Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety - Strona 28 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-03, 15:24   #811
Jaszczurka 25
Przyczajenie
 
Avatar Jaszczurka 25
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wadowice
Wiadomości: 6
Thumbs down Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jestem raczej przeciwniczką lasera.Nie widzę po ni spektakularnych efektów.A jesli ktoś ma jasną cere i jasne przy tym włoski to może jak mnie poparzyć.A taka blizna znika po około 4 miesiącach.
__________________
JASZCZURKA 25
Jaszczurka 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 21:21   #812
natxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Dog-Rose ??? możesz napisac gdzie w Krakowie jest ten Novmed?? bo nie moge znaleźc na necie ani adresu ani jakiegoś nr telefonu do nich
a powiedz mi jeszcze, jak robiłaś laser pomiedzy pośladkami, to jakoś lezy sie,czy siedzi na koźle jak u ginekologa,zeby to wszystko dokładnie widzieli, gdzie mają usuwac??
natxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 21:26   #813
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez natxxx Pokaż wiadomość
Dog-Rose ??? możesz napisac gdzie w Krakowie jest ten Novmed?? bo nie moge znaleźc na necie ani adresu ani jakiegoś nr telefonu do nich
a powiedz mi jeszcze, jak robiłaś laser pomiedzy pośladkami, to jakoś lezy sie,czy siedzi na koźle jak u ginekologa,zeby to wszystko dokładnie widzieli, gdzie mają usuwac??
proszę http://www.nowomed.pl/
a co do posladkow, to po prostu mialam lezec na brzuchu z troche rozchylonymi nogami... wlasnie w taki sposob
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-03, 22:33   #814
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
proszę http://www.nowomed.pl/
a co do posladkow, to po prostu mialam lezec na brzuchu z troche rozchylonymi nogami... wlasnie w taki sposob
oo a ja po prostu na plecach w pozycji półsiedzącej z rozchylonymi nogami ale wydaje mi się że laser dotarł wszędzie gdzie powinien wcześniej w innej klinice jak zwróciłam babce uwagę że tamtych włosów też się chcę pozbyć to powiedziała że tam nie można bo mnie poparzy i zmieniłam klinikę
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 13:08   #815
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
oo a ja po prostu na plecach w pozycji półsiedzącej z rozchylonymi nogami ale wydaje mi się że laser dotarł wszędzie gdzie powinien wcześniej w innej klinice jak zwróciłam babce uwagę że tamtych włosów też się chcę pozbyć to powiedziała że tam nie można bo mnie poparzy i zmieniłam klinikę
hehe ja to samo usłyszałam jak chciałam żeby mi na "wargach" zrobiła wiadomo, że o kase chodziło hehe...też zmieniłam "salon" na klinike
__________________
"W życiu piękne są tylko chwile"

www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 15:44   #816
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Kasicka85 Pokaż wiadomość
hehe ja to samo usłyszałam jak chciałam żeby mi na "wargach" zrobiła wiadomo, że o kase chodziło hehe...też zmieniłam "salon" na klinike
hehe śmiech na sali co, ciekawe co w takim razie obejmuje bikini zwykłe a nie głębokie a dawno robiłaś epilację? ile zabiegów, jaki efekt?

Edytowane przez eelmirka
Czas edycji: 2009-02-04 o 15:44 Powód: literówka
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-04, 20:41   #817
natxxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ok dzieki wam za odp troche sie tylko tym denerwowałam. ja w sumie nie wiem czy chce sobie usunąć włoski z "warg" bo troche boje sie co bedzie jak jakies wirusy i grzyby będą chciały tam mi wlaznąć po paru latach,jak zadnej oslony nie będzie;/
natxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-05, 23:20   #818
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Jaszczurka 25 Pokaż wiadomość
A jesli ktoś ma jasną cere i jasne przy tym włoski to może jak mnie poparzyć.A taka blizna znika po około 4 miesiącach.
Jak sie ma jasne włoski to sie wogóle nie wykonuje depilacji - więc nie trudno zrozumieć, czemu nie widzisz efektów. Ponadto jeśli masz jasną cerę i jasne włosy jak twierdzisz to jakim cudem udało sie komuś Ciebie poparzyć bo to bardzo kuriozalna sprawa
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 06:43   #819
Dog-Rose
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kisiajowo :)
Wiadomości: 999
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Jak sie ma jasne włoski to sie wogóle nie wykonuje depilacji - więc nie trudno zrozumieć, czemu nie widzisz efektów. Ponadto jeśli masz jasną cerę i jasne włosy jak twierdzisz to jakim cudem udało sie komuś Ciebie poparzyć bo to bardzo kuriozalna sprawa
tu chyba chodzi o to ze wloski nie sa az tak jasne i maja wystarczajaco duzo pigmentu zeby laser je "zauwazyl"
Dog-Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 06:53   #820
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
Jak sie ma jasne włoski to sie wogóle nie wykonuje depilacji - więc nie trudno zrozumieć, czemu nie widzisz efektów. Ponadto jeśli masz jasną cerę i jasne włosy jak twierdzisz to jakim cudem udało sie komuś Ciebie poparzyć bo to bardzo kuriozalna sprawa
no cóż czasami sie robi. Kosmetyczka u której przeprowadzam depilację opowiadala mi o kobiecie, która pomimo tego, że miała blond włosy uparla się, ze chce miec zabieg. Miala ich przeprowadzane ponad 20!!, ale na swoje własne zyczenie
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-06, 21:28   #821
beatadrozdowska11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 68
Dot.: Re: laserowa depilacja

Mam do was pytanie jesli mam hirsutyzm to czy musze rownoczenie zazywac tabletki hormonalne czy sam laser usunie wloski i nie beda odrastac??
__________________
KOTEK1983
beatadrozdowska11 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-06, 21:34   #822
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Dog-Rose Pokaż wiadomość
tu chyba chodzi o to ze wloski nie sa az tak jasne i maja wystarczajaco duzo pigmentu zeby laser je "zauwazyl"
Dziewczyny po to właśnie jest konsultacja dermatologiczna, aby pacjenta zakwalifikować lub nie do zabiegu. Jeśli dziewczyna pisze, że ma jasne włosy to chyba są jasne...a nie wystarczająco ciemne

Jeżeli te włosy są nawet "troche ciemne" Dog-Rose to ok energia lasera zostaje pochłonieta przez barwnik niszcząc część mieszków...ale przy kolejnej epilacji te włosy , które odrosną są już o wiele słabsze, jaśniejsze i wówczas jak zadziała na nie laser? Epilacja staje się nieskuteczna. Dlatego należy żetelnie ocenić pacjenta a nie z chęci zysku

Co do epilacji na zyczenie pacjenta, to już wogóle jakaś paranoja. To tak jakby przyszła do mnie pacjentka np.z chorobą zakrzepową i chciała serię endermologii na wlasne życzenie to też mam jej wykonać?? Etyka zawodowa też odnosi się do zawodu kosmetyczki / kosmetologa
DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 12:00   #823
Lilu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Karollaina Pokaż wiadomość
Witam wszystkie Panie Mam pytanie czy któraś z Was robiła sobie depilację laserową w salonie KOSMEDICA w Warszawie lub Płocku? Mieszkam we Włocławku i nie mogę znaleźć tutaj żadnego gabinetu z laserem, więc muszę szukać dalej. zznalazłam właśnie w Płocku KOSMEDICĘ ale nie wiem czy jest to dobry gabinet. Bardzo Was proszę o jakieś info na ten temat.
Witaj Karollino. Jeżeli chodzi o Płock to osobiście polecam Estetiq Pionti w Galerii Wisła, używają tam lasera diodowego Light Sheer ET. Ostatnio byłam u nich na pachach i załąpałam się na walentynkową promocję -30%.
Lilu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-07, 14:57   #824
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez eelmirka Pokaż wiadomość
hehe śmiech na sali co, ciekawe co w takim razie obejmuje bikini zwykłe a nie głębokie a dawno robiłaś epilację? ile zabiegów, jaki efekt?
no efekt taki, że poszukałam innego miejsca, w którym mogę to zrobić...
znalazłam ostatnio takie fajne forum...dużo osób poleca taki jeden gabinet...szkoda, że wcześniej na to nie natrafiłam..jedyny minus to strasznie długaśne kolejki
__________________
"W życiu piękne są tylko chwile"

www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:18   #825
chmielu71
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8
GG do chmielu71
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez DevilInside Pokaż wiadomość
lisnov - w jakim mieście chcesz robić, może podpowiem Ci jakąś dobra klinikę, z racji zawodu mam kilka które moge polecić, głównie środkowa część i południowa
...

Jeżeli ktoś chce namiary na gabinety naprawde wykonujące świetnie laserową depilację, to kontakty moge podawać na PRIV'a ... jeden z najlepszych gabinetów laserówki jest koło warszawki - zatem Warszawianki maja duże szczęście hehe ... Aha dodam , że podaje namiary na gabinety wyłacznie pracujące na diodówce Light Sheer'a - bo tylko ten laserów w mojej opinii jest najskuteczniejszy.
Hej,
Ja poproszę te namiary na priv! szukam dobrego, sprawdzonego laseru w Warszawie

Dzięki!
__________________
chmielu
chmielu71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 14:41   #826
megan_77
Rozeznanie
 
Avatar megan_77
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 534
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez chmielu71 Pokaż wiadomość
Hej,
Ja poproszę te namiary na priv! szukam dobrego, sprawdzonego laseru w Warszawie

Dzięki!
Witam!

Ja również poprosiłabym Cię DevilInside o informację na priva o dobrym laserze w Gdańsku/ Trójmieście - jeżeli oczywiście takowe znasz.
Pozdrawiam
megan_77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-09, 20:28   #827
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Ja mam ważne pytanie dziewczyny . W marcu jadę na wycieczke szkolną do londynu .
Słyszałam ze tam laser domowego użytku jest w regularnej sprzedaży . Nie wiecie ile kosztuje taki laser i w jakim sklepie mozna go kupić?? Jestem prawie pewna że kosztuje w ten sposob mniej niz z allegro
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 18:07   #828
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Up up
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-11, 22:05   #829
lorie
Raczkowanie
 
Avatar lorie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 153
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jestes w liceum i chcesz sobie sama robic zabieg laserem?
Litosci
To naprawde dosc powazny zabieg a nie zabawa, to nie wosk gdzie ryzykujesz najwyzej zdarcie naskorka przy nieumiejetnym stosowaniu.
A jesli tamten laser jest bezpieczny to znaczy ze to jakas zabawka i nie warto sobie zawracac glowy.
Co za chory pomysl laser do domowego uzytku, naprawde.

Aha, to ze jestes w liceum nie powinnas myslec o laserze do domowego uzytku nie oznacza ze jak sie jest juz starszym to mozna. Pomysl jest chory niezaleznie od wieku. Ale nie pogniewaj sie, tak mi sie podobny pomysl skojarzy z nniedojrzaloscia wieku szkolnego.
lorie jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-12, 00:48   #830
zuni
Rozeznanie
 
Avatar zuni
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: z Wieliczki
Wiadomości: 993
GG do zuni Send a message via Skype™ to zuni
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Wiele wizażanek podjeło sie Tego zabiegu samodzielnie i z tego co czytałam z pozytywnymy efektami. To nie jest niebezpieczne . Tak jestem w liceum i nie wiem co chcesz mi powiedzieć ;p. Pomysł nie jest chory laser jest taki sam tylko mniejszy ,jest o nim cały olbrzymi wątek na wizażu lecz nieaktualny dlatego pisze tutaj.
Po co płacić za jeden zabieg prawie 500zł jeżeli tyle można zapłacić za całe urządzenie?

Ponawiam pytanie do osob ktore kupiły .
zuni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-12, 09:43   #831
rastman
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 6
Dot.: depilacja laserowa - pytanie

spam

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-04-11 o 20:53
rastman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 07:37   #832
truskaweczka06
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 11
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Jeżeli ktoś chce namiary na gabinety naprawde wykonujące świetnie laserową depilację, to kontakty moge podawać na PRIV'a ... jeden z najlepszych gabinetów laserówki jest koło warszawki - zatem Warszawianki maja duże szczęście hehe ... Aha dodam , że podaje namiary na gabinety wyłacznie pracujące na diodówce Light Sheer'a - bo tylko ten laserów w mojej opinii jest najskuteczniejszy. [/quote]




Ja też poproszę namiary na gabinet koło Warszawy. Z góry dzięki.
truskaweczka06 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 15:06   #833
Malaika85
Zadomowienie
 
Avatar Malaika85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 583
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Witam, postanowilam podzielic sie z Wami moim doswiadczeniem.
2 lata temu postanowilam pozbyc sie zbednych wloskow pod pachami sposob profesjonalny i na cale zycie. Po ustaleniu cen, najlepszych salonów, opinii itp, zainwestowalam i ...

depilacja laserowa

gabinet: Łódź - Cohen

cena - wtedy 400 zl za 1 zabieg pach

ilosc zabiegow - zrobilam 5

ból - był, jakby ktos mi doslownie podpalał czymś skórę

efekty krotkofalowe - podrazniona skora 2 dni po zabiegu, rzadsze wloski na okolo tydzien

efekty dlugofalowe - brak

Jestem wsciekla, wydalam 2 tysiace zlotych ze studenckiej kieszeni, zrobilam zabiegi w najlepszym gabinecie, spelniając wszystkie warunki (mam ciemne mocne wloski, jasną skóre) i robiac az 5 zabiegow, i efektow brak - jest tak samo jak przed.

Oczywiscie po kazdym zabiegu Panie mnie zapewnialy ze tak jestzawsze i ze jeszcze 2- 3 zabiegi i bedzie ok. Po moim pytaniu, po 5 zabiegu, czy efekt bedzie za 2-3 nastepne zabiegi i czy za 10 zabiegow, Pani nie wiedziala co powiedziec. Po moim pytaniu o zwrot pieniedzy, Pani sie usmiechnela.

Po prostu dziewczyny, nie wierzcie we wszystko co pisza i mowia.
To, ze 1 na 100 dziewczynom udalo sie pozbyc owlosienia (albo przynajmniej tak mowia - ewentualnie są to kosmetyczki, podajace sie za zadowolone klientki i chcace zarobic), to jeszcze nic.

Jedyny efekt - wscieklosc, rozczarowanie i pustka w portfelu. A moglam pojechac na safari!
Malaika85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 17:08   #834
Kasicka85
Raczkowanie
 
Avatar Kasicka85
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 182
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Jestem wsciekla, wydalam 2 tysiace zlotych ze studenckiej kieszeni, zrobilam zabiegi w najlepszym gabinecie, spelniając wszystkie warunki (mam ciemne mocne wloski, jasną skóre) i robiac az 5 zabiegow, i efektow brak - jest tak samo jak przed.

Oczywiscie po kazdym zabiegu Panie mnie zapewnialy ze tak jestzawsze i ze jeszcze 2- 3 zabiegi i bedzie ok. Po moim pytaniu, po 5 zabiegu, czy efekt bedzie za 2-3 nastepne zabiegi i czy za 10 zabiegow, Pani nie wiedziala co powiedziec. Po moim pytaniu o zwrot pieniedzy, Pani sie usmiechnela.

Po prostu dziewczyny, nie wierzcie we wszystko co pisza i mowia.
To, ze 1 na 100 dziewczynom udalo sie pozbyc owlosienia (albo przynajmniej tak mowia - ewentualnie są to kosmetyczki, podajace sie za zadowolone klientki i chcace zarobic), to jeszcze nic.

Jedyny efekt - wscieklosc, rozczarowanie i pustka w portfelu. A moglam pojechac na safari!
Malaika85 mamy podobne doswiadczenia..tylko ja w innym gabinecie robiłam i więcej zabiegów..efekt co prawda zaczął się pokazywać ale w pewnym momencie zaczęłam sie zastanawiać ile jeszcze tych zabiegów mam zrobić - 10? 20? Uwierzyłam w obietnice, że po 3-4 będę miała spokój z owłosieniem ale byłam naiwna. Też mi się wydaje, że te opinie dziewczyn mega zadowolonych z zabiegu to poprostu wypowiedzi kosmetyczek chcących zarobić.
Mam teraz na oku taki jeden gabinet - przez wiele osób zachwalany..może wybierzemy się razem?
__________________
"W życiu piękne są tylko chwile"

www.pustamiska.pl POMÓŻMY ZWIERZAKOM -KLIKAJMY....
Kasicka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 21:12   #835
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
Witam, postanowilam podzielic sie z Wami moim doswiadczeniem.
2 lata temu postanowilam pozbyc sie zbednych wloskow pod pachami sposob profesjonalny i na cale zycie. Po ustaleniu cen, najlepszych salonów, opinii itp, zainwestowalam i ...

depilacja laserowa

gabinet: Łódź - Cohen

cena - wtedy 400 zl za 1 zabieg pach

ilosc zabiegow - zrobilam 5

ból - był, jakby ktos mi doslownie podpalał czymś skórę

efekty krotkofalowe - podrazniona skora 2 dni po zabiegu, rzadsze wloski na okolo tydzien

efekty dlugofalowe - brak

Jestem wsciekla, wydalam 2 tysiace zlotych ze studenckiej kieszeni, zrobilam zabiegi w najlepszym gabinecie, spelniając wszystkie warunki (mam ciemne mocne wloski, jasną skóre) i robiac az 5 zabiegow, i efektow brak - jest tak samo jak przed.

Oczywiscie po kazdym zabiegu Panie mnie zapewnialy ze tak jestzawsze i ze jeszcze 2- 3 zabiegi i bedzie ok. Po moim pytaniu, po 5 zabiegu, czy efekt bedzie za 2-3 nastepne zabiegi i czy za 10 zabiegow, Pani nie wiedziala co powiedziec. Po moim pytaniu o zwrot pieniedzy, Pani sie usmiechnela.

Po prostu dziewczyny, nie wierzcie we wszystko co pisza i mowia.
To, ze 1 na 100 dziewczynom udalo sie pozbyc owlosienia (albo przynajmniej tak mowia - ewentualnie są to kosmetyczki, podajace sie za zadowolone klientki i chcace zarobic), to jeszcze nic.

Jedyny efekt - wscieklosc, rozczarowanie i pustka w portfelu. A moglam pojechac na safari!
No tak, rozumiem cię świetnie, twoją złość też. Ja musiałam wziąć 10 zabiegów trzy lata temu. Wolę nawet nie pisać ile zapłaciłam. Ale jestem bardzo zadowolona. To, że mamy włosy o różnej odporności to wiadomo. Jednej wystarczą trzy zabiegi, drugiej nie. Jest jednak jedno ale - odkryłam, że w razie mniejszej skuteczności trzeba zaproponować podwyższenie energii. Sądzę, że w przypadku kobiet z reguły zakłada się płytsze umiejscowienie cebulek niż u mężczyzn, a bywa bardzo różnie. Nie gwarantuję, że mam tu rację ale coś w tym jest. Mnie, wrazliwcowi, dermatolog z uporem dawała 38, a trzeba było od początku dac 39. Fakt, różnicę się czuje, ale naprawdę ta jedna jednostka więcej nie jest w stanie skrzywdzić, choć boli troche bardziej. Za to daje lepsze efekty. Myslę, że gdybym była epilowana własnie taką wyższą energią, to nie musiałabym miec tylu zabiegów. No, ale lekarka się wahała, bo mam delikatną i wrażliwą skórę. Poza tym lekarz czy kosmetyczka nie zawsze są w stanie przewidzieć ile zabiegów potrzeba akurat w twoim przypadku. z tym różnie bywa. Pani sie uśmiechnęła, bo zapewne wiedziała, że mała efektywność to najpewniej nie całkowita wina lasera.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand

Edytowane przez morelle
Czas edycji: 2009-02-20 o 13:45
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 16:14   #836
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

hm a to ciekawe, ta krytyka.... ja na pewno nie robię nikomu żadnej reklamy, za długo siedzę na forum jestem niedługo po trzecim zabiegu i trudno powiedzieć jaki jest efekt, po drugim wydawało się że nic już nie ma a tu nagle bum i pod pachami wyrosło całkiem sporo, właściwie normalnie ale czytałam tutaj że po drugim zabiegu może się tak wydarzyć, niby.. więc zobaczymy jak to będzie za dwa miesiące póki co pasuje, i tak już mam pustą kieszeń
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 10:53   #837
Edka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Depilacja laserem. NIE POLECAM

witam,
Nie polecam zabiegu depilacji laserowej.
29.12.2008 byłam na zabiegu depilacji laserowej górnej wargi w Warszawie, gabinet Kosmetyczny na Woli, ul. Mroczna 5a, Kosmedica. koszt depilacji 200zł.
dosatałam ok.5-6 "strzałów". włsoki miałay nie odrastać przez ok 5 tygodni, w zależności od fazy wzrostu włosa. uczucie nieprzyjemne i dosyć bolesne. spodobała mi się wizja braku owałosienia, zapisałam sie zatem na depilację rąk na 02.01.2009 (piątek)i to był olbrzymi BŁĄD.
Zabieg niesamowicie bolesny, ręce opuchnięte. pani kosmetyczka powiedziała abym smarowała ręce panthenolem, i już. obolała wróciłam do domu. niesmaowite pieczenie i ból spawił, że zaczęłam mieć wątpliwości czy oby na pewno wszystko jest w porządku.
w sobotę opuchlizna nie zeszła a ręce mi posiniały od robiących sie strupów.
według wskazań ciągle smarowałam pantenolem, ale nic nie pomagało. w niedzielę powoli zaczęła schodzić mi opuchlizna z rąk, a strupy olbrzymie.
nie wiedziałam, czy to prawidłowa reakcja czy też nie. w poniedziałek poszłam do pracy. każdy ruch rąk sparwiał mi ból. pokazałam koleżankom dzieło kosmetyczki i przeraziły się. sam zadzwoniłam do Kosmedici, aby coś mi powiedzieli.
zaprosili mnie na konsultacje. Pani dała mi jaką maść, na Z..( nie chcę wprowadzić nikogo w bład wiec nie podam nazwy).
EFEKT JEST TAKI, ŻE DO TEJ PORY MAM PRZEBARWIENIA OD PRZEPALENIA LASEREM. Na konsultacji (prywatnie) u dermatologa dowiedziałąm się, ze zmiany na skórze powinny zniknąć po pół roku.
Pani Iwona z kosmedici zaproponowała mi tylko gratisowy zabieg na górna wargę, nic poza tym. stwierdziłą, ze pewnie jestem alergiczna. może powinnam gdzieś to jeszcze zgłosić.
mam porobione zdjęcia ran na rękach, po 4 dniach po zabiegu, ku przestrodze mogę je Wam przesłać.
a włoski i tak odrastają.
pozdrawiam
Edyta
Edka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 08:53   #838
eelmirka
Zadomowienie
 
Avatar eelmirka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 791
Dot.: Depilacja laserem. NIE POLECAM

ręce?? a po co robiłaś ręce mi się też zrobiły strupki po drugim zabiegu, strasznie się przestraszyłam że to przebarwienia, bo to były takie malutki brązowe plamki, ale to były strupki i ładnie zeszły nie pamiętam, po trzech tygodniach jakoś
eelmirka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 23:05   #839
DevilInside
Raczkowanie
 
Avatar DevilInside
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 286
Dot.: Depilacja laserem. NIE POLECAM

Cytat:
Napisane przez Edka Pokaż wiadomość
dosatałam ok.5-6 "strzałów". włsoki miałay nie odrastać przez ok 5 tygodni, w zależności od fazy wzrostu włosa. uczucie nieprzyjemne i dosyć bolesne. spodobała mi się wizja braku owałosienia, zapisałam sie zatem na depilację rąk
Rozumiem, ze te 5-6 strzałów o kórych piszesz to były to "strzały próbne" - bo ciężko zrozumieć Zatem jeśli to były próby i nic po nich nie było bo tak to rozumiem skoro poszłaś na zabieg...to jakim cudem nagle miała miejsce taka historia jaka opisujesz powyżej??

Kolejne sprawa, co ma znaczyć, że włoski miały nie odrastać przez ok 5 tygodni - przecież to bzdura jakaś A co sie miało stac po tych 5 tygodniach, o których piszesz ...




---------- Napisano o 23:57 ---------- Poprzedni post napisano o 23:52 ----------

Cytat:
Napisane przez Malaika85 Pokaż wiadomość
depilacja laserowa

gabinet: Łódź - Cohen

cena - wtedy 400 zl za 1 zabieg pach

ilosc zabiegow - zrobilam 5
Tak mnie to zaciekawiło, ze aż poszperałam w Goglarce, straciłam kilka minut cennego czasu i jedyne co znalazłam w Łodzi to COEN żadnego COHEN' u A jesli to literówka i Malika miała na myśli Coen to polecam lekturę strony www

---------- Napisano o 00:05 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:57 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasicka85 Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że te opinie dziewczyn mega zadowolonych z zabiegu to poprostu wypowiedzi kosmetyczek chcących zarobić.
A ja uważam, że osoby które sa zadowolone z zabiegu epilacji laserowej miały to szczęście, że trafiły do dobrego gabinetu.

Skoro wykonuje się epilację sprzetem niewiadomego pochodzenia....albo FOTOEPILACJE przy uzyciu IPL za kilka tysięcy to nie ma się co dziwić, że efekty sa nietrwałe albo wogóle ich nie ma

Śmieszy mnie fakt, ze osoby piszące w temacie DEPILACJI LASEROWEJ, wypowiadaja sie na temat fotoepilacji IPL - IPL nie jest i nie będzie nigdy laserem, jest to wysokoenergetyczne swiatło a nie wiążka laserowa !!! i nikt ani nic tego nie zmieni


DevilInside jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 08:01   #840
Ashmira
Rozeznanie
 
Avatar Ashmira
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: N .S.
Wiadomości: 591
Dot.: Depilacja laserem. Depilacja laserowa. Ceny, problemy, opinie, gabinety

DevilInside podniosłaś mnie na duchu!! Już zaczęłam myśleć, ze wyrzucam pieniądze w błoto. Tak jak pisałam wyżej jestem już po dwóch zabiegach twarzy i naprawde jestem bardzo zadowolona, nawet nie muszę tych włosków, które odrastają golić, bo są prawie niewidoczne. Za tydzień mam trzeci zabieg i jestem pełna nadziei, że będzie ok
__________________

06.07.2013
Ashmira jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:44.