Okularnik mniej atrakcyjny? - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Czy nosisz okulary? (na stałe, do czytania, komputera etc.)
TAK 1 589 76,28%
NIE 494 23,72%
Głosujący: 2083. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-20, 20:21   #391
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Okularnik mniej aktrakcyjny??
Bardzo glupie pytanie.
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 09:46   #392
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez patrycjiusz
Jednak zbyt lekkie okulary tez nie sa dobre. Kiedy ich nie czujesz zupelnie to przez przypadek mozesz o nich zapomniec ze je nosisz i przez to mozna je uszkodzic. a szkoda byloby okularkow za prawie 700zl osobiscie balabym sie z nimi gdziekolwiek poruszaco_0
Dokładnie
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 09:49   #393
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez blue _eyes
Okularnik mniej aktrakcyjny??
Bardzo glupie pytanie.
W jakim sensie głupie? Jak już sie wypowiadasz to konkretniej
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 10:45   #394
1990girl
Przyczajenie
 
Avatar 1990girl
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

też noszę okularki, co prawda nie na stale, bo tylko do czytania, komputera, telewizji no i w domku. Mam je od kilku miesiecy i zdazylam sie juz do nich przyzwyczaic, ale nigdy nie zakladam ich kiedy gdzies wychodze. Mam czerwone oprawki i sa dosc widoczne, a ja lubie moje oczka i nie chce ich zakrywac Jesli chodzi o atrakcyjnosc to wcale nie uwazam, zeby dziewczyny, ktore nosza okulary byly brzydzsze, niektore w sa nawet ladniejsze
1990girl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 11:04   #395
silencio
Wtajemniczenie
 
Avatar silencio
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 2 456
GG do silencio
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

A ja mam przyjaciela, ktory wogole interesuje sie wylacznie dziewczynami w okularach. Zreszta czasem sie z nim zgadzam - dobrze dobrane okulary dodaja czasem charakteru niezbyt ciekawej twarzy! No a piekna i tak trudno zeszpecic ;-)

A przy okazji - myslam, ze pytanie dotyczy facetow i chcialam wlasnie powiedziec, ze facet, za ktorym szaleje nosi okulary i jest duzo ciekawszy i bardziej atrakcyjny niz ten, ktory wyglada jak z okladki, ale nie ma "blysku w oku", chocby to byl blysk zza szkiel optycznych ;-)
__________________
ODLEWKI PERFUM NA WYMIANĘ (wymaga aktualizacji)

TARGOWISKO

STRAGANIK
silencio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 11:07   #396
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Witam nowe okularnice
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 11:31   #397
icanfly
Przyczajenie
 
Avatar icanfly
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 23
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Hej! Przyłączam się do was Mam wade około -5 dioptrii i okulary nisze juz od około 8 lat... Szczerze mówiąc nienawidzę moich oczu i okularów, wada pogłębia mi się z roku na rok (najczęsciej poz zimie mam o 0.5 - 0.75 dioptrii więcej). Okulary mnie ograniczają nie mogę uprawiać niektórych sportów, które lubię, źle się czuję np. na basenie, bo bardzo mało widzę.. czuję się też nieatrakcyjna przez okulary :/// a do soczewek nigdy sie nie przekonam ( pozdro
icanfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 11:33   #398
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Witam! Okulary mam niecały rok, nienoszę ich często, bo się wstydzę. Ogólnie uważam, że bez okularów jest mi lepiej. I powiem szczerze,że w okularach czuję się brzydka, nieatrakcyjna. Niestety teraz będę musiała je nosić już cały czas do końca życia. Narazie mam małą wadę -0,5, ale ostatnio bardziej pogorszył mi się wzrok i muszę wybrać się do okulisty. Mimi to mam ogromny kompleks nasząc okulary. Może wynika to z tego, bo co do swego wyglądu jestem dość "pedantyczna". Nieraz w zaciszu pokoju popłakiwałam z tego powodu. Napisanie tego sprawia, że chce mi się płakać. Mam spore problemy aby siebie zaakceptować. A na soczewki mnie nie stać.
*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 11:54   #399
ewelinka_111
Zadomowienie
 
Avatar ewelinka_111
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 990
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Justynka nie martw się, nie jedna dziewczyna przezywala na początku to samo z czasem idzie sie przyzwyczaić,albo mozna pomyslec nad jakimis super oprawkami, ktore na serio polubisz to jest duzy wydatek,ale czasem bardzo oplacalny, bo w koncu oprawki wytrzymią dobre pare lat,a Ty tez mozesz sie w nich lepiej czuć,a to chyba najwazniejsze
__________________
targowisko:
książki
ciuchy

Pain is inevitable, suffering is optional.


blog kulinarny
ewelinka_111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:05   #400
elolka
Raczkowanie
 
Avatar elolka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 98
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

wlasnie Justynka nie martw sie ja jak sie dowiedziałam ze bede musiec moje drugie oczy do końca zycia nosic to sie rozbeczałam, ale teraz głupio bym sie czuła bez nich
elolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 12:25   #401
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Justynko okulary naprawde dodaja uroku osobistego tylko muszą być dobrze dobrane , do kształtu twarzy , rozstawu oczu, itp. Naprawde nie ma co płakać, bo to nie jest żadna trgedia Moja kumpela mi zazdrości że mam okulary bo ona ma zdrowe oczy a zawsze chciała mieć okluarki. Jednak samoakceptacja jest najwazniejsza Sobie może się nie podobasz, a skąd wiesz czy komuś innemu nie podobasz sie dużo bardziej w okularach
Ja też na początku jak usłyszałam że będę nosic je do końca życia to pojawiły sie pytania( miałam wtedy 15lat)" przeciez ja będe tak brzydko wyglądac, czy ktoś na mnie zwróci w ogóle uwage? na taką okularnicę? chłopcy sie bedą ze mnie śmiali" i tak dalej. Wszystko to okazało się nie prawdą Więc nie rozpaczaj i głowa do góry!!
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-21, 14:07   #402
*Justynka*
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Pń
Wiadomości: 2 304
Re: Okularnik mniej atrakcyjny?

Dziękuję wam dziewczyny! Trochę mnie pocieszyłyście. Niedługo będę mieć noweoprawki i zobaczymy co będzie dalej . Nadal mam jednak obawy takie o jakich wspomniała La Monica, może wynika to z tego, że jestem młodą osobą i bardzo zależy mi na atrakcyjnym wyglądzie.Ale narazie nie pozostaje mi nic innego, niż zaakceptować i polubić siebie.
*Justynka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 16:31   #403
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja mam okularki i dobrze mi z tym Kiedys sie wstydzilam bo mam jedno szklo bardzo brube a drugie "normalne" tj. +3,5 i +0,5 pozniej jednak sie przyzwyczailam, wczoraj jednak "zgubilam" 1 szklo bo zalozylam okularki na splyw kajakowy pelny wywrotek, okularki byly w plecaku i 1 szkielko ucieklo z opraweczki (nie dziwie sie) tylko nie wiem jak sie wydostalo z plecaka Teraz jednak wstawie plastikowe, sa ciensze i lzejsze. Aha mam tez soczewki ale nie lubie w nich chodzic. Oprawke mam bardzo fajna do okularkow i nie chce jej zmieniac.Mam je juz rok i nadal je lubie
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 16:38   #404
Martulka10000
Raczkowanie
 
Avatar Martulka10000
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 416
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Ja nosiłam okularki, ale teraz nosze soczewki kontaktowe Niewiem czy bylam wtedy mniej atrakcyjna, ale teraz zdecydowanie lepiej się czuję Wystarczy że sie polubi siebie, to jest najważniejsze!!!
Martulka10000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 18:10   #405
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

nosilam soczewki i niestety ciagle slyszlam ze okulary dodaja mi uroku... tak wiec wrocilam do nich. kupowanie oprawek to super zabawa. mam pare par w zaleznosci od pory dnia, nastroju i okolicznosci i nie czuje sie gorsza czy brzydsza ze nosze okulary. czasami przeszkdzaja... nawet po 20 latach noszenia... jak sie ubieram czy rozbieram. jak chce pospac na filmie to wyginam oprawki, jak przytulam sie do TŻ'ta to brudze, ale to drobnostki. A tak naprawde traktuje je jak kolejna ozobe i poprawiacz humoru
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 21:14   #406
RosesAreRed
Moderatorka z pazurem
 
Avatar RosesAreRed
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13 256
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez
Napisane przez [B
patrycjiusz[/B]
Jednak zbyt lekkie okulary tez nie sa dobre. Kiedy ich nie czujesz zupelnie to przez przypadek mozesz o nich zapomniec ze je nosisz i przez to mozna je uszkodzic. a szkoda byloby okularkow za prawie 700zl osobiscie balabym sie z nimi gdziekolwiek poruszaco_0
A ja sie z tym nie zgodze, jak się ciągle nosi okularki to jakie by one nie byly to sie o nich zapomina, ja mam dosc grube i wlasnie wczoraj o nich zapomnialam, nie sa lekki ale jak masz je ciagle na nosku to sie przyzwyczajasz, wczoraj zapomnialam ich zdjac na calodzienny wypad kajakiem i niestety sie uszkodzily ale tej historii nie bede juz opowiadac
RosesAreRed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-21, 23:31   #407
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

A nie było mnie tydzień a wątek tak strasznie się rozrósł Aż miło, było tutaj tak cicho Teraz zazynam odpowiadać na niektóre posty..pzdr i witam spowrotem

Cytat:
Napisane przez kashka1
witam,
debiut na forum, chociaz przegladam juz od jakiegos czasu..
watek znakomity
Cieszę się, ze ten debiut własnie w moim wątku

Cytat:
Napisane przez kashka1
i jedna podstawowa wada moich okularow: nie mieszcza mi sie pomalowane rzesy...
Mam to samo Potem mam tylko na szkłach od wewnątrz takie smugi od "szorowania" szkieł rzęsami

Cytat:
Napisane przez anolek
ania z okularkami (no i jak mi lepiej?):
Mi się bardzo podobasz z jak i bez, masz bardzo ładne oprawki, sama sie teraz nad takimi zastanawiamAle nie wiem czy beda pasowac;-) Musze wybrac sie do optyka

Cytat:
Napisane przez kashka1
Jest to jakis sposob, ale ja np.mam geste rzesy i wygladalabym idiotycznie w takim ukladzie;D

Cytat:
Napisane przez patrycjiusz
. najbardziej lubie z pod nich spogladac cos w tym stylu jak na tym zdjeciu
Bardzo fajnie, ja wrecz przeciwnie-jak patrze do gory i spogladam tak jak ty mma wrazenie ze za chwile mi spadna, zaczyna bolec mnie nos i kreci mi sie w glowie :|

Cytat:
Napisane przez ula-po-prostu
w tej chwili nie wyobrażam sobie swojej twarzy bez okularków
Moze zamiescisz nam tu swoje zdjecie? Strasznie bym chciala zobaczyc

Cytat:
Napisane przez Martusia15
Ja rowniez nosze okulary (minusy) i naprawde nie da sie wyleczyc z minusow??
Oczywiscie ze sie da, ale im jestes starsza tym trudniej...jesli nosisz okulary od malego...nie jestes narazony wtedy na inne czynniki jak w pozniejszym zyciu, czyli: telewizor,komputer,czytan ie. co nie powoduje nadmiernego meczenia zwroku zatem poprawia go. Bedac starszym to co wyleczysz bardzo szybko mozesz spowrotem zepsuc np. takim siedzeniem przy kompterze.

dalekowidz wtamy faceta w naszym babskim gronie Bedziemy nosić

Cytat:
Napisane przez La Monica
Wyleczyć? Operacja, ale tylko wtedy gdy nie masz dużej wady.Do -4 można operować. Przy takiej wadzie jak mam ja tzn -1,5 na obydwu oczach to sie nie opłaca, bo operacja jest droga.
Widze, masz slabe informacje;-) Operacji laserowych wzroku dokonuje sie do -15 diopri ;-) Wiec wszystkie macie szanse;-)

Cytat:
Napisane przez ewelinka111
no tak, wygląda się mądrzej,przecież to często stosowany trik reklamowy...przypatrzcie się uważnie-w reklamach w których wypowiadają się "fachowcy"-osoby z środowiska naukowego(a przynajmniej my mamy tak mysleć ), noszą okulary,wtedy nabieramy podświadomie do nich zaufania, ponieważ badania wskazują na to, że naukowiec w okularach wydaje się bardziej kompetentny, od tego bez. A wszystko to ze stereotypu okularnika- kujona, no a pozniej wykształconego człowieka
Pieknie ogarnełas wszystko o czym ja wiem, ale nie umialabym ubrac w slowa Az sobie to wydrukuje i powiesze przy lozku, bardzo fajnie;*[to nie ironia!]

Cytat:
Napisane przez La Monica
Nom ja tez się zgadzam
Ale ale...znam tez takich którzy noszą okulary i o inteligencję niestety nie można ich posądzać Wiece o co mi chodzi
Chyba kazdy takich zna, zreszta to jest tylko swiatopoglad nie fakt ze okularnik=inteligent. Przeciez w tym przypadku chodzi wylacznie o wyglad nie sposob zachowania i charakter, bo tego na pierwszy rzut oka "nie widzimy", dopiero po wiekszym poznaniu danej osoby;-)

alex-no a mi sie wlasnie w tych oprawkach podobasz! O!

Cytat:
Napisane przez Pogoda
Czemu ja wcześniej tu nie zajrzałam?
Też tego nie rozumiem!

Cytat:
Napisane przez La Monica
A jakie sa ceny Waszych okularów Dziewczyny??
350zł oprawki + 208zł szkła. Niestety... wszystko kosztuje.

Cytat:
Napisane przez mavika
Oto ja w nowych okularkach
A moge prosic o jakies zdjecie wiekszych rozmiarow? Kurde... chyba lepiej mi sie podobalas w tamtych;-)

Cytat:
Napisane przez enigma1985
do gamaa - jak dla mnie wyglądasz ładniej z okularami niż bez
Dzięki

Cytat:
Napisane przez Malinka Malwinka
W środę będę miała nowe :kupi: Takie super lekkie A jeszcze widziałam okularki tytanowe, ważą 3 gramy!!! Pięknie, ale kosztują 680 zylka I jeszcze szkła i w ogóle, za drogie One w ogóle nie mają śróbek i można tymi zausznikami młynka kręcić Ale nie mogę sie doczekać moich Teraz mam już -3,5 ale to i tak mniej niż potrzebuję
Moglabys zamiescic tutaj zdjecie samych szkiel? Jestem ciekawa jak one wygladaja z kazdej strony

Cytat:
Napisane przez blue_eyes
Okularnik mniej aktrakcyjny??
Bardzo glupie pytanie.
Bardzo prosta odpowiedź.

Cytat:
Napisane przez silencio
A ja mam przyjaciela, ktory wogole interesuje sie wylacznie dziewczynami w okularach. Zreszta czasem sie z nim zgadzam - dobrze dobrane okulary dodaja czasem charakteru niezbyt ciekawej twarzy! No a piekna i tak trudno zeszpecic ;-)

A przy okazji - myslam, ze pytanie dotyczy facetow i chcialam wlasnie powiedziec, ze facet, za ktorym szaleje nosi okulary i jest duzo ciekawszy i bardziej atrakcyjny niz ten, ktory wyglada jak z okladki, ale nie ma "blysku w oku", chocby to byl blysk zza szkiel optycznych ;-)
Moj pierwszy facet, w ktorym bylam tak zakochana jak chyba jeszcze w nikim nigdy tez mial okulary, wszystko skonczylo sie wtedy jak on przestal je zakldac, bo wade mial dosc niską... w sumie nie wiem czy to wlasnie z tego powodu "czar prysł", ale obie te rzeczy dzialy sie w jednym czasie. Szkoda...bo okulary byly jego atrybutem...

Mnie w okularach wkurza tylko to jak na zdjeciu nie widac mojej twarzy, bo zaslania ją błysk ze szkieł

Co oznacza "silencio"?

Cytat:
Napisane przez icanfly
Szczerze mówiąc nienawidzę moich oczu i okularów, wada pogłębia mi się z roku na rok (najczęsciej poz zimie mam o 0.5 - 0.75 dioptrii więcej). Okulary mnie ograniczają nie mogę uprawiać niektórych sportów, które lubię, źle się czuję np. na basenie, bo bardzo mało widzę.. czuję się też nieatrakcyjna przez okulary :/// a do soczewek nigdy sie nie przekonam
Mialam jakis taki okres w swojej karierze z okularami ze podobnie patrzylam na to wszystko jak Ty, ale to mineło[na szczescie!] Poczytaj wypowiedzi dziewczyn w tym watku... W zasadzie dla wszystkich okulary sa atrybutem, moze czujesz sie nieatrakcyjna ze wzgledu na zle dobrane oprawki? Zmien cos i zmien nastawienie! Pozdrawiam

Cytat:
Napisane przez *Justynka*
Dziękuję wam dziewczyny! Trochę mnie pocieszyłyście. Niedługo będę mieć noweoprawki i zobaczymy co będzie dalej . Nadal mam jednak obawy takie o jakich wspomniała La Monica, może wynika to z tego, że jestem młodą osobą i bardzo zależy mi na atrakcyjnym wyglądzie.Ale narazie nie pozostaje mi nic innego, niż zaakceptować i polubić siebie..
Wszystkim nam zalezy na atrakcyjnym wygladzie, ale my z okularow potrafimy zrobic swietny użytek, sprobuj i Ty! Ja na brak zainteresowania nażekać nie moge, nawet wydaje mi sie ze jest to zainteresowanie za duze...;-)

Cytat:
Napisane przez RosesAreRed
Kiedys sie wstydzilam bo mam jedno szklo bardzo brube a drugie "normalne" tj. +3,5 i +0,5 pozniej jednak sie przyzwyczailam, wczoraj jednak "zgubilam" 1 szklo bo zalozylam okularki na splyw kajakowy pelny wywrotek, okularki byly w plecaku i 1 szkielko ucieklo z opraweczki (nie dziwie sie) tylko nie wiem jak sie wydostalo z plecaka Teraz jednak wstawie plastikowe, sa ciensze i lzejsze.
Ja za ta nigdy nie mialam skieł, od zawsze mialam plastiki, i tego doswiadczenia zmieniac nie mam zamiaru;-)



Ale się rozpisałam;D pozdrawiam i zycze dobrej nocy!
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 00:30   #408
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

gamaa ty sie naprawdę rozpisałaś
i muszę przyzać innym forumowiczką racje ze ci w okularkach ładnie (-j niz bez)

lubie takie posty

ps. mnie też wkurza ten błysk ale co zrobić?!
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 01:27   #409
aalutka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 1 411
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez gamaa
To wątek glównie dla Pań noszących okulary
Co robicie żeby mimo okularów byc bardziej atrkacyjnym? No bo... jak okulary no to makijaż mniej widoczny, nie każda fryzura pasuje, wieczny problem z doborem nowych oprawek etc. Wiem, że są teraz bardzo wymyślne oprawki oraz soczewki, ale ich pod uwage w tym watku nie bierzmy.
Ja okulary noszę bo sie do nich przyzwyczailam...
Wrzucajcie znanych, mniej znanych oraz swoje zdjecia w okularach.
Czy okulary na prawde psuja estetyke twarzy i lepsze są soczewki?
Ja noszę okulary tylko w szkole do czytania z dużych odległości... Ale wydaje mi się, że akurat nie psują mi twarzy zbytnio, nawet lubię się widzieć w tych okularach... A makijaż mi dodatkowo pomaga zaakceptować taki widok i jest OK... Niektórym okulary pasują... albo po prostu każdy musi znaleźć odpowiednie dla siebie... Wtedy wydaje mi się, że nie koniecznie można powiedzieć, że okularnik mniej atrakcyjny
__________________

aalutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-22, 09:31   #410
gamaa
Zakorzenienie
 
Avatar gamaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: (;
Wiadomości: 4 182
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

aprzybyla dziekuje a co do błysku.... "trzeba zmatowić szkła, tak okropnie i niezdrowo się świecą"...:P Moze znacie jakieś kremy? Moze siarkowa moc?:P a tak na serio... cóż... musi tak być...

Ale powiem Ci... dobrym rozwiazaniem jest robienie zdjec w dobrym sloncu, wtedy tego blysku nie ma, ale np. u mnie jest ten problem ze jak za dlugo patrze (nawet stojąc w cieniu) to po 3-4 sekundach oczy zaczynaja mi łzawić Mam z tym duzy problem... jak myslisz jakies krople i wizyta na ten temat u okulisty moglaby mi pomoc czy to zalezy juz od wrazliwosci moich oczu i nic nie da sie z tym zrobic?


aalutka witamy i dziekujemy za wypowiedz
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
gamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 09:45   #411
aprzybyla
Wtajemniczenie
 
Avatar aprzybyla
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 2 171
GG do aprzybyla
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez gamaa
aprzybyla dziekuje a co do błysku.... "trzeba zmatowić szkła, tak okropnie i niezdrowo się świecą"...:P Moze znacie jakieś kremy? Moze siarkowa moc?:P a tak na serio... cóż... musi tak być...

Ale powiem Ci... dobrym rozwiazaniem jest robienie zdjec w dobrym sloncu, wtedy tego blysku nie ma, ale np. u mnie jest ten problem ze jak za dlugo patrze (nawet stojąc w cieniu) to po 3-4 sekundach oczy zaczynaja mi łzawić Mam z tym duzy problem... jak myslisz jakies krople i wizyta na ten temat u okulisty moglaby mi pomoc czy to zalezy juz od wrazliwosci moich oczu i nic nie da sie z tym zrobic?


aalutka witamy i dziekujemy za wypowiedz
filtr na okularki ?!

a tak serio serio to zdjecia bez lampy, IMO, sa zbawieniem

co dołzawienia... hmmm.. może to jakas obniżona wrazliwość spojówki. Nie wiem czy trzeba z tym "lecieć do lekarza", ale może przy wizycie kontrolnej zapytać go o to. Na początek moze jakieś kropelki, albo przemycie wodą czystą (nie kranówa of corse!)

Mój TZ nosi okularki tylko z okazji "siedzenia na kompie", nie może patzreć na słońce , a w wyjądkowo słoneczne dni cierpi podobnie jak ty. Z tym jednak zbytnio nic nie robi, nosi czapi z daszkiem.

Radzić łatwo ale jesli czujesz że to coraz bardziej uciązliwe spytaj Pana Doktora - no albo pani doktor
__________________
Żonka
niespokojny duch... nielubiący nudy... teraz poświęcony rodzinie
BTW mów mi Agnieszka
aprzybyla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 10:12   #412
xcf
Raczkowanie
 
Avatar xcf
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 50
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

ja nosiłam okulary całe liceum i nie dawałam się przekonać do soczewek (na brak powodzenia nie narzekałam). nawet na studniówkę uparłam się iść w okularach pomimo że zdażało mi się nosić już wtedy soczewki, żeby coś widzieć jak jeździłam na snowboardzie od trzech lat noszę już tylko soczewki, jest mi po prostu wygodniej, i uwielbiam ciemne okulary. dzięki okularom został mi nawyk mocniejszego makijażu pozdrawiam okularnice
xcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 11:03   #413
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez gamaa
[B][I]

Widze, masz slabe informacje;-) Operacji laserowych wzroku dokonuje sie do -15 diopri ;-) Wiec wszystkie macie szanse;-)

Okaże się czy mam słabe informacje jak zapytam znajomej okulistki

EDIT: Własnie zadzwoniłam do znajomej(okulistki) i z ciekawości zapytałam i okazało się że wadę przy minusach można usuwac góra do -6 dioptrii. Więcej sie po prostu nie da.
To takie małe sprostowanie
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 11:31   #414
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Szkoda ze uzywanie soczewek jest kosztowne...
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 12:24   #415
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez blue _eyes
Szkoda ze uzywanie soczewek jest kosztowne...
Jak się chce mieć komfort to za wszystko trzeba zapłacic Niestety. A czym większa wada tym drozsze soczewki. Ja co 3 misiące zmieniam soczewy mniej więcej
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 15:04   #416
xcf
Raczkowanie
 
Avatar xcf
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 50
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

laserową korekcję krótkowzroczności w warszwie wykonują do - 10D.
nie wiem jakich soczewek używasz, jaswoje kupuje całymi pudełkami (po 6), wychodzi taniej. nie zauważyłam żeby cena zależała od mocy
xcf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 18:50   #417
La Monica
La Moderatoiure
 
Avatar La Monica
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 16 393
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez xcf
laserową korekcję krótkowzroczności w warszwie wykonują do - 10D.
nie wiem jakich soczewek używasz, jaswoje kupuje całymi pudełkami (po 6), wychodzi taniej. nie zauważyłam żeby cena zależała od mocy
To zdanie okulistki, nie moje. A jej raczej warto wierzyć, bo przecież nie kłamie.
No to wiadmomo że soczewki można kupowac zarówno na 1 misiąc , na 3, na pół roku i na rok.
Różni się cenowo. Moja kumpela ma -4 na obydwa plus atygmatyzm(dośc spory, ale nie pamiętam ile) i płaci na miesiąc ok.1000zł, na dodatek parę lat temu(3, 4?) sprowadzała soczewki z USA, bo u nas nie mieli do takiej dużej wady jak miała ona.
Ja za 3 misiące przy -1,5 płace ok80zł.
A, i jeszcze zależy jakiej są firmy.
__________________
Often people who criticize your life are the same people that don't know the price you paid to get to where you are today.
LC 66/100/2015
Instagram

Gotuję
La Monica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 19:04   #418
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez dalekowidz
KOBIETY NOSCIE OKULARY I POKAZUJCIE FOTKI
ależ bardzo proszę... to ja krecik (L: -4,5 i cylinder -1,75, P: -3,75 i cylinder -1,25) i wcale nie czuje sie zle w okularach :P

Edytowane przez Wisnia
Czas edycji: 2007-01-14 o 16:01
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 19:07   #419
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

Cytat:
Napisane przez xcf
laserową korekcję krótkowzroczności w warszwie wykonują do - 10D.
nie wiem jakich soczewek używasz, jaswoje kupuje całymi pudełkami (po 6), wychodzi taniej. nie zauważyłam żeby cena zależała od mocy
zalezy od mocy i od astygmatyzmu.
w skrajnych przypadkach do tej pory stosuje sie bardzo drogie i niewygodne w zakladaniu soczewki twarde.
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-22, 20:01   #420
blue _eyes
Zadomowienie
 
Avatar blue _eyes
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 430
Dot.: Okularnik mniej atrakcyjny?

No wlasnie, czy ktos z was ma astygmatyzm???
Ile placicie i od czego zalezy cena soczewek?
Ja mam ogolnie problem z doborem okularow, wszytskie sa duze :/
__________________





blue _eyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-04 14:00:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:52.