Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-02-21, 11:14   #241
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
To jest bardzo indywidualna sprawa, czy dany kosmetyk się utlenia na skórze, czy nie ponoć zależy od pH skóry, stopnia nawilżenia i innych czynników. Od siebie mogę dodać, że ten sam podkład na jednej skórze może się zachowywać różnie w zależnosci od jej ogólnego stanu. Tak dwa lata temu Revlon CS ciemniał na mnie dobre 3 tony, miesiąc temu nie ciemniał więcej niż pół tonu, a wczoraj ciemniał znowu ze 2 tony (przesusz po epiduo...)
Fiasco - zgadzam się. U mnie revlon 110 Ivory świnkuje. Tak samo jak sławny inglot - kiedyś wydawał się dobry, obecnie wygląda koszmarnie - za ciemny, zła tonacja, ect... Moja cera to enigma - nikt nigdy nie wie jak zareaguje.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 12:05   #242
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

patrząc na swatche ma się wrażenie, że wszstkie podkłady Vichy są ciemne... Kurcze, macałam ostatnio jakieś w superpharm, chyba Normateint i Aera Teint Pure, i ten Dermablend w sztyfcie, i te dwa pierwsze wydawały się w miarę ok. Ale pewnie to dlatego, że miałam zaczerwienioną dłoń czy coś... One wszystkie mają w sobie coś z brzoskwini czy pomarańczu, prawda? Bo zakochałam się w ich konsystencji i już zaczęłam kombinować, skąd by tu wytrzasnąć trochę kasy
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 14:28   #243
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczęta a la roche posay ? bo w super pharmie oczywiscie nie ma testera 01:/
Tak czy siak nabyłam dermikę no ale ciekawość wiadomo...
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 18:01   #244
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez uroczysko Pokaż wiadomość
Mam w zimie ten sam problem. Skórki na czole robią mi się okropne Przy skrzydełkach nosa też nie jest wesoło, ale to pikuś w porównaniu do czoła... Wygląda na to, że nie dla mnie są podkłady matujące o tej porze roku...
U mnie jest najgorzej koło ust i na brodzie. No i jeszcze między nosem a policzkiem (nie wiem, jak to inaczej opisać ) - parę dni miałam tam skorupkę, której bałam się ruszyć, bo każdy peeling skutkował zdarciem skóry. Teraz chyba się trochę zregenerowała, więc zaczynam peelingi.
Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość
[/COLOR]
Dzisiaj czym prędzej zmyłam kilka nałożonych warstw tego paskudztwa... Odradzam SLA, nawet nie ma co testować! Faktycznie, krycie jak woda z kroplą podkładu i do tego jakiś taki nieładny efekt na twarzy, podkreśla każdą najmniejszą niedoskonałość cery.

---------- Dopisano o 00:37 ---------- Poprzedni post napisano o 00:35 ----------


Mam to samo Również mam cerę mieszaną ale ostatnio mocno odwodnioną przez kuracje złuszczające. Właśnie ta trwałość mnie trochę martwi... Jakby był taki lekki, że w ogóle nie chce trzymać się skóry. 3 godz i nos i broda do poprawki[COLOR="Silver"]
Zajrzałam do mojej próbki (zrobionej może z miesiąc temu) i ze SLA zrobiła się dosłownie galaretka, brr... Tak więc dalszych testów nie będzie . Właśnie, nie chciał trzymać się skóry i po nałożeniu wcale nie wyglądała jakoś ładniej
__________________
WYMIANKA
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 20:06   #245
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
To jest bardzo indywidualna sprawa, czy dany kosmetyk się utlenia na skórze, czy nie ponoć zależy od pH skóry, stopnia nawilżenia i innych czynników. Od siebie mogę dodać, że ten sam podkład na jednej skórze może się zachowywać różnie w zależnosci od jej ogólnego stanu. Tak dwa lata temu Revlon CS ciemniał na mnie dobre 3 tony, miesiąc temu nie ciemniał więcej niż pół tonu, a wczoraj ciemniał znowu ze 2 tony (przesusz po epiduo...)
To mnie zafascynowałaś... Dobrze wiedzieć, nawet nie miałam o tym pojęcia, a myślałam, że o podkładach już wiem wszystko
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-21, 22:06   #246
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość
patrząc na swatche ma się wrażenie, że wszstkie podkłady Vichy są ciemne... Kurcze, macałam ostatnio jakieś w superpharm, chyba Normateint i Aera Teint Pure, i ten Dermablend w sztyfcie, i te dwa pierwsze wydawały się w miarę ok. Ale pewnie to dlatego, że miałam zaczerwienioną dłoń czy coś... One wszystkie mają w sobie coś z brzoskwini czy pomarańczu, prawda? Bo zakochałam się w ich konsystencji i już zaczęłam kombinować, skąd by tu wytrzasnąć trochę kasy
Wszystkie wydają się ciemne, ale na twarzy wychodzą takie... ludzkie. Ja używałam Dermablend w tubce i Norma Teint, i o ile o tym pierwszym powiedzieć za wiele nie mogę, bo nie mam żadnych zdjęć, o tyle Norma Teint miałam jeszcze potem okazję oglądać na koleżance, i wygląda całkiem w porządku. Żaden z nich nie jest bardzo jasny, ale są jasne. Podobnie sprawa ma się z La Roche Posay, ale tutaj niestety tylko Toleriane miałam 'przyjemność' (o ile takową można nazwać paniczne próby maskowania poważnych problemów skórnych) testować. Osławione Unifiance strasznie ciężko było dorwać w aptece...
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-22, 09:54   #247
palace
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 8
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

La Roch Posay ja słyszałam, że jest dobry. Ja dla swojej skóry wrażliwej i bladej wybrałam dość mocno kryjący podład z Pharmaceris odcień 01 Ivory [niestety,nie za dobry dla mnie], potem Rimmel z niebieskiej serii odcień 02 [najlepszy,trzyma całe 12h u mnie a mam dziwną skórę] i na lato kryjący z MaxFactor. chce revlona sprawdzić, ale podobno zapycha a ma bardzo ładne kolory z tych jasnych.
palace jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-23, 19:01   #248
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Kiedyś w lato używałam norma teint i nawet go lubiłam, cudów nie było kolorystycznie ale ogólnie był całkiem fajny. Denq mogłabyś coś więcej o La roche powiedzieć? źle go wpsominasz?
Spieszę donieść, że w Pani zobaczyłam reklamę nowego podkładu Lancome, który ma być dostepny w...10 odcieniach

Edytowane przez milk
Czas edycji: 2012-02-23 o 19:33
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 19:35   #249
uroczysko
Zadomowienie
 
Avatar uroczysko
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: z komputra
Wiadomości: 1 606
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
Kiedyś w lato używałam norma teint i nawet go lubiłam, cudów nie było kolorystycznie ale ogólnie był całkiem fajny. Denq mogłabyś coś więcej o La roche powiedzieć? źle go wpsominasz?
Spieszę donieść, że w Pani zobaczyłam reklamę nowego podkładu Lancome, który ma być dostepny w...10 odcieniach
To ma być jeszcze jakiś oprócz Teint Ultra 24h? :?
uroczysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-23, 23:59   #250
denq
Raczkowanie
 
Avatar denq
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 355
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez milk Pokaż wiadomość
Kiedyś w lato używałam norma teint i nawet go lubiłam, cudów nie było kolorystycznie ale ogólnie był całkiem fajny. Denq mogłabyś coś więcej o La roche powiedzieć? źle go wpsominasz?
Spieszę donieść, że w Pani zobaczyłam reklamę nowego podkładu Lancome, który ma być dostepny w...10 odcieniach
Wspominam go bardzo dobrze, co prawda wówczas miałam znacznie mniejszą 'świadomość podkładową', to były moje pierwsze podkłady (gimazjum i pierwsze klasy liceum), na zdjęciach nic się nie odcina, mimo, że miałam tendencję kłaść szpachlą niezależnie od bardzo dobrego krycia. Generalnie polecam ten podkład bardzo serdecznie (Toleriane, Unifiance natomiast był bardzo polecany na forach w tamtym okresie).
__________________
Jestem piękna i rozrzutna.
(Czyli pracuję nad cerą i staram się nie kupować nadprogramowych kosmetyków- projekt denko trwa!)
denq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 11:47   #251
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

będę musiała iść chyba do SP i zrobić to, czego bardzo nie lubię, tj. test paskowy na żuchwie. Potem ewentualnie kupię przez all 10ml żeby sprawdzić, jak się zachowuje na buzi. Bardzo bym chciała jakiś normalny, płynny podkład który nakłada się 3 razy szybciej niż minerały, ale boję się znowu wydać kasy na podkład, który zapcha, wysuszy, będzie spływał z twarzy, ściemnieje... Bo pewnie w SP nie robią odlewek?
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-24, 12:37   #252
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ech, czy ja kiedyś mówiłam, że True Match N1 jest dla mnie idealny? No więc był - zauważyłam, że po 2-3 godzinach robi się pomarańczowy i to mocno pomarańczowy Teraz ratuję się żelowym Rimmelem, ale naprawdę mam już dość poszukiwań. Czy Infinite Matt z Catrice jest w tonacji neutralnej?
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:09   #253
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sunday Rose Pokaż wiadomość
Ech, czy ja kiedyś mówiłam, że True Match N1 jest dla mnie idealny? No więc był - zauważyłam, że po 2-3 godzinach robi się pomarańczowy i to mocno pomarańczowy Teraz ratuję się żelowym Rimmelem, ale naprawdę mam już dość poszukiwań. Czy Infinite Matt z Catrice jest w tonacji neutralnej?
Jest taki szarobeżowy, ziemisty trochę. Chyba neutralny, w każdym razie kolor całkiem ładny, tylko - sądząc po swatchach TM N1 jakie widziałam - jest mocno ciemniejszy od tego L'Oreala.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-24, 16:47   #254
Sunday Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Sunday Rose
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 3 988
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziękuję, w takim razie zerknę na niego, kiedy będę w Naturze
__________________
w Twych ramionach jest wszystko, co chciałam zawsze mieć..
Sunday Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:46   #255
Sovilo
Zakorzenienie
 
Avatar Sovilo
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

A jaki odcień powinno się uzywać przy bladej, ale zaróżowionej karnacji? Odcienie beżu- żeby zrównoważyć z szyją czy naturalne podkłady, własnie wpadające w róż?
__________________
Nie odpowiadam w wątku? Pisz na PW!
Sovilo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 09:48   #256
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Sovilo Pokaż wiadomość
A jaki odcień powinno się uzywać przy bladej, ale zaróżowionej karnacji? Odcienie beżu- żeby zrównoważyć z szyją czy naturalne podkłady, własnie wpadające w róż?
Przecież ten temat się ciągle tu przewija.
I ciągle piszemy, że podkład dobieramy do koloru szyi/reszty ciała, a zaróżowienie, które występuje tylko na twarzy jest raczej niedoskonałością, którą należy ukryć.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 12:03   #257
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

przez to że mam ciało ciemniejsze od twarzy(i w innej tonacji)-po prostu latem słońca nie unikam i nie filtruję ciała tak jak należy to wydawało mi się że jestem żółtawa. Wczoraj się porównałam z "ciepłą" koleżanką, która jest dosyć jasna ale ma złocistą skórę, i matko jaka ze mnie świnka przy niej teraz znowu patrzę i widzę żółtawe zabarwienie. Dopiero przy innych wychodzi totalny pink
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 12:19   #258
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
przez to że mam ciało ciemniejsze od twarzy(i w innej tonacji)-po prostu latem słońca nie unikam i nie filtruję ciała tak jak należy to wydawało mi się że jestem żółtawa. Wczoraj się porównałam z "ciepłą" koleżanką, która jest dosyć jasna ale ma złocistą skórę, i matko jaka ze mnie świnka przy niej teraz znowu patrzę i widzę żółtawe zabarwienie. Dopiero przy innych wychodzi totalny pink
Też tak mam. Z tym, że u mnie twarz jest ciemniejsza od szyi.
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 12:40   #259
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja mam ten LRP Unifiance 01 (chociaż kobieta w aptece usiłowała mi wcisnąć 02, bo "tamten jest biały"). Nie jest biały na pewno ale jest jasny i raczej w neutralnym odcieniu. Nie kryje (więc odpada jeśli ktoś ma problemy skórne do zatuszowania), ale skóra po nim wygląda ładnie, jest taka wygładzona, ujednolicona i miła w dotyku.

Edytowane przez Joa_Aga
Czas edycji: 2012-02-25 o 13:05
Joa_Aga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-25, 13:13   #260
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Też tak mam. Z tym, że u mnie twarz jest ciemniejsza od szyi.
u mnie też jest szyja jaśniejsza jak jedyna(prawie) część ciała niepokalana słońcem. Porównywałam ręce i nogi które wydawały mi się żółtawe
Joa_Aga osobom o normalnej karnacji połowa podkładów się biała wydaje, ale w sumie biorąc pod uwagę utlenianie to ten biały na cerze porcelanowej powinien się po prostu dopasować bez żadnego efektu gejszy-od tego to tylko farbka
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:13   #261
Joa_Aga
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 78
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Hmm na mnie ten Unifiance 01 nie ciemnieje, zostaje taki jak po nałożeniu, co nie zmienia faktu, że jednak jest ciemniejszy niż moja skóra, więc czasem mieszam go z typowo białym fluidem.
Joa_Aga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 16:51   #262
201605090956
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 157
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

U mnie szyja jest prawie w kolorze ciała. Jest deczko jaśniejsza, ale tak mało, że jak dobieram podkład pod jej kolor jest on idealny.
201605090956 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-25, 19:44   #263
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Chodzę po necie a tu... zdjęcie z załącznika.

Czemu ja przefarbowałam włosy?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 428148_186305881474787_140801456025230_275500_924998526_n.jpg (34,3 KB, 127 załadowań)
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 11:29   #264
glamourowa
Raczkowanie
 
Avatar glamourowa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 138
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

a co powiecie o stosowaniu serii kosmetyków Anny Lotan - Barbados? jak wiadomo mam jasną cerę, ale mam właśnie różne przebarwienia itp. kosmetyczka mi poleciła z tej serii krem-maskę mówiąc, że on ujednolica koloryt i nie trzeba będzie wtedy stosować mocno kryjących podkładów takich jak Revlon [chociaż moim zdaniem on jest średnio kryjący]... myślałam nad kupnem tegoż kremiku, ale nie wiem.
__________________
glamourowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 14:36   #265
milk
Rozeznanie
 
Avatar milk
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 760
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dzięki dziewczyny, ja byłam ciekawa w sumie też tego Toleriante chyba 11. Póki co kupiłam dermike i mam zwątpienie jasnościowe, gdyby nie to, że solara odpada a smarować się samoopalaczami sobie nie wyobrażam bo i jak całe ciało? Tak mogłabym spokojnie się malować, bez plam i w ogóle...naczynka i na opalonej fajnie wyglądają rozświetlacze... Foto z załącznika piękne ale chyba nikt tak nie wygląda na żywo a jak przyjdzie lato? ciągle różowa od ciepła, pory, naczynka.
Tak mnie wzięło na marudzenie jak patrze na ta upstrzona, plamiasta, żylasta skórę.
milk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 15:07   #266
BiteAddict
Rozeznanie
 
Avatar BiteAddict
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 924
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyna z załącznika wygląda fantastycznie, ale jej skórę potraktowano jakimś programem graficznym (wystarczy usunąć z obrazu tony żółte/czerwone/różowe), nie zmienia to faktu, że dużo bym dała za taki odcień skóry
Ja mam do was taką prośbę, mógłby mi ktoś opisać/porównać Bourjois HM51 z MAP FLW1NB? Przebrnęłam przez pierwszą część wątku, znalazłam swatche, ale potrzebuję opisu... Na zdjęciu MAP wydaje się być trochę jaśniejszy i chłodniejszy.
Obecnie używam burżujka HM51, ale jest ciut za ciemny i za ciepły.
Byłam dziś w Douglasie i z czystej ciekawości maznęłam sobie po ręku stickiem Bobbi Brown w dwóch odcieniach, Alabaster to prawie wyrwałam konsultantce z ręki bo się upierała że będzie za jasny (poza tym twierdziła, że wnętrze nadgarstka to najjaśniejsza część ciała). A o dziwo lepiej się wtopił. Porcelain zostawiło ślad w kolorze bladego, gojącego się siniaka. Jak duża jest różnica tonów między nimi? Bo światło w Douglasie jest fatalne i nic nie widać:/

A tak poza tym, to witam i przyłączam się jako kolejna jasna twarz Dzięki wam zaczęłam się krytyczniej przyglądać swojemu podkładowi;P
__________________
Kotoperz
BiteAddict jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 15:28   #267
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja też mam zwątpienie. Chyba założę jakiś wątek wymiankowy i pozbędę się wszystkiego co mam. BB kremów, podkładów, rozświetlaczy... Bo leżą i marnują się. Po początkowej ekscytacji nic mi się nie podoba
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 16:20   #268
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 304
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

przychodzę ze swatchami
9b13fa772a089c950fe653392ec6a155eb1c8e79_603597153b11b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:21   #269
19agusia91
Zakorzenienie
 
Avatar 19agusia91
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 17 385
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja od dwóch dni ciesze się nowym BB i stwierdziłam,że Nyxa wystawię na allegro. Cudowny jest ten BB, w moja skórę wtapia się świetnie, mimo że na początku myślałam,ze będzie za ciemny. Mowa o Baviphat Tea Tree.
__________________
Cytat:
Czuję to każdym porem skóry, każdą komórką, opuszkami palców, całą sobą, że nie mogłam lepiej wybrać. Nikt inny nie dałby mi tyle szczęścia, miłości, pewności we wszystkie jutra świata.
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...7#post35348317 Wymianka
Hula Hop
440/5000 minut
19agusia91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-02-26, 17:45   #270
CiastoPanda
Rozeznanie
 
Avatar CiastoPanda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 802
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Witam Dziewczyny
Czy ktoras z Was moze testowała Calvin Klein-101 soft beige?

Pytanko widzialyscie palete Kryolan ? moze ktoras z Was testowala?
ciekawi mnie alabaster, fair olive...

myslicie ze jak pojde do jakiegos sklepu ze sloiczkami to mi dadza kropelke z testera?
tylko pytanie, gdzie mozna kupic Kryolany ...raczej w takich jak Douglas to nie bardzo prawda?

Edytowane przez CiastoPanda
Czas edycji: 2012-02-26 o 17:57 Powód: literowki
CiastoPanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:57.