Czym to uzyskam ??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-12, 16:30   #1
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319

Czym to uzyskam ???


Witam. No to teraz może mi ktoś pomoże, bądź podpowie 21 będzie moja studniówka i makijaż mam sobie zrobić sama, jedynie kosmetyczka doczepki mi kępki rzęs w kącikach oczu. Ale potrzebuje jakiegoś pudru, bądź bazy rozświetlającej - cere mam raczej gładką, śniadą...czytałam wcześniej, że Revlon ma dobre bazy, ale jest tam kilka kolorów i nie wiem co dla mnie... + załączam fotkę efektu jaki mniej więcej chciałabym uzyskać . A teraz oczy... Lubię eksperymentować z czarną kredką i ciemnymi cieniami + również dodaję 3 fotki pożądanego efektu. Eyeliner, kredka, khol, cienie... Nie wiem co kupić i czym wykonać choćby coś podobnego i trwałego... Proszę o wszelkie podpowiedzi! Acha dołańczam jeszcze moją paszteciarską fotkę z września:P, przyznam, że troszkę inaczej wyglądam teraz Pozdrawiam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg james-king.jpg (63,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg arden2.jpg (61,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ayaran20281295cm.jpg (18,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg FG2293a.jpg (116,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image046.jpg (11,3 KB, 76 załadowań)
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:47   #2
Kaffulka
Raczkowanie
 
Avatar Kaffulka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jestem z Krainy Pięknego Zachodu Słońca!
Wiadomości: 451
Dot.: Czym to uzyskam ???

Ja poradzę ci jak malować oczy, zgoda?
Spójrz na obrazek w załączniku. Widzisz oczko.
Zaczynaj od cieni. Wybierz dwa kolory, przybliżone do siebie jakością. Ja zawsze wybieram beż i brąz . Tam gdzie widzisz stanowczo większy zarys ( na terenie powiek) pomaluj na brązowo. Byle by ten brąz nie był za mocny! ! !
Tam gdzie widzisz delikatniejszy zarys, oczy pomaluj na beżowo ( nie może być za jasny). Rzęsy wymaluj pogrubiającym i wydłużającym tuszem. Ale uważaj , aby na skutek długiego i ciągłego malowania rzęs nie powstały na nich grudki i tym bardziej aby się nie posklejały, bo w tedy to byłby już totalny bezsens!
Brwi ładnie wydepiluj. Myślę że nie powinnaś za dużo eksperymenotwać z makijażem. Jesteś bardzo ładną dziewczyną. A zapomniałam!
Użyj czarnej lub brązowej kredki, jaką bardziej lubisz. Ja zawsze używam czarnej.
Powodzenia, miłej zabawy!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif eye%20make-up.gif (29,2 KB, 23 załadowań)
__________________
"Gorące jest me Ciało,
Dla Ciebie oszalało.
Już nie wiem co się dzieje,
Ty dajesz mi nadzieję.
Że się może spotkamy,
I też porozmawiamy"



Kaffulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:55   #3
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Czym to uzyskam ???

Dzięki za podpowiedź Myślę, że z umalowaniem bym sobie poradziła, ale mam problem z dobraniem odpowiednich kosmetyków... odcieni itp... Brwi pozostawię takie, jakie mam, podoba mi się ich kształt A czy jestem ładna to nie wiem , raczej dziecinnie wyglądam hehe...
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 16:58   #4
Kaffulka
Raczkowanie
 
Avatar Kaffulka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Jestem z Krainy Pięknego Zachodu Słońca!
Wiadomości: 451
Dot.: Czym to uzyskam ???

Jakiego koloru masz kreację?
__________________
"Gorące jest me Ciało,
Dla Ciebie oszalało.
Już nie wiem co się dzieje,
Ty dajesz mi nadzieję.
Że się może spotkamy,
I też porozmawiamy"



Kaffulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 17:08   #5
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Czym to uzyskam ???

Kreacja czarna - czarna spodnica + czarny gorset z duza iloscia swiecacych cekinow ( zamierzam zamiescic tutaj moja fotke w kreacji, ale narazie nie mam aparatu), do tego zlote dodatki ze zrebrnymi cyrkoniami. Aktualnie jestem farbowana blondynka, ale we wtorek wracam do swojego kolorku - brunetka
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-12, 20:50   #6
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Czym to uzyskam ???

Hmm dalej czekam na jakieś propozycje kosmetyków z Waszej strony , chyba poświęce się i zainwestuje trochę kaski w coś konkretnego, ale nie do przesady z $ . A może doradzicie mi jakąś czarną kredkę miekką i zarazem nierozmazującą się lub dobry liner do oczu?
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 00:42   #7
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Czym to uzyskam ???

Z tego co się orientuję, to Revlon ma fajny ten "rozświetlacz" i mogłabyś uzyskać podobny efekt do tego ze zdjęć ..albo Maybellin ma chyba jakiś nowy puder rozświetlający mocno.. coś tak czytałam na wizażu
Po za tym: skoro będziesz na czarno, to może cienie powinny być jakieś (mocno) błyszczące? (Bo w końcu to studniówka ) Np. Bourjois Suivez Mon Regard? Sama mam taki brąz z niewielką nutką brudnego różu i błyszczy się bosssko Albo IsaDora, ma taka fajną paletkę 4 cieni, brązowych z brokatem fajnym..
I jeśli już to khola, nie kredkę bo khol się długooo trzyma na oku, a kredki niektóre mają tendencję do znikania
Pozdrawiam
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-13, 01:09   #8
syla-78
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 546
Dot.: Czym to uzyskam ???

Z kredek polecam Rimmel ( ok. 16 zł) mnie trzyma się cały dzień, jeżeli chodzi o eyliner, to ja jestem zadowolona z Constanse Caroll, ma fajny cienki pędzelek i kosztuje ok. 10 zł, to jedyna rzecz tej firmy którą uznaję, trzyma się aż do zmycia i jest lepsza wg mnie oczywiście od Loreala. Polecam Ci również bazę po cienie Art Deco, ok.36 zł, jak dla mnie jest genialna, cienie trzymają mi się nawet dobę ( sprawdziłąm)Miałam też bazę po cienie Lumene, cena podobna, wizażanki bardzo ją chwalą na kwc a dla mnie była beznadziejna, nic nie dawała. Używając bazy nałóż niewielką ilość na czystą i suchą powiekę ( bez kremu),chwilę poczekaj, nie pudruj. nakłądaj cienie. Cienie możesz kupić Inglota, mają dużo kolorów, są niedrogie, a z bazą będą nie do zdarcia.Co do rozświetlaczy to sama szukam jakiegoś fajnenego j i niedrogiego. Gdyby Ci się nie udało kupic bazy pod cienie to, nie nakłądaj kremu na powiekę, chyba, że jakiś bardzo lekki, nałóż trochę podładu, a póżniej przypudruj. Co prawda to nie to samo co baza, ale też nie jest źle. Pozdraiwam i życzę udanej zabawy!
syla-78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 05:44   #9
Paulyna
Zakorzenienie
 
Avatar Paulyna
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 9 319
Dot.: Czym to uzyskam ???

Dzieki wielkie za odzew Chyba zdecyduje sie na baze Revlonu. Ogolnie nie lubie sie pudrowac, bo mam dobra cere, ze nie jest to konieczne. Mysliscie, ze sama baza wystarczy aby cienie trzymala sie dlugo? A jesli chodzi o khol to wiem, ze dluzej sie trzyma i wyglada fajnie, ale niestety ciezko go dostac, na allegro nie ma, a Pani, ktora sie zajmowala jego sprzedaza przebywa obecnie w Egipcie(prawdopodobnie) .... Szkoda, szkoda... No nic, ale postaram sie cos wydumac Pozdrawiam
Paulyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-13, 06:12   #10
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Czym to uzyskam ???

Do rozświetlenia cery polecam: Revlon Skinlights, Maybelline Shimmer Powder (w puszku, na prawdę wyraźny efekt, ale nie zawiera chamskiego brokatu, nadaje sie też do ciała) lub Max Factor Shimmer Panstick nr 001.
Kreski na oczach najlepiej zrobić eyelinerem - najtrwalszy efekt np Inglot. Z kredek polecam Yves Rocher. Ale najlepiej jakbyś zdobyła ten khol=) Bardzo trwałe cienie są z Revlonu 12h ColorStay. Jakie byś nie kupiła to na bazę Art Deco, Lumene czy Isa Dora będą Ci sie długo trzymać. Polecam. I miłej zabawy przede wszytskim =)
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:59.