Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak macie? - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-23, 21:23   #61
ILTheCure
Rozeznanie
 
Avatar ILTheCure
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 907
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Nie ma znaczenia czy on przeprosi. Taka sytuacja i jej podobne nie powinna się nigdy wydarzyc.

A Ty go usprawiedliwiasz: że impulsywny, że narwany, że taki, że śmaki.

Dorosły człowiek, dojrzały emocjonalnie, szanujący i kochający swoją partnerkę nawet jak jest impulsywny i narwany to pewnych rzeczy nie robi.

Ja jestem impulsywna i narwana więc podnoszę głos, płaczę z nerwów, czy zaciskam ręce tak, że sobie kiedyś poraniłam dłonie paznokciami, ale NIGDY nie obraziłam narzeczonego, nie zraniłam go brakiem szacunku, nie przeklnęłam do niego, przy nim, w stosunku do niego, i nie musiał sie najeśc wstydu. Poza tym szanuje ludzi STARSZYCH ode mnie, nie tylko rodziców TŻ ale wszystkich, i nie wyobrażam sobie się tak zachowac kiedykolwiek. A jestem z facetem prawie 5 lat, wiec to całkiem spory kawał czasu.

A Ty za niego wyjdziesz, oziębisz kontakt z rodzicami bo Cię do tego zmusi i zmanipuluje a kiedyś dostaniesz po gębie bo on jest: impulsywny i narwany.
ILTheCure jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 21:30   #62
Dzikun
Zakorzenienie
 
Avatar Dzikun
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 5 729
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Uciekaj.
Dzikun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 21:52   #63
tinpanalley
Zadomowienie
 
Avatar tinpanalley
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 479
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

W tej sytuacji jedno jest niepokojące: mianowicie to, że było to po alkoholu. A wiecie co się mówi - alkohol rozwiązuje język. Może chłopak w końcu powiedział, to, co tak naprawdę ma w sercu.
ja znałam kiedyś (krótko) jednego gościa, który był uzależniony od alkoholu. Nie zachlewał się na umór, ale ciągle był na lekkim rauszu. Czasem na większym i wtedy sypał właśnie takimi tekstami (oryginalny bełkot) "sznuje tlko sfjom matke, jstym n praaawde kimś dzięki niej, kfa, nikt ni bedzi mi mówił co mam roooobić, kfa, jsne? bo ja sznuje tko matke, kfa".
nie wierzę, że tu opisywany pan pije sporadycznie i , że przez te 8 lat ani razu nie splamił się brakiem szacunku dla Autorki. A teraz przez ten incydent zyskał dodatkowe terytorium dla swojego chamstwa. O przepraszam, dla swojego narwanego i żartobliwego sposobu bycia. Odważył się napluć i poniżyć narzeczoną, no to droga wolna do dalszych poczynań. Przecież nic się nie stało.
no to w życiu chłop sobie poradzi. Nikt mu nie będzie kfa mówić, co ma robić. I zamkij morde babo, bo ja tylko matkę szanuję
tinpanalley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 22:01   #64
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Świnki w oborze zachowują się kulturalniej niż ten facet. Dał niezły popis przed rodzicami autorki.

Moim zdaniem po alkoholu to on powiedział to, co naprawdę myśli o tej całej sytuacji.

Spierrr*dalaj, jak Ci chłopak dobrze radzi w przypływie szczerości...
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 22:14   #65
itsmylife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 128
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

No niestety ale większość ma racje ......

Koleś jakaś tragedia , w swoim domu pluć na podłogę ? nie kapuje ? ? ?

A co do tekstów do rodziców to nic ale do Ciebie spierd...j to chyba trochę przegięcie....
itsmylife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 22:22   #66
201710120930
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 741
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Twoi rodzice tarabanili się taki szmat drogi.W odwiedziny
Ale mieli kino. High Definition
Wiesz mi się normalnie smiać się chce
Koleś potraktował Twoich rodziców jak śmieci ,nachlał się ,pluł ,radosnie stwierdził-że nikt ich tu nie zapraszał ,a Tobie okazał uczucie słowem -spier.dalaj .Wyraził szacunek tylko dla swojej mamusi
Tak taaaak -jest narwany i szalony .I juz żałuje.No ba
No taki typ co zrobić .
moze suwaczek ?



wybacz nie mogłam się powstrzymać os złośliwości ..po prostu wiem że Ty NIC nie zrobisz poza usprawiedliwainiem go

Edytowane przez 201710120930
Czas edycji: 2012-08-23 o 22:26
201710120930 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 22:25   #67
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez almondfairy Pokaż wiadomość
rozumiesz, że można tak sobie wparować i napluć na podłogę przy gościach? jak w takim razie z takim typem pójść na jakieś wesele chociażby?
ależ w ogóle,przy gościach czy nie,jak można napluć na podłogę we własnym domu?! i co rozmazał butem czy tak leżało? a do kwiatków czasem nie sika?

ja w ogóle nie toleruję agresji słownej.nie mam nic przeciwko jak mój chłopak przeklina "w przestrzeń" ale jak się do mnie zwraca to sobie nie życzę. na szczęście nigdy się to nie zdarzyło.poza tym jestem też bardzo uczulona na wszelkie kwestie związane z rodziną.


Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A po czym wnosisz, że on się z tym tak męczy? Wysypki dostał? Zatwardzenie ma? Tnie się? Ogląda "Zmierzch"?

hehhehe
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-23, 22:27   #68
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość

ja w ogóle nie toleruję agresji słownej.nie mam nic przeciwko jak mój chłopak przeklina "w przestrzeń" ale jak się do mnie zwraca to sobie nie życzę. na szczęście nigdy się to nie zdarzyło.poza tym jestem też bardzo uczulona na wszelkie kwestie związane z rodziną.
u mnie w domu panuje zasada, że nie przeklinamy - a jak się zdarzy, płaci się drugiemu wirtualną walutą określoną stawkę, którą można potem wykorzystać np. na polecenie umycia garów itp. sprawdza się świetnie
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-23, 23:32   #69
kleo_4
Zakorzenienie
 
Avatar kleo_4
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 7 570
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez srebrnykot Pokaż wiadomość
I ja bym postąpiła tak, jak doradził...

Nie wyobrażam sobie, żeby mój mężczyzna - kiedykolwiek, po alkoholu czy nie - pluł, obrażał moich rodziców i twierdził, że mam spierdalać, bo szacunek ma tylko do matki. Zgadzam się z Twoimi rodzicami - wg mnie on zupełnie Cię nie szanuje.

Ciężko mi uwierzyć, że wcześniej zawsze wszystko było pięknie, czule i ze wzajemnym szacunkiem, a teraz nagle wyszło szydło z worka.
Też tak uważam, zgadzam się w zupełności. 8 lat i pierwszy raz taki wybryk? Nie chce mi się wierzyć.
Jak to przeczytałam nie mogłam uwierzyć, nie wyobrażam sobie takiej sytuacji. Nie chciałabym widzieć już tego człowieka na oczy po takim incydencie, serio. Szczyt wszystkiego!
__________________
Kiedy kobieta ma na sobie uśmiech, cała reszta to tylko dodatki do stylizacji

Kocham i jestem kochana

14.12.2015♥ Moje malutkie-największe szczęście
kleo_4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:14   #70
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez ŁAJKA Pokaż wiadomość
Twoi rodzice tarabanili się taki szmat drogi.W odwiedziny
Ale mieli kino. High Definition
Wiesz mi się normalnie smiać się chce
Koleś potraktował Twoich rodziców jak śmieci ,nachlał się ,pluł ,radosnie stwierdził-że nikt ich tu nie zapraszał ,a Tobie okazał uczucie słowem -spier.dalaj .Wyraził szacunek tylko dla swojej mamusi
Tak taaaak -jest narwany i szalony .I juz żałuje.No ba
No taki typ co zrobić .
moze suwaczek ?

Zgadzam sie.
Straszny burak, wstydziłabym sie byc z kims takim.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:15   #71
verda
Inkwizytor
 
Avatar verda
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: zabita dechami...
Wiadomości: 2 452
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
u mnie w domu panuje zasada, że nie przeklinamy - a jak się zdarzy, płaci się drugiemu wirtualną walutą określoną stawkę, którą można potem wykorzystać np. na polecenie umycia garów itp. sprawdza się świetnie
Wow, proste i genialne.
__________________
“Never forget what you are, for surely the world will not. Make it your strength. Then it can never be your weakness. Armor yourself in it, and it will never be used to hurt you.” Martin

wymianka książkowa
verda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 08:22   #72
Cholerka_
Rozeznanie
 
Avatar Cholerka_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 675
GG do Cholerka_
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
a dla mnie to przede wszystkim pokazanie ,że nie nikt prawa traktować mnie i mojej rodziny jak śmiecia
a jej chłop to burak , który uważa , że nic złego nie zrobił więc na pewno nie wyciągnie pierwszy ręki


wiem że nie napisałaś ale to tak od siebie dodałam

No cóż różny odbiór sytuacji . Dla mnie jakby po "żądam zrób to" zrobił to byłoby zrobione dla świętego spokoju. Ja bym prędzej zapytałą go czy na prawdę uważa, że nieprzeproszenie jest na miejscu i czy według niego to nie on tu zawinił. Jeżeli powie, że nie i, ze to rodzice powinni przeprosić to do widzenia. Dla mnie taki burak powinien sam z siebie zacząć ruszać głową, i trochę pomyśleć. Ja już po tych wszystkich słowach bym go wystawiła za drzwi, ale autorka jest inna, więc adekwatnie do jej sytuacji, sądzę, że powinna ten temat jeszcze raz poruszyć, zapytać go o jego zdanie i jeżeli facet nadal będzie takim narcystycznym ignorantem to go z radością pożegnać. Jeszcze tytuł "Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu" - TO chyba być powinno z rodzicami.
__________________



"To co dla jednej Pani jest śmieciem, dla drugiej jest skarbem."


_________________________ ___________

Cholerka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:23   #73
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
rozumiem moich rodziców w 100%, tylko jak ja powinnam sie teraz ustosunkować??? Tato twierdzi, że on mnie nie szanuje, że strach przyprowadzić gości, skoro on się tak zachowuje. Wiadomo córeczke zawsze będzie kochaną córeczką tatusia. Wiem, że moi rodzice będą szanować każdą moję decyzję.
Tylko czy tak da się iść przez życie??Nie utrzymując kontaktu z moimi rodzicami przez Tz?
No chyba, że może tz potrzebuje trochę czasu, żeby to przemyśleć, przetrawić, a może jak przetrawi to dojdzie do wniosku, ze wypada przeprosić. Zdaję sobie sprawę, że obie strony powiedziały za dużo. Ale wiadomo tate najbardziej zaczelo boleć to, jak powiedział , że ma mnie w dupie, że to jego mieszkanie,mimo, że wynajmujemy je razem

Cytat:
Napisane przez gosiaczek1234 Pokaż wiadomość
Tylko ja wiem, że on działa zawsze pod wpływem impulsu. Najpierw wyrzuci z siebie potok całkowicie nie przemyślanych słów, a dopiero póżniej analizuje. Twierdząc, że mnie kocha
no, ale piwka już zeszły, dzień minął. Gdzie te wnioski z analizy?
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
A po czym wnosisz, że on się z tym tak męczy? Wysypki dostał? Zatwardzenie ma? Tnie się? Ogląda "Zmierzch"?
hit
Cytat:
Napisane przez Mary Louu Pokaż wiadomość
a dla mnie to przede wszystkim pokazanie ,że nie nikt prawa traktować mnie i mojej rodziny jak śmiecia
a jej chłop to burak , który uważa , że nic złego nie zrobił więc na pewno nie wyciągnie pierwszy ręki


wiem że nie napisałaś ale to tak od siebie dodałam
Szkoda,ze niektórym trzeba to pokazywać
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:25   #74
Cholerka_
Rozeznanie
 
Avatar Cholerka_
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gorzów Wielkopolski
Wiadomości: 675
GG do Cholerka_
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez tinpanalley Pokaż wiadomość
I zamkij morde babo, bo ja tylko matkę szanuję

Matka też baba ;D
__________________



"To co dla jednej Pani jest śmieciem, dla drugiej jest skarbem."


_________________________ ___________

Cholerka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 08:47   #75
Mileva_
Zakorzenienie
 
Avatar Mileva_
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 679
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Ale w gruncie rzeczy, co, poza ewentualnym przeproszeniem dla świętego spokoju / chwilową dobrą wolą, mogą zmienić takie przeprosiny? Na miejscu rodziny i tak zdanie miałabym już wyrobione na amen, a burak burakiem zostanie.
Mileva_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 09:07   #76
Ana186
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 139
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez madana Pokaż wiadomość
- No i ja po tekście "spier.dalaj"- to dokładnie bym zrobiła- nienawidzę takich odzywek strasznie.
I ja również. Jak ktoś nie potrafi pić, to niech nie pije. Zastanawia mnie tylko czy zawsze po alkoholu tak ma czy to był pierwszy raz?
A tak poza tym, może jestem zasadnicza, ale szacunek dla rodziców partnera/partnerki należy mieć, zwłaszcza jeżeli rodzice nic nie zrobili. Facet zachował się jak ostatni cham i mi by było cholernie wstyd przed rodzicami. Tak, dla mnie ktoś taki jest burakiem. Naganne zachowanie w stosunku do gości. Jeszcze przy znajomych może jakoś by uszło, ale przy rodzicach. O nie. Zdecydowanie nie. A odzywki do Twojej osoby ma "zniewalające". Chce, niech pije, ale w stosunku do Ciebie powinien zachowywać się jak należy.
Ana186 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 16:28   #77
sergeevna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 621
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez kennedy Pokaż wiadomość
naprawde nie lubi zwierzat? czemu? pytam bo to dla mnie dziwne

a ty lubisz? nie przeszkadza ci to ?
Tzn on nie toleruje zwierząt w mieszkaniu . Gdyby to był dom z ogrodem to nie było by problemu...oczywiście zwierzaki musiałyby nocować na zewnątrz :-(. Wiem, że to bardzo dziwne i początkowo strasznie mi to przeszkadzało. Ja lubię zwierzęta i od początku mieliśmy ich w domu dosyć sporo. Często ze swoim chłopakiem się kłóciliśmy, bo on nie tolerował moich zwierzaków. Już się trochę przyzwyczaiłam, ale do dzisiaj serce mi wali jak on wyrzuca kociaki z kuchni :P:P. Jak się wyprowadzimy to nie będzie żadnych zwierząt ...ciekawe co będzie jak pojawi się dziecko :P. Pamiętam jak mama mi opowiadała, że mój tata też nie chciał mieć zwierząt, ale to raczej z powodu alergii na sierść...no a wyszło na to, że mieliśmy psa, chomiki, świnki morskie..i teraz 3 koty...alergia przeszła sama...
sergeevna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 16:35   #78
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez sergeevna Pokaż wiadomość
Tzn on nie toleruje zwierząt w mieszkaniu . Gdyby to był dom z ogrodem to nie było by problemu...oczywiście zwierzaki musiałyby nocować na zewnątrz :-(. Wiem, że to bardzo dziwne i początkowo strasznie mi to przeszkadzało. Ja lubię zwierzęta i od początku mieliśmy ich w domu dosyć sporo. Często ze swoim chłopakiem się kłóciliśmy, bo on nie tolerował moich zwierzaków. Już się trochę przyzwyczaiłam, ale do dzisiaj serce mi wali jak on wyrzuca kociaki z kuchni :P:P. Jak się wyprowadzimy to nie będzie żadnych zwierząt ...ciekawe co będzie jak pojawi się dziecko :P. Pamiętam jak mama mi opowiadała, że mój tata też nie chciał mieć zwierząt, ale to raczej z powodu alergii na sierść...no a wyszło na to, że mieliśmy psa, chomiki, świnki morskie..i teraz 3 koty...alergia przeszła sama...
Niefajnie. Dziwię się, że kochasz zwierzęta, a chcesz się zgodzić na ich nieposiadanie lub takie ich traktowanie przez faceta. Jakiś kompromis być powinien. Pogrubione: a czemu we własnym domu nie mogłabyś wydzielić zwierzakom przestrzeni do nocowania (w normalnych warunkach)? Nie miałabyś niczego do powiedzenia?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 16:47   #79
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez sergeevna Pokaż wiadomość
Tzn on nie toleruje zwierząt w mieszkaniu . Gdyby to był dom z ogrodem to nie było by problemu...oczywiście zwierzaki musiałyby nocować na zewnątrz :-(. Wiem, że to bardzo dziwne i początkowo strasznie mi to przeszkadzało. Ja lubię zwierzęta i od początku mieliśmy ich w domu dosyć sporo. Często ze swoim chłopakiem się kłóciliśmy, bo on nie tolerował moich zwierzaków. Już się trochę przyzwyczaiłam, ale do dzisiaj serce mi wali jak on wyrzuca kociaki z kuchni :P:P. Jak się wyprowadzimy to nie będzie żadnych zwierząt ...ciekawe co będzie jak pojawi się dziecko :P. Pamiętam jak mama mi opowiadała, że mój tata też nie chciał mieć zwierząt, ale to raczej z powodu alergii na sierść...no a wyszło na to, że mieliśmy psa, chomiki, świnki morskie..i teraz 3 koty...alergia przeszła sama...
ja kocham zwierzeta, wiec nie wyobrazam sobie nie miec zwierzat w domu. moze koty to nie sa wymarzone dla mnie zwierzaki, ale zyc bez psa...? ja bym nie umiala. zreszta, jak juz bede miala wlasny dom, oprocz psow bede miec pewnie jakies jeze i swinki morskie...
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-24, 17:34   #80
dawidowskasia
Zakorzenienie
 
Avatar dawidowskasia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Gdzie indziej jestem
Wiadomości: 8 397
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Niefajnie. Dziwię się, że kochasz zwierzęta, a chcesz się zgodzić na ich nieposiadanie lub takie ich traktowanie przez faceta. Jakiś kompromis być powinien. Pogrubione: a czemu we własnym domu nie mogłabyś wydzielić zwierzakom przestrzeni do nocowania (w normalnych warunkach)? Nie miałabyś niczego do powiedzenia?
Niech już lepiej nie mają - przynajmniej jasno postawiona sprawa przed ślubem.
Gorzej jakby sie pojawiły i powstałby kolejny wątek "zwierze czy mąż"
__________________
Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
a dla mnie liczą się intencje. facet, który nie zdradzi tylko dlatego, że nie ma z kim jest dla mnie taką samą szmatą jak facet zdradzający
dawidowskasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 19:13   #81
al333
Raczkowanie
 
Avatar al333
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 203
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Czytając Twoją wypowiedź aż kojarzy mi się sytuacja mojej siostry, jej męża i mojej mamy. Też jest akcja w stylu - moja mama przyjeżdża w odwiedziny do swojej córki ( tj. mojej siostry ) a szwagier nie wraca do domu dopóki moja mama nie wyjedzie. Żałosne, ot co. A taka sytuacja też powstała w wyniku ich kłótni ( związanej też z alkoholem ).

A jeśli chodzi o Twoją sytuację - Twój chłopak takim zachowaniem pokazał, że nie ma szacunku nie tylko dla Twoich rodziców, ale też dla Ciebie. Plucie na podłogę, przeklinanie do ukochanej osoby? Dla mnie jest to po prostu niepojęte.
__________________
Bo nie żyję ani w przeszłości, ani w przyszłości. Dla mnie istnieje tylko dzisiaj i nie obchodzi mnie nic więcej. Jeśli kiedyś uda ci się trwać w teraźniejszości, staniesz się szczęśliwym człowiekiem.
Paulo Coelho - Alchemik
al333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 22:57   #82
kas88
Raczkowanie
 
Avatar kas88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 38
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Jedyne co możesz teraz zrobić to kazać mu ich przeprosić. Jeżeli rzeczywiście nie jest burakiem jak twierdzisz, a był to tylko "dziwny" wybuch, powinien na to przystać. Oczywiście prawie każda z piszących tutaj dziewczyn idealizuje swój związek a pewnie w gorszej sytuacji wybaczyła by wszystko swojemu pysiaczkowi. Fakt sama nie wyobrażam sobie takiej sytuacji u mnie, ale mój TŻ nie jest wybuchowy i jestem z nim tylko 3 lata. Daj chłopowi szanse i każ mu przeprosić rodziców, najlepiej z kwiatami, niech błaga na kolanach o wybaczenie. Jak nie będzie chciał to znaczy, że to burak i że jego zachowanie nie było wybrykiem lecz ukazywało jego prawdziwy charakter.

Edytowane przez kas88
Czas edycji: 2012-08-24 o 23:59
kas88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 23:35   #83
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez kas88 Pokaż wiadomość
Fakt sama nie wyobrażam sobie takiej sytuacji u mnie.
U mnie byłoby jeszcze większe szoł, gdyż znając siebie, po napluciu na podłogę, przez jakąkolwiek osobę, dostałabym odruchu wymiotnego
__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-24, 23:55   #84
kas88
Raczkowanie
 
Avatar kas88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 38
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

błąd w edycji

Edytowane przez kas88
Czas edycji: 2012-08-24 o 23:56
kas88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 01:37   #85
Salalina
Rozeznanie
 
Avatar Salalina
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 783
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ja bym się z takim gościem wstydziła do warzywniaka wyjść a co dopiero rodzicom przedstawiać. Naprawdę po słowach "spie.rdalaj" i "moja matka jest dla mnie ważniejsza" chcesz łagodzić konflikt z rodzicami? to nie oni mają problem, Ty masz i o sobie myśl.
Podpisuję się obiema rękami...!!!
__________________
Keep movin!
Salalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 08:22   #86
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez dzustam Pokaż wiadomość
U mnie byłoby jeszcze większe szoł, gdyż znając siebie, po napluciu na podłogę, przez jakąkolwiek osobę, dostałabym odruchu wymiotnego
Celowałabym w faceta.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 08:30   #87
Nightflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 105
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Przecież ten facet to jakiś buc, ja bym nawet nie rozważała jak tu załagodzić konflikt tylko kopnęłabym gościa w tyłek, bo chamstwa nie toleruję (a i wstydzić się nie lubię). A założę się, że to nie był jednorazowy wyskok (wnioskuję po słowach autorki, w których broni go, że "zdarza mu się najpierw powiedzieć, potem pomyśleć).
Nightflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 09:18   #88
mary_poppins
sissy that walk
 
Avatar mary_poppins
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 10 670
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Jestem wierną wyznawczynią tezy, że po alkoholu ludzie mówią to, co naprawdę myślą Więc ten pan to porażka.

Jedyny problem, jaki tu widzę, to problem z autorką, która swojego misia broni i będzie nadal bronić wszystkimi sprawnymi członkami. Albo to prowokacja (już sama nie wiem), albo po prostu skrajny przykład braku pewności siebie - co mnie dziwi, bo rodzice są super, ja na miejscu taty zamiast zapewniać córkę o akceptowaniu jej decyzji, wywaliłabym z dyni temu prostakowi już po pierwszym jego słowie, a potem burak zlizywałby z podłogi to, co na niej zostawił (przepraszam, poniosło mnie ). Tymczasem nie dali się ponieść emocjom i w ten sposób z pana mogły wyjść wszystkie brudy, którymi nie omieszkał uraczyć przyszłych teściów i narzeczonej, z którą podobno chce spędzić resztę życia w miłości, szacunku i tym podobnych. Za to im trzeba być wdzięcznym, bo trudno o lepszy przykład tego, jak NIE powinien się zachowywać dojrzały i zdrowy psychicznie człowiek

Ale nie ma się co łudzić, że autorka coś zrozumie i rzuci palanta. Po prostu rodzice nie będą przyjeżdżać do nich, ewentualnie autorka dostanie czasem pozwolenie na opuszczenie zaplutego mieszkania coby zobaczyć rodziców. A po powrocie jeszcze jej wywali, bo zupa była za słona - w końcu jest trochę nerwowy, ale w sumie to są żarty...
__________________
Cytat:
Napisane przez dombro
Nie chcę być niedelikatna, ale wymyślasz problemy z dupy.
mary_poppins jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 09:23   #89
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

Cytat:
Napisane przez Damayanti Pokaż wiadomość
ależ w ogóle,przy gościach czy nie,jak można napluć na podłogę we własnym domu?! i co rozmazał butem czy tak leżało? a do kwiatków czasem nie sika?
No właśnie, przy gościach czy bez nich, mnie odrzuca od ludzi, którzy plują, na ulicy czy w domu, jednakowy obciach i buractwo.
No i nurtuje mnie kto to sprzątnął


Również nie wierzę, że to jedyny wyskok tego pana. I nie wierzę, że Autorka go rzuci, ale tu już nie ma co ratować wg mnie. Ze Shreka księcia Williama się nie zrobi.
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-25, 09:27   #90
Patrilla
Zakorzenienie
 
Avatar Patrilla
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 5 725
Dot.: Mój narzeczony nie chce utrzymywać kontaktu z moimi rodzicami! Czy też tak maci

kas88
Cytat:
Jedyne co możesz teraz zrobić to kazać mu ich przeprosić.
kazała? on sam musi na to wpaść zmuszać to możesz dziecko do zjedzenia obiadu (choć nie powinnaś) to partner a nie podwładny wiecie nie chodzi o samą sytuację tylko właśnie o zachowanie po można pokazać klasę kupić kwiaty przeprosić rodziców i partnerkę wyrazić skruchę bo jest za co zachować się po prostu adekwatnie do czynu a tu tego nie widzę i to dla mnie problem jest większy ... ale sama sytuacje bywa różnie ale tu dorosły facet okazuje totalny brak szacunku do innych ludzi w tym wypadku takich, którym w dwójnasób on się należy po pierwsze goście z daleka (nie ważne jego ale ważnej dla niego partnerki!), po 2 starsi ludzie, i najważniejsze osoby którzy dali życie miłości jego życia o ile ona nią jest ...
__________________
Apolonia rośnie poza brzuchem od 03.09.2007'
Bruno dołączył do nas 28.02.2011'
Patrilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.