Co mogę w sobie zmienic??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-07-28, 15:03   #1
martyna970831
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Question

Co mogę w sobie zmienic???


Jestem tu nowa i po przeczytaniu innych wątków wiem że są tutaj doświadczone użytkowniczki.... Proszę o pomoc... Co mogę w sobie zmienić??? Styl? fryzurę? A może inne oprawki?? Coś jeszcze??
Właśnie mam problem z brwiami są one krzaczaste a więc niedawno ścięłam grzywkę w celu ich zasłonięcia...
Jest tez problem w dobraniu fryzury gdyż moje włosy są strasznie gęste i falowane...
Zniszczyły się też lekko gdyz często były prostowane

Dodam kilka moich fotek ....

---------- Dopisano o 16:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:58 ----------

Jestem tu nowa i po przeczytaniu innych wątków wiem że są tutaj doświadczone użytkowniczki.... Proszę o pomoc... Co mogę w sobie zmienić??? Styl? fryzurę? A może inne oprawki?? Coś jeszcze??
Właśnie mam problem z brwiami są one krzaczaste a więc niedawno ścięłam grzywkę w celu ich zasłonięcia...
Jest tez problem w dobraniu fryzury gdyż moje włosy są strasznie gęste i falowane...
Zniszczyły się też lekko gdyż często były prostowane
martyna970831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 15:38   #2
martyna970831
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Przepraszam.... To ja.... Moje zdjęcia...
martyna970831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:00   #3
andziaa02
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Cześć, moim zdaniem wystarczy że pozbędziesz się grzywki, skrócisz włosy do ramion i wycieniujesz je. Możesz też na włosy nałożyć szampon koloryzujący - uważam że jasny brąz byłby najlepszy dla Ciebie. Masz ładną buzię, którą niestety zasłania ogromna "grzywa"
andziaa02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:05   #4
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Mi się wydaje, że grzywka na bok byłaby ok no i wycieniować też można
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:08   #5
martyna970831
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Dzięki za odpowiedź na pewno zastosuję poradę...
Ale mam problem z brwiami są one strasznie gęste... Lecz gdy byłam u kosmetyczki powiedziała mi że moje brwi są ładne ponieważ są ciemne Jednak słyszała że jeśli zacznę wyrywać brwi to zaczną one rosnąć coraz szybciej. A jeśli pozbędę się grzywki będzie je widać.
martyna970831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:11   #6
karina555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 12
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

hej, też uważam, że te włosy cię przytłaczają. przedewszystkim skróc włosy wycieniuj, bo są za ciężkie. albo wogóle zrezygnuj z grzywki albo przytnij na skos tak aby nie zakrywała całego czoła, bo cię przytłacza. no i kolor ja polecam z garniera miodowy, będzie pięknie wyglądał przy twojej karnacji. A i okulary, oprawki są za szerokie i ciężkie. Polecam soczewki kontaktowe są niezastąpione
karina555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 16:49   #7
Kaminka24
Rozeznanie
 
Avatar Kaminka24
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 762
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

przytnij grzywkę na bok i skróć włosy do ramion
Kaminka24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-28, 16:51   #8
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Tak, jeśli możesz to inwestuj w soczewki, rzeczywiście są niezastąpione dla młodej dziewczyny (sama noszę) Jeśli nie no to właśnie może trochę delikatniejsze oprawki bo też Cię trochę przytłaczają moim zdaniem.. A moje brwi też są krzaczaste i jakoś w sumie nie chce nic z nimi robić, nie podobają mi się cieniutki paseczki zamiast brwi, a jak zaczniesz to będziesz już musiała je cały czas regulować..
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-28, 21:10   #9
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Moim zdaniem powinnaś mieć "cieńszą" grzywkę, bo ta jakoś tak Cię przytłacza.. Pocieniuj włosy
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 17:00   #10
katusia107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie :)
Wiadomości: 36
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

[1=9b13fa772a089c950fe6533 92ec6a155eb1c8e79_6035971 53b11b;20988992]Tak, jeśli możesz to inwestuj w soczewki, rzeczywiście są niezastąpione dla młodej dziewczyny (sama noszę) Jeśli nie no to właśnie może trochę delikatniejsze oprawki bo też Cię trochę przytłaczają moim zdaniem.. A moje brwi też są krzaczaste i jakoś w sumie nie chce nic z nimi robić, nie podobają mi się cieniutki paseczki zamiast brwi, a jak zaczniesz to będziesz już musiała je cały czas regulować..[/QUOTE]



soczewki zależy jak się będzie w nich czuła i czy jest podatna na infekcje bo ja jak nosiłam to zawsze coś było jakieś zapalenia spojówek, gradówka....
dlatego ja już nie będę pieniędzy wydawać jeśli mam tak na nie reagować
katusia107 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-29, 17:53   #11
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Po pierwsze przestań prostować! Zadbane falowane/kręcone włosy są najpiękniejsze. Musisz nauczyć się o nie dbać- włosy falowane/kręcone nalezy całkiem inaczej pielęgnować niż proste. Na wizażu jest cały dział poświęcony kręconowłosym- poczytaj- tam dziewczyny mają ogromną wiedzę więc możesz się od nich wiele nauczyć
Grzywkę na Twoim miejscu trochę bym zapuściła i wycieniowała na bok- myślę, że w takiej wyglądałabyś dużo lepiej. Jeśli chodzi o kolor wydaje mi się, że fajnie wyglądałyby jakieś jaśniesze refleksy.
A co do brwi to może wybierz się do innej kosmetyczki? Ładnie wyregulowane brwi potrafią zmienić całą twarz- i to nie prawda, że rosną po tym szybciej
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 20:39   #12
ysoyrebelde
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: miasto scyzorów ?
Wiadomości: 9
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Hm, masz według mnie super grube włosy i na dodatek jeszcze 'nieruszane' i możesz z nimi zrobić praktycznie co chcesz.
Zaczęłabym od:
PÓJŚCIA DO KOSMETYCZKI, która jest w stanie ci wyregulować brwi, z którymi jak piszesz masz problem!!
to niemożliwe i niedopuszczalne by ci nie chciała, bo coś tam...
ja sama mam bardzo ciemne brwi i gęsty gąszcz bym miała jak ty!
a tak to chodzę co jakiś miesiac i mam fajne estetyczne brwi!
za wyregulowanie 10 zł się najwyżej płaci a już będzie plusem dla wyglądu twojej twarzy!!

kolejna rzecz: fryzjer
wizyta po kosmetyczce do fryzjera, dobrego, który ci doradzi kolor i fryzurę, bo ze swoimi włosami możesz praktycznie zrobić co tylko zapragniesz!
Są długie, nieruszane!
I pozbądź się jak najszybciej tej ogromnej grzywy końskiej, która kompletnie cię psuje.
przede wszystkim skróć je i NOWOCZEŚNIE wycieniuj, poproś o to fryzjera do którego pójdziesz!
coś nowoczesnego co cię odmłodzi
ja proponuje jakąś MAŁO GĘSTĄ grzyweczkę na bok ewentualnie i nie ruszaj długości włosów tylko bardzo bardzo mocno niech ci wycieniuje, a długość pozostaw!
(zdjęcie zamieszczone poniżej,fryzura ta będzie ci znakomicie pasowała i kolor również)
musi kolor rozświetlić lekko twoją twarz, by nabrała życia
raczej nie idź w strone czegoś ciemnego!!
look:
http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...1t:429,r:5,s:0

a kolejna rzecz to chodź co jakiś czas na solarium lub poopalaj się, twoja skóra nabierze troche brązowego koloru i będziesz ślicznie wraz z tą fryzurą wyglądać która jest jak w sam raz dla ciebie

i ZAKUP soczewki kontaktowe koniecznie
ja je noszę i jestem zadowolona, jest wiele promocji, poszukaj i zaopatrz się w nie koniecznie

oraz zaopatrz się w kosmetyczkę, widze, że chyba nie malujesz się?
wypróbuj tuszu na dobry początek, lekkiego pudru czy bronzera dzięki którym twoja twarz nabierze zdrowszego wyglądu. )

przeanalizuj wszystkie moje rady po kolei, są wakacje, masz czas na świetną metamorfozę, która wyjdzie ci na dobre i to o wieeeeeeeeeeele, a ludzie cię nie poznają z zachwytu.
ysoyrebelde jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 10:47   #13
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

poproszę zdjęcie ze spięta grzywką do góry

grzywka !!!!!!!!!!!!! ciężka , za gruba, przytłacza cię .. wyglądasz jakbyś chciała się za nią schować .. na 100% do zmienienia ... zepnij włosy tak abyśmy mogły zobaczyć całą twarz
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 15:00   #14
Martusia2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 10
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Według mnie powinnaś przyciąć grzywkę i wycieniować włosy!niestety ja też mam problem chciałabym coś zmienić w wyglądzie ale niewiem co... ;(może coś z włosami???pomóżcie!!!
Martusia2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:00   #15
martyna970831
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

hey.... dzięki za świetne rady chciałabym je wszytskie wykorzystać jednak nie mogę... napewno nie skorzystam już z soczewek fakt że w nich napewno lepiej wyglądam , ale mniałam niedawno zakupione soczewki i nosiłam je na początku bardzo sie cieszyłam ale po paru dniach na mojej powiece pojawił się guzek okazało się że to gradówka a teraz nie mogę się tego pozbyć i niedługo idę na zabieg. okulista stwierdził że gradówka powstała na skutek noszenie soczewek :///

---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 16:56 ----------

Cytat:
Napisane przez martyna970831 Pokaż wiadomość
hey.... dzięki za świetne rady chciałabym je wszytskie wykorzystać jednak nie mogę... napewno nie skorzystam już z soczewek fakt że w nich napewno lepiej wyglądam , ale mniałam niedawno zakupione soczewki i nosiłam je na początku bardzo sie cieszyłam ale po paru dniach na mojej powiece pojawił się guzek okazało się że to gradówka a teraz nie mogę się tego pozbyć i niedługo idę na zabieg. okulista stwierdził że gradówka powstała na skutek noszenie soczewek :///
------------

Wiadomość kierowana do ysoyrebelde
martyna970831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:15   #16
martyna970831
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Proszę zdjęcie bez grzywki
martyna970831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:38   #17
Martusia2121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Płock
Wiadomości: 10
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

a to moje zdjecia. bardzo proszę o rady
Martusia2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 17:53   #18
cosmo20
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 612
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Cytat:
Napisane przez martyna970831 Pokaż wiadomość
(...) Jednak słyszała że jeśli zacznę wyrywać brwi to zaczną one rosnąć coraz szybciej.
pierwsze słyszę coś takiego śmiało wyreguluj brwi bo widzę, że strasznie Ci się nie podobają więc po co masz się męczyć? No i ja na Twoim miejscu też zrezygnowałabym z grzywki bo faktycznie cięęężka
cosmo20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 18:25   #19
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

bez grzywki wygladasz o wiele lepiej! koniecznie znajdz dobra kosmetyczke zeby ladnie, ale nie za mocno wyregulowała Ci brwi
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 21:28   #20
martyna970831
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 6
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
bez grzywki wygladasz o wiele lepiej! koniecznie znajdz dobra kosmetyczke zeby ladnie, ale nie za mocno wyregulowała Ci brwi
Dzięki ale wątpię żebym pozbyła się grzywki co najwyżej mocno ją skrócę i wycieniuję aby nie była taka gruba. Zrobię tak ponieważ jak napewno zauważyłaś nosze okulary a nie moge używać soczewek
martyna970831 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 21:44   #21
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Cytat:
Napisane przez martyna970831 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź na pewno zastosuję poradę...
Ale mam problem z brwiami są one strasznie gęste... Lecz gdy byłam u kosmetyczki powiedziała mi że moje brwi są ładne ponieważ są ciemne Jednak słyszała że jeśli zacznę wyrywać brwi to zaczną one rosnąć coraz szybciej. A jeśli pozbędę się grzywki będzie je widać.
Cytat:
Napisane przez martyna970831 Pokaż wiadomość
Proszę zdjęcie bez grzywki

cudownie wyglądasz bez grzwyki, skasuj ją koniecznie
totalnie wyszczupla ci buzie, masz piękny kształt buźki który ukrywała ta ciężka grzywka
z grzywką wyglądasz jak szara myszka bez niej po prostu promieniejesz

dalej co do okularków - ja bym na Twoim miejscu kupiła jakieś czarne cieniutkie delikatne oprawki i tyle, masz śliczną buzie i okulary ci pasują po prostu, nie ma moim zdaniem powodu żeby bawić się w soczewki chyba że sama byś się tak lepiej czuła

brwi - idź do innej kosmetyczki bo to ci powiedziano to bujda, ładnie wyregulowane brwi dodają twarzy charakteru
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 09:05   #22
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Bez grzywki cudo! Nie ta sama dziewczyna. Koniecznie ją zlikwiduj.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 09:09   #23
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Cytat:
Napisane przez martyna970831 Pokaż wiadomość
Proszę zdjęcie bez grzywki
bez grzywki kompletnie inna osoba .. póki ci nie odrośnie spinaj ją na boki do tyłu .. zrób ładnie brwi i będzie dobrze

Cytat:
Napisane przez Martusia2121 Pokaż wiadomość
a to moje zdjecia. bardzo proszę o rady
załóż własny wątek
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 12:32   #24
Caroolina177
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Okolice Kielc
Wiadomości: 16
Smile Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Cytat:
Napisane przez Martusia2121 Pokaż wiadomość
a to moje zdjecia. bardzo proszę o rady


Hmm mysle ze bardzo ładnie by Ci było z prosta grzywka ;]
Wydaje mi sie ze bardzo pasuje do Twojego kształtu twarzy ;]
Moze cos takiego [1 zdjecie]

http://www.fryzury.biz.pl/damskie-fryzury-z-grzywka/
Caroolina177 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 10:04   #25
angelinmyheart
Zakorzenienie
 
Avatar angelinmyheart
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 7 886
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Popieram dziewczyny, że bez grzywki Ci o wiele ładniej. Ja bym jej nie ścinała tylko czekała, aż sama odrośnie i później spinała do góry.
__________________
"If you want to get promoted start acting instead of just talking about it!"

https://www.suwaczki.com/tickers/72fldcimnc0g695n.png

01.02.2009r
04.08.2018r
angelinmyheart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 12:06   #26
Shikinata
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 876
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Cytat:
Napisane przez anwen Pokaż wiadomość
Po pierwsze przestań prostować! Zadbane falowane/kręcone włosy są najpiękniejsze. Musisz nauczyć się o nie dbać- włosy falowane/kręcone nalezy całkiem inaczej pielęgnować niż proste. Na wizażu jest cały dział poświęcony kręconowłosym- poczytaj- tam dziewczyny mają ogromną wiedzę więc możesz się od nich wiele nauczyć
Grzywkę na Twoim miejscu trochę bym zapuściła i wycieniowała na bok- myślę, że w takiej wyglądałabyś dużo lepiej. Jeśli chodzi o kolor wydaje mi się, że fajnie wyglądałyby jakieś jaśniesze refleksy.
A co do brwi to może wybierz się do innej kosmetyczki? Ładnie wyregulowane brwi potrafią zmienić całą twarz- i to nie prawda, że rosną po tym szybciej
Zgadzam się co do tych brwi , koleżanka z klasy z liceum w którejś tam gimnazjum zaczęła sobie regulować brwi i po paru latach w ogóle przestały jej rosnąć , a jak już się jakiś włosek pojawi to normalnie cud .
Shikinata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-07, 20:11   #27
manima
Zadomowienie
 
Avatar manima
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 230
Dot.: Co mogę w sobie zmienic???

Cytat:
Napisane przez martyna970831 Pokaż wiadomość
Przepraszam.... To ja.... Moje zdjęcia...
Wydaje mi sie ze grzywka jest za ciezka - powinnas ja pocieniowac albo upinac. Do tego dobrze by bylo pocieniowac Towje wloski i nadac fryzurce jakis ksztalt. Warto pomyslec moze nad jakimis refleksami albo chociaz kilka pasemek (???) - bie byloby tak monotonnie
manima jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.