Zakopane - noclegi i nie tylko - wątek zbiorczy - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-23, 18:21   #61
Golden
Rozeznanie
 
Avatar Golden
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 611
GG do Golden
Smile Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

Fajna, raczej restauracja, nie jest na Krupówkach tylko na przedłużeniu ich, idzie się pod górę. Ma w nazwie coś ze Szwajcarią. A może nawet tak się nazywa Polecam, całkiem smacznie i nie tak strasznie drogo jak na miejsce w którym żyje się z turystów.
Golden jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 00:17   #62
natali86
Zakorzenienie
 
Avatar natali86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 4 176
Send a message via Skype™ to natali86
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

W zeszlym roku w lipcu bylam w Zakopanem z moim M. i wiem że ze znalezieniem noclegu nie ma problemu.Miasto kreci sie wokol tego biznesu więc napewno coś znajdziesz w odpowidniej cenie.Jak się jedzie przez miasto to przed domami są wywieszki "wolne pokoje" , ja zawsze jade w ciemno i jakos sie udaje coś niedrogiego wyszukac Polecam kwatery na Gubalowce- cudownie,piekny widok i domki w stylu goralskim. Niestety nie mam juz wizytowki, wyrzucialam.Udanego wyjazdu zycze
__________________

Czemu ty się zła godzino z niepotrzebnym mieszasz lękiem?
Jesteś?
A więc musisz minąć.
Miniesz?
A więc to jest piękne.


"Inaczej serce żąda, inaczej myśl sądzi, inaczej świat spogląda, inaczej los rządzi"

Jak zrozumieć sens słów, które nie padły, ze strachu, że mogą coś zepsuć...?
natali86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 13:14   #63
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

Cytat:
Napisane przez eve_malutka Pokaż wiadomość
Ja byłam tutaj 2 razy

Joanna i Andrzej Paczyńscy
ul.Nowotarska 46
tel.(0-18) 20 -123-51 (Pokoj z tv, lazienka na 2 pokoje 25zł/osobodzien)
(do Krupowek jakies 6minut?? nie wiem szybko sie szło)

Maja tez dom na
ul. Kasprusie 4d
(Przecznica Krupowek) dolna czesc jak sie idzie na Gubałowke

Bardzo czysto, wlasciciel b.sympatyczny
wlasnie wrocilam z Zakopca, bylam u w/w p. Paczynskiego

co do warunkow nie mam zadnych zastrzezen, jednak organizacja totalnie kuleje

Mielismy miec mniejszy pokoj z lazienka na kasprusiach w cenie 30/os, kiedy jechalismy juz do Zakopca okazalo sie, ze ludzie poprzedluzali pobyty, i przez to bedziemy miec pokoj na nowotarskiej, w ramach rekompensaty wiekszy i zamiast za 40/os bo to z lazienka, za 30.
Sama musialam lapac tam kogokolwiek przed wyjazdem bo nikt sie nie kwapil by zaplacic, kiedy poszlam okazalo sie ze chca 420 a nie 360, pracownica po moim protescie zadzwonila do szefa po czym wrocila i powiedziala ze wie ze powinno byc 360 ale jest 370 bo tak szef powiedzial
Nie chodzi o 10zl, ale nie lubie takiego zamieszania.. wiec zaplacilam z ta lekka nadwyzka i pojechalismy sobie do miasta.
Bedac tam po 10min otrzymalam telefon od szefa, ktory kompletnie nie lapal sie, kto sie za co z nim rozliczal, musialam go naprowadzic, powiedzialam tez o tym ze policzono wiecej niz byc powinno na co on ze oddadza mi te pieniadze.
Nie musze mowic, ze przy zdawaniu pokoju pieniedzy nie zobaczylam, w kazdym razie wole bardziej uporzadkowane spr organizacyjne, wiec majac duzy wybor noclegow w naszych pieknych Tatrach raczej tam nie wroce

Ale jeszcze raz podkreslam, warunki byly super

pozdrawiam
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-08, 14:41   #64
torunskagwiazda
Raczkowanie
 
Avatar torunskagwiazda
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 305
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

My z Tżtem wybralismy sie pod koniec sierpnia do Poronina-4km od zakopca.Tak jak pisałam wyzej kwatery bardzo tanie-za dwuosobowy pokoj 15zł za osobe plus codziennie 2zł w jedna strone do zakopca czyli wychodzi 19zł.
Jak na takie warunki mysle ze cena jest conajmniej smieszna..Pokój z balkonem,łazienka na korytarzu-naprzeciwko drzwi do naszego pokoju a na 2pietrze,gdzie byl nasz pokoj,nikt nie mieszkał
Domek 2pietrowy, -góralska chatka w której gospodarz nie mieszka-ma dom metr obok "pensjonaciku".
Do dyspozycji :kuchnia,grill,parking.na przeciwko domu sklepik.zaraz obok przystanek busików i do tego wszystkiego super widok z okna.Jak ktos ma ochote na adres lub nr tel to moge napisac na privie
__________________
My.Dzieci Indygo.

kosmetyczny:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899132

ciuszkowy:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=7899145


torunskagwiazda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 21:29   #65
moni_ka.g
Zakorzenienie
 
Avatar moni_ka.g
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: gdzieś pod lasem :)
Wiadomości: 12 241
GG do moni_ka.g
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

Z noclegów w Zakopcu polecam http://www.zakopane.internet.pl/walczak2.htm . Byłam tam 3 razy i zawsze byłam zadowolona z zakwaterowania. Blisko do Krupówek i tanio. Jedyny minusik stanowi to, że domek stoi w drodze na gubałówkę, bardzo blisko kolejki, ale trzeba troszkę sie przejść pod górę idąc do domku. Ale ogólnie polecam
moni_ka.g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 20:58   #66
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

A ja byłam tu http://www.u-geologa.com/ 25 zł od osoby. Pokoje z łazienkami i bez, 2, 3 i 4 osobowe. Właściciele bardzo sympatyczni i układni. Miejsce szczególnie warte polecenia jeśli ktoś nie lubi zgiełku Zakopanego.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-14, 21:14   #67
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

Cytat:
Napisane przez kraven Pokaż wiadomość
Ja moge polecić kilka urokliwych miejsc:
1. SABAŁA - jest to bardzo dobra restauracja przy Krupówkach ( lokal znajduje się na Housem )
2. KAWIARNIA SAMANTA - ale nie ta na dole Krupówek tylko ta która jest na górze Krupówek. Na skrzyżowaniu ze światłam idac od dołu Krupówek skręcamy w lewo i tam po prawej stronie jest Kawiarnia
3. PRZY MŁYNIE - regionalna karczma z góralską kapelą. Znajduje się ona przy Alejach Słowackiego. Jadąc w strone MOrskiego Oka na rondzie skręcamy w lewo i tam za stacja BP po prawej stronie jest karczma.
4. RESTAURACJA 7 KOTÓW - na Cyrhli

A tak od siebie to dodaje że na Krupówkach jest coctailbar Morskie Oko w którym jest rewelacyjna kawa mrożona GORĄCO POLECAM
Oj tak, 7 kotów, pyszne jedzenie. Próbowałam sztuki mięsa w sosie koperkowym i placka po zbójnicku. Palce lizać. Nie polecam za to ziemniaków pieczonych- trochę zbyt spieczone.
A przy ulicy prowadzącej dołem do Kościeliska (nie pamiętam nazwy) jest restauracja Siuchajsko. Pyszny szaszłyk z grilla w miodzie, pieczeń w sosie borowikowym i pieczone ziemniaki.
Dla tych, którzy preferują bardziej domową atmosferę idealny będzie bar U Lusi, przy wejściu do Doliny Małej Łąki. Takich pierogów z mięsem nigdzie nie jadłam.

I KU PRZESTRODZE: unikajcie szarlotki w Dolinie Strążyskiej. Dwa placki ciasta (kupnego) + jabłka chyba z puszki, a już na pewno nie pieczone. Blee
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 09:10   #68
Yoolia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 6 899
GG do Yoolia
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

A propops szarlotek :

Ekstremalny Szlak Szarlotek Tatrzańskich

http://republika.pl/terakowski/szarlotki/index.htm
Yoolia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 09:44   #69
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

Cytat:
Napisane przez Yoolia Pokaż wiadomość
A propops szarlotek :

Ekstremalny Szlak Szarlotek Tatrzańskich

http://republika.pl/terakowski/szarlotki/index.htm
Dobre.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 12:49   #70
*agatka
Przyczajenie
 
Avatar *agatka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Talking Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

Polecam naprawde tani Nocleg - na Krzeptówkach, przed sanktuarium się skręca. Śliczny, nawet duży góralski domek - schronisko młodzieżowe. Z okien piękny widok na Giewont a obok szumiący strumyk. I teraz najlepsze - cena - dla ludzi z legitymacja 18zł, dla reszty, (jak dla mojej mamy ) chyba 25zł. i jak na taką cene warunki super! jest jadalnia z wielkim TV, kuchnia, wszystkie naczynia, sklep blisko, pokoje bardzo przytulne, czyste, ogólnie super ! moze troszke daleko na krupówki, ale blisko odjeżdżają busy za 2 zł, więc to nie majątek. na szlaki i tak trzeba podjechac busem. wystarczy ze wpiszesz w wyszukiwarce Szkolne Schronisko Młodzieżowe Krakow, albo Zakopane, bo maja swoje osrodki i tu i tu. Pani, ktora to prowadzi tez naprawde bardzo mila. Polecam
__________________
Mój Danielek ! mŁa
*agatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-15, 13:28   #71
lily_of_the_valley
Zadomowienie
 
Avatar lily_of_the_valley
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Stargard
Wiadomości: 1 340
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

Polecam Sałas Holny. Jest to karczma regionalna. Bardzo fajna, pyszne jedzonko i przepyszny grzaniec . Znajduje sie ona an ulicy Krzeptowskiego w drodze na Koscieliska.
lily_of_the_valley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-15, 19:59   #72
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

Cytat:
Napisane przez lily_of_the_valley Pokaż wiadomość
Polecam Sałas Holny. Jest to karczma regionalna. Bardzo fajna, pyszne jedzonko i przepyszny grzaniec . Znajduje sie ona an ulicy Krzeptowskiego w drodze na Koscieliska.
O, to niedaleko było Siuchajsko, więc to też pewnie na Krzeptowskiego. Zresztą tak mi się właśnie wydawało.

I jeszcze raz KU PRZESTRODZE: lepiej się trzymać z daleka od karczmy regionalnej (nazwy nie pamiętam) przy wylocie Dol. Chochołowskiej. Masakra. Pierogi z jagodami są lepsze nawet z mrożonki. I placek po zbójnicku obrzydliwy.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 15:06   #73
side85
Zakorzenienie
 
Avatar side85
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 4 714
Wyślij wiadomość przez MSN do side85
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

Dla jednych super tanio dla innych drogi. Jednak pozwalam sobie tutaj wkleić linka do cudownych kwater prywatnych w domku o nazwie "u baby jagi". Z TŻ świętowaliśmy ostatnio małą rocznice i postanowiliśmy skoczyć na pożegnanie lata do Zakopanego. Za 35zł za noc znaleźliśmy to cudowne miejsce, w samym sentrum, tuż przy dworcu PKP i PKS. Pokoje urządzone bardzo nowocześnie, kwiaty na stoliczku, łądne duże, wygodne łóżko dwuosobowe, możliwość za 15zł skorzystania ze śniadanka do łózka, za tę samą cenę z jacuzzi Polecam dwoma rączkami. Nie opłaca się brać tanich kwater np w Kościelisku czy na obrzeżach, bo za dojazd płaci się busikiem 3,50. Dla pary tam i spowrotem jest to 14zł....więc jeśli weźmie się coś na obrzeżach za 20-25 to i tak wyjdzie na to samo jak nie na więcej.... Zostawiam linka: http://www.izakopane.pl/jaga.htm
__________________
Piotruś

Edytowane przez side85
Czas edycji: 2006-09-29 o 15:07 Powód: wklejenie linka
side85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 21:07   #74
KasikB
Rozeznanie
 
Avatar KasikB
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 890
GG do KasikB
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

Masz rację. Dla jednych tanio, dla drugich drogo.
Dla mnie drogo, tym bardziej że znam dobry nocleg w centrum za 25 zł, 10 min. od Krupówek.
Zresztą, podawałam już namiary w tym wątku
__________________
Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka.
Don Herold

http://www.suwaczek.pl/cache/090aadb4fe.png

Edytowane przez KasikB
Czas edycji: 2007-05-06 o 10:44
KasikB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 22:01   #75
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

Cytat:
Napisane przez KasikB Pokaż wiadomość
Masz rację. Dla jednych tanio, dla drugich tanio.
Dla mnie drogo, tym bardziej że znam dobry nocleg w centrum za 25 zł, 10 min. od Krupówek.
ja mysle, ze nalezy w tym wypadku porywnywac standardy pokojow. wiadomo, ze jak ktos potrzebuje wanny z hydromasazem, telewizora, lazienki w pokoju, widoku na gory i odpowiedniego wystroju (z tym wystrojem to moj TŻ ma obsesje - nie cierpi pokojow rodem z PRL-u ) to 35 zl za taki standard to nie jest duzo. ale jesli mialabym placic 35 zl za lozko, stolik i lazienke na korytarzu to byloby juz drogo.
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-29, 22:03   #76
Chezzy
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 423
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

Ja polecam, co prawda dość drogi, ale miły Pensjonat "Wilga" na Sabały 2a. Byłam tam już kilka razy. Cena to 43 zł za dobę, pokoje z łazienkami. Do dyspozycji jest też kuchnia. Do krupówek jest około 10 minut, a za to blisko do skoczni.
__________________


Chezzy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-30, 15:08   #77
cheer
Zakorzenienie
 
Avatar cheer
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 525
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

Polecam Karcmę Zapiecek. Jadłam tam tylo pierogi, ale za to jakie......aaaaaaaaaaaahh hhhhhh!!! W środku fajnie, miła obsługa, jedzenie stylowo podane, "śmieszne" menu, zobaczcie na stronie:
http://www.zapiecek.pl/
__________________
Wymienię
cheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-02, 17:20   #78
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

Dla mnie i mojego TŻ najlepsza knajpka w Zakopcu to WATRA
Nigdy nie zapomne smaku tych szaszłyków, tych kiełbasek z musztardą i ogromnych pajd chleba ze smalcem i grzanego piwa
Hehehe ja nigdy nie jadałam chleba ze smalce a tam...po prostu miodzio jak sobie przypomnę...no i sam wystrój...posiłki tam były przyjmenością
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-03, 17:12   #79
nettie
Raczkowanie
 
Avatar nettie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 30
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

A ja mam troche inne zdanie na temat zakopianskich knajpek. Generalnie jest bardzo drogo i nie zawsze smacznie. A jak tanio to klimat beznadziejny. Dobry obiad jadlam w barze Kurczak przy ulicy Nowotarskiej, to blisko dolnych Krupowek, ale to nie jest lokal na romantyczny wieczor. Odradzam Kropowki, gdzie tlumy w czasie sezonu sa takie, ze ledwo przecisnac sie mozna. W barach tlok, szum i dym papierosowy. Atmosfera jak na dworcu, co chwila ktos wchodzi lub wychodzi. Jak ma byc romantycznie i z klimatem, to tylko z dala od centrum. Moze Poronin karczma regionalna U Bacy, choc na pewno tanio nie jest. Mozna odwiedzic w drodze znad M. Oka.
nettie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-06, 13:05   #80
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

http://www.moje.tatrynet.pl/noclegi.htm
Skronme, czytse kwatery na Skibowkach
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-07, 17:19   #81
male
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Inowrocław- Clevedon
Wiadomości: 575
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

Cytat:
Napisane przez KasikB Pokaż wiadomość
Masz rację. Dla jednych tanio, dla drugich tanio.
Dla mnie drogo, tym bardziej że znam dobry nocleg w centrum za 25 zł, 10 min. od Krupówek.
Zresztą, podawałam już namiary w tym wątku
Kasik a masz może numer telefonu do tej kwatery?
Bo wybieram się pod koniec października w góry i wolałabym najpierw zadzwonić.
__________________
bo ciastećka ciągną ciemne ciuszki w ciucie na ciurlanie
jestem Asia, mam synka Filipa- 05.05.2009
male jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 20:41   #82
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

Ja teraz byłam w Centrum na Kasprusiach (2 minuty do Krupówek) do wyboru 2 standardy: 25zł/dzien pokoje ładne z balkonem , tv, na wspolna lazienka na 3 pokoje, na korytarzu lodówka , kuchenka gazowo-elektryczna, czajnik , sztucce wiec gotowac sobie można do woli. Opcja 2 pokoje z łazienkami po 35zł.

Namiary, zdjecia u mnie na priv
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-09, 20:53   #83
eve_malutka
Zadomowienie
 
Avatar eve_malutka
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 332
GG do eve_malutka
Dot.: Zakopane-fajne knajpki,restauracje:)

Na koncu Krupówek, polecam Bar Gyros za 12zł mozna zjesc całkiem przyzwoity obiad (Kotlecik z kury, frytki zamienne na ziemniaki opiekane, zestaw surówek).
Pyszne pierogi z mięsem są w STEK Chałpie na Krupówkach. Polecam tez tele-pizze ogolnie jest tam drogo , ale teraz jest fajna promocja 1 plus 1 , kupujac jakis produkt drugi taki sam lub podobny dostajemy gratis. Czyli za jedna pizze wychodzi około 9-15zł, za piwko 2,50 Pizze są smaczne do wyboru są rodzaje ciast, sosow.
Polecam też pyszne szaszłiki z Warty.

Natomiast nie polecam placków ziemniaczanych, na dole Krupówek kuszą wygladem ale sa niedopieczone i wogule obrzydliwe. Tyle odemnie
eve_malutka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-10, 18:48   #84
Malaja
Zadomowienie
 
Avatar Malaja
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z nad Morza Śródziemnego :)
Wiadomości: 1 027
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

też bym chciala jakies dobre namiary 7 listopada przyjezdza moj tż a on jest hiszpanem więc pasuje mu pokazać nasze piękne ZAKOPANE Myśle o tym domku z jacuzzi
Malaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-17, 16:24   #85
madzia5891
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

a czy byl ktos moze na Sylwestra w Zakopanym? i jak wtedy z noclegiem?tez sie cos znajdzie?
madzia5891 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-18, 20:02   #86
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

juz prawie noclegow na sylwka nie ma obdzwoniłam wczoraj z 40 kwater i jedno u jakiejs rodziny jakiejs pani znalazłam
ps wiekszosc kwater zarezerwowane od sierpnia
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-21, 17:04   #87
myszolinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: województwo wielkopolskie
Wiadomości: 254
GG do myszolinka
Post Dot.: Zakopane - ktos moze mi polecic dobry i niedrogi nocleg?

Wczoraj wróciliśmy z Zakopca i polecam wszystkim niedrogi nocleg na Krupówkach. Znaleźliśmy tą ofertę przez net i jesteśmy naprawdę bardzo zadowoleni. O to ich stronka: http://www.enoclegi.zakopane.pl/nocl...ne-60-348.html. Lokalizacja świetna gdyż w saym centrum Zakopca-wszędzie blisko do największych atrakcji w Zakopanem.

Edytowane przez myszolinka
Czas edycji: 2007-02-27 o 22:33
myszolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 15:13   #88
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Hej odświeżam ten wątek ponieważ chciałabym jechać wraz z chłopakiem do zakopanego w te wakację. W necie jest wiele ofer jednak może macie coś sprawdzonego ? Interesowałby mnie 2-osobowy pokoik ,do 35 zł za osobę , no i ze śniadaniem ....za wszelikie informacje z góry dziękuję bardzo mocno
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 17:28   #89
Yennka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Nysa
Wiadomości: 296
GG do Yennka
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

http://www.mati.zakopane.pl/kowalczyk/
wprawdzie to nie centrum, ale pani Bogusia jest bardzo miła polecam
Yennka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-22, 17:38   #90
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Zakopane Noclegii !!!!!

Dziekuję a czy ktos może zna coś ciekawego???
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-10 12:53:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:18.