Gdzie w Bieszczady - proszę o radę - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-07-26, 07:50   #1
fozabel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2

Gdzie w Bieszczady - proszę o radę


Serdecznie Witam
Nareszcie mam nadzieję na jakiś urlop. Niestety nie mogę za bardzo nic zaplanować, bo w każdej chwili może się cos zmienić. Dlatego wybieram kierunek: Bieszczady, gdyż słyszałam, iż można tam na miejscu z łatwością trafić na noclegi. Zaczęłam jednak przeglądać Internet i gdzie nie zadzwonię, to wszystko już pozajmowane. Dlategogo mam dwa pytania: czy polecacie sczzególnie jakieś miejsca w Bieszczadach , głownie pod kątem wakacji z fotografią, ale również z dostępem do wody A może macie jakieś doświadczenia, miejsca w których bezpiecznie można przenocować? Jade z Mamą i Chrześnicą i bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Ostatnio ktoś bardzo narzekał na Bieszczady, na tamtejszych ludzi i windowanie cen gorzej niż w Zakopanym. macie jakieś doświadczenia?
fozabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 12:19   #2
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Ja po raz drugi wybieram sie z rodzina do Polanczyka nad Zalewem Solinskim. My mamy kwaterunek na osrodku AZS, ale ztego co wiem mozna tez sie tam rozbic namiotem, gydz domek kosztuje za dobe gdzies kolo 90 zl :| A jelsi jedziecie we trzy to zupelnie sie to nie oplaca. I w sumie to tyle wiem, jeszcze z tego co slyszalam to fajna jest Wetlina, Cisna.
Moze ta strona ci sie jakos przyda, ja zawsze od nich jezdzilam na obozy : http://www.naturatour.pl/gory.php
Zycze powodzenia w poszukiwaniach i milego urlopu
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 12:32   #3
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Moi rodzice niedawno wrócili z Polańczyka, byli na turnusie rehabilitacyjnym z niepełnosprawną siostrą i gdyby nie samochód to nie mieliby co robić. Nudy. Ile można siedzieć nad wodą, pływać statkiem po Solinie??
Radzili sobie jak mogli, wycieczki dookoła Soliny, szlakiem cerkiewek, nawet dotarli na Werlas wertepiastą drogą i autko przeżyło Kilka razy na Słowację.

Również Polecam Wetlinę, ludzie bardzo mili i przyjazni, jest kilka knajpek gdzie można dobrze zjesc (polecam Chatę Wędrowca). No i cisza, można odpocząć od zgiełku

Miło można spędzić dzień nad Solinką przy drodze z Dołżycy do Terki, droga baardzo wertepiasta ale przejezdna i cisza, dookoła żywej duszy

Ceny - my za pokój 2-osobowy bez łazienki płaciliśmy 25zł/osobę (bez wyżywienia), fakt w Zakopcu za tą cenę miałabym pokój z łazienką.
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 14:24   #4
Miska82
Raczkowanie
 
Avatar Miska82
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Rzeszów :)
Wiadomości: 67
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Wetlina, Cisna, Ustrzyki Górne. Z reguły jeżdzimy pod namiot, ale na miejscu nie ma też problemu ze znalezieniem noclegu u kogoś prywatnie. Co kawałek ktoś oferuje nocleg za naprawdę małe pieniądze
Miska82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 16:48   #5
mala77
Zakorzenienie
 
Avatar mala77
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 096
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Cytat:
Napisane przez Miska82
Wetlina, Cisna, Ustrzyki Górne. Z reguły jeżdzimy pod namiot, ale na miejscu nie ma też problemu ze znalezieniem noclegu u kogoś prywatnie. Co kawałek ktoś oferuje nocleg za naprawdę małe pieniądze
zdecydowanie sie zgadzam. a zwłaszcza Wetlinka /wejścia na połoniny, piękne widoki/ z noclegie nie powinno byc problemow.
byłam też ostatnio w tzw. Worku Bieszczadzkim /to na samym końcy tego końca Polski/ i było super, zwłaszcza że szlak nie jest trudny i prowadzi po granicy z Ukrainą. I można grób Hrabiny zobaczyć
__________________
Kuba
Karol
'Nie dręcz przyjaciela. Na dłużej ci starczy.' - Radek Dekiel
mala77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-26, 17:01   #6
Hanka20
Zakorzenienie
 
Avatar Hanka20
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 8 972
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

bylam w Bieszczadach dwa lata temu razem z grupa 10 kumpeli nocowalysmy co dwa dni w innej miejscowosci: zaczelysmy od Ustrzyk Górnych, gdzie spalysmy w najzwyklejszej stodole cena za taki nocleg to 4zł hehe. z Ustrzyk jest wiele punktów wypadowych w bieszczadzkie połoniny. potem pojechalysmy do Wetliny, gdzie wynajełysmy domek, tam utargowalysmy po 6zł za łóżko. pod prysznic podkradalysmy sie do miejscowego schroniska klimat Wetliny bardzo przyjazny, fajne knajpki itd. na koniec przeszlysmy sie górami z wielgachnymi plecakami do Cisnej, gdzie spałysmy juz w normalnych warunkach(schronisko). tam nocleg to koszt ok. 11zł
ogólnie Bieszczady wspominam bardzo mile, jeszcze nigdy nie objadlam sie takimi jagodami i nie chodzilam po tak czystej, prawie nie skażonej przyrodzie. super!
__________________
"Są rzeczy na tym świecie zbyt piękne, aby podziwiać je samemu. Zbyt cudowne, aby się nimi nie dzielić z innymi"

Nasz Filipek jest z nami od 19.04
Hanka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-27, 09:14   #7
fozabel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Serdecznie dziękuję wszystkim za wypowiedzi i podpowiedzi
Z uwagą śledze i sporządzam trasę wycieczki. Bardzo mi przeszkadzała świadomość, że nie mam nic zarezerwowanego, ale uspokajam się czytając Wasze posty i liczę że znajdę coś na miejscu.
Mam jeszcze takie pytanie, które trasy są ładne, widokowe, ale nie wymagające rewelacyjnej kondycji, tak aby moja Mama mogła coś zobaczyć, a ona raczej ostro w górę nie da rady
fozabel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-07-27, 09:21   #8
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

uuu z takimi trasami to cięzko w Bieszczadach, w większości są ostre podejścia pod górę, dopiero na samej górze idzie się połoninami po w miare prostym terenie, jak będę w domu to zerkne na mape, może coś się znajdzie łagodnego

A nocleg radzę zarezerwować wcześniej, byłan w Wetlinie w długi czerwcowy weekend i wszystko było pozajmowane, staliśmi z właścicielką domku przed domem i rozmawialiśmy to co chwilka ktoś podjeżdżał z zapytaniem czy są wolne noclegi. A teraz jest sezon, więc może być cięzko z noclegiem
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 15:25   #9
jucha
Wtajemniczenie
 
Avatar jucha
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 2 191
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Tak sobie czytam Wasze wypowiedzi i zastanawiam się czy oby nie wyskoczyć z moim narzeczonym w Bieszczady na weekend majowy?
Na razie nic nie planujemy, rozpoczęliśmy budowę, za rok ślub, no i w lipcu zaplanowany już mamy urlop w Egipcie – więc wydatków sporo. A kilka dni w Bieszczadach za niewielkie pieniążki może okazać się naprawdę udanym wyjazdem.
Tylko doradźcie proszę, czy jadąc w ciemno znajdziemy jakieś przyzwoite noclegi na kilka dni? Niestety nie możemy zaplanować dokładnie, dlatego rezerwacja z wyprzedzeniem w tym wypadku nie zda egzaminu.
Aha i gdzie się kierować? najlepiej gdzieś blisko Soliny czy niekoniecznie? Wszędzie da się podjechać autkiem (mam na myśli odległości między miejscowościami)?
Z góry dziękuję za wszystkie wskazówki
jucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-16, 20:41   #10
Misia.m
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 195
GG do Misia.m
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Solina jest dość daleko od gór, głównych szlaków,ale zalew jest piękny,nie trzeba jechać do Włoch ,żeby zobaczyć śródziemnomorski kolor wody.

.Ja mieszkałam niedaleko Cisnej, w Lisznej.
Ale, Jeżeli macie samochód , to możecie podjechać przecież wszędzie na początek trasy.
Ja się tylko zastanawiam,czy troszkę nie za krótki dzień i nie za zimno jeszcze na takie bezludne jednak góry.Osobiście jechałabym raczej w lecie, dłuższy dzień, cieplej,a trasy dłuuugie, niekiedy przez cały dzień ciepły posiłek zjesz dopiero koło kwatery.

Okolice Lisznej są dość odludne,na szlaku ,w lato(sezon) spotkaliśmy ze 4 osoby-sumując trzy wyprawy,a szliśmy nieraz w grupie 6 osobowej .

Osobiście bez zastanowienia juz dziś pognałabym od Ustrzyk Górnych na Halicz,ale to długa trasa,ale jaka piękna( ja cały czas wypatrywałam na niej niedźwiedzi,bardziej ze strachu, oczywiście)w lato ledwo wyrobiliśmy się do Wołosatego na godz. 20.30.
Znam dobrze Orlą Perć w Tatrach i ta trasa w Bieszczadach mnie urzekła,pomimo braku łańcuchów i ostrej wspinaczki na szlaku.

Szczyt sezonu turystycznego,a z gór schodziliśmy praktycznie sami(!) ,minęła nas tylko grupka 3-osobowa studentów .
Byłam w szoku, na Tarnicy było kilkanaście(?) osób,a czym dalej od niej, tym większe odludzie, ta przestrzeń i gdzie nie spojrzeć, góry, góry, góry!Zero cywilizacji.
Oj lepiej mnie nie słuchaj, jedźcie po prostu,rozsądnie wybierzcie trasy,z zapasem czasowym, rano wstać , ekwipunek i.... w drogę.

Jedzenie w samej Cisnej jest raczej niespecjalne,ewentualnie w restauracji przy sklepiku.Albo na skrzyżowaniu drogi z Cisnej z drogą boczną do Lisznej, przepyszne naleśniki i wszystko jakby mama gotowała, my jedliśmy tam kiedy tylko się dało, pycha!

Nasi znajomi przyjechali właśnie w" ciemno' do Cisnej i trafili do pięknie wyremontowanego domku prosto z centrum miejscowości .
Byłam w środku,pokoje wyglądają tak,że nie chce się z nich wychodzić
http://www.nadsolinka.ebieszczady.pl/

Edytowane przez Misia.m
Czas edycji: 2007-04-16 o 20:48 Powód: dodatek
Misia.m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-17, 14:28   #11
naked21
Wtajemniczenie
 
Avatar naked21
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Heaven
Wiadomości: 2 029
GG do naked21
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Ja sie wybieram z narzeczonym nad Solinę na majówkę i powiem Wam, że rezerwowałam pokoik w połowie marca i już kiepsko był z miejscami noclegowymi, a przynajmniej z tymi ogłaszającymi sie w internecie na bieszczady.pl

mam nadzieję, że będzie miło, planujemy też jednodniową wycieczkę do Lwowa

pozdrawiam
__________________
"Lubię ten stan, rozkoszne sam na sam. Cisza i ja. Cisza, ja i czas(...)"
naked21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-04-19, 18:10   #12
wiola_p
Zadomowienie
 
Avatar wiola_p
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 531
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

tez planuje wybrac sie z niewielka ekpia w weekend majowy i tak poszukuje wlasnie jakis tanich noclegow na dwa dni... moze znacie jakies namiary na cos fajnego
wiola_p jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-01, 09:58   #13
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Jezeli Bieszczady to Cisna .
Jezdzilismy kiedys z rodzicami, co roku i brdzo dobrze wspominam te rejony .
PS, wlasnie teraz sama poszukuje jakiegoś noclego, fajnie byloby miec "cos" na oku. Mam czasem ochote rzucic wszytsko i tam pojechac, chocby na weekend. Macie jakies niedrogie kwatery?
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 17:22   #14
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Podbijam ma ktos jakies sprawdzone kwatery blisko jeziora, i cicha okolica?
Szukam czegoś fajnego dla rodziców
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-07, 22:36   #15
vokuro
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 97
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Jeśli wybieracie sie w Bieszczady zeby sobie poimprezowac to wybierajcie takie miejsca jak Polańczyk, Solina... bardzo duzo ludzi drogo tłum i wogole ale wszedzie blisko i zycie towarzyskie kwitnie. Jeśli ktos natomiast chce poznac takie prawdziwe Bieszczady pochodzic polazic odprezyc sie i pomieszkac sobie spokojnie to polecam takie mniej znane miejscowosci typu Polana, Chrewt (tu jest fajne kompielisko z tego co pamietam ale to bylo dawno) Domkow tam jest pelno i o wiele taniej. A juz najbardziej polecam sobie kupic gazete Anonse luknąć w rubryczke Bieszczady najtaniej najlepiej ^^ pozdrawiam i zycze niesamowitych wrazen z pobytu w Bieszczadach
vokuro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-23, 10:34   #16
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Wetlina.. Cudownie. Jak raz się pojedzie..pragnie się tam wrócić. Bieszczady są magiczne.
Aktualnie szukam ekipy : D
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-25, 21:57   #17
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

jaka miejscowosc jest lepsza na wypady - Wetlina czy Ustrzyki Gorne?
no i jak to z tymi busikami w Bieszczadach? slyszalam, ze po sezonie srednio. a jak to jest we wrzesniu? jesli np. przejde poloniny i bede chciala wrocic na kwatere to jest szansa, ze znajdzie sie jakis srodek transportu tak jak to jest w Tatrach?
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-02, 19:14   #18
czarna_kawa80
Zakorzenienie
 
Avatar czarna_kawa80
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 9 993
GG do czarna_kawa80
POMOCY Noclegi w Bieszczadach

hej hej! Wizażanki me, szukam noclegów w Bieszczadach , niedrogich (Tz nie zgodził sie na mój sponsoring - ma ostatnio kiepską sytuacje finnsową , wiec płacimy pół na pół a nie chce go obciążać finansowo, ) , może być na końcu świata (jedziemy samochodem ) w sumie 5 noclegów od 18 lipca do 22 włącznie. jedynym wymogiem jest łazienka w pokoju

POmóżcie

przy okazji może doradzicie co zwiedzić, na które szlaki się udać
__________________
Panna Żelazny Zad
wizażuję sobie https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=343695 ZAPRASZAM


https://wizaz.pl/Mikroreklama






jestem zbyt za✂✂✂ista żeby ociekac za✂✂✂istością, to za✂✂✂istość ocieka mną



Edytowane przez czarna_kawa80
Czas edycji: 2010-07-02 o 19:20
czarna_kawa80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-03, 19:06   #19
Westalka
Zakorzenienie
 
Avatar Westalka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4 349
Dot.: POMOCY Noclegi w Bieszczadach

Mamy podforum o Polsce, mamy wątki o Bieszczadach...

Łączę.
__________________
żartowałam!







Westalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-19, 17:23   #20
madzia21818
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

zdecydowanie wetlina byłam tam dwa razy i jezeli bede znowu jechać w bieszczady to napewno do wetliny, świetna baza wypadowa
madzia21818 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-21, 12:18   #21
KrzysiekTrojmiasto
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 36
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

polecam Cisną .. byłem nie raz i naprawdę fajne miejsce... jak bedzie kolejny wyjazd to rówież Cisna.. Tylko nie wiem jak z "tłokami", bo zawsze bywam przed majowym weekendem i na miejscu cisza i spokój, bez piknikow
KrzysiekTrojmiasto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-27, 13:33   #22
pollyy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1
Willa Pod Zielonym Wzgórzem- Bieszczady

Cześć Dziewczyny.
Wybieram się na wakacje w Bieszczady i szukam taniego noclegu.
Znacie może ten pensjonat? Proszę o opinie.

Edytowane przez pollyy
Czas edycji: 2011-07-28 o 08:33
pollyy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-07, 17:06   #23
Agniesia666
Lady of Harley-Davidson
 
Avatar Agniesia666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 10 083
Dot.: POMOCY Noclegi w Bieszczadach

Cytat:
Napisane przez czarna_kawa80 Pokaż wiadomość
może być na końcu świata (jedziemy samochodem ) w sumie 5 noclegów od 18 lipca do 22 włącznie. jedynym wymogiem jest łazienka w pokoju
mam dokładnię taką samą prośbę, jedziemy samochodem z TZ 15 - 24 sierpnia, natomiast u nas jedynym wymogiem jest pies
Cytat:
Napisane przez evagab20 Pokaż wiadomość
Naprawdę dużo nie trzeba, noclegi spokojnie na glebie w schroniskach (dla oszczędnych). Polecam bazę PTTK w Wetlinie sporo miejsca, ceny spoko.
czy do schronisk przyjmują z psami?
__________________
Agniesia666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-29, 22:55   #24
mandragona
Marudziara
 
Avatar mandragona
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Z Krainy Kota ...
Wiadomości: 9 061
Dot.: POMOCY Noclegi w Bieszczadach

Odświeżam wątek szukam dobrej miejscówki-noclegu na lipiec.Nie chcemy nic rezerwować, ale macie może coś sprawdzonego ?
__________________


mandragona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-30, 15:03   #25
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Dwa razy bylam w Hotelu Czarna Perla Bieszczadow. Uwielbiam go!
Polozony jakby w parku, maja swoj staw.
Fajne miejsce.

Bardziej budzetowo, hotel Bukowiec w Wolkowyji.
Fajne miejsce, mozna zrobic grilla- maja taka altanke z grillem.
Standard w porzadku.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-03, 19:32   #26
pati0090
Zakorzenienie
 
Avatar pati0090
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 17 276
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Baaardzo polecam Polańczyk!! jestem zachwycona tym miasteczkiem

http://www.klonowapolana.fajnespanie...363,start.html
link do super miejsca
__________________
Kocham Cię mój maluszku



Edytowane przez pati0090
Czas edycji: 2013-09-03 o 19:37
pati0090 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-10, 18:50   #27
magdamagdalena972
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 33
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Cenowo jeśli chodzi o wypoczynek w Bieszczadach nie jest jakoś super drogo można znaleźć już nocleg 0d 30 zł
daje link jako ktoś szuka [ciach]

Edytowane przez magdziaS
Czas edycji: 2013-10-10 o 18:31
magdamagdalena972 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-27, 22:05   #28
Noris
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Frysztak
Wiadomości: 23
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Najlepszą bazą wypadową są Ustrzyki Górne. Kocham Bieszczady, a teraz jesienią są najpiękniejsze.
Noris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 16:55   #29
Margopej
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 9
Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

USTRZYKI DOLNE
Margopej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 22:38   #30
pawel123j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Thumbs up Dot.: Gdzie w Bieszczady - proszę o radę

Cytat:
Napisane przez fozabel Pokaż wiadomość
Serdecznie Witam
Nareszcie mam nadzieję na jakiś urlop. Niestety nie mogę za bardzo nic zaplanować, bo w każdej chwili może się cos zmienić. Dlatego wybieram kierunek: Bieszczady, gdyż słyszałam, iż można tam na miejscu z łatwością trafić na noclegi. Zaczęłam jednak przeglądać Internet i gdzie nie zadzwonię, to wszystko już pozajmowane. Dlategogo mam dwa pytania: czy polecacie sczzególnie jakieś miejsca w Bieszczadach , głownie pod kątem wakacji z fotografią, ale również z dostępem do wody A może macie jakieś doświadczenia, miejsca w których bezpiecznie można przenocować? Jade z Mamą i Chrześnicą i bezpieczeństwo jest dla nas ważne. Ostatnio ktoś bardzo narzekał na Bieszczady, na tamtejszych ludzi i windowanie cen gorzej niż w Zakopanym. macie jakieś doświadczenia?
Ja polecam coś co jest na prawdę nieskażone .
Bieszczady?Solina polanczyk Wetlina? Smeich na sali mase turystow wysokie ceny czujesz sie jak na deptaku. Nie nie nie.
Znam rejon piekny dziewiczy i isce krolewskie pensjonaty z tanimi cenami.
Polecam Nie glebokie bieszczady aich poczatek.
A za nocleg idealnym miejscem bedzie wioska Wysoczany ,gdzie znajdziecie pensjonat sokoliska idealne miejsce na wypoczynek luksus + niskie ceny, bylem tam jakis czas temu wszystko tradycyjnie mase atrakcji dladzieci i doroslych ceny oplacalne i zawsze darmowa kawa i przemila obsluga.

Wpiszcie sobie : sokolisko pl tam zobaczycie o czym mowie. To rejon Bieszczad nie dotknięty turystyka tam jest prawdziwy spokoj jesli chcecie odpocząć i jest równie urokliwie
Polecam bylem z rodzina sprawdziłem i na prawdę warto.
pawel123j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-09 16:20:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:18.