Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 64 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-19, 21:17   #1891
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

uojeza która to już część ;-)
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:21   #1892
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Sabb kope lat
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:22   #1893
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Więc wklejam swoje pazurki.
Jestem teraz na etapie zapuszczania i wzmacniania, ponieważ latem zrobiłam żelki i do tej pory moje paznokcie nie chcą się zregenerować .
Jestem 'kolekcjonerką' lakierów, gdy przychodzę do domu z nowymi nabytkami chowam przed domownikami bo powoli padają groźby wyrzucenia całej mojej kolekcji .
Ale muszę Wam polecić znakomitą odżywkę. Jeszcze miesiąc temu moje pazurki się rozdwajały, łamały(teraz sporadycznie..) a teraz są w o wiele lepszej kondycji. Jest to essence ultra strong nail hardener ale Wy pewno już dawno o niej wiecie ..

Tutaj na zdjęciach mój ulubiony ostatnio lakier GR, słaba jakość bo robione telefonem ale jutro postaram się zrobić aparatem .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMAG0219.jpg (48,6 KB, 80 załadowań)
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:44   #1894
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
chcecie moje pazury po 2 tygodniach noszenia?

widac tylko odrost, ale tak to niezniszczona

jeszcze z wakacji
2 tygodnie?! Matko Bosko u mnie ledwo cokolwiek 4 dni wytrzymuje, co i tak nieczęsto się zdarza bo mi się nudzą po 2...
Ale jestem pełna podziwu

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Więc wklejam swoje pazurki.
Jestem teraz na etapie zapuszczania i wzmacniania, ponieważ latem zrobiłam żelki i do tej pory moje paznokcie nie chcą się zregenerować .
Jestem 'kolekcjonerką' lakierów, gdy przychodzę do domu z nowymi nabytkami chowam przed domownikami bo powoli padają groźby wyrzucenia całej mojej kolekcji .
Ale muszę Wam polecić znakomitą odżywkę. Jeszcze miesiąc temu moje pazurki się rozdwajały, łamały(teraz sporadycznie..) a teraz są w o wiele lepszej kondycji. Jest to essence ultra strong nail hardener ale Wy pewno już dawno o niej wiecie ..

Tutaj na zdjęciach mój ulubiony ostatnio lakier GR, słaba jakość bo robione telefonem ale jutro postaram się zrobić aparatem .
Świetny kolor, bardzo w moim stylu
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:48   #1895
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

A mam pytanko, czy mogłybyście mi doradzić coś na zmiękczenie skórek? Pomimo odsuwania zawsze zostaje mi ten 'wałeczek'..
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:57   #1896
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Jak tak piszesz o skórkach to przypomniało mi się jak kiedyś kosmetyczka tak mi odsunęła patyczkiem, że zaczęła lecieć mi krew. Bolało, że hu hu jeszcze dobre kilka dni. Od tego czasu zaczęłam wycinać i to był mój jeden z największych błędów, teraz nie umiem przestać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 21:59   #1897
trellemorele
Zadomowienie
 
Avatar trellemorele
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 981
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Jak tak piszesz o skórkach to przypomniało mi się jak kiedyś kosmetyczka tak mi odsunęła patyczkiem, że zaczęła lecieć mi krew. Bolało, że hu hu jeszcze dobre kilka dni. Od tego czasu zaczęłam wycinać i to był mój jeden z największych błędów, teraz nie umiem przestać.
O nie, nigdy więcej do kosmetyczki z pazurkami, mi przy piłowaniu żelków na początku pół palca wypiłowała do krwi..
trellemorele jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-19, 22:02   #1898
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
O nie, nigdy więcej do kosmetyczki z pazurkami, mi przy piłowaniu żelków na początku pół palca wypiłowała do krwi..
U mnie to również była ostatnia wizyta.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-19, 22:10   #1899
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Sabb kope lat!
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 01:22   #1900
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

masakra no nie wyrabiam się na zakrętach 5str miałam do nadrobienia

Cytat:
Napisane przez paulownia Pokaż wiadomość
Witam niesmialo sie zapytam, czy moze dolaczyc do watku poczatkujaca pazurkomaniaczka?
oooooo kogo ja widzę Witaj Tutaj poczujesz się jak w domu bo tu dużo włosomaniaczek też jest
A co do malowania pazurków to tutaj na pewno zmieni sie twoje nastawienie, to silnie uzależniający wątek

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Makijażyk jak to u sroki błyyyyyszczał brokatem. hehehe.
ślicznie wyglądasz, na parwdę wieku po tobie w ogóle nie widać... chciałabym tak wyglądac kiedyś pewnie sporo zachowu w pielęgnacji to kosztuje, co?

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość

Pokarzę swój walentynkowy mani, nic szczególnego, ale mnie się bardzo podobał. W rzeczywistości kolory są niego chłodniejsze. Wybaczcie stan lakieru, ale na zdjęciu ma już 6 dni
ooo jakie śliczne te serduszka są cudne, ale mam wrażenie, ze mi by nie wyszły :/

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Dziewczyny, umieram. Zachlałam wczoraj do tego stopnia, że skończyłam imprezę o dwunastej, z czego końca nie pamiętam kompletnie.
Jak się pozbyć kaca? Bo dopiero niedawno przestałam wymiotować, ale nie wiem, czy to koniec, że koniec czy tylko mała przerwa.
nooooo ładnie Ruda, trzymaj się tam a na następny raz to z umiarem kobieto, z umiarem

alazkrainy bardzo ąłdnie odbity wzorek, a kratki sa trudne dość. Mi wiecznie sie rozlazie jakoś

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Babo issana zielona jest super,3 uzywam chyba 10 butelki i nic mi nie dzieje się z paznokciami
ja też Isany zielonej używam tylko teraz. Zawsze jak jest promocja na duże to biorę zapas

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Co na tym wątku się przewija oprócz pokazywania pazurków i ploteczek?
ojjjj wszyatko specjalnie w pewnym momencie zmodyfikowałyśmy temat bo okazało się, ze więcej tu było spamu niż paznokci

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Tylko takie udało mi się zrobić bo padła bateria Po zdjęciach widzę, że są już do skrócenia, zaczynają się za bardzo zawijać.
bardzo ładnie wyglądają, masz takie ładne pazurki

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
uojeza która to już część ;-)
aaaa witaj witaj zaglądaj do ans częsciej

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Więc wklejam swoje pazurki.

Ale muszę Wam polecić znakomitą odżywkę. Jeszcze miesiąc temu moje pazurki się rozdwajały, łamały(teraz sporadycznie..) a teraz są w o wiele lepszej kondycji. Jest to essence ultra strong nail hardener ale Wy pewno już dawno o niej wiecie ..
pzurki wyglądają ok Śliczny kolorek lakieru

A o odzywce ja opinii nie słyszałam za wiele. Swego czasu miałam z Essence odżywkę xxl strong & flexible nails i ona mi chyba pomogła pazurki wyhodować, ale ją wycofali jak zwykle kiedy coś wypatrzę...
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 06:55   #1901
paulownia
Zakorzenienie
 
Avatar paulownia
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Asarum/Karlshamn, Sweden
Wiadomości: 3 861
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Yyy ja już straciłam nadzieję, że uda mi się dorwać te holosie
Babki na wyspach nawet nie wiedzą co to jest
Ja na przyklad tez nie wiem, co to jest.
Golden rose domyslam sie ze marka. Lakieru do paznokci?
Gdzies sie doczytalam ze na zmiekczenie skorek dobry jest sok z cytryny. A jako odzywki uzywam na razie olejku z kielkow pszenicy wymieszanego z keratyna hydrolizowana.
Dzis sobie poprawie manicure i moze zrobie zdjecie.
Jedno trzeba przyznac - paznokcie latwiej pstrykac niz wlosy.
paulownia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 06:55   #1902
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ojjjj wszyatko specjalnie w pewnym momencie zmodyfikowałyśmy temat bo okazało się, ze więcej tu było spamu niż paznokci
No nam w wątku o naturalnych/organicznych kosmetykach też zarzucili spam i musiałyśmy osobny wątek do plotek założyć.

No i wklejam pazurki w świetle dziennym. Wybaczcie to, że mi się chwieje ręka i zdjęcia i tak nie są idealnie. I wybaczcie (na szczęście czystą) miskę psa.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (44,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (33,3 KB, 60 załadowań)
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2012-02-20 o 07:04
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 07:55   #1903
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Jeden dzień człowiek jest niedysponowany nieco, a tu tyle nadrabiania

Ala, pazurki były śliczne. A jakbym wczoraj napiła się choć odrobinę alkoholu, rzygałabym jeszcze bardziej Na samą myśl mnie cofało. Zresztą, jeszcze dłuuuugo pić nie będę.

SekretnyWachlarz
, paznokcie ładne Nie jest źle, nie marudź A ja paznokcie obgryzałam nie tylko za dziecka, bo dopiero w sumie od sierpnia ubiegłego roku nie gryzę.

cooone, ja dopiero dzisiaj żyję. I nie eksmituję z siebie wszystkiego, co przyjmę. Ale miałam dzień wczoraj
Ale "jak ktoś pije wódkę z gwinta, to tak później kończy", jak to Sebastian powiedział. I nie, nie pamiętam tej części z piciem wódki z gwinta.

Sara, nie żeby to była zazdrość, ale też wolę te krótkie Szpony mnie przerażają Chociaż jak moje były takie zabiedzone, króciutkie, to zawsze zazdrościłam Caate jej pazurków.

SekretnyWachlarz, nie wiem, czy chodzi Ci o taki kształt, jak ja miałam, ale możliwe: w sensie spiłowane na kwadraty, ale z rogami zaokrąglonymi?

Śniegowa, ja się boję wody, więc nie byłoby w ogóle opcji. Jak raz łódką płynęłam, to byłam owinięta kapokiem i odmawiałam jego zdjęcia mimo, że się mało nie ugotowałam. Paznokcie cudownie słodkie

Cooone, bardzo mi się efekt podoba Kojarzy mi się z lukrowaną chatką

frame, ja Cię umorduję za te OPI. Moje wielkie, niespełnione marzynie Masz śliczne paznokcie, to tak poza zazdrością

karmazynka, po dwóch tygodniach? Ja mam trzydniowe, a są w stanie opłakanym.

Sabbatha, milion lat Cię tu nie było!

trellemorele, masz chyba całkiem podobne paznokcie do moich Tylko Ci wskazujące nie rosną krzywo A co do odżywek: ja trzymam się niezawodnej Eveline 8w1

Mgiełka, następnym razem nie zapijać wódki drinkiem, to najważniejsze. Umiar też, bo chyba z pół litra wódki wciągnęłam, jak nie lepiej Na samą myśl mi się cofa

Znalazłam dobry sposób na kaca!
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 08:02   #1904
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
śliczne!


Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Tylko takie udało mi się zrobić bo padła bateria Po zdjęciach widzę, że są już do skrócenia, zaczynają się za bardzo zawijać.
Co myślicie? Można wyjść tak na ulicę?
Flejksów nie widać wcale
Jak najbardziej mozna. Nie wyglądaja jak korektorem pociągnięte

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
karmazynka99 Specjalnie dla Ciebie je wstawie To nie sa najdluzsze jakie mialam, ale nie mam wszystkich zdjec tutaj. Nie byly mega dlugie (jak Anuli, czy sary), ale na mnie mi osobiscie sie takie nie podobaja... Mam dluga plytke i latwo mi stworzyc wrazenie szpon, nawet jesli wolny brzeg nie jest specjalnie dlugi...

cooone Mnie sie podoba ten efekt, wychodz z nimi do ludzi, jak najbardziej

Aha, zapomniala bym. Mam pytanie do wszystkich mieszkanek Krakowa.
Z racji tego, ze w przyszlym tygodniu lece do Polski i wlasnie do Krk (nie jestem stamtad), powiedzcie, czy w jakiejs galerii w Krakowie jest wysepka/butik z golden rose ?
Kropeczki są bardzo fajne.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
chcecie moje pazury po 2 tygodniach noszenia?

widac tylko odrost, ale tak to niezniszczona

jeszcze z wakacji
O mamuniu! Jak to sie robi?
Chociaż nie wiem czy bym 2 tygodnie wytrzymała. Po tygodniu mnie odrost dobija.

Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
uojeza która to już część ;-)
Sab.... Jak Cie dawno nie było.....

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
A mam pytanko, czy mogłybyście mi doradzić coś na zmiękczenie skórek? Pomimo odsuwania zawsze zostaje mi ten 'wałeczek'..
Krem do pielęgnacji skórek avonu. To chyba jedyny dzialajacy na mnie preparat

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
ślicznie wyglądasz, na parwdę wieku po tobie w ogóle nie widać... chciałabym tak wyglądac kiedyś pewnie sporo zachowu w pielęgnacji to kosztuje, co?
Czy dużo... Nie wiem, jak dla mnie to nie tak dużo- z włosami masz dużo więcej.
Rano nakładam krem, po przemyciu i stonizowaniu- wybieram takie o bogatrzej konsystencji bo mam dość suchą skórę, zawsze wieczorem zmywam makijaż i nakładam bogaty krem, a od kilku miesięcy dokładam kilka kropli olejku- wreszcie przestałam sięściągać. Co mniej więcej 4 dni nakładam maseczkę z różowej glinki i robię piling.... To wsio.
Co do włosków, to dzięki Tobie (i DMce) wreszcie i moje wlosy zaczynaja wyglądać tak jak bym chciała. Odsilikonowałam je i myję bes sls. Są jakby 2 razy grubsze . A młoda jest zaaaachwycona. Z dnia na dzień lepiej się kręcą.
Dzięki stokrotne.
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
No nam w wątku o naturalnych/organicznych kosmetykach też zarzucili spam i musiałyśmy osobny wątek do plotek założyć.

No i wklejam pazurki w świetle dziennym. Wybaczcie to, że mi się chwieje ręka i zdjęcia i tak nie są idealnie. I wybaczcie (na szczęście czystą) miskę psa.

Ładne paznokietki zadbane i w ślicznym kolorze

Co do plotek..... Właśnie dlatego uwielbiam ten wątek. Łączy nas pazurkowa obsesja i ciężko by było nie pisać nigdy nic na inny temat

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:57 ----------

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Śniegowa, ja się boję wody, więc nie byłoby w ogóle opcji. Jak raz łódką płynęłam, to byłam owinięta kapokiem i odmawiałam jego zdjęcia mimo, że się mało nie ugotowałam. Paznokcie cudownie słodkie

My przez jezioro tęz w kapokach. Dopiero na rzece zdejmowaliśmy. Ale tam to nawet jak na dnie usiądziesz to po szyję woda

Co to za sposób na kaca??
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 08:17   #1905
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez trellemorele Pokaż wiadomość
Więc wklejam swoje pazurki.
Jestem teraz na etapie zapuszczania i wzmacniania, ponieważ latem zrobiłam żelki i do tej pory moje paznokcie nie chcą się zregenerować .
Jestem 'kolekcjonerką' lakierów, gdy przychodzę do domu z nowymi nabytkami chowam przed domownikami bo powoli padają groźby wyrzucenia całej mojej kolekcji .
Ale muszę Wam polecić znakomitą odżywkę. Jeszcze miesiąc temu moje pazurki się rozdwajały, łamały(teraz sporadycznie..) a teraz są w o wiele lepszej kondycji. Jest to essence ultra strong nail hardener ale Wy pewno już dawno o niej wiecie ..

Tutaj na zdjęciach mój ulubiony ostatnio lakier GR, słaba jakość bo robione telefonem ale jutro postaram się zrobić aparatem .
masz bardzo ładne pazurki

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
2 tygodnie?! Matko Bosko u mnie ledwo cokolwiek 4 dni wytrzymuje, co i tak nieczęsto się zdarza bo mi się nudzą po 2...
Ale jestem pełna podziwu

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
karmazynka, po dwóch tygodniach? Ja mam trzydniowe, a są w stanie opłakanym.

!
Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość




O mamuniu! Jak to sie robi?
Chociaż nie wiem czy bym 2 tygodnie wytrzymała. Po tygodniu mnie odrost dobija.



?
też ledwo co wytrzymywałam, ale akurat byłam wtedy na wyjeździe i bez zmywcza i jakiegoś innego lakieru no i tedy chcialam je troche odbudowac i nie meczyc zmywaniem

i ja własnie nic nie robie ona sie same tak trzymaja, z czego jestem zadowolona, jak miałam krótsze to miałam zawsze końcowki starte a teraz nic :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:02   #1906
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytowałam, cytowałam i... wszystko się skasowało :/
W każdym razie, wszystkie mani byly piękne, Śniegowa wygląda jak osiemnastka i NIE WIERZĘ, że ma nastoletnią córkę, a sara9311 ma meeeega długie paznokcie, których się trochę boję, ale bardzo imponuje mi, że daje sobie z nimi radę.
Chciałam zmienić kształt na kwadraty i wyszło okropnie. Piłowanie jest dla mnie za trudne! Na dodatek do poprzedniego kształty trochę piłowałam boki i teraz wygląda to dziwnie.
__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:11   #1907
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Cytowałam, cytowałam i... wszystko się skasowało :/
W każdym razie, wszystkie mani byly piękne, Śniegowa wygląda jak osiemnastka i NIE WIERZĘ, że ma nastoletnią córkę, a sara9311 ma meeeega długie paznokcie, których się trochę boję, ale bardzo imponuje mi, że daje sobie z nimi radę.
Chciałam zmienić kształt na kwadraty i wyszło okropnie. Piłowanie jest dla mnie za trudne! Na dodatek do poprzedniego kształty trochę piłowałam boki i teraz wygląda to dziwnie.
Mam, na prawdę. Młoda ma 15 lat
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:14   #1908
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mam, na prawdę. Młoda ma 15 lat
a ona nie siedzi na wizazu ?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:19   #1909
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Jakoś tak nie. Ma konto, ze dwa razy pazurki pokazywała (Wiedzmolinek)
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-20, 09:25   #1910
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

mowilam wam o tej odzywce co testuje ona działa... masakra nigdy nie mialam takich długich rzęs a dopiero ponad tydzień ją stosuje
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:27   #1911
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jakoś tak nie. Ma konto, ze dwa razy pazurki pokazywała (Wiedzmolinek)
może sie njeszcze wciagnie

ale to w sumie lepiej bo oczu przed komputerem nie psuje

---------- Dopisano o 10:27 ---------- Poprzedni post napisano o 10:26 ----------

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
mowilam wam o tej odzywce co testuje ona działa... masakra nigdy nie mialam takich długich rzęs a dopiero ponad tydzień ją stosuje
to super, oczywiście fotki na np. koniec kuracji mile widziene

a własnie jest jest jej skład?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:33   #1912
ewalucja
Zakorzenienie
 
Avatar ewalucja
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Świętokrzyskie
Wiadomości: 5 482
GG do ewalucja
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

będą oczywiście, wszystko domunentuje
A skład taki:
Skład: Water, Myristoyl Pentapeptide-17, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Niacinamide, Paeonia Suffruticosa roqt Extract, Rehmannia Chinensis roqt Extract,Aspalathus Linearis Leaf Extract, Trehalose, Swertia Japonica Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract, Butylene Glycol, Acorus Calamus roqt Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) roqt Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Arctium Lappa roqt Extract,Lycium Barbarum Fruit Extract, Potassium Sorbate, Maltodextrin, Sophora Angustifolia roqt Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sorbic Acid, Lonicera Caprifolium(Honeysuckle) Flower Extract, Phenoxyethanol, Panthenol, Biotin, Tocopherol, Arginine, Hydroxyethylcellulose, Sodium Chloride, Polysorbate 20, Citric Acid, Adenosine.
__________________
MOJE WŁOSY
MOJE PAZNOKCIE
INSTAGRAM
ewalucja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:33   #1913
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
My przez jezioro tęz w kapokach. Dopiero na rzece zdejmowaliśmy. Ale tam to nawet jak na dnie usiądziesz to po szyję woda

Co to za sposób na kaca??
Ale mnie i tak woda przeraża

Na kaca? Dużo wody, dużo spania (i dużo rzygania xD).
A poza tym, pół szklanki wody i trzy tabletki wapna w tym rozpuszczone. Nie wiem, jakim cudem, ale zadziałało. Przestałam wymiotować i nawet głowa lekko odpuściła.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
mowilam wam o tej odzywce co testuje ona działa... masakra nigdy nie mialam takich długich rzęs a dopiero ponad tydzień ją stosuje
Dobrze wiedzieć
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:43   #1914
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość

Znalazłam dobry sposób na kaca!
podziel się może kiedyś się przydać (chyba, że NIE PIĆ to twój sposób )

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość

Czy dużo... Nie wiem, jak dla mnie to nie tak dużo- z włosami masz dużo więcej.
Rano nakładam krem, po przemyciu i stonizowaniu- wybieram takie o bogatrzej konsystencji bo mam dość suchą skórę, zawsze wieczorem zmywam makijaż i nakładam bogaty krem, a od kilku miesięcy dokładam kilka kropli olejku- wreszcie przestałam sięściągać. Co mniej więcej 4 dni nakładam maseczkę z różowej glinki i robię piling.... To wsio.
Co do włosków, to dzięki Tobie (i DMce) wreszcie i moje wlosy zaczynaja wyglądać tak jak bym chciała. Odsilikonowałam je i myję bes sls. Są jakby 2 razy grubsze . A młoda jest zaaaachwycona. Z dnia na dzień lepiej się kręcą.
Dzięki stokrotne.
a powiedz jakie kremy używasz, bo ostatnio zastanawiałam się nad zakupem czegoś nowego i nieeee wiem

A co do włosów to super, ze córka zadowolona Ciesze się bardzo. A i u ciebie miło mi, że tak działa pielęgnacja

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

EDIT oooo widzisz, Ruda wapno hmmm ciekawe
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:54   #1915
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
będą oczywiście, wszystko domunentuje
A skład taki:
Skład: Water, Myristoyl Pentapeptide-17, Glycerin, Hydrolyzed Soy Protein, Niacinamide, Paeonia Suffruticosa roqt Extract, Rehmannia Chinensis roqt Extract,Aspalathus Linearis Leaf Extract, Trehalose, Swertia Japonica Extract, Artemisia Princeps Leaf Extract, Carthamus Tinctorius (Safflower) Flower Extract, Butylene Glycol, Acorus Calamus roqt Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) roqt Extract, Lonicera Japonica (Honeysuckle) Flower Extract, Arctium Lappa roqt Extract,Lycium Barbarum Fruit Extract, Potassium Sorbate, Maltodextrin, Sophora Angustifolia roqt Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Sorbic Acid, Lonicera Caprifolium(Honeysuckle) Flower Extract, Phenoxyethanol, Panthenol, Biotin, Tocopherol, Arginine, Hydroxyethylcellulose, Sodium Chloride, Polysorbate 20, Citric Acid, Adenosine.
ładny prawie same extrakty, a ile ona kosztuje i gdzie ją wogole mozna dostać?

czekam na koniec kuracji w takim razie niecierpliwie
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 09:58   #1916
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
mowilam wam o tej odzywce co testuje ona działa... masakra nigdy nie mialam takich długich rzęs a dopiero ponad tydzień ją stosuje
Super.... Żeby tańsza jeszcze była... ale tak to zapominam o sprawie... No bo mi głodne koty po mieszkaniu biegają

A swoją droga to na prawde gratuluję współpracy.

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
może sie njeszcze wciagnie

ale to w sumie lepiej bo oczu przed komputerem nie psuje


Jaaaaasne... Nie psuje... fejs, kwejk, gg, besty, seriale, fejs, seriale, gg, fejs...... No tak jakoś

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ale mnie i tak woda przeraża

Na kaca? Dużo wody, dużo spania (i dużo rzygania xD).
A poza tym, pół szklanki wody i trzy tabletki wapna w tym rozpuszczone. Nie wiem, jakim cudem, ale zadziałało. Przestałam wymiotować i nawet głowa lekko odpuściła.



Dobrze wiedzieć

No popatrz.... Z wapnem się nie spodziewałam, że podziała tak dobrze.
O witaminie C słyszałam.
To żeś się złoiła. Zgonik, reset i jedziemy dalej.
No ja w sobote wypiłam 3/4 butelki wina czerwonego i 2 piwa.....
Ale że kilka ładnych godzin przetańczyła i wypociłam, to jakoś tak się czułam dobrze rano... O 11 znaczy

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
podziel się może kiedyś się przydać (chyba, że NIE PIĆ to twój sposób )


a powiedz jakie kremy używasz, bo ostatnio zastanawiałam się nad zakupem czegoś nowego i nieeee wiem

A co do włosów to super, ze córka zadowolona Ciesze się bardzo. A i u ciebie miło mi, że tak działa pielęgnacja

---------- Dopisano o 10:43 ---------- Poprzedni post napisano o 10:42 ----------

EDIT oooo widzisz, Ruda wapno hmmm ciekawe
Mój ulubiony krem to floslekowy półtłusty dla naczyńkowców. Na noc ideału nie znalazłam jeszcze. Ogólnie lubię polskie, ale z tych mniej reklamowanych marek- Soraya, Eris, jakoś nie bardzo się z moja skóra lubią.....

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2012-02-20 o 10:01
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:09   #1917
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
.





Jaaaaasne... Nie psuje... fejs, kwejk, gg, besty, seriale, fejs, seriale, gg, fejs...... No tak jakoś

haha no tak

tak patrzyłam troche pod swoim kontem bo mnie jednak najbardziej pochłania wizaż
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:17   #1918
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
podziel się może kiedyś się przydać (chyba, że NIE PIĆ to twój sposób )
(...)
EDIT oooo widzisz, Ruda wapno hmmm ciekawe
Nie pić będę używać teraz już na stałe
Wapno serio zadziałało.

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
No popatrz.... Z wapnem się nie spodziewałam, że podziała tak dobrze.
O witaminie C słyszałam.
To żeś się złoiła. Zgonik, reset i jedziemy dalej.
No ja w sobote wypiłam 3/4 butelki wina czerwonego i 2 piwa.....
Ale że kilka ładnych godzin przetańczyła i wypociłam, to jakoś tak się czułam dobrze rano... O 11 znaczy
Witaminy C nie miałam. 3/4 butelki wina? Ja wciagnęłam ponad pół litra wódki. Przez cztery godziny. I bez jedzenia.
I tak się skończyła moja kariera alkoholika, bo na samo słowo "wódka" mnie cofa.
Zgonik? Ja nie pamiętam, jak do łóżka trafiłam! Picia wódki z gwinta też nie. I jeszcze kilku innych rzeczy.
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:34   #1919
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Nie pić będę używać teraz już na stałe
Wapno serio zadziałało.



Witaminy C nie miałam. 3/4 butelki wina? Ja wciagnęłam ponad pół litra wódki. Przez cztery godziny. I bez jedzenia.
I tak się skończyła moja kariera alkoholika, bo na samo słowo "wódka" mnie cofa.
Zgonik? Ja nie pamiętam, jak do łóżka trafiłam! Picia wódki z gwinta też nie. I jeszcze kilku innych rzeczy.
No co Ty....? Na stałe? abstynecja? Brrrr

3/4... lirowej flaszki

No to nie zgonik. Zgon pełna gebą.
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-20, 10:35   #1920
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Dziewczyny jaka ze mnie jest pierdoła to świat nie widział
Panikowałam wczoraj, że zgubiłam rachunek - guzik, a nie zgubiłam, po prostu zmienili wzór blankietów i się nie zorientowałam że to ten pani z POKu miała ze mnie ubaw.

Dobrze, niech ma dobry dzień
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:16.