Differin - mam dosyć - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-22, 16:16   #271
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Aha, dziękuję A jak z klindamycyną, kiedy nie mam już żadnych stanów zapalnych, ropnych krost? Zostały mi tylko same grudki
a masz doustnie czy w postaci masci? jelsi juz nie masz wyproskow polecam raz na tydzien stosowac, bardziej ukierunkowalabym sie na retinoid - differin zeby go nie zaprzestawac od razu stosowac
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-22, 17:22   #272
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
a masz doustnie czy w postaci masci? jelsi juz nie masz wyproskow polecam raz na tydzien stosowac, bardziej ukierunkowalabym sie na retinoid - differin zeby go nie zaprzestawac od razu stosowac
mam w postaci płynu i żelu (używam zamiennie).
I jak narazie zamiast 2x dziennie używam raz na 2-3 dni.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 17:02   #273
frostis
Raczkowanie
 
Avatar frostis
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: sztokholm
Wiadomości: 394
GG do frostis
Talking Dot.: Differin - mam dosyć

Przy differinie trzeba mocno nawilzac skore,najlepiej sie umnie sprawdzila nanobase i physiogel.
frostis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 18:27   #274
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Differin - mam dosyć

Nanobase podobno rzeczywiście porządny krem A do physiogelu się trochę zraziłam jak mnie zapchał Teraz używam Xerialu 5 i moge powiedzieć, że rzeczywiście jest lepszy. Ale ma jedną zasadniczą wadę - jak na tą cenę jest mało wydajny
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 20:33   #275
_Jamaica
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 2 361
Dot.: Differin - mam dosyć

Jak tam wasze buźki dziewczyny?? Moja ma się całkiem nieźle Byłam ostatnio dermatologa która zaleciła mi żel duac na noc- aby wszystkie stany zapalne się do końca zagoiły.Później krem perła-inków i do kosmetyczki na złuszczanie, i jakies maseczki(??) z glinki.Czy któras z was na tym była- i czy ty pozbawi twarz plam których się nabawiłam podczas leczenia??
I jeszcze jeden bardzo nurtujący mnie problem.Żelu duac używam od 3dni,buźka już prawie bez stanów zapalnych,aczkolwiek blizny są.Studniówkę mam 27stycznia i wiadomo że chciałabym wybrac się na solarium.Czy mogę?
Solarium było by przed złuszczaniem u kosmetyczki bo innaczej się nie wyrobię w czasie.Pozdrawiam was gorąco
_Jamaica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 13:03   #276
Patusia16
Przyczajenie
 
Avatar Patusia16
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 21
Unhappy Dot.: Differin - mam dosyć

Ale ja jestem panikarą Mama przed chwilką poszła do apteki po differin i ameroxiol L ale ja juz sama nie wiem czy chce to stosowac... ja jestem strasznie zbzikowana na punkcie jakis wieszych krost na mojej twarzy, strasznie wtedy sie zle czuje psychicznie niby ten wysyp minie, ja wiem o tym, ale wiem też ze ja tego nie przetrzymam z jednej strony chce miec czystą i ładną cere, a z drugiej mysl ze mam sie pokazac cała w wysypie mnie po prostu dobija i juz wolę zachowac tą twarz jaką mam, no i czy ja nie jestem rąbnięta??? przeciez wiem zeby być piękną trzeba pocierpieć, ale ja juz niestety takiego bzika mam i nie wiem co robic
Patusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 15:43   #277
laylaaa
Zakorzenienie
 
Avatar laylaaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 862
Dot.: Differin - mam dosyć

wlasnie kupilam kolejna tubke differinu, tym razem zel, wczesniej uzywalam w postaci kremu. stosuje go jakos od wrzesnia, jest dobry na zaskorniki, ale z wiekszymi "problemami" przynajmniej u mnie slabo sobie radzi..
__________________

'we're all mad here. I'm mad. you're mad.' said the Cat
'how do you know I'm mad?' said Alice
'you must be' said the Cat
'or you wouldn't have come here'
laylaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 16:47   #278
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Differin - mam dosyć

A masz sam differin czy jeszcze coś do niego?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 17:13   #279
Patusia16
Przyczajenie
 
Avatar Patusia16
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 21
Dot.: Differin - mam dosyć

No własnie jak to jest: ja mam zaskórniki tylko wiec po differenie tez moze bycwysyp?? Differin bardziej skutkuje na zaskórnikach???
Patusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:15   #280
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Differin - mam dosyć

no ja używałam differin od jakiś 2 miesięcy tzn. strasznie nie regularnie ale ostatnio miałam masakre , bolące grudki pod skórą i zauważyłam że zaskórniki mi sie bardziej uwypuklone na czole, na którym raczej nie miałam zaskórników . Teraz dalej jest wysyp i na pare dni odstawiłam jest troszke lepiej ale jednak wróce do differinu bo jak przeczytałam na forum pomaga. tylko mam pytanie bo używam tylko tego differinu i nie wiem jakich innych kosmetyków to przemywania używać? ostatnio miałam bardzo spiętą i piekącą twarz i sie przesuszyła, jaki krem na to stosować? i jeszcze czy moge normalnie używać podkładu ??
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-27, 22:38   #281
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez Patusia16 Pokaż wiadomość
No własnie jak to jest: ja mam zaskórniki tylko wiec po differenie tez moze bycwysyp?? Differin bardziej skutkuje na zaskórnikach???
Nie jest powiedziane, że bardziej skutkuje na zaskórnikach. I wysyp będzie prawie na pewno.

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
no ja używałam differin od jakiś 2 miesięcy tzn. strasznie nie regularnie ale ostatnio miałam masakre , bolące grudki pod skórą i zauważyłam że zaskórniki mi sie bardziej uwypuklone na czole, na którym raczej nie miałam zaskórników . Teraz dalej jest wysyp i na pare dni odstawiłam jest troszke lepiej ale jednak wróce do differinu bo jak przeczytałam na forum pomaga. tylko mam pytanie bo używam tylko tego differinu i nie wiem jakich innych kosmetyków to przemywania używać? ostatnio miałam bardzo spiętą i piekącą twarz i sie przesuszyła, jaki krem na to stosować? i jeszcze czy moge normalnie używać podkładu ??
Do mycia twarzy używaj delikatnych kosmetyków bez SLS, krem najlepiej apteczny jakiś physiogel np., jeśli nie masz kasy to możesz Ziaja Calma HLC też jest dobry
podkład możesz stosować jak najbardziej
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-27, 22:46   #282
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez klaudynka4 Pokaż wiadomość
Do mycia twarzy używaj delikatnych kosmetyków bez SLS, krem najlepiej apteczny jakiś physiogel np., jeśli nie masz kasy to możesz Ziaja Calma HLC też jest dobry
podkład możesz stosować jak najbardziej
Co to jest SLS ??
Ja do tej pory używałam do nawilżania kremu Under Twenty gentle moisturizing CREAM Lekki krem nawilżający czy juz go nie używać??

i jeszcze bo na ulotce pisze żeby jak jest pieczenie i podrażnienie zakończyć kuracje a ja właśnie tak miałam (i mam) to powinnam przestać używać ?
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 12:32   #283
AAAnka
Wtajemniczenie
 
Avatar AAAnka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 2 323
Dot.: Differin - mam dosyć

O dziewczęta!!!!A ja tak optymistycznie podeszłam do tej kuracji Differinem a to forum mnie przeraża!!!!Ale nie ma to jak wypowiedzi doświadczonych ludzi,którzy to stosują!!!Przeraziłam się ale chyba zaryzykuję.....Używam go już cztery dni,jest ok.cera wytrzymuje to dobrze.Ale ja mam mały problem.Na czole zaczęły mi wychodzić małe "co nieco".mam 28 lat okres dojrzewania dawno za sobą, biorę tabletki antykoncepcyjne,powinno być ok. i tak było przez cały czas aż do teraz!!!Dla mnie to tragedia!Ale mam pytanie dotyczące tego preparatu:czy któraś próbowała się opalać po użyciu Differinu.Wiem,wiem co jest w ulotce,preparat nie wywołuje reakcji fotoalergicznej ale zcieniony przez złuszczenie naskórek gwałtowniej reaguje na słońce.A gdyby posmarować tak czoło(tam tylko używam) silnym blokerem przeciwsłonecznym z dużym filtrem,czy to mogłoby uchronić skórę???Wiem,że najlepiej unikać słońca ale na moją psychikę raz w tygodniu 10min w solarium zbawczo działa.Co Wy na to???Czy to bardzo GŁUPI pomysł???
AAAnka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 12:49   #284
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Differin - mam dosyć

Cytat:
Napisane przez miss90 Pokaż wiadomość
Co to jest SLS ??
Ja do tej pory używałam do nawilżania kremu Under Twenty gentle moisturizing CREAM Lekki krem nawilżający czy juz go nie używać??

i jeszcze bo na ulotce pisze żeby jak jest pieczenie i podrażnienie zakończyć kuracje a ja właśnie tak miałam (i mam) to powinnam przestać używać ?
SLS - sodium laureth/lauryl sulfate <- składnik którego musisz unikać w żelach do twarzy.
A ten krem wyrzuć jak najdalej, straszny zapychacz a do tego nie nawilzy odpowiednio. Kup Calmę HLC z Ziaji, kosztuje 8 zł a jest o niebo lepszy i nie zapycha.

Cytat:
Napisane przez AAAnka Pokaż wiadomość
O dziewczęta!!!!A ja tak optymistycznie podeszłam do tej kuracji Differinem a to forum mnie przeraża!!!!Ale nie ma to jak wypowiedzi doświadczonych ludzi,którzy to stosują!!!Przeraziłam się ale chyba zaryzykuję.....Używam go już cztery dni,jest ok.cera wytrzymuje to dobrze.Ale ja mam mały problem.Na czole zaczęły mi wychodzić małe "co nieco".mam 28 lat okres dojrzewania dawno za sobą, biorę tabletki antykoncepcyjne,powinno być ok. i tak było przez cały czas aż do teraz!!!Dla mnie to tragedia!Ale mam pytanie dotyczące tego preparatu:czy któraś próbowała się opalać po użyciu Differinu.Wiem,wiem co jest w ulotce,preparat nie wywołuje reakcji fotoalergicznej ale zcieniony przez złuszczenie naskórek gwałtowniej reaguje na słońce.A gdyby posmarować tak czoło(tam tylko używam) silnym blokerem przeciwsłonecznym z dużym filtrem,czy to mogłoby uchronić skórę???Wiem,że najlepiej unikać słońca ale na moją psychikę raz w tygodniu 10min w solarium zbawczo działa.Co Wy na to???Czy to bardzo GŁUPI pomysł???
To BARDZO zły pomysł.
Chyba że chcesz się nabawić przebarwień.
I dobić skórę jeszcze większym przesuszeniem Radzę trzymać się od słońca i solarium jak najdalej.
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 13:32   #285
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Differin - mam dosyć

znalazłam Calma HLC krem nawilżający -cera sucha i wrażliwa
i Calma HLC krem biolipidowy -cera bardzo sucha,wrażliwa i podrażniona

który wybrać ?
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 13:34   #286
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Differin - mam dosyć

ja bym wzięła nawilżający, bo biolipidowy na trójgliceryd i może zapchać
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-28, 21:11   #287
Patusia16
Przyczajenie
 
Avatar Patusia16
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 21
Dot.: Differin - mam dosyć

A czy któras z Was stosowała wraz z differenem Akneroxid L???
Patusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-29, 08:49   #288
konekssja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 5
Dot.: Differin - mam dosyć

uzywalam differinu jakies 1, 5 tyg...twarz mialam strasznie przesuszoną, a do tego w dzień strasznie mi sie łuszczyła...na jakis czas odstawiłam differin i jest wszystko w porządku ( to byl akurak czas okresu takze na jakiestam krostki nawet nie zwracalam uwagi, bo u mnie w te dni to ormalne)..zakupilam tez krem o ktorym mowa "Calma HLC krem nawilżający -cera sucha i wrażliwa", a do tego Pani w aptece poleciła mi żel do mycia twarzy i mleczko Dr.Eris z tej jakiejs najnowszej serii do cery wrazliwej i sklonnej do alergii, dokupilam jeszcze jakis peeling ziaji tez HLC i zaczelam testowanie...niestety po kosmetykach Dr.Eris dostalam jakiegos uczulenia...twarz mialam strasznie czerwona i podrazniona pod oczami,a do tego strasznie nie swedziala:/ krem Ziaji na mojej twarzy rowniez sie nie sprawdzil, bowiem jakos dziwnie szczypiala mnie po nim twarz...wkurzylam sie niesamowicie, kiedy wszystkie kosmetyki, na ktore wydalam ok 80 zł. musialam niestety odstawic...ostatnio zakupilam krem Garniera i mleczko i powiem, ze teraz jestem w sumie zdowolona...makijaż zmywam mleczkiem, a pozniej smaruje sie kremem i jakos idzie...a caly koszt wyniosl mnie ok 23 zl Co do kremu ziaji nie skreslam go zupelnie, bo ma mily zapach i fajnie sie rozprowadza, jednak na mojej twarzy sie nie sprawdzil (szczypanie:/)...teraz musze jeszcze tylko dobrac jakis krem na dzien, zeby mi sie czolko nie swiecilo...ma moze ktos jakis pomysl..moze cos z Garniera,bo jakos polubilam to firme....P.S oczywiscie do stosowania differinu jeszcze wroce, po prostu na jakis czas dalam skorze odpocząć...Pozdrawiam.
konekssja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 18:35   #289
Patusia16
Przyczajenie
 
Avatar Patusia16
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 21
Dot.: Differin - mam dosyć

A po ilu dniach od stosowania differinu pojawił sie wam wysyp??
Patusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 18:54   #290
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

U mnie natychmiast, pierwszego pryszcza miałam już po jednej nocy.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 19:09   #291
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Differin - mam dosyć

Różnie to bywa To zależy jak głęboko w skórze masz zanieczyszczenia..
U mnie np. wysyp pojawił się po dwóch tygodniach
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 19:20   #292
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Differin - mam dosyć

u mnie gdzieś po paru dniach
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 22:30   #293
Patusia16
Przyczajenie
 
Avatar Patusia16
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 21
Dot.: Differin - mam dosyć

Dobra to ja mam 3 dni uzywania Differenu za sobą...zobaczymy co bedzie dalej...troche mam stracha ze nie wytrzymam z wysypem na twarzy i odstawie Zobacze wkrótce pewnie jak to bedzie... Dermatolog mówił zebm smarowała sie punktowo differenem ale ja tak nie moge, no bo na zaskórniki to trudno...i smaruje tam gdzie mam, ale nie punktowo....
Patusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 23:04   #294
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Differin - mam dosyć

Czekaj I nie bój się tak, przeciez nie ma się czego bać! Kilka krostek nie przeżyjesz? Przecież to nie będzie jakieś niewiadomo co.. Wystarczy przeczekać - bo jest na co
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 01:13   #295
Pleple
Raczkowanie
 
Avatar Pleple
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: małe miasteczko pod Warszawą :)
Wiadomości: 415
Dot.: Differin - mam dosyć

Ja pryszcze, owszem, wyleczyłam, ale dołki na skórze pozostały... To od tych gigantycznych wulkanów podifferinowych.
Pleple jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:39   #296
Patusia16
Przyczajenie
 
Avatar Patusia16
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 21
Dot.: Differin - mam dosyć

Po Differenie narazie jest oki, gorzej po tym drugim Akneroxid L, smaruje sie tym rano na minutkę, i jak scieram to zaczyna sie pieczenie skóry w niektorych miejscach i potem mam tam zaczerwienione. Własnie nie wiem teraz czy to tak jest na początku, czy cos źle z tym kremem
Patusia16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 15:11   #297
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Differin - mam dosyć

ale mi sie łuszczy (tak dziwnie, szczególnie granica nos, policzki)

mam pytanie czy moge użyc tego kremu Garnier - Skóra muśnięta słońcem - nawilżający krem do cery jasnej
?
i AA Face OLIGOvital 24 GODZ. świeżości i blasku KREM NA DZIEŃ do cery suchej ??


pytam bo mam w domu i nie wiem czy moge któregoś użyć :P
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 15:22   #298
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Differin - mam dosyć

Nie radziłabym Lepiej jakiś delikatny, przynjamniej bez samoopalacza..
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 15:43   #299
_dorota_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 63
Dot.: Differin - mam dosyć

Pleple, wyslalam ci prywatna wiadomosc, ale napisze jeszcze tutaj.
Ja tez walcze z tradzikiem tzw androgennym. Czyli burza hormonalna po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych. Podobnie jak Ty nigdy przenigdy nie mialam trądziku, cere mialam jak pupcia niemowlaka, az tu nagle w 4 miesiacu po odstawieniu tabletek - dramat!!! Cale czolo, broda, policzki. Aha i nie win za to ginekologa - pomysl z przerwa w tabletkach jest bardzo dobry, tak sie powinno robic. Ja odstawilam calkowicie prochy (bo przerwy tez mialam wczesniej ale bylo wszystko okej), i dopiero wtedy mnie wysypało.
Zaczynalam takze od Differinu, ale to jakas pomylka. Wogóle to trafilam najpierw na beznadziejnego dermatologa. Mowie temu panu ze to sprawa hormonalna bo za stara jestem na trądzik młodzienczy i ze potrzebuje antybiotyk. Na co on mi ze nie, ze zaczniemy od masci. Differin i Iwostin. Pierwszy nie dzialał i poszedł do kosza, Iwostin powodował odłażenie skóry płatami więc tez poszedl do kosza.
Wkurzulam sie i poszlam do innego dermatologa - trafilam na swietna pania dermatolog ktora od samego poczatku mnie pocieszala - ze nie jeden tradzik po tabletkach wyleczyla. Pierwsze co to od razu antybiotyk. Tetralysal. Bierze sie go dlugo, bo to metoda małych kroków, ale biore juz ponad 1,5 miesiaca i efekt jest super (choc przez 1 miesiac byl marny). Pryszcze nowe w zasadzie mi nie wychodza. Plecy oczyscily sie całkowicie, dekolt w zasadzie tez, na twarzy wyskoczy mi cos sporadycznie. Poki co musze skonczyc jeszcze 2 opakowania i ide do kontroli.
Oczywiscie zostaly mi na twarzy potworne przebarwienia - cale policzki, brode mam w czerwonych plamach (tuszuje je cudownym korektorem - ArtDeco - Camuflage, polecam). Jednak i tak bede potrzebowala interwencji kosmetyczki. Wlasnie z moja p. dermatolog czekamy az przestana sie pojawiac nowe syfki i zabieramy sie za likwidacje plam u niej w gabinecie. Oddalam sie calkowicie w jej rece, bo mimo ze na poczatku strasznie u niej w gabinecie panikowalam, plakalam itd, wyprowadzila mnie na prosta
Jak bys miala jakies pytania to pisz śmiało chetnie ci cos pomoge na podstawie wlasnych doswiadczen
_dorota_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 16:41   #300
miss90
Zadomowienie
 
Avatar miss90
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 388
Dot.: Differin - mam dosyć

a ten
AA Face OLIGOvital 24 GODZ. świeżości i blasku KREM NA DZIEŃ do cery suchej
??
miss90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.