Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-07-05, 14:28   #3481
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

jesli to byla farba trwała to niczym jej nie zmyjesz poza rozjasnieniem czyli dekoloryzacją.ale moim zdaniem to nie potrzebne taki ciezki zabieg jesli chcesz miec rude wloski. lepiej kup drugie opakowanie tej farby co uzylaś i dofarbuj tam gdzie trzeba. to co juz pokryte koloru nie zmieni,moze bardziej nasyci, a tam gdzie nie ma bedzie Twój rudy.powinnno byc ok. a na przyszlosc takie zdecydowane zmiany lepiej najpierw zlapac szamponem koloryzującym wedlug mnie zawsze jak cos to sie zmyje
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:21   #3482
Malami12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

hej.
Musze dziewczyny wam się pochwalić w 3 dni z prawie czarnych włosów zeszłam na blond z z mało zniszczonymi włosami )
Malami12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:24   #3483
palomablanka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 240
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Malami12 Pokaż wiadomość
hej.
Musze dziewczyny wam się pochwalić w 3 dni z prawie czarnych włosów zeszłam na blond z z mało zniszczonymi włosami )


w jaki sposob?> masz zdj?
__________________
^^

"(...) No chodź, chodź ze mną do łóżka
Ja będę w tobie, a ty będziesz we mnie (...) "

Raissa



PalomaBlanKa
palomablanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-05, 20:33   #3484
Malami12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 8
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez palomablanka Pokaż wiadomość
w jaki sposob?> masz zdj?


wczoraj zrobilam dekoloryzacje. Wyszedł mi taki rudo- brazowy kolor z prześwitami . Dziś nałożyłam rozjaśniacz, gdy wysuszyłam włosy nałożyłam farbę platynową i w ten o to sposób uzyskałam miodowy blond na głowie
Malami12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 08:40   #3485
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Dziewczyny nic nie pisałam, ponieważ musiałam przełożyć wizytę z 1 na 10, ponieważ 1 wypadło mi coś bardzo ważnego. Ale 10 napiszę co i jak
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 08:47   #3486
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Mam pytanko bo nie wiem, idę jutro na dekoloryzacje, czy włosy mają być ładnie umyte gdy będę szła do fryzjera czy takie jedno dniowe mogą być??
__________________
Nie farbuję włosów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 09:55   #3487
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Ja jutro idę na dekoloryzację, będzie ciężko, ponieważ moja fryzjerka nadal nie jest przekonana co do tego zabiegu, mam dekoloryzator elgon i liczę na to, że ściągnie choć trochę kolor ze średniego brązu Dam znać co i jak, póki co wstawiam fotkę obecnych włosów (zdjęcie z telefonu, w rzeczywistości włosy nie są tak ciemne).
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 04-07-09_1237.jpg (37,9 KB, 160 załadowań)
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 15:22   #3488
persymonka
Raczkowanie
 
Avatar persymonka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 47
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

przeciez wygladasz pieknie w tym kolorze
persymonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 18:13   #3489
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Favourites Pokaż wiadomość
Ja jutro idę na dekoloryzację, będzie ciężko, ponieważ moja fryzjerka nadal nie jest przekonana co do tego zabiegu, mam dekoloryzator elgon i liczę na to, że ściągnie choć trochę kolor ze średniego brązu Dam znać co i jak, póki co wstawiam fotkę obecnych włosów (zdjęcie z telefonu, w rzeczywistości włosy nie są tak ciemne).
........
świetnie wyglądasz w tym kolorze,typ królewny Śniezki
może zmien jedynie odcień na jakiś bardziej brązowy z odrobiną fioletu w ''podbiciu''
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 19:47   #3490
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Bardzo mi miło, że tak uważacie, jednak mój naturalny kolor włosów mimo bardzo ciemnej oprawy oczu to wręcz jasny blond, pokażę Wam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg gallery-23668463-500x500.jpg (22,0 KB, 195 załadowań)

Edytowane przez Favourites
Czas edycji: 2009-07-06 o 19:50 Powód: zbyt duża fotka
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 20:24   #3491
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Favourites Pokaż wiadomość
Bardzo mi miło, że tak uważacie, jednak mój naturalny kolor włosów mimo bardzo ciemnej oprawy oczu to wręcz jasny blond, pokażę Wam
...
dalej utrzymuję,że o niebo lepiej jest Ci w ciemnych włosach
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-06, 20:28   #3492
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

kurczę no, mam teraz namieszane w głowie, hehe...
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-06, 22:01   #3493
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A ja uważam, że w tych ciemnych tak przeciętnie - zwykle.
W blondach Twoja uroda nabiera charakteru i wyglądasz zjawiskowo!!
Zdecydowanie jasne włosy!
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 05:52   #3494
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Wieczorem wstawię zdjęcia, ocenicie zmianę. Przyciemnic włoski mozna zawsze. Pozdrawiam i trzymajcie kciuki!!!
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 10:47   #3495
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej Dziewczyny mam do was pytanie czy jak uzyje Rozjaśniacza L'OREAL PLATINIUM link ponizej

http://www.allegro.pl/show_item.php?...%3E.%3C%2Fi%3E


na zloty braz ktory w swietle dziennym odbija w rudy bede mogla nalozyc blond farbe np z RICHESSE DE DIACOLOR ----> link http://www.alhemia.com/loreal/nk/dc/index.html nr 9,13 albo 9,31
Czy osiagne ladny efekt czy lepiej isc do fryzjera i sciagnac kolor
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:00   #3496
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Favourites ja również uważam, że w blondzie jest Ci ślicznie.
czekamy na zdjęcia
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 11:39   #3497
persymonka
Raczkowanie
 
Avatar persymonka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 47
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Favourites Pokaż wiadomość
Bardzo mi miło, że tak uważacie, jednak mój naturalny kolor włosów mimo bardzo ciemnej oprawy oczu to wręcz jasny blond, pokażę Wam
w ciemnych włosach wyglądasz 1000 razy lepiej!
taka kobieta z charakterem i pazurem
persymonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 16:40   #3498
tewa1259
Zadomowienie
 
Avatar tewa1259
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: gdzieś daleko
Wiadomości: 1 112
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Favourites Pokaż wiadomość
Bardzo mi miło, że tak uważacie, jednak mój naturalny kolor włosów mimo bardzo ciemnej oprawy oczu to wręcz jasny blond, pokażę Wam
MILION razy ładniej Ci w blond, w ciemnych wyglądasz poważnie a w jasnych bardzo "świeżo" i dziewczęco
jasne górą, bez zastanowienia!!
__________________
uwielbiam ten stan,
kiedy wszystko wydaje się różowe
i ocieka lukrem.

Edytowane przez tewa1259
Czas edycji: 2009-07-07 o 16:41
tewa1259 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 17:59   #3499
Ella2000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cześć kochane.
Chętnie podzielę się moimi przeżyciami. heh a było tego troche...no dobra po kolei: naturalnie mam włosy średni brąz-ostatnio ten kolor widziałam u siebie jakieś 6 lat temu bo od tego właśnie czasu farbuje się na różne odcienie ciemnego brązu (7 miesięcy temu był to brąz Loreala) ale miesiąc temu powiedziałam dość-chcę włosy jasny brąz(za poradą fryzjera, który powiedział że ciemny brąz mi po prostu nie pasuje i wyostrza mi rysy a złagodzi je i pięknie podkreśli mi zielone oczy i oliwkową cere właśnie jasny brąz). Więdz zaczełam walke z dniem 6 czerwiec-heh na początku jako takie troche naiwne dziewuszysko poszłam do slepu i kupiłam farbe Loreal excellenc 'naturalny kasztan'-specialnie do ciemnych włosów super razjaśniający(niby)-po koloryzacji sprawa na mojej głowie wyglądała nastepująco-odrosty jasno rude reszta nietknięta.....heh. nie poddałam się ale o dekoloryzacji nawet nie chciałam słyszeć. Kupiłam krem rozjaśniający firmy Delia cosmetics-do stopniowego rozjaśniania włosów. Po dwuch tygodniach nałożyłam jedno opakowanie, po 3-ech dniach następne i moim oczom ukazał się piękny brąz-no cóż ale jakby nie te rude odrosty-więc kupiłam farbe 'złota świetlista czekolada'chyba welli -efekt kolor już jednostajny na całej długości ale zupełnie mi nie pasujący:to nie ten jasny brąz. o nie myśle tak tego nie zostawie-więc kupiłam o zgrozo farbe Paletta!!-matko miał być średni brąz a wyszedł CZARNYYYYY makabra niczym babajaga. matko kochana ten jeden raz miałam ochote użyć golarki i do łysa! nic odczekałąm 2 tygodnie i kupiłam 4 opakowania mojego kremu rozjaśniająccego(co wyżej)-podziałało już mam brązik-Boże dziękować. w piątek jadę do sklepu fryzjerskiego po farbe Wella Coleston Perfect jasny brąz (już koniec ze sklepowymi farbami). Jak będe po to wkleje zdjęcia z przed i po. O dziwo moje włosy mimo 3 koloryzacji i 7 rozjaśnianiach(w ciągu 1 miesiąca) żyją-ale intensywnie je odrzywiam całą serią Pantene program odnowy. Dziewczyny nigdy więcej Paletta i nie przemyślanych decyzji. pozdrawiam cieplutko
Ella2000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-07-07, 19:06   #3500
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

A co ze mna Moze mi ktos doradzic nigdy nie uzywalam dekoloryzatora....
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-07, 20:31   #3501
karo69
Rozeznanie
 
Avatar karo69
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 727
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Witam, jak pisałam miałam mieć dekoloryzacje, jednak przez to ze miałam pofarbowane odrosty co widać na wcześniejszych zdjęciach fryzjerka powiedziała że to nie najlepszy pomysł i zrobiła mi rozjaśniaczem pełno małych pasemek.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 003.jpg (157,2 KB, 61 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 018.jpg (168,9 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 022.jpg (175,2 KB, 75 załadowań)
__________________
Nie farbuję włosów od 13.11.2009

karo69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 09:19   #3502
Dzindzej
Zakorzenienie
 
Avatar Dzindzej
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 6 327
Post Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

ładnie to wszyło
__________________
"Człowiek mało nauczy się z sukcesu, ale dużo z niepowodzenia"


Studia.

Cel: -6kg
Dzindzej jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 15:33   #3503
Czarnuszka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 11
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Hej Hej
otóz...jestem fryzjerką co prawda od niedawna ale moge opowiedziec wlasna historie
Przez 5 lat moje wlosy były farbowane na czarno.....najczesciej joanna nigdy palett !!!! rok temu zachcialo mi sie kilku jasnych wrecz bialych pasemek oczywiscie kilku od spodu i rozjasniałam rozjasniałam i nic były rude popalone ( wtedy jeszcze nie miałam zielonego pojecia o dekoloryzacji....) no i zafarboiwalam je znow na czarno bo mi sie takie nie podobały.....iiiiiiii moje wlosy byly nadal czarne bardzooo długie do pasa ....od kad zaczelam chodzic na kurs fryzjerski to dowiedzialam sie kilku rzeczy.....iiiiiii dzisiaj wlasnie mi zrobiono dekoloryzacje .....oczywiscie na kursie pod okiem naszej nauczycielki....i teraz mam piękny jasnyy brąz cudny.....tylko ze mam okropnie zniszczone wlosy a to wszystko przez.......TRWAŁA!!!!!!! !!!!!!!! ktora zrobilam ok 2 tygodnie temu....mialy byc piekne loczki a wyszedł baran....i teraz moje wlopsy sa brązowe i....do ramoin ((((((((((((((( ale nie sa az takie zle....dlatego odradzam glupiej trwalej ondulacji ! to najgorsze co moze byc dla włosów!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! a o dekoloryzacji mogee wam powiedziec jak się ją wykonuje

Dekolotyzacja.....
potrzebne : jedna saszetka proszku rozjasniającego.....
30ml. płynu utleniającego 9%
30 ml. szamoponu
30ml. gorącej wody.
Wszystko razem mieszamy....tylko na koncu dodaje sie wode...i nakładamy......
nakładanie zaczynamy od nakladania od polowy w dol wlosow....czekamy tyle ile trzeba aby sie rojasnily...do jakiego chcemy stopnia to moze byc ok10 minut przy niezbyt ciemnym kolorze do 30-50 minut przy wlosach bardzo czarnychwszystko zalezy od stopnia rozjasniania .....bron boze nie przykrywamy tego zadna folią....!!!!!!!! przeczesujemy wlosy kilka razy i co jakis czas....następnie nakładamy na całosc wlosow rowniez czesto przeczesując i tez czekamy do odbarwienia tyle samo co na koncach....konce z reguly sie ciezej rozjasniaja gdyz na konce farba byla nakladana kilka razy napewno wiecej niz przy odrostach. jezeli widzimy ze wloski sie rojasnily do takiego stopnia jak chcemy to zmywamy suszymy i nakładamy wybrany kolor farby na całosc roznomiernie i czekamy ok 40 minut i gotowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Czarnuszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 15:48   #3504
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Czarnuszka88 Pokaż wiadomość
Hej Hej
otóz...jestem fryzjerką co prawda od niedawna ale moge opowiedziec wlasna historie
Przez 5 lat moje wlosy były farbowane na czarno.....najczesciej joanna nigdy palett !!!! rok temu zachcialo mi sie kilku jasnych wrecz bialych pasemek oczywiscie kilku od spodu i rozjasniałam rozjasniałam i nic były rude popalone ( wtedy jeszcze nie miałam zielonego pojecia o dekoloryzacji....) no i zafarboiwalam je znow na czarno bo mi sie takie nie podobały.....iiiiiiii moje wlosy byly nadal czarne bardzooo długie do pasa ....od kad zaczelam chodzic na kurs fryzjerski to dowiedzialam sie kilku rzeczy.....iiiiiii dzisiaj wlasnie mi zrobiono dekoloryzacje .....oczywiscie na kursie pod okiem naszej nauczycielki....i teraz mam piękny jasnyy brąz cudny.....tylko ze mam okropnie zniszczone wlosy a to wszystko przez.......TRWAŁA!!!!!!! !!!!!!!! ktora zrobilam ok 2 tygodnie temu....mialy byc piekne loczki a wyszedł baran....i teraz moje wlopsy sa brązowe i....do ramoin ((((((((((((((( ale nie sa az takie zle....dlatego odradzam glupiej trwalej ondulacji ! to najgorsze co moze byc dla włosów!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!! a o dekoloryzacji mogee wam powiedziec jak się ją wykonuje

Dekolotyzacja.....
potrzebne : jedna saszetka proszku rozjasniającego.....
30ml. płynu utleniającego 9%
30 ml. szamoponu
30ml. gorącej wody.
Wszystko razem mieszamy....tylko na koncu dodaje sie wode...i nakładamy......
nakładanie zaczynamy od nakladania od polowy w dol wlosow....czekamy tyle ile trzeba aby sie rojasnily...do jakiego chcemy stopnia to moze byc ok10 minut przy niezbyt ciemnym kolorze do 30-50 minut przy wlosach bardzo czarnychwszystko zalezy od stopnia rozjasniania .....bron boze nie przykrywamy tego zadna folią....!!!!!!!! przeczesujemy wlosy kilka razy i co jakis czas....następnie nakładamy na całosc wlosow rowniez czesto przeczesując i tez czekamy do odbarwienia tyle samo co na koncach....konce z reguly sie ciezej rozjasniaja gdyz na konce farba byla nakladana kilka razy napewno wiecej niz przy odrostach. jezeli widzimy ze wloski sie rojasnily do takiego stopnia jak chcemy to zmywamy suszymy i nakładamy wybrany kolor farby na całosc roznomiernie i czekamy ok 40 minut i gotowe !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
........opisałas raczej kąpiel ściągającą niż dekoloryzację w sumie daje podobny efekt,ale nie do końca... przy dekoloryzowaniu specja;lnymi środkami do tego przeznaczonymi można powrócic do naturalnego koloru własnych włosów jesli niekoniecznie chce mieć się jasne...to taki dodatkowy plus.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 19:46   #3505
Czarnuszka88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Jelenia Góra
Wiadomości: 11
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
........opisałas raczej kąpiel ściągającą niż dekoloryzację w sumie daje podobny efekt,ale nie do końca... przy dekoloryzowaniu specja;lnymi środkami do tego przeznaczonymi można powrócic do naturalnego koloru własnych włosów jesli niekoniecznie chce mieć się jasne...to taki dodatkowy plus.

no tak....ale tak zostalam nauczona jeszcze wszystkiego niewiem....moze jak wiesz lepiej ode mnie to mi poradzisz jak ze tak powiem "usunac" trwała.....bo musze teraz dzien w dzien prostowac wlosy...bo glupia sie namowilam na trwala jakies 2 tygodnie temu i mam barana... i zniszczione wlosy pozatym w prezencie
Czarnuszka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 20:01   #3506
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Cytat:
Napisane przez Czarnuszka88 Pokaż wiadomość
no tak....ale tak zostalam nauczona jeszcze wszystkiego niewiem....moze jak wiesz lepiej ode mnie to mi poradzisz jak ze tak powiem "usunac" trwała.....bo musze teraz dzien w dzien prostowac wlosy...bo glupia sie namowilam na trwala jakies 2 tygodnie temu i mam barana... i zniszczione wlosy pozatym w prezencie
....
ojj z trwałą to za wiele nie zdziałasz....po jaki,ś czasie ona zejdzie,najważniejsze to bardzo dbać o włosy i używac odpowiednich kosmetyków...najlepiej regularnie podcinać włosy.. istnieje coś takiego jak ''trwała prostująca'' stosuje się ją do rozprostowania naturalnego skrętu włosa,nie wiem czy miałaby zastosowanie na włosy po typowej trwałej ?
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-08, 21:40   #3507
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Moi drodzy,jestem po dekoloryzacji i jestem ZACHWYCONA efektem. Wstawiam zdjęcie ale robione telefonem, dlatego tylko kolor, któregos pięknego dnia wstawię całą fryzurę (gdy tylko kto zechce zrobic mi zdjęcie normalnym aparatem). Otóż moja fryzjerka (jedyna, jakiej byłam w stanie zaufać) robiła dekoloryzację po raz pierwszy. Dostarczyłam jej dekoloryzator elgon. Nałozyłyśmy preparat, na to foliowy czepek i co kilka minut sprawdzałyśmy efekt. Rozjaśniało się do blondu!!! W rezultacie miałam ciemny blond taki miodowy ale do rudego było im daleko. Położyłyśmy na to piaskowy blond i wyszły odrobinę ciemniejsze: jasny brąz albo ciemnomiodowy blond, przy odrostach jaśniejszy ale całość wygląda ładnie, kolor jest w miarę równy. Za 2-3 tygodnie umówiłam sie na pasemka rozjaśniaczem żeby całość była jeszcze jaśniejsza. Włosy mam miękkie, błyszczące, nic złego się z nimi nie dzieje. Dzięki strzyżeniu wyglądają o niebo lepiej niz przedtem. Polecam wszystkim dekoloryzator Elgon! A oto porównanie:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P5010901.jpg (43,8 KB, 135 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P6070153.jpg (57,7 KB, 187 załadowań)
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:12   #3508
persymonka
Raczkowanie
 
Avatar persymonka
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 47
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

przepraszam, ale potrzebuje szybkiej pomocy!
lada moment bede jechac do fryzjera (nie moge sie dodzwonic do swojej fryzjerki) czy dekolaryzacje przeprowadza sie na umytych wlosach czy lepiej nie ruszac?
mam tak przetluszczone wlosy, ze wstyd wyjsc, ale jesli umyje i maja sie mocniej zniszczyc to lepiej chyba przecierpiec?
blagam pomozcie!
persymonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 08:15   #3509
Favourites
Raczkowanie
 
Avatar Favourites
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 39
GG do Favourites
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

W instrukcji do dekoloryzatora było że na nieumytych ale ja miałam robioną na umytych i wyszło więc...Twoja decyzja. Byle nie używac odżywki bo podobno może się gorzej zdejmowac kolor (to zdanie mojej fryzjerki)
Favourites jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-07-09, 09:46   #3510
monika_wiss
Rozeznanie
 
Avatar monika_wiss
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 526
Dot.: Wszystko o dekoloryzacji włosów

Favourites pieknie CI wyszedl! Naprawde przepieknie jak na dekolorhyzacje.

Ja rowniez jestem umowiona na dekoloryzacje 29go lipca.
Zawsze farbowalam na sredni blond no i miesiac temu zapragnelam miec braz, zafarbowalam farba Joanny Orzechowy Braz. Farba jest delikatna, wlosy wlasciwie teraz mam bardzo ciemny braz, bo farba sie bardzo wyplukala. Nigdy wczesniej nie farbowalam na ciemno, wiec wierze, ze nie bedzie problemu.
CHociaz jeden fryzjer powiedzial mi, ze nie zrobi dekoloryzacji. Moja fryzjerka powiedziala, ze nie powinno byc problemu z tym. Nie wiem czy powinnam jej zaufac, ale fatalnie sie czuje w ciemniejszych wlosach, wole jasniejszy blond. Co sadzicie? Zamieszczam zdjecie obecne i poprzedni kolor.



Edytowane przez monika_wiss
Czas edycji: 2009-07-09 o 09:47
monika_wiss jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:21.