Fryzjer - Lublin - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-03, 11:42   #721
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

bylam na ryzyko w w salonie Ani Choloty na Burtyszonowej ie jeszcze nigdy tak zadowolona nie wyszlam- super sciecie i ulozenie fryzury kolorek tez swietny- polecam ,bylam tam 2 razy juz ,na samo uczesanie tez

pan Piotr i pani Patrycja ,kolezanka w tym czasie upinalaa wlosy jeszcze u kogos innego w tym salonie
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-04, 16:40   #722
DOMINIKA2004
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 34
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Cytat:
Napisane przez Wojtusia Pokaż wiadomość
A powiedzcie mi, który salon w Lublinie pracuje na kosmetykach Matrix, chodzi mi przede wszystkim o farby do włosów. Najlepiej w okolicach LSM, pomóżcie, plizz. Szukałam, ale na wizazu nie znalazlam nic.
Je,śli interesuje Cię sama farba to zobacz w hurtowni fryzjerskiej. Wiem ze jedna znajduje się na Lublinie na ul Zamojskiej
DOMINIKA2004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 06:41   #723
koczkodanek
Raczkowanie
 
Avatar koczkodanek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 138
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Jeśli chodzi o salon Anny Chołoty to mam mieszane uczucia. Czasem im sie udaje, czasem nie Za duze ryzyko
koczkodanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-07, 14:56   #724
kamkam
Rozeznanie
 
Avatar kamkam
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Lu :)
Wiadomości: 769
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Gdzieś mi urwało częśc Twojego posta
Tak, ja. Byłam tam dwa razy, za pierwszym wyszłam zadowolona, za drugim nie.
Musiałam jakoś zdobyć numer Zwłaszcza że była tak chwalona. To był post sprzed pierwszego "pójścia".
I znowu szukam tego jedynego, idealnego, wyśnionego..;]
kamkam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 16:41   #725
iza84
Raczkowanie
 
Avatar iza84
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 124
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

i jak? był ktoś w Plazie u Berendowicza? dajcie jakiś znak- czy warto i do kogo?


Wunia no i jak, podcięłaś tą grzywkę w B&K? jakie wrażenia?

Edytowane przez iza84
Czas edycji: 2008-01-08 o 17:29
iza84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 20:15   #726
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez iza84 Pokaż wiadomość
i jak? był ktoś w Plazie u Berendowicza? dajcie jakiś znak- czy warto i do kogo?


Wunia no i jak, podcięłaś tą grzywkę w B&K? jakie wrażenia?
Nie - dzwoniłam nawet się umówić, ale pani powiedziała, że wprawdzie rytuał Kerastase kosztuje tylko 60-80zł, ale do niego jest jeszcze "obowiązkowe" układanie włosów za następne 60zł. Do tego podcięcie grzywki chyba 15, więc razem uzbierała się jakaś dziwna kwota zupelnie nieproporcjonalna do tego, co chciałam zrobić...

Poszłam do pierra, ale wyszłam niezadowolona. Grzywka była za głęboko wcięta w resztę włosów i nierówna - szwagierka mi w domu poprawiała

Więc ostatecznie wróciłam do pani Edyty. I Bogu dzięki
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 12:55   #727
jprasol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 134
GG do jprasol
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Szczerze z własnego doświadczenia moge polecić 3 salony które były wyżej wymieniane. Jestem ze Sławinka więc wszystkie są sprawdzone bo blisko mnie

*ul. sikorskiego po stronie przystanku koło ronda na rogu bloku.. tez jest tam solarium - nazwy nie pamiętam, ale są tam świetni stylisci, Chyba mają farby Kadus

*ul.Żołnierska 8 - Zofia Matuszczak - u niej strzyge i farbuje się od 5 lat a moja bratowa pochodzi z lublina ale obecnie mieszka 170km stąd i tylko do niej przyjeżdża

*Montownia Fryzur - ul. puławska. przyjaciółka tam chodzi i wygląda niesamowicie.. ja niestety się wstydzę tych przystojniakaów i żałuję., bo może zrobiliby coś szalonego
jprasol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-09, 18:48   #728
wisienka'87
Raczkowanie
 
Avatar wisienka'87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 139
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

hej, tak poczytałam troche tego wątku.... a co jesli ktos nie wie co chce miec na głowie? tzn ja wiem co mi sie podoba ale nie wiem czy bedzie mi to pasowac :/
lubie jak fryzjerka jest zorientowana w tym co robi, zeby wiedziała na co moge sobie pozwolic a czego zdecydowanie nie moge miec na głowie, a nie takie fiubździu ze ja powiem jedno ona zrobi zupełnie cos innego
__________________
"Siedem bilionów lat przed narodzinami byłem irysem"
A.Holz
wisienka'87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 19:02   #729
blackmamba1992
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Byłam w Plazie, bodajże u pani Ani, gorąco polecam. Wymyśliłam sobie ciężką fryzurkę (coś w rodzaju Rihanny z "Umbrelli", ale troszkę grzeczniej), a fryzjerka naprawde dała radę i jestem bardzo zadowolona. Farbowanie też bardzo ok, fryzjerka pomogła mi dobrać właściwy odcień pasemek, namówiła mnie na platynę i wyszło super Obok mnie siedziały dwie panie i również wyszły bardzo zadowolone. Jedyny minus tego salonu to wysoka cena. Jutro ide sie zapisać znowu, bo już mi trochę włosy urosły
blackmamba1992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 21:47   #730
magdulka24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez lotka.b Pokaż wiadomość



Hej!
Ja długo chodziłam do Benka i Pauliny (Paula Wissen), z tego co wiem to Paulina od dłuższego czasu pracuje w Warszawie i tylko czasem przyjeżdża do Lublina choć nie wiem jak jest aktualnie bo trochę wkurzył mnie ostatnio Benek bo się zaczął strasznie rządzić ale słyszałam ostatnio że się teraz przenieśli gdzieś na Skłodowskiej, dokładnego adresu nie znam. Ajlaa jak byś była zainteresowana to moja koleżanka ma z nimi kontakt, więc mogłabym zapytać
Witam, czy mogłabys mi przesłać namiary na Benka? bedę wdzięczna, bo chce mi się fajnej fryzurki, a nie moge ich namierzyć.pozdro
magdulka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-15, 11:21   #731
zahir272
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

witajcie! potrzebuję porady. Szukam dobrego fryzjera, który podejmie się obcięcia włosów po trwałej. A chodzi mi o modną fryzurę w tym sezonie: 'bob'. Ja mam kręcone włosy za ramiona a chcee je skrócić maks. do ramion z przodu dłuzsze z tyłu mocno wycieniowana krótsze. Słyszałyście może o salonie Pro Arte? Możecie mi polecić profesjonalnego fryzjera? Z góry dzięki.
zahir272 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-15, 18:11   #732
ania_lublin
Raczkowanie
 
Avatar ania_lublin
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 385
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

czy moge prosic numer do salonu na bajkowej???
ania_lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 08:48   #733
lady_megan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

salon Gabriel na bajkowej 081 532 24 88, nr bezposredni do Anety 606 610 347. akurat w sobote wybieram sie na farbowanie i sciecie...napisze jak było ;D
lady_megan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-16, 20:53   #734
ania_lublin
Raczkowanie
 
Avatar ania_lublin
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 385
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

wielkie dzieki, koniecznie napisz jak bylo, ja sie chyba tez skusze, bo wiele pochlebnych opinii slyszalam
ania_lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 07:29   #735
ania_lublin
Raczkowanie
 
Avatar ania_lublin
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 385
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

aha jeszcze zapytam o ceny, ile placisz za malowanie i strzyzenie??? z gory dzieki za odpowiedz
ania_lublin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-17, 09:28   #736
lady_megan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Cytat:
Napisane przez ania_lublin Pokaż wiadomość
aha jeszcze zapytam o ceny, ile placisz za malowanie i strzyzenie??? z gory dzieki za odpowiedz
wiesz, ostatnio za strzyzenie zaplacilam 40 zeta, a teraz mysle ze zaplace ok.150-170 zeta (mam grube i gęste półdługie włosy)
. napisze w poniedziałek
lady_megan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 20:34   #737
ania033
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Hej. Może ktoś mógłby napisać cos wiecej o salonie Biano Nero, który znajduje się w realu na Czechowie? Chodzi mi o to czy robią tam ładne fryzury wieczorowe, powiedzmy loki? Bo gdy byłam tam i spytałam sie to pani powiedziala ze wałków nie mają ale mają jakies specjalne urządzenie które robi grube loki takie jak z wałków i sama juz nie wiem..
__________________

ania033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-18, 22:10   #738
bojkka
Rozeznanie
 
Avatar bojkka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 639
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

oj, aniu nie polecam fryzjera z reala, frzyjerzy sie zmieniają co chwile, nie maja doświadczenia, Ogólnie to idą tam na ilość nie na jakość. odradzam
bojkka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-19, 11:44   #739
ania033
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 116
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

aha, rozumiem. A jakiego fryzjera polecacie jeżeli chodzi o fryzury studniówkowe? Chiałam sobie postopniować włosy i pokręcić (nie lokówką , bo chodzi mi o takie większe loki )?? No i tak cena w granicy 100zl
__________________

ania033 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-21, 06:27   #740
koczkodanek
Raczkowanie
 
Avatar koczkodanek
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 138
Wink Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez zahir272 Pokaż wiadomość
witajcie! potrzebuję porady. Szukam dobrego fryzjera, który podejmie się obcięcia włosów po trwałej. A chodzi mi o modną fryzurę w tym sezonie: 'bob'. Ja mam kręcone włosy za ramiona a chcee je skrócić maks. do ramion z przodu dłuzsze z tyłu mocno wycieniowana krótsze. Słyszałyście może o salonie Pro Arte? Możecie mi polecić profesjonalnego fryzjera? Z góry dzięki.
Tez mam kręcone i też chciałam taka fryzure Zadenfryzjer nie chcial sie podjąć, stwierdzili, że sie tylko taka fryzura "okalecze".
koczkodanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-21, 09:09   #741
lady_megan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Cytat:
Napisane przez ania_lublin Pokaż wiadomość
wielkie dzieki, koniecznie napisz jak bylo, ja sie chyba tez skusze, bo wiele pochlebnych opinii slyszalam
na bajkowej za strzyzenie (podciecie koncowek) oraz farbowanie zaplascilam 140 zeta. ogolnie jestem bardzo zadowolona.
lady_megan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-22, 13:59   #742
caramee
Przyczajenie
 
Avatar caramee
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 22
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Bez przesady dziewczyny tez mam krecone włoski.. byłam z nimi u włodka w Montowni i wyszło tak jak pokazałam mu na zdjeciu które znalazłam w internecie..

Oczywiście wczesniej zajrzałam tez do proArte i p. Ania bodajze powiedziała ze równiez by mi mogła zrobić taką fryzurkę (łaziłam jak szalona po fryzjerach i testowałam jakie mają zamiary ). Ostatecznie byłam w montowni i jestem zadowolona. W tym momencie zapuszczam włoski a dzieki temu że były dobrze ścięte wcale nie odczuwam tego drastycznego cięcia. No i jeśli jesteście przygotowane na prawie codzienne układanie włosów to polecam tą fryzurkę (mój rytuał wygladał z rana tak : mycie> odżywka>układanie na szczotce> prostownica). Może wygląda to dość strasznie ale w efekcie nie jets tak źle

A jeśli fryzjer mówi ze coś jest niemozliwe to znaczy że jest kiepski. Wiele razy mówiono mi że pewne fryzury mi nie pasują.. A jak zmieniłam fryzjera to zauważyłam że są one możliwe nie tylko w wykonaniu ale i dobrze w nich wygladam.

Pozdrawiam
caramee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 10:21   #743
ewa17-2006
Przyczajenie
 
Avatar ewa17-2006
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Cytat:
Napisane przez Taaakababeczka Pokaż wiadomość
BARDZO GORĄCO POLECAM AKADEMIE PIEKNYCH WŁOSÓW na przy PKP!
REWELACJA
Profesjonalna obsługa, bardzo miła atmosfera i nieziemska fryzura.
Obcinał mnie Sebastian, z czego jestem bardzo zadowolona, bo facet ma umiejętnosci ,wiedzę i co najważniejsze wyobraźnię, a przy tym nie próbuje niczego wcisnąc na siłę.
To był najlepszy prezent na święta jaki mogłam sobie zrobić.
Pozdrawiam całą ekipę Akademii
Na pewno do Was wrócę

Jagoda
Witam wszystkich
Po przeczytaniu bardzo pochlebnych opinii o Akademii pieknych włosów w Lublinie przy PKP, skorzystałam z ich usług. Delikatnie mówiąc efekt był żałosny. Mam wrażenie, że ten niby wspaniały fryzjer Sebastian podszywa się pod rzekome klientki i uskutecznia autoreklamę. Po tym co zrobił z moimi włosami ja wyrażę o nim opinię, na jaką faktycznie zasługuje.
Wystylizował się na wieśniaka z lat 80-tych, pachnie nieciekawie i udaje artystę. Szumnie brzmiąca nazwa Akademia pięknych fryzur, to urządzone w złym guście pomieszczenie, przesiąkniete zapachem płynu do trwałej.
Zanim w ogóle ten fryzjerzyna przystąpił do pracy zamierzałam zrezygnować z usługi , bo miał niemal czterdziesto minutowe opóźnienie i nie wykazywał żadnych oznak zakłopotania. Żałuję, że tego nie zrobiłam. O tym co zrobił z moimi włosami nie będę pisała, bo samo wspomnienie na długo psuje mi humor. Powiem tylko, że ktoś, kto musiał to poprawiać podejrzewał, że sama "ćwiczyłam" na swoich włosach .Chciałabym, aby ten komentaż ukazał się na forum, ku przestrodze naiwnych klientek, podobnie jak ja skuszonych dobrą opinią o zakładzie i fryzjerze, więc nie użyję określeń powszechnie uznawanych za obelżywe, na które tem politowania godny "mistrz grzebienia" w pełni sobie zasłużył.

Pozdrawiam
Ewa
ewa17-2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 11:13   #744
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

A moglibyście mi powiedzieć ( całego wątku dokładnie nie czytałam, więc być może co nieco przeoczyłam ) do których salonów mogę iść śmiało bez obaw na ścinanie kręconych włosów? Sama mogę polecić Montownie, na bocznej Racławickich.
sue. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-23, 15:54   #745
ewa17-2006
Przyczajenie
 
Avatar ewa17-2006
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 17
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Witam wszystkich
Po przeczytaniu bardzo pochlebnych opinii o Akademii pieknych włosów w Lublinie przy PKP, skorzystałam z ich usług. Delikatnie mówiąc efekt był żałosny. Mam wrażenie, że ten niby wspaniały fryzjer Sebastian podszywa się pod rzekome klientki i uskutecznia autoreklamę. Po tym co zrobił z moimi włosami ja wyrażę o nim opinię, na jaką faktycznie zasługuje.
Wystylizował się na wieśniaka z lat 80-tych, pachnie nieciekawie i udaje artystę. Szumnie brzmiąca nazwa Akademia pięknych fryzur, to urządzone w złym guście pomieszczenie, przesiąkniete zapachem płynu do trwałej.
Zanim w ogóle ten fryzjerzyna przystąpił do pracy zamierzałam zrezygnować z usługi , bo miał niemal czterdziesto minutowe opóźnienie i nie wykazywał żadnych oznak zakłopotania. Żałuję, że tego nie zrobiłam. O tym co zrobił z moimi włosami nie będę pisała, bo samo wspomnienie na długo psuje mi humor. Powiem tylko, że ktoś, kto musiał to poprawiać podejrzewał, że sama "ćwiczyłam" na swoich włosach .Chciałabym, aby ten komentaż ukazał się na forum, ku przestrodze naiwnych klientek, podobnie jak ja skuszonych dobrą opinią o zakładzie i fryzjerze, więc nie użyję określeń powszechnie uznawanych za obelżywe, na które tem politowania godny "mistrz grzebienia" w pełni sobie zasłużył.

Pozdrawiam
Ewa
ewa17-2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 13:28   #746
lolitaj
Raczkowanie
 
Avatar lolitaj
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z kątowni
Wiadomości: 168
Cool Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

hmn.. tak cztam co piszecie, ze juz sama nie wiem gdzie sie udać... mysle nad montownia. Musze zrobić coś z moimi włosami!! Mim istne siano.. nie dośc ze sa suche to kręcone ... Kiedys jak byłam mała ok 10 lat to miałam krotkie i proste, jak patrze na zdjecia to az zal mnie ściska ze nie mam teraz takich włosow. Teraz mam średniej długości do łopatek sa kręcone kazdy w inna strone... wkurza mnie to ze wszyscy sie nimi zachwycaj tylko nia ja sama .. włosy krecona mam po tacie ale kiedyś sie tak nie kreciły jak teraz.. katasrtofa..chce je ściąc na krótko! Ale wciąż sie waham. Nie kazdy fryzjer wie jak obchodzi sie z takim włosami... nie che miec jeszcze gorszego afro... a tak na marginesie to chodze w kucyku zeby ujazmic te włochy! w domu tylko rozmuszczam.. i pelno ich wszedzie.. eh
lolitaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 13:50   #747
sue.
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 398
GG do sue.
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

Ja ścinałam kręcone włosy w Montowni u Tomka. W sumie nie spodziewałam się, ze wyjde z tamtąd z kręconymi włosami, bo chciałam mieć proste, ale Tomek strzelił wykład przemawiający na naturalnymi włosami, ściął je tak, że zaczeły sie kręcić i świetnie układać. Nic nie muszę z nimi robić, wystarczy ze umyje, czasem odżywka, krem i kłade się spać z mokrymi włosami
sue. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-25, 17:59   #748
xxaubreyxx
Przyczajenie
 
Avatar xxaubreyxx
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 7
GG do xxaubreyxx
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

dziewczyny mam pytanie
czy p.Edyta pracuje nadal w tym salonie Image?
i czy ktos ma do tej p.Edyty numeer na komorke?
i czy Pierre to dobry salon?
xxaubreyxx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 11:29   #749
Nea75
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 120
Wyślij wiadomość przez MSN do Nea75 Send a message via Skype™ to Nea75
Dot.: Fryzjer stylista z lublina poszukiwany

A ja kolejny raz bardzo zadowolona z montowni poszłam z ciemnym brązem na włosach a wyszłam jako blondynka xD I o dziwo nigdy nie czułam sie tak świetnie we własnych włosach a wszyscy mówią ze zmiana bardzo na korzyść :P także ja do Włodka napewno jeszcze wrócę
__________________
"Fashion Is Everything To Me. I Breathe Expensive Perfume, I Eat Delicious Lip-gloss And I Make Love To My Couture Gowns"
V.B.
Nea75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 13:17   #750
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Najlepszy salon fryzjerski w Lublinie

Hej Mam pytanie... Nie jestem z Lublina ale częśto tam bywam prosiłabym więc o adres jakiegoś dobrego fryzjera w okolicach krakowskiego przedmieścia, plazy, starego miasta... bo nie znam aż tak dobrze lublina zeby sie zapuszczać w jakies uliczki :P A potrzebny mi dobry fryzjer który sprosta nietypowemu zadaniu (chodzi tu o farbowanie)..
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-21 16:37:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:25.