Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-23, 12:16   #721
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez aisha_ Pokaż wiadomość
Dziewczny, bardzo proszę o pomoc.
Może będę nietypowym przypadkiem, ale mam nadzieję, że znajdzie się wizażanka z podobnym problemem do mojego.
Filtruje się długo, bo używam kwasów i retinoidów. Bez nich po kilku dniach moja buzia jest zanieczyszczona. Mimo to sucha i wrażliwa, często odwodniona, mimo nawilżania i natłuszczania, kapryśna.
W tej chwili używam emulsji Vichy, ale niestety trochę wysusza moją zmarnowaną twarz i podkreśla skórki. Robi ciasto ze skórek, muszę usuwać je pędzlem po wchłonięciu filtra. Na razie nic lepszego nie znalazłam. Nie używam pudru ani podkładu, sam filtr.
Używałam także innych vichy, lrp, avane, bioderma, eva, sun ozon i dziesiątek innych ale nie znalazłam nic, co było by na tyle dobre, by nie szukać dalej.
Potrzebuję filtra niematującego, ale jednocześnie bez klejącej warstwy i nawilżającego, niebielącego (albo chociaż mało), bez alkoholu, żebym mogła używać też w okolice oczu.
Czy któraś z Was się z takim spotkała? Cena nie gra roli. Czytam KWC ale większość opinii piszą dziewczyny z cerą tłustą/mieszaną.
Szukam wysokiej ochrony - za kilka miesięcy wyjeżdżam na stałe do Hiszpanii.
Polecam Devita Solar Body Block, oraz wersje do twarzy (Body Block nie nalozysz pod oczy, troche podrazniaja ekstrakty). Ten filtr jest na bazie zelu aloesowego, nie bieli ani nie swieci, nawilza i ma duzo substancji aktywnych. Jakbym chciala udaloby sie nalozyc nawet 3ml na twarz. Wada dla Ciebie moze byc SPF30. Dostepny na iherb.com
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-28, 09:59   #722
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Hejka.
Kupiłam sobie kremik Eucerin, DermoPurifyer, Kojący krem nawilżający SPF 30.

Tutaj jego skład:
Skład: Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Cetearyl Alcohol, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tapioca Starch, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glyceryl Glucoside, Carnitine, Cyclomethicone, Dimethicone, Butylene Glycol, Glycyrrhiza Inflata roqt Extract, Decylene Glycol, Chondrus Crispus, Sodium Chloride, Sodium Stearoyl Glutamate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid.


Nie znam się na tym ale coś to poszperałam w necie i widzę, że ma parasol i stabilizator za nim zaraz, później jakiś dobry filtr Tinsorb czy jakoś tak. Będzie słaby przy kuracji kwasami? Można kłaść makijaż mineralny? Będę wdzięczna za dobrą radę
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-29, 17:00   #723
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez niziolka Pokaż wiadomość
Hejka.
Kupiłam sobie kremik Eucerin, DermoPurifyer, Kojący krem nawilżający SPF 30.

Tutaj jego skład:
Skład: Aqua, Glycerin, C12-15 Alkyl Benzoate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Octocrylene, Cetearyl Alcohol, Phenylbenzimidazole Sulfonic Acid, Tapioca Starch, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Glyceryl Glucoside, Carnitine, Cyclomethicone, Dimethicone, Butylene Glycol, Glycyrrhiza Inflata roqt Extract, Decylene Glycol, Chondrus Crispus, Sodium Chloride, Sodium Stearoyl Glutamate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Trisodium EDTA, Phenoxyethanol, Methylparaben, Benzoic Acid.


Nie znam się na tym ale coś to poszperałam w necie i widzę, że ma parasol i stabilizator za nim zaraz, później jakiś dobry filtr Tinsorb czy jakoś tak. Będzie słaby przy kuracji kwasami? Można kłaść makijaż mineralny? Będę wdzięczna za dobrą radę
Jakie te kwasy stosujesz? W sumie przydałoby się coś rzędu 50spf, ale jak będziesz porządnie aplikować, nie spędzasz dnia na powietrzu (a już tym bardziej na stoku na nartach), to zimą może być.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-30, 15:03   #724
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Stosuje krem Acne derm, kwas migdałowy 10%, i sporadycznie kwas glikolowy z triacneal. Raczej tylko przejściowo jestem na dworze 15 minut, a jak wychodze to raczej wieczorem na dłużej.
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 17:25   #725
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez niziolka Pokaż wiadomość
Stosuje krem Acne derm, kwas migdałowy 10%, i sporadycznie kwas glikolowy z triacneal. Raczej tylko przejściowo jestem na dworze 15 minut, a jak wychodze to raczej wieczorem na dłużej.
Nie za dużo tego naraz?
Acne i migdał nie uwrażliwiają na słońce, więc jak tylko się nie łuszczysz strasznie to ta 30 wystarczy.
Z glikolowym trochę gorzej, ale nie znam się aż tak dokładnie, aby doradzić.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-31, 21:10   #726
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Ineso Pokaż wiadomość
Nie za dużo tego naraz?
Acne i migdał nie uwrażliwiają na słońce, więc jak tylko się nie łuszczysz strasznie to ta 30 wystarczy.
Z glikolowym trochę gorzej, ale nie znam się aż tak dokładnie, aby doradzić.

No niestety Epiduo zrobił mi takie kuku,że mam ochydne przebarwienia i próbuje to jakoś złuszczyć i wybielić. Acnederm używam parę dni podrząd, później porządne nawilżanie, i 2 dni pod rząd migdała i styknie. A ten glikolowy to na prawdę rzadko bo za bardzo mnie podrażnia.
Dobrze dziękuje za odpowiedż To makijaż minerałkami mogę robić?
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 05:58   #727
Ineso
Matka Smoka
 
Avatar Ineso
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 937
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez niziolka Pokaż wiadomość
No niestety Epiduo zrobił mi takie kuku,że mam ochydne przebarwienia i próbuje to jakoś złuszczyć i wybielić. Acnederm używam parę dni podrząd, później porządne nawilżanie, i 2 dni pod rząd migdała i styknie. A ten glikolowy to na prawdę rzadko bo za bardzo mnie podrażnia.
Dobrze dziękuje za odpowiedż To makijaż minerałkami mogę robić?
Jeśli Twoim celem jest złuszczenie i wybielenie, a masz skłonność do przebarwień, to jednak 50sfp stabilne.
Minerałami bym się nie przejmowała.
Ineso jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-01, 08:57   #728
nomissn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 336
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Hej dziewczyny,
Stosuję Atrederm, ale nie mogę ciągle przekonać się do filtrów, wszystkie jak nałożę na twarz tak świecą, że jak zakładam na nie makijaż mineralny to wygląda on jak maska stosuję serum z witaminą C i narazie staram się unikać słońca, z moim trybem studenckim to często wychodzę dopiero jak jest ciemno, a na uczelnię mam 5 min drogi, dlatego ciąglę łudzę się, że nic mi nie bedzie, ale teraz dni coraz dłuższe i słońca będzie coraz więcej. Może wy doradzicie mi co zastosować? Albo może źle coś robię nakładając filtr, chociaż staram się długo czekać na wchłonięcie.
__________________
nomissn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 12:45   #729
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nomissn Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,
Stosuję Atrederm, ale nie mogę ciągle przekonać się do filtrów, wszystkie jak nałożę na twarz tak świecą, że jak zakładam na nie makijaż mineralny to wygląda on jak maska stosuję serum z witaminą C i narazie staram się unikać słońca, z moim trybem studenckim to często wychodzę dopiero jak jest ciemno, a na uczelnię mam 5 min drogi, dlatego ciąglę łudzę się, że nic mi nie bedzie, ale teraz dni coraz dłuższe i słońca będzie coraz więcej. Może wy doradzicie mi co zastosować? Albo może źle coś robię nakładając filtr, chociaż staram się długo czekać na wchłonięcie.
a stosujesz jakis primer pod minerałki?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-01, 19:22   #730
nomissn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 336
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a stosujesz jakis primer pod minerałki?
Stosowałam na początku zabawy z filtrami puder perłowy, a potem zwykłą skrobię, jednak wtedy nie miałam jeszcze podkładu mineralnego tylko kończyłam stary fluid, przestałam stosować, bo nie grało to dobrze ze sobą. Spróbuję wrócić do tego, może coś pomoże
__________________
nomissn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-02, 13:43   #731
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez nomissn Pokaż wiadomość
Stosowałam na początku zabawy z filtrami puder perłowy, a potem zwykłą skrobię, jednak wtedy nie miałam jeszcze podkładu mineralnego tylko kończyłam stary fluid, przestałam stosować, bo nie grało to dobrze ze sobą. Spróbuję wrócić do tego, może coś pomoże
ja stosowałam skrobie a aktualnie dry flo, bez tego nakłedanie minerałków na filtry ani rusz :P
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-02, 14:51   #732
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Czy widujecie gdzieś jeszcze Ducray Melascreen 50+ (krem, mleczko ostatecznie)? Zniknął z DOZ, zniknął z Superpharm, a na allegro kilka aukcji z krótkimi terminami. Czy wiecie coś na temat jego wycofania?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 12:30   #733
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Czy widujecie gdzieś jeszcze Ducray Melascreen 50+ (krem, mleczko ostatecznie)? Zniknął z DOZ, zniknął z Superpharm, a na allegro kilka aukcji z krótkimi terminami. Czy wiecie coś na temat jego wycofania?
cos ty nie strasz!
mój ukochany filtr wycofany?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-03, 21:22   #734
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Niestety ja też już go nie widzę nigdzie z datą ważności nie dłuższą niż do lutego......
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 14:12   #735
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez niziolka Pokaż wiadomość
Niestety ja też już go nie widzę nigdzie z datą ważności nie dłuższą niż do lutego......





jednak cały czas ma nadzieje że jednak zostanie w sprzedaży...
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 18:24   #736
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Ja już nadzieję straciłam i zamawiam właśnie swój pierwszy koreański filtr
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 19:37   #737
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Ja już nadzieję straciłam i zamawiam właśnie swój pierwszy koreański filtr
ja dzisia byłam w aptece i oglądałam je żeby zrobić zapas ale że jest podejżenie ze oga sie niedługo przeterminowac to nie wzięłam tylko kupilam z ducraya ale nie mleczko tylko tan zwykły filtr 50

bo na tamtych pisało exp 06 13 czy to data wazności?


bo na tym co kupiłam jest exp 06 15
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 19:41   #738
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
ja dzisia byłam w aptece i oglądałam je żeby zrobić zapas ale że jest podejżenie ze oga sie niedługo przeterminowac to nie wzięłam tylko kupilam z ducraya ale nie mleczko tylko tan zwykły filtr 50

bo na tamtych pisało exp 06 13 czy to data wazności?


bo na tym co kupiłam jest exp 06 15
Tak, to jest data ważności. Ja kupiłam dziś taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...am.html&next=1 i nie mogę się doczekać. Jednak zostało mi może na jedno użycie, a muszę poczekać na przesyłkę, doradźcie proszę coś taniego na ten tydzień czy dwa? Kiedyś używałam filtra Eva, nie wiem czy jest jeszcze w sklepach.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-04, 19:52   #739
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Tak, to jest data ważności. Ja kupiłam dziś taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...am.html&next=1 i nie mogę się doczekać. Jednak zostało mi może na jedno użycie, a muszę poczekać na przesyłkę, doradźcie proszę coś taniego na ten tydzień czy dwa? Kiedyś używałam filtra Eva, nie wiem czy jest jeszcze w sklepach.
a czyli dobrze ze nie kupowałam...
ten co teraz mam ma date do lutego 2013, też nie zuzyje go w tym czasie no ale cóż...

ale skoro ten drugi który kupiłam ma taką długa datę to moze nie zaprzestali produkcji

kiedys sie przygladałam temu ktory kupiłaś, a masz moze jego skład?


a coś taniego, to może mała sorayka do twarzy?
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 22:46   #740
tajik girl
Raczkowanie
 
Avatar tajik girl
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 423
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Tak, to jest data ważności. Ja kupiłam dziś taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...am.html&next=1 i nie mogę się doczekać. Jednak zostało mi może na jedno użycie, a muszę poczekać na przesyłkę, doradźcie proszę coś taniego na ten tydzień czy dwa? Kiedyś używałam filtra Eva, nie wiem czy jest jeszcze w sklepach.
Gdzie można dostać ten filtr koreański? Chętnie bym wypróbowała
tajik girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 00:47   #741
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a czyli dobrze ze nie kupowałam...
ten co teraz mam ma date do lutego 2013, też nie zuzyje go w tym czasie no ale cóż...

ale skoro ten drugi który kupiłam ma taką długa datę to moze nie zaprzestali produkcji

kiedys sie przygladałam temu ktory kupiłaś, a masz moze jego skład?


a coś taniego, to może mała sorayka do twarzy?
Nie mam składu. A te Soraye to fajne są? Dostanę w Rossmannie?
Cytat:
Napisane przez tajik girl Pokaż wiadomość
Gdzie można dostać ten filtr koreański? Chętnie bym wypróbowała
Ebay
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 06:37   #742
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
a czyli dobrze ze nie kupowałam...
ten co teraz mam ma date do lutego 2013, też nie zuzyje go w tym czasie no ale cóż...

ale skoro ten drugi który kupiłam ma taką długa datę to moze nie zaprzestali produkcji

kiedys sie przygladałam temu ktory kupiłaś, a masz moze jego skład?


a coś taniego, to może mała sorayka do twarzy?
Podaję skład:
skład kremu:water,ethylhexyl methoxycinnamate,ethylhex yl salicylate,dipropylene glycol,caprylic/capric triglyceride,phenylbenzim idazole sulfonic acid,bis-ethylhexyloxyphenol mehoxyphenyl triazine,butyl methoxydibenzoyl-methane,cetearyl alcohol,cetearyl olivate,glyceryl stearate se,polyacrylate-13,sorbitan olivate,sodium hydroxide,tocopheryl acetate,dimethicone,panth enol,aloe barbadensis leaf juice,camellia sinesis leaf extract,arctium lappa roqt extract,calendula officinalis flower extract, citrus medica limonum fruit extract, humulus lupulus extract, hypericum perforatum extract,salvia officinalis leaf extract, saponaria officinalis leaf/roqt extracts,hammamelis virginiana (witch hazel)water,hammamelis virginiana(witch hazel)extract, cucumis sativus fruit extract,polyisobutene,gly ceryl stearate,PEG-100 stearate,polysorbate 20,sorbitan stearate,disodium EDTA,BHT,propylparaben,bu tylparaben,chlorphene-sin,methylparaben,fragran ce.

Szkoda, że są parabeny i już widzę silikon ale może nie będzie zapychający.
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 11:27   #743
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Podaję skład:
skład kremu:
A potrafisz stwierdzić, czy jest stabilny, fotostabilny i tak dalej? Można na niego kłaść makijaż każdy?
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 13:35   #744
niziolka
Raczkowanie
 
Avatar niziolka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 132
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Tak, to jest data ważności. Ja kupiłam dziś taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...am.html&next=1 i nie mogę się doczekać. Jednak zostało mi może na jedno użycie, a muszę poczekać na przesyłkę, doradźcie proszę coś taniego na ten tydzień czy dwa? Kiedyś używałam filtra Eva, nie wiem czy jest jeszcze w sklepach.

A też na niego patrzyłam i już go miałam kupić a jednak zdecydowałam się na mój pierwszy krem bb azjatycki z filtrem 30.
Jak go wypróbujesz, proszę opisz wrażenia

Od siebie mogę polecić Vichy emulsją matująca 50+ bardzo fajny filtr, wchłania się do matu
To ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rsja-2012.html

Edytowane przez niziolka
Czas edycji: 2013-02-05 o 13:37
niziolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 14:16   #745
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez abrakatabra Pokaż wiadomość
Podaję skład:
skład kremu:water,ethylhexyl methoxycinnamate,ethylhex yl salicylate,dipropylene glycol,caprylic/capric triglyceride,phenylbenzim idazole sulfonic acid,bis-ethylhexyloxyphenol mehoxyphenyl triazine,butyl methoxydibenzoyl-methane,cetearyl alcohol,cetearyl olivate,glyceryl stearate se,polyacrylate-13,sorbitan olivate,sodium hydroxide,tocopheryl acetate,dimethicone,panth enol,aloe barbadensis leaf juice,camellia sinesis leaf extract,arctium lappa roqt extract,calendula officinalis flower extract, citrus medica limonum fruit extract, humulus lupulus extract, hypericum perforatum extract,salvia officinalis leaf extract, saponaria officinalis leaf/roqt extracts,hammamelis virginiana (witch hazel)water,hammamelis virginiana(witch hazel)extract, cucumis sativus fruit extract,polyisobutene,gly ceryl stearate,PEG-100 stearate,polysorbate 20,sorbitan stearate,disodium EDTA,BHT,propylparaben,bu tylparaben,chlorphene-sin,methylparaben,fragran ce.

Szkoda, że są parabeny i już widzę silikon ale może nie będzie zapychający.


własnie niestety przez parabeny nie dla mnie

Cytat:
Napisane przez niziolka Pokaż wiadomość
A też na niego patrzyłam i już go miałam kupić a jednak zdecydowałam się na mój pierwszy krem bb azjatycki z filtrem 30.
Jak go wypróbujesz, proszę opisz wrażenia

Od siebie mogę polecić Vichy emulsją matująca 50+ bardzo fajny filtr, wchłania się do matu
To ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rsja-2012.html
o nie miałam jeszcze z vichy, musze go wypróbowc nastepnym razem
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 21:14   #746
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Tak, to jest data ważności. Ja kupiłam dziś taki: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...am.html&next=1 i nie mogę się doczekać. Jednak zostało mi może na jedno użycie, a muszę poczekać na przesyłkę, doradźcie proszę coś taniego na ten tydzień czy dwa? Kiedyś używałam filtra Eva, nie wiem czy jest jeszcze w sklepach.
Mam go, właśnie kończę, jeden z lepszych filtrów jakie używałam, ale nie idealny Nie bieli, nie waży się, nie podrażnia oczu, nieźle wspołgra z makijażem. Ale się świeci, niestety.
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-05, 21:33   #747
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Cay Pokaż wiadomość
Mam go, właśnie kończę, jeden z lepszych filtrów jakie używałam, ale nie idealny Nie bieli, nie waży się, nie podrażnia oczu, nieźle wspołgra z makijażem. Ale się świeci, niestety.
Nie wiem czy cokolwiek świeci się bardziej od Ducraya Mam nadzieję, że szybko dostanę przesyłkę.
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 09:54   #748
Cay
Wtajemniczenie
 
Avatar Cay
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 963
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Nie wiem czy cokolwiek świeci się bardziej od Ducraya Mam nadzieję, że szybko dostanę przesyłkę.
Ja się teraz ratuję niezmydlalną frakcją sojową pod filtr - nałożony na nią jest zupełnie matowy (zresztą jak wszystko) Ale w wakacje to już będzie za dużo, więc szukam dalej
__________________
Wymiana kosmetyki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1174391
Cay jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 10:03   #749
abrakatabra
Zakorzenienie
 
Avatar abrakatabra
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3 767
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez niziolka Pokaż wiadomość
A też na niego patrzyłam i już go miałam kupić a jednak zdecydowałam się na mój pierwszy krem bb azjatycki z filtrem 30.
Jak go wypróbujesz, proszę opisz wrażenia

Od siebie mogę polecić Vichy emulsją matująca 50+ bardzo fajny filtr, wchłania się do matu
To ten https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...rsja-2012.html
Nie zapycha Cię? Pytam bo ma silikony, szukam nowego kremu z filtrem (obecnie mam Eucerin SPF30 ale skóra szybko świeci się po nim) a wiele mnie zapycha
abrakatabra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-06, 15:06   #750
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Nie wiem czy cokolwiek świeci się bardziej od Ducraya
świeci
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-11 13:50:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:02.