gdzie się zatrzymać w Pieninach ?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-07, 15:57   #1
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Question

gdzie się zatrzymać w Pieninach ??


witam we wrześniu zamierzam zrobić z moim TŻ-tem kilkudniowy wypad w góry bardzo chciałabym jechać w Pieniny Możecie mi polecić jakiś pensjonacik albo pokój gościnny w przystępnych cenach ??
Wolę nie wybierać w ciemno bo różnie to bywa...
Pozdrawiam serdecznie
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 16:09   #2
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

konkretnego pensjonatu ci nie polece, za to polecam Szczawnice. blisko na szlaki, tu zaczyna sie swietna sciezka rowerowa na Slowacje, tu mozecie zakonczyc splyw Dunajcem
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 16:34   #3
Adkara
Zakorzenienie
 
Avatar Adkara
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 13 252
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
konkretnego pensjonatu ci nie polece, za to polecam Szczawnice. blisko na szlaki, tu zaczyna sie swietna sciezka rowerowa na Slowacje, tu mozecie zakonczyc splyw Dunajcem
To samo chciałam napisać :P Szczawnica to jest to. Do tego na Palenicy jest super zjeżdżalnia No o ile jeszcze jest, bo byłam tam 8 lat temu
Adkara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 17:16   #4
talus
Wtajemniczenie
 
Avatar talus
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 2 101
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

również chciałam polecić Szczawnice i spływ Dunajcem dołącze foteczke ze spływu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ScannedImage-4.jpg (70,0 KB, 105 załadowań)
__________________
Niektóre szczyty można pokonać tylko razem..


Na
talia
talus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 17:38   #5
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

szczawnica albo ktoras z wsi nad zalewem czorsztynskim - frydman, falsztyn, debno, niedzica. te wioski stanowia bardzo dobra baze wypadowa i do sromowiec [splyw] i na slowacje i w pieniny. do tego ceny tam moga byc nizsze niz w szczawnicy.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 17:43   #6
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

oo bardzo interesujące propozycje
szczególnie ta Szczawnica wydaje się interesująca, ale to znana miejscowość więc właśnie ceny mogą być wyższe niż w tych okolicznych wioskach, ale chyba nie aż tak bardzo żebym wróciła z dziurami w kieszeniach

aha... tylko jest jeden mały problem... nie wiem za bardzo jak tam dotrzeć :P sprawdzałam rozkład pkp i żaden pociąg aż do szczawnicy nie jedzie he he
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 17:52   #7
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

Cytat:
Napisane przez Madzia87 Pokaż wiadomość
oo bardzo interesujące propozycje
szczególnie ta Szczawnica wydaje się interesująca, ale to znana miejscowość więc właśnie ceny mogą być wyższe niż w tych okolicznych wioskach, ale chyba nie aż tak bardzo żebym wróciła z dziurami w kieszeniach

aha... tylko jest jeden mały problem... nie wiem za bardzo jak tam dotrzeć :P sprawdzałam rozkład pkp i żaden pociąg aż do szczawnicy nie jedzie he he
nie jedzie bo szczawnica nie ma kolei. najprosciej to do krakowa i stamtad do szczawnicy [z krakowskiego pksu kursuja chyba dwa lub trzy autobusy do szczawnicy dziennie] lub no nowego targu [trasa krakow-zakopane przez nowy targ srednio co 30 minut] skad busy do szczawnicy jada srednio co 15 minut.

edit: doczytalam, ze ejstes z zabrza. z katowic na 100% jest pks do szczawnicy
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-07, 17:54   #8
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

na pewno jedzie tam PKS z Krakowa
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 18:46   #9
Madzia87
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia87
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 277
GG do Madzia87
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

oo PKS ze Szczawnicy to by mi najbardziej odpowiadało dzięki za info
__________________
Nigdy nie jest za późno stać się tym czym mogłbyś się stać.
George Eliot
Człowiek ma w życiu albo wymówki, albo wyniki.
Jack Canfield i Mark Victor Hansen




Madzia87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-07, 18:49   #10
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

Za kilka dni właśnie jade w te rejony.
Nie wiem gdzie się zatrzymujemy,bo jeziemy w wiele osób i część już tam jest ale po powrocie napiszę czy warto tam się było zatrzymać
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 14:51   #11
mała___mi
Raczkowanie
 
Avatar mała___mi
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 175
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

A ja się trochę wyłamię i nie polecę Szczawnicy
Powiem tak - zależy co kto lubi i czego szuka. Szczawnica jest moim zdaniem zbyt tłoczna, pełna straganów z pamiątkami, turystów, samochodów (nie wiem jak tam jest we wrześniu, kiedy góry zazwyczaj trochę już pustoszeją, ja byłam tam raz w lipcu i raz w lutym i tak właśnie było). Natomiast obok Szczawnicy jest Krościenko nad Dunajcem, miasteczko znacznie mniej oblegane przez turystów, bardzo ładne, z wyjściem na piękne szlaki i z rynkiem tuż nad rzeką. Niestety nie umiem polecic konkretnego miejsca, ja mieszkałam w prywatnej kwaterze właśnie przy samym rynku (czy raczej ryneczku), z balkonu widok na Dunajec, a wszystko to za niewielkie pieniądze (myślę, że w Krościenku jest taniej niż w Szczawnicy). Myślę, że z noclegami w prywatnej kwaterze nie ma tam problemu, zresztą jest tam zdaje się centrum informacji turystycznej, można skorzystac z ich pomocy. Do tego w rynku można kupic pyszne lody od starszego pana, który podobno jest tam od zawsze. A dojazd tak samo jak do Szczawnicy - PKS z Krakowa lub PKS albo prywatny busik (chyba troszkę taniej) z Nowego Targu.
__________________
...więc głowa do góry gdy dzień wstaje rano
od tego są nogi by łazić na nich...

/Kazimierz Staszewski/
mała___mi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-08, 15:08   #12
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

Cytat:
Napisane przez mała___mi Pokaż wiadomość
A ja się trochę wyłamię i nie polecę Szczawnicy
Powiem tak - zależy co kto lubi i czego szuka. Szczawnica jest moim zdaniem zbyt tłoczna, pełna straganów z pamiątkami, turystów, samochodów (nie wiem jak tam jest we wrześniu, kiedy góry zazwyczaj trochę już pustoszeją, ja byłam tam raz w lipcu i raz w lutym i tak właśnie było).
ja bylam we wrzesniu i bylo pusto no tylko popoludniu troche ludzi przy przystanii, ale to ci co splywaja z flisakami i tu maja przystanek koncowy
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-08, 15:22   #13
zizou
Zakorzenienie
 
Avatar zizou
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: dzikie południe
Wiadomości: 13 682
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

ja szczawnicy nie lubie, bo jest zbyt turystyczna [jak zakoapne, ktorego baaardzo nie lubie]. okoliczne wsie sa duzo bardziej przyjazne i klimatyczne [zwlaszcza te nad zalewem ] - bo raczej nie nastawione na turystow, jednak prywatna kwatere znajdzie sie tam od reki.
__________________
Przemoknięte serca miast
I tylko ty i ja szczęśliwi tym dniem
Bo choć zapomniał o nas świat
Mokrzy od stóp do głow nie tracimy nadziei
zizou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 12:05   #14
Aaś
Zakorzenienie
 
Avatar Aaś
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 292
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

Byłam w Szczwnicy na Sywestra. Faktycznie ludzi od groma ale wyjzad i miasteczko wspominam bardzo miło Polecam noclegi tutaj W całym mieście doba zaczynała się wtedy od 40zł a my mieliśmy miesjcówkę bardzo blisko centrum i do tego za 30zł
Aaś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 13:02   #15
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 96
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

Byłam w Krościenku nad Dunajcem na prywatnej kwaterze. Adres wzięłam z przewodnika Pascala. Podzwoniłam po kilku i się zdecydowałam. Było niedrogo, czysto i dobrze. Niedaleko też do szlaków turystycznych. Szczególnie dobrze wspominam karczmę U Walusia - pyszne jedzenie. Turystów nie za dużo a byłam w środku sezonu wakacyjnego.
2724fc39232e7d7e714caae7afe31b7bba2006d5_62c613f34a28b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 23:17   #16
Nanusia76
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 663
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

W Szczawnicy byłam tego roku w kwietniu, mieszkałam w poleconej przez moją koleżankę- Willi Dutka. Pokój z łazienką, telewizorem, śliczne widoki z pokoju blisko do szlaków turystycznych, minusem była cena- nie pamiętam dokładnie ale ok. 70 zł. doba. Namiary znajdziesz w Google. Następnym razem będę szukać tańszego noclegu.Taniej będzie w Krościenku, Sromowcach i okolicach w prywatnych kwaterach. Dobre jedzonko w Szczawnicy w knajpce nad Grajcarkiem u Polowacy, ale dobrze szamano i co ważne o wiele taniej w knajpce (nie pamiętam nazwy) pod wyciągiem na Polanicę.
Koniecznie wybierzcie sie do Wąwozu Homole-CUDO!!!
Nanusia76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 15:40   #17
aniolka
Zadomowienie
 
Avatar aniolka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Niebo:D
Wiadomości: 1 468
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

podbijam i czekam na jakies sprawdzone oferty noclegowe w szczawnicy
__________________
Jestem przeciez wirtualna. Jak anioł. Anioly też sa wirtualne.
Zawsze takie były. Nawet na tysiac lat przed Internetem.
Ale w moim przypadku to kłamstwo.
Ja TYLKO jestem wirtualna.
Nic nie mam wspólnego z aniołem



Być szczęśliwym - tego trzeba się uczyć.
aniolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-05, 22:27   #18
Alejka
Rozeznanie
 
Avatar Alejka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 827
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

Cytat:
Napisane przez talus Pokaż wiadomość
również chciałam polecić Szczawnice i spływ Dunajcem dołącze foteczke ze spływu
Oczywiście potwierdzam,Szczawnica to najlepsza wypadkowa w Pieniny i Tatry za autobus ze Szczawnicy do Zakopanego płaci się bardzo mało ,busy już trochę drożej

Edytowane przez Alejka
Czas edycji: 2009-03-05 o 22:31
Alejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-06, 12:23   #19
katka_19
Wtajemniczenie
 
Avatar katka_19
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 156
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

Witam, właśnie postanowiłam że zrobię mojemu TŻ prezent urodzinowy i wezmę go w Pieniny gdyż wiem, że zależy mu na spływie Dunajcem.
Postanowiłam zarezerwować coś w Szczawnicy na długi majowy weekendale po kwaterach prywatnych było mi bardzo ciężko coś znaleźć na 2 noclegi-zawsze odpowiedź minimum 3 noce bo to dla nich szczyt sezonu.
Ale znalazłam sobie pensjonacik w samym centrum , w pokoju jaccuzitroszkę dużo cenowo:/ bo 150 za pokój ale myślę, że warto będzie;-)
__________________
04.12.2011 - 12 tydz. 6 dz. [*]
Oliwia 26.03.2013

katka_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-07, 16:04   #20
margot1991
Wtajemniczenie
 
Avatar margot1991
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: miami
Wiadomości: 2 852
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

Cytat:
Napisane przez katka_19 Pokaż wiadomość
Witam, właśnie postanowiłam że zrobię mojemu TŻ prezent urodzinowy i wezmę go w Pieniny gdyż wiem, że zależy mu na spływie Dunajcem.
Postanowiłam zarezerwować coś w Szczawnicy na długi majowy weekendale po kwaterach prywatnych było mi bardzo ciężko coś znaleźć na 2 noclegi-zawsze odpowiedź minimum 3 noce bo to dla nich szczyt sezonu.
Ale znalazłam sobie pensjonacik w samym centrum , w pokoju jaccuzitroszkę dużo cenowo:/ bo 150 za pokój ale myślę, że warto będzie;-)
Pozazdrościć aby : p Świetny prezent

---------- Dopisano o 16:04 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

Po przeczytaniu Waszych postów trochę się nakręciłam na tą miejscówkę ;-)
Dziewczyny a czy jest tam jakaś plaża, gdzie można się pokąpać ? I co do noclegów, czy jest tam jakiś ośrodek?Który możecie polecić? Bo ja spotkałam się na razie z samymi pokojami do wynajęcia..
margot1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 19:22   #21
sezamek
Przyczajenie
 
Avatar sezamek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 8
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

Ja także się wyłamię i Szczawnicy nie polecę, ale zależy - jak już było powiedziane - co kto lubi. Trzy razy spędzałam wakacje w Pieninach, uwielbiam te okolice, a co do noclegów to zawsze zatrzymywaliśmy się w Sromowcach Wyżnych - to taka niewielka wioska kilkanaście kilometrów od Szczawnicy. W prawie każdym domu można tam znaleźć pokoje do wynajęcia, ceny są śmiesznie niskie a cisza i spokój gwarantowane. No a stamtąd to już jakieś 30 min spacerkiem do Niedzicy, na Słowację nawet mniej. Nie znajdziecie tam co prawda miliona knajpek do wyboru ani sklepików z pamiątkami, ale jeśli o mnie chodzi wolę frytki na obiad i pamiątki w postaci zdjęć w zamian za uniknięcie tłumu turystów i szumu samochodów pod oknami.
sezamek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 21:12   #22
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

ja polecam Niedzice i pensjonat Pieniny nocka około 35 - 40 zł za ładny, schludny pokoik z łazienką i pięknym widokiem na góry
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 21:15   #23
zmxncbv
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 201
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

a ja Ci polece Sromowce Niżne. miejscowosc pod samymi górami. spokojna... ja jak byłam w pieninach to wlasnie tam sie zatrzymałam. i wspominam bardzo, bardzo dobrze...
__________________


Nie rezygnuj z celu tylko dlatego że osiągnięcie go wymaga czasu... Czas i tak upłynie...


Ból jest przemijający... Ale skutki rezygnacji pozostają na całe życie...

Problemem w moim życiu i w życiu innych ludzi nie jest brak wiedzy co zrobić... Ale brak robienia tego...

zmxncbv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-30, 23:06   #24
Nolla
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 84
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

Witam we wrześniu razem z moim TŻ i jeszcze jedną parką palnujemy tygodniowy wypoad do Szczawnicy chcielibyśmy wynająć sobie typowy domek letniskowy, drewniany z werandą i dwiema sypialniami oraz wspólną kuchnią i salonikiem ale niestety nic takiego nie moge znalęźć przejżałam już chyba możliwie wszystkie stoy z noclegami w Szczawnicy ale żadnych ofert nie znalazłam, czy mogłybyście mi powiedzieć czy takie domi są tam w ogóle jeśli tak to byłabym wdzięczna za jakieś namiary
Nolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 12:53   #25
paniKA88
Rozeznanie
 
Avatar paniKA88
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 985
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

a moglbyscie polecic jakieś pola namiotowe w pieninach?
__________________
" A czym byliby ludzie bez miłości?
GINĄCYM GATUNKIEM, odparł Śmierć"
paniKA88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-24, 08:35   #26
Aper
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 400
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

Pole namiotowe na pewno jest przy Czerwonym Klasztorze, z pięknym widokiem na Trzy Korony, ale to już jest po słowackiej stronie, nie mam namiarów.
Po tegorocznym pobycie powiem tyle - kocham Szczawnicę! Spokoje i miłe miejsce, ludzie jacyś normalni, zwłaszcza w porównaniu do Zakopanego :/ Nigdy więcej - jak w Tatry to spanie w Bukowinie, albo jakim Małym Cichym...

Panika - wujek google podał takie coś: http://www.fajnewczasy.pl/oferta,Szc...owe,13958.html - może się przyda?
Aper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-25, 00:15   #27
Alejka
Rozeznanie
 
Avatar Alejka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 827
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

Cytat:
Napisane przez Aper Pokaż wiadomość
Pole namiotowe na pewno jest przy Czerwonym Klasztorze, z pięknym widokiem na Trzy Korony, ale to już jest po słowackiej stronie, nie mam namiarów.
Po tegorocznym pobycie powiem tyle - kocham Szczawnicę! Spokoje i miłe miejsce, ludzie jacyś normalni, zwłaszcza w porównaniu do Zakopanego :/ Nigdy więcej - jak w Tatry to spanie w Bukowinie, albo jakim Małym Cichym...

Panika - wujek google podał takie coś: http://www.fajnewczasy.pl/oferta,Szc...owe,13958.html - może się przyda?
Zgadzam się w zupełności!
Szczawnica to piękne miejsce
Ja za to zdziwiłam się w tym roku,wyjechałam w Bieszczady i zamieszkałam w Ustrzykach Dolnych z tego względu ,że w górnych nie było już wolnych miejsc a chcieliśmy mieć blisko do Soliny jak i w wyższe partie gór...Niestety ludzie są tam bardzo negatywnie nastawieni,a już nie wspomne jak dużym zainteresowaniem cieszyła się zawartość naszych bagaży.Zdecydowanie nie polecam jako miejsce noclegowe na dłużej niż dwa dni
Alejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-05, 22:35   #28
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

A ja polecam Krościenko nad Dunajcem i Pensjonat a jednoczesnie karczma "Stajkowa". Prowadzi go młode, bardzo fajne małżeństwo. To zupełnie nowy obiekt, więc wszystko czyste i nowiutkie Byłam z TŻ-tem tydzień w sierpniu i bylismy zachwyceni.
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-08, 23:26   #29
simplefunky
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

witam!
mimo, że to forum typowo kobiece nie mogę sobie odpuścić wypowiedzi dotyczącej jednej z moich ulubionych miejscowości wypoczynkowej. w samej szczawnicy mieszkałem w kilku miejscach, z których 2 mogą być szczególnie ciekawe w związku ze stosunkiem cena/jakość. pierwsze z nich to pokoje "u zachary" szczawnica.info/baza_noclegowa/kwatery_prywatne/pokoje_w_szczawnicy/ przystępne ceny, miły właściel pokoje z lub bez łazienek, wiekszośc z balkonami ceny do 45 /osobę w najwiekszym pokoju z łazienką ( w sezonie), 3 minuty do spływu, około 10 do centrum; minusem dla niektórych może być fakt, że domek ten usytuowany jest przy " pieszej trasie polsko -słowackiej", więc trzeba liczyc się z tym, że zupełnej ciszy sie tam nie zazna. drugim miejscem godnym polecenia są "domki góralskie", które myśle wypełniłyby oczekiwania "nolly"; wersja w samej szczawnicy - goliat.radom.pl/szczawnica.htm wersja w szczawnicy -jaworkach (spokojniejsza okolica) domki-szczawnica.eu/index.php?site=300 ; osobiście wynajmowałem jeden z domków w centrum ale przejazdem widziałem także te drugie - podobno sa to ci sami właściele; co do konkretów ceny na sezon w roku 2008 - 170 złoty za dobę; max 5 osób w domku 2 pomieszczenia jedno na górze drugie na dole, obydwa z osobnymi łazienkami i małymi aneksami - kuchnka elektyczna, zlewozmywak, czajnik itp; dodatkowo na dole kominek, ale że byłem tam w lecie nie wiem czy sprawny z dolnego pomieszczenia wyjście na "werande"; domi niedawno wybudowane wieć wszystko schudne, czyste nienadszarpnięte przez ząb czasu; do minusów - właściele o zapędach wychowawczo - kolonijnych; obydwoje nocują w "centrum" więc może w jaworkach zatrudniają kogoś bardziej "luznego"
__________________
Pieniny

Edytowane przez simplefunky
Czas edycji: 2012-05-08 o 13:26
simplefunky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-11, 00:53   #30
justakor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: gdzie się zatrzymać w Pieninach ??

Reklama

Edytowane przez Westalka
Czas edycji: 2009-12-11 o 15:35
justakor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-13 10:26:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:12.