essence - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-28, 21:04   #2551
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Nie mogło mnie i tu zabraknąć żeby kusić i naciągać. Śledzę wątek od początku i kupuję każdą nową limitowaną serię Essence.
Także Game muszę Cię chyba naciągnąć na inne kosmetyki z serii Ibiza Nie ma wyjścia

Jeszcze się nie malowałam kredkami i cieniami. Jutro będzie mój pierwszy raz i na pewno zdam relację
Co do niebieskiego błyszczyka jestem w nim zakochana ! Usta wyglądają jak polakierowane. Błyszczyk bardzo przyjemnie i dosyć długo chłodzi, ma piękny miętowy zapach i urocze drobinki. Cieszę się z tego zakupu
czyja teraz kolej na kuszenie? chyba twoja wiec poddaje sie! ja w prawdzie od samego poczatku nie sledze ale zaintrygowal mnie roswietlacz u prawie 2 wizaznki wiec musialam go zakupic pozniej niebieski szczyk i tak idzie za mna dalej kosmetyki essence Zdaj relacje z cieni bo kolor ten neibsieki jest cudny ale nie wiem jak z trawloscia itp. Co do szczyka to wiem ze jest rewelacyjny, troche usta wybielaja i dzisiaj mile zaskoczenie nalozylam go do pracy o 8 rano i trzymal sie az do 14 efekt chlodzenia byl juz w prawdzie miej delikatny ale byl. Pierwszy taki blyszczyk ktory tak dlugo mi sie trzymal
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To ja sie wtrace

Mam cudną kreczkę turkusową - cool breeze czy jakoś tak - daje cudowny efekt i jest miękka. Dałam za nią 3,99
Ślicznie wyglada w połaczeniu z szarym cieniem (inspiracja z katalogów Avonu gdzie co jakiś czas pojawia się oko własnie w ten sposób wymalowane ) Ogólnie rzadko uzywam kredek, ale tą nadwyraz czesto

Mam jeszcze granatową z serii Asia Glami tez jestem zadowolona

Mialam tez jasno-złotą ale nie spodobała mi się bo była słabo widoczna


Kiciu: pisz mi tu zaraz jaki daje fekt ten cień brązowo-szary Chodze wokół niego i chodze i moze bym wychodziła w końcu
Ja mialam zwwykla Essence Kajal Pencil czy jakos tak potrzebowalam biala kredke na konkurs i tak ciezko sie nia malowalo dolna powieke ze mamie oczy podraznilam, przez moment zastanwaialam sie czy to nei przypadkiem kredka do paznokci
Cool breeze to z jakiej seri czy nei seri bo ja w tych seriach nie obeznana?
Asia glami u nas nie ma
jesli sobie ja chwalisz to moze sie zaopatrze tym bardziej ze uwielbiam turkusy, tylko nie wiem jak na moich oczach sie sprawdzi bo niestety ale od kredek zawsze mam podraznione kaciki zewnetrzne...
a powiedz mi jeszcze jakie wykonczenie zostawia na skorze i jak z nasyceniem koloru?
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:11   #2552
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
Ja mialam zwwykla Essence Kajal Pencil czy jakos tak potrzebowalam biala kredke na konkurs i tak ciezko sie nia malowalo dolna powieke ze mamie oczy podraznilam, przez moment zastanwaialam sie czy to nei przypadkiem kredka do paznokci
Cool breeze to z jakiej seri czy nei seri bo ja w tych seriach nie obeznana?
Asia glami u nas nie ma
jesli sobie ja chwalisz to moze sie zaopatrze tym bardziej ze uwielbiam turkusy, tylko nie wiem jak na moich oczach sie sprawdzi bo niestety ale od kredek zawsze mam podraznione kaciki zewnetrzne...
a powiedz mi jeszcze jakie wykonczenie zostawia na skorze i jak z nasyceniem koloru?
Moze to zalezy od koloru

Turkusowa jest miękka, co prawda trzeba kilka warstw nałożyć żeby uzyskać nasycony kolor, ale tak przyjemnei sie nią mazia że aż żal mi przestać

efekt jest lekko połyskujący, bez brokatu.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:18   #2553
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Moze to zalezy od koloru

Turkusowa jest miękka, co prawda trzeba kilka warstw nałożyć żeby uzyskać nasycony kolor, ale tak przyjemnei sie nią mazia że aż żal mi przestać

efekt jest lekko połyskujący, bez brokatu.
mowisz ze przyjamnie sie nia packac to moze jednak sie skusze! jak za 4zl to moge sprobowac najwyzej zuzyje na jakas sesje o bez brokatu to dobrze nie lubie jak brokat lata mi po calej twarzy

teraz to tylko musze nature nawiedzic a pewnie juz nie dlugo jak wyplate dostane
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:21   #2554
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
mowisz ze przyjamnie sie nia packac to moze jednak sie skusze! jak za 4zl to moge sprobowac najwyzej zuzyje na jakas sesje o bez brokatu to dobrze nie lubie jak brokat lata mi po calej twarzy

teraz to tylko musze nature nawiedzic a pewnie juz nie dlugo jak wyplate dostane
Ja wlasnie dzis dostałam, ale nic mnie nie skusiło
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:33   #2555
arscenik
Raczkowanie
 
Avatar arscenik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: essence

Hmm, gamegirl ja mam kajal pencil white 04-dokładnie i jest miękka, mi bardzo odpowiada nie wiem od czego to zależy:P
arscenik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 21:44   #2556
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: essence

hosenka pewnie za duzy wybor!

Arsecenik - moja wrecz jest fatalna hmm? to teraz dalas mi do myslenia
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:01   #2557
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez arscenik Pokaż wiadomość
Ja mam Berry Sorbet...rewelacja jak dla mnie
no i ja właśnie się w te zaopatrzyłam [i sztyft i tubkę] i są cudne
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 22:06   #2558
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Kiciu: pisz mi tu zaraz jaki daje fekt ten cień brązowo-szary Chodze wokół niego i chodze i moze bym wychodziła w końcu
Jutro połączę ten brąz z turkusem i napiszę Ci jaki daje efekt
Ja Ci radzę...wychodzić Wiem z doświadczenia, że jak mnie coś kusi to lepiej żebym to kupiła, bo uporczywe myśli nie dadzą mi spokoju

Co do tej turkusowej kredki to jak najbardziej polecam Kredka jest miękka, z łatwością można nią coś zmalować. Przede wszystkim kolor jest dosyć mocny, nasycony, błyszczący, bo kredka jest perłowa.Trwałość ok.
Ten turkus jest obłędny
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:07   #2559
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
hosenka pewnie za duzy wybor!
to nie to ... nic mnie aż tak nie urzekło Kusiły kuleczki essence, ale pomyślałam, że mam już 10 rozświetlaczy (dajace rożne efekty - od delikatnych po mega metaliczne; i kolory - złoto, rozbielone złoto, róż, srebro ), 3 brązery i 10 róży - co rano nei wiem co walnąć se na poliki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:16   #2560
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Jutro połączę ten brąz z turkusem i napiszę Ci jaki daje efekt
Ja Ci radzę...wychodzić Wiem z doświadczenia, że jak mnie coś kusi to lepiej żebym to kupiła, bo uporczywe myśli nie dadzą mi spokoju

Co do tej turkusowej kredki to jak najbardziej polecam Kredka jest miękka, z łatwością można nią coś zmalować. Przede wszystkim kolor jest dosyć mocny, nasycony, błyszczący, bo kredka jest perłowa.Trwałość ok.
Ten turkus jest obłędny
powiedz szczerze Ty czulas ze nie dlugo wyplate dostane!
oj wiem jak to jest najgorsze jest to jak pojedziesz ogldasz sie za czyms konkretnym a tu nagle na wizazu cos innego zobaczysz wtedy sie zastanawiasz czemu nie przetestowals i czym takei cos tam bylo!
jak goodasz ze kredka miekka to kupie razem z cieniem bo co jak co ale takeigo koloru nigdzie nie widzialam:P a mialam sobei ciuchow nakupowac za wyplate a idzcie Wy wredoty!
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
to nie to ... nic mnie aż tak nie urzekło Kusiły kuleczki essence, ale pomyślałam, że mam już 10 rozświetlaczy (dajace rożne efekty - od delikatnych po mega metaliczne; i kolory - złoto, rozbielone złoto, róż, srebro ), 3 brązery i 10 róży - co rano nei wiem co walnąć se na poliki
a ja ostatnio siedzialam i segregowlam kuleczki roswietlajace - kolorami chyba z 10 pudelczek mi wyszlo a ja ciagle czuje niedosyc za to zobaczylam ze sensique ma swietne rozowe kuleczki 100% lepiej wygladaja pojedynczo niz w "komplecie"
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:19   #2561
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
to nie to ... nic mnie aż tak nie urzekło Kusiły kuleczki essence, ale pomyślałam, że mam już 10 rozświetlaczy (dajace rożne efekty - od delikatnych po mega metaliczne; i kolory - złoto, rozbielone złoto, róż, srebro ), 3 brązery i 10 róży - co rano nei wiem co walnąć se na poliki
Mam podobny problem Codziennie mam wielkie dylematy co mam zastosować...czy brązer czy może róż, a może rozświetlacz itd. itd....
A jeszcze jest kwestia przekopywania się przez kosmetyki w kufrach...

Cytat:
Napisane przez gamegirl
powiedz szczerze Ty czulas ze nie dlugo wyplate dostane!
oj wiem jak to jest najgorsze jest to jak pojedziesz ogldasz sie za czyms konkretnym a tu nagle na wizazu cos innego zobaczysz wtedy sie zastanawiasz czemu nie przetestowals i czym takei cos tam bylo!
jak goodasz ze kredka miekka to kupie razem z cieniem bo co jak co ale takeigo koloru nigdzie nie widzialam:P a mialam sobei ciuchow nakupowac za wyplate a idzcie Wy wredoty!
No pewnie, że czułam !!!
Wystarczy Ci kasy może też na ciuchy...
Chyba, że będziesz więcej na Wizażu siedziała, a ja będę Cię tu kusiła, to wszystkie pieniądze pójdą na kosmetyki
Ja dziś się kompletnie spłukałam, bo nie dość, że nakupiłam masę kosmetyków to jeszcze i ciuchów
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-28, 22:23   #2562
gamegirl
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 952
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Kicia_Wampirzyca Pokaż wiadomość
Mam podobny problem Codziennie mam wielkie dylematy co mam zastosować...czy brązer czy może róż, a może rozświetlacz itd. itd....
A jeszcze jest kwestia przekopywania się przez kosmetyki w kufrach...
uu mnie dokaldnie to samo tylko ja juz dzien wczesniej mysle co jutro zmalowac najgorsze jest to ze jak jakies wazne wyjscia sa to ja spac nie moge i mysle co tu uzyc jutro!
ja sie zalamuje jak pod wplywem impulsu kupuje kosmetyki potem sprawdzam na KWC a tam slabe recenzje tak tez bylo z ostatnim tuszem Rimmela w dodatku w takim pospiechu kupowalam ze kolor brazowy kupilam;( i 30 zl poszlo w smieci

to posprzataj tam w kufrach a nie! bo game przyjdzie i Ci taki "porzadek" zrobi ze wszystko znajdzie swoja droga chetnie bym zobaczyla twoje mazidla w calej okazalosci na MM
gamegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:32   #2563
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Wy wiecie że to naprawdę psychoza z tym KWC... Pół biedy jak coś znajdę w katalogu a później szukam tego po całym mieście, gorzej jak coś mi się spodoba w drogerii ale myślę "Kurczę, ciekawe jakie to ma oceny w KWC, muszę najpierw przeczytać" I odkładam na półkę bo nie skonsultowałam się z moją wyrocznią

Akurat co do Essence się to nie tyczy bo limitowanek nie ma w KWC ale biorę zawsze to co mi się najbardziej podoba i rzadko mnie ta firma rozczarowuje
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 22:34   #2564
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez gamegirl Pokaż wiadomość
uu mnie dokaldnie to samo tylko ja juz dzien wczesniej mysle co jutro zmalowac najgorsze jest to ze jak jakies wazne wyjscia sa to ja spac nie moge i mysle co tu uzyc jutro!
ja sie zalamuje jak pod wplywem impulsu kupuje kosmetyki potem sprawdzam na KWC a tam slabe recenzje tak tez bylo z ostatnim tuszem Rimmela w dodatku w takim pospiechu kupowalam ze kolor brazowy kupilam;( i 30 zl poszlo w smieci

to posprzataj tam w kufrach a nie! bo game przyjdzie i Ci taki "porzadek" zrobi ze wszystko znajdzie swoja droga chetnie bym zobaczyla twoje mazidla w calej okazalosci na MM
Też mam trochę takich kosmetyków kupionym na szybko, bez zastanowienia. Potem wymieniam je na targowisku albo się kiszą u mnie nieużywane.

Czasem sprzątam , ale jak czegoś szukam to znowu rozwalam i tak w kółko
Cały dzień bym musiała robić zdjęcia żeby te wszystkie kosmetyki sfotografować, bo u mnie to już jest naprawdę chorobliwa ilość
Zresztą Game Ty też masz okazałe zbiory
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 23:28   #2565
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Wy wiecie że to naprawdę psychoza z tym KWC... Pół biedy jak coś znajdę w katalogu a później szukam tego po całym mieście, gorzej jak coś mi się spodoba w drogerii ale myślę "Kurczę, ciekawe jakie to ma oceny w KWC, muszę najpierw przeczytać" I odkładam na półkę bo nie skonsultowałam się z moją wyrocznią

A wiesz że ja mam tak samo?
Ale dzięki wizażowi jestem pewniejsza co do zakupów i wiem czy warto kupić czy nie
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 00:29   #2566
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
jaka szkoda! a kupilabym ja nawet z czystej ciekawosci jak sie moze spisywac
Ja miałam w planach jej zakup w celu podreperowania budżetu (brak kasy na AD, kryzys budżetowy to był ) i w efekcie nie malował oczu cieniami przez blisko miesiąc zanim uzbierała na AD

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
Coś paseczki mnie nie przekonały(?). Nie wiem, ale to chyba nie TO.
Mam podobne odczucie. Niby fajne ale to jednak nie to. Może się do nich z biegiem czasu przekonam ale jak narazie to taki gadzecik dla mnie


Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
ja jestem za sypkim mineralnym - ponoć podkładem rewelacja!!
Też go bardzo lubię
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 01:07   #2567
Hexxana
Zakorzenienie
 
Avatar Hexxana
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 11 972
GG do Hexxana Wyślij wiadomość przez MSN do Hexxana
Dot.: essence

Zajrzalam dzisiaj z ciekawosci do Natury zeby obejrzec te cuda Essence o ktorych tyle piszecie i....skusilam sie jedynie na blyszczyki(wzielam niebieski i pomaranczowy) -fajny efekt chlodzenia,zostawiaja super tafle na ustach ale....zbyt mocno pachna i smakuja jak sredniej jakosci pasta do zebow jednak efekt chlodzenia wynagradza ten defekt.

Puder w paseczkach nie bardzo,nie moj-wole rozswietlacze ktore nie zostawiaja az takiego blysku Brazerow sie nie tykalam bo nie dla mnie one,zostaje przy swoich ulubionych typach
Kredki,zbyt zimne kolory-przynajmniej te ktore byly,szkoda ze nie bylo czegos w kolorze modrego niebieskiego bo na pewno bym wziela.

Ogladalam palete do brwi ale jak na zlosc nie sa to kolory dla blondynki

Skubnelam za to lakier do pazurow,taki a la plynne zloto,neutralny kolor jak dla mnie i mysle,ze bedzie calkiem niezly.

W kazdym razie dzieki Wam na pewno czesciej bede zagladac do Natury
__________________
Hexxana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 07:52   #2568
AgattkaM
Zadomowienie
 
Avatar AgattkaM
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Neverwhere
Wiadomości: 1 283
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hexxana Pokaż wiadomość
Zajrzalam dzisiaj z ciekawosci do Natury zeby obejrzec te cuda Essence o ktorych tyle piszecie i....skusilam sie jedynie na blyszczyki(wzielam niebieski i pomaranczowy) -fajny efekt chlodzenia,zostawiaja super tafle na ustach ale....zbyt mocno pachna i smakuja jak sredniej jakosci pasta do zebow jednak efekt chlodzenia wynagradza ten defekt.
[...]
W kazdym razie dzieki Wam na pewno czesciej bede zagladac do Natury
normalnie aż ciężko mi uwierzyć, że ktoś w nich wyczuł pastę do zębów !! moja pasta tak nie smakuje poza tym, w sumie to ja tam nie czuję nic a nic smaku, ani powalającego zapachu [a na to jestem uczulona ] i gdyby nie chłodzenie, nie wiedziałabym, że to mięta

ale, zgadzam się że każdy ma inne wyczucie smaku i zapachu



eheehe, ja tam wczoraj rozmawiałam, z kobietką z Natury jak z koleżanką już i stwierdziłyśmy, że lepiej odwiedzać ich cześciej i kupować za małe sumy niż wydać dużą na raz .. mniej się odczuje ból straty pieniędzy
__________________
"To, że zwierzę jest duże, nie oznacza, że nie potrzebuje czułości. Jakkolwiek duży Tygrys się wydaje, potrzebuje tyle czułości, ile Maleństwo."

on Tygrys, ja Maleństwo
AgattkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 16:30   #2569
lotuus
Zadomowienie
 
Avatar lotuus
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 236
Dot.: essence

i na mnie przyszła pora. od dawna przeglądam wątek i postanowiłam cos w końcu sama napisać.

a z kobietkami z natury też rozmawiam tak bardziej po koleżeńsku mimo dużej różnicy wieku .
strasznie lubię essence. pamiętam,że gdy ta firma wchodziła do natury, zawiodłam się na odżywce do paznokci i pomyslałam,że to beznadziejna firma. jednak po ok.roku pokochałam ją.

z essence mam teraz:
bordowy lakier do paznokci[booski].
korektor w ołówku
korektor w pędzelku
potrójny korektor
czarną kredkę do oczu
puder[podkład?;>] mineralny
poczwórne brązowe cienie
paletę do brwi
róż 2 w 1

ze wszystkiego jestem zadowolona [KWC wyrocznią], jednak trochę nie odpowiada mi róż, ponieważ ma w sobie za dużo brokatu. może poleciłybyście jakiś zamiennik?
lotuus jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-07-29, 19:24   #2570
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: essence

dziewczyny mam do Wa pytanie,bo widze,ze w temacie kosmetykow Essance po prostu nikt Wam nie dorowna

Zachwycona ciemnozielona krdka do oczu za 3,99 i paseczkami z serii Sun Club powerowalam dzis do Natuy obejrzec co tam nowego w gablotce E.slychaci moim oczom ukazal sie pewien tusz do rzes...

Wyglada niemal identycznie jak Dior Show-nawet opakowanie ma podobne srebrne mazaje,ma gruuubasna szczotke, nazywa sie, zdaje sie LH MANIA i kosztuje 11,90.

Moze ktoras z Was go uzywala i moze sie wypowiedziec na jego temat?bo ja juz sobie wyobrazam,ze jest jak Dior,alko i lepszy,bo za 12zl
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:23   #2571
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Lash Mania - miałam go ale bardzo szybko się pozbyłam, z tego co pamiętam robił pióropusz z rzęs, takie pajęcze nóżki się robiły, każda w inną stronę raczej niewypał ;p
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:26   #2572
aniser
Zakorzenienie
 
Avatar aniser
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 4 042
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez mOna01 Pokaż wiadomość
Lash Mania - miałam go ale bardzo szybko się pozbyłam, z tego co pamiętam robił pióropusz z rzęs, takie pajęcze nóżki się robiły, każda w inną stronę raczej niewypał ;p
tak,mialo byc lash mania,ale baterie mi padaja w klawiaturze i niektore literki swiruja
Eh,szkoda...bo szczotka prezentowala sie naprawde okazale i juz sobie wyobrazalam te polmetrowe,czarne rzesy...
Ale dzieki za opinie i ostrzeznie przed pochopnym zakupem
__________________
Znajdziesz mnie na instagramie:
http://instagram.com/ani_ser/
aniser jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 20:33   #2573
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez aniser Pokaż wiadomość
tak,mialo byc lash mania,ale baterie mi padaja w klawiaturze i niektore literki swiruja
Eh,szkoda...bo szczotka prezentowala sie naprawde okazale i juz sobie wyobrazalam te polmetrowe,czarne rzesy...
Ale dzieki za opinie i ostrzeznie przed pochopnym zakupem
Szczoteczka sama z siebie jest super ale tusz jakiś dziwny, jakby za rzadki i takie włókna dziwne ma. W sumie nie próbowałam połączyć tej szczoteczki z innym tuszem a efekt mógłby być super :P A ja głupia oddałam tusz komuśtam ;p
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 22:49   #2574
Nillette Flow
Raczkowanie
 
Avatar Nillette Flow
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 377
Dot.: essence

Hejka!

Wróciłam wczoraj z obozu, dzis pognałam do Natury co tam z essence. Ibiza wyglądała jak właśnie postawiona. Wzięłam niebieski błyszczyk i piaskowy lakier do paznokci. W sumie najbardziej wyczekiwałam turkusowego cienia i kredki, ale po tym jak okazało się, ze kredka jest bardzo podobna do kredki go wild, odpuściłam ją sobie. Cień? Muszę jeszcze pomyśleć, nie wiem co z tym brokatem....
W sumie nie mam też pojęcia czy w Katowicach w ogóle zawitało Sun Club....
Nillette Flow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-29, 23:37   #2575
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: essence

ja dzis wreszcie poszlam po kredke turkusowa z Ibizy- ladna, ale myslalam, ze bedzie ciemniejsza. Kupilam ja oczywiscie . Czarnej wykrecanej kredki nadal nie ma w Naturze w Metrze :/. Chcialam tez blyszczyk niebieski, ale juz wykupili. Przy kasie lezaly jeszcze resztki Sun Club- kilka pudrow, pedzel z pudrem, spray, samoopalacz chyba i brazujacy puder z puszkiem (chcialam go nawet kupic, ale za cene standardowa 12 zl nie oplaca sie chyba, bo opakowanie ma male).
Czekam teraz na nowe serie
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 14:36   #2576
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: essence

A ja ostatnio zastanawiam się nad tym nowym tuszem do rzęs (wodoodpornym) z niebieską rączką. Gdzieś wyczytałam że niezły, a i niedrogi i mam dylemat

Zrobiłam 'małą' wishlistę. Czuję się przerażona.

Poseidon's Love
maximum definition mascara (niebieska! :ślina
eye corrector tips (ciekawe, ciekawe)
blush pearls (uzasadnienie zbędne ;p)

Urban Jungle
oil control paper

Sweet Temptation

blush(?)

Bohemia
smoeky eyes duo
lipgloss

eyeshadow box
trio eyeshadow & highlighter
trio eyeshadow

I któryś z tych cieni

__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 15:00   #2577
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
Poseidon's Love
maximum definition mascara (niebieska! :ślina

Ona jest taka fioletowa a nie niebieska ;P
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 16:23   #2578
arscenik
Raczkowanie
 
Avatar arscenik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 55
Dot.: essence

A ja zaopatrzyłam się dzisiaj w róż, kredkę do brwi i błyszczyk
arscenik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 18:25   #2579
Siuniaaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Siuniaaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: ღ Śląsk ღ
Wiadomości: 2 575
Dot.: essence

Ja natomiast zaopatrzyłam się dziś w pędzel do pudru mineralnego i błyszczyk świderek
Siuniaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-30, 18:38   #2580
mOna01
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 6 108
Dot.: essence

A ja w puder w kompakcie, tyle że niechcący wzięłam zwykły a nie mineralny xPP
__________________

mOna01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:26.