Patenty na bycie NAJ :) - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-05-09, 11:52   #61
Mahora
Zadomowienie
 
Avatar Mahora
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 863
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

[QUOTE=Sandija]Dżizas, kto pisał o rozczesywaniu włosów na sucho?
U mnie by to nie przeszło, a w życiu> ja od razu mokre rozczesuję rzadkim grzebieniem, takim, co to pięć ząbków na krzyż

Niech bedzie, ze Dżisas, ale moje wlosy znacznie latwiej sie rozczesuja na wilgotno/prawie sucho, niz calkiem na mokro, pomimo karmienia ich odzywkami. I tez uzywam takiego grzebienia (policzylam, ma 6 zebiorow), szczotka jakby wlazla w to klebowisko wlosow, to chyba jedynie sciecie na lyso by mi zostalo. Ot takie moje wlosy, ale i tak je lubie
__________________
Love is our resistance
Mahora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 12:38   #62
Mona Lisa
Zadomowienie
 
Avatar Mona Lisa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: tajemnica :)
Wiadomości: 1 733
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Fajny wątek, porobiłam sobie notatki i po przestudiowaniu KWC wyruszę na zakupy.

Jako że diet nie stosuję, a bez białego pieczywa, ziemniaków i makaronu nie wyobrażam sobie życia, skupiam się na tańcu (oczywiście salsa) oraz ćwiczeniach jogi. Obie formy ruchu sprawiają, że rozpiera mnie energia, poruszam się lekko i z gracją (tak sądzę ), a na dodatek - jestem o jeden centymetr wyższa

Mój patent na bycie NAJ: zawsze chodzę z podniesioną głową i patrzę innym prosto w oczy.
__________________
Mona Lisa
Mona Lisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 13:42   #63
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Wojtusiu, też świeta prawda z tym octem czy cytryną - dzięki temu zakwaszamy włoski, a takie ph też służy błyszczącej czuprynie.
Kiedys przez kilka lat stosowałam, teraz - przyznaję, że z lenistwa - rzadko to robię.
na tvn style, w tym samym programie w którym mówili o filtrach dzwonili do fryzjera - pdradził cytrynę mimo nadawania blasku
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 14:18   #64
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Od kilku lat moja fryzjerka pracuje m.in. właśnie na Matrixie, stąd się wzięło. Niby to też L'Oreal, ale mi ta seria bardziej pasuję. No że nie wspomnę o Schwarzkopfie, po którym pernamentnie dostawałam łupieżu i jakiegoś wręcz łojotoku
Nie sklejają, utrwalają na wieki, nabłyszczają i napuszają, gdzie trzeba. Dla mnie ten duet, to ideał, lepszego nie znam, a próbowałam mnogo kosmetyków,kiedyś lubowałam się w stylizacji włosków
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=10149
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5331

No a na końcówki - tylko i wyłącznie:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12843
Oprócz tego, że działa, to nie przyklapuję czuprynki.
Sandija, mam pytanie - a czy uzywalas moze szamponu i odzywki z tej serii Matrixa? A pytanie stad, bo musze sobie wyprowadzic jakas srednia Ja z kolei nie uzywalam nigdy ani pianki, ani lakieru Volume Matrixa, a strasznie sie rozczarowalam do szamponu i odzywki z tej serii. O ile ta ostatnia jeszcze powiedzmy jest taka sobie, to szampon wlasciwie lezy nie ruszany od pol roku. Nie dosc, ze nie dodaje objetosci, to jeszcze w zaden sposob nie wplywa na kondycje wlosow. Rownie dobrze moglam kupic jakis za 3 zlote i kto wie, czy nie z lepszym skutkiem. Jak na profesjonalne kosmetyki to pala, inaczej gwiazdka jedna, jak dla mnie
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 15:32   #65
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ajaja,kolejne kosmetyki, których jeszcze nie oceniłam wysmażę im potem jakąs recenzję.

Monigo, odżwyka dla mnie była przeciętna - o wile gorsza od Złotej Linii Pantene czy O&O Fructisa, taka na poziomie L'Oreala z hipermarketu - Matrix tyż Lorealowski czyli jak za ten pieniądze, to żadne cudo, 3*.
Natomiast szampon przyklapywał mi wlosy na następny dzień i w ogóle przetłuszczał. W sumie oprócz pięknego zapachu niewiele robił - 2*,nie 1*, bo nie wywołał łupieżu czy podrażnienia.

Bardzo lubię ich produkty do stylizacji, ale te szamponiasto-odźywkowe -niet no oczywiście z wyjatkiem serum na końcówki.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 15:44   #66
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ajaja,kolejne kosmetyki, których jeszcze nie oceniłam wysmażę im potem jakąs recenzję.

Monigo, odżwyka dla mnie była przeciętna - o wile gorsza od Złotej Linii Pantene czy O&O Fructisa, taka na poziomie L'Oreala z hipermarketu - Matrix tyż Lorealowski czyli jak za ten pieniądze, to żadne cudo, 3*.
Natomiast szampon przyklapywał mi wlosy na następny dzień i w ogóle przetłuszczał. W sumie oprócz pięknego zapachu niewiele robił - 2*,nie 1*, bo nie wywołał łupieżu czy podrażnienia.

Bardzo lubię ich produkty do stylizacji, ale te szamponiasto-odźywkowe -niet no oczywiście z wyjatkiem serum na końcówki.
Dokładnie tak. Mam to samo w 100%. A juz myślałam, ze to może moje włosy sa az tak wymagajace
Czyli pianke można kupowac? Nie robi klapy, skorupy, sianka, tudziez nie skleja wszystkich wlosów tworzac efektowny, ale kołtun?
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 16:07   #67
munj
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: gdańsk.
Wiadomości: 1 081
GG do munj
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Tak sobie czytałam, czytałam i nie znalazłam w żadnej odpowiedzi zachwalania wazeliny - a jest co zachwalać .
Po zimie miałam przestraszliwie suche łapki, stópki i usteczka - biała wazelina Ziaji za 3 złote w pierwszym lepszym sklepie zdziałała cuda!
munj jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-05-09, 16:24   #68
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

tak mi się jeszcze skojarzyło, skoro o biodrówkach wolno pisać, to ja także dorzucę coś nie całkiem kosmetycznego
:
kostka czekolady do buzi, i od razu buźka uśmiechnięta
i rozpromieniona


Na mnie działa
basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 23:02   #69
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Oj, nie
Ja nie cierpię wazeliny. Ani na usta, ani na łapki, ani na stopki - u mnie doraźnie natłuszcza.
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-09, 23:16   #70
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Dżizas, kto pisał o rozczesywaniu włosów na sucho?
Niepewnie głoszę, że JA

Co ja jeszcze robię:
- Latem lodowate prysznice, zimą ciepłe. (Nie lubię naprzemiennych) Wyczytałam to kiedyś w książce M. Tombiaka. Chodzi o to, że temperatura wody ma być odwrotnie proporcionalna do temperatury powietrza na "świeżym" powietrzu.
- Na suche usta wazelina kosmetyczna. Ale do kąk odradzam, mogę za to polecić mleczko Avene 50+ - cudownie nawilża.
- Masaż skóry kostkami lodu/ mrożoną zieloną herbatą
- Rumianek na odchudzanie
- Mięta zawsze i na wszystko (dla mnie to najwspanialszy dar niebios)
- Malowanie paznokci - poprawia humor jak nic innego
- Zdrapywanie lakieru z paznokci zamiast wyciskania syfków (U mnie skutkuje i pozwale przetrwać okresy oczyszczania się mojej skóry)
- Łykanie witamin, tranu i bratka w tabletkach.

Chyba już wszystko
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 00:02   #71
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Chyba któras z Was pisała już o nakładaniu odżywki do włosów na jakis czas przed myciem. Potwierdzam, działa fantastycznie Włosy są mięciutkie i gładkie. Mi najlepszy połysk an włosach daje tez odzywka jedwab w płynie z Gliss kura(tak to sie pisze??). Uwielbiam robić takie różne cuda z włosami, bo potem są takie mieciutkie

Własnie dzisiaj spłukiwałam sobie włosy przez jakieś 3 minuty lodowatą wodą. Brrrr musiałam stać z głową na dół, bo nie mogłam znieść tych kapiacych lodowatych strumyczków wody Aż mi się słabo zrobiło, ale po wyjsciu spod prysznica tak przyjemnie, od razu miałam inne włosy niż normalnie po goracej wodzie. Tez kiedys tak płuka lam, ale przez 10 sekund. Teraz mam zamiar to praktykowac skoro takie efekty

Aaa i zapomiałam o moim debeściarskim, super nawilżajacym kremie do rak Ziaja Kozie Mleko, uwielbiam!
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-10, 09:12   #72
podziomka
Zadomowienie
 
Avatar podziomka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 1 338
GG do podziomka
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

To ja jeszcze dodam codzienne masaze nog gabka (mam taka 2 strona anty-celluitis)pod prysznicem jakies 10 min jak mam czas.Ostatnio dodaje tez juvit-c do balsamu czy olejku jak smaruje nogi , i szczerze nozku mam super nawilzone i gladkie .Nie wie czy to nie zasluga balsamu , ale bede praktykowac nadal ,ze wzgledu na naczynka.
Czesto na noc nakladam na glowe olejek rycynowy na to chustka i spac.
Raz w tyg mocze paznokcie w cieplej oliwie z olejkiem rycynowym.
Na dobry humor robie sobie kapiel z dodatkiem olejku pomaranczowego.
podziomka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 10:03   #73
Calypso*
Raczkowanie
 
Avatar Calypso*
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 219
GG do Calypso*
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Mój patent na nawilżone ciało:
nie wycieram się ręcznikiem po wyjściu z wanny - na zupełnie mokrą skórę nakładam oliwkę dla dzieci a na nią balsam - zawijam się w ręcznik i chodzę tak umazana aż nawilżacze się wchłoną Działa bez zarzuctu!

Poza tym:
1. Mieszanką sporządzoną z kremu Scholla z łoju z jelenia i witaminy E w kroplach (trzymam ją w lodówce!) smaruję stopy - zakładam bawełniane stopki, udało mi się kupić coś takiego u kosmetyczki, rewelacja
2. Na ręce Linomag i witamina E + rękawiczki

3. Często zasypiam z maseczką nawilżającą na twarzy,
4. Wypijam 2 butelki wody i około litra zielonej herbaty dziennie,
5. Unikam cukru,
6. Często noszę spódnice rzeczy kobiece, zwiewne, lekkie buty, pończochy kolczyki, koraliki itp gażdzety poprawiające nastrój
7. Ooooooooo - ważna rzecz, do której kiedyś nie przywiązywałam wagi - bieliznę zawsze kupuję w komplecie. Kiedyś często zdarzało mi się kupić tylko biustonosz, na dół szkoda mi było pieniędzy. Błąd
8. Uśmiecham się jak najczęściej
9. Nie oszczędzam rzeczy na lepsze okazje - po mleko idę pachnąc ulubionymi perfumami, podobnie jest z ubraniami
Calypso* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 13:06   #74
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Smile Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Moje patenty na bycie NAJ:
- często się śmieję, a uśmiecham sięprawie non-stop, nie boję się zmarszczek mimicznych od śmiania, ponieważ one dodają mi tylko uroku, TŻ powtarza mi, że dla Niego jestem Miss Uśmiechu ,
- tak jak Mona Lisa chodzę z podniesioną głową i patrzę ludziom w oczy,
- piję dużo wody mineralnej niegazowanej, poza tym staram się zdrowo odżywiać: zawyczaj ciemne pieczywo (od czasu do czasu jasne), jem dużo warzyw i owoców (zwłaszcza jabłek), nie piję nic słodzonego, unikam nadmiaru cukru i tłuszczu, piję dużo chudego mleka, raz na kilka dni jem 1 kostkę gorzkiej czekolady, poza tym unikam słodyczy i ciat (wyjatek robię na urodzinach swoich lub Przyjaciół, jednak wtedy nie objadam się słodkościami tylko wybiram sobie 2-3 przysmaki i rozkoszuję się nimi), jem też dużo jogurtów,
- codziennie jedna z tych czynności: tańczę sama lub z TŻ-em, ćwiczę, biegam z Przyjaciółką, gram w siatkówkę z Pryzjaciółmi,
- noszę spodnie które optycznie wydłużają moje nogi,
- dbam o dłonie, krem do rąk mam zawsze przy sobie, wszka dłonie to wizytówka kobiety,
- stopy smatuję maścia z witaminą A, potem zakładam skarpetki - rano są mięciutkie,
- często nawilżam usta,
- włosy myję delikatnym szamponem, potem spryskuję odżywką bez spłukiwania, szampon spłukuję letnią wodą, ale postaram sie przekonać do zimnej,
- codziennie rano stosuję filtry, a potem matowię je "domowym puderkiem brązujacym" skrobia+cynamon - mojej twarzy abrdoz to służy,
- na noc: retinal, BHA lub nawilżacz w zależności od dnia,
- chodzę i siedzę wyprostowana,
- staram się nie przejmowac drobiazgami, dzięki czemu rzadko się stresuję,
- czytam Wizaż i wciąż szukam kolejnych patentów,
- ja również jak Sandija dobrze czuję się ze swoją kobiecością

EDIT:
- stosuję Antidral od jakiegoś czasu i zapomniałam co to mokra bluzeczka pod pachami
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"

Edytowane przez Alchemiczka :D
Czas edycji: 2006-05-10 o 20:42 Powód: dopisek
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 17:23   #75
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Dziewczyny, a może wlasnie opiszemy sobie stricte sposoby dbania o włosy? Pare sposobow juz wypłyneło i jak widac służą nam Na fryzjerkim tylko wax i olejek rycynowy, a to zdecydowanie za mało, przynajmniej dla moich włosów. Zreszta włosy, podobnie jak skora, z wiekiem staja sie coraz ciensze i to co sie sprawdzalo jeszcze kilka lat temu, teraz jest juz troszeczke za slabe. A mi sie marzą TAKIE piekne, puszyste i blyszczace ... A o wpadke w zakupach jak widac tez nie trudno, nawet kupujac tzw. profesjonalne odzywki i szampony w zakladach fryzjerskich.
Więc co stosujecie?
Mnie najlepiej służy ten http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=5395
Ale ta cena Do tego odzywka, styling - to troche duzo wychodzi i chociaz wcale u mnie tak krucho z pieniedzmi nie jest, to i tak nie wyobrazam sobie wydawac okolo 250 zł i wiecej miesiecznie na sama pielegnacje wlosów. Zdecydowanie wole te pieniadze przeznaczac na co innego A moze jednak trzeba sie snobowac zeby miec efekty?
A moze znacie fajne firmy, ktore maja dobre kosmetyki za sensowne pieniadze? A tyle jest teraz tego na rynku, ze sprawdzenie wszystkiego samemu, chyba nie jest mozliwe.
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 22:52   #76
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja z tańszych specyfików do włosków lubię szampony Ziai, zwłaszcza ten z olejkiem rycynowym - ładnie pachnie, miło się pieni, nie wysusza włosów ani skóry głowy nie podrażnia, a włoski po nim są takie anielskie: lekkie, puszczyste, b. kobiece - jak go mam na stanie, to zawsze myję nim głowę, kiedy planuję mieć loki czy fale, wtedy się sprawdza
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-10, 23:15   #77
kochanie
Wtajemniczenie
 
Avatar kochanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 282
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja mam bzika na punkcie wyglądu włosów Uwielbiam jak się błyszczą
Lubię szampon Fitomedu dla włosów suchych. A odżywka... najlepsze, moim zdaniem, to ta ze złotej serii Pantene Pro-V. I jeszcze jedwab Bio Farouk - super nabłyszcza, o pielęgnacji nie umiem nic powiedzieć, bo nie jestem pewna
kochanie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 11:14   #78
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ja z tańszych specyfików do włosków lubię szampony Ziai, zwłaszcza ten z olejkiem rycynowym - ładnie pachnie, miło się pieni, nie wysusza włosów ani skóry głowy nie podrażnia, a włoski po nim są takie anielskie: lekkie, puszczyste, b. kobiece - jak go mam na stanie, to zawsze myję nim głowę, kiedy planuję mieć loki czy fale, wtedy się sprawdza
Do tej pory z Ziaji miałam tylko szampon z proteinami ryżowymi i średnio mi służył, ale skoro tak zachwalasz ten z olejkem rycynowym to chyba wypróbuję. Tylko mam pytanie: czy ten olejek rycynowy jest na początku składu, w środku czy na końcu?

Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 11:33   #79
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Ja z tańszych specyfików do włosków lubię szampony Ziai, zwłaszcza ten z olejkiem rycynowym - ładnie pachnie, miło się pieni, nie wysusza włosów ani skóry głowy nie podrażnia, a włoski po nim są takie anielskie: lekkie, puszczyste, b. kobiece - jak go mam na stanie, to zawsze myję nim głowę, kiedy planuję mieć loki czy fale, wtedy się sprawdza
a u mnie po nim klapa i swędząca skóra. nie, nie
w ogóle Ziaja mi nie słuzy, a szkoda.
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-11, 11:48   #80
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez moniga
a u mnie po nim klapa i swędząca skóra. nie, nie
w ogóle Ziaja mi nie słuzy, a szkoda.
Miałam to samo po szamponie Ziaji z proteinami ryżowymi, też mnie głowa potwornie świędziała Z tym, ze ja tak mam po większości szamponów, jednak po tym z Ziaji to jeszcze jakby bardziej świędziała I teraz mam dylemat, czy próbować ten z olejkiem rycynowym, czy też dalej szukać szamponu idealnego, po którym skóra głowy nie będzie świędzieć. Aktualnie wykańczam Nivea Baby szampon nadajacy połysk i jest taki sobie.
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 12:26   #81
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

to może coś bez SLSów? np. półlotrowa butla z rossmanowskiej serii dla dzieci Babydream żel do ciała i włosów? lub sam szampon? mi ostatnio ograniczenie slsów w szamponie wyszło na dobre, bo po myciu miałam na czubku głowy jakby hmm.. tłuste włosy jak się patrzyło, choć w dotyku były jak najbardziej czyste
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 21:02   #82
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Ja jeszcze zapomniałam dodać, że po umyciu twarzy wycieram ją zawsze ręcznikami papierowymi. Kiedyś wycierałam buzię normalnym ręcznikiem, ale odkąd używam ręczników papierowych jest o niebo lepiej. Mniej niespodzianek
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 21:53   #83
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
Ja jeszcze zapomniałam dodać, że po umyciu twarzy wycieram ją zawsze ręcznikami papierowymi. Kiedyś wycierałam buzię normalnym ręcznikiem, ale odkąd używam ręczników papierowych jest o niebo lepiej. Mniej niespodzianek
Robię tak samo, tyle, ze chusteczką
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 22:20   #84
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

In_ThE_ShAdOwS ładne zdjęcie w Avantarku
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 22:53   #85
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
In_ThE_ShAdOwS ładne zdjęcie w Avantarku
Dzięki
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 22:58   #86
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
In_ThE_ShAdOwS ładne zdjęcie w Avantarku
Popieram, Kotek bardzo mi się podobał, ale to Dzidzi jeszcze bardziej Szadi masz gust
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-11, 23:43   #87
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Shad a ja przyznam, ze wolałam kociaka - ta zielona łączka, sam raz na wiosnę, tak opymistycznie było
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 07:43   #88
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Sandija
Shad a ja przyznam, ze wolałam kociaka - ta zielona łączka, sam raz na wiosnę, tak opymistycznie było
Ja też trochę wolałam kociaka, bo tego dzieciaka to ja widzę codziennie 24 godz. na dobę No, ale parę osób ma już tego avatara, a ja wole być, tak to nazwę "niepowtarzalna"
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 13:15   #89
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Miałam to samo po szamponie Ziaji z proteinami ryżowymi, też mnie głowa potwornie świędziała Z tym, ze ja tak mam po większości szamponów, jednak po tym z Ziaji to jeszcze jakby bardziej świędziała I teraz mam dylemat, czy próbować ten z olejkiem rycynowym, czy też dalej szukać szamponu idealnego, po którym skóra głowy nie będzie świędzieć. Aktualnie wykańczam Nivea Baby szampon nadajacy połysk i jest taki sobie.
MA ten sam problem z szamponami. Nie mam przetłuszczających się włosów, ale ciągle coś mnie uczula. A to dostanę łupieżu, a to mam zaczerwieniona skórę głowy, a to mnie swędzi, albo robią mi się takie małe ranki Myślałąm, ze to kwestia SLSów, ale nie dokońca. Tzn. sa szampony bez SLSów, które i tak mnie podrażniają, np wspomniany przez ALchemiczkę nivea baby [wszystkie z tej serii], szapony johnson's baby - massakrrra
Ostatnio zuzywam drugą butle szamponu z chnininą Klorane na zmianę z szamponem z mango, tez korane. Mają slsy w składzie, ale nic mi się po nich niedobrego nie dzieje, a to już sukces.


Shadi
, fajny avatarek przynajmniej nikt Cie nie zdubluje tym razem!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-05-12, 15:33   #90
moniga
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 538
Dot.: Patenty na bycie NAJ :)

O, na pewno nie zdubluje, chociaż podobno każdy ma swojego sobowtóra Wiec Szadi pilnuj się

A co do SLS-ów w szamponach. Akurat jeśli chodzi o włosy, to ja też raczej nawet wole te z niz bez L_V - a jak ta Klorane wpływa kondycyjnie na włosy? Słyszałam juz tak rozbiezne opinie na ich temat, że bałam się zainwestować. A może któraś z Was dziewczynki używała czegoś z np. Biodermy, Dory, Dolivy, Phyto? Ta Dora zwłaszcza taka zachecająca. Estetyczne opakowanka, szeroki wybór, cena też nie powala na kolana, tylko ciekawe jak jakościowo ...
moniga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:19.