Fryzjer - Lublin - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-03-07, 10:59   #451
Itenka
Raczkowanie
 
Avatar Itenka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 182
Exclamation Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

A dla mie jeśli fryzjer pracuje na słabych farbach to zaden fryzjer. Kazdy profesjonalista pracuje na profesjonalnych kosmetykach.
Ja lubię jak salon pracyje na welli , kerasrase lub loreal.
Może ktoś z was wie gdzie mozna kupić niedrogo !!! orginalne kosmetyki kerastase , bo w salonach to..... KOSMOS
__________________
ItEnKa

http://www.suwaczek.pl/cache/05af71c6a2.png[/img][/url]
Itenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 11:02   #452
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Cytat:
Napisane przez Itenka Pokaż wiadomość
A dla mie jeśli fryzjer pracuje na słabych farbach to zaden fryzjer. Kazdy profesjonalista pracuje na profesjonalnych kosmetykach.
Ja lubię jak salon pracyje na welli , kerasrase lub loreal.
Może ktoś z was wie gdzie mozna kupić niedrogo !!! orginalne kosmetyki kerastase , bo w salonach to..... KOSMOS
Na allegro ?
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 10:41   #453
agutek1984
Raczkowanie
 
Avatar agutek1984
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Sandomierz/Rzeszów
Wiadomości: 281
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez kunegunda1111 Pokaż wiadomość
Ponieważ dużo dobrego pisałyście o Anecie z Pałacu Parysów - postanowiłam że się do niej zapiszę i wiecie co? Ona trzy tygodnie temu urodziła dzidziusia i nie ma jej na razie w pracy.
Zgadza się Anetka urodziła niedawno synka. Nie wiadomo dokladnie kiedy wróci do pracy.
A jesli chodzi o inne dziewczyny z pałacu parysów- nie wiem. Nie próbowałam. Czekam na powrót Anetki.
agutek1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-10, 11:28   #454
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Ja byłam w Palacu Parysów spytać o ceny i o tak
Za strzyżenie moich włosów do ramion z modelowaniem i myciem musiałabym zapłacic 60 zł. Wiec wole mieć obcięte za 26 zł dobrze ale bez polotu
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-11, 18:16   #455
zaakrecona
Zakorzenienie
 
Avatar zaakrecona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 4 227
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

A czy któras z was robiła sobie fryzurke na wesele, studniówke?
Pilnie poszukuje jakiegos dobrego fryzjera dla Panny Młodej i Starszej- znacie kogos takiego?
__________________
BLOG
zaakrecona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-12, 07:15   #456
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Dziewczyny ja w okolicach świąt będę w Lublinie i muszę, muszę, muszę koniecznie wybrać się do fryzjera.
Oczywiście jak na babę przystało chcę czegoś nowego (i to jeśli chodzi o fryzurę jak i fryzjera).
Czy przetestowałyście kogoś nowego w międzyczasie? Zastanawiam się nad Magdą z Trendy, kimś z Pałacu Parysów (bo Aneta podobno na urlopie) no i właśnie kimś jeszcze.
Dodam, że nie chcę geometrycznego cięcia, tylko subtelne, kobiecie, miękkie.
Kto doradzi....?
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-17, 09:14   #457
k&m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 106
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Drogie Wizazystki,
czy znacie kogos kto robił fryzure slubna u Sławnej Pani Edyty z Imaginera?
POnieważ własnie u Niej będą taką fryzurke miala robiona ale jestem troszkę zaniepokojona. Oczywiście wybiore sie na fryz probny ale moze jest ktos kto moze mi z wlasnego doswiadczenia poradzić?
Czy wiecie też coś n atemat p. Uli ktor apracuje w Imaginerze i ktora wykonuje makijaz i paznokcie??? Pomóżcie!!!
k&m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-03-22, 18:46   #458
kharolina
Raczkowanie
 
Avatar kharolina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

gdzie jest ten Oscar na wileńskiej???, bo miszkam nieopodal ale jakos nie kojarze, to na pewno na Wileńskiej???
kharolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 21:09   #459
krek
BAN stały
 
Avatar krek
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa / Lublin
Wiadomości: 262
GG do krek
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

oskar jest na tym targu drzwi obok sklepu z kosmetykami koło pkobp ale nie idz tam zostały tam same ... to nie sa stylistki nawet nie są dobre .... a przecież temat inny ... Dobrych stylistów u nas w mieście bardzo mało a przecież podzedny salonik "Cioci Basi" to nie profesjonalne studio ... obiektywnie patrząc profesjonalne placówki:

-Akademia Piekna
-Pierre
-Toko
-Afro Hause

Ja pracuje w Akademii serdecznie polecam Pierre 3ba uważać straszny wyzysk w Toko dziwnie metody pracy mają aq Afro House strasznie pojechane fryzury robią.
krek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-23, 19:06   #460
kharolina
Raczkowanie
 
Avatar kharolina
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

a co sadzicie o "Montowni fryzur", bo slyszalam różne opinie???to prawda, ze trzeba umawiac sie dwa miesiace wczesniej na strzyzenie???
kharolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 01:13   #461
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Ja polecam serdecznie salon Anna, bodajże na biedronki. Malutki, ale jak się okazuje bardzo funkcjonalny
Poleciła mi koleżanka, która zawsze chodziła ze swietnie obciętymi włosami, no a że ja chciałam swojego wiechcia radykalnie obciąć, to zdecydowałam się, że zrobię to własnie tam. Z efektu byłam bardzo zadowolona Zapłaciłam 40 zł za cięcie i ułożenie
Daję moje zdjęcia przed i po cięciu, żeby było widac, ze rzeczywiście nie spartolone

Przed- po prawej stronie żem. Ciemne włosy, długie, suche, łamiące się, fe.
Po- też po prawej Od razu odzyły, wyglądaja o wiele lepiej i czują się pewnie też

Włosy odrastały mi świetnie, obcięłam je w listopadzie, a do tej pory nie mam żadnych dramatów fryzurowych
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pirates.jpg (34,2 KB, 190 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg damdam.jpg (44,1 KB, 217 załadowań)
__________________
27 lipca 2013
saswati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-27, 08:41   #462
praline
Zakorzenienie
 
Avatar praline
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: *
Wiadomości: 7 415
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez saswati Pokaż wiadomość
Ja polecam serdecznie salon Anna, bodajże na biedronki. Malutki, ale jak się okazuje bardzo funkcjonalny
Poleciła mi koleżanka, która zawsze chodziła ze swietnie obciętymi włosami, no a że ja chciałam swojego wiechcia radykalnie obciąć, to zdecydowałam się, że zrobię to własnie tam. Z efektu byłam bardzo zadowolona Zapłaciłam 40 zł za cięcie i ułożenie
Daję moje zdjęcia przed i po cięciu, żeby było widac, ze rzeczywiście nie spartolone

Przed- po prawej stronie żem. Ciemne włosy, długie, suche, łamiące się, fe.
Po- też po prawej Od razu odzyły, wyglądaja o wiele lepiej i czują się pewnie też

Włosy odrastały mi świetnie, obcięłam je w listopadzie, a do tej pory nie mam żadnych dramatów fryzurowych
super wygląasz w ściętych prościutkich włoskach!
praline jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 10:29   #463
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez saswati Pokaż wiadomość
Ja polecam serdecznie salon Anna, bodajże na biedronki. Malutki, ale jak się okazuje bardzo funkcjonalny
Poleciła mi koleżanka, która zawsze chodziła ze swietnie obciętymi włosami, no a że ja chciałam swojego wiechcia radykalnie obciąć, to zdecydowałam się, że zrobię to własnie tam. Z efektu byłam bardzo zadowolona Zapłaciłam 40 zł za cięcie i ułożenie
Fajnie fajnie. A kto Ci farbował włosy? Kolor bardzo mi się podoba
Ja bylam u swojej dawnej fryzjerki - obcięła mi włosy troche na V. Bekham za 22 złote
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 22:26   #464
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

włosy malowałam sama, ciapnęłam na czekoladowy brąz jakiś blond i wyszło "to", czyli w zasadzie taki mysi kolorek
__________________
27 lipca 2013
saswati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-27, 22:42   #465
cziki
Zakorzenienie
 
Avatar cziki
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 3 303
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

ładny, taki naturalny
cziki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 00:26   #466
saswati
Raczkowanie
 
Avatar saswati
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 466
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

teraz i tak jestem ruda
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg u.jpg (69,6 KB, 145 załadowań)
__________________
27 lipca 2013
saswati jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-28, 09:04   #467
dezire
Zakorzenienie
 
Avatar dezire
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 555
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez kharolina Pokaż wiadomość
a co sadzicie o "Montowni fryzur", bo slyszalam różne opinie???to prawda, ze trzeba umawiac sie dwa miesiace wczesniej na strzyzenie???
Mieszane uczucie. Za pierwszym razem byłam u p.Włodka... super ścięcie, przez pół roku nie musiałam nic poprawiać, bo włosy świetnie układałay sie odrastając, więc ścięcie było warte swojej ceny.

Za drugim razem. Porażka. BYłam u innego chłopaka, bo zależało mi na czasie. Chciałam dostać radę na temat jak przejśc na blond, a to co usłyszałam,to narzekania na kondycje moich włosów i zero rad.
ściął włosy średnio, dużym kosztem.

Więc jeśli mam polecać , to tylko pana Włodka,

p.s. nie lubie atmosfery tego miejsca przesiakniętej testosteronem
__________________

2004 - Boisz się, że ludzie z internetu odnajdą cię w prawdziwym życiu.

2014 - Boisz się, że ludzie z prawdziwego życia odnajdą cię w internecie.



dezire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-29, 19:48   #468
aagus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez krek Pokaż wiadomość
Renia pracowąła kiedys ze mną
Ale ja i tak dalej obstawiam Sylwie z Oskara na Wileńskiej oraz Sebastiana albo Anke z Akademii Pięknych Włosów jestem tam już kolejny dzien na praktykach i z teog co widze wszyscy chodzą zadowoleni.
jesli chodzi o p. Sylwie z Oskara to naprawde swietnie scina! tylko ze juz nie pracuje w Oskarze na ul. Wilenskiej moze ktos wie gdzie teraz pracuje??
aagus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-06, 22:51   #469
sp1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Cytat:
Napisane przez kharolina Pokaż wiadomość
hej, wiecie może gdzie w Lublinie robią najlepsza trwałą???chodzi mi o delikatne fale, takie jakie uzyskuje się po zakręceniu włosów na grube wałkiZ góry dzięki za odp.
mam ten sam problem, zdecydowalam sie na trwala ale kompletnie nie mam pojecia gdzie sie udac. Bylabym wdzieczna za kazda rade a najbardziej za konkretny, wyprobowany adres. z gory dziekuje
sp1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-07, 19:55   #470
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Cytat:
Napisane przez sp1983 Pokaż wiadomość
mam ten sam problem, zdecydowalam sie na trwala ale kompletnie nie mam pojecia gdzie sie udac. Bylabym wdzieczna za kazda rade a najbardziej za konkretny, wyprobowany adres. z gory dziekuje
Miałam robioną delikatną (jedynke chyba,czy coś) bardzo trwałą w salonie na racławickich- na przeciwko wejścia do ogrodu saskiego. Ten salon ma taki szyld do góry nogami.Robiła mi ją pani,która tam jest szefową,niestety nie wiem,jak się nazywa.Wyszło bardzo fajnie,żadnego siana,i dwóch innych fryzjerów niezaleznie ja bardzo pochwaliło,jako wykonaną profesjonalnie.Teraz,połt ora roku pózniej,końcówki jeszcze mi się ładnie zawijają
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-08, 20:32   #471
Tiger Lilly
Przyczajenie
 
Avatar Tiger Lilly
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
ja moge polecic Montownie Fryzur na Pulawskiej i tam p.Pawla albo w salonie pro arte na raclawickich, wszystkie kobitki fajnie scinaja!
jeśli chodzi o p. Pawła to byłam kiedyś u niego. Ale nie wiem, osobiście nie polecam, bo facet realizuje jedynie swoje artystyczne upodobania i w ogóle nie bierze pod uwagę tego, co chciałaby mieć na głowie klientka Mi wyszło coś całkiem wygzymzanego i wystrzępionego, kiedy poprosiłam o wyrównanie ale może tylko mi się tak trafiło.
Za ta salon pani Ani Chołoty polecam odpowiedzialnie
Tiger Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-09, 07:54   #472
Tiger Lilly
Przyczajenie
 
Avatar Tiger Lilly
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 26
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Jeśli chodzi o Panią Aenię to kiedyś mi zrobiła styling i w ogóle nie wiedziała jak przyciąć włosy,żeby to wyglądało "nowocześnie". W rezultacie zapłąciłam słono i wyszłam niezadowolona, bo wyglądałam jak stara baba.
Moja przyjaciółka byla też u niej i była wręcz załamana, bo chciała kilka brązowych pasemek, a w rezultacie z blondynki została brunetką z kilkoma jasnymi pasemkami a nie odwrotnie. Ale znowu moja inna koleżanka jest z niej bardzo zadowolona i to ona nam ją poleciła
Co do pana Pawła z montowni to już się wypowiadałam na innym topiku. Nie za ciekawie, jesli chodzi o mnie.
Ostatnio byłam u Łaniewskich na Głębokiej i nawet nawet powiem Wam, ale p. Kasia, powiem Wam, że była jakaś taka niepewna i jakby przestraszona... kieedyś dawno dawno byłam tam właśnie w tym salonie i może z 7 lat temu pani Monika bodajże ścięła mnie tak, jak teraz Victoria Beckham i byłam zadowolona. A teraz ścięłam swoje długaśne włosy żeby mieć właśnie taką fryzurę i pani troche nie wyszło.. :P
No i właśnie szukam teraz takiego fryzjera który potrafiłby zrobić coś takiego, albo tak jak taka jedna blondi z Atomic Kitten kiedys miała. No jak już mam takie krótkie, to przynajmniej muszą jakos wyglądać.
Nie chcę już fryzjera który mi znowu wygzymza i postopniuje, jak to wielu lubi
Zna ktos?
Tiger Lilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 11:29   #473
kudłatek
Przyczajenie
 
Avatar kudłatek
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1
GG do kudłatek
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Witam! całkiem przypadkiem natrafiłam na to forum, ale bardzo mnie zainteresowało Mam pytanie do tych, które mają długie i kręcone włosy. Kto i gdzie najlepiej potrafi z takich włosów stworzyć fryzurę??? Nie chciałabym ich za bardzo skracać więc potrzebny mi fachowiec bo znając życie zwykły fryzjer zetnie mi je do ramion i będę wyglądać jak ze stosem siana na głowie
kudłatek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-11, 13:37   #474
sp1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 3
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Cytat:
Napisane przez pola_m Pokaż wiadomość
Miałam robioną delikatną (jedynke chyba,czy coś) bardzo trwałą w salonie na racławickich- na przeciwko wejścia do ogrodu saskiego. Ten salon ma taki szyld do góry nogami.Robiła mi ją pani,która tam jest szefową,niestety nie wiem,jak się nazywa.Wyszło bardzo fajnie,żadnego siana,i dwóch innych fryzjerów niezaleznie ja bardzo pochwaliło,jako wykonaną profesjonalnie.Teraz,połt ora roku pózniej,końcówki jeszcze mi się ładnie zawijają
mam pytanie, czy osobiscie dobierala ci trwala czy poszlas z konkretnym pomyslem. a robila na grubych czy cienkich walkach i jeszcze jedno ile cie to kosztowalo. dzieki wielkie za zainteresowanie.
sp1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-12, 08:38   #475
pola_m
Wtajemniczenie
 
Avatar pola_m
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Lyon
Wiadomości: 2 305
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Cytat:
Napisane przez sp1983 Pokaż wiadomość
mam pytanie, czy osobiscie dobierala ci trwala czy poszlas z konkretnym pomyslem. a robila na grubych czy cienkich walkach i jeszcze jedno ile cie to kosztowalo. dzieki wielkie za zainteresowanie.
Poszłam z konkretnym problemem-włosy mi sie przetłuszczały i miałam ogromne problemy zeby je ułozyć, no i ona mi poradziła że może właśnie taka delikatna trwała-bez loczków tylko żeby je podnieść.Włąki były cienkie chyba,a kosztowało mnie to 70 albo 80zł.pozdrowionka
pola_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-13, 23:34   #476
katiia
Raczkowanie
 
Avatar katiia
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 359
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Czy mogłybyście mi polecić jakiś salon, najlepiej konkretną fryzjerką, która umie fajnie degażowac (przerzedzić włosy)? Mam bardzo gęste, falujące włosy i chcoiałabym wreszcie zeby było ich mniej?
katiia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 07:52   #477
ajlaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Też mam problem z gęstymi włosami.. Ostatnio byłam w Toko na Sikorskiego. Tam mi przerzedziła profesjonalnie, choć nie do końca byłam zadowolona, bo chciałam zostawić dłuższe włoski, a ta mi dodatkowo obcięła...
Teraz szukam fryzjera, któremu mogłabym spokojnie polecić włosy do farbowania.
Kiedyś chodziłam do Pauli Wissen. Razem z mężem prowadziła salon na Ułanów, a potem na Królewskiej. Zawsze wychodziłam zadowolona, moje koleżanki też. Niestety, ostatnio zapadła się pod ziemię, telefon też nieaktualny. Może wyjechała? Jeśli ktoś był u niej lub ma jakieś namiary, to pisać
A był ktoś z Was w którymś salonie na Narutowicza? Zauważyłam tam ze 2 ładnie prezentujące się z zewnątrz, tylko że nie wiem co robią na głowie

Edytowane przez ajlaa
Czas edycji: 2007-04-14 o 15:35
ajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-14, 10:53   #478
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

A ja chcialam zapytac czy byl ktos w salonie Gabriel Professional na Lipowej?

I jeszcze czy moze wiecie do ktorego zakladu w Lublinie mozna pojsc na cement Kerastase? Bo sobie strasznie zniszczylam wlosy prostownica a slyszalam ze to swietne "lekarstwo" dla wlosa

Nea
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-15, 16:57   #479
ajlaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Jeszcze jedno mam pytanie: czy znacie w Lublinie fryzjera męskiego godnego polecenia? Chłopak mój zdecydowal się obciąć swoje dłuugie włosy i chciałabym go posłać do fachowca na jakąś fajną fryzurkę
ajlaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 06:41   #480
lolitaj
Raczkowanie
 
Avatar lolitaj
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z kątowni
Wiadomości: 168
Unhappy Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez kudłatek Pokaż wiadomość
Witam! całkiem przypadkiem natrafiłam na to forum, ale bardzo mnie zainteresowało Mam pytanie do tych, które mają długie i kręcone włosy. Kto i gdzie najlepiej potrafi z takich włosów stworzyć fryzurę??? Nie chciałabym ich za bardzo skracać więc potrzebny mi fachowiec bo znając życie zwykły fryzjer zetnie mi je do ramion i będę wyglądać jak ze stosem siana na głowie


Mam podobny problem.. jedno siano na głowie!!! Pomocy ludzie zna ktoś takiego styliste??
lolitaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:21.