Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI - Strona 54 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-12-22, 23:49   #1591
izabellini
Zakorzenienie
 
Avatar izabellini
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 4 648
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

no co Wy dziewczyny!! różowe meteoryty??
na pewno są stare i śmierdzą kiszonymi ogórkami skoro je przecenili
cwaniaki, ciekawe czemu nie na beżowe zrobili tą promocję
izabellini jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 00:08   #1592
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez izabellini Pokaż wiadomość
no co Wy dziewczyny!! różowe meteoryty??
na pewno są stare i śmierdzą kiszonymi ogórkami skoro je przecenili
cwaniaki, ciekawe czemu nie na beżowe zrobili tą promocję
Tak, tak Kitajce zrobili to celowo, jak się ludziska rzucą na te różowe, które im pewnie gorzej schodzą od tych beżowych to oni wtedy dopiero zrobią promocję na te beżowe I tym sposobem wcisną 2 pudełka zamiast jednego

Ja tam nic nie kupuję
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 07:24   #1593
albin_ek
Zakorzenienie
 
Avatar albin_ek
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 5 588
GG do albin_ek
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Faktycznie te meteoryty to taka rewelacja. Nigdy nie posiadałam .... Ciekawe
albin_ek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 07:32   #1594
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
nie kupuj, brzydkie i w ogóle lepiej kup meteoryty
no i masz...a te różowe to fajne czy dzieczwyny rację mają, że kitajce podpuszczają? ale chyba bardziej mi się to cacko dior podoba..ale mam chęc!
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 08:45   #1595
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

no nareszie poczułam sie zniechecona ale meteorytki przymierzałam też w sephorze i sie wyleczyłam skutecznie
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:27   #1596
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
no nareszie poczułam sie zniechecona ale meteorytki przymierzałam też w sephorze i sie wyleczyłam skutecznie
a co z nimi nie tak?
ja patrzyłam jakiś czas temu i jedne mi się spodobały, tylko nie mogę sobie przypomnieć które
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:53   #1597
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Wysłałam wczoraj TŻ-ta na pocztę po ocloną paczkę. Wrócił z paczką, ale cła nie zapłacił, bo nikt mu nie kazał A doklejone są wszystkie dokumenty celne, powinnam zapłacić 55 zł. Chyba powinnam iść i to zapłacić, prawda?

A poza tym czekam jeszcze na 3 paczki z prezentami i jak nie przyjdą do jutra to będzie katastrofa
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 09:54   #1598
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez albin_ek Pokaż wiadomość
Faktycznie te meteoryty to taka rewelacja. Nigdy nie posiadałam .... Ciekawe
Dla mnie nic ciekawego Mówię teraz poważnie. Miałam te osławione beige chic. Zapach dla mnie starocia, nic nie robiły, puściłam w świat

serenite_
I tak będziesz musiała zapłacić albo listonosz, który wydał. Jak go bardzo nie lubisz to możesz mu pozwolić za siebie zapłacić
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/

Edytowane przez Mariola13
Czas edycji: 2008-12-23 o 09:55
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 09:57   #1599
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
a co z nimi nie tak?
ja patrzyłam jakiś czas temu i jedne mi się spodobały, tylko nie mogę sobie przypomnieć które
Najpierw Mariola powiedziala swoje potem jak sie myziałam to miały duże drobiny w sumie takie nachalne i moim zdaniem na cała buzie sie nie nadają a tylko na poliki albo tam gdzie sie rozświetlamy.....eeee to wolę PI

Edytowane przez Magda_M_1973
Czas edycji: 2008-12-23 o 10:14
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 10:00   #1600
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Dla mnie nic ciekawego Mówię teraz poważnie. Miałam te osławione beige chic. Zapach dla mnie starocia, nic nie robiły, puściłam w świat

serenite_
I tak będziesz musiała zapłacić albo listonosz, który wydał. Jak go bardzo nie lubisz to możesz mu pozwolić za siebie zapłacić
To nie listonosz, tylko pani na poczcie
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 10:13   #1601
Magda_M_1973
Wtajemniczenie
 
Avatar Magda_M_1973
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 096
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
To nie listonosz, tylko pani na poczcie
O ja raz tak miałam...byłam na wakacjach nawet pojechałam na pocztę uprzedzic ze mnie nie bedzie i pesel itp zostawiam ojcu. Przyjeżdżam paczka jest i pytam ile dałeś a on nic że nikt nic nie chcial to pojechałam na poczte i uregulowałam....na wszelki. Chyba i tak by cie za jakiś czas ścigneli o ta kase
Magda_M_1973 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 10:25   #1602
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
O ja raz tak miałam...byłam na wakacjach nawet pojechałam na pocztę uprzedzic ze mnie nie bedzie i pesel itp zostawiam ojcu. Przyjeżdżam paczka jest i pytam ile dałeś a on nic że nikt nic nie chcial to pojechałam na poczte i uregulowałam....na wszelki. Chyba i tak by cie za jakiś czas ścigneli o ta kase
Tez tak myślę...
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 10:43   #1603
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Magda_M_1973 Pokaż wiadomość
Najpierw Mariola powiedziala swoje potem jak sie myziałam to miały duże drobiny w sumie takie nachalne i moim zdaniem na cała buzie sie nie nadają a tylko na poliki albo tam gdzie sie rozświetlamy.....eeee to wolę PI
Ja ostatnio weszłam w posiadanie i meteorków (Mythic) i PI i stwierdzam, że te dwa pudry dają dwa różne efekty! Ja ogólnie nie przepadałam dotychczas za jakimkolwiek rozświetleniem na twarzy, to przez wizaz.pl stwierdziłam, że może jednak rozświetlacz nie taka znowu zła sprawa!
Meteoryty mnie zachwyciły - bardzo mi się podoba ich zapach (cukierkwo różany...nie umiem go określić.) Ale bardzo też podoba mi się efekt jaki dają. No bo rzeczywiście nie zostawiają bombki na twarzy - minimalne drobinki zostają gdzieniegdzie tak że efekt subtelnego rozświetlenia jest, ale całą reszta buzi jest ładnie zmatowiona, zaczerwienienia zatuszowane. Bardzo podoba mi się mat jaki daje ten puderek.

PI też mnie zachwyciło - pomijam fakt, że mimo, że "unboxed" wszystko było z pudrem wporządku - nieużywany ani nic - po prostu bez pudełka. data produkcji 2006, więc się zgadza. Zapakowany w świąteczny papier. Jestem bardzo zadowolona. A efekt - w odróżnieniu od Mythic które nakładam delikatnie na całą twarz - PI daję tylko na kości policzkowe. PIękny blask!!!

Na mnie przynajmniej te dwa pudry dają zupełnie inny efekt. uwielbiam oba!
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 11:06   #1604
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja ostatnio weszłam w posiadanie i meteorków (Mythic) i PI i stwierdzam, że te dwa pudry dają dwa różne efekty! Ja ogólnie nie przepadałam dotychczas za jakimkolwiek rozświetleniem na twarzy, to przez wizaz.pl stwierdziłam, że może jednak rozświetlacz nie taka znowu zła sprawa!
Meteoryty mnie zachwyciły - bardzo mi się podoba ich zapach (cukierkwo różany...nie umiem go określić.) Ale bardzo też podoba mi się efekt jaki dają. No bo rzeczywiście nie zostawiają bombki na twarzy - minimalne drobinki zostają gdzieniegdzie tak że efekt subtelnego rozświetlenia jest, ale całą reszta buzi jest ładnie zmatowiona, zaczerwienienia zatuszowane. Bardzo podoba mi się mat jaki daje ten puderek.

PI też mnie zachwyciło - pomijam fakt, że mimo, że "unboxed" wszystko było z pudrem wporządku - nieużywany ani nic - po prostu bez pudełka. data produkcji 2006, więc się zgadza. Zapakowany w świąteczny papier. Jestem bardzo zadowolona. A efekt - w odróżnieniu od Mythic które nakładam delikatnie na całą twarz - PI daję tylko na kości policzkowe. PIękny blask!!!

Na mnie przynajmniej te dwa pudry dają zupełnie inny efekt. uwielbiam oba!
a powiedz jeszcze jaką masz cere? jasną? ciemną? bo zastanawiam się, czy te meteoryty nie będą rozbielać?
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 11:15   #1605
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

odebrałam dziś dwie paczuszki
wreszcie dostalam paseczki piękne, delikatne juz sie nimi pomiziałam i efekt jest super...
i uwaga! ukłon w stronę UC - pierwszy raz nie naliczyli mi opłat, otworzyli tylko pudełka, ale nie ruszali ozdobnych papierków w które były opakowane rzeczy.
__________________
juz sie nie objadam po 18tej
i spodnie na mnie pasują


oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 11:28   #1606
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
a powiedz jeszcze jaką masz cere? jasną? ciemną? bo zastanawiam się, czy te meteoryty nie będą rozbielać?
Ja jestem raczej bledzioszkiem. Ale nie takim znowu zupełnie jasnym niby kolorówkowo wszystko mam najjaśniejsze (podkłady, pudry i korektory). Ale nie wiem czemu myślicie że Mythic rozjaśnie skórę? (to juz chyba druga taka opinia którą słyszę). Ja bynajmniej nie zauważyłam. No chyba że masz ciepłą, oliwkową karnację to może i rozjaśni, nie wiem...Nie mam nawet na kim przetestować bo my wszystkie baby raczej blade jesteśmy Mythic ma w sobie fiolety i zielenie(tych zielonych jest dosłownie kilka) które mają funkcję korygującą ale ma też sporo złotawych i różowych drobinek które bynajmniej nie rozjaśniają ! Na mnie ich efekt jest subtelny i raczej polega na przymatowieniu i jednoczesnym rozświetleniu skóry...Ale może przez tą moją bladość rzeczywiście nie widzę efektu... Musiałabyś zapytać kogoś kto ma ten puder i uzywa go do ciemniejszej cery. Dla mnie jest idealny, własnie nie chciałam Beige Chic bo bałam się za dużego efektu bronzera...
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 11:31   #1607
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja jestem raczej bledzioszkiem. Ale nie takim znowu zupełnie jasnym niby kolorówkowo wszystko mam najjaśniejsze (podkłady, pudry i korektory). Ale nie wiem czemu myślicie że Mythic rozjaśnie skórę? (to juz chyba druga taka opinia którą słyszę). Ja bynajmniej nie zauważyłam. No chyba że masz ciepłą, oliwkową karnację to może i rozjaśni, nie wiem...Nie mam nawet na kim przetestować bo my wszystkie baby raczej blade jesteśmy Mythic ma w sobie fiolety i zielenie(tych zielonych jest dosłownie kilka) które mają funkcję korygującą ale ma też sporo złotawych i różowych drobinek które bynajmniej nie rozjaśniają ! Na mnie ich efekt jest subtelny i raczej polega na przymatowieniu i jednoczesnym rozświetleniu skóry...Ale może przez tą moją bladość rzeczywiście nie widzę efektu... Musiałabyś zapytać kogoś kto ma ten puder i uzywa go do ciemniejszej cery. Dla mnie jest idealny, własnie nie chciałam Beige Chic bo bałam się za dużego efektu bronzera...
oj kurczaki...no i nabrałam chęci ..........
i jeszcze doczytałam teraz ,ze to cudo ma aż 33 g...to chyba do emerytury starczy jak myślicie ile potrwa ta promocja? Bo ja bym po nowym roku kilknęła...
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...

Edytowane przez ennkaa
Czas edycji: 2008-12-23 o 11:38
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 11:36   #1608
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Ja jestem raczej bledzioszkiem. Ale nie takim znowu zupełnie jasnym niby kolorówkowo wszystko mam najjaśniejsze (podkłady, pudry i korektory). Ale nie wiem czemu myślicie że Mythic rozjaśnie skórę? (to juz chyba druga taka opinia którą słyszę). Ja bynajmniej nie zauważyłam. No chyba że masz ciepłą, oliwkową karnację to może i rozjaśni, nie wiem...Nie mam nawet na kim przetestować bo my wszystkie baby raczej blade jesteśmy Mythic ma w sobie fiolety i zielenie(tych zielonych jest dosłownie kilka) które mają funkcję korygującą ale ma też sporo złotawych i różowych drobinek które bynajmniej nie rozjaśniają ! Na mnie ich efekt jest subtelny i raczej polega na przymatowieniu i jednoczesnym rozświetleniu skóry...Ale może przez tą moją bladość rzeczywiście nie widzę efektu... Musiałabyś zapytać kogoś kto ma ten puder i uzywa go do ciemniejszej cery. Dla mnie jest idealny, własnie nie chciałam Beige Chic bo bałam się za dużego efektu bronzera...
ojeja no właśnie mam oliwkową karnację
będę musiała się po świętach wybrać do seph poobmacywać
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 11:53   #1609
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Dziewczyny, ja używam meteorytów Mythic i Beige Chic. Mam średnią karnację-jedne i drugie są transparentne- Mythic nie rozjaśniają cery a Beige Chic jej nie przyciemniają. Nie można też porównywać Meteorytów z typowymi rozświetlaczami. Mythic i Beige Chic nadają się na całą twarz, PI czy Shimmery Diora tylko na kości policzkowe. Meteoryty nie dają mokrego, metalicznego efektu, tylko prawie niewidoczną mgiełkę, ujednolicają cerę. Nie jest to kosmetyk, bez którego nie da się żyć, to taki bajer, ale efekt daje fajny. (Pisząc o Meteorytach mam na myśli wyłącznie Mythic i BC, wiem, że są tez bardziej rozświetlające).
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-23, 11:55   #1610
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
oj kurczaki...no i nabrałam chęci ..........
i jeszcze doczytałam teraz ,ze to cudo ma aż 33 g...to chyba do emerytury starczy jak myślicie ile potrwa ta promocja? Bo ja bym po nowym roku kilknęła...
Cytat:
Napisane przez Priyaa Pokaż wiadomość
ojeja no właśnie mam oliwkową karnację
będę musiała się po świętach wybrać do seph poobmacywać

ennkaa: 33 g - czytałam na KWC że ten puder się nie kończy Co do promocji, chyba mi gdzieś mignęło na Tru że promocja jest do końca grudnia! Więc nie wiem czy po nowym roku jeszcze będzie. Może posezonowe wyprzedaże będą! nigdy nie wiadomo. Warto też poczekać, może po Świętach być czasem -30% w Sephorze, tak jak w zeszłym roku. Ale tego już nie wie nikt...

Priyaa: musisz zobaczyć na sobie, to najlepszy pomysł. Ja nikogo na nie nie namawiam w ciemno - wiecie jak jest - warto sobie potestować na własnej skórze. Ja ostatnio dałam się Wizażankom namówić na PI i jestem zadowolona, ba, zachwycona, ale wiadomo - nie zawsze to co służy nam jest dobre dla innych. Dlatego z tym PI to trochę hazard był, ale wygrałam Natomiast Meteorki też nie kosztują mało, więc warto się z nimi wstępnie zapoznać. Mi pani w Sephorze nałożyła je na początku zakupów i później miałam możliwość pochodzenia z nimi na twarzy trochę. Wypróbowania ich w różnym świetle. Dodam, że pani przy mnie odkaziła wpierw pędzel. To chyba najlepszy sposób.

Serenite_ : doskonale to ujęłaś podpisuję się pod Twoim postem - uważam tak samo!

Edytowane przez kasiaj85
Czas edycji: 2008-12-23 o 11:59
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 12:00   #1611
Mieciulabis
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Wysłałam wczoraj TŻ-ta na pocztę po ocloną paczkę. Wrócił z paczką, ale cła nie zapłacił, bo nikt mu nie kazał A doklejone są wszystkie dokumenty celne, powinnam zapłacić 55 zł. Chyba powinnam iść i to zapłacić, prawda?

A poza tym czekam jeszcze na 3 paczki z prezentami i jak nie przyjdą do jutra to będzie katastrofa
Ja czekałam na paczkę z FragranceX przeszło miesiąc.W międzyczasie przyszły późniejsze a ta jedna specjalnie załatwiana wcześniej,nie dochodziła.Nie mając wyjścia zamówiłam w sobotę ekspresowo perfumy na All,no i obie paczki przyszły w poniedziałek.Na dodatek ta z FragranceX nie miała stempla UC ,bo adres nadawcy w USA zaklejony był pocztą Belgijską.Gdzie leżała przeszło miesiąc,tego nie wie nikt.
Mieciulabis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 12:01   #1612
bamika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 71
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Priyaa, a jak to się stało, że do tej pory ich nie wypróbowałaś?

moje meteorki nieługo antykiem będą trącić, bo nijak się skończyc nie chcą
a uznaję tylko klasyczne Mythic, inne dla mnie to nieudane sequele
bamika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 12:14   #1613
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Serenite_ : doskonale to ujęłaś podpisuję się pod Twoim postem - uważam tak samo!


Cytat:
Napisane przez Mieciulabis Pokaż wiadomość
Ja czekałam na paczkę z FragranceX przeszło miesiąc.W międzyczasie przyszły późniejsze a ta jedna specjalnie załatwiana wcześniej,nie dochodziła.Nie mając wyjścia zamówiłam w sobotę ekspresowo perfumy na All,no i obie paczki przyszły w poniedziałek.Na dodatek ta z FragranceX nie miała stempla UC ,bo adres nadawcy w USA zaklejony był pocztą Belgijską.Gdzie leżała przeszło miesiąc,tego nie wie nikt.
nieźle...

Cytat:
Napisane przez bamika Pokaż wiadomość
Priyaa, a jak to się stało, że do tej pory ich nie wypróbowałaś?

moje meteorki nieługo antykiem będą trącić, bo nijak się skończyc nie chcą
a uznaję tylko klasyczne Mythic, inne dla mnie to nieudane sequele
Ja moich Mythic używam już kilka lat
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 12:18   #1614
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

heh ja jeszcze do swoich zakupow na tru dolacze meteorytki i roz chanela ale po tym jak go spr z sklepie i koncze z truskawa!!
na prawde juz mam dosc tych klopotow z nimi...nie dosc ze mi nie chca oddac 80zl za dwa zamowienia ktore nie wyslali to jeszcze teraz znowu 42zl! takze ja mam do nich po prostu pecha i to chyba znak ze powinnam sobie dac z nimi spokoj
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 12:29   #1615
ennkaa
Zakorzenienie
 
Avatar ennkaa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: takie tam wsiomiasto
Wiadomości: 10 170
GG do ennkaa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

dziewczyny czyli te przecenione mythic to są te najpierwsze?a powiedzcie mi jeszcze proszę ile one trzeszczą w sephorze?
__________________
...Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było...
ennkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 12:30   #1616
bamika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 71
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez ennkaa Pokaż wiadomość
dziewczyny czyli te przecenione mythic to są te najpierwsze?a powiedzcie mi jeszcze proszę ile one trzeszczą w sephorze?
175 PLN
bamika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 12:52   #1617
virtual_reality
bzzzzzzz bzyczy prądzik w jej obwodach
 
Avatar virtual_reality
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 11 593
?

wlasnie odebralam baze lancoma, kod mi sie nie podoba +E072 dekalulator nie moze rozszyfrowac, czyzby az taki staroc
virtual_reality jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 12:57   #1618
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: ?

Cytat:
Napisane przez virtual_reality Pokaż wiadomość
wlasnie odebralam baze lancoma, kod mi sie nie podoba +E072 dekalulator nie moze rozszyfrowac, czyzby az taki staroc
mój datecalculator pokazał to:

Production Date
0-3-13
Maybe your input is not correct.
Your product was produced 2008 years ago. Make sure your input is correct
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 13:31   #1619
Priyaa
Zakorzenienie
 
Avatar Priyaa
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: P-ń
Wiadomości: 3 407
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ennkaa: 33 g - czytałam na KWC że ten puder się nie kończy Co do promocji, chyba mi gdzieś mignęło na Tru że promocja jest do końca grudnia! Więc nie wiem czy po nowym roku jeszcze będzie. Może posezonowe wyprzedaże będą! nigdy nie wiadomo. Warto też poczekać, może po Świętach być czasem -30% w Sephorze, tak jak w zeszłym roku. Ale tego już nie wie nikt...

Priyaa: musisz zobaczyć na sobie, to najlepszy pomysł. Ja nikogo na nie nie namawiam w ciemno - wiecie jak jest - warto sobie potestować na własnej skórze. Ja ostatnio dałam się Wizażankom namówić na PI i jestem zadowolona, ba, zachwycona, ale wiadomo - nie zawsze to co służy nam jest dobre dla innych. Dlatego z tym PI to trochę hazard był, ale wygrałam Natomiast Meteorki też nie kosztują mało, więc warto się z nimi wstępnie zapoznać. Mi pani w Sephorze nałożyła je na początku zakupów i później miałam możliwość pochodzenia z nimi na twarzy trochę. Wypróbowania ich w różnym świetle. Dodam, że pani przy mnie odkaziła wpierw pędzel. To chyba najlepszy sposób.

Serenite_ : doskonale to ujęłaś podpisuję się pod Twoim postem - uważam tak samo!
no to już OC czeka tylko na to żebym poszła i wypróbowała
Cytat:
Napisane przez bamika Pokaż wiadomość
Priyaa, a jak to się stało, że do tej pory ich nie wypróbowałaś?

moje meteorki nieługo antykiem będą trącić, bo nijak się skończyc nie chcą
a uznaję tylko klasyczne Mythic, inne dla mnie to nieudane sequele
hmmm no tak jakoś zawsze przechodziłam obok guerlaina i zapominałam spr a jak sobie przypominałam, to nie chciało mi się schylać, bo one zawsze na dole były
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh ja jeszcze do swoich zakupow na tru dolacze meteorytki i roz chanela ale po tym jak go spr z sklepie i koncze z truskawa!!
na prawde juz mam dosc tych klopotow z nimi...nie dosc ze mi nie chca oddac 80zl za dwa zamowienia ktore nie wyslali to jeszcze teraz znowu 42zl! takze ja mam do nich po prostu pecha i to chyba znak ze powinnam sobie dac z nimi spokoj
no daj spokój.. pomyśl ile było tych dobrych zakupów
Priyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-12-23, 13:37   #1620
kasiek74
Rozeznanie
 
Avatar kasiek74
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: gliwice
Wiadomości: 512
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część VI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh ja jeszcze do swoich zakupow na tru dolacze meteorytki i roz chanela ale po tym jak go spr z sklepie i koncze z truskawa!!
na prawde juz mam dosc tych klopotow z nimi...nie dosc ze mi nie chca oddac 80zl za dwa zamowienia ktore nie wyslali to jeszcze teraz znowu 42zl! takze ja mam do nich po prostu pecha i to chyba znak ze powinnam sobie dac z nimi spokoj
dimi, jakoś nie chce mi sie wierzyć, że dasz sobie spokój...
ja myślę, że jeszcze wszystko przed Tobą...
zobacz, nawet do mnie przyleciały wreszcie paski, co prawda z przystankiem ale bez cła
__________________
juz sie nie objadam po 18tej
i spodnie na mnie pasują


oł je !!! juz w jedne wlazłam
i w kolejne dwie pary. Yes! Yes!
kasiek74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:05.