Rozjasniony odrost, ciemna reszta.. Co robic? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-05, 19:50   #1
Camilia022
Przyczajenie
 
Avatar Camilia022
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 13

Rozjasniony odrost, ciemna reszta.. Co robic?


Witam, przeszukalam forum, ale nie znalazlam odpowiedzi na swoje pytanie..
A wiec.. Od dluzszego czasu farbuje wlosy na sredni, taki troszke orzechowy braz. Wstrzymalam sie z farbowaniem na jakies 4 miesiace, wyhodowalam naturalny odrost, ktory fajnie sie komponowal z reszta.. Ale cos mnie podkusilo i postanowilam wyczarowac na glowie jednolity karmelek.. Uzylam farby karmelowa czekolada wellatonu.. Efekt niestety byl tragiczny.. Moglam sie tego spodziewac, naturalki maja wieksza tendencje do rozjasniania.. Szkoda, ze dopiero po zrobieniu glupstwa czlowiekowi sie wlacza ostrzegawcza lampka:P Tak wiec odrosty farba rozjasnila mi do jasnego blondu z rudawa poswiata, a reszta wygladala dokladnie tak, jak przed farbowaniem.. Nastepnego dnia po farbowaniu wellatonem siegnelam po natural&easy kaszmirowy jasny braz. Farba przykryla odrosty do jasnego karmelku, niestety szybko sie spiera.. Wiecie moze co moglabym polozyc i w jakiej kolejnosci, zeby uzyskac jednolity kolor czekoladowego brazu? Zdaje sobie sprawe, ze odrost szybko sie bedzie zmywac, ale chcialabym sprobowac.. Czy ktos byl w podobnej sytuacji? Czy udalo mu sie z niej wyjsc? Czekam na odpowiedzi. Jezeli taki temat juz byl, ale mi umknal, przepraszam i prosze o podanie do niego linku.. Pozdrawiam
Camilia022 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 21:52   #2
zyta82
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 755
Dot.: Rozjasniony odrost, ciemna reszta.. Co robic?

Cytat:
Napisane przez Camilia022 Pokaż wiadomość
Witam, przeszukalam forum, ale nie znalazlam odpowiedzi na swoje pytanie..
A wiec.. Od dluzszego czasu farbuje wlosy na sredni, taki troszke orzechowy braz. Wstrzymalam sie z farbowaniem na jakies 4 miesiace, wyhodowalam naturalny odrost, ktory fajnie sie komponowal z reszta.. Ale cos mnie podkusilo i postanowilam wyczarowac na glowie jednolity karmelek.. Uzylam farby karmelowa czekolada wellatonu.. Efekt niestety byl tragiczny.. Moglam sie tego spodziewac, naturalki maja wieksza tendencje do rozjasniania.. Szkoda, ze dopiero po zrobieniu glupstwa czlowiekowi sie wlacza ostrzegawcza lampka:P Tak wiec odrosty farba rozjasnila mi do jasnego blondu z rudawa poswiata, a reszta wygladala dokladnie tak, jak przed farbowaniem.. Nastepnego dnia po farbowaniu wellatonem siegnelam po natural&easy kaszmirowy jasny braz. Farba przykryla odrosty do jasnego karmelku, niestety szybko sie spiera.. Wiecie moze co moglabym polozyc i w jakiej kolejnosci, zeby uzyskac jednolity kolor czekoladowego brazu? Zdaje sobie sprawe, ze odrost szybko sie bedzie zmywac, ale chcialabym sprobowac.. Czy ktos byl w podobnej sytuacji? Czy udalo mu sie z niej wyjsc? Czekam na odpowiedzi. Jezeli taki temat juz byl, ale mi umknal, przepraszam i prosze o podanie do niego linku.. Pozdrawiam
Masz tak, bo farba farby nie rozjaśni i pewnie za jasny odcień wybrałaś. Znajdż w necie jakąś profesjonalną paletę kolorów, np alwaves, goldwell odszukaj swój kolor ten z długości i zobacz jaki ma numer, tn przed przecinkiem np 7.0 lub 7N. Kolory są w skali od 2 do 12 numer 2 to czarny a 12 to super jasny blond. Ja mam poziom 7 .0 czyli średni blond, 8 to jasny blond, a 6 to ciemny blnd, 5 jasny brąz, 4 średni brąz itp,itd, .....
i..... jak już dojdziesz jaki masz poziom to zakup farbę w sklepie o takim poziomie jak masz te na długości np.7 czyli z 7 na początku np. 700 lub 7.0, (chociaż ja kupuję właśnie Allwaves w necie, a nie drogeryjne,)
Nałóż na odrost na 30 minut a na końcu na 5 minut na długość. Jak będziesz spłukiwać to spień z mocno ciepłą wodą i potrzymaj z 3 minutki, spłucz

Koniecznie po farbowaniu umyj włosy szamponem do włosów farbowanych, bo zamyka łuski, przez co kolor się będzie długo utrzymywał. zapraszam do poczytania wątku: - ale nie pisania, bo to inna bajka

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=493753

i więcej grzechów nie pamiętam
zyta82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:16.