Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-22, 12:13   #661
chise
Wtajemniczenie
 
Avatar chise
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 2 965
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Asiu i chise, buziaki Życzę Wam spełnienia truskawkowych marzeń
chise- ja miałam koszmarny dzień wczoraj (choć i dzisiaj nie lepszy ), ty też miałaś ciężkie chwile w tym tygodniu...jakaś czarna seria...
Jaz - ale masz cudownego asystenta ! Słodki. Echhh, wyściskałabym go Uwielbiam takie szkraby. Przekaż mu buziaka od cioci Sylwii Kamisio, strzeż się - konkurencja Ci rośnie. I to jaka !
A poza tym, pragnę donieść, że pryzma Laury koszmarnie mnie zapchała Takich i tylu krostek nie miałam nawet w wieku licealnym Dziwne, bo mnie naprawdę rzadko który kosmetyk zapycha...Szkoda.
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Tylko, że ja Laury użyłam wyłącznie na policzki (na kości i w kierunku skroni) i właśnie tam są te "niespodzianki". Z drugiej strony to najdelikatniejsza część skóry na twarzy więc stres mógł na tej części uaktywnić niekorzystne zmiany (ta adrenalina i kortyzol ).
Zobaczę co się będzie działo dalej.
Dziękuję za życzenia Współczuję zapchania. Może to przez stres jednak?

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Ajj...no to rzeczywiście.. Teraz już tylko lepiej będzie, na pewno

I tobie też 100 lat i samych pięknych truskawkowych niespodzianek
Dziękuję za życzenia

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Dopiero teraz doczytałam wątek do końca i widzę że bardzo imieninowo się zrobiło

Naszym Asiom WSZYSTKIEGO NAJ NAJ

Dziękuję

edit:
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Paskudna wiadomość, ja jeszcze nie testowałam tych pryzm. Generalnie nie mam tendencji do zapychania, więc może mi się upiecze.


Mam pudełko
talc, caprylic/capric triglyceride, zea mays (corn) starch, aluminium starch octenylsuccine, dipentaerythrityl, hexahydroxystearate/hexastearate/hexarosinate, octyldocecyl stearoyl stearate, isopropyl isostearate, sorbitan stearate, magnesium aluminium silicate, polyacrylamide, C-13 - 14 isoparaffin, laureth - 7, nylon - 12, xanthan gum, water, sorbic acid, methylparaben, propylparaben,; may contain: mica, iron oxidies, titanum dioxide, carmine

Znawczynią nie jestem, ale tu chyba wiele różnych zapychaczy
Ja też znawczynią nie jestem, może wrzuci ktoś skład na BU do analizy?
Mogę tylko powiedzieć, że caprylic/capric triglyceride mnie np. bardzo zapycha.
chise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 12:19   #662
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Mam pudełko
talc, caprylic/capric triglyceride, zea mays (corn) starch, aluminium starch octenylsuccine, dipentaerythrityl, hexahydroxystearate/hexastearate/hexarosinate, octyldocecyl stearoyl stearate, isopropyl isostearate, sorbitan stearate, magnesium aluminium silicate, polyacrylamide, C-13 - 14 isoparaffin, laureth - 7, nylon - 12, xanthan gum, water, sorbic acid, methylparaben, propylparaben,; may contain: mica, iron oxidies, titanum dioxide, carmine

Znawczynią nie jestem, ale tu chyba wiele różnych zapychaczy
bardzo duzo w niej pochodnych stearynowych
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 12:25   #663
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Paskudna wiadomość, ja jeszcze nie testowałam tych pryzm. Generalnie nie mam tendencji do zapychania, więc może mi się upiecze.



Mam pudełko
talc, caprylic/capric triglyceride, zea mays (corn) starch, aluminium starch octenylsuccine, dipentaerythrityl, hexahydroxystearate/hexastearate/hexarosinate, octyldocecyl stearoyl stearate, isopropyl isostearate, sorbitan stearate, magnesium aluminium silicate, polyacrylamide, C-13 - 14 isoparaffin, laureth - 7, nylon - 12, xanthan gum, water, sorbic acid, methylparaben, propylparaben,; may contain: mica, iron oxidies, titanum dioxide, carmine

Znawczynią nie jestem, ale tu chyba wiele różnych zapychaczy
Capryle na drugim miejscu.

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
oj Asienko musisz zainwestowac w maseczkę Borghese tak super leczy i wyczyszcza oto takie dorodne
Myślałam o tej maseczce, może kupię na sezon letni bo na razie jeszcze lecę na kwasach i retinoidach.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ten na drugim miejscu na bank by mnie zapchał
Mnie też.

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
bardzo duzo w niej pochodnych stearynowych
Kamisio, będziesz bogaty.

Nie poznałam Cię. Nowy image. Świetny.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 12:26   #664
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Nowość na Truskawie
Terracotta Tan Booster Active Bronzing Powder - # 01, 02

Zakupiłabym, ale chyba mam już za dużo tego typu kosmetyków, jeszcze niedawno dokupiłam w Sephorze z nowej kolekcji Guerlaina Indian Bronze
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 12:27   #665
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Wychodzi na to, że to jednak Laura nabroiła na moich policzkach A tak mi się podoba...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 12:31   #666
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Wychodzi na to, że to jednak Laura nabroiła na moich policzkach A tak mi się podoba...
ale z drugiej strony jak by ja dac na podkład i puder to nie powinna narobić dużej szkody

aż mnie teraz kusi zeby zobaczyć co jest w składzie szachownicy po mają podobną konsystencje
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 12:33   #667
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Wszystkim Joasiom Truskawkowym znanym i tym nieujawnionym, z okazji nadchodzących imienin życzę spełnienia marzeń i wielu radosnych chwil, słonecznych dni i całej masy pięknych Truskawkowych zdobyczy!!!

A Truskaweczkom udającym się na długi weekend udanego wypoczynku!
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 12:46   #668
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
ale z drugiej strony jak by ja dac na podkład i puder to nie powinna narobić dużej szkody

aż mnie teraz kusi zeby zobaczyć co jest w składzie szachownicy po mają podobną konsystencje
No tak właśnie ją nakładam Nie inaczej. A mimo to...chyba zrobiła mi kuku...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 12:46   #669
dor6
Wtajemniczenie
 
Avatar dor6
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 134
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
ale z drugiej strony jak by ja dac na podkład i puder to nie powinna narobić dużej szkody

aż mnie teraz kusi zeby zobaczyć co jest w składzie szachownicy po mają podobną konsystencje
Też mnie kusiło, sprawdziłam i oto efekt:
capricyl/capric triglyceride, aluminium starch octenylsuccinate, zea mays (corn) starch, dipentaerythrityl hexahydroxystearate/hexastearate/hexarosinate, isopropyl isostearate, octyldodecyl stearoyl stearate, sorbitan stearate, talc, nylon - 12, polyacrylamide, magnesium aluminium silicate, c13 - 14 isoparaffin, water, caprylyl glycol, layreth - 7, silica dimethyl silylate, hexylene glycol, xanthan gum, phenoxyethanol, sorbic acid, (may contain: mica, titanum dioxide, manganese violet, yellow 5 lake, chromium oxide greens, chromium hydrox - ide green, carmine

Rzeczywiście składy podobne. Tego typu kosmetyki zawsze stosuję na krem - gruba warstwa kremu z filtrem - i czasami jeszcze podkład, mam więc nadzieję, że u mnie będzie w porządku.
__________________
moja fragrantica
dor6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 12:48   #670
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Też mnie kusiło, sprawdziłam i oto efekt:
capricyl/capric triglyceride, aluminium starch octenylsuccinate, zea mays (corn) starch, dipentaerythrityl hexahydroxystearate/hexastearate/hexarosinate, isopropyl isostearate, octyldodecyl stearoyl stearate, sorbitan stearate, talc, nylon - 12, polyacrylamide, magnesium aluminium silicate, c13 - 14 isoparaffin, water, caprylyl glycol, layreth - 7, silica dimethyl silylate, hexylene glycol, xanthan gum, phenoxyethanol, sorbic acid, (may contain: mica, titanum dioxide, manganese violet, yellow 5 lake, chromium oxide greens, chromium hydrox - ide green, carmine

Rzeczywiście składy podobne. Tego typu kosmetyki zawsze stosuję na krem - gruba warstwa kremu z filtrem - i czasami jeszcze podkład, mam więc nadzieję, że u mnie będzie w porządku.
Ale talku tu nie widzę na początku. A talk też zapycha, co nie?
Szachownicy nie mam, to nie mogę porównać...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 12:53   #671
*nulka*
Zakorzenienie
 
Avatar *nulka*
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 5 034
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

OGLASZAM U MNIE KONIEC ODWYKU!! mialo byc do czerwca, ale wyplata wplynela wczoraj... wiec znow moge zaszalec (zebym tylko potem miala co jesc w czerwcu hehe )

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
na tym zdjęciu podobny, ale spójrz na kolejne.. wydaje się być perłowy/błyszczący, w każdym bądź razie nie matowy, a buttermilk chyba taki jest
chyba masz racje ale sliczne te cienie, chyba sie na nie skusze w razie czego podaruje mamie jak mi nie podpasuja, bo to jej kolorki

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
Jak najbardziej wystarczy ta karteczka, ja miałam ją dodatkowo obklejoną taśmą, taki skan wysłałam i uznali bez problemu
Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
Nulka, z UC Wawa powinnaś mieć coś takiego, i tego skan wywyłasz do Tru:
to troche jestem juz zagubione ale skoro norbit pisze ze wystarczyla u niej ta karteczka ktora mam na paczce, to ja tez sprobuje tylko to wyslac (mam nadzieje ze sie bez problemu zeskanuje

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Zmieniłam sobie Avatar, jakby ktoś nie zauważył Teraz bardziej pasuję do Waszego grona
avatarek cuudny, truskaweczkowy

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość

dojrzalam ze ktos pytal o Biopur krem - ja mialam i polecam
ladnie matuje i skora jest taka jakby pudrowa nie wysusza ,mi sie podobal..natomiast co do zelu do mycia to tutaj mam zdanie calkowicie odmienne..

a ja dalej czekam na moja rejestracje w Paypalu ,tym razem na kod..
dziekuje DZiewczynki za opis kremiku, chyba sie na niego skusze ale na wakacje dopiero



Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A poza tym, pragnę donieść, że pryzma Laury koszmarnie mnie zapchała Takich i tylu krostek nie miałam nawet w wieku licealnym Dziwne, bo mnie naprawdę rzadko który kosmetyk zapycha...Szkoda.
Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Paskudna wiadomość, ja jeszcze nie testowałam tych pryzm. Generalnie nie mam tendencji do zapychania, więc może mi się upiecze.



Mam pudełko
talc, caprylic/capric triglyceride, zea mays (corn) starch, aluminium starch octenylsuccine, dipentaerythrityl, hexahydroxystearate/hexastearate/hexarosinate, octyldocecyl stearoyl stearate, isopropyl isostearate, sorbitan stearate, magnesium aluminium silicate, polyacrylamide, C-13 - 14 isoparaffin, laureth - 7, nylon - 12, xanthan gum, water, sorbic acid, methylparaben, propylparaben,; may contain: mica, iron oxidies, titanum dioxide, carmine

Znawczynią nie jestem, ale tu chyba wiele różnych zapychaczy
nie straszcie mnie Kochane!!! ja dopiero dostalam swoja Laure, wyprobowalam i sie w niej zakochalam, daje cudowny blask nie chcialabym sie jej pozbywac, a niestety caprylic trigliceride to glowny zapychacz u mnie i zawsze sie go wystrzegam... zobaczymy, moze mnie nie zapcha??

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
ale z drugiej strony jak by ja dac na podkład i puder to nie powinna narobić dużej szkody

aż mnie teraz kusi zeby zobaczyć co jest w składzie szachownicy po mają podobną konsystencje
Kamisio, pocieszyles mnie ja zawsze mam na buzi podklad i puder, to moze mnie nie zapcha cioo? bo jest taka cudowna jak znajdziesz skladzik szachownicy to podeslij prosze, bo jakby Laura mnie zapchala to musze znalezc cos podobnego na jej zastepstwo...

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
oj Asienko musisz zainwestowac w maseczkę Borghese tak super leczy i wyczyszcza oto takie dorodne
tak poleciacie ta maseczke?? chyba sie skusze wkrotce na nia, jak wykoncze to co mam w domku
__________________




*nulka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 12:54   #672
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dor6 Pokaż wiadomość
Też mnie kusiło, sprawdziłam i oto efekt:
capricyl/capric triglyceride, aluminium starch octenylsuccinate, zea mays (corn) starch, dipentaerythrityl hexahydroxystearate/hexastearate/hexarosinate, isopropyl isostearate, octyldodecyl stearoyl stearate, sorbitan stearate, talc, nylon - 12, polyacrylamide, magnesium aluminium silicate, c13 - 14 isoparaffin, water, caprylyl glycol, layreth - 7, silica dimethyl silylate, hexylene glycol, xanthan gum, phenoxyethanol, sorbic acid, (may contain: mica, titanum dioxide, manganese violet, yellow 5 lake, chromium oxide greens, chromium hydrox - ide green, carmine

Rzeczywiście składy podobne. Tego typu kosmetyki zawsze stosuję na krem - gruba warstwa kremu z filtrem - i czasami jeszcze podkład, mam więc nadzieję, że u mnie będzie w porządku.
to chyba jeszcze gorszy albo porównywalny cóż widać taki urok tych kosmetyków

przepraszam nulka za odebranie nadzieji co do szachownicy
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 13:03   #673
Giga10
Rozeznanie
 
Avatar Giga10
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 510
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

a ja wczoraj o 22 złożyłam swoje pierwsze truskawkowe zamówienie, a o 0:30 miałam już shippment podobno nowi klienci dostają jakiś prezent. Czy zawsze? bo przy zamawianiu nie trafiłam na taką opcję . Kliknęłam w końcu maskarę HR i podkład Soft Matte EL. Mam nadzieję, że się nie zawiodę
Giga10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 13:22   #674
your Angel
czyli Endżi
 
Avatar your Angel
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Home is where the heart is
Wiadomości: 10 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
jakież to szczęście, że moja córka zadowala się bezbarwną pomadką i opalizującym lakierem, jak była mniejsza miała wielkie upodobanie do piątek Diora, zjadła 2 sztuki, teraz na szczęście odpuściła, a ja mam na oku przecudną toaletkę do nowej sypialni, piękne lustro, dużo przegródek i szufladek, zmieści sie wszystko, co trzeba mieć pod ręką, reszta znajdzie miejsce w moim małym domowym spa
Mad, jak to "zjadła" ?

W temacie zakupów Truskawkowych to muszę się podzielić radością w związku z przybyłą wczoraj przesyłką z Bamboo Powder Lancome i Joues Contraste w kolorze Narcisse !

Pierwsze wrażenie b. pozytywne. Z Bambusa schodzi ta wierzchnia warstewka pazłotka , ale pod spodem jest piękny kolor bronzera do jasnej karnacji. A Narcisse to najpiękniejszy kolor cukierkowego różu jaki dotychczas wypatrzyłam w kosmetykach tego typu. Inne kolory w palecie też mnie nęcą
__________________
pachnę
your Angel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 13:45   #675
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Ale jestem wściekła! Moje 2JT i róż clarinsa opuszczą HK jutro tj. 10 dni po złożeniu zamówienia.
Ale mam pecha


A jak nie dostanę paczuszki do 2.06 to będzie tragedia! Bo 3.06 wylatuję już na wakacje

Edytowane przez aragosta
Czas edycji: 2008-05-22 o 14:51
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 13:47   #676
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
Wszystkim Joasiom Truskawkowym znanym i tym nieujawnionym, z okazji nadchodzących imienin życzę spełnienia marzeń i wielu radosnych chwil, słonecznych dni i całej masy pięknych Truskawkowych zdobyczy!!!

A Truskaweczkom udającym się na długi weekend udanego wypoczynku!
Dziękuję ślicznie za życzenia.

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Ale jestem wściekła! Moje 2JT i róż clarinsa opuszczą HK jutro tj. 10 dni po złożeniu zamówienia.
Ale mam pecha
To rzeczywiście masz pecha.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 14:53   #677
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
sliczne cienie
Dzien Dobry wszystkim
Tru mi wyskoczyla z wiadomoscia dwa dni temu zebym podala nr zamowienia za 56zl to im odp ze nie mam tego numera ale to bylo za lancoma color fever gloss dangerous pink i podalam nr transakcji paypala i cisza
A nie masz gdzies w mejlowym smietniku mejla od nich z numerem zamówienia? Jeśli się nie odzywają , to jeszcze raz napisz. Trzeba ich molestować

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Zmieniłam sobie Avatar, jakby ktoś nie zauważył Teraz bardziej pasuję do Waszego grona
Truskawkowy Truskawkojaddd

Cytat:
Napisane przez leana1 Pokaż wiadomość
wypowiadałam się już na ich temat ale chyba nie porównywałam, więc cliniqa liner jest cieniutki pędzelek też ładnie rozprawadza się według mnie idealny dla grubych kresek, shiseido jest twardszy o wiele pędzelek też, idealny dla robienia cieńkich kresek, szczerze mnie nie pasują cieńkie kreski więc mnie najbardziej odpowiada cliniqa
Dziękuję za koment Lecą do mnie oba-dwaaa

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość

dostałam ostatnio maskarę HR Lash Queen, czy ona jest tożsama z cętkami? ma fajną szczotę, ale efekt bardzo naturalny i co ciekawe niektóre szczoty malują mi górną powiekę przy okazji, a ta nie tylko czarny nie jest taki czarny, jak EL i YSL.
Cętkowieć to upgrade-owana Lash Queen Żeby nie powiedziec , zaplamiona U mnie LQ nie sprawdził się Takie pojedyńcze badyle mi zrobil z rzęs.



Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
a ja wczoraj o 22 złożyłam swoje pierwsze truskawkowe zamówienie, a o 0:30 miałam już shippment podobno nowi klienci dostają jakiś prezent. Czy zawsze? bo przy zamawianiu nie trafiłam na taką opcję . Kliknęłam w końcu maskarę HR i podkład Soft Matte EL. Mam nadzieję, że się nie zawiodę

Gratulaaaacjeeeee


Wszystkiego najlepszego dla Askowców Naszych!!



Poniżej - Pracownicy Truskawy lepiący dla Was truskawkoy tort - gigant ( to wyjaśnia zastoje z wysyłkami )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 790417_44b570abc3.jpg (86,2 KB, 43 załadowań)
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 14:58   #678
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez *nulka* Pokaż wiadomość
OGLASZAM U MNIE KONIEC ODWYKU!! mialo byc do czerwca, ale wyplata wplynela wczoraj... wiec znow moge zaszalec (zebym tylko potem miala co jesc w czerwcu hehe )
Nie martw się, przyślemy Ci kanapki
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 15:02   #679
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość


Wszystkiego najlepszego dla Askowców Naszych!!



Poniżej - Pracownicy Truskawy lepiący dla Was truskawkoy tort - gigant ( to wyjaśnia zastoje z wysyłkami )
Lip - padłam.

Trzeba kroić ten tort i częstować Truskaweczki i Truskawka.

Smacznego
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg truskawki.gif.jpg (2,9 KB, 188 załadowań)
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-22, 15:09   #680
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
A
Jaz - ale masz cudownego asystenta ! Słodki. Echhh, wyściskałabym go Uwielbiam takie szkraby. Przekaż mu buziaka od cioci Sylwii Kamisio, strzeż się - konkurencja Ci rośnie. I to jaka !
.
oczywiśie że go ucałuje

Cytat:
Napisane przez Madlaine Pokaż wiadomość
Jazmine - toż to kufer antybombowy synek fantastyczny, wyślij go na lekcje do kamisio i będziesz miała z glowy malowanie sie, do końca zycia
pomysł bardzo dobry- dogadaliby sie od razu, wspolne pogawędki przy Monte i soczku -"mam nowy khol"- "o jaki piękny ..." Do tego kamisio miałby darmowego asystenta, a ja wakacje - atrakcje z głowy.... musze o tym pomysleć
potem C.V Błażka - mam 18 lat- w zawodzie istnieje od 16
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 15:13   #681
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Giga10 Pokaż wiadomość
a ja wczoraj o 22 złożyłam swoje pierwsze truskawkowe zamówienie, a o 0:30 miałam już shippment podobno nowi klienci dostają jakiś prezent. Czy zawsze? bo przy zamawianiu nie trafiłam na taką opcję . Kliknęłam w końcu maskarę HR i podkład Soft Matte EL. Mam nadzieję, że się nie zawiodę
Nowi Klienci dostają przent, jeśli zamówienie przekroczy 25 $.
Co do HR to nie wiem, bo ciągle czekam na swoją, może w piątek dojdzie. Uległam namowom i kliknęłam w ciemno.
A Soft Matte to najlepszy podkład jaki w życiu miałam. Wypróbowałam go u koleżanki, która ma straaaasznie tłustą cerę i uznała, że to cudowny podkład. Miała tak piękną bużkę, że mimo iż ja mam cerę suchą i naczynkową postanowiłąm go wypróbować i SZOK REWELACJA. Trzyma się cały dzień, nie utlenia i nie ściera, nie brudzi ubrań i nie robi maski na twarzy. Kupiłam w Holandii, bo w Polsce go nigdy nie było i zrobiłam zapasy, bo już go zaczęli wycofywać.....ale odnalazłam go na Tru więc muszę uzupełnić zapasy.

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Ale jestem wściekła! Moje 2JT i róż clarinsa opuszczą HK jutro tj. 10 dni po złożeniu zamówienia.
Ale mam pecha
Nooooo, współczuję




Poniżej - Pracownicy Truskawy lepiący dla Was truskawkoy tort - gigant ( to wyjaśnia zastoje z wysyłkami )
Zrobiłam się głodna.....
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 15:17   #682
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Mały off top zrobie, dostałem dzisiaj troche kosmetyków Avonu do pracy przy ich evencie, i normalnie szok, zrobili wypalane podwójne cienie, jakby ktos zmył napis to nie uwierzyłbym ze to Avon, normalnie szok bardzo fajne są. Nie wiem tylko kiedy sie pojawią w katalogu.
Właśnie przeglądam katalog Avonu - lato. I rzeczywiście są, cienie podwójne, na mokro/sucho, nieźle wyglądają, 24,90 (cena regularna 34,90) [zaczynają się cenić ]. Są 4 kolory, niebieskości, zielenie, śliwka/róż i czekolada/złoto. Chyba się skuszę, skoro takie dobre


Cytat:
Napisane przez jazmine Pokaż wiadomość
potem C.V Błażka - mam 18 lat- w zawodzie istnieje od 16
i inni nie mieliby z nim szans
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 15:42   #683
jazmine
Zadomowienie
 
Avatar jazmine
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: koszalin
Wiadomości: 1 786
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Kamisio- przypomniało mi sie ze pytałes o bazę kryolanu- ja jestem z niej zadowolona, uzywam jej od dawna....do kryolanu trzeba się w sumie przyzwyczaic jak do Fatala
no ten niby tez aspiruje do bycia teatralnym efektem
a co dokładnie w niej ci nie odpowiada ?
__________________
decalkulator- wersja beta
http://jazzmine.revolweb.net/loreal.php


jazmine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 15:51   #684
iza72
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 119
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
hhmmm ciekawe kto jest tym łącznikem



Maju kontakt mi sie obluzował i nie ma go kto zrobić, normalnie skarb z ciebie - może jakiś barter poczynimy oczywiście zartuje



Miedzy nami (dziewczyny nie czytajcie tego) nigdy nie wierz w to czym podpisują sesje, to bardzo rzadko pokrywa sie ze stanem faktycznym

Dior się bardzo rózni od Laury, jest cieplejszy i bardzie stonowany, jakoś ciezko mi go sobie wyobrazić w roli rózu bo jest bardzo delikatny, napisałbym nawet cielisty dość, chyba że ktos lubi takie prawie niewidoczne róze do policzków, rózowy shimmer block Laury widziałem przez chwile tylko ale z tego co pamietam to jest w tonacji chłodniejszego rózu, od jasnego az po jeden trójkąt dość intensywny, kolory się dośc róznią miedzy sobą (tak jak w wersji złoto brazowej której fotki masz w watku o zdobyczach z Tru) a w diorze paski są raczej mocno monochromatyczne. Aha i wydaje mi się że łaura jest metaliczna, a dior jakby miał jeszce delikatne drobinki.
Kamisio, bardzo dziękuję za odpowiedź dot. rozświetlaczy diora i laury. Czyli jednak skoro potrzebuję różu to szukam różu, a nie rozświetlacza w roli różu.

Przyłączam sie do serdecznych życzeń imieninowych dla wszystkich Aś podczytujących ten wątek.
iza72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 16:06   #685
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Ooo zaglebilam sie w watek i widze, ze mamy tu sporo solenizantek
Wszystkiego naj naj naj Dziewczyny i samych trafnych, cudownych i w normie skamienialych zakupow truskawkowych : winko:
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 16:44   #686
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Zmieniłam sobie Avatar, jakby ktoś nie zauważył Teraz bardziej pasuję do Waszego grona
bardzo ladny
Cytat:
Napisane przez Lipglossjunkie Pokaż wiadomość
A nie masz gdzies w mejlowym smietniku mejla od nich z numerem zamówienia? Jeśli się nie odzywają , to jeszcze raz napisz. Trzeba ich molestować


no dostalam maila od nich z numerem zamowienia ktorego nie mam i pozniej z jeszce jednym numerem ktorego tez nie mam wiec lol no nic poczekam dzisiaj i jutro im napisze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 16:49   #687
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Słuchajcie, w Purchawce jest tusz Helci, Surrealist brązowy

http://oth.strawberrynet.com/product...x?ProdId=49486

Czy jest on fajny/wiekowy/szkodliwy-dla-oczu-wrażliwych/godny-zakupienia*?

136 sztuk...

*niepotrzebne skreślić...
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 17:01   #688
leana1
Zakorzenienie
 
Avatar leana1
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5 827
Wyślij wiadomość przez ICQ do leana1 GG do leana1
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Słuchajcie, w Purchawce jest tusz Helci, Surrealist brązowy

http://oth.strawberrynet.com/product...x?ProdId=49486

Czy jest on fajny/wiekowy/szkodliwy-dla-oczu-wrażliwych/godny-zakupienia*?

136 sztuk...

*niepotrzebne skreślić...
ja tez wczoraj miałam o w koszyku ale postanowiłam poczekac na opinie odwaznych wizażanek!!!
PS cały czas jest na stronie producenta może jednak nie az tak wiekowy jak skameniały JT albo moj tusz z HR
leana1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 17:02   #689
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez martaboy Pokaż wiadomość
Słuchajcie, w Purchawce jest tusz Helci, Surrealist brązowy

http://oth.strawberrynet.com/product...x?ProdId=49486

Czy jest on fajny/wiekowy/szkodliwy-dla-oczu-wrażliwych/godny-zakupienia*?

136 sztuk...

*niepotrzebne skreślić...
Podłączam się do pytania. Wiekowy jest?
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-22, 17:10   #690
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
jak przyjdzie moja druga to przeanalizujemy skład, ciekawe co w nich tak zapycha szkoda ze wyrzuciłas pudełko bo mnie uwiodła na nim jedna rzecz, otóz Laura M która nie sprzedaje kosmetyków w polsce miała napisy w polskim języku, wreszcie ktos pomyslał o tym

O! Faktycznie! Nie zauwazyłam tego...
Nie straszcie, że pryzmy zapychają Ja uzyłam ich dopiero dwa razy i nic się nie działo, a często moja skóra reaguje alergicznie na kosmetyki. Ale jeśli szachownica ma podobny skład, to może nic mi nie będzie od Laury. Szachownicę zużyłam do ostatniego okruszka i z moją buzią wszystko było ok.

Ja zapamiętałam,że Asia ma imieniny w sobotę, ale widzę, że obchody są dziś Dołączam sie więc do życzeń- Asieńko i Chise życzę Wam samych dobrych dni i realizacji wszystkich planów
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.