Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-12-04, 21:04   #2011
ultrafiolet88
Zakorzenienie
 
Avatar ultrafiolet88
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: łódź
Wiadomości: 13 899
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
Hej - mazidła mnie zlały nie dostałam zwrotu pieniędzy za olej za który zapłaciłam, a nie było go w paczce; nikt nie odpoiwiedział czy sparwdzaja stany magazynowe i ciężar paczek
jestem zniesmaczona - polecam nagrywanie filmiku podczas otwierania paczki
wyślij im ten watek, niech sobie poczytają, ze opinia pojdzie za nimi, może to ich ruszy, i nie odpuszczaj tematu, pisz kolejne maile, zadzwon może tez?
__________________
Klikaj codziennie!

http://www.poomoc.pl/
ultrafiolet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-04, 22:20   #2012
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Szkoda, że Mazidła przyjęły takie stanowisko. Zdarzało mi się czegoś nie dostać z zamówień w innych sklepach i zawsze brakujące produkty były dosyłane. Nikt mnie nigdy nie podejrzewał o próbę wyłudzenia. Absurdem byłoby wymagać od klienta, żeby za każdym razem nagrywał film przy otwieraniu paczki. Równie dobrze można by wymagać od sklepu, żeby w jakiś sposób udowodnił, że wszystko zostało spakowane.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 13:36   #2013
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez ultrafiolet88 Pokaż wiadomość
wyślij im ten watek, niech sobie poczytają, ze opinia pojdzie za nimi, może to ich ruszy, i nie odpuszczaj tematu, pisz kolejne maile, zadzwon może tez?
to było już jakiś czas temu - wysłałam wiele maili, ale mnie totalnie zlano, jako dowód pokazano papierek na którym ktoś odhaczył, że zapakował towar do paczki

ponieważ olej był ciężki zaproponowałam sprawdzenie wagi paczki wydanej na pocztę do wysyłki, zapytałam też o sprawdzenie stanów magazynowych - moje wielokrotne maile pozostały bez odpowiedzi

jestem w plecy 30 pln i na pewno nie kupię już więcej w mazidłach
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-07, 16:53   #2014
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
to było już jakiś czas temu - wysłałam wiele maili, ale mnie totalnie zlano, jako dowód pokazano papierek na którym ktoś odhaczył, że zapakował towar do paczki

ponieważ olej był ciężki zaproponowałam sprawdzenie wagi paczki wydanej na pocztę do wysyłki, zapytałam też o sprawdzenie stanów magazynowych - moje wielokrotne maile pozostały bez odpowiedzi

jestem w plecy 30 pln i na pewno nie kupię już więcej w mazidłach
Możesz jeszcze zwrócić się do rzecznika praw konsumenta.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 06:45   #2015
201704210903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 12 461
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Możesz jeszcze zwrócić się do rzecznika praw konsumenta.
Lorri - dzięki za radzę sprawdzę z tym rzecznikiem
201704210903 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 16:04   #2016
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Mlebidakin Pokaż wiadomość
to było już jakiś czas temu - wysłałam wiele maili, ale mnie totalnie zlano, jako dowód pokazano papierek na którym ktoś odhaczył, że zapakował towar do paczki

ponieważ olej był ciężki zaproponowałam sprawdzenie wagi paczki wydanej na pocztę do wysyłki, zapytałam też o sprawdzenie stanów magazynowych - moje wielokrotne maile pozostały bez odpowiedzi

jestem w plecy 30 pln i na pewno nie kupię już więcej w mazidłach
No powiem, że ciężka do udowodnienia sytuacja. Tak to jest z zakupami przez Internet. Rzadko zdarzają się pomyłki, ale jednak się zdarzają, bo przecież ręka ludzka nie jest niezawodna.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-10, 08:04   #2017
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Czy ktoś wie, dlaczego na Mazidłach nie mogłam dodać komentarza? W ogóle nie został on zamieszczony. Może dlatego, że nie był zbyt przychylny?
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-12-13, 19:58   #2018
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez szafirowa_dama Pokaż wiadomość
Czy ktoś wie, dlaczego na Mazidłach nie mogłam dodać komentarza? W ogóle nie został on zamieszczony. Może dlatego, że nie był zbyt przychylny?
Nie wiem, ale to chyba możliwe często sklepy nie zamieszczają komentarzy które mogą im zaszkodzić. Zawsze możesz napisać tutaj co ci się tam nie spodobało, ja chciałabym wiedzieć jeśli jakiś składnik był zły itp.
Np ja jakiś czas temu zamówiłam olej tamanu na BU i byłam bardzo nie zadowolona był żółty i nie działał. Dziś przyszedł mi z Naturalisa i jest ciemnozielony, taki jak być powinien a jak z działaniem to napiszę za jakiś czas
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 20:19   #2019
tahivare
Raczkowanie
 
Avatar tahivare
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Polska, Rosja, a obecnie głównie Niemcy
Wiadomości: 166
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Mazidła w takim razie odchodzą z mojej listy przyjaznych sklepów. Nic mnie tak nie wścieka jak tego typu podejście do klienta.
__________________
Not only are we in the universe, the universe is in us. I don’t know of any deeper spiritual feeling than what that brings upon me.
Neil deGrasse Tyson
tahivare jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-13, 20:22   #2020
martitkaa
Zakorzenienie
 
Avatar martitkaa
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Okolice Krakowa
Wiadomości: 4 180
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość
Mazidła w takim razie odchodzą z mojej listy przyjaznych sklepów. Nic mnie tak nie wścieka jak tego typu podejście do klienta.
mnie też, boję się tam coś teraz zamawiać
martitkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-14, 07:47   #2021
szafirowa_dama
Raczkowanie
 
Avatar szafirowa_dama
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 492
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez martitkaa Pokaż wiadomość
Nie wiem, ale to chyba możliwe często sklepy nie zamieszczają komentarzy które mogą im zaszkodzić. Zawsze możesz napisać tutaj co ci się tam nie spodobało, ja chciałabym wiedzieć jeśli jakiś składnik był zły itp.
Np ja jakiś czas temu zamówiłam olej tamanu na BU i byłam bardzo nie zadowolona był żółty i nie działał. Dziś przyszedł mi z Naturalisa i jest ciemnozielony, taki jak być powinien a jak z działaniem to napiszę za jakiś czas
Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość
Mazidła w takim razie odchodzą z mojej listy przyjaznych sklepów. Nic mnie tak nie wścieka jak tego typu podejście do klienta.

Zwracam honor. Mój komentarz został zamieszczony.
szafirowa_dama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-14, 15:36   #2022
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Akurat w Mazidłach (podobnie jak w ZSK) zawsze mi się podobało, że publikują wszystkie komentarze. Jest masa sklepów zamieszczających wyłącznie peany na temat swoich produktów.
__________________
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 15:46   #2023
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez tahivare Pokaż wiadomość
Mazidła w takim razie odchodzą z mojej listy przyjaznych sklepów. Nic mnie tak nie wścieka jak tego typu podejście do klienta.

A dla mnie Mazidła były, są i będą najlepszym sklepem Czasami zdarzało się, że czegoś nie wysłali, ale zazwyczaj nie miałam problemów z reklamacją. Za to surowce mają najwyższej jakości i ogromny wybór, może ceny trochę wysokie, ale za jakość trzeba zapłacić
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 22:11   #2024
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

ja też nie miałam problemów z nimi.
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 11:51   #2025
vLain
Rozeznanie
 
Avatar vLain
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 821
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez geraldine2030 Pokaż wiadomość
A dla mnie Mazidła były, są i będą najlepszym sklepem Czasami zdarzało się, że czegoś nie wysłali, ale zazwyczaj nie miałam problemów z reklamacją. Za to surowce mają najwyższej jakości i ogromny wybór, może ceny trochę wysokie, ale za jakość trzeba zapłacić
Przyłączam się do opinii. Też najbardziej przekonuje mnie bardzo dobra jakość półproduktów - miałam je z kilku różnych sklepów i widać (oraz czuć) różnicę - np. olej kokosowy pachnie cudnie, gdzie indziej takiego nie spotkałam. Za starszych, dobrych czasów również był bardzo dobry kontakt z p. Lidią - sporo się wtedy od niej dowiedziałam, nawet udało mi się namówić do wprowadzenia jednego fajnego składnika do oferty . Dla mnie Mazidła są najlepszym tego typu sklepem, choć jest obecnie duży wybór takich sklepów i one na pewno też mają swoje zalety. Sama na szczęście nigdy nie miałam problemów z zamówieniami. Raz zdarzyło się, że nie dostałam bagietki do mieszania mazideł, ale otrzymałam ją w osobnej wysyłce po kontakcie mailowym. Było to już dłuższy czas temu, teraz na pewno jest dużo więcej zamówieniem i tym samym większy bałagan. Osobiście życzę Mazidłom, by dobrze im się powodziło - oby tak dalej, a niedociągnięcia, o których czytałam tu na forum - do doszlifowania (mam na myśli szczególnie sprawę Mlebidakin).
vLain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-18, 13:47   #2026
The light
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 1 078
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Fakt. Oleje mają najlepsze. Bardzo mi się też podoba, ze dają je w szkle a nie jak reszta w plastiku :/

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
The light jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-22, 11:19   #2027
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Najwięcej razy robiłam zakupy chyba właśnie na Mazidłach. Głównie dlatego, że mają Dry-Flo, a czego bym nie używała do matowienia cery, to i tak zawsze wracam do skrobi modyfikowanej.
Ostatnie zamówienie złożyłam w poniedziałek i w środę już miałam paczkę, a pamiętam że kiedyś terminy realizacji np na BU były dłuugaśne i to mnie zniechęcało.

Co do opakowań, to nie zawsze są one dla mnie funkcjonalne, bo np kompleks ceramidowy jest w malutkiej buteleczce, a że jest naprawdę gęsty, to jego wydobycie nie jest łatwe, zawsze wyleci za mało, albo za dużo.

Trochę brakuje mi czegoś takiego jak zdjęcie samego produktu, nie tylko opakowania. Dałoby to jakieś wyobrażenie, z czym się ma do czynienia. Ostatnio pokusiłam się na masło tucuma zamiast mojego ulubionego shea. Zasugerowałam się opiniami, wg których tucuma ma podobne właściwości do shea, chociaż jest bardziej twarde, ale - jak napisano - "to drobnostka". No niestety mi ta drobnostka bardzo utrudnia używanie tego masła, bo ono w dłoniach (zwłaszcza teraz zimą) to się rozpuszcza, jakby chciało a nie mogło. I w ogóle ma postać twardych, odłupanych kawałków. Jeśli chcę nim posmarować stopy, to muszę przed prysznicem pamiętać o położeniu słoiczka na kaloryferze (a i tak rozpuszcza się o wiele gorzej od np kokosa). Jak zapomnę - muszę skrobać łyżką. Gdybym w trakcie zakupów zobaczyła takie zdjęcie, jak to które załączam, to na pewno wybrałabym jakieś inne, miękkie masło.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Tucuma.jpg (56,8 KB, 33 załadowań)
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-29, 14:43   #2028
darwin2003
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 12
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

ja kupowałam pół produkty z olejkiem róży damasceńskiej, ale także zdarzało mi się nie dostać wszystkiego co zamówiłam i jakiś czas temu przerzuciłam się na gotowe produkty sprzedawane np. na allegro.
darwin2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 21:33   #2029
sabinka1500
Raczkowanie
 
Avatar sabinka1500
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 103
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

jej ale się nakręciłam na te mazidła.
nie rozumiem jednej rzeczy, czy może ktoś mi pomóc i powiedzieć jak się oblicza stężenie,
na przykładzie ekstraktu z rozmarynu 4,5-6% (antyoksydant)
chciałam dodać go do odżywki do włosów, on nie rozpuszcza się w wodzie, tylko w spirytusie, czyli rozumiem , że mam go zmieszać ze spirytusem i potem dodać do tej odżywki, tak?
jest napisane, : sugerowane stężenie 0.5%, to jak ten ekstrat ma 4,5-6% stężenie to żeby teraz dodać z niego 0,5% do szamponu to znaczy ILE? ile do tego wlać do spirutusu/? a wogole odzywka = spirytus to dobre rozwiazanie__?
odpowiedz mi pozwoli rozwiać wiele wątpliwości dot przygotowywań reszty mazidel...
sabinka1500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 20:52   #2030
martus9
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 146
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Piękne dziewczęta, czy witaminy dostępne na mazidlach mozna tak po prostu dodawac sobie do wybranego hydrolatu, oleju czy po prostu kremu? - przepraszam jesli juz to bylo, ale majac 25 lat i 10 letnią walke z tradzikiem, wczoraj odkrylam cos takiego jak biochemie, wszelakie "ukręcania" olejki i cudenka i tak sie tym wszystkim podniecilam, ze trudno sie ogarnac, to ogarnąc i cos wybrac na początek
martus9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-19, 10:12   #2031
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Hej dziewczyny, widziałyście, że na mazidłach pojawiły się gotowe zestawy ? Czy któraś z Was kupiła/zamierza? Ja się wlaśnie zastanawiam ^^
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-20, 22:11   #2032
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Najwięcej razy robiłam zakupy chyba właśnie na Mazidłach. Głównie dlatego, że mają Dry-Flo, a czego bym nie używała do matowienia cery, to i tak zawsze wracam do skrobi modyfikowanej.
Ostatnie zamówienie złożyłam w poniedziałek i w środę już miałam paczkę, a pamiętam że kiedyś terminy realizacji np na BU były dłuugaśne i to mnie zniechęcało.

Co do opakowań, to nie zawsze są one dla mnie funkcjonalne, bo np kompleks ceramidowy jest w malutkiej buteleczce, a że jest naprawdę gęsty, to jego wydobycie nie jest łatwe, zawsze wyleci za mało, albo za dużo.

Trochę brakuje mi czegoś takiego jak zdjęcie samego produktu, nie tylko opakowania. Dałoby to jakieś wyobrażenie, z czym się ma do czynienia. Ostatnio pokusiłam się na masło tucuma zamiast mojego ulubionego shea. Zasugerowałam się opiniami, wg których tucuma ma podobne właściwości do shea, chociaż jest bardziej twarde, ale - jak napisano - "to drobnostka". No niestety mi ta drobnostka bardzo utrudnia używanie tego masła, bo ono w dłoniach (zwłaszcza teraz zimą) to się rozpuszcza, jakby chciało a nie mogło. I w ogóle ma postać twardych, odłupanych kawałków. Jeśli chcę nim posmarować stopy, to muszę przed prysznicem pamiętać o położeniu słoiczka na kaloryferze (a i tak rozpuszcza się o wiele gorzej od np kokosa). Jak zapomnę - muszę skrobać łyżką. Gdybym w trakcie zakupów zobaczyła takie zdjęcie, jak to które załączam, to na pewno wybrałabym jakieś inne, miękkie masło.
Jest ta no sposób: rozpuść raz porządniej masło np na kaloryferze i dodaj trochę oleju np słonecznikowego, jojoba i wymieszaj. Po zastygnięciu na pewno będzie miało przyjemniejszą konsystencję
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 08:22   #2033
Emola
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 127
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, widziałyście, że na mazidłach pojawiły się gotowe zestawy ? Czy któraś z Was kupiła/zamierza? Ja się wlaśnie zastanawiam ^^

Witajcie, ja szczerze mówiąc zdecydowanie wole zestawy, nie mam czasu i ochoty bawic się w odmierzanie, dlatego też sie nimi zainteresowałam.
Ponieważ od jakiegos czasu uzywam zestawy z RETINOLEM, (wspaniale wygładziły moja skóre, zmarszczki sa jakby mniej widoczne, widzę, że kuracja retinolem raz w roku to obowiązek!) zaczełam czytac na temat nowych zestawów z retinolem na Mazidłach.
Ku mojemy zaskoczeniu stwierdziłam, że opisy są dosłownie skopiowane z Biochemia Urody, czy oni jakoś współpracuja ze sobą? Czy to sa takie same zestawy? Tylko dlaczego cena jest taka wysoka, w porównaniu z tymi samymi na BU. Trochę jestem skołowana, możecie mi pomóc. W sumie myślałam, żeby je kupic ale mam watpliwości.
Emola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 13:06   #2034
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
Jest ta no sposób: rozpuść raz porządniej masło np na kaloryferze i dodaj trochę oleju np słonecznikowego, jojoba i wymieszaj. Po zastygnięciu na pewno będzie miało przyjemniejszą konsystencję
Tak zrobiłam, niestety całość jest tak samo beznadziejna w aplikacji jak samo masło. Zresztą to masło zachowuje się na mojej skórze tak samo jak każdy inny olej, czyli nic nie robi poza natłuszczeniem. Skóra jest sucha i pojawia się na niej popękany wzorek. Używam go od przypadku do przypadku i zawsze muszę potem poprawiać balsamem.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 02:09   #2035
durka
Raczkowanie
 
Avatar durka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 202
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Ja też zastanawiam się nad eliksirem młodości dla cery suchej, ale obawiam się, że retinol mnie wysuszy. Serum z BU używałam 1 lub 2 razy w tygodniu, ze względu na zbyt wysuszające działanie.

Eliksir z Mazideł wygląda bardziej atrakcyjnie ze względu na dobrane składniki, retinol i witamina C w jednym zanurzone w oleju arganowym. Chyba się skuszę, ale ta cena
Liczę na to, że ten eliksir będzie lepszy i właśnie dlatego, że jest w nim olej arganowy nawilży skórę.
durka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 14:33   #2036
CzarnaMaciejka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 289
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Hej!
Czy któraś z Was ma doświadczenia z retinolem z mazideł? Czy działa podobnie do aptecznych retinoidów tzn powoduje łuszczenie się skóry? Chociaż delikatne? Chciałabym żeby złuszczał
Myślałam nad ukręceniem z niego serum ale nie na podłożu olejowym tylko wodnym z glikolem żeby wzmocnić jego działanie...
CzarnaMaciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-06, 18:18   #2037
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

Cytat:
Napisane przez CzarnaMaciejka Pokaż wiadomość
Hej!
Czy któraś z Was ma doświadczenia z retinolem z mazideł? Czy działa podobnie do aptecznych retinoidów tzn powoduje łuszczenie się skóry? Chociaż delikatne? Chciałabym żeby złuszczał
Myślałam nad ukręceniem z niego serum ale nie na podłożu olejowym tylko wodnym z glikolem żeby wzmocnić jego działanie...
Nie ma szans aby po tych retinolach z Bu, Mazideł się złuszczać.
Pisałam już o tym w wątku o Artredermie, że na początku mieszałam olej z Artredermem. Przy mieszance 1:1 nawet się nie złuszczam. Dziewczyny narzekają na złuszczanie ale ja obecnie sdmaruję się 2xtydzień samym retinoidem i prawie wcale się nie łuszczę, mniej niż po kwasach. Tak naprawdę z czoła skóra mi jeszcze nie schodziła. Także złuszczanie to też kwestia indywidualna.

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:59 ----------

Zrobiłam własnie zamówienie na mazidlach, większe niż zwykle, teraz pozostaje mi jedynie modlić się aby nie zapomnieli wszystkiego zapakować.
Nie mogę nigdzie indziej olejów zamawiać, kurcze mają świetne te produkty.
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-12, 11:34   #2038
nandadevir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 154
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

dziś dostałam paczkę, po prostu ekspresowo, najważniejsze, że wszystko jest
nandadevir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 09:53   #2039
sabinka1500
Raczkowanie
 
Avatar sabinka1500
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 103
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

.

Edytowane przez sabinka1500
Czas edycji: 2014-03-22 o 09:48
sabinka1500 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-22, 09:25   #2040
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Co kupujecie w Mazidłach? Cz.II

w sklepie Mazidla aparat do peelingu??????
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-09-26 22:07:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:47.