Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-12, 16:12   #3961
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja wlasnie siedze z mrozna czekolada na glowie zaraz ide zmywac

taki mialam kolor wyjsciowy ( na odrostach ciemniej a na calosci prawie blond juz )

niestety słaba jakosc fotki bo robilam ja aparatem z komorki ;/

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2010-04-12 o 16:13
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-12, 17:59   #3962
malachite
Rozeznanie
 
Avatar malachite
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z laptopa xD
Wiadomości: 636
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie siedze z mrozna czekolada na glowie zaraz ide zmywac

taki mialam kolor wyjsciowy ( na odrostach ciemniej a na calosci prawie blond juz )

niestety słaba jakosc fotki bo robilam ja aparatem z komorki ;/
Pokaż efekt po!
malachite jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 07:03   #3963
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez malachite Pokaż wiadomość
Pokaż efekt po!
Noooo! Też się na ten kolor czaję!
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 07:54   #3964
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Koniecznie pokaz efekt, ja zamierzam ten kolor tez zafarbowac w ten weekend, wiec pochwal sieJestem bardzo ciekawa, pozdrawiam
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 09:18   #3965
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Kolor jest piekny taki wielo tonowy na moich wlosach chcialam wstawic fotke wczoraj ale swiatlo dawalo przeklamany odcien na zdjeciach . Wstawiam taki ogolny zarys mojego koloru .(swiatlo dzienne )
ps. jest ladniejszy niz ta zwykla czekolada ( no i nie taki rudy ! )

Edytowane przez playboykaa77
Czas edycji: 2010-04-13 o 09:19
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 09:30   #3966
aluniaa007
Wtajemniczenie
 
Avatar aluniaa007
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: z krainy czarow ;)
Wiadomości: 2 162
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
Kolor jest piekny taki wielo tonowy na moich wlosach chcialam wstawic fotke wczoraj ale swiatlo dawalo przeklamany odcien na zdjeciach . Wstawiam taki ogolny zarys mojego koloru .(swiatlo dzienne )
ps. jest ladniejszy niz ta zwykla czekolada ( no i nie taki rudy ! )
o niebo ladniejszy od zwyklej czekolady choc tez i ciemniejszy
__________________
aluniaa007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 14:55   #3967
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
Kolor jest piekny taki wielo tonowy na moich wlosach chcialam wstawic fotke wczoraj ale swiatlo dawalo przeklamany odcien na zdjeciach . Wstawiam taki ogolny zarys mojego koloru .(swiatlo dzienne )
ps. jest ladniejszy niz ta zwykla czekolada ( no i nie taki rudy ! )
Kolor fajny, ale czy on nie ma czerwono-fioletowych refleksów?
I faktycznie ciemny... Kurczę, nie wiem sama, chyba się wstrzymam...
__________________
I love Vintage!
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 16:49   #3968
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

aluniaa007 pare dni temu wkleila foty swojej czekolady teraz sie przyjzalam i w sumie mam bardzo podobny odcien , niestety moje zdjecia sa robione aparatem z komorki ;/
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 17:05   #3969
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Chciałabym zafarbować włosy Słonecznym Miodem
Tylko mam dylemat.... obecnie mam na włosach pasemka w kolorze jasnego blondu i odrosty ciemny blond, i zastanawiam się czy Castin zafarbuje mi równomiernie całe włosięta, razem z tymi ciemnymi odrostami?
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 18:33   #3970
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
Kolor jest piekny taki wielo tonowy na moich wlosach chcialam wstawic fotke wczoraj ale swiatlo dawalo przeklamany odcien na zdjeciach . Wstawiam taki ogolny zarys mojego koloru .(swiatlo dzienne )
ps. jest ladniejszy niz ta zwykla czekolada ( no i nie taki rudy ! )
robiłaś na jasnych włosach? bo jakoś strasznie jasno Ci wyszło i ja tam widzę jakieś czerwonawe refleksy tak sama jak Coco
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-13, 20:36   #3971
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez viki1988 Pokaż wiadomość
robiłaś na jasnych włosach? bo jakoś strasznie jasno Ci wyszło i ja tam widzę jakieś czerwonawe refleksy tak sama jak Coco
tak jak pisalam mam wlosy rozjasnione do bieli na to kladlam casting perlowy blond potem czekolade a teraz mrozna czekolade . wyslo mi troche jasniej na niektorych pasmach wlasnie przez rozjasnione wlosy .
A mam refleksy ale mahoniowe takie jak powinny byc . hmm probowalam zrobic w roznych pomieszczeniach te fotki nawet na balokonie ale wszedzie na zdjeciu byl inny odcien niz na glowie
tak wiec jesli macie ciemne wlosy to wyjdzie wam pewnie intensywniej i dluzej wam sie potrzyma ale dziewczyny ktore rozjasniaja beda mialy podobne przygody z castingiem jak ja
polecam ten odcien jest naprawde apetyczny
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 21:00   #3972
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja bylam taka napalona na te nowe odcienie ale widze (tak jak podejrzewalam) że ta mrozna czekolada to jest identyczna jak mrozny kasztan. Takze ja odpuszczam. A Brownie - mi sie niestety nie podoba
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 00:01   #3973
Irreplaceable
Rozeznanie
 
Avatar Irreplaceable
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 589
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ajj a ja ostatnio sie troszkę zawiodłam na castingu bo mi nie pokryl siwych wlosów;/ i po niecalym miesiącu muszę znow farbować a na moje wlosy trzeba 2 farby wiec trochę zła jestem...
Zawsze farbuję jasnym brązem i jestem zadowolona, wychodzi oczywiście ciemniejszy, taki bardziej średni-ciemny brąz, a raz to nawet prawie czarny wyszedł.
w każdym razie teraz chcę sie przerzucić na jasny brąz Wellaton bo jest trwalszy z tego co slyszalam, co o tym myślicie? czy któraś z was po castingu malowala wellatonem? jakie wrazenia?
Irreplaceable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 07:38   #3974
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Ja jednak sie zdecydowalam na mroźna czekolade, jak tylko zafarbuje to od razu wkleje fotki przed i pona wlosach mam jasny brąz, teraz m isie zmywa i lekka poświata rudego:/tak mi sie wydaje
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 12:01   #3975
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

no i zastanawiam się nad tymi nowymi brązami farbuje na ciemny brąz i nie wiem który wybrać - mroźną czekoladę czy to brownie (chociaż w ogóle nie mogę go nigdzie dostać :/ )
sugah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:02   #3976
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Wydaje mi sie, ze morżna czekolada może byc jasniejsza niz brownie, bo jest z numerem 515,a czym niżej tym ciemniej, wiec chyba duzo nie zaryzykujesz jak najpierw zrobisz jasniejszym (moroźna czekolada) a pozniej brownietak mi sie wydaje
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:27   #3977
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez dotie288 Pokaż wiadomość
Witam

Przejrzałam cały wątek zanim cokolwiek położyłam na głowie żeby zniwelować fryzjerską pomyłkę. Poeksperymentowałam i chciałam się podzielić tym co mi wychodziło na głowie po castingach, może się kiedyś komuś przyda

Ogólnie to chciałam zejść z ciemnego bazu praktycznie czarnego do jasnego brązu.

1. Po wizycie u fryzjera na odbarwiane włosy położony średni blond pomieszany z popielatym (chciałam aby wyszedł zimny jasny brąz - to co miałam na głowie nie miało nic z tym wspólnego ani z paletą barw, na której wybierany był kolor który chciałam uzyskać)

2,3. Na 1 położone słodkie cappucino Joanny aby ochłodzić i wyrównać kolor, tak doradziła mi fryzjerka kiedy poszłam z reklamacją (jak widać niewiele to dało). zdj nr 2 bliżej okna

4,5,6. Na słodkie cappucino położony ciemny blond castinga (bo miał wyjść dużo ciemniej niż na opakowaniu a w zasadzie wyszedł podobnie, w świetle sztucznym wyglądał jak na opakowaniu ale przy słońcu byłam ruda (zdj.6)

7,8,9. Na ciemny blond castinga po 2 tyg położony jasny brąz castinga, kolor wyszedł w zasadzie tak jak na opakowaniu, widać jednak rudości ale nazwałabym to refleksami (i tak wygląda to dużo lepiej niż ten rudawy ciemny blond) mam nadzieje ze przy następnej dawce jasnego brązu rudości już znikną

i po nałożeniu ciemnego blondu masz taki brąz? jestem w szoku!

ja czekam na koniec miesiąca, żeby nałożyć farbę znowu. pisałam w innym wątku, że się przejechałam na najnowszej Palette deluxe z kszmirem i perłami, że zostały mi odrosty w kolorze ciepłego brązu

po tym jak przejrzałam Wasze posty, pojęcia nie mam co kupić. chcę otrzymac ciemny chłodny brąz, żeby się mienił w słońcu na 1 rzut oka, będzie czarny, ale żeby właśnie w świetle był to piękny ciemny brąz.
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 14:51   #3978
olkie
Zakorzenienie
 
Avatar olkie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: kraków-stce
Wiadomości: 4 186
GG do olkie
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ja wieloletnia zwolenniczka castinga niestety jestem zalamana. zamiast zrobic mi blond mam wlosy koloru jasnego zota;o!nie mam pojecia co sie stalo. nic nie zmienilam nie biore innych lekow niz zwykle wszustko ok a teraz jestem nieszczesliwa posiadaczka zlotego pasa startowego na odroscie;/ co najgorsze staralam sie poprawic to cudo na glowie i farbe kladlam ....4 razy;o dobrze ze na calosc 2 razy tylko i w symie pod nia byly tylko 30 min. nie sa zniszczane ani nic jednak po czestym muciu sie wysuszyly i uwrazliwily co czuje pod palcami. jestem zla!!!!! na poczatku wyszedl mi brudny blond, pozniej brudny irudy, pozniej zbudny zolty na koniec mam jazne zloto! nie mam pojecia co robic odrost nie ma cm czy 2ch a 4! lacznie pas startowy ma 8 cm przeblyskuje gdzieniegdzie rudawy nie wiem co zrobic plukanka odpada gdyz reszta wlosow w pasemkach mi zfioletowieje obecnie myje rumiankiowym szamponem i pryskam keratyna hydrolizowana niech sie wzmocnia. mam nadzieje ze jak odrosna od skory choc troche nie bedzie juz tego zlota tak widac dwa dni plakalam gdyz jestem maniaczka wlosow

nie polecam CASTINGA! przynajmniej tego koloru!
__________________
mgr inż. sztuki ogrodowej:

Edytowane przez olkie
Czas edycji: 2010-04-14 o 14:53
olkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-14, 19:09   #3979
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mam już na łepetynie 515 Mroźną Czekoladkę!
Zdjęcia wkleję jutro, bo teraz już jest za ciemno i musiałoby być z lampą robione.
Jestem zadowolona. Kolor prawie zupełnie jak mój avatar. Taki właśnie miał być.
Wyszedł mi poziomem troszkę jaśniejszy niż na opakowaniu. Mi w ogóle zazwyczaj jaśniej wychodzą niż wszystkim. Ma bardziej takie kakaowe nuty i nie jest taki mahoniowy, wielotonowy, nie-płaski.. Kładłam na sprany Jasny Brąz Palette Color Shampoo, na mokre (nie wilgotne, mokre) włosy. Na odrost 5 min i potem na resztę 15.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-04-14 o 19:16
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-15, 06:41   #3980
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Mnie tez cos ostatnio Casting zawodzi - nierówno pokrywa.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 07:30   #3981
madlen_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 51
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez CocoPoznan Pokaż wiadomość
Mam już na łepetynie 515 Mroźną Czekoladkę!
Zdjęcia wkleję jutro, bo teraz już jest za ciemno i musiałoby być z lampą robione.
Jestem zadowolona. Kolor prawie zupełnie jak mój avatar. Taki właśnie miał być.
Wyszedł mi poziomem troszkę jaśniejszy niż na opakowaniu. Mi w ogóle zazwyczaj jaśniej wychodzą niż wszystkim. Ma bardziej takie kakaowe nuty i nie jest taki mahoniowy, wielotonowy, nie-płaski.. Kładłam na sprany Jasny Brąz Palette Color Shampoo, na mokre (nie wilgotne, mokre) włosy. Na odrost 5 min i potem na resztę 15.
Czekam na zdjęcia, jestem ciekawa
madlen_m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 09:53   #3982
pamiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cześć dziewczyny mam ogromny problem z farbą. Do tej pory farbuję włosy jasnym naturalnym blondem kolor jest całkiem ładny ale bardzo mi sie znudził chciałabym zafarbować na jakiś rudy. Marzy mi się taki jasny orzechowy wpadający w rudy kolor. Poradzicie coś? Z góry bardzo dziękuję
pamiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 11:48   #3983
sugah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 38
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez madlen_m Pokaż wiadomość
Wydaje mi sie, ze morżna czekolada może byc jasniejsza niz brownie, bo jest z numerem 515,a czym niżej tym ciemniej, wiec chyba duzo nie zaryzykujesz jak najpierw zrobisz jasniejszym (moroźna czekolada) a pozniej brownietak mi sie wydaje
no właśnie się boję, żeby to brownie nie chwyciło mi odrostów na czerwono a reszte nic :/

czekam na jakieś zdjęcia tej mroźnej czekoladki
sugah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 12:21   #3984
Cogata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 812
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

dziewczynki prosze poradzcie bo zupelnie nie wiem co kupic tak jak pisalam, mam dosc duzy odrost bo Palette nie chwycila. jest to cieply braz(najbardziej widac w sloncu), koncowki sa bardzo ciemno brazowe wrecz czarne. chce miec taki odcien, jak u tej dziewczyny na zdjeciu, oczywiscie nie mowie o koncowkach. mozecie mi doradzic, prooosze
Cogata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:03   #3985
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cogata ja tu wyraznie widze mahoniowy refleks. Mrozny kasztan albo mrozna czekolada. Niestety na opakowaniach Castinga kolor czesto jest inny niz wskazują na to numerki. Wpisz sobie w wyszukiwarkę Loreal 5,15 i zobacz inne farby Loreala, zobaczysz ze kolor jesr bardzo podobny z tym co pokazalas na zdjeciu
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 14:54   #3986
ella2204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań;-)
Wiadomości: 41
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Heeej Dziewczyny
Teraz po rozjasnianiu i nałozeniu Castinga-Miodowy Karmel mam rudy.spodziewała m sie tego po rozjasnianiu.

Teraz chciałabym nałożyć cos by mieć taki średni brązik ale nie za ciemny.myślałam,żeby położyc jeszcze raz tan miodowy Karmel ale boje sie ze wyjda znowu rudawe tylko ciemniejsze

myśłałam jeszcze o tym Brownie albo mroźnej czekoladzie,bo tak chwalicie tylko nie chciałabym znowu mieć prawie czarnych
Nie wiem co robić.....
__________________
E.
"Dzięki Tobie mam na dłoniach nieba ślad.."
Idea;-*
12.08.2008-Izabela
ella2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 17:11   #3987
pamiii
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ella2204 Pokaż wiadomość
Heeej Dziewczyny
Teraz po rozjasnianiu i nałozeniu Castinga-Miodowy Karmel mam rudy.spodziewała m sie tego po rozjasnianiu.

Teraz chciałabym nałożyć cos by mieć taki średni brązik ale nie za ciemny.myślałam,żeby położyc jeszcze raz tan miodowy Karmel ale boje sie ze wyjda znowu rudawe tylko ciemniejsze

myśłałam jeszcze o tym Brownie albo mroźnej czekoladzie,bo tak chwalicie tylko nie chciałabym znowu mieć prawie czarnych
Nie wiem co robić.....

Możesz dodać zdjęcie z tym miodowym Karmelem ? twój wyjściowy kolor był blondem ? Bardzo proszę bo bezskutecznie szukam jakiegoś ładnego rudego
pamiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 17:45   #3988
playboykaa77
Zadomowienie
 
Avatar playboykaa77
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 458
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

ELLA po mroznej czekoladzie nie wyjdzie Ci czern co to to napewno nie
playboykaa77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 19:09   #3989
CocoPoznan
Rozeznanie
 
Avatar CocoPoznan
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 648
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Oto moja Mroźna Czekolada, robiona wczoraj. Wychodzi czekoladowo, nie jak to paskudne mahoniowe coś z pudełka.

Kolor ten niestety strasznie trudno uchwycić na zdjęciach.
Pierwsze dwa bez lampy przy oknie - wyszły za mało złotawo-czekoladowe. Nie są aż tak ciemne i mahoniowe.
Drugie dwa z lampą - wyszły za jasne niż w rzeczywistości.
Najbardziej podobny kolor to chyba ostatnie zdjęcie (też bez lampy).
W każdym razie widać, że są błyszczące i wielotonowe, szczególnie w sztucznym świetle i na słońcu.
Serio - najpodobniejszy kolor do tego co mam na głowie ma chybadziewczyna z mojego avatara.
__________________
I love Vintage!

Edytowane przez CocoPoznan
Czas edycji: 2010-04-15 o 19:17
CocoPoznan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-15, 21:37   #3990
ella2204
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Poznań;-)
Wiadomości: 41
Dot.: Farba-Szampon L'oreal Casting - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez pamiii Pokaż wiadomość
Możesz dodać zdjęcie z tym miodowym Karmelem ? twój wyjściowy kolor był blondem ? Bardzo proszę bo bezskutecznie szukam jakiegoś ładnego rudego

mój wyjściowy to w sumie mieszanka,na górze miałam blond a tak od ucha rudy jasny bo takie wychodzą po rozjaśnianiu (z czarnego) wiec położyłam na to miodowy karmel ale ten blond na górze chwycił na jasny rudy i nałożyłam drugi raz i jest rudy,nawet ładny ale mi brzydko w takim.postaram sie wrzucić zdjęcia ale jutro ok??

---------- Dopisano o 21:37 ---------- Poprzedni post napisano o 21:34 ----------

Cytat:
Napisane przez playboykaa77 Pokaż wiadomość
ELLA po mroznej czekoladzie nie wyjdzie Ci czern co to to napewno nie
Dzieki;-) ciesze się,bo rozjaśniałam z czarnego i je mega zniszczyłam,więc bym chyba dostała szału..
Chcę mieć jakiś ładny brazik ze złotym refleksem troche może;-)
__________________
E.
"Dzięki Tobie mam na dłoniach nieba ślad.."
Idea;-*
12.08.2008-Izabela
ella2204 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:15.