SPA pomoc - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-11-19, 08:38   #1
marek27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1

SPA pomoc


Witam serdecznie!

Mam pewną dla mnie dużą prośbę. Chciałbym zabrać narzeczoną na weekend do fajnego, klimatycznego hotelu SPA. Nie musi być to ogromny hotel z zabiegami od rana do nocy. Chodzi o to, żeby był ładny pokój (taki, aby móc spokojnie zapalić kilka podgrzewaczy, otworzyć winko i sobie posiedzieć wieczorem); opcja wykupienia zabiegów kosmetycznych (masaży i różnych dziwnych zabiegów twarzy, rąk czy stóp). Ważne, żeby hotel był sprawdzony, była możliwość wykupienia zabiegu na miejscu, bez konieczności wcześniejszej rezerwacji telefonicznej itp. Dodatkowo zależy mi na ładnej okolicy, aby można było wyjść na spacer coś pozwiedzać (okolica to może być ładny rynek, ładny deptak, mała miejscowość, średnie miasto itp.). I tutaj mam ogromną prośbę do użytkowniczek (wiem, że narzeczona często odwiedza to forum, dlatego tez potajemnie założyłem dzisiaj konto licząc na pomoc) .Ktoś może coś polecić w odległości do 300km od Krakowa?? Będę baaardzo wdzięczny za pomoc.

Pozdrawiam
marek27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-05, 14:38   #2
gossiawu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 19
Dot.: SPA pomoc

Marku zobacz hotel Piramida w Tychach. Średnie miasto, hotel nad samym jeziorem, więc będziecie mieli mnóstwo okazji na romantyczne spacerki.
gossiawu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 11:22   #3
Frezja4455
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 21
Dot.: SPA pomoc

A moze hotel Sommer Residence kolo Kluczborka? Znajomi byli i baaardzo sobie chwalili
Frezja4455 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-17, 15:32   #4
AniaFrania123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 1
Dot.: SPA pomoc

Polecam Spa na Mazurach ( http://eszron.pl/hotel-spa-dla-kazdego/) . Byłam już nie raz
AniaFrania123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-25, 11:15   #5
klaudia4321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2
Dot.: SPA pomoc

Jeśli chcesz spędzić romantyczny pobyt w zacisznym i eleganckim hotelu to fajny jest Pałac Lacon (Kazimierza Wielka) Byłam na pakiecie w którym mieliśmy z mężem apartament z szampanem, zapalonymi swiecami... pięknie bylo! a do tego mają naprawdę super SPA (tanio, a dobrze).. jedziemy tam jeszcze w te wakacje

pozdrawiam,

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2018-09-25 o 09:28 Powód: xxx
klaudia4321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-25 11:15:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:38.