplacili za fotografa 2razy wiecej niz my(plus za plener nocny ktory my mielismy "gratis" ale dlatego, ze slub byl w piatek) i co? Maja tak naciagane, okropne zdjecia w photoshopie, ze az zal patrzec. Sam blur, rozmycia,podciagniete kontrasty i ramki przyciemniajace dookola. Czyzby fotograf chcial ukryc swoje braki i nieumiejetnosc?
Trzeba by te zdjęcia zobaczyć żeby móc je ocenić.
Po za tym dodawanie bluru, świadczy źle o fotografie.
Emir1994 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 15:06   #10
basiek_84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: Urwanie głowy z fotografem.

Cytat:
Napisane przez Madziochaa Pokaż wiadomość
Jeszcze sporo czasu do dnia mojego ślubu, ale postanowiłam już teraz wybrać fotografa. Ceny są przerażające i mam wrażenie, że jest to jakaś zmowa (albo jakaś mafia), że żadają takich kwot. Od oglądania ofert w internecie można dostać zawrotu głowy. Zastanawiam się czy w ogóle warto zamawiać profesjonalistę. Co wy sądzicie, czym się kierujecie? Chciałabym, żeby zdjęcia były naturalne, nie chce szucznych póz i udawanych uśmiechów. Może ktoś z was kogoś poleci (okolice leszna)>? W necie wyszperałam 2 oferty po przystępnej cenie,
http://www.emilkarpinski.pl/
i http://www.bogus-art.pl/
Co o nich sądzicie? Moze ktoś już był klientem i może mi udzielić wskazówek?
Pomóżcie

Madziocha,
też mam wesele/ślub w okolicach Leszna i tez przeżywałam takie rozterki jak Ty. Jeśli zdjęcia w portfolio są świetne (a nam tez zależy na naturalnych) to niestety wiąże się to z ceną.
Pomyśl o jakimś fotografie z Wrocławia czy też Poznania. Można wyszukać ludzi, którzy za niewielką kwotę zrobią bardzo dobre zdjęcia, głównie w zamian za opinię (rozkręcanie interesu).
Jeśli nadal nie znalazłaś, daj znać, mogę coś polecić.
basiek_84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:42.