Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-14, 12:36   #481
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
No ma, ale mi nic się nie stało, a wręcz przeciwnie, więc jak uważasz.
Z topem SH wszystko trzyma długo. Teraz już nie używam, bo przeszłam na hybrydy. Ale w przerwie między jedną a drugą - czasem nakładam odżywkę.
Top mam z avonu i wibo. Jak skończę te to kupię sv albo sh. Ale w moim tempie będzie to za dwa lata
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 13:32   #482
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Hmmm. Jak będę na zakupach to spróbuję a używasz top coat?
Tak, Sally Hansen insta dry. Genialny jest, najlepszy z tych, które do tej pory używałam
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 13:54   #483
creatives
Zadomowienie
 
Avatar creatives
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 673
GG do creatives
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Drożdże kupione, dziś zaczynam pić Jak coś, to może będę ratować twarz serum z kwasem
__________________
instagram

01.05.2013 - włosomaniaczę

lubię czytać 88/52

creatives jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 14:27   #484
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez M4rt3czk4_92 Pokaż wiadomość
Tak, Sally Hansen insta dry. Genialny jest, najlepszy z tych, które do tej pory używałam
http://pl.sallyhansen.com/paznokcie/...ximum-strength taką ?
Mam ją, ale jakoś hmm nie jestem pzrekonana i na KWC ma tylko dwie gwiazdki
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-14, 15:47   #485
M4rt3czk4_92
Zakorzenienie
 
Avatar M4rt3czk4_92
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3 064
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Hmmm. Jak będę na zakupach to spróbuję a używasz top coat?
Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
http://pl.sallyhansen.com/paznokcie/...ximum-strength taką ?
Mam ją, ale jakoś hmm nie jestem pzrekonana i na KWC ma tylko dwie gwiazdki
Nie ta

Mam taką różową, fioletową, srebrną i mój ulubiony top coat
M4rt3czk4_92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 05:14   #486
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Chyba zdecyduje się na Eveline na razie. Boje się tego formaldehydu... ale sprobuje i będę czekać na promocję sh
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 09:31   #487
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Chyba zdecyduje się na Eveline na razie. Boje się tego formaldehydu... ale sprobuje i będę czekać na promocję sh
I slusznie, ze sie boisz.Przeciez paznokcie ulegaja poprawie nie ze wzgledu na wlasciwosci tej odzywki, ale dlatego, ze paznokiec broni sie przed tym skladnikiem, dlatego staje sie twardy i mocny. Dla mnie to forma zdobywania urody, troche od tylka strony (za przeproszeniem).
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 09:38   #488
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Używałam Eveline i nic mi się złego nie działo ale wiadomo, że na każdego może zadziałać inaczej.

Dzień dobry Rzadziej się udzielam bo mam trochę spraw na głowie Odkąd występuję w dwupaku z włosami praktycznie nic nie robię bo jestem leniem
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 09:59   #489
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość

Dziękuję, mam nadzieję, że Capitavit spełni pokładane w nim nadzieje Ślicznie pachnie, lubię ziołowe nalewki i smaczne syropy na kaszel Poszłam w piątek do apteki i akurat nie mieli na stanie. Ale pani od razu wiedziała, o co chodzi, co mnie pozytywnie zaskoczyło. Dzisiaj przy odbiorze farmaceutka zamiast nabijać na kasę, zaczęła czytać opis i zapytała się mnie, czy działa Jeśli zadziała, to kupię duży zapas - niedrogie to, a poza tym zawsze mam fobię, że producentowi zachce się zmian składu na gorsze

Dobrze, że te rossmanowe trafiły Ci się dobre, bo na ogół czytam, że za tę cenę najczęściej miażdżą zamiast ciąć

Ja żałuję, że tak późno pomyślałam o czymś tak oczywistym, jak dobre nożyczki. Aż się sobie dziwię. Grzywka szybko rośnie, a ja najlepiej wiem, jak ją obciąć, żeby mi się podobało No i skłania mnie fakt, że coraz trudniej mi dostać się do mojego fryzjera. Muszę czekać minimum tydzień, a ostatnio dwa razy przekładali moją wizytę, przez co wszystko wydłużyło się o 3 tygodnie :/ I te białe kulki ostatnio - co tu kryć, na jednych nożycach obsługują kilkanaście osób dziennie, więc nie będą odpowiednio ostre.
Jak będę mieć swoje, to będę mogła podcinać grzywę i końce, a do fryzjera chodzić tylko na całkowitą zmianę kształtu. Oszczędność czasu i pieniędzy!
Ten Capitavit jest od wielu lat na rynku, sklad raczej nie ulegl zmianie do tej pory. Mi sie wydaje, ze takie firmy z tradycjami tak jak wlasnie Herbapol, az tak bardzo nie ingeruja w sklady, gorzej z tymi komercynymi , co to chca isc z duchem czasu

A ja juz nie robie zapasow, pozniej sie stresuje, ze tyle tego mam i ze zalega mi na polce. I tak juz moje samopoczucie uleglo poprawie odkad sukcesywnie zuzywam swoje zapasy. Jak juz je zuzyje, to bede miec tylko to co potrzebuje - jedna maska, jedna odzywka, dwa szampony, serum do wlosow Moj minimalistyczny ideal

A co do ostatniego akapitu, to przyznam ze troche zmrozilo mnie to co napisalas odnosnie przekladania wizyt. Ja jak chodzilam w swoim miescie do fryzjierki, ktora tez jest bardzo mocno oblegana, gdy sie nie wyrobila(roznie bywa), to po prostu zostawala dluzej. O zadnym przekladaniu nie bylo mowy, zreszta jakby mi ktos przelozyl wizyte raz to zznajac mnie , zmienilabym fryzjiera :P Strasznie zwracam uwage na taka dbalosc i podejscie do klienta.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;57369381]Używałam Eveline i nic mi się złego nie działo ale wiadomo, że na każdego może zadziałać inaczej.

Dzień dobry Rzadziej się udzielam bo mam trochę spraw na głowie Odkąd występuję w dwupaku z włosami praktycznie nic nie robię bo jestem leniem [/QUOTE]

Kurde, ale tu nie chodzi o to czy cos sie dzieje zlego po jego uzyciu, ale o to, ze to jest mimo wszystko silna trucizna. Szkodzic organizmowi w imie ladnych pazurow? No nie wiem... Tym bardziej, ze jest tyle innych spoosobow poprawy ich wygladu np. olejowanie, zdrowa dieta itd. Wiadomo, ze jak uzyjesz raz to nic sie nie stanie, ale jezeli pouzywasz z dwa lata no to nie wiadomo jakie skutki ubocze beda. To, ze cos jest dopuszczone do obrotu, nie oznacza, ze nie szkodzi.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 10:28   #490
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
I slusznie, ze sie boisz.Przeciez paznokcie ulegaja poprawie nie ze wzgledu na wlasciwosci tej odzywki, ale dlatego, ze paznokiec broni sie przed tym skladnikiem, dlatego staje sie twardy i mocny. Dla mnie to forma zdobywania urody, troche od tylka strony (za przeproszeniem).
O, to, to. Tylko e u mnie mogłoby to akurat pomoc bardzo, bo...





[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;57369381]Używałam Eveline i nic mi się złego nie działo ale wiadomo, że na każdego może zadziałać inaczej.

Dzień dobry Rzadziej się udzielam bo mam trochę spraw na głowie Odkąd występuję w dwupaku z włosami praktycznie nic nie robię bo jestem leniem [/QUOTE]


...jeśli mnie nie uczuli, to...




Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ten Capitavit jest od wielu lat na rynku, sklad raczej nie ulegl zmianie do tej pory. Mi sie wydaje, ze takie firmy z tradycjami tak jak wlasnie Herbapol, az tak bardzo nie ingeruja w sklady, gorzej z tymi komercynymi , co to chca isc z duchem czasu

A ja juz nie robie zapasow, pozniej sie stresuje, ze tyle tego mam i ze zalega mi na polce. I tak juz moje samopoczucie uleglo poprawie odkad sukcesywnie zuzywam swoje zapasy. Jak juz je zuzyje, to bede miec tylko to co potrzebuje - jedna maska, jedna odzywka, dwa szampony, serum do wlosow Moj minimalistyczny ideal

A co do ostatniego akapitu, to przyznam ze troche zmrozilo mnie to co napisalas odnosnie przekladania wizyt. Ja jak chodzilam w swoim miescie do fryzjierki, ktora tez jest bardzo mocno oblegana, gdy sie nie wyrobila(roznie bywa), to po prostu zostawala dluzej. O zadnym przekladaniu nie bylo mowy, zreszta jakby mi ktos przelozyl wizyte raz to zznajac mnie , zmienilabym fryzjiera :P Strasznie zwracam uwage na taka dbalosc i podejscie do klienta.

---------- Dopisano o 10:59 ---------- Poprzedni post napisano o 10:53 ----------



Kurde, ale tu nie chodzi o to czy cos sie dzieje zlego po jego uzyciu, ale o to, ze to jest mimo wszystko silna trucizna. Szkodzic organizmowi w imie ladnych pazurow? No nie wiem... Tym bardziej, ze jest tyle innych spoosobow poprawy ich wygladu np. olejowanie, zdrowa dieta itd. Wiadomo, ze jak uzyjesz raz to nic sie nie stanie, ale jezeli pouzywasz z dwa lata no to nie wiadomo jakie skutki ubocze beda. To, ze cos jest dopuszczone do obrotu, nie oznacza, ze nie szkodzi.

... pomoże raz na jakiś czas. Zdrowa dieta, oleje, odżywki, wszystko fajnie brzmi, wlosy w świetnej kondycji i juz całkiem przedmiot handlu w mojej pracy, a paznokcie do d*po zawsze i wszędzie. Miękkie, strzepiace się i wyginajace, ścierają sie do miazgi o cokolwiek. To boli! Teraz mam lekko wystające za opuszke i pomalowane cały czas odżywka i lakierami, ale długiej żywotności im nie dam..
Badam się co 6mscy, piję drożdże i pokrzywe z przerwami, i co? Jak pójdę do pracy bez lakieru jakiegokolwiek to po paznokciu. Przy obieraniu ziemniaków obieraczka - po paznokciu.
Mam beznadziejne z natury i tyle. A chce mieć ładne i zadbane. Mam jeszcze w pracy pirolam z ceramidami... pacjentki bardzo chwalą, ale chciałabym zużyć najpierw te keratynowa z fm. Póki co lakier trzyma się od wczoraj (tak, to już sukces).

Jak będę miała wolny weekend to przejdę się do rossmanna. Będę polować na SH w promocji, jak będzie końcówka buteleczki mojej odżywki i nie znajdę, to albo kupie Eveline albo pirolam.

Juz naprawdę mecza mnie te paznokcie.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 10:52   #491
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
... pomoże raz na jakiś czas. Zdrowa dieta, oleje, odżywki, wszystko fajnie brzmi, wlosy w świetnej kondycji i juz całkiem przedmiot handlu w mojej pracy, a paznokcie do d*po zawsze i wszędzie. Miękkie, strzepiace się i wyginajace, ścierają sie do miazgi o cokolwiek. To boli! Teraz mam lekko wystające za opuszke i pomalowane cały czas odżywka i lakierami, ale długiej żywotności im nie dam..
Badam się co 6mscy, piję drożdże i pokrzywe z przerwami, i co? Jak pójdę do pracy bez lakieru jakiegokolwiek to po paznokciu. Przy obieraniu ziemniaków obieraczka - po paznokciu.
Mam beznadziejne z natury i tyle. A chce mieć ładne i zadbane. Mam jeszcze w pracy pirolam z ceramidami... pacjentki bardzo chwalą, ale chciałabym zużyć najpierw te keratynowa z fm. Póki co lakier trzyma się od wczoraj (tak, to już sukces).

Jak będę miała wolny weekend to przejdę się do rossmanna. Będę polować na SH w promocji, jak będzie końcówka buteleczki mojej odżywki i nie znajdę, to albo kupie Eveline albo pirolam.

Juz naprawdę mecza mnie te paznokcie.
Tylko, ze stan plytki poprawi Ci sie wtedy"doraznie", wtedy kiedy bedziesz uzywala tej odzywki, a nie na stale.

A nie chcesz wyprobowac te z Golden Rose Dimond Hardener? Ja kiedys mialam paznokcie miekkie, rozdawajace sie i piekajace. Pomogla mi ta odzywka. A juz najbardziej stan plytki poprawil mi sie od.... hybryd No, ale do tego to nie namawiam, bo to wydatek i jakas tam zabawa z tymi pazurami.

Musisz zwrocic uwage na czynniki niszczace plytke np. zmywacz do paznokci w acetonie BAAAARDZO niszczy plytke. Przekonalam sie o tym gdy przerzucilam sie na hybrydy i z acetonem praktycznie nie mam juz stycznosci. Kolejna kwestia to silne deteregenty w plynie do mycia naczyn czy w roznych innych srodkach czystosci. A kolejna kwestia to nawilzanie. Bo moze byc tak, ze zdrowo sie odzywiasz, ale tymi czynnikami zewnetrznymi niszczysz plytke.
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 10:59   #492
Leili
Rozeznanie
 
Avatar Leili
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 779
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ja stosuje Eveline 8 w 1 i choć wiem, że może nie jest najzdrowsza to tylko ona mi tak utwardza płytkę i mogę wyhodować dłuższe. Ale nie przesadzam z jej stosowaniem, daje paznokciom przerwy od niej.
Leili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 11:01   #493
kasiula1298
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 9
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cześć, jestem tu nowa, czy ktoś może mi polecić jakiś wątek o kręconych włosach? Niestety nie mogę nic znaleźć :/
kasiula1298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 11:20   #494
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez kasiula1298 Pokaż wiadomość
Cześć, jestem tu nowa, czy ktoś może mi polecić jakiś wątek o kręconych włosach? Niestety nie mogę nic znaleźć :/
Do wyboru, do koloru
https://wizaz.pl/forum/forumdisplay.php?f=126
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 12:14   #495
kasiula1298
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 9
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Annulka21 Pokaż wiadomość
Dziękuję!!!
kasiula1298 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 12:22   #496
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 17 201
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez kasiula1298 Pokaż wiadomość
Dziękuję!!!
nie ma za co
60d64c77414195c3f1000bfc6e843f4303cd6908_5f3f0074680ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 14:12   #497
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Ja akurat z paznokciami nie mam za dużych problemów. Czasem się zdarzy, ale nie jakoś strasznie. Od odżywki Eveline tez robie sobie przerwy. Każdy musi obserwować siebie i testować, co się sprawdza a co nie.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 15:15   #498
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Tylko, ze stan plytki poprawi Ci sie wtedy"doraznie", wtedy kiedy bedziesz uzywala tej odzywki, a nie na stale.

A nie chcesz wyprobowac te z Golden Rose Dimond Hardener? Ja kiedys mialam paznokcie miekkie, rozdawajace sie i piekajace. Pomogla mi ta odzywka. A juz najbardziej stan plytki poprawil mi sie od.... hybryd No, ale do tego to nie namawiam, bo to wydatek i jakas tam zabawa z tymi pazurami.

Musisz zwrocic uwage na czynniki niszczace plytke np. zmywacz do paznokci w acetonie BAAAARDZO niszczy plytke. Przekonalam sie o tym gdy przerzucilam sie na hybrydy i z acetonem praktycznie nie mam juz stycznosci. Kolejna kwestia to silne deteregenty w plynie do mycia naczyn czy w roznych innych srodkach czystosci. A kolejna kwestia to nawilzanie. Bo moze byc tak, ze zdrowo sie odzywiasz, ale tymi czynnikami zewnetrznymi niszczysz plytke.
Tonnaprawde nie jest kwestia czynnikow zewneyrznych. Mam taka naturę, nie zmienię tego

Jest ta odżywka w rossmannie?
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 15:21   #499
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Myślę, którym szampon Biovax kupić bo akurat jest na promocji w rosku :P
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-03-15, 15:55   #500
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Myślę, którym szampon Biovax kupić bo akurat jest na promocji w rosku :P
Moja koleżanka miała bambusowy i nie była zachwycona. Wraz z używaniem włosy robiły się gorsze wg niej

Ja nie używałam ich szamponów.
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 15:58   #501
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość
Moja koleżanka miała bambusowy i nie była zachwycona. Wraz z używaniem włosy robiły się gorsze wg niej

Ja nie używałam ich szamponów.
Ja chciałam jakiś z serii G coś tam
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 16:04   #502
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Pokaż wiadomość
Ja chciałam jakiś z serii G coś tam
A to nie wiem ja zaczynam gliss kura czarnego jutro
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-15, 19:51   #503
Pjerniczek
Zadomowienie
 
Avatar Pjerniczek
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 353
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
Ten Capitavit jest od wielu lat na rynku, sklad raczej nie ulegl zmianie do tej pory. Mi sie wydaje, ze takie firmy z tradycjami tak jak wlasnie Herbapol, az tak bardzo nie ingeruja w sklady, gorzej z tymi komercynymi , co to chca isc z duchem czasu

A ja juz nie robie zapasow, pozniej sie stresuje, ze tyle tego mam i ze zalega mi na polce. I tak juz moje samopoczucie uleglo poprawie odkad sukcesywnie zuzywam swoje zapasy. Jak juz je zuzyje, to bede miec tylko to co potrzebuje - jedna maska, jedna odzywka, dwa szampony, serum do wlosow Moj minimalistyczny ideal

A co do ostatniego akapitu, to przyznam ze troche zmrozilo mnie to co napisalas odnosnie przekladania wizyt. Ja jak chodzilam w swoim miescie do fryzjierki, ktora tez jest bardzo mocno oblegana, gdy sie nie wyrobila(roznie bywa), to po prostu zostawala dluzej. O zadnym przekladaniu nie bylo mowy, zreszta jakby mi ktos przelozyl wizyte raz to zznajac mnie , zmienilabym fryzjiera :P Strasznie zwracam uwage na taka dbalosc i podejscie do klienta.
Myślę, że masz rację Cieszę się bardzo, że ten skład jest tak przyjemnie prosty. Żadnych glikoli, PEGów, pochodnych formaldehydu. Mam nadzieję, że za miesiąc już dojrzę pierwsze efekty

Ja też cały czas denkuję, sprawia mi przyjemność to pozbywanie się nadmiaru. Jedynie kusi kupowanie w większej ilości czegoś, co dobrze się sprawdzało

I tu byłam w kropce, bo boję się już pójść do kogoś innego. Tyle rozczarowań już mam za sobą, że wolałam pokornie poczekać. Dwa lata już strzygę się u pana Tomka, a z drugiej strony - po takim czasie jakiś szacunek się należy, zwłaszcza, że za tanio nie jest. Stąd decyzja o zakupie nożyczek. Myślę o nich codziennie Chciałabym już je mieć w ręku
__________________
olejowanie paznokci od 30.12.2014
włosomaniacząc od 28.04.2015
nie noszę stanika od 16.08.2023


77 70 55
Pjerniczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 07:55   #504
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Myślę, że masz rację Cieszę się bardzo, że ten skład jest tak przyjemnie prosty. Żadnych glikoli, PEGów, pochodnych formaldehydu. Mam nadzieję, że za miesiąc już dojrzę pierwsze efekty

Ja też cały czas denkuję, sprawia mi przyjemność to pozbywanie się nadmiaru. Jedynie kusi kupowanie w większej ilości czegoś, co dobrze się sprawdzało

I tu byłam w kropce, bo boję się już pójść do kogoś innego. Tyle rozczarowań już mam za sobą, że wolałam pokornie poczekać. Dwa lata już strzygę się u pana Tomka, a z drugiej strony - po takim czasie jakiś szacunek się należy, zwłaszcza, że za tanio nie jest. Stąd decyzja o zakupie nożyczek. Myślę o nich codziennie Chciałabym już je mieć w ręku
Ja cały czas denkuje, ale wiem, że będę kupować już pewniaki Jakoś nic mnie nie kusi.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 10:09   #505
pseudofeministka
Zakorzenienie
 
Avatar pseudofeministka
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 331
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Pjerniczek Pokaż wiadomość
Myślę, że masz rację Cieszę się bardzo, że ten skład jest tak przyjemnie prosty. Żadnych glikoli, PEGów, pochodnych formaldehydu. Mam nadzieję, że za miesiąc już dojrzę pierwsze efekty

Ja też cały czas denkuję, sprawia mi przyjemność to pozbywanie się nadmiaru. Jedynie kusi kupowanie w większej ilości czegoś, co dobrze się sprawdzało

I tu byłam w kropce, bo boję się już pójść do kogoś innego. Tyle rozczarowań już mam za sobą, że wolałam pokornie poczekać. Dwa lata już strzygę się u pana Tomka, a z drugiej strony - po takim czasie jakiś szacunek się należy, zwłaszcza, że za tanio nie jest. Stąd decyzja o zakupie nożyczek. Myślę o nich codziennie Chciałabym już je mieć w ręku
No ja ogolnie odnosze wrazenie, ze te firmy z tradycjami, zajmujace sie ziolami tak maja. Warto tez spojrzec na sklady kosmetykow np. Fitomedu. Wykorzystuja swietne wlasciwosci mydlnicy lekarskiej, do tego kilka ekstraktow, bez zbedej chemii, sa tanie. No widac przejaw myslenia w ich dzialaniu Po prostu lubie takie firmy.

A nie wpakuja nic do opakowania i wmawiaja, ze zdziala cuda (typu silikony, pegi jakis eksstrakt gdzies na koncu skladu itd. Do tego jeszcze dorzuca cene i placi sie za marke.

U mnie to co dobrze sie sprawdza jest w duzym opakowaniu ( maska z Seri Line z miodem, balsam na kwiatowym propolisie) Wiec wiem,ze te zapasy ktore mam to ho ho 100 lat. Ale to dobrze, bo mam tez inne wydatki. A jak cos sie sprawdza , to i tak predzej czy pozniej zuzyje, gorzej jezeli mam poczucie, ze cos stoi :P

Jezeli chodzi o pana Tomka, to mysle, ze dobra opcja jest zakup nozyczek. Ta metoda obcinania nie jest jakas skomplikowana, wiec na pewno sobie poradzisz jezeli chcesz tylko obcinac konce :P A nie mozesz zwrocic uwagi, ze Ci nie odpowiada takie przekladanie wizyt? Bo nastepnym razem piec razy przeloza

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez sandrek Pokaż wiadomość
Ja cały czas denkuje, ale wiem, że będę kupować już pewniaki Jakoś nic mnie nie kusi.
A co u Ciebie jest pewniakiem?
__________________
Wymiankowy:

Dokładka: Perfumy, minerały, podkłady, hybrydy, kosmetyki do włosów:Jantar, Anwen, Oleje.

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=795843
pseudofeministka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 10:22   #506
sandrek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 5 555
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez pseudofeministka Pokaż wiadomość
No ja ogolnie odnosze wrazenie, ze te firmy z tradycjami, zajmujace sie ziolami tak maja. Warto tez spojrzec na sklady kosmetykow np. Fitomedu. Wykorzystuja swietne wlasciwosci mydlnicy lekarskiej, do tego kilka ekstraktow, bez zbedej chemii, sa tanie. No widac przejaw myslenia w ich dzialaniu Po prostu lubie takie firmy.

A nie wpakuja nic do opakowania i wmawiaja, ze zdziala cuda (typu silikony, pegi jakis eksstrakt gdzies na koncu skladu itd. Do tego jeszcze dorzuca cene i placi sie za marke.

U mnie to co dobrze sie sprawdza jest w duzym opakowaniu ( maska z Seri Line z miodem, balsam na kwiatowym propolisie) Wiec wiem,ze te zapasy ktore mam to ho ho 100 lat. Ale to dobrze, bo mam tez inne wydatki. A jak cos sie sprawdza , to i tak predzej czy pozniej zuzyje, gorzej jezeli mam poczucie, ze cos stoi :P

Jezeli chodzi o pana Tomka, to mysle, ze dobra opcja jest zakup nozyczek. Ta metoda obcinania nie jest jakas skomplikowana, wiec na pewno sobie poradzisz jezeli chcesz tylko obcinac konce :P A nie mozesz zwrocic uwagi, ze Ci nie odpowiada takie przekladanie wizyt? Bo nastepnym razem piec razy przeloza

---------- Dopisano o 11:09 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



A co u Ciebie jest pewniakiem?
Oliwka BDFM, olej kokosowy, Biovaxy (stare wersje), Natur Vital aloesowa i Fructis Color Resist.
sandrek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-16, 12:14   #507
phideaux
Wtajemniczenie
 
Avatar phideaux
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 700
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

[1=60d64c77414195c3f1000bf c6e843f4303cd6908_5f3f007 4680ed;57369381]Używałam Eveline i nic mi się złego nie działo ale wiadomo, że na każdego może zadziałać inaczej.

Dzień dobry Rzadziej się udzielam bo mam trochę spraw na głowie Odkąd występuję w dwupaku z włosami praktycznie nic nie robię bo jestem leniem [/QUOTE]

Jak używałam po raz pierwszy tej odżywki, byłam megazadowolona, paznokcie urosły jak nigdy, były mocne i twarde. Gdy zaczęłam jej używać teraz na zimę, po jakimś czasie zauważyłam, że mam zniszczoną płytkę, straszne rozdwojenia. Nie mam pewności na 100%, że to przez nią, ale zrezygnowałam na rzecz odżywek z lepszym składem.
__________________
Wymienię https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=835239 Proszę, odpisuj u mnie
phideaux jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 07:32   #508
ktrznn
Raczkowanie
 
Avatar ktrznn
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 484
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

cześć wszystkim
ktrznn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 10:38   #509
Eluvtus
Zakorzenienie
 
Avatar Eluvtus
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 045
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez ktrznn Pokaż wiadomość
cześć wszystkim


No, to kupiłam odżywkę SH. Różowa. Zamiast maximum growth wzięłam maximum strength ma 2 gwiazdki na kwc... ale zobaczymy, w opiniach sprawdzała się jako baza wzmacniająca, a na tym mi żalezy
__________________
Out here I'm judge, jury and executioner.
Eluvtus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-03-17, 10:42   #510
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 15 487
Dot.: Włosowo-plotkowy zakątek początkujących włosomaniaczek cz. V

Cytat:
Napisane przez Eluvtus Pokaż wiadomość


No, to kupiłam odżywkę SH. Różowa. Zamiast maximum growth wzięłam maximum strength ma 2 gwiazdki na kwc... ale zobaczymy, w opiniach sprawdzała się jako baza wzmacniająca, a na tym mi żalezy
Hahaha też ją mam, ale średnio xd
__________________
Nie używamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-12 14:05:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.