Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków.Wätek zbiorczy - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-03, 19:04   #2161
patrycja1984
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 105
GG do patrycja1984
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez gie17 Pokaż wiadomość
Ja bym Ci radzila nie robic na blond, bo moze byc jeszcze gorzej z tymi wlosami na czubku a zeby wlosy sie tam zagescily polecam np. Seboradin albo zel aloesowy paloma. Mi po nich wyrastały nowe włoski, a wileu dziewczynom przyspieszaja tez porost. Mi chyba nie, ale nie mierzylam dokladnie wiec nie wiem
Idąc za twoją poradą kupiłam dzisiaj w Rossmanie żel Aloe Vera palomy.Mam nadzieję,że coś pomoże, szczerze powiem,że poważnie myślę nad zrobieniem chociaż pasemek=bo te prześwity na tle tak ciemnych włosów aż rażą
__________________
"Nie szukaj kogoś z kim możesz być, ale Kogoś bez kogo nie możesz żyć..."

kolejne farbowanko:
-palette 219 25.04.2012


patrycja1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 12:12   #2162
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez patrycja1984 Pokaż wiadomość
jak byś mogła to załącz póżniej zdjęcie przed i po...jestem bardzo ciekawa efektu.dobrze wiedzieć,że nie tylko mnie korci do malowania-mimo że wiem jakie później są opłakane tego skutki.
No jasne jak sie farbuje tyle lat to korci poza tym mnie nie zalezy jakoswyjątkowo na moim naturalnym kolorze tylko najbardziej na zdrowych włosach, dlaetgo chciałabym zrezygnować z drastycznych chemicznych farb wysuszajcych włosy, ale jeśli jest naturalny sposób na delikatne pojaśnienie i pozłocenie odcienia, to ja chętnie więc na pewno jak tylko w końcu zrobiete kjorzenno ziołową mieszankę to dam znać, podobno z rabarbarem nie ma żartów i naprawdę zmienia odcień włosów, sprawdzę i wkleję fotki jak zauważe różnice
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-04, 18:32   #2163
paulinka007x
Raczkowanie
 
Avatar paulinka007x
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Elk, Grajewo, Luton
Wiadomości: 40
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Witam! Ja tez dolaczam do Was
Wlosy pofarbowalam ponad rok temu na lato w czerwcu- rozjasnione, platynowy blond polozony i z tylu ciemny ogon- i tak nosilam, zrobilam odrosty w sierpniu, a potem w listopadzie odrosty plus do tego pasemka na calej glowie czekoladowy braz, nastepnie w styczniu tak samo plus fryzjerka mi doradzila pare malutkich rudawych pasemek i jak sie okazalo-zostawila odrosty na ogonie i na partiach glowy,gdzie normalnie nie widac- dopiero pozniej to zobaczylam... wiec postanowilam z ogona hodowac do naturalnych i sie udaje mi to do teraz! Mialam odrosty, malowalam chyba z 5 razy szamponetkami joanny naturalny blond i raz braz- szybko bardzo sie wyplukiwala-w pelni nie spelniala moich oczekiwac-tylko kolor od razu zrobiony byl ok, potem juz nie... Pozniej dwa razy (jak juz mialam odrosty) na to wszystko samym rozjaniaczem zrobilam pasemka- dobrze bylo, rudy sie wyplukal,czekolada troche na odcieniu stracila, sie komponowala nawet z odrostami, a mam naturalnie ciemny blond, wszystko ok wygladalo. W maju zrobilam Castingiem Perlowy Blond- wyszedl fajnie na tym wszystkim, bylam bardzo zadowolona, ale niestety po ok.20myciach zszedl,a ja co 2dni myje glowe. Postanowilam perlowy blond farbe kupic.... W czerwcu kupilam Perlowy blond firmy LONDA, po zrobieniu na tych odrostach wyszedl rudy!!!a na blond pasemkach bialy, a nawet wpadajacy w fiolet!-straszne, naprawde ostrzegam Was- mozna sobie narobic na lbie... Na szczescie mialam w domu jeszcze szamponetke Joanna Naturalny Blond- zakrylo sie tak ok,ale nie do konca. Za 2dni po tym nieudanym farbowaniu na calej glowe zrobilam rozjasniaczem blond pasemka, pozostawione wlosy na farbe Joanna naturalny blond- bo pasowala szamponetka,to i to tak wybralam... "podobno" Joanna ok, sie trzyma..... wyszlo nawet fajnie- widoczne pasemka biale, fajnie wygladalo to wszystko. Doslownie 5myc, a wszyscy do mnie,czy znowu pofarbowalam wlosy na jasniejszy-farba sie zmywala, po miesiacu juz od farbowania farby juz nie ma- widac ten rudy na tych odrostach-ja sie przyjrzy,itd.(te odrosty,co w styczniu mi nie pomalowala-zaluje,ze dalej nie hodowalam tego,tylko ta londe kupilam...)...Calosc wyglada niezle-nie widac wyraznie pasemek,ale sa takie biale,a te rude to tylko na tych odrostach,gdzie nie bylo pasemek...
Ogon caly czas z tymi odrostami-ogon jest czekoladowy braz (pomalowane na naturalnych wlosach) i zbytnio nie schodzi,choc od listopada nie farbowany-tak wyszlo,ale wyglada mozliwie...
Ale juz mam odrosty... Mysle by zrobic professionalna farba podobno loreal (stosowany w salonach fryzjerskich )zajmuje 1 miejsce w rankingu farb, matrix 3... wiec lorealem. wybralam richesse diacolor 7blond- naturalne, jak bede do hurtowni fryzjerskiej,to jeszcze moze zmienie zdanie... Nie wiem,jak z tym Richesse -bo ta7 blond-to nalezy do koloru naturalnego... Martwie sie,by to zakrylo caly ten balagan na mojej glowie i znow nie wyszlo jakies nie wiadomo co... Wlosy rozjasnione-biale traktuje sie jak siwe-trzeba je najpierw na naturalne pomalowac,a dopiero pozniej np. ten ciemniejszy.. a jak ja tu chce-to nie wiem, moze bedzie dobrze... Trzeba nalozyc farbe na caly porost oprocz odrostu,a na koniec na odrost, by byl taki sam odcien... Mam nadzieje, ze wyjdzie i potem do naturalnego co jakis czas poprawiajac ta sama farba... chyba najlepsze wyjscie... Dodam do tego,ze mialam bardzo dlugie wlosy przez ten caly czas- wiecej niz do polowy plecow, a wiec i kasa nie mala za te wszystkie farbowania...wszystkie extra kosmetyki regenerujace-mam na tym punkcie fiola i tyle tego nakupywalam... Tydzien temu scielam wlosy...- z przodu jakby bob ,postopniowane,krociutkie , z tylu ten ciemny ogon zostawiony,ale z 7cm podciety... Taka inna fryzura wymyslona przeze mnie ;D... Aaa zapomnialam dodam,ze jestem juz po 1roku szkoly fryzjerskiej (jeszzce 3lata) i nie wiem-zobaczymy,jak mi sie uda z tymi naturalnymi- aj te pokusy-farby...kolory,odcienie,i td... Jeszcze niedawno myslalam,ze nie zetne swoich dlugich wlosow- byly piekne, ale sie odwazylam i nie zaluje, bo swiat do odwaznych nalezy i trzeba wszystkiego sprobowac)...
Mysle, ze jak sie chce dlugie wlosy-to najwygodniej z naturalnymi Pozdrawiam
paulinka007x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 14:10   #2164
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

paulinka007x: po takich eksperymentach jestem pełna podziwu dla Twoich włosów, że jeszcze nie wypadły Mi wystarczyło pare razy rozjaśnić (u fryzjera!) z ciemnych na blond, żeby ze zdrowych włosów zrobic kruszace się siano na głowie a na szczotce widziec 300włosów dziennie. Nie mam odwagi nawet na szamponietkę żeby kolor przyciemnic do naturalnego, bo boje się, że wszystkie wypadną. A musze coś zrobic z zafarbowanymi, bo nie wygladają dobrze na tle prawie czarnych naturalnych. Ziółka...? Co do kosmetyków regenerujących to bajka- zniszczonych włosów nie jest w stanie nic zregenerować, oprócz nożyczek Co najwyzej dają efekt wzmocnienia, bo osadzają się w miejscach zniszczenia, do nastepnego mycia. Polecam radical ampułki- włosy rosna 2x szybciej i są mocniejsze. Jak dla mnie jedyny działający specyfik. Podziwiam za odwagę- nigdy nie zdecydowalabym się na taką fryzurkę Moze zamieść zdjęcie?

Edytowane przez grzywa17
Czas edycji: 2009-08-05 o 14:17
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 14:37   #2165
giovinezza
Zadomowienie
 
Avatar giovinezza
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 107
GG do giovinezza
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ojj moje włosy by tego nie przeszły, są znaczy były w opłakanym stanie po rozjaśnieniu z rudego na blond(pasemka tylko) !

A możesz pokazać fotki, jak wyglądały kiedyś i teraz Twoje włosy ?
__________________
!



giovinezza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 14:57   #2166
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

jesli nie bede sie lenic, wrzuce zdjatko dwoich odrostow, tragicznie to wyglada, ale dam rade,nie? bo nie moge teraz rozjasnic ciemnych wlosow <a odrosty mam jasne>, bo mam zniszczone wlosy...

ech, dam rade, dam rade!!!!

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a jade na festiwal rockowy i bede z tragicznymi odrostami, a tak mnie kusi fiolet...
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 15:01   #2167
mika.z
Raczkowanie
 
Avatar mika.z
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 283
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
jesli nie bede sie lenic, wrzuce zdjatko dwoich odrostow, tragicznie to wyglada, ale dam rade,nie? bo nie moge teraz rozjasnic ciemnych wlosow <a odrosty mam jasne>, bo mam zniszczone wlosy...

ech, dam rade, dam rade!!!!

jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a jade na festiwal rockowy i bede z tragicznymi odrostami, a tak mnie kusi fiolet...
rozumiem Cię, wiesz, ja bym Ci proponowała, tzn ja bym tak zrobiła, szamponetkę na odrosty w kolorze ciemnym, ona sie zupłęnie zmywa.
__________________

...nie jestem na tym świecie by spełniać Twoje oczekiwania, a Ty nie jesteś na tym świecie by spełniać moje. Ty jestes Ty, a ja jestem ja. A jeśli sie oboje odnajdziemy to wspaniale. Jeśli nie to trudno. I nic nie można na to poradzić.
Frederick Perls
mika.z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 16:26   #2168
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

ja sie zŁamaŁam poszlam zrobic pasemka na tych farbowanych , chcialam tylko troche tych pasemek a mam teraz blond-żóŁtko na tle bązowym, czy casting by to przyciemniŁ ? kupilam taki mrozny beż bo wydawal mi sie neutralny, mam zaŁamanie - co ja zrobilam wy tu tak piszecie że macie juz tyle naturalnych a ja mialam odrost 2 cm i wszystko zniweczylamtymi pasemkami
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 19:49   #2169
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
ja sie zŁamaŁam poszlam zrobic pasemka na tych farbowanych , chcialam tylko troche tych pasemek a mam teraz blond-żóŁtko na tle bązowym, czy casting by to przyciemniŁ ? kupilam taki mrozny beż bo wydawal mi sie neutralny, mam zaŁamanie - co ja zrobilam wy tu tak piszecie że macie juz tyle naturalnych a ja mialam odrost 2 cm i wszystko zniweczylamtymi pasemkami
Tak bywa jesli na ciemnych chcesz zrobic blond Ja kiedys bylam jeszcze lepsza bo pofarbowalam palletem calosc i mialam kurczaka wielkanocnego na główce Radzę iść z tym do fryzjera i niech pofarbuje na kolor możliwie Twój naturalny. Lub uzbroić się w cierpliwosc- taki żółty ma to do siebie, że szybko płowieje (zamieszczam fotkę, była zrobiona jakieś dwa miesiące po farbowaniu na rażąćą żółć, więc chyba nie jest tak źle Zdjęcia zaraz po farbowaniu, dla dobra Twoich oczu, wolę nie zamiesczac ) I proponuję omijac drogeryjne półki z farbami na kilometr
Ja wcale nie mam wiele więcej bo dopiero 5cm i to dzięki Radicalowi bo rosną dwa razy szybciej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SL382148wizaz.jpg (18,0 KB, 66 załadowań)

Edytowane przez grzywa17
Czas edycji: 2009-08-05 o 20:41
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 20:01   #2170
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

reeeety, ja mialam kurczakow na glowie wiele razy...a tak naprawde...marze o naturalnych, moga byc nawet krotkie <jak juz odrosna mniej wiecej, to zetne cale ciemne wlosy>, i marzy mi sie taki srebrny kolorek jak w awatarze ale to juz szamponetkami, bo mam taki fajowy sklepik
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 22:40   #2171
paulinka007x
Raczkowanie
 
Avatar paulinka007x
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Elk, Grajewo, Luton
Wiadomości: 40
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Grzywa 17: Ja musze powiedziec,ze nie zniszczylam wlosow az tak bardzo , dobre kosmetyki, odzywki, maski. Z reszta zawsze mialam zdrowe paznokcie,wlosy...paznokc ie-zawsze wszyscy,ze to sztuczne,a to moje. Po tylu zabiegach z tymi wlosami moimi nie jest tak zle, jak myslisz- na szczescie,ale wole przeciwdzialac;D. Tyle,ze taka mieszanka na glowie i znowu robic i te pasemka i pasemka po calosci-szkoda wlosow-to sie boje zeby wlasnie nie zniszczyc, jeszcze farba na farbe-bo bedzie pieklo-sie plataly,itd. wiec mysle,ze naturalne najlepiej ;D.
Jak bede miala czas- dodam fotki. Jeszcze nie mam w nowej fryzurze-wiec musze zrobic.
Kaguya: A castingiem te odrosty?-i starczy Ci na pare razy...-sie zmywa po ok.20myciach, powinno byc ok, jak nie chcesz by bylo widac na tym festiwalu te odrosty. A sluchaj, ja to mam rozne spraye do wlosow (kupione w Anglii,ale w Polsce tez pewnie sa) ze np.pomaranczowe, granatowe, srebne, zlote,itd.kolory-sie psika i schodzi po umyciuu od razu, latwo takze fajna sprawa

Pozdrowki)
__________________
"Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę”

"Jesli potrafisz o czymś marzyć,potrafisz też tego dokonać..."
od 04.11.2005 <3 Z Nim;*

Edytowane przez paulinka007x
Czas edycji: 2009-08-05 o 22:52
paulinka007x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-05, 23:15   #2172
paulinka007x
Raczkowanie
 
Avatar paulinka007x
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Elk, Grajewo, Luton
Wiadomości: 40
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dobra juz mam foty
1.fota- moje naturalne nigdy nie farbowane wlosy
2.fota- pierwsze rozjasnione platynowy blond
3.znowu blond
4.pasemka czekoladowe z blondem
5.to samo,ale widac,ze byly te biale bardzo biale- z daleka to siwa chodzilam ;D
6.Slonecznie- na tym wszystkim tylko blond pasemka samym rozjasniaczem robilam
7.tak samo
8.to jest fota styczen bialo-czarne plus ten rudy ;D
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SP_A3004.jpg (14,0 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SP_A5220.jpg (31,7 KB, 93 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rttyy.jpg (14,2 KB, 79 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0235.jpg (29,4 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0209.jpg (42,9 KB, 57 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0061.jpg (55,2 KB, 60 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCF0007.jpg (35,2 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1617 S.jpg (26,4 KB, 92 załadowań)
__________________
"Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę”

"Jesli potrafisz o czymś marzyć,potrafisz też tego dokonać..."
od 04.11.2005 <3 Z Nim;*

Edytowane przez paulinka007x
Czas edycji: 2009-08-05 o 23:17
paulinka007x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 23:23   #2173
paulinka007x
Raczkowanie
 
Avatar paulinka007x
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Elk, Grajewo, Luton
Wiadomości: 40
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

1-naturalne
2-blondzik
3-szamponetka joanny natuaralny blond
4-szamponetka joanny jasny braz
5-moje odrosty (po pasemkach)-marzec
6-to po castingu perlowy blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC00741.jpg (21,7 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC00790.jpg (18,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03069.jpg (36,1 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03159.jpg (33,2 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03346.jpg (18,9 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC03824.jpg (18,3 KB, 51 załadowań)
__________________
"Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę”

"Jesli potrafisz o czymś marzyć,potrafisz też tego dokonać..."
od 04.11.2005 <3 Z Nim;*

Edytowane przez paulinka007x
Czas edycji: 2009-08-05 o 23:27
paulinka007x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 23:27   #2174
paulinka007x
Raczkowanie
 
Avatar paulinka007x
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Elk, Grajewo, Luton
Wiadomości: 40
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

1-za ciemna szaponetka joanny
2- tragedia po pofarbowaniu Londa perlowy blond...=fotka nieuchwycila tego dokladnie,jak to wygladalo...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC03966.jpg (19,8 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC04186.jpg (25,9 KB, 57 załadowań)
__________________
"Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę”

"Jesli potrafisz o czymś marzyć,potrafisz też tego dokonać..."
od 04.11.2005 <3 Z Nim;*
paulinka007x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 23:30   #2175
paulinka007x
Raczkowanie
 
Avatar paulinka007x
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Elk, Grajewo, Luton
Wiadomości: 40
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

sesja lipec 2009- ostatnie z dlugimi wlosami
(pasemka rozjasniacz+Joanna(schodz aca z wlosow)maturalny blond, ogon od listopada nie farbuje=i te cos mam na glowie do teraz, mam zamiar pofarbowac Loreal richesse.diacolor nr7-blond i wracac do naturalnego)
na focie nr 1-widac mieszanke na glowie ;D i odrostuyi rudy i te ciemne, ktorych nie zamierzalam farbowac,itd.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paulinka777.jpg (13,8 KB, 69 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg pa777.jpg (15,3 KB, 67 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 00415trtr.jpg (19,3 KB, 66 załadowań)
__________________
"Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę”

"Jesli potrafisz o czymś marzyć,potrafisz też tego dokonać..."
od 04.11.2005 <3 Z Nim;*

Edytowane przez paulinka007x
Czas edycji: 2009-08-05 o 23:40
paulinka007x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-05, 23:32   #2176
paulinka007x
Raczkowanie
 
Avatar paulinka007x
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Elk, Grajewo, Luton
Wiadomości: 40
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

A tu prosze z teraz.
To wszystkie foty, te cuda na wlosach moje, o ktorych pisalam;D. Macie dowody;p ;D...
I co myslicie? Mysle,ze naturalny nie byl zly... co nie?
Dzieki pozdrooowki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_9645.jpg (22,2 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_9648.jpg (15,9 KB, 55 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tfttttrvv.jpg (26,0 KB, 71 załadowań)
__________________
"Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę”

"Jesli potrafisz o czymś marzyć,potrafisz też tego dokonać..."
od 04.11.2005 <3 Z Nim;*
paulinka007x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 00:37   #2177
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Tym włosiskom powinnaś postawić pomnić i składać pod nim ofiary, masz szczęście że mozesz sobie pozwolic na takie eksperymenty. Najjaśniejsze kłaki jakie sobie zrobiłam były ciut jasniejsze od Twoich naturalnych, a to juz wystarczylo żebym miala powod do ścięcia się na łyso Pamietam ze gdzieniegdzie mialam kilka takich białych pasemek jak na Twoim drugim zdjeciu, ale po miesiącu wszystkie wypadły! Fryzurka teraz bardzo oryginalna, ciekawa Ale naturalne też były bardzo ładne! Jakby tylko ziółkami nasycić ich odcień. Powodzenia w zapuszczaniu
1- moje naturalne
2-farbowane dawno temu na karmelowy brąz
3- blond, obecnie z 5cm odrostów
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC001291wizaaaz.jpg (16,7 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SL381356wizaaaz.jpg (33,2 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 26063541_6401wizaaz.jpg (41,3 KB, 47 załadowań)

Edytowane przez grzywa17
Czas edycji: 2009-08-06 o 00:54
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 08:58   #2178
feVer87
Zadomowienie
 
Avatar feVer87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 683
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Też bym chciala wrócić do swoich- miałam już kilka podejść, ale za kazdym razem się załamuję i tylko pogarszam sprawę. Chyba spróbuję kolejny raz. Moje włosy bardzo duzo przeszły: tzn z blondu nat. na blond z niebieskimi pasemkami, pozniej brąz(wszelkie odcienie) pozniej dekoloryzacje i rude- pozniej powroty do blondu i tym sposobem mam slomę a nie włosy.
Paulinkanaturalne najlepsze- skąd nam przychodzą do glowy takie kombinacje
__________________
-widziałaś kiedyś coś idealnego?
-nie.....
-to dlaczego chcesz być niczym i nikim?
feVer87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 09:30   #2179
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Paulinka - masz bardzo ładny naturalny kolor! A ta obecna fryzurka bardzo pomysłowa ;]
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-06, 10:09   #2180
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

paulinak007x - piekne miaŁaś te wŁosy szkoda że zaczęŁaś farbować , no ale coż..
az sie dziwie ze ci nie wypadŁy po tylu eksperymentach, ja pomimo ż e mam mocne wŁosy to po dekoloryzacji pÓŁ straciŁam ale juz odrosly i ścieŁam z takich do pÓŁ pleców na do ramion i cos mnie podkusilo bo chcialam sobie delikatnie roświetlic wŁosy a mam teraz okropne pasmeka żÓŁte na brązowych farbach
oczywiscie musze poczekac troche teraz zanim cos zrobie ale nie wiem czy mnie nietrfi cos od tego koloru żÓŁtego i nie zafarbuje teog tym castingiem , tylko sie obawiam ze mi ten mrozny beż nie pokryje tych pasememek l wyjda jeszcze gorsze niz są obecie
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 10:34   #2181
kurczak31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 183
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Dziewczyny, szkoda Waszych włosów! Pasemka dają tylko chwilowy efekt rozświetlenia (o ile nie wyjdą żółte lub pomarańczowe, jak to opisywały Wizażanki wcześniej). Szkoda czasu i pieniędzy na farbowanie na odcień podobny do naturalnego. Lepiej chyba wiązać, żeby odrosty były mniej widoczne i zapuścić własne. Jak będziemy siwieć to wtedy pomyślimy o farbowaniu Musimy się wspierać i motywować! Farbowanie to złoooo
__________________
"W głębi duszy zdajemy sobie sprawę z własnej głupoty, a poświęcamy zbyt wiele czasu albo na ukrywanie tego, albo na udowadnianie, głównie sobie, że tak nie jest."
Jonathan Carroll
kurczak31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 10:40   #2182
KATJA87
Raczkowanie
 
Avatar KATJA87
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Łóódźź
Wiadomości: 145
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Paulinka007x - fajnie ci było w czekoladowych pasemkach, mi niestety taki kolor zchodzi po ok 2 tygodniach, mam włosy anty ciemna farba!:d pozdrawiam

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez grzywa17 Pokaż wiadomość
Tym włosiskom powinnaś postawić pomnić i składać pod nim ofiary, masz szczęście że mozesz sobie pozwolic na takie eksperymenty. Najjaśniejsze kłaki jakie sobie zrobiłam były ciut jasniejsze od Twoich naturalnych, a to juz wystarczylo żebym miala powod do ścięcia się na łyso Pamietam ze gdzieniegdzie mialam kilka takich białych pasemek jak na Twoim drugim zdjeciu, ale po miesiącu wszystkie wypadły! Fryzurka teraz bardzo oryginalna, ciekawa Ale naturalne też były bardzo ładne! Jakby tylko ziółkami nasycić ich odcień. Powodzenia w zapuszczaniu
1- moje naturalne
2-farbowane dawno temu na karmelowy brąz
3- blond, obecnie z 5cm odrostów
HMMM MAM PODOBNY TYP WŁOSÓ, TZN. PUSZĄCE SIĘ... NO NATURALNY TWÓJ KOLOREK BARDZO FAJNY, SZKODA ŻE MASZ AŻ TAKIE ZNISZCZONE BO FAKTYCZNIE PRZYDAŁOBY SIĘ JE TROSZKE PRZYCIEMNIĆ. a MOŻE JAKIŚ ZABIEG REGENERUJĄCY U FRYZJERKI??? WCZORAJ KUPIŁAM W ROSSMANIE SASZETKE REGENERUJĄCĄ DO SKÓRY GŁOWY(JAKIEŚ BŁOTKO) NAKŁADA SIĘ NA SKÓRĘ PRZYSPIESZA POROST I ODBUDOWUJE, ODŻYWIA CEBULKI, NIE PAMIĘTAM NAZWY, MOŻE CI POMOŻE. JA JUTRO CHYBA SPRÓBUJE.KOSZT OK 3,99
KATJA87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 12:36   #2183
Agatin-K
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z kontowni
Wiadomości: 1 361
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Huh. Historyczna chwila, wróciłam od fryzjera i mam już całkowicie swój własny, natualny kolor. Jestem tylko zła, bo za mocno mi pocieniowała, będę musiała czekać miesiąc lub dwa (szybko mi włosy rosną), zanim to zacznie jakoś wyglądać i się układać. Ech...
__________________
Niewidzialny jak skała, skała
Przybywa z otchłani światła, światła
Człowiek widmo!
Agatin-K jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 13:15   #2184
losek78
Zakorzenienie
 
Avatar losek78
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 3 815
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

oj zazdroszcze tych naturalnych włosków , ja musze jakos wytrzymac teraz z tymi pasemkami ale boje sie ze nie dam rady, myje wlosy seboradin i chyba zaczne wcierac ten lotion jeszcze zeby szybciej rosly
__________________
blog
losek78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 21:26   #2185
paulinka007x
Raczkowanie
 
Avatar paulinka007x
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Elk, Grajewo, Luton
Wiadomości: 40
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez losek78 Pokaż wiadomość
paulinak007x - piekne miaŁaś te wŁosy szkoda że zaczęŁaś farbować , no ale coż..
az sie dziwie ze ci nie wypadŁy po tylu eksperymentach, ja pomimo ż e mam mocne wŁosy to po dekoloryzacji pÓŁ straciŁam ale juz odrosly i ścieŁam z takich do pÓŁ pleców na do ramion i cos mnie podkusilo bo chcialam sobie delikatnie roświetlic wŁosy a mam teraz okropne pasmeka żÓŁte na brązowych farbach
oczywiscie musze poczekac troche teraz zanim cos zrobie ale nie wiem czy mnie nietrfi cos od tego koloru żÓŁtego i nie zafarbuje teog tym castingiem , tylko sie obawiam ze mi ten mrozny beż nie pokryje tych pasememek l wyjda jeszcze gorsze niz są obecie
Dziekuje Ci. Sluchaj na te zolte zrob plukanke fioletowa, albo lepiej kup sobie szampon joanny fioletowy-ok.15zl i on znieweluje zolty odcien-mi naprawde pomagal-wlosy biale,wydajny-polecam Ci go. Castingiem mozesz afarbowac,ale po pewnym czasie zejdzie-20pare myc, nie wiem-casting nic mi nie zniszczyl- jest bez amoniaku i niby taka forumla,co nie niszczy,wloski byly fajne,super odzywka dolaczaon z loreala elsive-mozna ja oddzielnie kupic tez-polecane przez najlepszych fryzjerow

---------- Dopisano o 20:09 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Cytat:
Napisane przez kurczak31 Pokaż wiadomość
Paulinka - masz bardzo ładny naturalny kolor! A ta obecna fryzurka bardzo pomysłowa ;]
Dziekuje za docenienie- fryzura projektu mojego,zaakceptowana przez osobistego Wielkiego fryzjera z Londynu ;D takze nie jest zle ;D hehe

---------- Dopisano o 20:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:09 ----------

Dzieki hmm czekoladowe pasemka- niby fajne..ale wolalam wiecej bieli,bo naturalnie jestem blondynka-jak bylam malutka,to mialam biale jak mleko ;D heheh i ta czekolada jakos nie pasuje mi-wg mnie, ale moze byc w sumie. dzieki

---------- Dopisano o 20:13 ---------- Poprzedni post napisano o 20:11 ----------

Cytat:
Napisane przez feVer87 Pokaż wiadomość
Też bym chciala wrócić do swoich- miałam już kilka podejść, ale za kazdym razem się załamuję i tylko pogarszam sprawę. Chyba spróbuję kolejny raz. Moje włosy bardzo duzo przeszły: tzn z blondu nat. na blond z niebieskimi pasemkami, pozniej brąz(wszelkie odcienie) pozniej dekoloryzacje i rude- pozniej powroty do blondu i tym sposobem mam slomę a nie włosy.
Paulinkanaturalne najlepsze- skąd nam przychodzą do glowy takie kombinacje

cos nam odbija i bezmyslnie pierwszy raz pofarbujeamy, a potem z gorki-trzeba odrosty, zmiana-na nowo, itd. zycie kobiety ;D
to wszystko,zeby niby ladniej wygladala no i co z tego wychodzi...zlo ;D

---------- Dopisano o 20:16 ---------- Poprzedni post napisano o 20:13 ----------

Cytat:
Napisane przez kurczak31 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, szkoda Waszych włosów! Pasemka dają tylko chwilowy efekt rozświetlenia (o ile nie wyjdą żółte lub pomarańczowe, jak to opisywały Wizażanki wcześniej). Szkoda czasu i pieniędzy na farbowanie na odcień podobny do naturalnego. Lepiej chyba wiązać, żeby odrosty były mniej widoczne i zapuścić własne. Jak będziemy siwieć to wtedy pomyślimy o farbowaniu Musimy się wspierać i motywować! Farbowanie to złoooo
Wlasnie- zgadzam sie! Jak zobacze pierwsze siwe wlosy- to wtedy sie walnie farbka,czy rozjasniaczem.itd. ;D a teraz cieszmy sie swoim pieknym wygladem bez retuszu w postaci farb ;D ooo. Chociaz moja kumpela w wieku 20lat juz ma pare siwych-zauwazylam ;D...
Ja jednak niedlugo farbuje na naturalne-musze jakos wygladac- bo to moj zawod-fryzjerstwo, wiec wiecie pozdrawiam

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez grzywa17 Pokaż wiadomość
Tym włosiskom powinnaś postawić pomnić i składać pod nim ofiary, masz szczęście że mozesz sobie pozwolic na takie eksperymenty. Najjaśniejsze kłaki jakie sobie zrobiłam były ciut jasniejsze od Twoich naturalnych, a to juz wystarczylo żebym miala powod do ścięcia się na łyso Pamietam ze gdzieniegdzie mialam kilka takich białych pasemek jak na Twoim drugim zdjeciu, ale po miesiącu wszystkie wypadły! Fryzurka teraz bardzo oryginalna, ciekawa Ale naturalne też były bardzo ładne! Jakby tylko ziółkami nasycić ich odcień. Powodzenia w zapuszczaniu
1- moje naturalne
2-farbowane dawno temu na karmelowy brąz
3- blond, obecnie z 5cm odrostów
Dziekuje! Ojej, wspolczuje w takim razie wlosow- ale to wszystko genetycznie... Ale mozna kosmetykami wspomoc. Przed farbowaniem dobrze jest uzyc "ampulki przed farbowaniem"-zeby zamknely sie luski wlosowe i sie nie zniszczyly tak i caly czas odzywki,maski,serum,jedwa b-o farbowae trzeba dbac, hmmm witaminy-skrzyp pp,skrzyp polny dobry na wlosy chyba za ok.20zl mozna kupic...
Hmm ja na Twoim miejscu chyba te jasne bym zrobila na nie pasemka w Twoim naturalnym kolorze,zeby odrosty nie byly tak widoczne, a potem to juz calosc walnac na naturalny- w Twoim przypadku, gdybys teraz zrobila na tych jasniejszych od razu kolor ciemny naturalny-moze wyjsc,a moze nie wyjsc-moze wyjsc jakis wpadajacy w zielony,czy cos (moja kumpela tak miala), najpierw przed tym wszystkim trzeba dokladnie przemyslec, a potem robic

---------- Dopisano o 20:26 ---------- Poprzedni post napisano o 20:22 ----------

Sluchajcie, jeszcze jest taki problem,ze z rozjasnianych wszystko szybko schodzi-farba... bo wlos po rozjasnianiu jest pozbawiony pigmentu- tak jakby drobinek,ktore tworza naturalny kolor, farbowanie nie jest takie mocne-sie az tak nie wdziera,zeby nie bylo zupelnie pigmenu-poprostu farbuje wlos i to moze zejsc-sie wypluac, rozjasniony natomiast nie da sie...
__________________
"Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę”

"Jesli potrafisz o czymś marzyć,potrafisz też tego dokonać..."
od 04.11.2005 <3 Z Nim;*
paulinka007x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-06, 21:44   #2186
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez paulinka007x Pokaż wiadomość
1-naturalne
2-blondzik
3-szamponetka joanny natuaralny blond
4-szamponetka joanny jasny braz
5-moje odrosty (po pasemkach)-marzec
6-to po castingu perlowy blond
Kochana, Twoje włosy wiele przeszły, ale myślę, że wrócą do dobrej kondycji i tego Ci życzę

Mam pytanie dotyczące tej Joanny, którą pogrubiłam, bo chcę sobie taką zrobić, ładny był ten kolor w normalnym świetle ? szybko schodził?
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 00:31   #2187
paulinka007x
Raczkowanie
 
Avatar paulinka007x
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Elk, Grajewo, Luton
Wiadomości: 40
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Jagodo,
Sa w dobrej, ale dziekuje bardzo!
Warto sprobowac- na kazdym odcieniu inaczej moze wyjsc... Ja co 2dzien myje glowe i u mnie b.szybko zeszlo(chyba z tydzien i nie bylo, ciagle jak mylam glowe-to brudna piana ;D)-glownie dlatego,ze sa ta rozjasnione wloski-jak z Twoimi-to nie wiem, na naturalnych pewnie dluzej i nie wiem jakie efekty- u mnie ok, bardzo mis ei podobalo w normalnym swietle
__________________
"Gdy życie ofiaruje Ci cytryny, zrób z nich lemoniadę”

"Jesli potrafisz o czymś marzyć,potrafisz też tego dokonać..."
od 04.11.2005 <3 Z Nim;*

Edytowane przez paulinka007x
Czas edycji: 2009-08-07 o 00:33
paulinka007x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 01:52   #2188
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

paulinka - widać że masz mocne, zdrowe i odpowiednio pielęgnowane włosy, że to wszytsko przeszły bez uszczerbku

Ja już nie robie pasemek od czerwca ubieglego roku, na brązowych włosach robiłam pasemka platynowy blond przez kilka lat, wyszlo na to że cala warstwe górną mialam blond

wiem, że nie tego mialam sie czymac (juz rok wytrzymalam!) ale:
paulinka - jako, że jestes fryzjerką, a w dodatku na wlasnej skorze testowalas casting loreala to mam pytanie: jak myślisz - kolor perlowy blond (spodobal mi sie po Twoim zdjeciu) dobrze wyszedl by na moich wlosach,
a mam; jakieś 15-20 cm od głowy te pasemka sprzed 1,5 roku blond, juz stracily na sile, czasem rozjasniaczem robilam pasemka, czasem farba, reszta wlosow naturalna - jasny brąz. Dodam że to po ostatnim farbowaniu nie wygladalo jak pasemka tylko gora wlosow pomalowych na blond.

ogolnie roznica mala, jakos odrostow nie widac (wyglada jakby od slonca wyplowialy) ale jesli tych wlosow rozjasnianych nic nie chywyci albo wyjdzie rudy?
co mam robic? I jeszcze mam pytanie co do trwalosci: licze na to że casting loreala zejdzie calkowicie, bo tak powinno byc, prawda?
ja juz dluzej nie wychodze w tych wlosach, czuje sie okropnie

dodam zdjecie, żeby bylo widac odrosty.
marne mam te wlosy ale coz;/ tymbardziej powinnam je pomalowac, żeby lepiej wygladaly pomóżcie mi bo naprawde kiepsko czuję się w tych włosach
a u fryzjera nie byłam od lutego, bo nie mam pomyslu na fryzke i boje się że mi za krotko obetnie ( w krotkich wygladam okropnie) a jak pomysle że znow mam pojsc i standrat- wycieniowac przod to mnie szlag bierze, chcialabym grzywke taka dluzsza na bok, ale zaden fryzjer mi jej nie zrobil, a zawsze o to prosze, zwykle cieniuja wlosy
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Chorwacja-Ciovo 072.jpg (185,5 KB, 86 załadowań)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne

Edytowane przez inc0rrect
Czas edycji: 2009-08-07 o 02:06
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 09:26   #2189
Jagoda90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 1 054
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez paulinka007x Pokaż wiadomość
Jagodo,
Sa w dobrej, ale dziekuje bardzo!
Warto sprobowac- na kazdym odcieniu inaczej moze wyjsc... Ja co 2dzien myje glowe i u mnie b.szybko zeszlo(chyba z tydzien i nie bylo, ciagle jak mylam glowe-to brudna piana ;D)-glownie dlatego,ze sa ta rozjasnione wloski-jak z Twoimi-to nie wiem, na naturalnych pewnie dluzej i nie wiem jakie efekty- u mnie ok, bardzo mis ei podobalo w normalnym swietle
jeśli są w dobrej to trzymam kciuki , by były w jeszcze lepszej

ja rozjaśniałam swoje włosy Joanną w spray'u, nie zniszczyły mi się od tego, ale mam już odrosty dosyć spore, pod spodem mam już te ''swoje''. Dziś kupię tę Joannę, boję się, jak to wyjdzie
__________________



Jagoda90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-07, 15:37   #2190
grzywa17
Raczkowanie
 
Avatar grzywa17
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 60
GG do grzywa17
Dot.: Grupa wsparcia- wracamy do naturalnych włosków

Cytat:
Napisane przez KATJA87 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------


HMMM MAM PODOBNY TYP WŁOSÓ, TZN. PUSZĄCE SIĘ... NO NATURALNY TWÓJ KOLOREK BARDZO FAJNY, SZKODA ŻE MASZ AŻ TAKIE ZNISZCZONE BO FAKTYCZNIE PRZYDAŁOBY SIĘ JE TROSZKE PRZYCIEMNIĆ. a MOŻE JAKIŚ ZABIEG REGENERUJĄCY U FRYZJERKI??? WCZORAJ KUPIŁAM W ROSSMANIE SASZETKE REGENERUJĄCĄ DO SKÓRY GŁOWY(JAKIEŚ BŁOTKO) NAKŁADA SIĘ NA SKÓRĘ PRZYSPIESZA POROST I ODBUDOWUJE, ODŻYWIA CEBULKI, NIE PAMIĘTAM NAZWY, MOŻE CI POMOŻE. JA JUTRO CHYBA SPRÓBUJE.KOSZT OK 3,99
Dziekuję za rady, ale to ostatnie zdjecie było niedlugo po farbowaniu, gdzie faktycznie wyglądały tragivznie. Ale słuchajcie! Odkryłam cudowne kombinacje kosmetyków!! Oczywiscie wlosy musialam ściąć tak ze teraz mam przed ramiona, a krok nastepny to ampułki Radical "Kompleks odzywczy do skory glowy stymulujący porost włosów" sprawdxcie na KWC!! Po miesięcznej kuracji włosy nie do poznania! Żadne drogeryjne specyfiki, bo to wszystko jest chemia za przeproszeniem gówno warta. Włosy po Radicalu rosną mi 2x szybciej, przestaly nadmiernie wypadac, sa wyraźnie grubsze i czasem widzę że niektóre pasma zaczynają nabierac blasku To niebywałe przy naturalnie suchych i puszących się włosach. Do tego stosuje po każdym umyciu na włosy maseczke Wax do blond włosów, dzięki której z łatwością je rozczesuję i mogę wyjść na miasto w rozpuszczonych włosach, co dwa miesiące temu było niemożliwe. Ale uwaga! Na efekty tzreba uzbroic się w cierpliwosc i mozolnie wcierac ampułeczki z uczuciem

Żeby udowodnic moje słowa, postaram się dziś zamiescic zdjęcie włosów po kuracji Radicalem i Waxem i porównać z tym sprzed.

Edytowane przez grzywa17
Czas edycji: 2009-08-07 o 15:41
grzywa17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:58.