Rozświetlający korektor pod oczy - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-04-25, 20:04   #121
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
hym ja mialam juz pare korektorkow ale poki co najlepszy byl wlasnie maybelline ale slyszalam ze dosc dobry jest pierre rene i golden rose w pedzelkach


to moze zrezygnuje z dermacolu? i tak go nie moge znalezc nigdzie a skoro pozniej mam miec przesuszona skore to zrezygnuje jednak chyba tez chybalam ze aby rozjasnic twarz i wygladac na wypoczeta to nalezy uzywac rozowych korektorkow
Dimiti, odradzam Pierre Rene. Dostałam go jako bonusik do wymianki, ale nie przypadł mi do gustu. Rzadki, słabo kryje i słabo się stapia jak dla mnie. Za to miał ładny jaśniutki kolor.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 20:35   #122
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

A co sądzice o korektorach Rimmel? Bo jak dla mnie są słabe...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-25, 21:25   #123
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

miałam rimmela stay mate w sztyfcie i używałam go kilka razy pod oczy czy na skrzydełka nosa w czasie choroby i byłam zadowolona z krycia, ale wysuszał bardzo skórę. Jak szukałam korektora pod oczy to jeszcze widziałam że pod oczy zachwalano lumiene korektor w kredce z dwoma końcówkami, jedna strona była różową rozświetlającą a druga beżowa, pod oczy kładło sie obie albo samą różową(zależnie od tonacji cery). Z korektorów pod oczy które mi służyły mogę polecić jeszcze korektor art deco taki we wprasce, ma super taka "dmuchaną" mięciutka konsystencję. Nie był to korektor typowo pod oczy ale mam naprawdę duże problemy z cieniami i te zwykłe pod oczy były wg. mnie za słabe. Trwałość i krycie na 5. niestety zmieniłam na inne po nim, a kiedy chciałam wrócić nie mogłam już sobie dobrać koloru, chyba zredukowali paletę o najjaśniejsze odcienie
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 10:13   #124
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Wczoraj mi koleżanka udzieliła "dobrej rady", że powinnam coś zrobić z cieniami pod oczami, bo oprócz pod oczami, to nad powiekami też mam takie ciemniejsze.
Rany...ja już mam dość tych cieni pod oczami :/ I jaki korektor by to załatwił...
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 12:33   #125
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Wczoraj mi koleżanka udzieliła "dobrej rady", że powinnam coś zrobić z cieniami pod oczami, bo oprócz pod oczami, to nad powiekami też mam takie ciemniejsze.
Rany...ja już mam dość tych cieni pod oczami :/ I jaki korektor by to załatwił...
a robiłaś badania, może to jakis efekt chorobowy i korektor to wtórna sprawa?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 13:09   #126
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dimiti, odradzam Pierre Rene. Dostałam go jako bonusik do wymianki, ale nie przypadł mi do gustu. Rzadki, słabo kryje i słabo się stapia jak dla mnie. Za to miał ładny jaśniutki kolor.
no to wlasnie kolorek ladny ale skoro slabo kryje to wogole nie ma co ryzykowac i go kupowac
Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
miałam rimmela stay mate w sztyfcie i używałam go kilka razy pod oczy czy na skrzydełka nosa w czasie choroby i byłam zadowolona z krycia, ale wysuszał bardzo skórę. Jak szukałam korektora pod oczy to jeszcze widziałam że pod oczy zachwalano lumiene korektor w kredce z dwoma końcówkami, jedna strona była różową rozświetlającą a druga beżowa, pod oczy kładło sie obie albo samą różową(zależnie od tonacji cery). Z korektorów pod oczy które mi służyły mogę polecić jeszcze korektor art deco taki we wprasce, ma super taka "dmuchaną" mięciutka konsystencję. Nie był to korektor typowo pod oczy ale mam naprawdę duże problemy z cieniami i te zwykłe pod oczy były wg. mnie za słabe. Trwałość i krycie na 5. niestety zmieniłam na inne po nim, a kiedy chciałam wrócić nie mogłam już sobie dobrać koloru, chyba zredukowali paletę o najjaśniejsze odcienie
hym to rimmel juz odpada bo pozniej sa straszne problemy z taka wysuszona skora a tego art deco to chetnie bym sprobowala ale ani nie wiem jaki to jest ani nie wiem gdzie moge go znalezc
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 14:57   #127
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Nie, napewno to nie jest żadna choroba ^^'
Ja się wyśpię mam mniejsze, ale zawsze jakieś są, chociaż nie wiem czemu koleżanka mi tak "dowaliła", no bo znowuż TAKICH tych cieni nie mam.
Owszem są, ale najbardziej widzę je ja.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-26, 15:16   #128
AimiA
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar AimiA
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Poznań/Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 403
GG do AimiA Send a message via Skype™ to AimiA
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

dimiti jak sie teraz zastanawiam nad tym co napisałam o rimmelu to w sumie trochę głupio napisałam. Bo stosowałam go tylko w takich sytuacjach ze to nie on musiał być winny przesuszeniu skóry-na nos kiedy miałam katar i co chwile go wycierałam, wiec suche skórki mogły być od podrażnienia i pod oczy ale zazwyczaj na imprezy w zadymionych pomieszczeniach i wiele godzin mocnego makijażu na sobie.
A co do Art deco to chodzi mi o taki korektor http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2498
Są w douglasie na pewno.
AimiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 17:10   #129
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Ale to zależy. Bo ja mam dość spore cienie pod oczami. A tak na codzień, jak ktoś chce tylko rozjaśnić to się nadaje
ja to samo jestem strasznie chuda i trudno mi przytyć ;/ no i to chyba od tego nawet jak się wyśpię ;/
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-26, 21:08   #130
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

A jak ten korektor z Vipery?? Bo ja własnie też męczę się z potwornymi cieniami pod oczami czy się wyśpię czy też nie - zawsze mam cienie pod oczami. No i tak się czaję na tą Viperę co o niej sądzicie??
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:30   #131
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
ja to samo jestem strasznie chuda i trudno mi przytyć ;/ no i to chyba od tego nawet jak się wyśpię ;/
Dziewczyny a badłyście tarczycę? Laza, może ty masz nadczynność, jeśli tak przytyć nie mozesz...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 18:36   #132
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Nie, ja nie mam tarczycy.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:51   #133
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

ja też nie mam tarczycy...
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 18:52   #134
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Jak to nie macie?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 19:02   #135
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Nie no oczywiście mam, ale nie mam przerostu ^^'
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 20:41   #136
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

a ja nie wiem nie badałam się ;p
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 20:54   #137
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
a ja nie wiem nie badałam się ;p
Może powinnaś.

Aralko, niekoniecznie nadczynność objawia się przerostem. Rozumiem, że oznaczałaś TSH?

Przepraszam wszystkich za OT, ale wiem z własnego doświadczenia, że czasami lekceważymy znaki, któe daje nam organizm. A nie warto. Nie warto maskować czegoś, co daje się leczyć. A z tarczycą żartów nie ma.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 21:07   #138
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
Nie, ja nie mam tarczycy.
Cytat:
Napisane przez Miriam19 Pokaż wiadomość
ja też nie mam tarczycy...
ale każdy ma tarczycę, bo to taki organ jest. i wytwarza taki hormon, jakiekolwiek zakłócenia w pracy organu, jakim jest tarczyca, czyli nadczynność albo niedoczynność powoduje choroby, których objawem jest albo otyłość albo chudy patyk. Ale nie przesadzajmy. Napewno u Was jest wszystko dobrze, a niektórych tak obdarzyła natura, że są szczupli całe życie. A inni, jak ja cały czas się odchudzają, bo są łakomczuchami i teraz muszą biegać codziennie na siłowni
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-27, 21:33   #139
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

No poprawiłam się potem, poprostu już skrótowo powiedziałam...

Ale te moje cienie nie są takie chorobliwe, jak mówiłam. Poprostu, wyśpię się są mniejsze, nie wyśpię - większę itp.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-28, 12:12   #140
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez AimiA Pokaż wiadomość
dimiti jak sie teraz zastanawiam nad tym co napisałam o rimmelu to w sumie trochę głupio napisałam. Bo stosowałam go tylko w takich sytuacjach ze to nie on musiał być winny przesuszeniu skóry-na nos kiedy miałam katar i co chwile go wycierałam, wiec suche skórki mogły być od podrażnienia i pod oczy ale zazwyczaj na imprezy w zadymionych pomieszczeniach i wiele godzin mocnego makijażu na sobie.
A co do Art deco to chodzi mi o taki korektor http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=2498
Są w douglasie na pewno.
fajny i dobrze ze mozna wymieniac wklady tylko wlasnie u mnie douglasa nie ma no nic pojade do krk to tam poszukam zeby miec spokoj i w koncu moze swoj idealny korektor a nad rimmelem to sie nie przejmuj bo wole kupic ten z artdeco niz z rimmela bo tak do ich kosmetykow nie mam przekonania jakos wiec i tak wole sie cos wiecej jeszcze dowiedziec jezeli bede na kupnie ale narazie zrezygnowalam

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Jak to nie macie?
dziewczyny moze sa oryginalne i niepowtarzalne?

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Może powinnaś.

Aralko, niekoniecznie nadczynność objawia się przerostem. Rozumiem, że oznaczałaś TSH?

Przepraszam wszystkich za OT, ale wiem z własnego doświadczenia, że czasami lekceważymy znaki, któe daje nam organizm. A nie warto. Nie warto maskować czegoś, co daje się leczyć. A z tarczycą żartów nie ma.
no znajoma mojej mamy schudla tak nagle w ciagu miesiaca i zaczeli ja namawiac zeby poszla sie przebadac i okazalo sie ze to wlasnie tarczyca. Dostala jakies leki i uspokoilo sie teraz wszystko ale moze to faktycznie cos ze zdrowiem? niedobor witamin tez moze czasami powodowac jakies zmiany
Cytat:
Napisane przez Aralka Pokaż wiadomość
No poprawiłam się potem, poprostu już skrótowo powiedziałam...

Ale te moje cienie nie są takie chorobliwe, jak mówiłam. Poprostu, wyśpię się są mniejsze, nie wyśpię - większę itp.
to Ty masz cos podobnbego jak ja, jak sie wysypiam to nie sa najgorsze ale jak zerwe chociaz jedna nocke to wygladam .... no
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:28   #141
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość

to Ty masz cos podobnbego jak ja, jak sie wysypiam to nie sa najgorsze ale jak zerwe chociaz jedna nocke to wygladam .... no
Ja też tak mam, myślę że wiele osób się boryka z czymś takim przez niewyspanie. Ja sobie pomagam dobrym serum albo kremem rozświetlającym pod oczy, potem kładę na to na 15 minut płatki kolagenowe i dopiero się zabieram do make-upu. Działa, może dlatego tak chwalę tego daxa. No bo trudno, żeby korektor pomógł na niewyspanie.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:32   #142
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja też tak mam, myślę że wiele osób się boryka z czymś takim przez niewyspanie. Ja sobie pomagam dobrym serum albo kremem rozświetlającym pod oczy, potem kładę na to na 15 minut płatki kolagenowe i dopiero się zabieram do make-upu. Działa, może dlatego tak chwalę tego daxa. No bo trudno, żeby korektor pomógł na niewyspanie.
a z czego masz to serum i krem rozswietlajacy?? i ile kosztuja? hym płatki kolagenowe tez mnie ciekawia nie slyszalam wczesniej o takich sposobach jedyne co uzywam od czasu do czasu pod oczy to krem pod oczy z avonu z zielonej herbaty i lisci oliwnych ale to uzylam moze dwa razy bo jakos zapominam ?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 12:42   #143
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
a z czego masz to serum i krem rozswietlajacy?? i ile kosztuja? hym płatki kolagenowe tez mnie ciekawia nie slyszalam wczesniej o takich sposobach jedyne co uzywam od czasu do czasu pod oczy to krem pod oczy z avonu z zielonej herbaty i lisci oliwnych ale to uzylam moze dwa razy bo jakos zapominam ?
Zapraszam na wątek daxowy, tam opisałam serum Glamour Eye i napisałam jakich płatków używam. Natomiast krem miałam z Eveline, całkiem miły efekt.

Polecam najpierw postawić na regularną pielęgnację okolic oka, a dopiero potem na korektory. Skóa wokół oka jest megadelikatna i pozbawiona właściwie jakiejkolwiek ochrony, gdyż nie ma tam gruczołów łojowych, które natłuszczają i nie pozwalają na ucieczkę wody z naskórka.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 13:02   #144
Aralka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 325
GG do Aralka Send a message via Skype™ to Aralka
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

O! Czyli, że trzeba zainwestować w jakiś dobry krem albo żel...

A dzisiaj dobrze nawet wyglądam, cieni prawie nie widać, mimo, że nie spałam znowuż tak długo
Użyłam podkład affinitone, korektor everfresh i punktowo na rozświetlenie Dax
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=457800
Moja wymianka!
Aralka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 13:03   #145
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Zapraszam na wątek daxowy, tam opisałam serum Glamour Eye i napisałam jakich płatków używam. Natomiast krem miałam z Eveline, całkiem miły efekt.

Polecam najpierw postawić na regularną pielęgnację okolic oka, a dopiero potem na korektory. Skóa wokół oka jest megadelikatna i pozbawiona właściwie jakiejkolwiek ochrony, gdyż nie ma tam gruczołów łojowych, które natłuszczają i nie pozwalają na ucieczkę wody z naskórka.
to zaraz znajde watek daxowy ja jak uzywam to zazwyczaj kremu bambino bo skora mi sie ciagle przesusza a poki co to jest jedyny krem ktory ja dosc dobrze nawilza
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 13:21   #146
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Tak sobie myślę dziewczyny, że wy jesteście jezcze bardzo młodziutkie, pewnie nie potrzebujecie takiej pielęgnacji jak ja, ale... z drugiej strony teraz dobiera się kosmetyki do stanu skóry i potrzeb, a nie wieku. Każda z nas, ktora pracuje sporo przy kompie, ślęczy nad notatkami i jeszcze się nie wysypia zauważy, ze skóra potrzebuje dodatkowej pielęgnacji.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 13:35   #147
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Tak sobie myślę dziewczyny, że wy jesteście jezcze bardzo młodziutkie, pewnie nie potrzebujecie takiej pielęgnacji jak ja, ale... z drugiej strony teraz dobiera się kosmetyki do stanu skóry i potrzeb, a nie wieku. Każda z nas, ktora pracuje sporo przy kompie, ślęczy nad notatkami i jeszcze się nie wysypia zauważy, ze skóra potrzebuje dodatkowej pielęgnacji.
no u mnie sie to powiekszylo od liceum szczegolnie 2 klasy kiedy trzeba bylo sie uczyc do pozna i spac po 1,5-4 h od pon do piatku teraz nie sa jjuz takie straszne ale no mam jeszcze taka zylke pod okiem ktora wyglada jakby mi ktos to oko podbil wiec za ciekawie nie jest. A kolezanki wszystkie mysaly ze uzywam niebieskich cieni albo tuszu i on mi sie rozmazuje i dlatego mam takie cienie...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-22, 21:24   #148
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

moze nie jest rozswietlajacy, ale dobry korektor pod oczy to maybelline ever fresh, pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 07:48   #149
Miriam19
Raczkowanie
 
Avatar Miriam19
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 389
GG do Miriam19
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
no u mnie sie to powiekszylo od liceum szczegolnie 2 klasy kiedy trzeba bylo sie uczyc do pozna i spac po 1,5-4 h od pon do piatku teraz nie sa jjuz takie straszne ale no mam jeszcze taka zylke pod okiem ktora wyglada jakby mi ktos to oko podbil wiec za ciekawie nie jest. A kolezanki wszystkie mysaly ze uzywam niebieskich cieni albo tuszu i on mi sie rozmazuje i dlatego mam takie cienie...
no mi się też właśnie w liceum powiększyły, bo z tym spaniem to przez naukę za ciekawie nie było... a i osiemnastki się zaczęły no i wtedy to już wogóle szkoda gadać...
a z koleżankami też tak miałam, że cały czas słyszałam tylko "rozmazałaś się"
moja mama, która też ma mega cienie od dzieciństwa, to z kolei w podstawówce miała przerąbane, bo wtedy nie wolno było się malować, a nauczycielki myślały, że te śliwy to cienie do powiek i kazały jej zmywac makijaż
Miriam19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 08:36   #150
madzia.a
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 8 198
Dot.: Rozświetlający korektor pod oczy

ja mam korektor z Vipery i jestem z niego bardzo zadowolona! Kosztuje niewiele a ładnie rozświetla spojrzenie i tuszuje cienie. Tylko jest baaardzo nie wydajny

Mam również korektor z Maybelline, kryje świetnie, ale ja mam suchą cere i nie moge go używać pod oczy. Za to na wypryski jest extra.

Używam również korektora z Constance Caroll i również jestem z niego zadowolona. ładnie zakrywa cienie, tylko jest nietrwały, ale nakładam na niego fixator z Art Deco i jest ok!

Myślałam również o korektorze z Rimmle Recover. Jednak jak do tej pory w tym wątku nikt o nim nie napisał. Używa go ktoś?
madzia.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:07.