Jak podkreślić jasną cerę? V - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-30, 21:41   #1291
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
no i tak muszę używać teraz tej Sorayi i tak, bo nic innego nie mam, mój Uriage spf 50 już "trąbi"przy używaniu, czyli się kończy. Nie stać mnie było na nic innego, a Soraya ta ma wysoki filtr, opinie raczej dobre, jest dwa razy tańsza, a dwa razy jest jej więcej... lepsze to niż nic! byleby mi się skóra nie opaliła!

Ostatnio byłam też w Rosmannie i nie było już mojego Babydreama spf 50 (używałam do ciała). Tylko jest już tylko ten nowy : / ale jest droższy, jest go mniej i ma alkohol... chciałam kupi jakiś inny, ale wszystkie wysokie filtry są drogie.
Evy nigdzie znaleźć nie mogę...
Polecacie jakiś tani filtr o wysokim faktorze? : )
a 'biały' sunozon spf 50? kosztuje ok 22zł/200ml, ale niestety tez ma alkohol - śmierdzi niemiłosiernie, ja używam go do łapek
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 00:04   #1292
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A ja się przyszłam wypłakać...
EDM już zaprzestało wysyłek do Polski!!!
...o ja nieszczęśliwa
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 08:49   #1293
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabu nie przejmuj się <przytul> jest wiele innych mineralnych firm... jest jeszcze allegro,ale jakby nie patrzeć to EDM było tanie i w miare dobre ,dobrze że mam jeszcze duuuużo zapasów
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 09:19   #1294
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez krolowa zurawin Pokaż wiadomość
Rabu nie przejmuj się <przytul> jest wiele innych mineralnych firm... jest jeszcze allegro,ale jakby nie patrzeć to EDM było tanie i w miare dobre ,dobrze że mam jeszcze duuuużo zapasów
Ja wiem, że są inne firmy i w ogóle, ale pamiętam jeszcze dobrze ile trudu i pieniędzy kosztowało mnie znalezienie tego jedynego z EDM! I jak w końcu złożyłam swoje pierwsze, wizażowe zamówienie im zachciało się zaprzestania wysyłki do Polski... Co my gorsze jesteśmy?
Koniec pitu pitu! Idę pisać petycję! I im to perfidnie wyślę pod nos!
SZABLE W DŁOŃ!!! DO BOJU!!!
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 11:44   #1295
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Rabu, ale jesteś bojowo nastawiona!
Ale rozumiem Cię, wierz mi!
Jakby co, to też mogę podpisać się pod petycją!

W tym roku prawie w ogóle się nie filtruję Ale to głównie dlatego, że staram się wychodzić dopiero po zmroku A jak muszę opuścić domostwo w ciągu dnia, to zakładam bezwzględnie długi rękaw (wiem, że to niby niebardzo chroni, ale wierzę, iż chociaż trochę) oraz kapelusz i od razu kierunek: CIEŃ! Jak dotąd przywędził mi się tylko delikatnie dekolt
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-31, 19:26   #1296
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez Valie Pokaż wiadomość
Posiadam cień czerwony z Inglota całkowicie matowy. U mnie w szafce zalega zupełnie bezużyteczny, bo niestety niespecjalnie wyglądam w tym kolorze. Chętnie odstąpię Ci go za darmo tylko musiałybyśmy się gdzieś w Kielcach umówić.
dziękuję ci bardzo ale już nie trzeba dorwałam ten cień s Sensique kosztował całe 4,99, jest naprawdę fajny nakładany na sucho jest taki, przepraszam za wyrażenie, oczo***ny różowy, pod magentę, ale nałożony na mokro lub na krem ociepla się, ładna, matowa czerwień a zresztą, wstawię zdjęcie, ale malowanie niedokładnie, na szybko, tylko żeby zobaczyć, jak wygląda i oswoić się z nim
być może widać subtelną różnicę w kolorze - na prawym oku kolor jest cieplejszy - nakładane na jakiś żel-krem chłodzący, na lewym oku - na mokro, z hydrolatem; na sucho byłby bardziej różowy

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-07-31 o 20:01
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 09:00   #1297
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
dziękuję ci bardzo ale już nie trzeba dorwałam ten cień s Sensique kosztował całe 4,99, jest naprawdę fajny nakładany na sucho jest taki, przepraszam za wyrażenie, oczo***ny różowy, pod magentę, ale nałożony na mokro lub na krem ociepla się, ładna, matowa czerwień a zresztą, wstawię zdjęcie, ale malowanie niedokładnie, na szybko, tylko żeby zobaczyć, jak wygląda i oswoić się z nim
być może widać subtelną różnicę w kolorze - na prawym oku kolor jest cieplejszy - nakładane na jakiś żel-krem chłodzący, na lewym oku - na mokro, z hydrolatem; na sucho byłby bardziej różowy
Fiasco, super efekt!
Ekstrastycznie ta czerwień podkreśla brązową tęczówkę!

Sama kiedyś przechodziłąm fazę 'czerwonego oka' Po tym jak zobaczyłam na ulicy bladą i rudą dziewczynę, której JEDYNYM makijażem były pomalowane na czerwono powieki
Co prawda przy ciemniejszych włoasach wygląda to nieco inaczej, ale też fantastycznie
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 13:23   #1298
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez natrix Pokaż wiadomość
Rabu, ale jesteś bojowo nastawiona!
Ale rozumiem Cię, wierz mi!
Jakby co, to też mogę podpisać się pod petycją!

W tym roku prawie w ogóle się nie filtruję Ale to głównie dlatego, że staram się wychodzić dopiero po zmroku A jak muszę opuścić domostwo w ciągu dnia, to zakładam bezwzględnie długi rękaw (wiem, że to niby niebardzo chroni, ale wierzę, iż chociaż trochę) oraz kapelusz i od razu kierunek: CIEŃ! Jak dotąd przywędził mi się tylko delikatnie dekolt
oj, ja też bym przy takiej pogodzie chciała być wampirem
jak muszę wyjść z domu to też - długi rękaw, duży kapelusz i filtr na łapki. ale szyję i tak poparzyłam - filtr mi się starł, czy co? no wiec teraz mam dodatkową motywacje do ochrony przed słońcem bo moje mqaści przeciwalergiczne są fototoksyczne...
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 15:03   #1299
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Evy nigdzie znaleźć nie mogę...
Polecacie jakiś tani filtr o wysokim faktorze? : )
jeśli masz blisko do Chorzowa to w centrum handlowym AKS w carrefour kupisz evę

Cytat:
Napisane przez * Raboussamai * Pokaż wiadomość
A ja się przyszłam wypłakać...
EDM już zaprzestało wysyłek do Polski!!!
...o ja nieszczęśliwa
no nie
a dzisiaj chciałam zamówić próbki-co prawda z Polski ale duże opakowanie chciałam zamówić przez zbiorowe z ich strony
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 18:28   #1300
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a 'biały' sunozon spf 50? kosztuje ok 22zł/200ml, ale niestety tez ma alkohol - śmierdzi niemiłosiernie, ja używam go do łapek
właściwie to myślałam o nim, ale że był i tak dla mnie drogi to go nie wzięłam. nie pomyślałam tylko, że jest go przecież dwa razy więcej, więc wychodzi tanio

Cytat:
Napisane przez Rinaa Pokaż wiadomość
jeśli masz blisko do Chorzowa to w centrum handlowym AKS w carrefour kupisz evę
oo! : D Tylko gdzie jest ten AKS?
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-01, 19:23   #1301
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
właściwie to myślałam o nim, ale że był i tak dla mnie drogi to go nie wzięłam. nie pomyślałam tylko, że jest go przecież dwa razy więcej, więc wychodzi tanio



oo! : D Tylko gdzie jest ten AKS?
wysyłam PW


ja się poddaje już miałam zamawiać EDM, a tu się porobiło
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-01, 20:34   #1302
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

fiasco przepięknie! W życiu nie pomyślałam, że czerwony cień może dać taki efekt.

W czwartek wyjeżdżam na Węgry. Czy normalne jest to, że w mojej torebce nie mieści się nic z wyjątkiem filtrów?
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 03:53   #1303
satsu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 52
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Czy są jakieś strony na których można zamówic próbki Pixie?
satsu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 10:35   #1304
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
fiasco przepięknie! W życiu nie pomyślałam, że czerwony cień może dać taki efekt.

W czwartek wyjeżdżam na Węgry. Czy normalne jest to, że w mojej torebce nie mieści się nic z wyjątkiem filtrów?
normalne ja tez chodzę obładowana z 3 butelkami - sama nie wiem czemu maż z trzema, w końcu jedna 200ml tez by mi starczyła, ale to juz chyba jakaś heliofobia
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 10:52   #1305
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
normalne ja tez chodzę obładowana z 3 butelkami - sama nie wiem czemu maż z trzema, w końcu jedna 200ml tez by mi starczyła, ale to juz chyba jakaś heliofobia
A to dobrze, bo juz myślałam, że jest ze mną coś nie tak. Ja mam każdy filtr do innej części ciała- to już chyba nie jest normalne

Cytat:
Czy są jakieś strony na których można zamówic próbki Pixie?
Stron nie ma, ale możesz kupić w stacjonarnym sklepie we Wrocławiu. Albo dorwać na wymianie.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!

Edytowane przez estra
Czas edycji: 2010-08-02 o 10:54
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 10:56   #1306
krolowa zurawin
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 410
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

z tego co się orientuje to są na allegro,a we Wr w sklepie nie ma podkladów-przez jakiś czas były korektory i są chyba dalej pędzle
__________________
Zaczynam wszystko od nowa !
Gotuję!
Wciąż szukam...
krolowa zurawin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 11:20   #1307
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

A to w takim razie przepraszam za błędną informację. Na allegro obecnie próbek nie ma. Sa tylko korektory, flat top i podkłady w standardowym opakowaniu.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 12:36   #1308
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Kochane bledziutkie, czy macie może jakieś listy z odpowiednikami Blusche, Lucy albo Meow dla Linen i Fair Neutral?

Rozciągam swe testy na inne firmy mineralne...
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-02, 16:34   #1309
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
A to dobrze, bo juz myślałam, że jest ze mną coś nie tak. Ja mam każdy filtr do innej części ciała- to już chyba nie jest normalne
to w takim razie jesteśmy dwie bo mam inny filtr do twarzy (antek), inny do szyi i dekoltu (soraya) i inny do dłoni (sunozon). po prostu na szyję zawsze schodzi mi najwięcej filtra, bo tam zdarzają mi się najczęściej poparzenia, więc 50ml starczałoby mi na bardzo krótko a poza tym chcę ocalic białe bluzki przed parsolowym zażółceniem. na twarz muszę mieć filtr, z którym - po nałożeniu i zafiksowaniu pudrem - można wyjść do ludzi. no a łapy mogę już smarować każdym (ale fotostabilnym), byleby był tani i duży (bo on mi się najszybciej kończy - smaruję ręce po każdym myciu). także mam 3 różne filtry
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-02, 18:36   #1310
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Loss-lauri i Estra, bez obaw, (przynajmniej) w tym wątku na pewno nie zostaniecie uznane za przesadzające
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 08:36   #1311
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 12:34   #1312
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
to w takim razie jesteśmy dwie bo mam inny filtr do twarzy (antek), inny do szyi i dekoltu (soraya) i inny do dłoni (sunozon). po prostu na szyję zawsze schodzi mi najwięcej filtra, bo tam zdarzają mi się najczęściej poparzenia, więc 50ml starczałoby mi na bardzo krótko a poza tym chcę ocalic białe bluzki przed parsolowym zażółceniem. na twarz muszę mieć filtr, z którym - po nałożeniu i zafiksowaniu pudrem - można wyjść do ludzi. no a łapy mogę już smarować każdym (ale fotostabilnym), byleby był tani i duży (bo on mi się najszybciej kończy - smaruję ręce po każdym myciu). także mam 3 różne filtry
A Soraya nie barwi Ci ciuchów? Moja ulubiona bluzka była cała żółta... Bardzo dużo osób na forum chwali antka, ale na kwc ma słabe opinie. A może to jest jakaś inna wersja, której ja znowu nie potrafię znaleźć. Jakbyś mogła mi zarzucić pełną nazwą tegoż specyfiku i informacją czy bardzo nie zapycha (chociaz ty z suchą cerą pewnie z tym problemów nie masz) to byłabym wdzięczna.

Nie umiem się zdecydować, która próbka z Pixie wygląda na mnie najlepiej. Mam wrażenie, że wszystkie są takie same Ale po nałożeniu wyglądają baaardzo dobrze

I mimo stosowania na włosy filtra UV nadal mi się rozjaśniają... Jeszcze trochę i będę wyglądać jak żywe wcielenie Dody Elektrody.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 13:55   #1313
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
I mimo stosowania na włosy filtra UV nadal mi się rozjaśniają... Jeszcze trochę i będę wyglądać jak żywe wcielenie Dody Elektrody.
szkoda; dobrze, ze o tym piszesz, bo planowałam zakup takowego z tym ze moje włosy nie rozjaśniają, lecz znowu rudzieją. po ciemnym fiolecie z początku wakacji zostalo niewiele, tylko ciemniejsze pasma pod spodem; pasma włosów na wierzchu, te, które wystawiam na słońce, są rudawe Powinnam chyba zawsze nosić czapki; jak rok temu nie ruszałam się z domu bez fullcap'a na głowie to miały taki jakiś normalny odcień, szarobrązowy (nie były wtedy przez długi czas ruszane szamponetkami więcto był w miarę naturalny kolor). Teraz rzadko mam cokolwiek na włosach i efekt jest jaki jest - rudo-fioletowy
A jaki ty masz ten filtr na włosy? może inne są lepsze?
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 14:36   #1314
Rinaa
Zakorzenienie
 
Avatar Rinaa
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 968
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

czy któraś z Was używa Lumiere albo Lucy Minerals ?
Rinaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 15:59   #1315
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
szkoda; dobrze, ze o tym piszesz, bo planowałam zakup takowego z tym ze moje włosy nie rozjaśniają, lecz znowu rudzieją. po ciemnym fiolecie z początku wakacji zostalo niewiele, tylko ciemniejsze pasma pod spodem; pasma włosów na wierzchu, te, które wystawiam na słońce, są rudawe Powinnam chyba zawsze nosić czapki; jak rok temu nie ruszałam się z domu bez fullcap'a na głowie to miały taki jakiś normalny odcień, szarobrązowy (nie były wtedy przez długi czas ruszane szamponetkami więcto był w miarę naturalny kolor). Teraz rzadko mam cokolwiek na włosach i efekt jest jaki jest - rudo-fioletowy
A jaki ty masz ten filtr na włosy? może inne są lepsze?
Link
To jest ten filtr, którego używam. Wiesz co może moje włosy są po prostu bardzo na słońce podatne. Zawsze się mówiło, że blondynkom rozjaśniają się na słońcu bardzo mocno. Moim robi się taki złoty odcień. No badziewny ogólnie rzecz ujmując. Jakieś 2 lata temu tak mi przypaliło, że aż potem miałam odrosty :P Szukałam po sklepach innych filtrów, ale znaleźć taki to prawdziwy cud. No i muszę Cię zmartwić. Rudzieć na słońcu na pewno Ci będą. Jeżeli masz w swoich naturalnych dużo rudego pigmentu to nie ma bata na słońcu. Kiedyś rozmawiałam o tym z fryzjerką.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 17:26   #1316
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
Link
To jest ten filtr, którego używam. Wiesz co może moje włosy są po prostu bardzo na słońce podatne. Zawsze się mówiło, że blondynkom rozjaśniają się na słońcu bardzo mocno. Moim robi się taki złoty odcień. No badziewny ogólnie rzecz ujmując. Jakieś 2 lata temu tak mi przypaliło, że aż potem miałam odrosty :P Szukałam po sklepach innych filtrów, ale znaleźć taki to prawdziwy cud. No i muszę Cię zmartwić. Rudzieć na słońcu na pewno Ci będą. Jeżeli masz w swoich naturalnych dużo rudego pigmentu to nie ma bata na słońcu. Kiedyś rozmawiałam o tym z fryzjerką.
no właśnie w moich naturalnych nie ma rudego :P naturalnie to jest zimny, popielaty jasny brąz. tylko że co jakiś czas farbowałam szamponetkami - nie ważne, jaki by był to kolor, po spłukaniu zawsze okazuje sie, ze są rudawe. słońce tylko to potęguje, bo teraz są znacznie "rudsze" niż miałam np wiosną
znalazłam taki filtr do włosów: http://allegro.pl/item1174727822_sol...w_uva_uvb.html Jest podany faktor, 25 to nieźle chyba. (ten jest taki tani bo prawdopodobnie ma krótką datę ważności lub jest przeterminowany)

Edytowane przez fiasco
Czas edycji: 2010-08-03 o 17:28
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-03, 18:17   #1317
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez estra Pokaż wiadomość
A Soraya nie barwi Ci ciuchów? Moja ulubiona bluzka była cała żółta... Bardzo dużo osób na forum chwali antka, ale na kwc ma słabe opinie. A może to jest jakaś inna wersja, której ja znowu nie potrafię znaleźć. Jakbyś mogła mi zarzucić pełną nazwą tegoż specyfiku i informacją czy bardzo nie zapycha (chociaz ty z suchą cerą pewnie z tym problemów nie masz) to byłabym wdzięczna.

Nie umiem się zdecydować, która próbka z Pixie wygląda na mnie najlepiej. Mam wrażenie, że wszystkie są takie same Ale po nałożeniu wyglądają baaardzo dobrze

I mimo stosowania na włosy filtra UV nadal mi się rozjaśniają... Jeszcze trochę i będę wyglądać jak żywe wcielenie Dody Elektrody.
jeśli chodzi o sorayę to z nie-białymi ubraniami jest ok bo jednak białe bluzki trochę brudzi (ale nie tak jak parsol), ale ja wolę mieć przybrudzony kołnierz niż poparzoną skórę, którą leczę 2 tygodnie...
a co do antka (lrp anthelios xl creme fondante) to musiałam do niego wrócić po 'ulepszeniu' avenki, którą stosowałam chyba 3 lata. nie wiem, jakie opinie ma na KWC, dla mnie ważne jest to, że nie podrażnia jak nowa avenka i nie wysusza mi skóry (być może ta jego 'tłustość' wpływa na niskie oceny). co do zapychania to nie mogę się wypowiedzieć, bo jeszcze zaden kosmetyk czy mazidło nie spowodowało u mnie takiego stanu - dla mnie najważniejsze jest by filtr nie wysuszał i nie ściągał mi skóry i żeby nie wywoływał podrażnień/alergii, także im ma więcej emolientów, tym dla mnie lepiej
ostatnio zastanawiałam się nad minesolem roc'a (ale jest dostępny tylko na ebayu) i melascreenem ducray(w internetowej aptece medest kosztuje coś ponad 30 zł/40 ml)
__________________
Mój blog o dbaniu o urodę w Japonii i Korei: www.kiyora.pl
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 10:44   #1318
madzius90
Zakorzenienie
 
Avatar madzius90
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 16 539
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Witam
Można się przyłączyć?
Też należę do bladych
madzius90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 11:41   #1319
natrix
Rozeznanie
 
Avatar natrix
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 640
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez madzius90 Pokaż wiadomość
Witam
Można się przyłączyć?
Też należę do bladych
Witamy, zapraszamy
__________________
CODE UNDER - mój zespół http://www.myspace.com/codeunder - nowy kawałek

KREW I MLEKO - mój 'blady blog' http://krewimleko.wordpress.com

Zapraszam
natrix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-04, 17:13   #1320
Valie
Raczkowanie
 
Avatar Valie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kielce/Kraków
Wiadomości: 468
GG do Valie
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? V

Cytat:
Napisane przez satsu Pokaż wiadomość
Czy są jakieś strony na których można zamówic próbki Pixie?
Od kilku dni można znów dostać produkty Pixie na allegro http://allegro.pl/listing.php/search...tics&country=1.

Nie wiem, co się stało, ale Pixie po 2 miesiącach użytkowania zaczęło mnie zapychać Wyskoczyło mi mnóstwo zaskórników na policzkach (a taką ładną buźkę miałam). Zamówiłam sobie próbki z innych firm mineralnych na razie: Lumiere i Meow. Z wymianki dostanę Lucy. Dobrze przynajmniej, że są wakacje to mogę potestować. Niestety mój portfel płacze
__________________
Valie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:16.