Fryzjer - Lublin - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-19, 09:24   #1621
malina3891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Thumbs down Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez koczkodanek Pokaż wiadomość
Ja tam chodzę i jestem zadowolona opinie o salonie sa rozne jedni sa zadowoleni inni nie, zalezy kto co lubi Mi sie osobiscie podoba, bo moje geste, krecone włosy juz parokrotnie zostały tam bardzo dobrze "potraktowane". Akurat na moich wlosach linia ciecia trzyma sie dlugo, i kształt fryzury tez. Ale co czlowiek to opinia. na brak ruchu nie narzekaja, bo bylam sie umowic to obecnie trzeba czekac jakies 1,5-2 tygodni. Spróbowac mozna Pracuja na produktach firmy Kadus, bo to własnie salon firmowy Kadusa.
Salon Prestiż na ul. Bursztynowej

A ja nie polecam!!!
Byłam tam wczoraj i szczerze mówiąc już napewno nigdy tam nie wrócę!!
Miałam mieć połozony brąz na włosy, włascicielka mieszała kolory zapewniając mnie iż wyjdzie z tego ładny odcień brązu , a kolor jaki wyszedł to prawie czarny. Tragedia i co na koniec sie okazało jest to farba ktora się nie wypłucze przy myciu włosów!
Zaznaczam że kiedyś z czarnego juz schodziłam i jest to bardzo długi proces. Normalnie płakac mi sie chce .
Farbę nakładał mi jakiś chłopak pracujący tam przez prawie 2,5 godziny, okropnie długo, włosy mi się przez to zniszczyły...
Zapłaciłam 210 zł, tylko nie wiem za co??!!!

Czy zabieg farbowania można reklamować, jeśli tak to jak to się robi..?
Szczerze to żałuję że zapłaciłam za tą usługę fryzierską
malina3891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 09:30   #1622
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez malina3891 Pokaż wiadomość
Salon Prestiż na ul. Bursztynowej

A ja nie polecam!!!
Byłam tam wczoraj i szczerze mówiąc już napewno nigdy tam nie wrócę!!
Miałam mieć połozony brąz na włosy, włascicielka mieszała kolory zapewniając mnie iż wyjdzie z tego ładny odcień brązu , a kolor jaki wyszedł to prawie czarny. Tragedia i co na koniec sie okazało jest to farba ktora się nie wypłucze przy myciu włosów!
Zaznaczam że kiedyś z czarnego juz schodziłam i jest to bardzo długi proces. Normalnie płakac mi sie chce .
Farbę nakładał mi jakiś chłopak pracujący tam przez prawie 2,5 godziny, okropnie długo, włosy mi się przez to zniszczyły...
Zapłaciłam 210 zł, tylko nie wiem za co??!!!

Czy zabieg farbowania można reklamować, jeśli tak to jak to się robi..?
Szczerze to żałuję że zapłaciłam za tą usługę fryzierską
Myslę, że można- wszystko można reklamować- może poczytaj na forach fryzjerskich, jeśli nikt Ci tu nie odpowie. Ale coś mi się obiło o uszy, że jeśli zabieg na włosach się nie udał to poprawa w tym wypadku koloru jest darmowa- na tym to chyba polega.
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 09:40   #1623
malina3891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Thumbs down Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez skarbiatko Pokaż wiadomość
Ja też Przejrzałam cały wątek i nie wiem gdzie iść .A mam ciśnienie i chcę koniecznie jeszcze w tym tygodniu...

Skłaniam się ku temu aby pójść gdzieś na Czubach....Na Jutrzenki do NIcole Fariani albo do Edyty na Turkusowej,

na pewno podziękuję za Salon pani Anny Ch..mam pod nosem i wiem jak tam jest....
nie wiem ,kurcze..co robić ...
Mam długie włosy ,do łopatek,chcę zmiany koloru,może balejaż,i lekkiego podcięcia...
Ja mieszkam na porębie.
Do salonu pani Anny Chołoty bym nie radziła się wybierać.
Moja koleżanka miała praktyki w tym salonie fryzierskim, z którego odeszła bardzo szybko. Można tam się nabawić grzybicy głowy...
Jak opowiadała mi jakie tam rzeczy się robi to przechodzi ludzkie pojęcie....
malina3891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 11:45   #1624
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez malina3891 Pokaż wiadomość
Salon Prestiż na ul. Bursztynowej

A ja nie polecam!!!
Byłam tam wczoraj i szczerze mówiąc już napewno nigdy tam nie wrócę!!
Miałam mieć połozony brąz na włosy, włascicielka mieszała kolory zapewniając mnie iż wyjdzie z tego ładny odcień brązu , a kolor jaki wyszedł to prawie czarny. Tragedia i co na koniec sie okazało jest to farba ktora się nie wypłucze przy myciu włosów!
Zaznaczam że kiedyś z czarnego juz schodziłam i jest to bardzo długi proces. Normalnie płakac mi sie chce .
Farbę nakładał mi jakiś chłopak pracujący tam przez prawie 2,5 godziny, okropnie długo, włosy mi się przez to zniszczyły...
Zapłaciłam 210 zł, tylko nie wiem za co??!!!

Czy zabieg farbowania można reklamować, jeśli tak to jak to się robi..?
Szczerze to żałuję że zapłaciłam za tą usługę fryzierską
Właśnie przeczytałam w gazecie o reklamacji za niezadowalające usługi fryzjerskie- napiszę Ci jak można zareklamować taką usługę, gdzie źle pomalowano włosy.
Otóż: jeśli przez fryzjera wyszedł inny kolor niż chciałaś masz prawo złożyć pisemną reklamację. Fryzjer jak każdy przedsiębiorca musi przyjąć reklamację klienta. Możesz się domagać zmiany koloru, zabiegów pielęgnacyjnych na koszt salonu lub obniżenia ceny z powodu niezadowalającego efektu.
Czyli dobrze Ci wcześniej podpowiedziałam..powodzen ia w egzekwowaniu swoich praw
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 11:49   #1625
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Mam pytanko..gdzie można się fajnie uczesać na wesele chodzi mi konkretnie o tą fryzurke wklejona na dole..nie chce na maksa nalakierowanych loczków itp.. nie mieszkam w PL i na prawdę potrzebuje rady..niestety moja fryzjerka jest w tym czasie na urlopie wiec muszę szukać kogoś..od kogo nie wyjdę z płaczem i nie włożę głowy pod kran...
Pomocy !!
poczytaj sobie ten wątek, jest wiele opinii o różnych fryzjerach. ja wlaśnie dzięki opiniom poszłam do hair line i jestem zadowolona, podejrzewam, ze fryzury na wesele też dobrze zrobią.
__________________
Uzależniona od wizażu
Niepoprawna optymistka
Ćwiczę z XHIT, Mel B i Jillian
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 12:28   #1626
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez malina3891 Pokaż wiadomość
Ja mieszkam na porębie.
Do salonu pani Anny Chołoty bym nie radziła się wybierać.
Moja koleżanka miała praktyki w tym salonie fryzierskim, z którego odeszła bardzo szybko. Można tam się nabawić grzybicy głowy...
Jak opowiadała mi jakie tam rzeczy się robi to przechodzi ludzkie pojęcie....
ja tez stanowczo odradzam salon pani Anny Choloty i potwierdzam widzialam co sie tam dzieje i przechodzi to ludzkie pojecie
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 14:15   #1627
ona911
Rozeznanie
 
Avatar ona911
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 753
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez 8mouse3 Pokaż wiadomość
Odpowiem tak- nie wiem czy akurat tak Cię kobitki uczeszą w salonie jak pójdziesz z jednym zdjęciem, ale jeśli wiedzą o co chodzi to może nie będzie problemu. Ja na fryzurkę ślubną idę do swojego salonu ( bo tak już moge go nazwać) do Pro Arte- przeglądałam tam katalogi i wybrałam sobie fryzurkę na miejscu. nie wiem czy będziesz miała czas na fryzurkę próbną, ale może warto się zapisać, gdziekolwiek byś się nie wybrała... Ja jeszcze nie miałam mojej próbnej- gdzieś w lipcu będę miała, więc jeśli nie będzie za późno to mogę Ci zdać relacje.
Bardzo Ci dziękuje za odpowiedź..tak na marginesie to chce się uczesać teraz na wesele do rodzinki (nie na swoje)..swoje będę miała dopiero w przyszłym roku .... a probną na pewno będe robiła ..także czekam jak najbardziej na relacje i zdjęcia ...
Pozdrawiam
i do napisania na wątku lubelskich Panien Młodych (jak dobrze kojarzę )
__________________
...:::Życie nie daje nam tego co chcemy, tylko to co dla nas ma:::...

Razem od...

...a tego dnia...
...powiedzieliśmy sobie Tak ...





Edytowane przez ona911
Czas edycji: 2010-05-19 o 14:18
ona911 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-19, 19:12   #1628
8mouse3
Rozeznanie
 
Avatar 8mouse3
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 789
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez ona911 Pokaż wiadomość
Bardzo Ci dziękuje za odpowiedź..tak na marginesie to chce się uczesać teraz na wesele do rodzinki (nie na swoje)..swoje będę miała dopiero w przyszłym roku .... a probną na pewno będe robiła ..także czekam jak najbardziej na relacje i zdjęcia ...
Pozdrawiam
i do napisania na wątku lubelskich Panien Młodych (jak dobrze kojarzę )
Dobrze kojarzysz, dobrze. To w takim razie teraz na wesele możesz się tam uczesać i sprawdzić jak laseczki czeszą ze zdjęcia
__________________
11 września to dopiero początek wielkich zmian w Naszym Życiu
8mouse3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-19, 19:22   #1629
fka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Mam takie pytanko jakie teraz fryzury są modne???
fka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-20, 10:29   #1630
Nadia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Wpisz w google: Fryzury 2010 i gotowe!
Nadia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 13:58   #1631
ewelinaanna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Zdecydowanie nie polecam wszystkim Wizażankom salonu Hair Line na Krakowskim Przedmieściu - fryzjerzy nie potrafiący zrealizować prostej prośby klienta, dotyczącej zwykłego skrócenia grzywki wg jego życzenia, nie powinni w ogóle uprawiać takiego zawodu. W Hair Line pracują "fachowcy", którzy wykorzystują ciągle te same cięcia, nie potrafili uwzględnić żadnej z moich sugestii co do naprawdę łatwego cięcia . Czemu klientowi odmawia się obcięcia grzywki nożyczkami jeśli sobie tego życzy? Ponadto klient nie jest informowany na wstępie o dodatkowych kosztach koloryzacji w przypadku rozpoczęcia nowej tubki farby. Nie polecam. Koloryzację mogłam zrobić u bardziej wykwalifikowanej konkurencji za niższą cenę. Zawiodłam się :/
ewelinaanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-21, 16:51   #1632
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez ewelinaanna Pokaż wiadomość
Zdecydowanie nie polecam wszystkim Wizażankom salonu Hair Line na Krakowskim Przedmieściu - fryzjerzy nie potrafiący zrealizować prostej prośby klienta, dotyczącej zwykłego skrócenia grzywki wg jego życzenia, nie powinni w ogóle uprawiać takiego zawodu. W Hair Line pracują "fachowcy", którzy wykorzystują ciągle te same cięcia, nie potrafili uwzględnić żadnej z moich sugestii co do naprawdę łatwego cięcia . Czemu klientowi odmawia się obcięcia grzywki nożyczkami jeśli sobie tego życzy? Ponadto klient nie jest informowany na wstępie o dodatkowych kosztach koloryzacji w przypadku rozpoczęcia nowej tubki farby. Nie polecam. Koloryzację mogłam zrobić u bardziej wykwalifikowanej konkurencji za niższą cenę. Zawiodłam się :/
A kogoś konkretnego polecasz? I ile zapłaciłas za koloryzację jesli mozna zapytac.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 17:17   #1633
Nadia9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Dot.: fryzjer - LUBLIN

To chyba pierwsza niezadowolona klientka z salonu Hair Line.Jak do tej pory wszyscy ich bardzo chwalą.Sama zastanawiałam się nawet czy do nich nie pójść.
Nadia9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 20:59   #1634
Yennefer1990
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Witam wszystkich,
Od pewnego czasu planuje obciąć włosy, ale nie mam najmniejszego pojęcia, do którego salonu fryzjerskiego mam się udać: confused: mam nadzieje, że będziecie tak mili i pomożecie mi wybrać... To może napiszę czego oczekuje więc, mam długie włosy, ale nie chce ich tak drastycznie ścinać, raczej byłabym za nadaniem im jakiejś konkretnej formy. Zależy mi na tym, by fryzjer/fryzjerka doradziła mi jaka fryzura pasuje do mojej twarzy + chciałbym jeszcze wykonać zabieg regenerujący włosy. Ponadto jako biedna studentka nie mogę sobie pozwolić na finansowe szaleństwo, ponieważ chciałabym mieć za co jeść do końca miesiąca Czy jest możliwe by strzyżenie+ modelowanie+regeneracja zamknęło się w cenie 80zł???
Liczę na waszą pomoc i życzę miłego wieczoru
Yennefer1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 21:08   #1635
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Nadia9 Pokaż wiadomość
To chyba pierwsza niezadowolona klientka z salonu Hair Line.Jak do tej pory wszyscy ich bardzo chwalą.Sama zastanawiałam się nawet czy do nich nie pójść.
No dokładnie. Tez się napaliłam żeby tam pójść. Troche ta cena 55 zł jest dla mnie przerażajaca (kiedys zapłaciłam 60 zł i to było najgorsze strzyzenie w moim zyciu; płaciłam po 25 i byłam zadowolona acz nie było to cięcie wzorowe)
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 14:35   #1636
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Yennefer1990 Pokaż wiadomość
Czy jest możliwe by strzyżenie+ modelowanie+regeneracja zamknęło się w cenie 80zł???
Liczę na waszą pomoc i życzę miłego wieczoru
regeneracja wlosow w salonie jest zwykle droga wiec jak chcesz obciac wlosy i je regenerowac a przy tym nie wydac za duzo kasy to polecam Ci moze kupno jakiejs profesjonalnej maski do wlosow np. z Loreal u fryzjera .
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 10:39   #1637
fka89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer - LUBLIN

A to zaskakujące bo ja już od 1,5 roku chodzę tylko do Hair Line i zawsze wychodzę stamtąd usatysfakcjonowana.... i nigdy nie zdarzyło mi się żeby fryzjerzy tam pracujący nie wzięli pod uwagę moich sugestii co do cięcia....
fka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 18:15   #1638
malina3891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez 8mouse3 Pokaż wiadomość
Właśnie przeczytałam w gazecie o reklamacji za niezadowalające usługi fryzjerskie- napiszę Ci jak można zareklamować taką usługę, gdzie źle pomalowano włosy.
Otóż: jeśli przez fryzjera wyszedł inny kolor niż chciałaś masz prawo złożyć pisemną reklamację. Fryzjer jak każdy przedsiębiorca musi przyjąć reklamację klienta. Możesz się domagać zmiany koloru, zabiegów pielęgnacyjnych na koszt salonu lub obniżenia ceny z powodu niezadowalającego efektu.
Czyli dobrze Ci wcześniej podpowiedziałam..powodzen ia w egzekwowaniu swoich praw
Dziekuję za pomoc, ale szczerze mówiąc nie chcę aby kto kolwiek z tego salonu dotykał moich włosów ponownie, zaczeły się one mi kruszyć.
Także zmiana koloru nie wchodzi w grę. Zastanawia mnie jednak to jak udowodnic fryzierowi iż chciałam inny kolor włosów a wyszed inny , nie posiadając świadków... Myślę że była by to tz. walka z wiatrakami..
malina3891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 18:18   #1639
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez malina3891 Pokaż wiadomość
Dziekuję za pomoc, ale szczerze mówiąc nie chcę aby kto kolwiek z tego salonu dotykał moich włosów ponownie, zaczeły się one mi kruszyć.
Także zmiana koloru nie wchodzi w grę. Zastanawia mnie jednak to jak udowodnic fryzierowi iż chciałam inny kolor włosów a wyszed inny , nie posiadając świadków... Myślę że była by to tz. walka z wiatrakami..
Ja kiedys próbowałam reklamować cięcie - było nierówno (róznica ok. 3 cm między jedną strona a drugą) i włosy kompletnie się nie układały. Oczywiście fryzjerka uznała że tak mialo być.
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-23, 19:59   #1640
malina3891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 22
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez cziki Pokaż wiadomość
Ja kiedys próbowałam reklamować cięcie - było nierówno (róznica ok. 3 cm między jedną strona a drugą) i włosy kompletnie się nie układały. Oczywiście fryzjerka uznała że tak mialo być.
Ciężko jest reklamować usługę fryzierską, niestety...
malina3891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 04:20   #1641
Agussza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Witam kochane wizazanki!!!
Przeczytalam ten watek od deski do deski! z posrod wielu propozycji (sugerujac sie wiekszoscia pozytywnych opinii - choc wiem ze nie wszystkie sa od klientek................. ........) wybralam 2 salony Hair Line oraz Pro Arte (choc jest spror dobrych opinii o Trendy i P. Edycie z MM Design). Mam do was Slonka pytanie o to czy ktoras z Was byla z ww salonow i chciala zeby obcieto ja ze zdjecia? i jaki byl tego efekt? a amoze ktoras przszyla ze zdjeciem ale Pani/Pan Fryzjer/ka odradzila ta fryzurke a zaproponowala inna i byla rzeczywiscie lepsza?
Ja chcialabym aby ktos scial mnie tak jak bylam scieta jakies 3 lata temu - mam zdjecie z ta fryzura - zdjecie takie jak do dowodu osobistego. Wydaje mi sie ze to zadna skomplikowana fryzura (zdjecie ponizej o ile zdolalam je wkleic) ale od trzch lat chodzac w lublinie po fryzjerach nikt nie potrafil mnie tak sciac (musze dodac ze do tej fryzjerki ktora mnie tak sciela nie mam mozliwsoci pojsc ). Bylam u roznych fryzjerow i kiedy pokazywalm zdjecie to oczywiscie zaden problem kazdy tak zetnie a poźniej efekt nie do konca taki jak bym chciala! ciesze sie tylko ze nie byly to jakies drastyczne ciecia - zawsze pozostawiano mi dluzsze wlosy ale juz efekt nie ten sam

P.S. oczywiscie nie upieram sie przy tej fryzurce tak do konca - ale ona mi bardzo pasowala bo byla latwa do ulozenia,wydaje mi sie ze pasowala do mojej buzi..teraz mam wlosy do karku - ale mam wlosy cienkie i delikatne i wystarczy ze sa ciut za dlugie a juz sie nie ukladaja i zeby nie wiem ile nad nimi siedziec to za pare minut sa oklapniete
z gory dziekuje za pomoc!!
pozdrawiam serdecznie!!
buziaki!
Agussza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 09:03   #1642
blooregardqkazoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Biłgoraj/Lublin
Wiadomości: 11
GG do blooregardqkazoo
Dot.: fryzjer - LUBLIN

idę dzisiaj do Hair Line do p. Marcina.. mam nadzieje że wyjdę zadowolona!!!
blooregardqkazoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 09:56   #1643
Agussza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Hej - to daj znac jak tam w Hair Line jest? i czy spelnili Twoje oczekiwania co do fryzurki?
Czekam z niecierpliwoscia na relacje!!
pozdrawiam!
Agussza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 15:10   #1644
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez Agussza Pokaż wiadomość
Hej - to daj znac jak tam w Hair Line jest? i czy spelnili Twoje oczekiwania co do fryzurki?
Czekam z niecierpliwoscia na relacje!!
pozdrawiam!
Ja tyż
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 15:40   #1645
blooregardqkazoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Biłgoraj/Lublin
Wiadomości: 11
GG do blooregardqkazoo
Dot.: fryzjer - LUBLIN

no i po ścinaniu w hair line! ogólnie to jestem mega zadowolona... nie miałam planu.. chciałam troche dłuższe niż mi zrobił ale jestem baardzo baardzo zadowolona.. na prawde ściął mnie fajnie długo docinał żeby wszystko się układało i jest ok także polecam bo widzę że p. Marcin słucha i podejżewam że jeśli bym przyniosła zdjęcie miałabym fryzure jak z obrazka))
blooregardqkazoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 16:33   #1646
Veryfika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Dziewczyny a czy nie znacie może jakiegoś dobrego fryzjera w okolicach ulicy Lubartowskiej, Alei Tysiąclecia i Krakowskiego Przedmieścia (oprócz Hair Line)? Zależy mi na sprawdzonych fryzjerach. Zwykle obcinam się u znajomej ale teraz tak wyszło, że ona nie ma czasu a ja niedługo mam imprezę, na którą przydałaby się nowa fryzurka I prosiłabym o coś niedrogiego, bo niestety przez ostatnie zakupy z kasą krucho
Veryfika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 18:28   #1647
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: fryzjer - LUBLIN

ja kiedys bylam u Marcina z Hair Line ze zdjeciem z gazety scinalam z dlugich na krotkie i wyszlo pieknie tak ja ja to widzialam
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 20:18   #1648
sylwia1430
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Hey. Słyszałyście coś o Studiu Modnych Fryzur na Hempla?
sylwia1430 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 21:38   #1649
blooregardqkazoo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Biłgoraj/Lublin
Wiadomości: 11
GG do blooregardqkazoo
Dot.: fryzjer - LUBLIN

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
ja kiedys bylam u Marcina z Hair Line ze zdjeciem z gazety scinalam z dlugich na krotkie i wyszlo pieknie tak ja ja to widzialam
czyli nie odniosłam mylnego wrażenia na pewno do niego wrócę ale wtedy wezmę zdjęcie bo już będę wiedziała jak chce wyglądać no i zniżka dla studentów 10% mimo że byłam pierwszy raz dla mnie bomba! gorąco polecam
blooregardqkazoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 03:55   #1650
Agussza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: fryzjer - LUBLIN

witaj ponownie!!
bardzo sie ciesze ze jestes zadowolona ze sciecia!! i chyba i ja sie tam wybiore!
a mam jeszcze pytanie - jaki jest tam koszt sciecia wlosow - sredniej dlugosci? a jak z kolejka? jak dlugo sie czeka na "wizyte"? i czy trzeba zapisywac sie do konkretnej osoby czy "ogolnie"? a jak z kolejka jak juz przyjdziesz na scieice wlosow? czy od razu biora na fotel czy trzeba czekac?(jesli tak to ile czasu?)
dziekuje za odpowiedzi!
pozdrawiam!

SYLWIA1430 - jesli pytasz o salon Modnej Fryzury mieszczacy sie w budynku Sanitasu - to ja bylam raz w tym salonie, jakies 1,5 roku temu. Jesli chodzi o wnetrze to jest ladnie i czysto. Obsluga- jesli dobrze pamietam - bardzo mila...ale niestety w moim przypadku jesli chodzi o sciecie to bylam niezadowolna.... . gdy tlumaczylam Pani o co mi chodzi - wydawalo sie , że rozumie...niestety efekt byl niezadowalajcy..sciela mnie za krotko i nie tak jak bym chciala....
pozdrawiam serdecznie!!!!!!

Edytowane przez Agussza
Czas edycji: 2010-05-25 o 04:06
Agussza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:28.