essence - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-09-22, 17:06   #4051
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was wklejała już fotkę różu BF na policzkach? Bo nie mogę znaleźć, a potrzebuję taki chłodny, delikatnie różowy róż i nie wiem, czy to będzie to ;P
Będzie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 17:10   #4052
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez AgattkaM Pokaż wiadomość
ja mam podkład mineralny, nie wiem jak z pudrem, ale podkład pierwsza klasa nie zapycha nie uczula. dodatkowa rewelacja z racji tego, że jest sypki. dla mnie BOMBA
Cytat:
Napisane przez nowka1 Pokaż wiadomość
Ja jest bardzo zadowolona Nigdy jeszcze nie miałam tak gładkiej buźki
Dzięki Wam się na niego zdecydowałam dziękuje
Cytat:
Napisane przez bitter Pokaż wiadomość
ja jest świetny - marzy mi się loreal, ale to np. na gwiazdkę poproszę rodzinkę... jedyny minus to ciemne odcienie polecam tak czy siak kosmetyk na 4 z plusem

Dzięki
Właśnie się nad nim zastanawiam... Ja z kolei mam ten L`oreal i niestety bardzo mnie uczulił, zaczęły mi wychodzić po nim pryszcze A nigdy ich nie miałam.
Dlatego chciałabym wiedzieć czy któraś z Was ma wrażliwą cerę (i suchą)?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 17:29   #4053
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dzięki
Właśnie się nad nim zastanawiam... Ja z kolei mam ten L`oreal i niestety bardzo mnie uczulił, zaczęły mi wychodzić po nim pryszcze A nigdy ich nie miałam.
Dlatego chciałabym wiedzieć czy któraś z Was ma wrażliwą cerę (i suchą)?
co bym nie nałożyła na twarz - zawsze miałam wielki wysyp podskórnych gul

boże, jak ja sie bałam smarować czymś nowym, bardzo, bardzo się bałam


z tym mineralnym sypkim essence zaryzykowałam [jak zawsze zresztą ryzykuję] i pierwszy raz nie byłam zła na siebie, że znowu kombinowałam, zamiast kupić coś sprawdzonego

nie wiem czy to zasługa tego podkładu, ale teraz mam o wiele mniej krost itp

KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 17:37   #4054
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Dzięki
Właśnie się nad nim zastanawiam... Ja z kolei mam ten L`oreal i niestety bardzo mnie uczulił, zaczęły mi wychodzić po nim pryszcze A nigdy ich nie miałam.
Dlatego chciałabym wiedzieć czy któraś z Was ma wrażliwą cerę (i suchą)?
L'Oreal to niestety troszke oszukane minerały jak i prasowany Essence.

"Prawdziwe" działają na skórę antybakteryjnie, stoswane są więc także "leczniczo" - cztałam gdzieś ze C.Diaz do niedawna leczyła trądzik i dopiero po pudrach mineralnych stan się polepszył. Pudry mineralne nie zawierają tłuszczów, talku, a to one mogą powodować zapychanie i powstawanie pryszczy.
L'Oreal i prasowany Essence jednak mają talk dlatego napisałam że są "oszukańcze".
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 17:51   #4055
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez KasiaKatarzynka Pokaż wiadomość
co bym nie nałożyła na twarz - zawsze miałam wielki wysyp podskórnych gul

boże, jak ja sie bałam smarować czymś nowym, bardzo, bardzo się bałam


z tym mineralnym sypkim essence zaryzykowałam [jak zawsze zresztą ryzykuję] i pierwszy raz nie byłam zła na siebie, że znowu kombinowałam, zamiast kupić coś sprawdzonego

nie wiem czy to zasługa tego podkładu, ale teraz mam o wiele mniej krost itp

Kobietki, a ile kosztuje ten puder mineralny??
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 17:53   #4056
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
Kobietki, a ile kosztuje ten puder mineralny??
Sypki czy prasowany? Sypki Essence około 10zł, swoją drogą sympatyczny kosmetyk bardzo go lubię
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 17:58   #4057
marlen92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 371
Dot.: essence

czy ktos wie czy essence ma w swojej ofercie kredke do oczu w takiej szmaragdowej,ciemnej,socz ystej zieleni? nei sprawdzalam bo ostatnio do natury mi nie po drodze;]
marlen92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 18:05   #4058
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: Maybelline

Cytat:
Napisane przez neirakc Pokaż wiadomość
[Usunięte przez Moderatora]

Mam nadzieje ze nie zostanie to potraktowane jako spam lub reklama.
Zachęcam
Zostanie, ponieważ to jest nieopłacona reklama.

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 18:50   #4059
Behemoth666
Rozeznanie
 
Avatar Behemoth666
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 703
Dot.: Maybelline

Essence Colour & go - lakier do paznokci. Okropnie gęsty, robią sie takie 'zmazy' i schodzi już po jednym dniu :P
Behemoth666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 19:10   #4060
Rosiczka_Przeżuwacz
Raczkowanie
 
Avatar Rosiczka_Przeżuwacz
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 218
Dot.: essence

Niedobe Wy
No i teraz nie ma bata-musze mieć kredeczkę Hot Chocolate. Kusicielki Wy :P
__________________





Rosiczka_Przeżuwacz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 19:12   #4061
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: essence

No to i ja się chyba do Was dołączę, mogę?

Po zachwytach na pudrem mineralnym, zakupię go chyba i ja jutro
Oby mnie nie zapchał
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-22, 20:06   #4062
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: essence

Skusił mnie jednak zestaw do smokey. Narazie go nie wypróbowałam na oku. Na opakowaniu radzą, by kremowej części używać jako eyelinera, ale jest ona dość twarda, jak roświetlacz z paletki UJ, ciężko nabrać go na pędzelek. Myślę, że posłuży mi raczej jako cień-baza pod pudrowe cienie. Cień pudrowy jest dość mocno napigmentowany i ładnie połyskuje. Gdy przetestuję dokładniej, zdam relację
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 20:26   #4063
Ani@1987
Rozeznanie
 
Avatar Ani@1987
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Świdnik/k.Lublina
Wiadomości: 807
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez blaque Pokaż wiadomość
No to i ja się chyba do Was dołączę, mogę?
Po zachwytach na pudrem mineralnym, zakupię go chyba i ja jutro
Oby mnie nie zapchał
Hej Blaquew przyszły weekend zaczynam szkołe wizazu, a moja kolorówka woła o pomstę do nieba
Jutro wreszcie wybiorę się do Natury po perełki z Essenceale troche skróciłam moja liste, bo chłopak koleżanki wiezie mi kosmetyki Revlona z Londynu(dokładnie nie wiem co kupił...)wiec sie musze wstrzymac żeby nie kupuić niepotrzebnie czegoś podbnego...Na pewno musze mieć AOHa, puder brązujacy, paletke do brwi, no i te dwie super trwałe kredeczki-turkusową i brązowąmoze jeszcze wezmę jeden róż, obejrze kolorki mineralego, bo tak kusicie że nie mogeDziewczyny a jest jakis odcień tego cudeńka wpadajacy w żółć?
__________________
Życie zdobywa wartość dzięki miłości.
nasz ślub 10.09.2011
Ani@1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 20:56   #4064
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Hej Blaquew przyszły weekend zaczynam szkołe wizazu, a moja kolorówka woła o pomstę do nieba
Jutro wreszcie wybiorę się do Natury po perełki z Essenceale troche skróciłam moja liste, bo chłopak koleżanki wiezie mi kosmetyki Revlona z Londynu(dokładnie nie wiem co kupił...)wiec sie musze wstrzymac żeby nie kupuić niepotrzebnie czegoś podbnego...Na pewno musze mieć AOHa, puder brązujacy, paletke do brwi, no i te dwie super trwałe kredeczki-turkusową i brązowąmoze jeszcze wezmę jeden róż, obejrze kolorki mineralego, bo tak kusicie że nie mogeDziewczyny a jest jakis odcień tego cudeńka wpadajacy w żółć?
Ania I Ciebie tu przywiało?
Ja teraz poczytałam trochę na kafeterii o p.mineralnym i dziewczyny pisały, że zapychał.. Trochę się przestraszyłam bo od jakiś 3 opakowań mam fajny puder za całe 4,90 z Indygo (uwielbiam!) i jak narazie jest świetny. A boję się eksperymentować bo nie chcę psuć tego, co wypracowałam na twarzy

A ta paletka do brwi faktycznie fajna?
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:26   #4065
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: essence

Podkład mineralny Essence jest boski
Nie zapycha, jest niewidoczny i świetnie kryje.
Słabo matuje no ale to sama mika więc wiecie...
Teraz czekam na przesyłkę z EDM i zobaczymy jak będzie mi się z nimi zyło. Ale podkład mineralny za 10 zł? No sorry, brać i nie marudzić!
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:31   #4066
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Podkład mineralny Essence jest boski
Nie zapycha, jest niewidoczny i świetnie kryje.
Słabo matuje no ale to sama mika więc wiecie...
Teraz czekam na przesyłkę z EDM i zobaczymy jak będzie mi się z nimi zyło. Ale podkład mineralny za 10 zł? No sorry, brać i nie marudzić!
Całkowicie się zgadzam z Gabs
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 21:40   #4067
KasiaKatarzynka
Zakorzenienie
 
Avatar KasiaKatarzynka
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: tarnobrzeg
Wiadomości: 3 425
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Ani@1987 Pokaż wiadomość
Hej Blaquew przyszły weekend zaczynam szkołe wizazu, a moja kolorówka woła o pomstę do nieba
Jutro wreszcie wybiorę się do Natury po perełki z Essenceale troche skróciłam moja liste, bo chłopak koleżanki wiezie mi kosmetyki Revlona z Londynu(dokładnie nie wiem co kupił...)wiec sie musze wstrzymac żeby nie kupuić niepotrzebnie czegoś podbnego...Na pewno musze mieć AOHa, puder brązujacy, paletke do brwi, no i te dwie super trwałe kredeczki-turkusową i brązowąmoze jeszcze wezmę jeden róż, obejrze kolorki mineralego, bo tak kusicie że nie mogeDziewczyny a jest jakis odcień tego cudeńka wpadajacy w żółć?
1 kolor tego sypkiego mineralnego ma odcień różowy,
2 kolor ma odcień żółtawy
a 3 jest już ciemniejszym kolorem

ostatnio na twarz używam maści z witaminą A - twarz się po niej baardzo błyszczy - puder sypki mineralny niweluje ten błysk
KasiaKatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 08:47   #4068
blaque
Zakorzenienie
 
Avatar blaque
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 666
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez gabs Pokaż wiadomość
Podkład mineralny Essence jest boski
Nie zapycha, jest niewidoczny i świetnie kryje.
Słabo matuje no ale to sama mika więc wiecie...
Teraz czekam na przesyłkę z EDM i zobaczymy jak będzie mi się z nimi zyło. Ale podkład mineralny za 10 zł? No sorry, brać i nie marudzić!
Ech, no dobrze Jak mi wystarczy pieniędzy to kupię..
__________________
Gdyby życie było słodkie jak czekolada... Jak byśmy się czuli? Ciągle poszukiwalibyśmy czegoś innego, by uwolnić się od tej przesłodzonej mdłości...
blaque jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 09:00   #4069
blueone
Rozeznanie
 
Avatar blueone
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 545
Dot.: essence

a jak ten najciemniejszy błyszczyk z Bohemia? zawsze używałam jasnych błyszczyków,tym bardziej że mocno maluje oczy i mam jasna karnację,ale ostatnio zamarzyło mi się cos odwazniejszego. Myślicie że ten odcień będzie odpowiedni dla blondynki,w połączeniu ze smokey eye?
__________________
Życie jest jak pudełko czekoladek...nigdy nie wiesz co Ci się trafi

Forrest Gump
blueone jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-23, 10:14   #4070
DianaM
Zadomowienie
 
Avatar DianaM
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z każdego miejsca na Ziemi
Wiadomości: 1 570
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
L'Oreal to niestety troszke oszukane minerały jak i prasowany Essence.

"Prawdziwe" działają na skórę antybakteryjnie, stoswane są więc także "leczniczo" - cztałam gdzieś ze C.Diaz do niedawna leczyła trądzik i dopiero po pudrach mineralnych stan się polepszył. Pudry mineralne nie zawierają tłuszczów, talku, a to one mogą powodować zapychanie i powstawanie pryszczy.
L'Oreal i prasowany Essence jednak mają talk dlatego napisałam że są "oszukańcze".
Chyba usunęło moje pytanie, które w związku z tym co napisałaś wczoraj naskrobałam
Napisałaś, że L`oreal i prasowany Essence są oszukańcze... A ten sypki nie? I co to ta micca? Nie szkodzi skórze?
__________________
DianaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 10:25   #4071
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez DianaM Pokaż wiadomość
Chyba usunęło moje pytanie, które w związku z tym co napisałaś wczoraj naskrobałam
Napisałaś, że L`oreal i prasowany Essence są oszukańcze... A ten sypki nie? I co to ta micca? Nie szkodzi skórze?
Sypki nie, sypki ma tylko 1 minerał - mikę, a reszta to barwniki. Wiec to taki 1-mineralny puder, bo z innych firm mają tez inne minerały.

Mika nie szkodzi skórze, jedyne co, to destabilizuje filtry więc osoby stosujące filtry powinny unikać (podobnie jak talku). Tzn nie wszystkie filtry destabilizuje (bo np. z Iwostinu z serii Solecrin nie)- napisałam tak ogólnie, że jest taka możliwość
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 10:26   #4072
a-sea-of-honey
Zadomowienie
 
Avatar a-sea-of-honey
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia/Warszawa
Wiadomości: 1 910
GG do a-sea-of-honey
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez blueone Pokaż wiadomość
a jak ten najciemniejszy błyszczyk z Bohemia? zawsze używałam jasnych błyszczyków,tym bardziej że mocno maluje oczy i mam jasna karnację,ale ostatnio zamarzyło mi się cos odwazniejszego. Myślicie że ten odcień będzie odpowiedni dla blondynki,w połączeniu ze smokey eye?
Mam ten błyszczyk, wygląda bardzo naturalnie, mogę polecić Nie kłóci się z mocnymi oczami. Z Bohemii kupiłam jeszcze lakier pod kolor błyszczyka, jestem trochę mniej zachwycona, bo w świetle dziennym odcień wydaje się mdły... Ale po długim czasie używania ciemnych kolorów typu śliwka, bordo, granat przyda mi się trochę odmiany Zakupiłam jeszcze róż w odcieniu BF, powinien pasować każdej osobie w typie chłodnym, jest dość delikatny, ale podkreśla, co trzeba No i nie ma drobinek, a na tym mi zależało. W tej chwili Essence prowadzi, jeśli chodzi o ilość kosmetyków w moich zbiorach kolorówki - Wizaż robi dziwne rzeczy z ludźmi
a-sea-of-honey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 10:30   #4073
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Mam ten błyszczyk, wygląda bardzo naturalnie, mogę polecić Nie kłóci się z mocnymi oczami. Z Bohemii kupiłam jeszcze lakier pod kolor błyszczyka, jestem trochę mniej zachwycona, bo w świetle dziennym odcień wydaje się mdły... Ale po długim czasie używania ciemnych kolorów typu śliwka, bordo, granat przyda mi się trochę odmiany Zakupiłam jeszcze róż w odcieniu BF, powinien pasować każdej osobie w typie chłodnym, jest dość delikatny, ale podkreśla, co trzeba No i nie ma drobinek, a na tym mi zależało. W tej chwili Essence prowadzi, jeśli chodzi o ilość kosmetyków w moich zbiorach kolorówki - Wizaż robi dziwne rzeczy z ludźmi
Ten róż nie jest taki całkiem matowy po kilku uzyciach widać drobinki - ale jest ich zdecydowanie mniej i sa delikatniejsze niż w Almost Famous czy Bronzing Star. Na twarzy są prawie nie zauważalne.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 16:10   #4074
Ulotka
Raczkowanie
 
Avatar Ulotka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 161
Dot.: essence

Niedawno kupiłam puder mineralny w odcieniu Soft Sand, łatwo go nałożyć na krem nawilżający ale już nakładanie na mineralne mleczko Avene, jest dla mnie trudne.
A czym nakładacie ten puder? Bo ja początkowo próbowałam zwykłym pędzlem do pudru ale jednak lepszy okazał się kabuki, którego kupiłam przy okazji pudru (też essence).

I pytanie do Hosenki: czy mineralną Avenkę destabilizuje puder zawierający mikę i OCTYLDODECANOL?

Skład Avenki:
aqua, titanium dioxide, cyclomethicone, glycerin, zinc oxide, pentaerythrityl, tetracaprylate/tetracaprate, polydecene, c 12-15 alkyl benzoate, aluminia, peg-30 dipolyhydroxystearate, sodium chloride, peg/PPG-18/18 dimethicone, c30-45 alkyl methicone, peg-45/dodecyl glyvol copolymer, butylparaben, caprylic/capric triglyceride, disodium edta, ethylparaben, hydrogenated palm glycerides, hydrogenated palm kernel glycerides, ci 77492, Ci 77491, isobutylparaben, methylparaben, octyldodecanol, phenoxyethanol, propylparaben, simethicone, sodium myristoyl glutamate, tocopheryl glucoside, triethoxycaprylylsilane, xanthan gum
Ulotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 16:21   #4075
konopia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Toruń/Londyn
Wiadomości: 1 094
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez a-sea-of-honey Pokaż wiadomość
Zakupiłam jeszcze róż w odcieniu BF, powinien pasować każdej osobie w typie chłodnym, jest dość delikatny, ale podkreśla, co trzeba No i nie ma drobinek, a na tym mi zależało.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ten róż nie jest taki całkiem matowy po kilku uzyciach widać drobinki - ale jest ich zdecydowanie mniej i sa delikatniejsze niż w Almost Famous czy Bronzing Star. Na twarzy są prawie nie zauważalne.
No właśnie przeszukiwałam dziś półeczkę z różami w poszukiwaniu Best Friends, ale znowu nie było . Przyznać się, która gwizdnęła mi go sprzed nosa? :P
__________________
masterplanu część kolejna: Londyn od 25.08.2010!
następne przystanki: Royal Academy of Dramatic Art --> West End --> Broadway --> ...

aspirująca aktorka zawsze ma plan B i C


'Everytime I'm around you try to leave
but I'll be standing in your way
You want antidote I got the poison!'
konopia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 16:22   #4076
cypressangel
Zakorzenienie
 
Avatar cypressangel
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 28 615
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez konopia Pokaż wiadomość
No właśnie przeszukiwałam dziś półeczkę z różami w poszukiwaniu Best Friends, ale znowu nie było . Przyznać się, która gwizdnęła mi go sprzed nosa? :P
Ja bf nie kupowałam w naszym mieście więc to nie ja
__________________


cypressangel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 16:33   #4077
Shikami
Raczkowanie
 
Avatar Shikami
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 51
Dot.: essence

Hej dziewczyny!

Przymierzam sie do zestawu do Smoky Eyes - warto, nie warto? CO o nim powiecie?
Shikami jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 16:34   #4078
nagi_aniolek
Zakorzenienie
 
Avatar nagi_aniolek
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 147
Dot.: essence

a ja dzisiaj kupiłam AOH (w końcu go dorwałam-pani miała jeden w szufladce) i paletke do brwi, ale nie moge sobie z nia jeszcze poradzic za bardzo
__________________

Pieniądze szczęścia nie dają, dopiero zakupy.
Marilyn Monroe
nagi_aniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 17:27   #4079
nowka1
Raczkowanie
 
Avatar nowka1
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 405
Dot.: essence

Właśnie wróciłam z Natury i z Bohemii nic mnie nie zainteresowało Za to kupiłam paletkę z cieniami UJ za 6,99
__________________
Don't stop me now
I'm having such a good time...

nowka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 18:25   #4080
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: essence

Cytat:
Napisane przez Ulotka Pokaż wiadomość
Niedawno kupiłam puder mineralny w odcieniu Soft Sand, łatwo go nałożyć na krem nawilżający ale już nakładanie na mineralne mleczko Avene, jest dla mnie trudne.
A czym nakładacie ten puder? Bo ja początkowo próbowałam zwykłym pędzlem do pudru ale jednak lepszy okazał się kabuki, którego kupiłam przy okazji pudru (też essence).

I pytanie do Hosenki: czy mineralną Avenkę destabilizuje puder zawierający mikę i OCTYLDODECANOL?

Skład Avenki:
aqua, titanium dioxide, cyclomethicone, glycerin, zinc oxide, pentaerythrityl, tetracaprylate/tetracaprate, polydecene, c 12-15 alkyl benzoate, aluminia, peg-30 dipolyhydroxystearate, sodium chloride, peg/PPG-18/18 dimethicone, c30-45 alkyl methicone, peg-45/dodecyl glyvol copolymer, butylparaben, caprylic/capric triglyceride, disodium edta, ethylparaben, hydrogenated palm glycerides, hydrogenated palm kernel glycerides, ci 77492, Ci 77491, isobutylparaben, methylparaben, octyldodecanol, phenoxyethanol, propylparaben, simethicone, sodium myristoyl glutamate, tocopheryl glucoside, triethoxycaprylylsilane, xanthan gum
Chyba można, najlepiej zapytaj na Biochemii
Za to na tą serię w pomarańczowych tubkach nie powinno się
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:29.