Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals - Strona 99 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-28, 23:17   #2941
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

mozecie Lukrecjo wziasc we dwie, jedna podklad druga puder
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 10:10   #2942
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Wklejam dwa zdjecia. Pierwsze jest zdjeciem mojej karnacji, gdzby ktos chcial mi doradzic jaki zestaw do konturowania wzbrac. Drugie zdjecie to Pigmented Lip pot w kolorze Inkwell. Niestety zdjecia srednio oddaja kolory. Moja twarz jest jasniejsza a Inkwell jest ciut bardziej rozowy.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 11:07   #2943
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mam jedno pytanie dot. promocji- jak chcę zamówić dwa Soft Focusy (jeden po 15$) to jeden kupuję a drugi dostanę mimo, że jest w tej samej cenie? Czy muszę wybrać coś tańszego ?
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 11:11   #2944
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Moim zdaniem mozna w tej samej cenie. Chyba nawet gzies na stronie z promocja to czyralam. Sorki, klawiatura mi sie popsula, dlatego tak pisze.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 11:22   #2945
agool
Rozeznanie
 
Avatar agool
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 694
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Moim zdaniem mozna w tej samej cenie. Chyba nawet gzies na stronie z promocja to czyralam. Sorki, klawiatura mi sie popsula, dlatego tak pisze.
O, dziękuję za odpowiedź. Idę skorzystać z promocji w takim razie
__________________
"Najlepszym sposobem na poprawienie sobie humoru jest poprawienie humoru komuś innemu"
Mark Twain
agool jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 12:09   #2946
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Moim zdaniem mozna w tej samej cenie. Chyba nawet gzies na stronie z promocja to czyralam. Sorki, klawiatura mi sie popsula, dlatego tak pisze.
Przepraszam, nie moge sie powstrzymac
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 12:38   #2947
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Przepraszam, nie moge sie powstrzymac
A co w tym aż takiego śmiesznego? Nie mogłam zmienić jej na qwerty, bo się coś zacięło. A na qwertz raczej trudno zachować piękny styl. A teraz sama się magicznie przestawiła. Ważne, że pytająca otrzymała swoją odpowiedź.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 12:42   #2948
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Ale to bylo z sympatią.. rozsmieszyło mnie to „czyrałam”... A uraziłam Cie w takim razie przepraszam
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 12:47   #2949
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Sorki, ale dzisiaj mam dzień kopania mnie w d.... Myślałam, że się chciałaś przyłączyć, stąd moja reakcja. Słowo "czyrałam" faktycznie niezłe, chociaż udawało mi się lepsze zrobić. Nie wiem o co chodziło tej klawiaturze. Naprawdę złośliwa bestia.
A korzystając z Twojej obecności, masz jakieś uwagi na temat zestawów do konturowania? Bo za nic decyzji nie mogę podjąć.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:16   #2950
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mialam tylko Peaches&Cream, ale nie uzywam. Jasny byl swietny, konturownik za ciemny dla mnie. Pamietam, ze Agabil z powodzeniem ich uzywa.
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 13:40   #2951
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

ja tez bym za Agabil szla, one nie sa brokatowe
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-01, 16:52   #2952
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mialam tylko Peaches&Cream, ale nie uzywam. Jasny byl swietny, konturownik za ciemny dla mnie. Pamietam, ze Agabil z powodzeniem ich uzywa.
No właśnie mi na tym konturowniku zależy najbardziej. Nie wiem, może jednak kupię po prostu puder brązujący. Tylko te są jak na złość drobinkowe. Oprócz Spring Break, który mógłby być ciemny jednak. Gdyby nie ten finansowy dół, to bym nie musiała tak biadolić żałośnie. A teraz jeszcze na blogu Cathy zobaczyłam Lucy Minerals i już mnie kusi chociaż próbeczkę wziąć.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 17:59   #2953
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
No właśnie mi na tym konturowniku zależy najbardziej. Nie wiem, może jednak kupię po prostu puder brązujący. Tylko te są jak na złość drobinkowe. Oprócz Spring Break, który mógłby być ciemny jednak. Gdyby nie ten finansowy dół, to bym nie musiała tak biadolić żałośnie. A teraz jeszcze na blogu Cathy zobaczyłam Lucy Minerals i już mnie kusi chociaż próbeczkę wziąć.
A musi byc z EGM? bo np. Tahiti Sweetie z Silk Minerals nie jest drobinkowy, jest totalnie matowy i naturalny
pranie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 18:21   #2954
EmilaDz78
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Łódz
Wiadomości: 1 375
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Peach&Creamjest najfajniejszy do sredniej karnacji,nie za ciemny nie za jasny taki pośredni,inne mi jakoś nie podeszły,Countour lubię stosować jako delikatny brązer nie robi cegiełki ani świnki.
EmilaDz78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 20:22   #2955
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A musi byc z EGM? bo np. Tahiti Sweetie z Silk Minerals nie jest drobinkowy, jest totalnie matowy i naturalny
Już wcześniej ktoś polecał brązujące z SN. Muszą być fajne. Ja chciałam skorzystać z promocji, dlatego szukam w EGM. Coś zaryzykuję. Może jeszcze ktoś coś napisze. Im więcej porad, tym lepiej
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-01, 20:46   #2956
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Któreś z mydełek jednak mnie niemiłosiernie wysuszyło i teraz rozważam czy to rosół czy też honey and apricot exfloating bar...Ale działanie świetne więc muszę jakiś super hiper nawilżacz znaleść ... :P
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 13:41   #2957
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
mozecie Lukrecjo wziasc we dwie, jedna podklad druga puder
Może? Lukrecjo, atakuję na PW!

Peter Griffin, próbowałam Ci zrobić swatche tego Peaches & Cream, ale oczywiście guzik widać.
Wydaje mi się, że AgaBil używa Meditereanian Beauty, pamiętam, że dowiedziałam się tego po zamówieniu i żałowalam, że tego nie wzięłam, bo Aga jest chyba jaśniejsza ode mnie. Ale też ona jest mistrzynią w makijażu, a ja jestem amatorem i potrzebuję czegoś bardzo prostego w obsłusze. Kontur Peaches (nakładany LHK i moją niewprawną ręką) robi mi na twarzy efekt siniaków.
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 17:47   #2958
agna666
Raczkowanie
 
Avatar agna666
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 129
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Mnie też się zdaje że Aga używa Mediterranean Beauty.
Peter Griffin, od siebie dodam że mam raczej jasną karnację ale nie b. bladą (chyba ciut ciemniejszą od Ciebie patrząc na fotkę) i peaches & cream konturujący jest dla mnie za ciemny, do tego jeszcze jakiś pomarańczowawy mi się wydaje. A Inkwell śliczny jest
agna666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-02, 19:56   #2959
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Plurabelle- też się zastanawiałam na tym Meditereanian, ale się trochę bałam, że jest za ciemny, bo jednak nazwa wskazuje na karnację daleką od mojej. No a do takich ciemnych trzeba mistrza. Ja w miarę się potrafię równo pomalować, ale takie konturowanie to wyższa szkoła. Dzisiaj się pomalowałam na szybko przed wyjściem Natural Beauty brązującym i szczerze mówiąc wyglądało to strasznie. Jakbym się umorusała czymś. Nie dla mnie takie czekoladki, zwłaszcza błyszczące. Co do mojej bladości, niektórym wydaję się bardzo blada, innym mniej niż jestem. Tak z odcieni to z reguły sklepowe podkłady najjaśniejsze są jednak za ciemne.
I niestety totalnie nie umiem się opalić. Samoopalacze też jakieś niekompatybilne ze mną.
agna666 - jednak ostatecznie mnie przekonałaś, że Peaches nie jest ok, a i przedtem wiele osób chyba już o tym Peaches pisało, że jest ciemny, więc jednak posłucham. Chyba się nie zdecyduję, bo z ciemnym nie dam rady, a szkoda kasy znowu na coś niepotrzebnego. Inkwell jest superowy. Chociaż i na swatchach, i tak w pudełku wydaje się jakiś pomarańczowawy, za to na ustach jest taki fajnie różowy. Polecam. On jest w Bye Bye Baby Sale, więc jest niedrogi. Taka delikatna szminka na wieczór lub mocniejsza na dzień. Super.
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-02, 23:35   #2960
Plurabellle
Zadomowienie
 
Avatar Plurabellle
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1 019
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
Plurabelle- też się zastanawiałam na tym Meditereanian, ale się trochę bałam, że jest za ciemny, bo jednak nazwa wskazuje na karnację daleką od mojej. No a do takich ciemnych trzeba mistrza. Ja w miarę się potrafię równo pomalować, ale takie konturowanie to wyższa szkoła. Dzisiaj się pomalowałam na szybko przed wyjściem Natural Beauty brązującym i szczerze mówiąc wyglądało to strasznie. Jakbym się umorusała czymś. Nie dla mnie takie czekoladki, zwłaszcza błyszczące. Co do mojej bladości, niektórym wydaję się bardzo blada, innym mniej niż jestem. Tak z odcieni to z reguły sklepowe podkłady najjaśniejsze są jednak za ciemne.
I niestety totalnie nie umiem się opalić. Samoopalacze też jakieś niekompatybilne ze mną.
A możesz napisać jakie podkłady Ci pasują? Bo z tego, co piszesz mamy podobnie.

Co do Meditereanian - myślałam tak, jak Ty, dlatego nie wzięłam i nie żałuję, bo na swatchach Cathy wydaje mi się ciemniejszy niz Peaches..., który mi robi "efekt siniaków", więc nie używam, bo nie chcę, by podejrzliwie patrzono na TŻ.
A niestety nie mam takich zdolności i umiejętności jak Aga.

Jeśli chodzi o bladość, to "w tzw. realu" ciągle słyszę, że jestem blada, mizernie wyglądam, zdaniem niektórych solarium by mi dobrze zrobiło... Słońce mej gęby nie lubi i gdy ją dopadnie gdzieś, to krzywdę robi. Samoopalaczy nawet nie ruszam. Ale odkąd tu zaglądam i widzę tyle osób, którym pasują Ivory czy Olive Fair z EDM i inne takie dla mnie białe jak kreda proszki, to się czuje nieomal Mulatką

Za to "jaśniejsza część" Peaches& Cream jest super. I róż o tej nazwie bardzo mi się podoba

Poza tym wyszam dziś z domu w podkładzie Cover Me nałożonej na krem nawilżający i po paru godzinach miałam straszną maskę. Zważyło mi się wszystko, zebrało w zmarchach. Miałam kliknąć biga, a teraz myślę... Mam nadzieję, że to ten krem, bo wcześniej używałam na rózne inne rzeczy i było ok poza tym, że mat do kwadratu (ale na to sa sposoby).
Plurabellle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 06:47   #2961
Peter Griffin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 291
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

No właśnie mi się róż tak raczej średnio spodobał. Chociaż i tak bardziej niż terracota light. Ja chyba w ogóle nie lubię róży drobinkowych. Rozświetlacze są ok, ale żeby miały minimalną ilość koloru. A że ostatnio oczy mi dają do wiwatu i nie mogę nic na nie kłaść, to chociaż róże sprawiają mi przyjemność.
A odpowiadając na pytanie odnośnie podkładu, to chyba nie dobrałam jeszcze idealnego. Nie przepadam w ogóle za sypkimi mineralnymi. To znaczy nawet lubiłam, ale od czasu tych oczu staram się używać jak najmniej rzeczy, które mi tam wpadają. W ogóle trochę mam wrażenie, że właśnie od kiedy zaczęłam testować formułę YG, którą sypałam po sobie i po całym pokoju, właśnie mi się zaczęły te problemy. No więc dalszych testów zaprzestałam. Z EDM nie dobrałam niczego rozsądnego. Zużyłam próbkę Fairly Light matte, potem trochę próbowałam Perfect, ale coś z nim było nie tak. Z Joppy podobał mi się Fair Linen, ale formuła była tragiczna. Z EGM robiłam sobie próbkową mieszankę z Pauliny z rodziny cool oraz Mai Lee z żółtych. No właśnie mam taką cerę. Różowo-żółtą. Teraz się ciapkam podkładem Rimmel płynnym tym niby z dodatkiem minerałów w odcieniu Ivory (niby), ale jest o ton za ciemny. Kupiłam tez płynny podkład z EGM w kolorze Ivory i jasność jest ok, ale jest za różowy. Spróbuję go jakoś zgasić.

A co do zestawów do konturowania, ten My Fair Lady to chyba nie ma sensu w ogóle? Bo on się z kolei tragicznie jasny wydaje. Ma kto może porównanie tego zestawu do brązującego Marseilles?
Peter Griffin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 09:42   #2962
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

dziewczyny, czy korzystając z tej promocji mogę wziąć np soft focusa i jako gratis soft focusa drugiego, a pozatym próbki cieni np?
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 09:55   #2963
bociek1709
Raczkowanie
 
Avatar bociek1709
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 303
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

A ja z innej beczki
Wczoraj wypróbowałam Eye and Fine Lines Cream. Konsystencja budyniu. Nałożyłam na twarz i...... o matko i córko!!! Paliło żywym ogniem!!!
Ale nic to, ja wytrzymała jestem więc trzymałam, po 10 minutach przeszło i buzia w dotyku mięciuchna, gładziuteńka, ale skóra zaczerwieniona lekko. No i nie wiem, czy on mnie podrażnia, czy jest tak aktywny Jak myślicie? Jakieś doświadczenia?
W wątku znalazłam info, że zmienili formułe, więc wnioskuję, że ja mam starą wersję budyniową.
A tak w ogóle używacie jeszcze pielęgnacji z EGM?
Ja wysmarowałam nim całą twarz bo zmarchy mam pod oczami, ale i wiedźmy (profesjonalnie zwane bruzdami nosowo-wargowymi) coraz większe...
Dzisiaj rano skóra fajnie rozjaśniona, bardziej jednolita, przebarwienia jakby deczko mniejsze. Hmmm, ciekawa sprawa.

A próbowałyście może primera silikonowego w żelu? Jakieś opinie? Sposoby stosowania? Można to na frakcję sojową nakładać?

I ostatnie pytanie odnośnie padsów AHA - bo nie wyczytałam - używać codziennie, czy co ileś dni? Pranie, Ty jesteś ekspertką jak zauważyłam . To będzie moja pierwsza przygoda na kwaśno, dlatego pytam.

Z góry dziękuję za odpowiedzi
__________________
Czarownicujaco dzis wygladam




bociek1709 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 11:46   #2964
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Peter Griffin Pokaż wiadomość
No właśnie mi się róż tak raczej średnio spodobał. Chociaż i tak bardziej niż terracota light. Ja chyba w ogóle nie lubię róży drobinkowych. Rozświetlacze są ok, ale żeby miały minimalną ilość koloru. A że ostatnio oczy mi dają do wiwatu i nie mogę nic na nie kłaść, to chociaż róże sprawiają mi przyjemność.
A odpowiadając na pytanie odnośnie podkładu, to chyba nie dobrałam jeszcze idealnego. Nie przepadam w ogóle za sypkimi mineralnymi. To znaczy nawet lubiłam, ale od czasu tych oczu staram się używać jak najmniej rzeczy, które mi tam wpadają. W ogóle trochę mam wrażenie, że właśnie od kiedy zaczęłam testować formułę YG, którą sypałam po sobie i po całym pokoju, właśnie mi się zaczęły te problemy. No więc dalszych testów zaprzestałam. Z EDM nie dobrałam niczego rozsądnego. Zużyłam próbkę Fairly Light matte, potem trochę próbowałam Perfect, ale coś z nim było nie tak. Z Joppy podobał mi się Fair Linen, ale formuła była tragiczna. Z EGM robiłam sobie próbkową mieszankę z Pauliny z rodziny cool oraz Mai Lee z żółtych. No właśnie mam taką cerę. Różowo-żółtą. Teraz się ciapkam podkładem Rimmel płynnym tym niby z dodatkiem minerałów w odcieniu Ivory (niby), ale jest o ton za ciemny. Kupiłam tez płynny podkład z EGM w kolorze Ivory i jasność jest ok, ale jest za różowy. Spróbuję go jakoś zgasić.

A co do zestawów do konturowania, ten My Fair Lady to chyba nie ma sensu w ogóle? Bo on się z kolei tragicznie jasny wydaje. Ma kto może porównanie tego zestawu do brązującego Marseilles?
pędź do wątku silknaturals, tam bez promocji bedziesz miala te produkty w zblizonej cenie... podklady lauraess może przetestuj... zresztą silknaturals ma podkłady do samodzielnego mieszania

Cytat:
Napisane przez lukrecja222 Pokaż wiadomość
dziewczyny, czy korzystając z tej promocji mogę wziąć np soft focusa i jako gratis soft focusa drugiego, a pozatym próbki cieni np?
mozesz, tylko do próbek cieni nie bedziesz miała drugich gratis

Cytat:
Napisane przez bociek1709 Pokaż wiadomość
A ja z innej beczki
Wczoraj wypróbowałam Eye and Fine Lines Cream. Konsystencja budyniu. Nałożyłam na twarz i...... o matko i córko!!! Paliło żywym ogniem!!!
Ale nic to, ja wytrzymała jestem więc trzymałam, po 10 minutach przeszło i buzia w dotyku mięciuchna, gładziuteńka, ale skóra zaczerwieniona lekko. No i nie wiem, czy on mnie podrażnia, czy jest tak aktywny Jak myślicie? Jakieś doświadczenia?
W wątku znalazłam info, że zmienili formułe, więc wnioskuję, że ja mam starą wersję budyniową.
A tak w ogóle używacie jeszcze pielęgnacji z EGM?
Ja wysmarowałam nim całą twarz bo zmarchy mam pod oczami, ale i wiedźmy (profesjonalnie zwane bruzdami nosowo-wargowymi) coraz większe...
Dzisiaj rano skóra fajnie rozjaśniona, bardziej jednolita, przebarwienia jakby deczko mniejsze. Hmmm, ciekawa sprawa.

A próbowałyście może primera silikonowego w żelu? Jakieś opinie? Sposoby stosowania? Można to na frakcję sojową nakładać?

I ostatnie pytanie odnośnie padsów AHA - bo nie wyczytałam - używać codziennie, czy co ileś dni? Pranie, Ty jesteś ekspertką jak zauważyłam . To będzie moja pierwsza przygoda na kwaśno, dlatego pytam.

Z góry dziękuję za odpowiedzi
no nie wiem czy ten kram powinnas uzywac jak Cie tak pali?

latki Cathy na blogu opisywała, ja kupiłam przyjaciólce i mega zadowolona jest z nich, jeden starcza na twarz i na dekolt, wiec opakowanie na minimum miesiąc, a czestosc moze byc codziennie- zależy co chcesz osiągnąć
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:16   #2965
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Właśnie mnie odrzuciło
Dostałam z wymianki psią kupkę (dobra duszo ) i powiem jedno... ono nie śmierdzi... ono ... no wiecie Do tej pory wszystkie mydła z EGM miały takie przyjemnie zapachy, ale z tym to przegięli
Wydaje mi się, że to z CS tak nie śmierdziało... albo inaczej... AŻ TAK nie śmierdziało
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:27   #2966
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
latki Cathy na blogu opisywała, ja kupiłam przyjaciólce i mega zadowolona jest z nich, jeden starcza na twarz i na dekolt, wiec opakowanie na minimum miesiąc, a czestosc moze byc codziennie- zależy co chcesz osiągnąć
a jak przekroisz na pół (jak ja, bo cały płatek dla mnie był za duży), to jeszcze dłużej
Tylko ja zapomniałam edytować swojej recenzji o tych platkach. O ile poczatkowo bylam z nich bardzo zadowolona, to później jednak odstawiłam, bo zaczęło mnie coraz bardziej wysypywać (wiem, że powinnam przeczekać, ale wtedy akurat nie mogłam sobie pozwolić na to, by chodzić z cerą jak nastolatka w okresie dojrzewania )
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:32   #2967
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

zamierzają wprowadzić bazę pod tusz... hmm
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:35   #2968
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
zamierzają wprowadzić bazę pod tusz... hmm
świetne zgranie z Aromaleigh Chociaż nie jestem pewna, czy chcę testować jeszcze produkty EGM. Z każdym kolejnym, jaki wprowadzają, mam coraz większe wrażenie bylejakości i braku jakichkolwiek testów na kimkolwiek przed ich wprowadzeniem do sprzedaży ...
cathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 13:54   #2969
SugaMama1988
Zadomowienie
 
Avatar SugaMama1988
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 550
GG do SugaMama1988
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Wiedzma86 ależ proszęęę ja nie wiem ,może jestem wybitnie zboczona ale dla mnie psia kupka nie śmierdzi ?!Ogólnie wszystkie trzy mydła jakie testowałam/testuje pachną jakoś tak miodowo-kadzidlano ,no pysznie w każdym razie
__________________
Alicja w krainie czarów.

SugaMama1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-03, 14:04   #2970
wiedzma86
Rozeznanie
 
Avatar wiedzma86
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 730
Dot.: Kosmetyki mineralne Earthen Glow Minerals

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Wiedzma86 ależ proszęęę ja nie wiem ,może jestem wybitnie zboczona ale dla mnie psia kupka nie śmierdzi ?!Ogólnie wszystkie trzy mydła jakie testowałam/testuje pachną jakoś tak miodowo-kadzidlano ,no pysznie w każdym razie
Jak psia kupka pachnie pysznie to ja Ci współczuję
(kiedy będziesz na gg PW proszę :P)
__________________
Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego ...





wiedzma86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:15.