wakacje w Polsce - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-06-07, 10:35   #31
MimmiMouse
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 3
Dot.: wakacje w Polsce

Każdy region Polski ma coś ciekawego do zaoferowania. Można wypocząć i nad morzem, i w górach. Zależy kto co lubi - jak ktoś lubi zabawę, to polecam Sopot albo Władysławowo, jak ktoś woli się wyciszyć, to małe górskie miejscowości albo Mazury. Na Mazurach jest cicho i spokojnie, jak ktoś lubi kajaki i pływanie w jeziorze, to będzie w swoim żywiole Polecam domki letniskowe na Mazurach, można znaleźć i drewniane, i murowane (na xxx jest spory wybór), są one bardzo klimatyczne i przestronne

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2016-06-07 o 13:27 Powód: Reklama.
MimmiMouse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 12:49   #32
Izma56O
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 382
Dot.: wakacje w Polsce

a możecie polecić jakąs spokojną miejscowość nad morzem? Przeważnie jeździłam do Trójmiasta, ale chciałabym coś nowego… w sumie chodzi glownie o to, żeby nie było tak dużo ludzi, nie specjalnie zalezy mi na zwiedzaniu…
Izma56O jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-07, 20:43   #33
apows
Zadomowienie
 
Avatar apows
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 168
Dot.: wakacje w Polsce

Cytat:
Napisane przez Simone Boue Pokaż wiadomość
Zdecydowanie w polskie góry. Bieszczady i Pieniny. Super sprawa.
Tak szczególnie Pieniny polecam



apows jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-13, 23:32   #34
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: wakacje w Polsce

Cytat:
Napisane przez Izma56O Pokaż wiadomość
a możecie polecić jakąs spokojną miejscowość nad morzem? Przeważnie jeździłam do Trójmiasta, ale chciałabym coś nowego… w sumie chodzi glownie o to, żeby nie było tak dużo ludzi, nie specjalnie zalezy mi na zwiedzaniu…
Jedź w połowie września, październiku, jest ciepło i spokojnie nad morzem bez tłumów.
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-17, 10:32   #35
sowbar81
Raczkowanie
 
Avatar sowbar81
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 53
Dot.: wakacje w Polsce

Moi znajomi wrócili właśnie z Warszawy. Niby wycieczka banalna, ale są przeszczęśliwi. Nocowali w tym hostelu niedaleko centrum, zwiedzili kawał miasta i porobili mnóstwo zdjęć Jak widać i taki wyjazd może niekiedy przynieść mnóstwo radości

Edytowane przez sowbar81
Czas edycji: 2016-08-25 o 08:45
sowbar81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-24, 13:35   #36
macmiki
Raczkowanie
 
Avatar macmiki
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 465
Dot.: wakacje w Polsce

Ja ostatnio byłam w Dąbkach, czy jakoś tak. Świetne miejsce. Dzika plaża, kilka domów, kwatery nad morzem w miejscowości oddalonej o jakieś 4-6km. Ale idzie się cały czas plażą lub lasem. Tylko na to przejście przez las trzeba się przygotować z offem jakimś na komary, bo mnie pożarły. Chociaż w zasadzie samochodem też się dojedzie (ja akurat trafiłam na jakieś biegi, więc droga była zamknięta).
Święty spokój, kilka osób na plaży.
Psy były zadowolone, na dowód jedna z dziewczynek (na dowód, że plaża ładna, innych zdjęć nie mam :P )


---------- Dopisano o 12:35 ---------- Poprzedni post napisano o 12:33 ----------

I tak, Dąbki! Cały czas zapominam. Od Dąbek w stronę Łazów.
macmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-11-08, 12:11   #37
KamilaTrajnos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2
Dot.: wakacje w Polsce

[QUOTE=maja101;166075]Gdzie byście się wybrały jakbyście miały jechać na wakacje w Polsce? Wtym roku w grę wchodzi tylko Polska, bo kaski brak [img]icons/icon25.gif[/img] Ale nie martwię się tym zbytnio - wierzę że w Polsce są równie ciekawe miejsca jak za granicą. Co polecacie?


Witam polecam Białkę Tatrzańską, świetne miejsce na wakacje ale również ( a może nawet w szczególności) na zimę, narty, termy , no rewelacja, ja wolę miejsce na ncleg nie w centrum bo to łączy się z hałasem i gwarem a to mam na codzień w mieście. Polecam osrodek w groniu mają tam też domki drewniane cały rok otwarte. Świetna sprawa. www.placowka.pl to jest ich strona internetowa, już jestem tam stałym gosciem i mam świetne zniżki
KamilaTrajnos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-11-08, 15:03   #38
100club
Raczkowanie
 
Avatar 100club
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 107
Dot.: wakacje w Polsce

W te wakacje byliśmy w Poleskim Parku Narodowym. Świetne miejsce na odpoczynek w ciszy i spokoju bez ogromu turystów. Polesie jest piękne i niestety niedoceniane... Roztocze także jest bardzo urocze i ma wiele pięknych miejsc zarówno blisko natury jak i w mieście.
__________________
https://wizaz.pl/Mikroreklama
100club jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-18, 18:39   #39
Halszka_Fartuszek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 4
Dot.: wakacje w Polsce

Polecam Lublin Jest niedrogo, a mają naprawdę bardzo ładną starówkę - do zwiedzenia w sam raz na weekend. Jest zamek, gdzie można zobaczyć kaplicę z XIV wieku, sporo ładnych kościołów, na czele z Archikatedrą św. Jana Chrzciciela. No i przede wszystkim - wąskie uliczki na starówce są bardzo klimatyczne. Nie brakuje też eleganckich restauracji - tu polecam żydowską Mandragorę.

xxx

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-01-26 o 19:05 Powód: Link.
Halszka_Fartuszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-01-27, 20:20   #40
Bogusia_86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 254
Dot.: wakacje w Polsce

Kiedyś bylam na wycieczce, jeszcze w czasach szkolnych. Przyznaje, ze to całkiem ładne miasto, choć nie jest aż tak popularne turystycznie.
Bogusia_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-02-06, 14:34   #41
jackor
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 1
Dot.: wakacje w Polsce

ja ze swojej strony polecam moje rodzinne kujawsko-pomorskie - bardzo dużo miejsc do zwiedzania - Bydgoszcz i wyspa młyńska/opera nova, inowrocławskie tężnie, biskupin, wenecja, długo by wymieniać najlepiej zatrzymać w xxx, wtedy pełen relaks murowany

Edytowane przez moniczorek
Czas edycji: 2017-02-06 o 15:18 Powód: link
jackor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-26, 12:40   #42
joksa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 13
Dot.: wakacje w Polsce

my w wakacje byliśmy na krótkim wypoczynku na Kaszubach w bardzo ładnym hotelu Lisewski Dwór, polecam super miejsce. Jeśli ktoś zainteresowany tymi rejonami to odsyłam na ich stronę internetową, gdzie są podane wszystkie informacje. W tym roku też mamy w planach wyjazd tam.
joksa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-04-26, 13:32   #43
macmiki
Raczkowanie
 
Avatar macmiki
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 465
Dot.: wakacje w Polsce

Gdzie jedziecie na majówkę? Ja znalazłam Ostoję Górską Koninki i zarezerwowałam tam miejsce na dwa dni, zastanawiam się tylko, co można robić w górach kiedy pada? Bo prognoza pogody nie jest zbyt zachęcająca.
macmiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-29, 12:54   #44
turysta0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 11
Dot.: wakacje w Polsce

W Polsce jest wiele miast i miasteczek z ciekawymi atrakcjami na jednodniowy wypad, natomiast na dłuższe wakacje polecam Polskie morze, tylko koniecznie w jakaś mniej oblegana miejscowość. W Polsce jeszcze lubię góry szczególnie Tatry z niesamowitymi widokami.
turysta0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-05-31, 11:03   #45
Olga_1995
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 3
Dot.: wakacje w Polsce

Mi wakacje zaplanował mąż, wykupując pobyt w Wiśle - Dom Wczasowy Beskidy. Na stronie obiekt wygląda OK. Zobaczymy na miejscu. Byłam w Wiśle kilka razy, ale nigdy na dłużej. Mam 2 miesięczną córeczkę dlatego odpuściliśmy w tym roku Chorwację. Co można robić w Wiśle ? Bo trochę się martwię... Zakładam niedługie spacery po okolicy, są wyciągi krzesełkowe na kilka górek, więc powinnam dać radę. Dobrze że w obiekcie jest basen. Czy warto wybrać się do Czech na 1 dniowy wypad ?
Olga_1995 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-02-07, 12:49   #46
mala134
Przyczajenie
 
Avatar mala134
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 2
Dot.: wakacje w Polsce

Ja uwielbiam jeździć w góry
BTW. Czy sądzicie, że takie altany ogrodowe będą ok? Co o tym sądzicie?
__________________
Cóż to za farsa ten cały współczesny liberalizm. Wolność słowa oznacza w naszej cywilizacji współczesnej, że musimy mówić tylko o mało ważnych rzeczach

Edytowane przez mala134
Czas edycji: 2019-02-11 o 19:42
mala134 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-02-07 12:49:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:01.