Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-05-26, 17:41   #1351
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Gothic, napewno nie kupuj podkładów Chanela w płynie. miałam dwa i oba fatalne, jeden bardziej, drugi mniej. DB creme - podkreśla pory, innego nie pamiętam, dawno to było. poza tym na biochemii piszą, że DB zatyka pory, nie wiem, jak ML, ale ogólnie Chanel nie robi dobrych fluidów. Z Diora również nie kupuj Forever, bo jest zbyt ciężki na lato i też zatyka pory, mimo że ogólny wygląd bardzo dobry, ale szybko sływa z twarzy. Widzę, że masz ten sam problem, co ja, cera git, ale rozszerzone pory. U mnie sprawdza się tylko CC HR i wszystko Biothermu (na Tru nie ma jeszcze). Shiseido kładzie duży nacisk na ukrycie porów, chociaż ja mam problem z doborem koloru u nich i dlatego nie kupuję. Jeżeli szukałabyś nieco z innej bajki, ale pudru prasowanego, to najlepszy i absolutny kwc to puder shiseido w niebieskiej puderniczce, seria pureness, prawie nigdzie niedostępna. Ja EL nie lubię w żadnej postaci, więc nie potrafię polecić. Napewno nic z YSL . To, co można polecić, to spectacular, CC i biotherm. a w ogóle to bardzo dobry podkład ma vichy aera teint - super kryje, nie jest totalnym matem i ma ładną kolorystykę. Chyba, że pójdziesz w nowinki i weźmiesz zachwalany podkład Givenchy ten pryzmowy ojej, jak zwykle się rozpisałam

A ja używam Chanel Double Perfection Fluide i jestem bardzo zadowolona
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 17:48   #1352
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

pojawila sie jakas taka limitowanka http://eu.strawberrynet.com/productD...77005&goChar=L wydaje mi sie ze wczesniej jej nie bylo?

dzis przyszedl krem dla kolezanki zamawialam go prawie tydzien po juicy tubsach (2 zamowienia), obawiam sie ze oba JT mogl zlapac celny - powariowali?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 17:51   #1353
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Oo Mogłabyś zrobić zdjęcie Doe na skórze? Chciałam je kupić, ale jednak kupiłam inne

W Sephorze NIE MA ArtDeco U mnie jest on W Galerii Centrum i mniejszych sklepikach. Zwykle chyba po 38-40zł

TŻ--> Towarzysz Życia (albo Totalny Żarłok albo Truskawkowy Żamawiacz )
Ooo...a jeszcze niedawno Art Deco było w S. w Arkadii
Fotka jest

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Douglas Galeria Mokotów, 36 zł , mają ich baardzo dużo.
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
jest w Galerii Centrum na Marszalkowskiej i zdaje sie, ze ArtDeco jest tez w Douglasach
Dzięki za odpowiedź Myślalam,zeby zamówić na allegro ale w weekend będę w stolicy więc zachaczę o Douglasa lub GC
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SA400021.JPG (26,8 KB, 33 załadowań)
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 17:52   #1354
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Layla ,tak nr 23.Sprawdzalam wczesniej w Sephorze i wydaje mi sie ze bedzie odpowiedni
Mimo ze jestem blondynka...ale opalona

co do podkladow to chyba dla kazdego cos innego
ja mialam Vichy aera teint i pfuj..okropny.brzydkie kolory i duze wysuszenie w mam mieszana cere,wysuszal mi te tluste pola.

ale za to moge polecic podklady La Roche
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 17:54   #1355
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
W każdym bądż razie, super, że jesteś

cienie są bardzo fajne, w szczególności złoty, biały i jasnozłoty, ja nakładam dosłownie mini mini punktowo w kąciku oka, a na resztę jasnozłoty cień pudrowy i dalej ciemny brąz. niesamowicie rozświetla spojrzenie, ale zgodzę się, że w dużej ilości nie wygląda to fajnie, raczej jak bombka, cienie trzeba oswoić, są świetne, żadna firma nie ma tak intensywnego złota.

Czy Ty jesteś pewna, że ten krem jest świeży? może nie patrzyłam uwaznie, ale nie widziałam w aktualnej ofercie lancome. sprawdź kod próbki i dopiero zamów.
Jezdem, jezdem No własnie tak się czaję na ten Shiseido zupełnie biały i chyba musze go wziąć, bo zostało 9 sztuczek

Ten kremik Lancome miniaturka z zestawu Fatale ma datę 2006 rok. Ale na truskawie nie widzę go.
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 17:54   #1356
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
Ooo...a jeszcze niedawno Art Deco było w S. w Arkadii
Fotka jest




Dzięki za odpowiedź Myślalam,zeby zamówić na allegro ale w weekend będę w stolicy więc zachaczę o Douglasa lub GC
A to przepraszam, u mnie w Sephorze nie ma myślałam, że to tak ogólnie..
dziękuje ślicznie za fotke One nie są czysto-brązowe prawda?
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:02   #1357
aga79
Zakorzenienie
 
Avatar aga79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 911
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
A to przepraszam, u mnie w Sephorze nie ma myślałam, że to tak ogólnie..
dziękuje ślicznie za fotke One nie są czysto-brązowe prawda?
A bo każda Sephora ma inny asortyment
To nie są czyste typowe brązy, mają jakąs domieszkę ale ja w opisywaniu kolorów to nie bardzo więc nie chcę nakręcić Dla mnie to są chlodne odcienie

Przyjrzałam się opakowaniu z tymi cieniami i co dziwnego to nie ma wybitego na nich kodu Na pudełku tekturowym jest a tu nie ma. Czyżby zdrapali paznokciem ? Bo wyciąć się nie da
__________________
Insta https://instagram.com/aagawuu/
aga79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 18:20   #1358
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
A ja używam Chanel Double Perfection Fluide i jestem bardzo zadowolona
Guarana, tylko to zapewne wszystko kwestia cery, moją z rozszerzonymi porami zapycha wszystko na biochemii z kolei pisali, że on istotnie zapycha. ja miałam DB creme i właził mi w pory i ogólnie tragedia, musiałam od razu kupić nowy podkład. tego nie dało się używać. Dlatego uważam, mimo wielkiej miłości do Chanel, że ich fluidy to ryzyk fizyk. Albo cera przyjmnie, albo nie i dlatego uważam, że lepiej kupić coś sprawdzonego. to tak samo, jak z kompaktem Diora forever, Kasiaoli ma suchą cerę i dla niej bomba, ja mam mieszaną, błyszczącą i dla mnie nie-bomba.

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
Layla ,tak nr 23.Sprawdzalam wczesniej w Sephorze i wydaje mi sie ze bedzie odpowiedni
Mimo ze jestem blondynka...ale opalona

co do podkladow to chyba dla kazdego cos innego
ja mialam Vichy aera teint i pfuj..okropny.brzydkie kolory i duze wysuszenie w mam mieszana cere,wysuszal mi te tluste pola.

ale za to moge polecic podklady La Roche
och mi aera teint podpasował, mimo, że vichy nie powala, to ten podkład im się udał. 23 Chanela jawi mi się ciemno, ale jak się nim maziałaś, to pewnie będzie dobry. Oby kolor podpasował, bo brązer jest rewelacyjny mam dwa
Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Jezdem, jezdem No własnie tak się czaję na ten Shiseido zupełnie biały i chyba musze go wziąć, bo zostało 9 sztuczek

Ten kremik Lancome miniaturka z zestawu Fatale ma datę 2006 rok. Ale na truskawie nie widzę go.
nie wiem, czy biały, ale sam cień jest ekstra. tylko ten jasnozłoty, który wzięła Kicia jest inny niż np. złoty goldenlights, i jak przypuszczam Twój biały. one mają brokat, tamten ma delikatniejsze drobinki., to różne serie. w perf. kosztują ok. 100 zł, na tru 49 zł, super okazja Żebyś tylko nie była zniechęcona brokatem, ja go uwielbiam w tej postaci i bardzo zazdraszczam mamie ale może też wkrótce będzie mój
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:29   #1359
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Organzza Pokaż wiadomość
mi się kolejny zakup szykuje ale nie z kolorówki kupiłam ten zestaw Fatale, a w nim Bi-Facil cudo do demakijażu oczu właśnie testowałam i... przepadłam wprawdzie jestem przyzwyczajona do mleczek i trochę tak dziwnie za pierwszym razem, ale jest cudny pięknie pachnie (różano), nie tłuści powieki
i jeszcze ma uelastyczniać
Jak chcesz, to mogę wymiankowo wymienić ciut więcej niż pół bifacila, bo mnie niezbyt odpowiada

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Gothic, napewno nie kupuj podkładów Chanela w płynie. miałam dwa i oba fatalne, jeden bardziej, drugi mniej. DB creme - podkreśla pory, innego nie pamiętam, dawno to było. poza tym na biochemii piszą, że DB zatyka pory, nie wiem, jak ML, ale ogólnie Chanel nie robi dobrych fluidów. Z Diora również nie kupuj Forever, bo jest zbyt ciężki na lato i też zatyka pory, mimo że ogólny wygląd bardzo dobry, ale szybko sływa z twarzy. Widzę, że masz ten sam problem, co ja, cera git, ale rozszerzone pory. U mnie sprawdza się tylko CC HR i wszystko Biothermu (na Tru nie ma jeszcze). Shiseido kładzie duży nacisk na ukrycie porów, chociaż ja mam problem z doborem koloru u nich i dlatego nie kupuję. Jeżeli szukałabyś nieco z innej bajki, ale pudru prasowanego, to najlepszy i absolutny kwc to puder shiseido w niebieskiej puderniczce, seria pureness, prawie nigdzie niedostępna. Ja EL nie lubię w żadnej postaci, więc nie potrafię polecić. Napewno nic z YSL . To, co można polecić, to spectacular, CC i biotherm. a w ogóle to bardzo dobry podkład ma vichy aera teint - super kryje, nie jest totalnym matem i ma ładną kolorystykę. Chyba, że pójdziesz w nowinki i weźmiesz zachwalany podkład Givenchy ten pryzmowy ojej, jak zwykle się rozpisałam
Super, że się rozpisałaś, bo liczyłam na Ciebie
Mam Mat Lumiere Chanel w płynie własnie i w sumie jest ok, ale jednak te pory podkreśla i dlatego szukam czegoś innego.
Na razie faworytem jest liftingujący Shiseido. Kolor mam nadzieję, że dobiorę - sztyft mam O20, jest za żółty, więc I20 powinien być dobry Oby
Pudru prasowanego na razie nie szukam - mam jeszcze DP CHanel i jestem z niego zadowolona. Zresztą na razie przeszłam na sypkie pudry - mam pryzmy i Lucidity, więc mi wystarczy
Próbki Vichy można dostać w aptece?
Bo jak tak, to może mi się uda po znajomości
Jakby Ci coś jeszcze wpadło w temacie podkładów, daj znać

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
A ja używam Chanel Double Perfection Fluide i jestem bardzo zadowolona
Dzięki za opinię
Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
co do podkladow to chyba dla kazdego cos innego
ja mialam Vichy aera teint i pfuj..okropny.brzydkie kolory i duze wysuszenie w mam mieszana cere,wysuszal mi te tluste pola.
ale za to moge polecic podklady La Roche
Dzięki za opinię - wszystko dzielnie notuję
La Roche też jest aptekowy, prawda?
(ja taka nieuświadomiona )
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:30   #1360
Hawa
Zakorzenienie
 
Avatar Hawa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 859
GG do Hawa
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
to witaj w klubie, bo mnie brzuch boli

nie wiem czy o taką ci chodzi, ale MAC do samodzielnego układania ma paletki 4 i 15 kolorowe, pusta 4 kolorowa 15zł, a pusta 15 kolorowa 60zł + kazdy cień jako wkład do paletki 45zł (normalnie pojedyńczy kosztuje 60zł)

12 kolorowych nie widziałem, nigdy na oczy
A propos....ja wynalazlam na ebay takie cuda:
Podrobki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg MAC.jpg (138,1 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAC9.JPG (21,5 KB, 14 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg MAC$$.JPG (22,5 KB, 15 załadowań)
Hawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:38   #1361
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Gothic
to ja bym obstawiała Shiseido, jeżeli uda Ci się dobrać kolorek, to super
mam teraz jakąś miniaturkę fluid foundation nr I40, ładny delikatnie opalony beżyk,tylko daty nawet nie mogę sprawdzić, słuchaj może wysłać Ci tę miniaturkę, ja mam już dwa podkłady i trudno mi to zużyć. Przynajmniej sprawdziłabyś kolorek dodam Ci próbkę diora forever, a nuż Ci podejdzie. to jak, reflektujesz?
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 18:40   #1362
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez aga79 Pokaż wiadomość
A bo każda Sephora ma inny asortyment
To nie są czyste typowe brązy, mają jakąs domieszkę ale ja w opisywaniu kolorów to nie bardzo więc nie chcę nakręcić Dla mnie to są chlodne odcienie
Dzięki za informacje i fotki
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:41   #1363
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

hello Truskawki! wreszcie udało mi się dobrnąć do końca oraz chciałam ogłosić radosną nowinę: czekają na mnie na poczcie 2 paczuszki: JT i surrealist HR, juppi!

najgorsze jest to że będę je mogła odebrać dopiero w czw
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:46   #1364
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Gothic
to ja bym obstawiała Shiseido, jeżeli uda Ci się dobrać kolorek, to super
mam teraz jakąś miniaturkę fluid foundation nr I40, ładny delikatnie opalony beżyk,tylko daty nawet nie mogę sprawdzić, słuchaj może wysłać Ci tę miniaturkę, ja mam już dwa podkłady i trudno mi to zużyć. Przynajmniej sprawdziłabyś kolorek dodam Ci próbkę diora forever, a nuż Ci podejdzie. to jak, reflektujesz?
Kochana jesteś
Pewnie, że chcę
Ale może chcesz coś w zamian małego? Bo tak by było trochę dziwnie - Ty mi wyślesz, a ja nic Daj znać Tylko może już lepiej na PW, co by wielkiego offtopu nie robić
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:46   #1365
Organzza
Zakorzenienie
 
Avatar Organzza
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 712
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Jak chcesz, to mogę wymiankowo wymienić ciut więcej niż pół bifacila, bo mnie niezbyt odpowiada
w tej chwili chyba nic nie mam na wymianę, ale dziękuję za propozycję

Cytat:
Napisane przez Hawa Pokaż wiadomość
A propos....ja wynalazlam na ebay takie cuda:
Podrobki?
ta pierwsza paletka śliczna
__________________
What you're drinking?
Rum or whiskey?
Now won't you have a
Double with me?
I'm sorry I'm a little late
I got your message by the way
I'm calling in sick today
So let's go out for old time's sake
Organzza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:50   #1366
Dark_Kicia_Miau!
Zakorzenienie
 
Avatar Dark_Kicia_Miau!
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 212
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
hello Truskawki! wreszcie udało mi się dobrnąć do końca oraz chciałam ogłosić radosną nowinę: czekają na mnie na poczcie 2 paczuszki: JT i surrealist HR, juppi!

najgorsze jest to że będę je mogła odebrać dopiero w czw
O jejku ja bym nerwowo nie wytzrymała
__________________
Always chasing dreams
Dark_Kicia_Miau! jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:57   #1367
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

W sprawie mojej reklamacji Clarinsa Total Lift Minceur z powycinanymi kodami z opakowania i tuby milczą Dostali juz 3 maile w ciągi 3 dni i nic. Był ktos w podobnej sytuacji? Trace nadzieje,ze wogole odpisza. Nie wiem własciwe co poza wysylanie e-miali mozna zrobic
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 18:59   #1368
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
hello Truskawki! wreszcie udało mi się dobrnąć do końca oraz chciałam ogłosić radosną nowinę: czekają na mnie na poczcie 2 paczuszki: JT i surrealist HR, juppi!

najgorsze jest to że będę je mogła odebrać dopiero w czw
Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
O jejku ja bym nerwowo nie wytzrymała
Ja też nie dałabym rady
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:01   #1369
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
W sprawie mojej reklamacji Clarinsa Total Lift Minceur z powycinanymi kodami z opakowania i tuby milczą Dostali juz 3 maile w ciągi 3 dni i nic. Był ktos w podobnej sytuacji? Trace nadzieje,ze wogole odpisza. Nie wiem własciwe co poza wysylanie e-miali mozna zrobic
kurczaki, no muszą coś odpisać. hm.. a krem niedobry? śmierdzi, czy coś? ja pamiętam, że taki krem miałam z 3-4 lata temu. ale chyba nie dawniej.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-05-26, 19:03   #1370
taxii
Raczkowanie
 
Avatar taxii
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: LND/ LBN
Wiadomości: 179
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Drogie Panie i Kamisio, czy wiecie ile to coś ma lat?
http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=8110#8110

Zawsze podobają mi się starocia i pewnie teraz jest tak samo, eh.
__________________
No brain,no pain.
Nie cierpię "włosków", "fryzurek", "ciałka", "kremików", "kolorków", "zapaszków" etc.
taxii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:08   #1371
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość
W sprawie mojej reklamacji Clarinsa Total Lift Minceur z powycinanymi kodami z opakowania i tuby milczą Dostali juz 3 maile w ciągi 3 dni i nic. Był ktos w podobnej sytuacji? Trace nadzieje,ze wogole odpisza. Nie wiem własciwe co poza wysylanie e-miali mozna zrobic
Zawsze możesz się przelecieć do HK - piękne miasto.....
Sorki, taki żart, bo coś za poważnie dzisiaj u nas....
Na pewno ktoś Ci coś doradzi, pełno tu życzliwych dusz.
HEJ, POMÓŻMY SOFCIKOWI COŚ WYMYŚLIĆ!!!!!!
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:08   #1372
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
kurczaki, no muszą coś odpisać. hm.. a krem niedobry? śmierdzi, czy coś? ja pamiętam, że taki krem miałam z 3-4 lata temu. ale chyba nie dawniej.
Nie odpisaliNie wiem czy napisac do nich dosadnego e-mial-a, czy wogole cos to da. Wydaje mi sie ze ignoruja specjalnie te maile bo co innego wyslac przeterminowany produkt ( zawsze mozna przeprosic i napisac ze to niedopatrzenie) a co innego wyslac kosmetyk z hamsko wycietymi kodami. W zaden sposób nie wytlumacza sie z tegowięc mozliwe, ze dlatego nie odpisuja
Nie wiem czy smierdzi bo nie mialam go wczesniej Nie smarowalam sie nim(boje sie) Szukałam w necie kiedy te serum wyszlo na rynek i dosc dawno chyba w 2002roku juz były w sprzedazywięc...
edit: Nie mam wlasciwe czym ich nawet "nastraszyc"...nie polece raczej do HK i nie wcisne im tego serum w ich purchawkowe...
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094

Edytowane przez Soft
Czas edycji: 2008-05-26 o 19:11 Powód: .
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:15   #1373
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
O jejku ja bym nerwowo nie wytzrymała
Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Ja też nie dałabym rady

ja tez nie wiem jak wytrzymam uroki pracowania w Wawie i mieszkania pod nią.. dopiero w czw uda mi się dojechać do domu gdy poczta będzie jeszcze czynna. no chyba że jutro zrobię tam jakiś mały włam


PS: właśnie nauczyłam się wielocytować, brawoo!

Edytowane przez littlefrog
Czas edycji: 2008-05-26 o 19:16 Powód: dodatkowe inf.
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:25   #1374
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Mi osobiście słabo przypadł do gustu sle skórę gładziutką robi, nie powiem..


Doklejam efekt po Hydro-Powder Eye Shadow Shiseido (nr H9, all foto z lampą ale bez efekt praktycznie ten sam, tylko źle uchwycić aparatem)
Aaa.. i cień został użyty w wewnętrznych częściach oka. Zewnątrz- Clinique Color Surge soft Shimmer- Almost Peach

Stosowany na bazę (ArtDeco), zero wałków, zbijania się etc
Śliczny makijaż Cieszę sie tym bardziej że jestem fanką tych cieni

Wczoraj kliknęłam jeden z ostatnich Hypnose Onyx.. nie wiem czy mi podpasuje bo z klasycznego Hypnose nie byłam zadowolona ale jakoś musiałam sobie poprawić humor. Straszne, wiem


Serdeczne życzenie dla wszystkich Truskawkowych Mam!
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:27   #1375
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez taxii Pokaż wiadomość
Drogie Panie i Kamisio, czy wiecie ile to coś ma lat?
http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=8110#8110

Zawsze podobają mi się starocia i pewnie teraz jest tak samo, eh.
nie jest źle, to limitowanka 2007 o ile dobrze pamiętam

http://www.luxlux.pl/artykul/3504/ko...l_estee_lauder
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:44   #1376
malwiiina
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: miasteczko
Wiadomości: 1 644
GG do malwiiina
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

a ja smutkam

dzisiaj przyszły 2 laurki z Bytomia , a jedna paczka juz tam miesiac lezy.

Załamanie

Przez Wawe wszytsko przechodzi szybciutko i sprawnie, ale widac w Bytomiu chca ukrocic nasze truskawkowe zakupy. Mysle ze nie dadza szybko za wygrana, mozliwe ze specjalnie tez przechowuja nasze kosmetyki tak dlugo, aby bardziej dac nam w kosc.

Wczesniej wysylalam do nich maile i faksy, teraz wysle listem bo wyczytałam ze tak robicie. Jakim listem wysyłacie?? rozumiem ze na adres ul Miarki 6??

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuu
__________________


malwiiina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:46   #1377
Guarana
Zakorzenienie
 
Avatar Guarana
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 909
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Soft Pokaż wiadomość

PS: właśnie nauczyłam się wielocytować, brawoo!


Cytat:
Napisane przez BrandNewName Pokaż wiadomość
Wczoraj kliknęłam jeden z ostatnich Hypnose Onyx.. nie wiem czy mi podpasuje bo z klasycznego Hypnose nie byłam zadowolona ale jakoś musiałam sobie poprawić humor. Straszne, wiem
Zaraz straszne! Kobiece i już! Chyba nie masz wyrzutów????
Guarana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:49   #1378
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
a ja smutkam

dzisiaj przyszły 2 laurki z Bytomia , a jedna paczka juz tam miesiac lezy.

Załamanie

Przez Wawe wszytsko przechodzi szybciutko i sprawnie, ale widac w Bytomiu chca ukrocic nasze truskawkowe zakupy. Mysle ze nie dadza szybko za wygrana, mozliwe ze specjalnie tez przechowuja nasze kosmetyki tak dlugo, aby bardziej dac nam w kosc.

Wczesniej wysylalam do nich maile i faksy, teraz wysle listem bo wyczytałam ze tak robicie. Jakim listem wysyłacie?? rozumiem ze na adres ul Miarki 6??

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuu
no nie tak szybko idzie przez w-we. Czekam juz 1,5 tygodnia na paczke, jutro chyba do nich zadzwonie. To dopiero moja 2paczka zatrzymana przez UC (2zatrzymane na 4, ja to mam pecha ). Poprzednia dotarła do mnie błyskawicznie.Wyslalam dokumenty przed weekendem i we wtorek byla juz u mnie. Moze zadam głupie pytanie, ale o co wlasciwie spytac jak tam zadzownie? Nie wiem jakich inf oni tam udzielaja
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:52   #1379
BrandNewName
Zadomowienie
 
Avatar BrandNewName
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 374
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
Zaraz straszne! Kobiece i już! Chyba nie masz wyrzutów????
Ani trochę
BrandNewName jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-05-26, 19:52   #1380
martaboy
Zakorzenienie
 
Avatar martaboy
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 869
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez malwiiina Pokaż wiadomość
a ja smutkam

dzisiaj przyszły 2 laurki z Bytomia , a jedna paczka juz tam miesiac lezy.

Załamanie

Przez Wawe wszytsko przechodzi szybciutko i sprawnie, ale widac w Bytomiu chca ukrocic nasze truskawkowe zakupy. Mysle ze nie dadza szybko za wygrana, mozliwe ze specjalnie tez przechowuja nasze kosmetyki tak dlugo, aby bardziej dac nam w kosc.

Wczesniej wysylalam do nich maile i faksy, teraz wysle listem bo wyczytałam ze tak robicie. Jakim listem wysyłacie?? rozumiem ze na adres ul Miarki 6??

buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuuuuuuuuu
Brak słów na Bytom... Ja wysyłałam mailem zawsze wszystko.
__________________
Free to be
Blog

Strona z portfolio - makijażowo
martaboy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.