Br±z ZIMNY czy POPIELATY. czê¶æ II - w±tek zbiorczy. - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2011-09-29, 07:51   #1141
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez caate Poka¿ wiadomo¶æ
Kochana Zyta

obiecuje ze jutro zrobie zdjecia i bede Was gnebic o porade i jak ja mam to sama okielznac omijajac odrost meczy mnie ten misza masz... oj zle mi. mam nadzieje, ze jeszcze jutro tutaj wpadniesz
Jeszcze dzisiaj jestem, jutro ju¿ na "walizkach"i w po¶piechu, to nie obiecujê, ¿e siê pojawiê, chocia¿ u znajomych w ci±gu 2 dni mo¿e jeszcze zreknê na 5min. wiêc j pisz, s³oneczko jest to obfoæ porz±dnie i popytaj w pracy jakie masz gdzie refleksy, bêdzie ³atwiej...co¶ wymy¶limy

chicoore - w s³oñcu refleks z³oty, a nie rudy a to ju¿ 99% sukcesu. Kolor jak endorfina123 napisaa bardzo naturalnie wygl±da
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-29, 14:18   #1142
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

w sumie dobrze ¿e naturalnie, bo odrostów nie bêdzie mi w ogóle widaæ Z³oto jest bo w³a¶ciwie nie neutralizowa³am go, g³ównie chodzi³o o rudy wiêc ¼le nie jest, chyba ¿e siê pojawi za jaki¶ czas Ale nie bêdê chyba farbowa³a narazie bo musze w³osy od¿ywiæ bo wypadaj± jak szalone i chodzê z siankiem na g³owie bo pianke te¿ odstawi³am Mam nadziejê ¿e pomo¿e co¶, a za 3 miesi±ce zafarbuje je jako¶ konkretniej
chicoore jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-09-29, 20:15   #1143
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 755
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez chicoore Poka¿ wiadomo¶æ
w sumie dobrze ¿e naturalnie, bo odrostów nie bêdzie mi w ogóle widaæ Z³oto jest bo w³a¶ciwie nie neutralizowa³am go, g³ównie chodzi³o o rudy wiêc ¼le nie jest, chyba ¿e siê pojawi za jaki¶ czas Ale nie bêdê chyba farbowa³a narazie bo musze w³osy od¿ywiæ bo wypadaj± jak szalone i chodzê z siankiem na g³owie bo pianke te¿ odstawi³am Mam nadziejê ¿e pomo¿e co¶, a za 3 miesi±ce zafarbuje je jako¶ konkretniej
Zrobi³am sobie 7 i 8(wiêcej 7) + niebieski mix + czerwony mix (wiêcej niebieskiego)na 1,9% trzyma³am ok 35 minut i wydzaje mi siê, ¿e rozja¶ni³o mi minimalnie do zlotka mój naturalny odrost( piêknie mysi blond ).
W sumie wygl±daj± baaaardzo naturalnie, i jednolicie, aaale, z³otko, nawet te które wpada³y mi w rude siê troszkê wyz³oci³y

chioore i caate, mi te¿ w³osy bardzo lec±, to pewnie taka pora, chocia¿ by³am przeziêbiona, to mo¿e i to te¿ siê przyczyni³o do wypadania, ale zastanawiam siê te¿, bo g³owê czasem zamoczê w wodzie z octem po myciu, to muszê siê nastêpnym razem pilnowaæ, ¿eby ³epetyny nie moczyæ tylko same w³osy
zyta82 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-03, 09:56   #1144
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomo¶ci: 20 599
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez zyta82 Poka¿ wiadomo¶æ
Zapraszam do przeczytania 3-4 ostatnich stron w±tku.
Je¶i chcesz siê pozbyæ czerwieni powinna¶ u¿yæ zieleni np 6Mb lub ja¶niejszej 7MBz goldwella na 3% lub 4%, je¶li rudego to farby z popielem, czyli niebieskim, np 6.1, lub, 7.1, lub 6A w Goldwelu, osobno farbowaæ rudy odrost, osobno czerwieñ, to tak w skrócie, na poprzednich stronach wszystko wyja¶nione z milion razy, pozdrawiam
a czy efekt taki da sie uzyskac farba drogeryjna? bo szczerze to ja np nie znam sie zupelnie na tych farbach profesjonalnych i mieszaniu ich ze soba oraz tymi wodami %
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-03, 14:33   #1145
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Emilcia_1616
Wystarczy dobrze poczytaæ pare stron, ja te¿ nie mia³am pojêcia przed farbowaniem co i jak i niewiele trzeba by³o ¿eby siê dowiedzieæ A farbami drogeryjnymi zimnego koloru raczej nie uzyskasz.

Edytowane przez chicoore
Czas edycji: 2011-10-03 o 21:52
chicoore jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-03, 16:52   #1146
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

witam kochane wiza¿anki po mojej d³ugiej nieobecno¶ci. by³em w warszawie i pracowa³em co za tym idzie brak czasu na wizaz :<

z miedzy czasie z blondu zafarbowa³em na br±z i mam taki chlodny i naturalny za sprawa farby loreal cover 5 jasny br±z 5 jesli bêde mia³ zdjêcie to za³±cze
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02121.jpg (94,4 KB, 117 za³adowañ)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama

Edytowane przez fryz5
Czas edycji: 2011-10-06 o 22:03
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-06, 10:25   #1147
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 1 238
Unhappy Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Witajcie!
Wlasciwie to pisze tu, bo chce sie wyzalic
Powoli juz brakuje mi cierpliwosci do moich wlosow i mam wrazenie, ze to walka z wiatrakami. W sumie to dzisiaj zaczelam sie zastanawiac, czy slowa "BRAZ" i "ZIMNY" nie wykluczaja sie wzajemnie??? No bo w sumie braz nalezy przeciez do cieplych kolorow, wiec jak tu uzyskac zimny kolor? Ja osobiscie zyczylabym sobie, zeby istniala farba szara - jestem typowym latem i kolor szary wydobywa ze mnie to, co najlepsze... Ale niestety, jesli udaje mi sie uzyskac szarawy odcien to najwyzej na tydzien. Potem zamieniam sie w wiewiorke... Kiedys farbowalam wlosy na ciemne brazy, prawie czarne - bo byl to jedyny sposob na unikniecie pomaranczowego refleksu. Ale niestety - kolor czarny nie jest dla mnie odpowiedni... Ale moze po kolei:
1. Kolor naturalny: ciezko mi go samej ocenic, mowiac najprosciej - mysi braz, przypuszczam ze z poziomu 6. Choc zawiera dosc duzo popielu to w lecie zaczynam regularnie rudziec. Od paru lat pojawiaja sie siwe wlosy.
2. Farbowanie i stan obecny: no wlasnie. Kiedys farbowalam wlosy na bardzo ciemne, ale od kiedy pojawila sie siwe, nie bardzo jest sens farbowac je tak ciemno. Postanowilam wiec eksperymentowac z odcieniami jasniejszymi. I to chyba byl blad... Nalozylam na wlosy Excellence 9.1 poniewaz wierzylam w swojej naiwnosci, ze osiagne efekt 2 w 1: a) rozjasnienie wlosow; b) uzyskam odcien popielaty. Rezultat? Zaraz po nalozeniu nienajgorszy: taki orzechowy jasny braz/ciemny blond. Ale po pierwszym myciu moim oczom ukazywal sie coraz bardziej spektakularny ruuuuudy Efekt mozecie "podziwiac" w pierwszym zalaczniku... Po tym, jak juz nie moglam na siebie patrzec skusilam sie na Excellence 7.1 Efekt: przez pierwszy tydzien bylam w siodmym niebie, bo uzyskalam taki ziemisty jasny braz. Schodki zaczely sie po ok. 3 myciach. Teraz, czyli w tydzien po farbowaniu efekt wyglada mniej wiecej jak na zalaczniku 2. i 3. Bez swiatla wyglada to jeszcze jako tako, natomiast w swietle dziennym wlosy corz bardziej przypominaja sprana ruda scierke Mysle, ze Excellence ma utleniacz 6% (gdzies wyczytalam) i stad te problemy...
3. Efekt, jaki chcialabym osiagnac: po prostu szary! Cos takiego: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1292239275 Nie chce juz zadnych brazow, rudych, bezow, zlotych i zoltych!!!

Problem polega na tym, ze na razie jestem na etapie poszukiwania pracy i po prostu nie mam kasy na profesjonalne farbki do wlosow. Bo do tego dochodzi i utleniacz i mixton no i ryzyko wyrzucenia kasy w bloto...Loreal to dla mnie i tak spory wydatek! Jak tylko sie odkuje to zaatakuje albo Kolestona albo Goldwella. Poki co dolaczam do Was, bo sporo sie tu nauczylam, pozatym moze jak ktos przeczyta, to nie powtorzy moich bledow.
Pozdrawiam!
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg Rude1.jpg (24,2 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Bez flesza.jpg (22,1 KB, 45 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg Z fleszem.jpg (193,2 KB, 35 za³adowañ)
Konwalia11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2011-10-06, 13:27   #1148
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie!
Wlasciwie to pisze tu, bo chce sie wyzalic
Powoli juz brakuje mi cierpliwosci do moich wlosow i mam wrazenie, ze to walka z wiatrakami. W sumie to dzisiaj zaczelam sie zastanawiac, czy slowa "BRAZ" i "ZIMNY" nie wykluczaja sie wzajemnie??? No bo w sumie braz nalezy przeciez do cieplych kolorow, wiec jak tu uzyskac zimny kolor? Ja osobiscie zyczylabym sobie, zeby istniala farba szara - jestem typowym latem i kolor szary wydobywa ze mnie to, co najlepsze... Ale niestety, jesli udaje mi sie uzyskac szarawy odcien to najwyzej na tydzien. Potem zamieniam sie w wiewiorke... Kiedys farbowalam wlosy na ciemne brazy, prawie czarne - bo byl to jedyny sposob na unikniecie pomaranczowego refleksu. Ale niestety - kolor czarny nie jest dla mnie odpowiedni... Ale moze po kolei:
1. Kolor naturalny: ciezko mi go samej ocenic, mowiac najprosciej - mysi braz, przypuszczam ze z poziomu 6. Choc zawiera dosc duzo popielu to w lecie zaczynam regularnie rudziec. Od paru lat pojawiaja sie siwe wlosy.
2. Farbowanie i stan obecny: no wlasnie. Kiedys farbowalam wlosy na bardzo ciemne, ale od kiedy pojawila sie siwe, nie bardzo jest sens farbowac je tak ciemno. Postanowilam wiec eksperymentowac z odcieniami jasniejszymi. I to chyba byl blad... Nalozylam na wlosy Excellence 9.1 poniewaz wierzylam w swojej naiwnosci, ze osiagne efekt 2 w 1: a) rozjasnienie wlosow; b) uzyskam odcien popielaty. Rezultat? Zaraz po nalozeniu nienajgorszy: taki orzechowy jasny braz/ciemny blond. Ale po pierwszym myciu moim oczom ukazywal sie coraz bardziej spektakularny ruuuuudy Efekt mozecie "podziwiac" w pierwszym zalaczniku... Po tym, jak juz nie moglam na siebie patrzec skusilam sie na Excellence 7.1 Efekt: przez pierwszy tydzien bylam w siodmym niebie, bo uzyskalam taki ziemisty jasny braz. Schodki zaczely sie po ok. 3 myciach. Teraz, czyli w tydzien po farbowaniu efekt wyglada mniej wiecej jak na zalaczniku 2. i 3. Bez swiatla wyglada to jeszcze jako tako, natomiast w swietle dziennym wlosy corz bardziej przypominaja sprana ruda scierke Mysle, ze Excellence ma utleniacz 6% (gdzies wyczytalam) i stad te problemy...
3. Efekt, jaki chcialabym osiagnac: po prostu szary! Cos takiego: https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...9&d=1292239275 Nie chce juz zadnych brazow, rudych, bezow, zlotych i zoltych!!!

Problem polega na tym, ze na razie jestem na etapie poszukiwania pracy i po prostu nie mam kasy na profesjonalne farbki do wlosow. Bo do tego dochodzi i utleniacz i mixton no i ryzyko wyrzucenia kasy w bloto...Loreal to dla mnie i tak spory wydatek! Jak tylko sie odkuje to zaatakuje albo Kolestona albo Goldwella. Poki co dolaczam do Was, bo sporo sie tu nauczylam, pozatym moze jak ktos przeczyta, to nie powtorzy moich bledow.
Pozdrawiam!
sklepowymi farbkami nie zrobisz popielu ³adnego, mozesz sprobowac z lorealem recital odcieñ UL1 albo H Ombre
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-07, 14:13   #1149
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 1 238
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Fryz5 - dzieki za szybka odpowiedz. Tez mi sie wydaje, ze powinnam sobie dac spokoj z drogeryjnymi farbami bo efekt widac na zalaczonych obrazkach. Choc i nawet tego nie widyc, bo z moich obserwacji wynika, ze wlosy maja coraz bardziej kolor rdzy. Tak, doslownie - rdzawo-pomaranczowy...
Mnie sie w sumie na poczatku marzyl taki ciemny blond, ale w tej chwili juz odeszlam od tego zamiaru - za duzo babraniny! Rozjasnianie, tonowanie, matowanie, brrrr....Niech juz bedzie jakis ciemniejszy kolorek, byle zimny.
Nastepna przygoda bedzie juz na bank z profesjonalna farbka. Ale odczekac musze troche i to nie tylko ze wzgledu na finanse ale i na stan wlosow - za duzo dalam im popalic i obawiam sie, ze zaczna sie lamac. W sumie juz zaczely - mam sporo takich krotkich wloskow odstajacych od glowy, dziwnie to wyglada.
Jescze chcialam dodac, ze bardzo podobaja mi sie wloski uczestniczki cheekoree - sorki jesli zle napisalam nicka. Bardzo fajny kolorek! Czy moglabys napisac, na jakim poziomie masz naturalny kolor wlosow? Bo jesli masz wyjsciowe takie same jak moje to zastosuje ta sama farbke. Mnie tez nie przeszkadza takie lekkie zloto we wlosach - natomiast pomarancz - zdecydowanie tak.
Konwalia11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-07, 19:35   #1150
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Poka¿ wiadomo¶æ
Fryz5 - dzieki za szybka odpowiedz. Tez mi sie wydaje, ze powinnam sobie dac spokoj z drogeryjnymi farbami bo efekt widac na zalaczonych obrazkach. Choc i nawet tego nie widyc, bo z moich obserwacji wynika, ze wlosy maja coraz bardziej kolor rdzy. Tak, doslownie - rdzawo-pomaranczowy...
Mnie sie w sumie na poczatku marzyl taki ciemny blond, ale w tej chwili juz odeszlam od tego zamiaru - za duzo babraniny! Rozjasnianie, tonowanie, matowanie, brrrr....Niech juz bedzie jakis ciemniejszy kolorek, byle zimny.
Nastepna przygoda bedzie juz na bank z profesjonalna farbka. Ale odczekac musze troche i to nie tylko ze wzgledu na finanse ale i na stan wlosow - za duzo dalam im popalic i obawiam sie, ze zaczna sie lamac. W sumie juz zaczely - mam sporo takich krotkich wloskow odstajacych od glowy, dziwnie to wyglada.
Jescze chcialam dodac, ze bardzo podobaja mi sie wloski uczestniczki cheekoree - sorki jesli zle napisalam nicka. Bardzo fajny kolorek! Czy moglabys napisac, na jakim poziomie masz naturalny kolor wlosow? Bo jesli masz wyjsciowe takie same jak moje to zastosuje ta sama farbke. Mnie tez nie przeszkadza takie lekkie zloto we wlosach - natomiast pomarancz - zdecydowanie tak.
mam takie samo zdanie.

tylko u mnie wyglada to tak, ze w cieniu mam zloto, w sloncu rudo-pomaranczowo

zdjecia nizej, jak ktos sie nie boi
leci 3miesiac bez farbowania..powiem Wam szczerze, nie chce mi sie juz z nimi nic robic, mimo ze prezentuja sie tutaj tragicznie, na zywo jakos tego nie widze

w cieniu:
Za³±cznik 4268899

w polsloncu:
Za³±cznik 4268900

w sloncu gora, dol w cieniu:
Za³±cznik 4268901

koncowki w sloncu:
Za³±cznik 4268902

w cieniu:
Za³±cznik 4268903

Za³±cznik 4268904

Za³±cznik 4268905

(zdjecie powieksza sie po kliknieciu)

co to waszym zdaniem jest, rude czy czerwone?
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg SDC11087.jpg (89,4 KB, 41 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC11088.jpg (104,1 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC11089.jpg (77,0 KB, 39 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC11091-1.jpg (124,6 KB, 30 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC11096.jpg (131,6 KB, 43 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC11246.jpg (82,8 KB, 26 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg SDC11247.jpg (68,7 KB, 48 za³adowañ)
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal

Edytowane przez caate
Czas edycji: 2011-10-07 o 20:52
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-08, 19:08   #1151
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Konwalia11
a dziêkujê bardzo Naturalny kolor mam na tym samym poziomie, nawet odcieñ bardzo podobny, taki ciemny blond. Bardzo ¿a³ujê ¿e zafarbowa³am je wcze¶niej na blond Tak to bym nie mia³a najmniejszego problemu ¿eby uzyskaæ zimny odcieñ Znalaz³am zdjêcia przed farbowaniami wiêc wrzucam ;]
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (112,6 KB, 36 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (85,5 KB, 55 za³adowañ)
chicoore jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-09, 16:29   #1152
aniula884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ole¶nica
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Jak moge zneutralizowac refleks zolto-rudy ? :/ Ostatnio robilam mieszanke goldwellem tophic 6NP i 6SB na 6% i dalej jest to samo co by³o...nie wiem moze ta farba jaka¶ przeterminowana byla czy co :// a tak w ogóle to gdzie na opakowaniu znajduje sie data waznosci ? bo ani s³oiczka znale¼æ nie mogê ani daty
aniula884 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-09, 16:34   #1153
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

z³oto rudy kolor neutralizujesz popielem i opalem (niebieski+fiolet)
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-09, 23:59   #1154
aniula884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ole¶nica
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Tyle to ja tez wiem bardziej mi chodzi³o o to pod jaka literka w farbach goldwell tophic znajduje siê ten fiolet...i jakiej mieszanki u¿yæ ¿eby przypadkiem siê nie zrobi³y te w³osy zielone :/ S±dzi³am ze 6NP poradzi sobie ale nic z tego,teraz nawet zauwazy³am ze tam gdzie by³y wcze¶niej odrosty i ten zolty refleks to po tym kolorze zrobily sie czarne dlatego sadze ze ta farba moze by³a przeterminowana ale nie mam pojêcia gdzie znajduje sie ta data wa¿no¶ci na opakowaniu

caate-zdecydowanie jest to rudy

Edytowane przez aniula884
Czas edycji: 2011-10-10 o 00:01
aniula884 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-10, 07:05   #1155
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

AV mi sie wydaje ze bedzie odpowiedni a-ash i v-violet. ale nie dam se rêki uci±æ bo nie znam tej farby
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-10, 11:30   #1156
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 1 238
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

caate - zdecydowana tendencja do rudego, czerwony jest jednak inny, bardziej w kolorze wina. W sumie ida Twoje wloski w ta strone o moje. Masz jakis plan co zamierzasz z nimi dalej robic? Bo ja sie powaznie zastanawiam, czy nie wrocic do naturalnego koloru, ale niestety moje siwki na to nie pozwalaja no i kolo sie zamyka.
chicoore - dzieki za wstawienie zdjec No to mamy te same wlosy i te same problemy.... Ale u Ciebie wyglada to juz na prawde dobrze! Ja nie wiem, co mi odbilo z tym blondem i niestety tez skutki mam do teraz. Cieple kolory nie sa dla mnie odpowiednie, wygladam w ich na zmeczona i o dziwo - uwidaczniaja mi sie wszelkie niedoskonalosci na skorze! Nie wiem, jak to mozliwe, ale tak jest - w zimnych kolorach nie widac moich lekkich piegow, za to w cieplych wygladam jak taka "mala piegowata", wrrr.
aniula- hmmm, nie jestem ekspertem, ale kladlas moze farbe na farbe? Bo wiem ze niektore wtedy nie lapia i sa przeznaczone do stosowania na naturalnych wlosach tylko. Ale przeanalizujmy:
6NP = naturalny i "perl" (czyli niebieski)
i 6SB = srebrny i brazowy
Czyli teraz zalezy od tego co w ogole chialas neutralizowac. Jesli rudy, to lepszy bylby A - ash. Moze zaszkodzil ten B, bo wedlug listy ktorej mam, jest to cieply refleks! Poczytalam na forum niemieckim o odcieniach odcieniach z Goldwell i sa nastepujace:
A = asch ---> niebieski - lekko szary, na blondach zielony --> zimny
B = braun, --> brazowy lub bezowy ---> cieply
G = gold ---> zloty ---> cieply
K = kupfer ---> miedziany ---> cieply
M = matt ---> zielony ---> zimno -neutralny
N = natur ---> neutralny
NN = natur extra ---> neutralny, do pokrycia siwych wlosow
O = orange ---> pomaranczowy ---> cieply
P = perl ---> niebieski ---> zimny
R = rot ---> czerwony ---> cieply
S = silber ---> srebrby ---> zimny
V = violett ---> fioletowy---> zimny
Konwalia11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-10, 19:44   #1157
caate
Zakorzenienie
 
Avatar caate
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wroc³aw ;)
Wiadomo¶ci: 6 993
GG do caate
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez Konwalia11 Poka¿ wiadomo¶æ
caate - zdecydowana tendencja do rudego, czerwony jest jednak inny, bardziej w kolorze wina. W sumie ida Twoje wloski w ta strone o moje. Masz jakis plan co zamierzasz z nimi dalej robic? Bo ja sie powaznie zastanawiam, czy nie wrocic do naturalnego koloru, ale niestety moje siwki na to nie pozwalaja no i kolo sie zamyka.
chicoore - dzieki za wstawienie zdjec No to mamy te same wlosy i te same problemy.... Ale u Ciebie wyglada to juz na prawde dobrze! Ja nie wiem, co mi odbilo z tym blondem i niestety tez skutki mam do teraz. Cieple kolory nie sa dla mnie odpowiednie, wygladam w ich na zmeczona i o dziwo - uwidaczniaja mi sie wszelkie niedoskonalosci na skorze! Nie wiem, jak to mozliwe, ale tak jest - w zimnych kolorach nie widac moich lekkich piegow, za to w cieplych wygladam jak taka "mala piegowata", wrrr.
aniula- hmmm, nie jestem ekspertem, ale kladlas moze farbe na farbe? Bo wiem ze niektore wtedy nie lapia i sa przeznaczone do stosowania na naturalnych wlosach tylko. Ale przeanalizujmy:
6NP = naturalny i "perl" (czyli niebieski)
i 6SB = srebrny i brazowy
Czyli teraz zalezy od tego co w ogole chialas neutralizowac. Jesli rudy, to lepszy bylby A - ash. Moze zaszkodzil ten B, bo wedlug listy ktorej mam, jest to cieply refleks! Poczytalam na forum niemieckim o odcieniach odcieniach z Goldwell i sa nastepujace:
A = asch ---> niebieski - lekko szary, na blondach zielony --> zimny
B = braun, --> brazowy lub bezowy ---> cieply
G = gold ---> zloty ---> cieply
K = kupfer ---> miedziany ---> cieply
M = matt ---> zielony ---> zimno -neutralny
N = natur ---> neutralny
NN = natur extra ---> neutralny, do pokrycia siwych wlosow
O = orange ---> pomaranczowy ---> cieply
P = perl ---> niebieski ---> zimny
R = rot ---> czerwony ---> cieply
S = silber ---> srebrby ---> zimny
V = violett ---> fioletowy---> zimny
dzieki

nie mam zielonego pojecia co zrobic, oprocz tego, ze chce wrocic do natury. dlatego sama sie boje farbowac, bo nie umiem ominac odrostu....

mysle jedynie kupic cos z goldwella, chodzi za mna 6mb, na pewno na oxy 3%, bo po 6% ruuuudzieje jak wiewiora.

Cytat:
Napisane przez aniula884 Poka¿ wiadomo¶æ
Tyle to ja tez wiem bardziej mi chodzi³o o to pod jaka literka w farbach goldwell tophic znajduje siê ten fiolet...i jakiej mieszanki u¿yæ ¿eby przypadkiem siê nie zrobi³y te w³osy zielone :/ S±dzi³am ze 6NP poradzi sobie ale nic z tego,teraz nawet zauwazy³am ze tam gdzie by³y wcze¶niej odrosty i ten zolty refleks to po tym kolorze zrobily sie czarne dlatego sadze ze ta farba moze by³a przeterminowana ale nie mam pojêcia gdzie znajduje sie ta data wa¿no¶ci na opakowaniu

caate-zdecydowanie jest to rudy
moze na grzbiecie tubki jest data wytloczona?

z tego co ja pamietam, waznosc liczy sie od otwarcia opakowania.

dzieki
__________________
blog
GoCranberry, peeling do cia³a z mas³em Shea i sol± z Bochni
Makija¿owe TORTury!
Perfekcyjny demakija¿, ekstremalna ³agodno¶æ dla oczu z p³ynem L'Oreal
caate jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-10, 23:09   #1158
aniula884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ole¶nica
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Konwalia11-Ja chce zneutralizowac zó³to-rudy refleks i wlasnie nagorsze jest to ze jak uzyje samego Ash albo 6A to robia mi sie tam gdzie by³y zólte zielone ;D a nie mogê tego partiami nak³adaæ bo mam jeden w³os o refleksie rudym a drugi ju¿ o zó³tym Zastanawiam sie czy po prostu nie uzyc teraz 5BP bo jedna dziewczyna ktora sprzedaje te farby na allegro i ma swoj salon fryz. poradzi³a mi ¿eby po prostu przyciemniæ te wlosy w³a¶nie tym odcieniem,na wodzie 6%...moze wczesniej nic nie zneutralizowa³o bo wzielam za jasny odcien plus jeszcze ten oxy 6%..
aniula884 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-11, 09:42   #1159
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 496
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Po nieudanych próbach och³odzenia koloru za pomoc± Majirel chcê spróbowaæ z Goldwellem.
Chcia³abym uzyskaæ kolor na poziomie 4 i zneutralizowaæ rudy refleks.
Szuka³am odcienia 4A albo 4NA ale nie znalaz³am . Pomó¿cie proszê bo ju¿ zg³upia³am .
iivii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-11, 13:26   #1160
Konwalia11
Zadomowienie
 
Avatar Konwalia11
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomo¶ci: 1 238
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

caate - ciezka sprawa z tym odrostem... Jedyne, co mi tak spontanicznie przychodzi do glowy to pomysl z uzyciem takiego czepka jakim robi sie pasemka. Wtedy mialabys odstep od odrostu. Ale nie wiem, to taka improwizowana mysl, bo wtedy wlasnie mialabys pasemka na wlosach a nie jednolita farbe Byc moze jednak byloby to rozwiazanie przejsciowe, a potem robilabys coraz wiecej takich pasemek az do uzyskania pozadanego odcienia?
aniula - kurcze, zielone powiadasz... Wiesz, wydaje mi sie, ze propozycja tej sprzedawczyni nie jest w takim razie zla. Ale niewiele moge pomoc, moze odezwa sie dziewczyny ktore maja wiecej pojecia o Goldwellu.
iivii- a jekie zle doswiadczenia mialas z majirelem? Zgadza sie, ja tez nie widze odcienia 4A ani 4NA. Znalazlam za to 5A i wyglada mi na bardzo ciemny: http://site.sleekhair.com/store/opti...es/7602-5a.gif Byc moze bedzie Ci pasowal?
Konwalia11 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-11, 14:45   #1161
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

jak chcesz poziom 4 mieæ to farbuj 5
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-11, 17:54   #1162
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 496
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
jak chcesz poziom 4 mieæ to farbuj 5
No w³a¶nie 5 wychodzi za jasno na odrostach a reszty nie rozja¶nia. Musi byæ 4...
iivii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-11, 18:39   #1163
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

to moze 4 na sam odrost
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-11, 20:20   #1164
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomo¶ci: 496
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez fryz5 Poka¿ wiadomo¶æ
to moze 4 na sam odrost
A na resztê 4 z niebieskim mixem?
iivii jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-11, 21:37   #1165
martina2002
Przyczajenie
 
Avatar martina2002
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 7
Thumbs up Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Polecam Goldwell Elumen u fryzjera. Dzis zfundowalam sobie wizyte u fryzjera aby wyeliminowac ten natretny odcien miedzi na wlosach farbowanych 12 dni temu u fryzjera farba Majirel 5.11. Wybralam ten kolor bo Inoa L'oreal najciemniejszy popielaty to 6.1 (zbyt jasny na przyciemnione w sierpniu wlosy do pozionu 4). Efekt po 3 myciach byl okropny. Natomiast dzis rano wybralam sie do salonu Goldwela i zkusilam sie na Elumen AB@6+mix niebieski. Efekt jest fantastyczny!!!
Pozbylam sie odcienu miedzi w 70%, kolor jest sliczny i wlosy maja niesamowity polysk. I LOVE GOLDWELL
martina2002 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-12, 11:38   #1166
aniula884
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Ole¶nica
Wiadomo¶ci: 97
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

.

Edytowane przez aniula884
Czas edycji: 2011-10-12 o 11:40
aniula884 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-12, 14:29   #1167
nanah
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 632
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez martina2002 Poka¿ wiadomo¶æ
Polecam Goldwell Elumen u fryzjera. Dzis zfundowalam sobie wizyte u fryzjera aby wyeliminowac ten natretny odcien miedzi na wlosach farbowanych 12 dni temu u fryzjera farba Majirel 5.11. Wybralam ten kolor bo Inoa L'oreal najciemniejszy popielaty to 6.1 (zbyt jasny na przyciemnione w sierpniu wlosy do pozionu 4). Efekt po 3 myciach byl okropny. Natomiast dzis rano wybralam sie do salonu Goldwela i zkusilam sie na Elumen AB@6+mix niebieski. Efekt jest fantastyczny!!!
Pozbylam sie odcienu miedzi w 70%, kolor jest sliczny i wlosy maja niesamowity polysk. I LOVE GOLDWELL
Koniecznie wklej zdjêcie Ja póki co stosowa³am Elumen Clear na Topchic, ale je¶li AB@6+mix daje piêkne efekty, to kiedy¶ chêtnie siê przestawiê.
nanah jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-12, 14:45   #1168
Maria2008
Zadomowienie
 
Avatar Maria2008
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: ¶l±sk
Wiadomo¶ci: 1 351
GG do Maria2008
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

martina2002 koniecznie wklej zdjêcia te¿ jestem mi³o¶niczk± goldwella i od kulku miesiêcy podoba mi zimny br±z co i tak trudno uzyskaæ na moich w³osach

Kurcze ale cena masakra na all kosztuje 72z³ plus przesy³ka uuuuu
Napisz proszê ile Ciê to kosztowa³o u fryzjera 160z³? Jestem ciekawa ile bior± za elumen...

Edytowane przez Maria2008
Czas edycji: 2011-10-12 o 15:02
Maria2008 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-12, 15:18   #1169
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 139
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Cytat:
Napisane przez iivii Poka¿ wiadomo¶æ
A na resztê 4 z niebieskim mixem?
na resztê bym próbowa³ sam mix, albo mix z 7. mix przyciemnia dodatkowo i moze wyj¶c granat xd
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
fryz5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2011-10-12, 16:02   #1170
chicoore
Raczkowanie
 
Avatar chicoore
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomo¶ci: 92
Dot.: Br±z ZIMNY czy POPIELATY....czescII -w±tek zbiorczy.

Konwalia11
ja w blond wygladalam zbyt dziecinnie miesiac minal od farbowania i kolor zmyl sie praktycznie juz caly, myslalam ze utrzyma sie troche dluzej, jedyny plus ze nie widac odrostow i nie ma rudego ale jest z³ooto
chicoore jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2020-05-25 17:22:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:49.