Ciemny popielaty blond na brąz - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-06-01, 17:22   #1
naudthiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 12

Ciemny popielaty blond na brąz


Witam. Aktualnie mam na włosach farbę średni brąz ale z rudawym połyskiem. Chciałabym nadać swoim włosom popielaty odcień i jednocześnie rozjaśnić je o ton. Zastanawiam się czy pewna rzecz się może udać. Tzn. gdybym pofarbowała swoje brązowe włosy farbą Londacolor popielaty ciemny blond (bo słyszałam, że na początku wychodzi bardzo ciemna prawie czarna), to czy farba ta pokryłaby moje włosy i nieco rozświetliła nadając im jednocześnie chłodny odcień? Nie chciałabym ich rozjaśniać rozjaśniaczami więc wpadłam na ten pomysł z farbą ciemny blond, która podobno zmywa się potem do jasnego brązu z ładnym popielatym odcieniem. Co o tym myślicie, czy ktoś robił kiedyś coś podobnego? Proszę o poradę
naudthiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 09:41   #2
charliee
Rozeznanie
 
Avatar charliee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 743
Dot.: Ciemny popielaty blond na brąz

Jeśli położycz tę farbę na brązowe włosy to wyjdzie Ci ciemny brąz. Nic Ci się nie rozjaśni, tylko przyciemni. Ta Londa będzie popielata ale przez tydzień, po czasie znów zacznie Ci się wypłukiwać na rudo, spierze się do średniego brązu i żadnego rozświetlenia też tą farbą nie uzyskasz.

Takie miałam dwukrotne doświadczenia z tą farbą. Zresztą zepsuła ona kolor włosów mojej mamie, która miała swój ciemny blond, po pofarbowaniu tą farbą w celu przykrycia siwych włosów mojej mamie zamiast ciemnego blondu uzyskała ona kruczą czerń. Na szczęście się trochę spłukała, ale już nie do ciemnego blondu, a do takiego średniego brązu.

Edytowane przez charliee
Czas edycji: 2010-06-02 o 09:42 Powód: szyk
charliee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 11:42   #3
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Ciemny popielaty blond na brąz

sprobuj wellaton 8.1
mi pokryl ladnie rude wlosy az sie zdziwilam. jesli chcesz pozniej podesle ci zdjecie. mysle ze ci ochlodzi kolor
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 12:20   #4
naudthiz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podlasie
Wiadomości: 12
Dot.: Ciemny popielaty blond na brąz


Cytat:
Napisane przez untouchable Pokaż wiadomość
sprobuj wellaton 8.1
mi pokryl ladnie rude wlosy az sie zdziwilam. jesli chcesz pozniej podesle ci zdjecie. mysle ze ci ochlodzi kolor
A jaki to dokładnie kolorek tej farby bo nie mogę nic znaleźć w internecie? Jak masz fotki to oczywiście podeślij będę bardzo wdzięczna

---------- Dopisano o 13:20 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

Cytat:
Napisane przez charliee Pokaż wiadomość
Jeśli położycz tę farbę na brązowe włosy to wyjdzie Ci ciemny brąz. Nic Ci się nie rozjaśni, tylko przyciemni. Ta Londa będzie popielata ale przez tydzień, po czasie znów zacznie Ci się wypłukiwać na rudo, spierze się do średniego brązu i żadnego rozświetlenia też tą farbą nie uzyskasz.

Takie miałam dwukrotne doświadczenia z tą farbą. Zresztą zepsuła ona kolor włosów mojej mamie, która miała swój ciemny blond, po pofarbowaniu tą farbą w celu przykrycia siwych włosów mojej mamie zamiast ciemnego blondu uzyskała ona kruczą czerń. Na szczęście się trochę spłukała, ale już nie do ciemnego blondu, a do takiego średniego brązu.
Dzięki kochana za ostrzeżenie przed tą farbą bo nie chciałabym za nic w świecie znowu użerać się z czarnym kolorem lub rudą poświatą, którego ledwo pozbyłam się 2 lata temu. Teraz pod światło mam lekką miedź, której nie chce a tak normalnie taki jakiś czekoladowy brąz. Nie mam pojęcia czym ją zniwelować próbowałam już chyba wszystkiego a na porządnego fryzjera narazie nie mam funduszy ;/
naudthiz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 14:48   #5
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Ciemny popielaty blond na brąz

to jest jasny popielaty blond. zamiast "8.1" powinnam napisac "8/1" wtedy byś znalazla. wstawiam ci link http://www.wellaton.pl/produkty/8_1.jpg
1 zdj przed farbowaniem, dwa kolejne po. nie licze ze ten kolor bedzie sie dlugo trzymal na wlosach farbowanych przez 3 lata na rudo ale roznica zaraz po farbowaniu jest duza. takze mysle ze skoro moje ruszylo to tymbardziej twoim wlosom ta farba nada chlodny odcien
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-29, 21:25   #6
izamat25
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Ciemny popielaty blond na brąz

witam mam na glowie orzechowy bez(braz)i kiupilam sobie z wellaton jasny popielaty blond...bardzo mi sie podoba ten kolor ale boje sie ze efekt bedzie inny ...czy ktos moze mi pomoc w tej kwestii??
izamat25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-13, 13:35   #7
katrin20x1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Pomocy jaki kolor włosów ????????????????

POMOCY !!!!! dziewczyna blagam pomozcie mi ))

a wiec od lat farbuje wlosy na rozne kolory co starsznie oslabilo ich kondycje z grubych brązowych włoskow zastało mi na glowie połwe teg co mialam, a wszystko przez to ze nie moge sie zdecydowac jaki kolor tak naprawde do mnie pasuje :/ a wiec na glowie mialm juz wszystko od balejazy po bardzo jasny blond. wiem ze jak bym sie w koncu zdecydowala i farbowala tylko odrosty to napewno wrocily by do jakiegos ladu tym bardziej ze po farbowaniu chcem je potarktowac keratynka. Obecnie mam sredni blond z rudawym odcieniem. czekam na wasze odpowiedzi ktory kolorek do mnie najbardzie pasuje )))) karnacje mam dosyc ciemna a oczka odcienie nzieleni
katrin20x1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-13, 17:19   #8
kedud86
Raczkowanie
 
Avatar kedud86
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 284
Dot.: Pomocy jaki kolor włosów ????????????????

Cytat:
Napisane przez katrin20x1 Pokaż wiadomość
POMOCY !!!!! dziewczyna blagam pomozcie mi ))

a wiec od lat farbuje wlosy na rozne kolory co starsznie oslabilo ich kondycje z grubych brązowych włoskow zastało mi na glowie połwe teg co mialam, a wszystko przez to ze nie moge sie zdecydowac jaki kolor tak naprawde do mnie pasuje :/ a wiec na glowie mialm juz wszystko od balejazy po bardzo jasny blond. wiem ze jak bym sie w koncu zdecydowala i farbowala tylko odrosty to napewno wrocily by do jakiegos ladu tym bardziej ze po farbowaniu chcem je potarktowac keratynka. Obecnie mam sredni blond z rudawym odcieniem. czekam na wasze odpowiedzi ktory kolorek do mnie najbardzie pasuje )))) karnacje mam dosyc ciemna a oczka odcienie nzieleni
zdj 3 i 4 jest super, czym farbowałaś na taki kolorek?
kedud86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:13.