Gdzie nad morze? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-05-08, 15:18   #1
chocolate_dream
Raczkowanie
 
Avatar chocolate_dream
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 77

Gdzie nad morze?


Hej, szukam opinii na temat miejscowości nad naszym morzem . Wymagania:
- nie wiocha zabita dechami, ale też nie ogromne miasto
- żeby nie było meeega tłumów (chociaż wybieramy się w czerwcu, więc liczę na to, że wszędzie będzie ok w tej kwestii)
- dobre jedzenie, duży wybór miejsc na obiad
- przydałby się jakiś większy tani sklep, market
- knajpki, puby, jakieś miejsca gdzie wieczorem można iść na piwo (przy dobrej muzyce, szantach itp.)


- ładna, czysta plaża
- atrakcje w przypadku niepogody
- coś do zwiedzenia
- przyroda! las itp.. gdzieś gdzie można iść na spacer.


Wszystkie te kryteria spełnia HEL, który jest moim rajem na ziemi, jednak chciałabym spróbować czegoś nowego . Dlatego też szczególnie poszukuję miejsc, które chociaż trochę są podobne. Pozdrawiam
chocolate_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-08, 23:24   #2
201605301111
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 9 885
Dot.: Gdzie nad morze?

Mierzeja Wislana
201605301111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 11:28   #3
chocolate_dream
Raczkowanie
 
Avatar chocolate_dream
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 77
Dot.: Gdzie nad morze?

O, dzięki. Przyznaję, że myślałam o Krynicy Morskiej, czytałam sporo dobrych opinii o tym miejscu .
chocolate_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 11:51   #4
Kocimiuntka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie nad morze?

Podepnę się po temat i zapytam jak wygląda sprawa z Trójmiastem? Pobieżnie przejrzałam ofertę na xxx (jak dotąd mnie nie zawiedli w kwestii wyszukiwania noclegow :P), ale chciałabym poznać opinie na temat hoteli w 3city, zwłaszcza Sopocie. I przy okazji ciekawi mnie jak wygląda baza imprezowa w Sopocie

Z góry dzięki!

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-05-27 o 22:51 Powód: Reklama.
Kocimiuntka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 10:55   #5
trams
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 90
Dot.: Gdzie nad morze?

W Sopocie jest świetnie ! Nie dość,że plaże bardzo ładne to na miejscu jest tyle atrakcji,ze nie można się nudzić. Mozna sobie świetnie zorganizować czas. My w tym roku tam jedziemy . Zorganizowaliśmy sobie wypad na openera z pobytem w Sopocie:
1 tydzien opener
2 tydzień leniuszenie sie w Sopocie.

W sieci mozesz znaleźć w miarę niedrogie apartamenty w mieście. xxx

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-08-30 o 20:57 Powód: reklama
trams jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-17, 14:36   #6
milosniczka_psow
Przyczajenie
 
Avatar milosniczka_psow
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Gdzie nad morze?

a może Krynica Morska? Jest to średniej wielkości miasto, w czerwcu nie powinno być dużo ludzi. Jak nie pogoda to można zatrzymać się np w continentalu mają tam bilardy nie bilardy a ostatnio też wybudowali aquapark i z tego co mi wiadomo Ci co są zameldowaniu to korzystają za darmo
milosniczka_psow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-19, 09:31   #7
Frezja4455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 21
Dot.: Gdzie nad morze?

Kilka lat temu byłam w Mielnie, duzo rodzin z dziecmi, mieszkalismy poza "centrum" ale piechotka bylo tylko 10 min, wiec cicho i spokojnie, na głownej ulicy dośc sporo straganów, lunapark. Plaża tez byla ok, tylko tak jak mówie to bylo jakies 5 lat temu..
Frezja4455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-05-19, 20:12   #8
chocolate_dream
Raczkowanie
 
Avatar chocolate_dream
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 77
Dot.: Gdzie nad morze?

Mielno mi się nie podobało, za głośno, takie miejsce typowo imprezowe. Nie moje klimaty, ale dziękuję za opinię
chocolate_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-24, 13:07   #9
Madziuula993
StrongHeart25
 
Avatar Madziuula993
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Chrzanów, Małopolska
Wiadomości: 59
Question Dot.: Gdzie nad morze?

Hej podpinam się !
I gdzie wybrałaś ??

A moje pytanie jest takie, że w tym roku planujemy z narzyczonym wakacje nad morzem, tak samo jak w tamtym roku. Tylko jest jedno ale Byliśmy w Karwi,bardzo fajna wioska, cicha spokojna, plaza spkojna( teraz na kazdej plazy jest tłok ) podobało nam się, mojemu bardzo. Ale, to ale jest ode mnie, nie wiem może jestem wybrednam albo coś, no ale jesteśmy młodzi. Ja bym chciała nie mówie żeby imprezować do rana, ale żeby coś sie działo. Więc szukam takiej miejscowości gdzie po godzinie 21,22 w centrum nie robi się cisza.Tylko tętni zyciem, od straganów z jedzenim, po knajpki, lodziarnie, małe restauracyjki, gdzie na ulicach jest muzyka, coś się dzieje. Pamiętam jak kiedyś z rodzicami byłam w Międzyzdrojach i we Władysławowie to tak tam było, fajnie. Ulicami jezdził autobus reklamował sklep butik no ale grała z niego muzyka dziewczyny z pomponami w rękach on był bez dachu mozna było wsiąść i sie przejechać i to dawalo fajny klimat. I zawsze marzyło mi się żeby z moim lubym byc w takiej miejscowości gdzie się coś dzieje, żebyśmy mogli wieczorem wyjść na piwko i deser posiedzieć posłuchać muzyki, pochodzić i takie tam... wiecie o co mi chodzi. Nie chce wioski typowej dla rodzin z dziećmi i dla osób starszych bo karwia do takich należy.

Wpadło mi w oko własnie Władysławowo, Pobierowo słyszałam że fajnie też jest i gdzie jeszcze jest tak fajnie ?? Tylko nie mielno to jest miejscowosc z samymi klubami i dystkotekami az tak imprezować nie mamy zamiaru ....

Przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne

Planujemy jechać w srodku sezonu akurat tak nam urlop wypada najwygodniej.
__________________
Tak nagle się poznali. Tak przypadkowo. Przez przypadek porozmawiali trochę dłużej i dłużej. Tak nagle stali się dla siebie najważniejszymi ludźmi na świecie. Zupełnie przez przypadek

aktualnie:http://trzy-piksele.blogspot.com/

starocie
www.photoblog.pl/madziuula93
Madziuula993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 10:32   #10
chocolate_dream
Raczkowanie
 
Avatar chocolate_dream
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 77
Dot.: Gdzie nad morze?

Cytat:
Napisane przez Madziuula993 Pokaż wiadomość
Hej podpinam się !
I gdzie wybrałaś ??

A moje pytanie jest takie, że w tym roku planujemy z narzyczonym wakacje nad morzem, tak samo jak w tamtym roku. Tylko jest jedno ale Byliśmy w Karwi,bardzo fajna wioska, cicha spokojna, plaza spkojna( teraz na kazdej plazy jest tłok ) podobało nam się, mojemu bardzo. Ale, to ale jest ode mnie, nie wiem może jestem wybrednam albo coś, no ale jesteśmy młodzi. Ja bym chciała nie mówie żeby imprezować do rana, ale żeby coś sie działo. Więc szukam takiej miejscowości gdzie po godzinie 21,22 w centrum nie robi się cisza.Tylko tętni zyciem, od straganów z jedzenim, po knajpki, lodziarnie, małe restauracyjki, gdzie na ulicach jest muzyka, coś się dzieje. Pamiętam jak kiedyś z rodzicami byłam w Międzyzdrojach i we Władysławowie to tak tam było, fajnie. Ulicami jezdził autobus reklamował sklep butik no ale grała z niego muzyka dziewczyny z pomponami w rękach on był bez dachu mozna było wsiąść i sie przejechać i to dawalo fajny klimat. I zawsze marzyło mi się żeby z moim lubym byc w takiej miejscowości gdzie się coś dzieje, żebyśmy mogli wieczorem wyjść na piwko i deser posiedzieć posłuchać muzyki, pochodzić i takie tam... wiecie o co mi chodzi. Nie chce wioski typowej dla rodzin z dziećmi i dla osób starszych bo karwia do takich należy.

Wpadło mi w oko własnie Władysławowo, Pobierowo słyszałam że fajnie też jest i gdzie jeszcze jest tak fajnie ?? Tylko nie mielno to jest miejscowosc z samymi klubami i dystkotekami az tak imprezować nie mamy zamiaru ....

Przepraszam za błędy stylistyczne i ortograficzne

Planujemy jechać w srodku sezonu akurat tak nam urlop wypada najwygodniej.


Nie wybrałam jeszcze, jedziemy dopiero we wrześniu Możliwe, że jednak wybierzemy większe miasto, bo marzy nam się zwiedzić Gdańsk... Jest też opcja Krynicy.
Ja Tobie polecam właśnie Hel! Wieczorem było jakieś karaoke, tańce, muzyka... można było posiedzieć przy piwku, kupić gofra, przejść się piękną, kolorową główną ulicą. Z tym, że to zaczęło się dopiero koło 27/28 czerwca, gdy zaczęło przyjeżdżać więcej turystów, wcześniej było dość cicho.
chocolate_dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-18, 21:02   #11
maryska80
Raczkowanie
 
Avatar maryska80
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 238
Dot.: Gdzie nad morze?

Tylko nie Krynica!! Może kilka lat temu była tam cisza i spokój ale dziś to miejsce gdzie jest jeden wieli tłum ludzi!! O wiele lepiej jest zamieszkać gdzieś indziej na Mierzei i po prostu do Krynicy przyjechać na jeden dzień.
__________________


Bo jeszcze nie pora na tych
Co przed złem uciekają
maryska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-10-27, 13:38   #12
wordss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie nad morze?

W krynicy morskiej na bank nie wypoczniesz!! Tam są tłumy! Tak samo jak w Darłówku... Zależy też czego szukasz, ale domyślam się, że ciszy i odpoczynku. My od kilku lat jeździmy do Dziwnowa i za rok też się tam wybieram. Bardzo mi się spodobało, piękne miasto, spokojne, morze blisko. No już bym chciała tam być....
wordss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-15, 11:40   #13
100club
Raczkowanie
 
Avatar 100club
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 107
Dot.: Gdzie nad morze?

Proszę o poradę. Sylwester nad morzem - jakie miasto polecacie? Może jakieś sprawdzone miejsce, gdzie można fajnie spędzić czas.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
100club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-16, 09:42   #14
wordss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie nad morze?

Cytat:
Napisane przez 100club Pokaż wiadomość
Proszę o poradę. Sylwester nad morzem - jakie miasto polecacie? Może jakieś sprawdzone miejsce, gdzie można fajnie spędzić czas.


Nie wiem czy nie za późno szukasz.... ja ostatnio szukałam w Zakopanym i powiem Ci, że już nie ma praktycznie nic wolnego.... Jak poszukasz po pokojach gościnnych np. xxx to pewnie coś znajdziesz. Niestety planowanie sylwestra trzeba zacząć już końcem wakacji...

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-11-23 o 08:19 Powód: link
wordss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-17, 11:19   #15
maryska80
Raczkowanie
 
Avatar maryska80
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 238
Dot.: Gdzie nad morze?

Cytat:
Napisane przez wordss Pokaż wiadomość
Nie wiem czy nie za późno szukasz.... ja ostatnio szukałam w Zakopanym i powiem Ci, że już nie ma praktycznie nic wolnego.... Jak poszukasz po pokojach gościnnych np. xxx to pewnie coś znajdziesz. Niestety planowanie sylwestra trzeba zacząć już końcem wakacji...

oj chyba nie do końca. Jest teraz bardzo dożo "reklam" z ofertami różnych hoteli, ośrodków itp. Pytanie tylko o jaką pulę pieniędzy ci chodzi, bo tego typu impreza w ośrodku czy hotelu to już niemały wydatek.
__________________


Bo jeszcze nie pora na tych
Co przed złem uciekają

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-11-23 o 08:19
maryska80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-12-19, 15:59   #16
EmanuelaGD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie nad morze?

Jeśli chcesz się dobrze pobawić i powdychać świeże powietrze to polecam Ci pobyt w Gdyni . Ja zakochałam się w tym mieście, w spokojnej plaży i nocnych imprezach. jeżdżę często. Mogę polecić Ci stronę xxx na której znajdziesz tanie noclegi

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2016-12-20 o 11:13 Powód: link
EmanuelaGD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 09:20   #17
Chmureczka007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie nad morze?

My byliśmy dwa lata temu w dąbkach. Typowe turystyczne miasteczko, bardziej dla rodzin z dziećmi niż do poimprezowania. Bylibyśmy w hotelu z wyżywieniem, więc do końca się nie orientuję w ilości i jakości knajp. Polecam to miejsce jeśli komuś zależy na spokoju, bo jeśli szuka wieczornej rozrywki, to niech omija szerokim łukiem
Chmureczka007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-03, 21:58   #18
aalicia88
Przyczajenie
 
Avatar aalicia88
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 8
Dot.: Gdzie nad morze?

Polecam Władysławowo. Byłam i bardzo mi się podobało. Nie lubię tłoku, a tam nie ma aż tylu ludzi co w Łebie czy Sopocie.
aalicia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-04, 14:21   #19
nuka12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie nad morze?

Cytat:
Napisane przez chocolate_dream Pokaż wiadomość
O, dzięki. Przyznaję, że myślałam o Krynicy Morskiej, czytałam sporo dobrych opinii o tym miejscu .
Tam za dużo ludzi, hałas, a na plaży nie ma gdzie palca wsadzić nie mówiąc już o w miarę swobodnym rozłożeniu się. Kąty Rybackie są optymalne. A jak chcesz do Krynicy, to z Kątów masz 8-10 minut autem.
nuka12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-04, 13:50   #20
hoian
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 49
Dot.: Gdzie nad morze?

chyba tak się nie da... nie mozna mieć wszystkiego. wydaje mi się, że nie jest to możliwe żeby znaleźć taka miejscowość, żeby było dosyć spokojnie, ale też co robić późnym wieczorem. znam wybrzeże dosyć dobrze, praktycznie w każdej jest przynjamniej jeden punkt otwarty dłużej, ale obowiam się, że klimat, o który Co chodzi jest jeszcze poza zasięgiem polskich miejscowości nadmorskich...
rośnie, i to bardzo, ilość kameralnych miejsc, które nastawiają się na aktywny wypoczynek czy też wypoczynek troszkę inny niż taki standardowy, powstają obiekty gdzie można nie tylko jeżdzić na rowerze, ale zapisać się na jakieś warsztaty itp., czy wynając kwaterę z namiastką spa, bez wielkich basenów i zatłoczonych kabin, ale one są zwykle oddalone od centrów, żeby goście mieli więcej spokoju. może warto na przykład podzielić wyjazd na dwie części? trochę spędzić w miejscowości rozrywkowej i się pobawić, a poźniej przenieść się w pokojniejsze miejsce i wyczilować?
hoian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 11:53   #21
Ardana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 15
Dot.: Gdzie nad morze?

Świnoujście polecam. Fajna miejscówka, lubię tam jeździć.
Ardana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 13:09   #22
miszczyni89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 22
Dot.: Gdzie nad morze?

ja w tym roku też obieram kierunek morze, urlop we wrześniu więc już teraz się rozglądam za miejscówką do rezerwacji
miszczyni89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-21, 15:28   #23
JoassiaM
Przyczajenie
 
Avatar JoassiaM
 
Zarejestrowany: 2017-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 13
Dot.: Gdzie nad morze?

A może Dębki ? Bardzo fajne turystyczne miasto nad morzem, ludzi w sam raz i atrakcji też. Z większych miast mogę polecić Sopot , uwielbiam tam wracać. Dębki jednak to świetny pomysł.
__________________
Carpe Diem!
JoassiaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-14, 11:41   #24
turysta0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 11
Dot.: Gdzie nad morze?

Chłapowo też może być dobrym pomysłem, wieś w pobliżu Władysławowa z szeroką plażą.
turysta0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-27, 12:45   #25
justka89
Zakorzenienie
 
Avatar justka89
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 20 140
GG do justka89
Dot.: Gdzie nad morze?

Mrzeżyno

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
08.06.2016 r. Kierowca
24.06.2016 r. Nauczyciel kontraktowy
03.09.2016 r.
04.01.2019 r.
13.06.2020 r.

Pisząc z telefonu nie mam opcji cytowania. Jeżeli przekręcę jakiś nick to przepraszam.
justka89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-12-17, 20:29   #26
topole
Raczkowanie
 
Avatar topole
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 79
Dot.: Gdzie nad morze?

od lat Kołobrzeg albo Gdynia
topole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-09, 10:41   #27
yenneferven
Raczkowanie
 
Avatar yenneferven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 31
Dot.: Gdzie nad morze?

Cytat:
Napisane przez topole Pokaż wiadomość
od lat Kołobrzeg albo Gdynia
Gdynia jest świetna Piękna plaża, klify na Orłowie, nie ma problemu, żeby zjeść coś dobrego i nie trzeba polegać na kiepskich barach nadmorskich. Nawet bym poweidziała, że gastronomicznie najlepiej rozwinięta z Trójmiasta.
yenneferven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 11:02   #28
natka444
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-07
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie nad morze?

Hej, a był ktoś może w nadmorskim xxx w Gdyni? Z tego co widziałam, wygląda bardzo dobrze i jest minutę od pięknej plaży, więc chciałam się wybrać tam z koleżanką. Czy warto?

---------- Dopisano o 10:02 ---------- Poprzedni post napisano o 09:57 ----------

Cytat:
Napisane przez yenneferven Pokaż wiadomość
Gdynia jest świetna Piękna plaża, klify na Orłowie, nie ma problemu, żeby zjeść coś dobrego i nie trzeba polegać na kiepskich barach nadmorskich. Nawet bym poweidziała, że gastronomicznie najlepiej rozwinięta z Trójmiasta.
Prawda, Gdynia ma świetne restauracje

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-08-14 o 12:47 Powód: link
natka444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-14, 12:49   #29
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Gdzie nad morze?

Są lepiej położone hotele np. Mercure Hotel Gdynia ( 3 gwiazdki ) czy Courtyard by Marriott Gdynia Waterfront ( 4 gwiazdki ) za podobne pieniądze. Ten drugi jest naprawdę super, nowiutki, elegancki.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 18:56   #30
Tepsa
Zakorzenienie
 
Avatar Tepsa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 15 988
Dot.: Gdzie nad morze?

Cytat:
Napisane przez yenneferven Pokaż wiadomość
Gdynia jest świetna Piękna plaża, klify na Orłowie, nie ma problemu, żeby zjeść coś dobrego i nie trzeba polegać na kiepskich barach nadmorskich. Nawet bym poweidziała, że gastronomicznie najlepiej rozwinięta z Trójmiasta.
Gdynia ma fajną plaże w okolicy portu, niedaleko jest Rewa bardzo spokojna i klimatyczna miejscowość co by uciec od zgiełku ogromnego miasta
__________________
Mój blog, mój świat KLIK
Tepsa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 21:39:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:16.