Czy sandałki pasują do sukni ślubnej? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-15, 18:28   #1
juska024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Question

Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?


Cześć,
upatrzyłam sobie sandałki do sukni ślubnej(te poniżej), lecz słyszałam opinie, że koniecznie trzeba mieć pełne buty...
Ja swój ślub mam w sierpniu, także stawiam na upał i nie chciałabym, aby w taki gorąc (mam nadzieję ) pocić się w czółenkach...

Jak myślicie, czy pasują takie sandałki? Czy któraś z Wam miała odkryte buciki, czy tylko pełne??

Pozdrawiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 19639.jpg (10,1 KB, 261 załadowań)
juska024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 18:39   #2
bea_dalia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 207
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez juska024 Pokaż wiadomość
Cześć,
upatrzyłam sobie sandałki do sukni ślubnej(te poniżej), lecz słyszałam opinie, że koniecznie trzeba mieć pełne buty...
Ja swój ślub mam w sierpniu, także stawiam na upał i nie chciałabym, aby w taki gorąc (mam nadzieję ) pocić się w czółenkach...

Jak myślicie, czy pasują takie sandałki? Czy któraś z Wam miała odkryte buciki, czy tylko pełne??

Pozdrawiam
Jak dla mnie sandałki moga być do sukni. To, że buty mają być pelne wynika albo z przesądu, że przez szpary w ślubnych butach ucieka szczęście, albo ze zdania niektórych, że buty peep toe są malo eleganckie. Spotkalam się z obiema opiniami, w przesądy nie wierzę (swoją drogą moja mama szła w sandałkach i juz 33 lata jest szczęśliwą mężatką ), z druga opcją, że nieeleganckie się nie zgadzam. Po prostu ładny pedicure i jak sandalki, to bez rajstopek, i moim zdaniem będzie pieknie.
bea_dalia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 19:02   #3
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Ja tam bede mieć sandałki w sierpniu
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:11   #4
XxXJuSstiii
Zakorzenienie
 
Avatar XxXJuSstiii
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 17 246
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Myśle, że pasują ale też zależy do jakiej sukni
ja będę miała pełne buty ale tylko dlatego, że mnie zawsze obcierają
__________________
Justi






XxXJuSstiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 20:43   #5
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Ja miałam sandałki Miałam ślub w lipcu, było okropnie gorąco (duuużo ponad 30 stopni) i nie wyobrażam sobie jakbym miała iść w pełnych butach! Sandałki były srebrne z aplikacją z kryształków. Wyglądało to bardzo fajnie
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:00   #6
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

mi się sandałki podobają, ale sama zdecyduje się na pełne raczej... nie chciałabym żeby mnie po palcach faceci kopali w tańcu
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-15, 21:15   #7
amfora
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 52
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Wszystko jest kwestią gustu. Ja uważam, że ślub i wesele to ważne okazje wymagające eleganckiego stroju, a to oznacza rajstopy i pełne buty.
Zresztą do biura przez całe lato też chodzę w rajstopach i zakrytych butach.
amfora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-15, 21:24   #8
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez Stysik Pokaż wiadomość
mi się sandałki podobają, ale sama zdecyduje się na pełne raczej... nie chciałabym żeby mnie po palcach faceci kopali w tańcu
Mogłabyś im oddawać

Cytat:
Napisane przez amfora Pokaż wiadomość
Wszystko jest kwestią gustu. Ja uważam, że ślub i wesele to ważne okazje wymagające eleganckiego stroju, a to oznacza rajstopy i pełne buty.
Zresztą do biura przez całe lato też chodzę w rajstopach i zakrytych butach.
Sandałki też mogą być, a niektóre nawet są, eleganckie.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 05:54   #9
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez juska024 Pokaż wiadomość
Cześć,
upatrzyłam sobie sandałki do sukni ślubnej(te poniżej), lecz słyszałam opinie, że koniecznie trzeba mieć pełne buty...
Ja swój ślub mam w sierpniu, także stawiam na upał i nie chciałabym, aby w taki gorąc (mam nadzieję ) pocić się w czółenkach...

Jak myślicie, czy pasują takie sandałki? Czy któraś z Wam miała odkryte buciki, czy tylko pełne??

Pozdrawiam
Upatrzyłam sobie dokładnie te buty co Ty chcę je mieć na zmianę, bo wątpię, żebym w lipcu wytrzymała w pełnych więc pewnie do Kościoła i trochę na sali będę miała peep-toe albo pełne a później sobie zmienię. Wydaję mi się, że nie ma co patrzeć na te przesądy, ma byc Ci wygodnie tańczyć a butów i tak prawie nie widać spod sukienki
Tylko zastanawiam się czy te buty są wygodne, ale chyba nie powinno być z tym problemu. Może w końcu zamówię... A Ty już je masz?
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 07:53   #10
juska024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez kwiatuszekkk21 Pokaż wiadomość
Upatrzyłam sobie dokładnie te buty co Ty chcę je mieć na zmianę, bo wątpię, żebym w lipcu wytrzymała w pełnych więc pewnie do Kościoła i trochę na sali będę miała peep-toe albo pełne a później sobie zmienię. Wydaję mi się, że nie ma co patrzeć na te przesądy, ma byc Ci wygodnie tańczyć a butów i tak prawie nie widać spod sukienki
Tylko zastanawiam się czy te buty są wygodne, ale chyba nie powinno być z tym problemu. Może w końcu zamówię... A Ty już je masz?

Właśnie je zamówiłam tylko nie na allegro, lecz na stronie producenta, bo są tańsze i jeszcze rabacik na pierwszy zakup dostałam, pewnie początkiem przyszłego tygodnia je dostane to napiszę jakie są, pozdrawiam
juska024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 08:24   #11
kwiatuszekkk21
Zadomowienie
 
Avatar kwiatuszekkk21
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 1 807
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez juska024 Pokaż wiadomość
Właśnie je zamówiłam tylko nie na allegro, lecz na stronie producenta, bo są tańsze i jeszcze rabacik na pierwszy zakup dostałam, pewnie początkiem przyszłego tygodnia je dostane to napiszę jakie są, pozdrawiam
o no to super czekam na relację ciekawe czy jeszcze będzie mój rozmiar, bo widziałam na ich stronie, że to już ostatnie sztuki.
__________________
09.03.13
kwiatuszekkk21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 08:38   #12
Stysik
Zakorzenienie
 
Avatar Stysik
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 6 751
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
Mogłabyś im oddawać

Sandałki też mogą być, a niektóre nawet są, eleganckie.
ale oni nie będą w sandałach to nie to samo

jeżeli bym się miała zdecydować na sandałki to na jakieś none tańce, szczególnie jeśli bym miała nogi obtarte wcześniej, ale nie wiem czy to nie jest zbędny wydatek...
__________________
Rise and rise again
until lambs become lions...




"Granice? Nigdy żadnej nie widziałem.
Ale słyszałem, że istnieją w umysłach niektórych ludzi."



Stysik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 09:13   #13
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Dobrze, że powstał taki wątek, bo zastanawiam się, czy do mojej sukni dobrze będą wyglądać takie buty, jak w załączniku, tylko z jasnej srebrnej satyny? Nie chcę kupować typowych butów ślubnych, bo do niczego mi się później nie przydadzą :/ A ślub w lipcu, więc powinno być ciepło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia 2.jpg (81,0 KB, 197 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DL_28_Susana01.jpg (55,9 KB, 155 załadowań)
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 09:19   #14
mezaga
Zakorzenienie
 
Avatar mezaga
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 10 169
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Sandałki owszem - ale tylko i wyłącznie na gołe nogi. Sandałki w połączeniu z rajstopami to tragedia.
Ja bym założyła takie buty raczej na zmianę - do Kościoła i początek wesela zdecydowanie pełne - z tego powodu co napisała Amfora.
__________________
Twory - powrót do życia - kilka dłubanek
Zaproszenia - odkurzamy wątek - zaproszenia na Chrzest
mezaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 09:29   #15
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Dobrze, że powstał taki wątek, bo zastanawiam się, czy do mojej sukni dobrze będą wyglądać takie buty, jak w załączniku, tylko z jasnej srebrnej satyny? Nie chcę kupować typowych butów ślubnych, bo do niczego mi się później nie przydadzą :/ A ślub w lipcu, więc powinno być ciepło.
Ja miałam prawie identyczne sandałki i z tej samej firmy, tylko model bez tej ozdóbki z przodu (w tym miejscu sama sobie przywiązałam własną aplikację z kryształków, która lepiej pasowała do mojej sukni). Zdjęcie w załączniku. Sandałki były całe ze srebrnej ekoskóry, zarówno z wierzchu jak i wkładka w środku. Podeszwa była czarna, obcas 7 cm. Buciki były bardzo wygodne i dopasowane, nigdzie nie uwierały i bardzo ładnie się prezentowały. No i ubrałam je jeszcze parę razy po ślubie.

Myślę, że do Twojej sukni też będa takie pasować, bo masz srebrne aplikacje na sukni, tylko nie wiem czy nie polecałabym Ci bardziej tej ekoskóry, bo się ładnie błyszczy i można przetrzeć jak się zakurzą od tańca

Edytowane przez rinco
Czas edycji: 2011-03-07 o 22:08
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 09:37   #16
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez mezaga Pokaż wiadomość
Sandałki owszem - ale tylko i wyłącznie na gołe nogi. Sandałki w połączeniu z rajstopami to tragedia.
Ja bym założyła takie buty raczej na zmianę - do Kościoła i początek wesela zdecydowanie pełne - z tego powodu co napisała Amfora.
Oj, co ja się naczytałam przed ślubem o tym czy i co założyć do sandałków
Do wybory miałam:
- gołe nogi (ale pod suknię ślubną to moim zdaniem nieelegancko bez rajstop)
- rajstopy w sprayu (niesprawdzone i bałam się, ze zaczną się ścierać)
- rajstopy peep toe bez palców (znalazłam na necie, ale jedynie grube i to by beznadziejnie wyglądało, bo byłaby różnica w kolorze palców i reszty nogi)
- zwykłe cienkie, ciałowe rajstopki 8DEN bez szwów na palcach - i właśnie na coś takiego się zdecydowałam i powiem Wam, że wyglądało to ładnie, bo tych rajstop W OGÓLE nie było widać, trzeba się było wpatrzeć! Dodatkowo miałam zorbiony frencz na stopach, więc palce były podkreślone i wyraziste, a stopy i nogi miały ładny połysk.
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 11:47   #17
Elfka86
Zakorzenienie
 
Avatar Elfka86
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 6 187
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Ja bym się na sandałki nie zdecydowała ale to dlatego, że jestem uprzedzona, bo na jednym z wesel, na którym byłam miałam sandałki i pan, z którym akurat tańczyłam tak mocno wjechał mi butem z czubem w stopę, że straciłam paznokcia na dużym palcu ... piekielny ból po prostu, nie życzę nikomu od tamtej pory na żadną większą imprezę z tańcami nie założyłam sandałków już wolę, żeby mi było gorąco
__________________
M
M
Elfka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 15:16   #18
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 999
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez amfora Pokaż wiadomość
Wszystko jest kwestią gustu. Ja uważam, że ślub i wesele to ważne okazje wymagające eleganckiego stroju, a to oznacza rajstopy i pełne buty.
Zresztą do biura przez całe lato też chodzę w rajstopach i zakrytych butach.
Ale do biura nie chodzisz chyba w sukni do samej ziemi? Ja będę miała buty z odkrytymi palcami, bez rajstop czy pończoch. Wątpię, by ktokolwiek zauważył, że mam gołe nogi.
Argument o deptaniu po palcach w czasie tańca u mnie odpada, bo wesela nie będzie.
a2fc2be9cd8d1027f8cb90d936276c49cf807c7d_655950424f87d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 15:30   #19
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez juska024 Pokaż wiadomość
Cześć,
upatrzyłam sobie sandałki do sukni ślubnej(te poniżej), lecz słyszałam opinie, że koniecznie trzeba mieć pełne buty...
Ja swój ślub mam w sierpniu, także stawiam na upał i nie chciałabym, aby w taki gorąc (mam nadzieję ) pocić się w czółenkach...

Jak myślicie, czy pasują takie sandałki? Czy któraś z Wam miała odkryte buciki, czy tylko pełne??

Pozdrawiam

Jest taki przesąd, że panna młoda musi mieć zakryte buty żeby szczęscie nie uciekło. Ale idąc tym torem trzebaby mieć kozaki z cholewką pod suknią żeby tylko to szczęście było... Więc moim zdaniem przesąd durny.
Inni mówią, że to wygodne bo nikt Ci na nogę nie nadepnie.

Też mam w sierpniu ślub i zamierzam mieć buty typu peep toe. Sandałki pewnie mnie obetrą, a w takich pół odkrytych będzie idealnie
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-16, 18:21   #20
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
Ja miałam prawie identyczne sandałki i z tej samej firmy, tylko model bez tej ozdóbki z przodu (w tym miejscu sama sobie przywiązałam własną aplikację z kryształków, która lepiej pasowała do mojej sukni). Zdjęcie w załączniku. Sandałki były całe ze srebrnej ekoskóry, zarówno z wierzchu jak i wkładka w środku. Podeszwa była czarna, obcas 7 cm. Buciki były bardzo wygodne i dopasowane, nigdzie nie uwierały i bardzo ładnie się prezentowały. No i ubrałam je jeszcze parę razy po ślubie.

Myślę, że do Twojej sukni też będa takie pasować, bo masz srebrne aplikacje na sukni, tylko nie wiem czy nie polecałabym Ci bardziej tej ekoskóry, bo się ładnie błyszczy i można przetrzeć jak się zakurzą od tańca
Zastanawiałam się nad butami ze srebrnej ekoskórki i po zobaczeniu zdjęcia Twoich chyba się na takie zdecyduję, bo wyglądają ślicznie
Zamawiałaś na allegro czy kupowałaś w sklepie?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:21   #21
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
Zastanawiałam się nad butami ze srebrnej ekoskórki i po zobaczeniu zdjęcia Twoich chyba się na takie zdecyduję, bo wyglądają ślicznie
Zamawiałaś na allegro czy kupowałaś w sklepie?
Ja zamawiałam przez internet w sklepie z obuwiem tanecznym Akces2 i jestem bardzo zadowolona zarówno z samych bucików jak i z kontaktu ze sklepem, więc polecam

Załączam parę zdjęć sandałków, które mam w swoich zbiorach - głównie srebrne, albo ze srebrnymi aplikacjami

Edytowane przez rinco
Czas edycji: 2011-03-07 o 22:08
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 19:31   #22
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

... ale ponieważ one wszystkie są mało osiągalne, więc wklejam też zdjęcia moich z Akcesu

PS. Ta aplikacja jest dowiązana przeze mnie (po weselu ją po prostu odprułam, bez zniszczenia pasków), są to guziczki z krysztakłami, które kupiłam w pasmanterii

EDIT: Zdjęcia zdjęłam z forum, jak ktoś chce zobaczyć to niech pisze na priva

Edytowane przez rinco
Czas edycji: 2011-03-07 o 22:11
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 20:44   #23
Kasiek1987
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiek1987
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Knurów (Śląsk)
Wiadomości: 5 157
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez rinco Pokaż wiadomość
... ale ponieważ one wszystkie są mało osiągalne, więc wklejam też zdjęcia moich z Akcesu

PS. Ta aplikacja jest dowiązana przeze mnie (po weselu ją po prostu odprułam, bez zniszczenia pasków), są to guziczki z krysztakłami, które kupiłam w pasmanterii
Dziękuję za zdjęcia Teraz zdecydowanie stwierdzam, że zamówię z ekoskórki, bo wyglądają świetnie, dużo ciekawiej, niż te satynowe

PS. Jak wymierzyłaś stopę wg instrukcji to buty faktycznie były idealnie dopasowane?
__________________
Wymiana kosmetyczna:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post55596361

Edytowane przez Kasiek1987
Czas edycji: 2011-02-16 o 20:45
Kasiek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-16, 22:22   #24
betterw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 352
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

To Twój slub i tylko od Ciebie zależy, co założysz. Pełne buty napewno są bardziej eleganckie i dlatego, np. pracownicy niektórych firm muszą mieć pełne buty w pracy. Szczerze mówiąc, to nawet goście zwykle wybierają pełne buty na wesele, bo tak się przyjęło, że na przyjęcia zakłada buty, w których nie widać pięt i palców. Ale na własnym ślubie masz prawo wyglądać, tak jak Tobie się podoba. Jeśli wolisz sandały - załóż je.
betterw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 07:40   #25
rinco
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 949
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987 Pokaż wiadomość
PS. Jak wymierzyłaś stopę wg instrukcji to buty faktycznie były idealnie dopasowane?
Były Choć jak je pierwszy raz ubrałam to mi się wydawało, że mają za luźne paski z przodu (zazwyczaj jak kupuję nowe buty w sklepie to paski są ciaśniejsze), ale jak w nich chwilę pochodziłam po domu to się okazało, że dzięki temu, że są luźniejsze to nie trzeba ich już dodatkowo rozchodzić, bo po prostu nijak nie uwierają i w ogóle ich nie czuć jak się chodzi Tak że jak dla mnie to były bardzo dobrze dopasowane
rinco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-17, 13:22   #26
Anduina
Raczkowanie
 
Avatar Anduina
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 287
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez juska024 Pokaż wiadomość
Cześć,
upatrzyłam sobie sandałki do sukni ślubnej(te poniżej), lecz słyszałam opinie, że koniecznie trzeba mieć pełne buty...
Ja swój ślub mam w sierpniu, także stawiam na upał i nie chciałabym, aby w taki gorąc (mam nadzieję ) pocić się w czółenkach...

Jak myślicie, czy pasują takie sandałki? Czy któraś z Wam miała odkryte buciki, czy tylko pełne??

Pozdrawiam
Przyłączam sie do frontu pro sandałkowego. Też brałam ślub w sierpniu i też w sandałkach. I nie wiedzę w tym nic niestosownego.

Cytat:
Napisane przez Kasiek1987
Dobrze, że powstał taki wątek, bo zastanawiam się, czy do mojej sukni dobrze będą wyglądać takie buty, jak w załączniku, tylko z jasnej srebrnej satyny? Nie chcę kupować typowych butów ślubnych, bo do niczego mi się później nie przydadzą :/ A ślub w lipcu, więc powinno być ciepło.
Myślę, że o ile będą srebrne i nie zamszowate, to jak najbardziej będą pasować. Pozdrawiam
__________________
Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrtyobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąć jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką


Wymiana książkowia
Anduina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-23, 14:17   #27
milsik83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 38
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Ja tez miałam sandałki na włąsnym slubie w sierpniu i bardzo dobrze sęi czułam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_3203.jpg (51,7 KB, 196 załadowań)
milsik83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 07:43   #28
juska024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Wink Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez milsik83 Pokaż wiadomość
Ja tez miałam sandałki na włąsnym slubie w sierpniu i bardzo dobrze sęi czułam
WoW!!! milsik83 miałaś może jakieś rajstopki, czy opaliłaś się tak pięknie;>??
juska024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 09:44   #29
Dziiubaa
Raczkowanie
 
Avatar Dziiubaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 141
Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Sandałki są cudne! Pewnie, że można. Wydaje mi się że to jest kwestia wygody, wiadomo w pełnych butach noga jest stabilniejsza, ale jeżeli lubisz i czesto chodzisz w takich sandałkach to czemu nie ! A można wiedziec gdzie je upatrzyłaś? Bardzo mi się podobają
__________________
W zawiązku od 19 sierpnia 2006
Zaręczeni od 4 października 2008
Ślub 15 września 2012
Dziiubaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-24, 11:10   #30
juska024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 15
Talking Dot.: Czy sandałki pasują do sukni ślubnej?

Cytat:
Napisane przez Dziiubaa Pokaż wiadomość
Sandałki są cudne! Pewnie, że można. Wydaje mi się że to jest kwestia wygody, wiadomo w pełnych butach noga jest stabilniejsza, ale jeżeli lubisz i czesto chodzisz w takich sandałkach to czemu nie ! A można wiedziec gdzie je upatrzyłaś? Bardzo mi się podobają
Oczywiście

http://fleq.pl/sklep/produkt,pokaz,16291
tu jest stronka tego sklepu, mają też inne, ale te najbardziej wpadły mi w oko
juska024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:06.