Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-13, 12:18   #1
ratunku261
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 335

Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?


Hej. Mam pytanie . Ostatnio pewien znajomy oznajmil mi "ze u facetow czas liczy sie inaczej niz u kobiet"...ze kobieta 30 czy 40 plus jest juz duzo mniej atrakcyjna niz mezczyzna w tym samym wieku. Ze taki facet podoba sie plci przeciwnej w tym samym wieku i mlodszym.. a kobieta z czasem traci powodzenie....i juz nie jest atrakcyjna. Jak sie na to zapatrujecie? Uwazacie,że coś w tym jest??Czy to abstrakcja na te czasy? Uwazacie ,że faktycznie zadbana kobieta 40 letnia a zadbany mezczyzna w tym samym wieku cos zmienia? Wiem, ze starzenie to kwestia indywidualna....ale ogolnie faceci wola mlodsze itd. a raczej mlodo wygladajace kobiety. Spotkalyscie sie z podobnym zalozeniem?
__________________
ratunku261 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 12:44   #2
Rag
Raczkowanie
 
Avatar Rag
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 85
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Z naturą jeszcze nikt nie wygrał. Czas, kiedy kobieta może bezpiecznie urodzić kończy się w okolicach 40 roku życia, potem ryzyko wszelkich nieprawidłowości się zwiększa. Mężczyźni zaś mogą zostać ojcami nawet w wieku 70 lat i jedyne komplikacje jakie mogą wystąpić, to problemy z erekcją.
Aspekt drugi, czyli "z doświadczenia". Można zauważyć, jak dużo jest kobiet po 30stce u których obudził się instynkt macierzyński, zegar biologiczny tyka nieubłaganie i rodzi się desperacja. U mężczyzn ten problem jest znacznie mniejszy. Ponadto, w tym wieku zostają już faceci, którzy się ustawili życiowo i znalezienie młodszej partnerki nie jest dla nich problemem, oraz ci, którym życie się nie powiodło.
__________________
AllHumanLivesMatter
Rag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 12:54   #3
strawberryswing
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 41
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez Rag Pokaż wiadomość
Z naturą jeszcze nikt nie wygrał. Czas, kiedy kobieta może bezpiecznie urodzić kończy się w okolicach 40 roku życia, potem ryzyko wszelkich nieprawidłowości się zwiększa. Mężczyźni zaś mogą zostać ojcami nawet w wieku 70 lat i jedyne komplikacje jakie mogą wystąpić, to problemy z erekcją.
Aspekt drugi, czyli "z doświadczenia". Można zauważyć, jak dużo jest kobiet po 30stce u których obudził się instynkt macierzyński, zegar biologiczny tyka nieubłaganie i rodzi się desperacja. U mężczyzn ten problem jest znacznie mniejszy. Ponadto, w tym wieku zostają już faceci, którzy się ustawili życiowo i znalezienie młodszej partnerki nie jest dla nich problemem, oraz ci, którym życie się nie powiodło.
Poczytaj sobie o komplikacjach związanych z późnym ojcostwem. Myślę, że zwiększone ryzyko zachorowania na autyzm czy choroby psychiczne jest trochę poważniejsze niż problemy z erekcją.

https://parenting.pl/pozne-ojcostwo-...oba-zagrozenia
strawberryswing jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 13:02   #4
Aritsa
Raczkowanie
 
Avatar Aritsa
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 33
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez ratunku261 Pokaż wiadomość
Hej. Mam pytanie . Ostatnio pewien znajomy oznajmil mi "ze u facetow czas liczy sie inaczej niz u kobiet"...ze kobieta 30 czy 40 plus jest juz duzo mniej atrakcyjna niz mezczyzna w tym samym wieku. Ze taki facet podoba sie plci przeciwnej w tym samym wieku i mlodszym.. a kobieta z czasem traci powodzenie....i juz nie jest atrakcyjna. Jak sie na to zapatrujecie? Uwazacie,że coś w tym jest??Czy to abstrakcja na te czasy? Uwazacie ,że faktycznie zadbana kobieta 40 letnia a zadbany mezczyzna w tym samym wieku cos zmienia? Wiem, ze starzenie to kwestia indywidualna....ale ogolnie faceci wola mlodsze itd. a raczej mlodo wygladajace kobiety. Spotkalyscie sie z podobnym zalozeniem?
Ja uważam, że to, jak o siebie dbamy przez cały czas, będzie skutkować potem. Efekty niezdrowego stylu życia objawią się prędzej czy później. Z czasem nikt nie wygra, czy to kobieta, czy mężczyzna. Jeśli ktoś jest zadbany, to będzie po prostu dobrze wyglądać po 40. Znam jedną kobietę, która ma tyle lat i gdybym jej nie znała, a spotkała ją na ulicy, to nigdy bym jej na taki wiek nie oceniła. Chodzi na siłownię, biega, ubiera się dobrze, wygląda po prostu promiennie. Wszystko to kwestia życia.
I ile się człowiek w młodości uśmiecha, bo takie zmarszczki od krzywienia się robią złe wrażenie.

I z tym, że starszy facet podoba się młodszym kobietom, to też bym nie szalała... Kwestia indywidualna, ja na starszych uwagi nie zwracam.
Aritsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 13:16   #5
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Patrząc na polskich panów to niestety jest zupełnie odwrotnie.
Kobiety pozostają atrakcyjne bardzo długo gdyż dbają o siebie, natomiast panowie dziadzieją już w okolicach 30 urodzin. Niestety wielu widuje zaniedbanych panów z brzuszkiem. Wysportowany, szczupły zadbany facet po 40 ze świecą szukać.

Co do tego, że facet może zostać ojcem w późnym wieku bez żadnych konsekwencji to radzę się zapoznać z najnowszymi badaniami.
Niestety jest to bzdura. Jest zwiększone ryzyko niektórych chorób, depresji. Poza tym na przestrzeni lat pogorszyła się jakość spermy. Wielu młodych facetów ma problem z płodnością.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 13:37   #6
matcha
Zadomowienie
 
Avatar matcha
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 1 042
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Patrząc na polskich panów to niestety jest zupełnie odwrotnie.
Kobiety pozostają atrakcyjne bardzo długo gdyż dbają o siebie, natomiast panowie dziadzieją już w okolicach 30 urodzin. Niestety wielu widuje zaniedbanych panów z brzuszkiem. Wysportowany, szczupły zadbany facet po 40 ze świecą szukać.
Właśnie miałam to napisać, ale zostałam uprzedzona.
Jestem dużo młodsza, ale mogę powiedzieć, że częściej widuję na ulicy atrakcyjniejsze kobiety w wieku chociażby tych 40 lat, niż mężczyzn.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Nic tak nie rozpala człowieka, jak gorąca herbata.
matcha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 13:52   #7
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Pewnie jak ma kasę to na niego jakaś małolatka poleci ale wątpie żeby 20 poleciała na 50 letniego Pana tak po prostu

Edytowane przez danuta_nowa
Czas edycji: 2018-05-13 o 14:08
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-13, 14:13   #8
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Na szczęście czasy kiedy kobieta traktowana była jak towar na rynku, a o jej wartości świadczyła wyłącznie powierzchowność i ilość przeżytych lat - bezpowrotnie mijają. Wraz ze zdychającym patriarchatem.
Wielu panów jeszcze tego nie rozumie albo nie chce zrozumieć więc plotą farmazony o ojcostwie w 70 wiośnie życia albo inne pierdy o zegarach biologicznych. Czekać aż wymrą takie oszołomy i być może w końcu przestanie się taka mentalność odbijać na życiu kobiet. Amen.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 14:16   #9
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Dokładnie ale najlepsze jeszcze w tym wszystkim jest to,ilu Panów twierdzi że jak kobieta nie urodzi przed 30 to później już będzie starą matką,albo że musi mieć mniej facetów niż facet kobiet bo to ona musi się szanować,a facet już nie musi,ale jeżeli chodzi o zegar biologiczny to niestety tutaj mają rację z tym akurat mamy trochę gorzej
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 14:18   #10
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Odpowiadając na pytanie w tytule - moim zdaniem tak.
Jest wielu aktorów po 40 których wygląd podziwiam i czasami trochę zazdroszczę, że nie jestem starszy (za parę tygodni zbliżają się dopiero 21. urodziny ). Ale tylko czasami - fajnie jest być młodym, niemniej nie boję się dojrzalszego wieku. U kobiet tego nie widzę; niestety okolice 40-stki często zabierają Paniom całą fizyczną atrakcyjność w moim oczach. Może kiedyś mi się to odmieni.
Cytat:
Napisane przez Aritsa Pokaż wiadomość
I z tym, że starszy facet podoba się młodszym kobietom, to też bym nie szalała... Kwestia indywidualna, ja na starszych uwagi nie zwracam.
Zależy od gustu. Wielokrotnie jednak ten trend dostrzegłem. Ciężko też jest zaprzeczyć popularności wątku o tej tematyce na Intymnym.
Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Patrząc na polskich panów to niestety jest zupełnie odwrotnie.
Kobiety pozostają atrakcyjne bardzo długo gdyż dbają o siebie, natomiast panowie dziadzieją już w okolicach 30 urodzin. Niestety wielu widuje zaniedbanych panów z brzuszkiem. Wysportowany, szczupły zadbany facet po 40 ze świecą szukać.
Kwestia zadbania.
Poza tym nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja tego nie zauważyłem. Większość kobiet po 40. które mijam na ulicy wcale nie jest atrakcyjna, wręcz daleko im do tego.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE

Edytowane przez OldWorldBlues
Czas edycji: 2018-05-13 o 14:21
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 14:25   #11
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez danuta_nowa Pokaż wiadomość
Dokładnie ale najlepsze jeszcze w tym wszystkim jest to,ilu Panów twierdzi że jak kobieta nie urodzi przed 30 to później już będzie starą matką,albo że musi mieć mniej facetów niż facet kobiet bo to ona musi się szanować,a facet już nie musi,ale jeżeli chodzi o zegar biologiczny to niestety tutaj mają rację z tym akurat mamy trochę gorzej
Wiesz...zegar biologiczny. Starzejemy się dokładnie tak samo. A to, że kobieta w pewnym wieku nie jest w stanie urodzić dziecka, nie oznacza, że starzeje się szybciej niż facet. Biorąc pod uwagę fakt, że statystycznie żyje od równieśnika dłużej, to chyba oznacza, że być może nawet jest wręcz odwrotnie ?
Produkować spermę jest znacznie prościej (pod względem kosztów biologicznych, regeneracyjnych itd.) niż donosić ciążę i urodzić dziecko, dlatego matka natura głupia nie jest i w pewnym momencie po prostu płodność u kobiet wyłącza, ale to nie oznacza, że np. ich życie seksualne ustaje, a każda parę lat później wykorkuje, bo już jest 'bezużyteczna' itd. No nie będę przecież tego tłumaczyć , wiadomo o co chodzi.
Faceci teoretycznie są płodni całe życie, ale ilu zostaje ojcami np. po 50tce ? No jednak mniejszość. Też przecież z wiekiem ich płodność mocno spada, ze spiżu nie są. To nie przypadek, że żaden bank spermy nie chce materiału od panów 35 +. Prawda ?
Tak więc biologicznie wcale dużej różnicy między płciami nie ma.
Natomiast kulturowe postrzeganie tych spraw, to już zupełnie inna bajka. Mamy wyżej przykłady tych różnic - są to wpisy facetów. A to przypadek ?
To co mnie najbardziej smuci to to, że same kobiety powielają te mrzonki i wierzą w tą naczelną bzdurę jakoby były jakimś towarem i to na dodatek z niskim okresem trwałości. To jest przykre, owszem.

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2018-05-13 o 14:37
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-13, 14:30   #12
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8355075 6]Biorąc pod uwagę fakt, że statystycznie żyje od równieśnika ok 10 lat dłużej to chyba oznacza, że być może nawet jest wręcz odwrotnie ? [/QUOTE]
Nie. Statystycznie żyjesz dłużej, bo statystycznie prowadzisz inny tryb życia. Im lepiej rozwinięty kraj i lepsze warunki pracy, tym różnica ta staje się coraz mniej widoczna.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 14:35   #13
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

W każdym kraju - w tych rozwiniętych i bogatych też - kobiety żyją dłużej niż faceci. Różnice nie są aż tak duże jak w krajach biednych, ale są. Takie są fakty.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 14:43   #14
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8355092 6]W każdym kraju - w tych rozwiniętych i bogatych też - kobiety żyją dłużej niż faceci. Różnice nie są aż tak duże jak w krajach biednych, ale są. Takie są fakty.[/QUOTE]
Nawet w najlepiej rozwiniętych krajach - to mężczyźni pracują ciężej i częściej, bardziej tym samym obciążając swój organizm (fizycznie, bądź psychicznie). Częściej również ulegają wypadkom (w pracy, ale czasami też z własnej głupoty ). Myślę, że nie byłoby wielkiej różnicy w oczekiwanej długości życia gdyby wszyscy żyli w dokładnie taki sam sposób. O ile w ogóle by takowa istniała.
Niemniej jedno jest pewne - odżywiamy się gorzej. Pod tym względem powinniśmy brać przykład z kobiet.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 14:43   #15
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8355075 6]Wiesz...zegar biologiczny. Starzejemy się dokładnie tak samo. A to, że kobieta w pewnym wieku nie jest w stanie urodzić dziecka, nie oznacza, że starzeje się szybciej niż facet. Biorąc pod uwagę fakt, że statystycznie żyje od równieśnika dłużej, to chyba oznacza, że być może nawet jest wręcz odwrotnie ?
Produkować spermę jest znacznie prościej (pod względem kosztów biologicznych, regeneracyjnych itd.) niż donosić ciążę i urodzić dziecko, dlatego matka natura głupia nie jest i w pewnym momencie po prostu płodność u kobiet wyłącza, ale to nie oznacza, że np. ich życie seksualne ustaje, a każda parę lat później wykorkuje, bo już jest 'bezużyteczna' itd. No nie będę przecież tego tłumaczyć , wiadomo o co chodzi.
Faceci teoretycznie są płodni całe życie, ale ilu zostaje ojcami np. po 50tce ? No jednak mniejszość. Też przecież z wiekiem ich płodność mocno spada, ze spiżu nie są. To nie przypadek, że żaden bank spermy nie chce materiału od panów 35 +. Prawda ?
Tak więc biologicznie wcale dużej różnicy między płciami nie ma.
Natomiast kulturowe postrzeganie tych spraw, to już zupełnie inna bajka. Mamy wyżej przykłady tych różnic - są to wpisy facetów. A to przypadek ?
To co mnie najbardziej smuci to to, że same kobiety powielają te mrzonki i wierzą w tą naczelną bzdurę jakoby były jakimś towarem i to na dodatek z niskim okresem trwałości. To jest przykre, owszem.[/QUOTE]


Tylko się pod tym podpiszę
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 14:46   #16
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Nawet w najlepiej rozwiniętych krajach - to mężczyźni pracują ciężej i częściej, bardziej tym samym obciążając swój organizm (fizycznie, bądź psychicznie). Częściej również ulegają wypadkom (w pracy, ale czasami też z własnej głupoty ). Myślę, że nie byłoby wielkiej różnicy w oczekiwanej długości życia gdyby wszyscy żyli w dokładnie taki sam sposób. O ile w ogóle by takowa istniała.
Niemniej jedno jest pewne - odżywiamy się gorzej. Pod tym względem powinniśmy brać przykład z kobiet.
Nie zamierzam się o to spierać, mówię o faktach i liczbach, tak jak się tutaj chętnie powołujecie na zegar biologiczny. Nie zmienia to ani o jotę całości mojego przekazuj, który starałam się zawrzeć.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 14:47   #17
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8355075 6]Natomiast kulturowe postrzeganie tych spraw, to już zupełnie inna bajka. Mamy wyżej przykłady tych różnic - są to wpisy facetów. A to przypadek ?[/QUOTE]
Z moim wpisem też jest coś nie tak? Pytam z ciekawości, nie ze złośliwości.

---------- Dopisano o 15:47 ---------- Poprzedni post napisano o 15:46 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8355106 6]Nie zamierzam się o to spierać, mówię o faktach i liczbach, tak jak się tutaj chętnie powołujecie na zegar biologiczny. Nie zmienia to ani o jotę całości mojego przekazuj, który starałam się zawrzeć.[/QUOTE]
Nawet nie wspomniałem o zegarze biologicznym.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 14:51   #18
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Z moim wpisem też jest coś nie tak?
Wszystko jest zgodnie z obowiązującym mentalnym reżimem
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 14:53   #19
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Poza tym nie wiem gdzie mieszkasz, ale ja tego nie zauważyłem. Większość kobiet po 40. które mijam na ulicy wcale nie jest atrakcyjna, wręcz daleko im do tego.
Skąd wiesz, ile mają lat?
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-13, 14:55   #20
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, ile mają lat?




Właśnie sama jestem ciekawa skąd wie ile mają lat
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 14:55   #21
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8355113 1]Wszystko jest zgodnie z obowiązującym mentalnym reżimem [/QUOTE]
Możesz jaśniej? Naprawdę nie wiem o co Ci chodzi, a domyślać się nie mam zamiaru. Wyraziłem opinię w dyskusji, nie napisałem niczego niestosownego.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 15:00   #22
MsLizard
Zadomowienie
 
Avatar MsLizard
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1 296
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Ja mam 30, rozkładu nie czuję i rodzić też nie zamierzam (przynajmniej na razie). Trudno też mówić o tym, że ktoś stracił urodę, jak jej nie miał (to tak pół żartem, pół serio). A na poważnie, nie uważam, żeby to zależało od płci, przynajmniej ja takiej korelacji nie zauważyłam, a raczej od genów i tego jak ktoś o siebie dba.

Poza tym uroda zawsze, w mniejszym czy większym stopniu przeminie. Dobrze jest się z tym pogodzić i nie uzależniać swojej wartości od wyglądu zewnętrznego i mieć głęboko w poważaniu wszystkich starszych panów, którzy uganiają się za nastolatkami.
MsLizard jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 15:06   #23
danuta_nowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 221
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez MsLizard Pokaż wiadomość
Ja mam 30, rozkładu nie czuję i rodzić też nie zamierzam (przynajmniej na razie). Trudno też mówić o tym, że ktoś stracił urodę, jak jej nie miał (to tak pół żartem, pół serio). A na poważnie, nie uważam, żeby to zależało od płci, przynajmniej ja takiej korelacji nie zauważyłam, a raczej od genów i tego jak ktoś o siebie dba.

Poza tym uroda zawsze, w mniejszym czy większym stopniu przeminie. Dobrze jest się z tym pogodzić i nie uzależniać swojej wartości od wyglądu zewnętrznego i mieć głęboko w poważaniu wszystkich starszych panów, którzy uganiają się za nastolatkami.




Ja byłam fotomodelką,kiedyś to każdy się bił o to żebym mogła mieć sensję zdjęciową,teraz jak jestem starsza propozycje mam ale już jest ich mniej.Niestety pojawiła się pierwsza zmarszczka ja czuję się mniej atrakcyjnie i już mi się nie chce w taki sposób zarabiać,faceci na szczęście oglądają się cały czas za mną ale przeraża mnie to,że będę stara,że jak skończę 40 to może być już ciężko na siebie spojrzeć.
Nie ingeruję w swój wygląd chirurgicznie,chociaż czasmi o tym myślę może wtedy bym zatrzymała młodość na trochę dłużej.Najgorsze jest jednak to,że nie układa mi się z partnerem chociaż on chce dziecko mieć niby zaczęliśmy starania ale nie jestem pewna czy chce z nim dziecko mieć,a jednak z drugiej strony jestem po 30 i wiem,że nie chce mi się szukać nowego faceta,bo ciężko będzie mi znaleźć wolnego po 30 niestety
danuta_nowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 15:07   #24
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Bycie atrakcyjnym w moim przekonaniu zależy od dwóch czynników - od dbania o siebie i od tego co sami o sobie myślimy Można być nieatrakcyjnym dwudziestolatkiem i szalenie pociągającym czterdziestolatkiem, bez względu na płeć.
Cytat:
Napisane przez ratunku261 Pokaż wiadomość
Uwazacie ,że faktycznie zadbana kobieta 40 letnia a zadbany mezczyzna w tym samym wieku cos zmienia?
Nie.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Jest wielu aktorów po 40 których wygląd podziwiam i czasami trochę zazdroszczę, że nie jestem starszy (za parę tygodni zbliżają się dopiero 21. urodziny ). Ale tylko czasami - fajnie jest być młodym, niemniej nie boję się dojrzalszego wieku. U kobiet tego nie widzę; niestety okolice 40-stki często zabierają Paniom całą fizyczną atrakcyjność w moim oczach. Może kiedyś mi się to odmieni.
O, ciekawe, ja mam inne obserwacje, jak byłam w Twoim wieku, to mnóstwo moich kolegów śliniło się do mających wtedy 40lat aktorek
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 15:10   #25
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez danuta_nowa Pokaż wiadomość
faceci na szczęście oglądają się cały czas za mną
Dlaczego od czegoś takiego uzależniasz swoją wartość i samopoczucie ?
Serio to dla ciebie nobilitujące jest ?

Edytowane przez dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Czas edycji: 2018-05-13 o 15:16
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 15:14   #26
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
O, ciekawe, ja mam inne obserwacje, jak byłam w Twoim wieku, to mnóstwo moich kolegów śliniło się do mających wtedy 40lat aktorek
No widzisz. Do nie tak dawna strasznie mi się podobała Charlize Theron. Nikt nie podzielał mojej fascynacji niestety. Komentarze skupiały się na jej wieku, koledzy wyraźnie zaznaczali, że dla nich zdecydowanie za stara.
Ale kto zabroni im mieć własną opinię i gust?

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

[1=dfdce9ad473ee3ba4bd9426 289ac63cb58eb8552;8355144 6]Dlaczego od czegoś takiego uzależniasz swoją wartość i samopoczucie ?
Serio to nobilitujące jest ?[/QUOTE]
Brak argumentów - brak odpowiedzi. Czepianie się dla samego czepiania. Dziękuję za wartościową dyskusję.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 15:17   #27
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
No widzisz. Do nie tak dawna strasznie mi się podobała Charlize Theron. Nikt nie podzielał mojej fascynacji niestety. Komentarze skupiały się na jej wieku, koledzy wyraźnie zaznaczali, że dla nich zdecydowanie za stara.
Ale kto zabroni im mieć własną opinię i gust?
Ano nikt im nie zabroni, napisałam o swoich doświadczeniach żeby pokazać, że jednak to co twierdzisz jest oczywistością w Twoim otoczeniu, ale niekoniecznie globalnie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 15:19   #28
OldWorldBlues
mad lad
 
Avatar OldWorldBlues
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: centre of attention
Wiadomości: 1 762
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ano nikt im nie zabroni, napisałam o swoich doświadczeniach żeby pokazać, że jednak to co twierdzisz jest oczywistością w Twoim otoczeniu, ale niekoniecznie globalnie
No oczywiście, że nie jest.
__________________
IF YOU WISH TO MAKE AN APPLE PIE FROM SCRATCH,
YOU MUST FIRST INVENT THE UNIVERSE
OldWorldBlues jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 15:19   #29
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 831
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość


Brak argumentów - brak odpowiedzi. Czepianie się dla samego czepiania. Dziękuję za wartościową dyskusję.
Ale o czym mam z tobą dyskutować ? Jesteś łaskawy w ocenach dla facetów, a szorstki wobec kobiet. Tak zostałeś wychowany, ciebie problem starzenia nie dotyczy, masz już odpowiednio sformatowaną mentalność i będziesz/jesteś kolejnym, za☠☠☠iście z siebie zadowolonym panem, który widuje 40tki w ruinie i przebiera nóżkami do swojej dojrzałości. Gratuluję. Teraz pora dokładnie tak samo wychowywać dziewczyny i będzie OK. Nie mam do ciebie o nic żalu ani pretensji, stwierdzam tylko fakty. Dziękuję za oklaski.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-13, 15:20   #30
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 088
Dot.: Czy kobiety krócej są atrakcyjne niż faceci?

Ja tam nie zamierzam przestać być atrakcyjna, a jak inne kobiety, to nie wiem.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-01 16:23:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:24.