Samoopalacze i kosmetyki br±zuj±ce - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz siê biochemi± kosmetyczn±? Chcesz poznaæ dzia³anie poszczególnych sk³adników zawartych w kosmetykach oraz ich wp³yw na zdrowie. Do³±cz do nas.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2006-05-23, 22:20   #181
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja zrobi³am chwile przerwy od Ewelinki i od niedzieli maziam siê Kolastyn±.
Jestem w g³ebokim szoku - moje aminokwasy go pokocha³y, pachnie na mnie najczystszym kokoskiem bez domieszki DHA
No a nat³uszcza/nawil¿a jak szalone i w dodatku szybko siê wch³ania (raport Te¿eta, obiekt obserwacji: ja)
Po pierwszym u¿yciu zero efektu, nastêpnego dnia jak siê pomazia³am - ju¿ lepiej, teraz, po kilku u¿yciach jestem delikatnie opalona, podoba mi siê
Nie opala tak szybko jak Ewelinka, nie pomarañczujê jak Sopot,jest delikatny, akurat na opalanie siê na szybcika, jak nie mam czasu na dok³adne smarowanie i czekanie po³ godziny na wch³oniêcie.
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 07:20   #182
kamaO
Wtajemniczenie
 
Avatar kamaO
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomo¶ci: 2 157
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ja kupi³am Dove do ciemnej karnacji. Po pierwszym smarowaniu jestem zadowolona. Skóra wyra¼nie ciemniejsza, ale nie tandetnie Bêdê stosowaæ na zmianê z Garnierem, którego uwielbiam po prostu
__________________
Psy maj± w³a¶cicieli - koty maj± s³u¿±cych
kamaO jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 08:25   #183
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 4 588
Dot.: Opalamy siê!!!!

swietny w±tek!!!!!!!!!!!!!

po przejrzeniu ca³ego dzis kupujê garniera i za pare dni opiszê wam wra¿enia

Do twarzy u¿ywam samoopalacza EVELINE i jest ¶wietny -pachnie jabuszkiem zamioast DHA
__________________
Szczê¶cia nie mo¿na kupiæ, ale...mo¿na je sobie urodziæ



evitka21 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 10:36   #184
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomo¶ci: 6 456
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Contax
Mnie niestety w balsamach br±zuj±cych i samoopalaczach uczula DHA.
Rozumiem. Ja nie wiem czy mnie uczulaj± samoopalacze, bo posmarowa³am nogi samoopalaczem tym sprayem Nivea, i mam straszn± wysypkê na nogach (tj, pokrzywkê) i nie wiem, czy to od samoopalacza czy po prostu od czego¶ innego, bo teraz mam straszn± alergiê codziennie i ¿adne tabletki mi nie pomagaj±. Dodam, ¿e na dekolcie, rêkach, buzi smarowa³am siê samopalaczem Avene i wysypki nie mam. No mo¿e ma³± na rêkach. Matko jak ja nie nawidze alergii!!!!! No nie da siê wytrzymaæ.
Wojtusia jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 14:19   #185
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomo¶ci: 8 320
Dot.: Opalamy siê!!!!

Moje pierwsze wrazenia po evelince (3 uzycia):
- gdy sie poce, kolor schodzi ze mna (kilka godzin po ostatniej aplikacji), a ze poce sie intensywnie (intensywnie cwicze ) to nie jest to zbyt piekne...
- jakos zbytnio mnie nie zabr±zowi³a- bynamniej nie widze zadnych efektow procz tych drobinek, ktore ladnie wygladaj±
- jest wydajny
- nie robi smug, ani innych zaciekow
- nie smierdzi jak ziaja
__________________
¯ycie to ci±g³e ryzyko.
Nati02 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 14:26   #186
Debora86
Raczkowanie
 
Avatar Debora86
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 65
Dot.: Opalamy siê!!!!

A ja zaopatrzyma³ siê w samoopalacz LRP i balsam garniera.Wczoraj posmarowa³am la rochem buzie i szyje i jestem bardzo zaskoczona bo to pierwszy samoopalacz które da³ tak intensywn± samoopalenizne Kolor taki brzoskwiniowy(nawet fajny,³adniejszy od innych samooplaczy ale szkoda ze nie wpada bardziej w br±z).jestem w ciapkach ale jestem sama sobie winna bo nie zrobi³am wczesniej peelingu ( a naskórek mi sie przeciez z³uszcza przy izotrexie). Zapach fajny. Jestem zadowolona,wart jest swojej ceny.Mama spojarza³a przed chwilk± na mnie i powiedzia³a ze wreszcie sie troche opali³am Dzisiaj bede próbowaæ garniera na cia³ko.juz sie nie moge doczekac.Troche smiesznie wygl±dam z opalon± buzi± i jasnymi ramionami ;p
Debora86 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 15:04   #187
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Opalamy siê!!!!

hmmm ja juz sama nie wiem ktory kupicchce miec ciemny kolorek skory,jakbym wroci³a z wakacji ,ktory najmocniej brazowi??J&J,Dave czy evelinka??aha a co z twarz±, mam cere t³ust±,z bliznami po tradziku i przebarwieniami,stosuje skinoren i chcialam sie zapytac czy warto kupowac sobie jakis samoopalaczyk do twarzy czy nie ma sensu,bo skinoren chyba wybiela prawda,a jak tak to jaki,zeby nie zatyka³ porow??
marta_v jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 15:44   #188
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomo¶ci: 1 276
Dot.: Opalamy siê!!!!

Kusicielki jedne! Zakupi³am dzi¶ dzieki Wam Eveline SPA Bêdê go dzi¶ testowaæ.

Na razie jestem opalona Sopotem Ziaji (tym w starym opakowaniu), opalenizna jest taka brazowo-pomarañczowa, ale wygl±dam w niej ca³kiem ³adnie. Opalone mam nogi oraz ramiona i d³onie (wierzch, spód mam naturalnie pomarañczowy od betakarotenu zawartego w Klarinie). Dekold i szyja jest mleczna i nie zamierzam (póki co) br±zowiæ tych okolic, poniewa¿ jak na razie moja czê¶ciowa opalenizna wygl±da naturalnie.

Za Eveline da³am 11,35 z³ (w innym sklepie pani mia³a za 12,60 z³). Dzi¶ wielkie testowanie
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 16:05   #189
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Opalamy siê!!!!

ja sie wczoraj wysmarowa³am Lirene br±zuj±co ujêdrniaj±cym i powiem ze widaæ opalenizne

fakt ¿e smrodek jest i brudzi ale i tak go lubie

tylko po nim widze opalenizne ju¿ po jednej aplikacji
Dolly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 16:17   #190
agabil1
nabija na KOPIÊ kopistów.
okrutnica jaka¶...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Opalamy siê!!!!

testujê nowego Garniera od kilku dni ale chyba podarujê go te¶ciowej-uczuli³ mnie
Chyba pozostanê przy sprawdzonym J&J choæ nie ukrywam ¿e kusi mnie niezmiernie nowy Dove
__________________
nie pozwalam kopiowaæ i rozpowszechniaæ zdjêæ



agabil1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 17:04   #191
malgomalgo
Raczkowanie
 
Avatar malgomalgo
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomo¶ci: 32
Dot.: Opalamy siê!!!!

witam wszystkie samoopalajace siê!

ja takze tego lata stawiam na filtry i br±zowienie sie samoopalaczami, bo jednak ciezko latem zrezygnowac z pieknie opalonego ciala...
moim dotychczasowym faworytem wsrod samoopalaczy jest Nivea Sun Touche, na moim ciele daje w miare ³±dny kolor i trudno mi sie nim nierowno wysmarowac, wiec jesli o to chodzi jest naprawde super!
jednak z powodu zapachu hm... powiedzmy typowego, szukam dalej

Musze przyznac ze narobi³y¶cie mi ochoty na ten Dove i na Evelline, co do tego drugiego to potwierdzam plotke- jest aktualnie w netto
malgomalgo jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-24, 18:56   #192
marta_v
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomo¶ci: 266
Dot.: Opalamy siê!!!!

odpowie ktos na moje pytanko
marta_v jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 19:09   #193
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 4 111
GG do vretka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Pomy¶leæ, ¿e trafi³am na ten w±tek dopiero dzisiaj. A sta³o siê tak dlatego, ¿e po przeczytaniu tytu³u, stwierdzi³am ¿e baby powariowa³y Niby takie filtro- i kwasomaniaczki, a s³oneczka im siê zachciewa

Moj± przygodê z samoopalaczami i kremami br±zuj±cymi w³a¶ciwie dopiero zaczynam. Po tym, jak kilka lat temu wysmarowa³am siê Sopotem Ziaji i mój kolega z ³awki stwierdzi³, ¿e co¶ strasznie ¶mierdzi, a potem doszed³ do wniosku, ¿e to ja (nie wiem komu by³o bardziej g³upio, mnie czy jemu ) postanowi³am pok³óciæ siê ze wszelkimi tego rodzaju kosmetykami. Szczerze mówi±c nie mia³am pojêcia, ¿e w³a¶nie tak dzia³a DHA. Niby czu³am, ¿e po¶ciel "dziwnie pachnie", jednak b³yskotliwo¶ci± siê nie wykaza³am i nie dosz³am do tego, co mnie tak zasmradza

Jaki¶ czas temu postanowi³am przeprosiæ siê z br±zerami i zainwestowa³am w Golden Skin FlosLeku. Nie zachwyci³ mnie jednak. Wprawdzie smrodek samoopalaczowy nie jest tak intensywny jak w Sopocie, jednak wed³ug mnie jest wyczuwalny. Kolor podoba mi siê. Porobi³am sobie trochê smug (biorê jednak winê na siebie, jako ¿e pocz±tkuj±ca jestem ), jednak idzie mi coraz lepiej

W poniedzia³ek kupi³am J&J i póki co jestem zadowolona. Nie wyczuwam DHA, jednak nie wiem czy nie jest to spowodowane nieco zatkanym nosem. Pou¿ywam go trochê i za jaki¶ czas zdam bardziej wyczerpuj±c± relacjê. Nie wiem tylko czy bêdzie potrzebna, s±dz±c po popularno¶ci tego kosmetyku
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 19:27   #194
Dolly
Zakorzenienie
 
Avatar Dolly
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 3 721
GG do Dolly
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Wojtusia
A co on takiego ma w sk³adzie, ¿e masz uczulenie? Bo ja to straszna alergiczka jestem i wolê siê o wszystko wypytaæ
uczulenie mam na t± firme od urodzenia niestety... a na co to nie mam pojêcia


Cytat:
Napisane przez agabil1
testujê nowego Garniera od kilku dni ale chyba podarujê go te¶ciowej-uczuli³ mnie
Agu¶, a poza tym ze Ciebie uczuli³ to fajny jest? jak kolorek i zapaszek?
Dolly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 19:42   #195
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomo¶ci: 1 276
Dot.: Opalamy siê!!!!

Dziewczyny chcia³am Was ostrzec. By³am dzi¶ w drogerii i obejrza³am wszystkie kosmetyki z Ziaji, które maj± na celu sztucznie opaliæ cia³ko.

W ka¿dym kosmetyku wystêpuje Polyacrylamide. Zarówno w obu kremach br±zuj±cych do twarzy ("relaksuj±cy" i ten drugi "przeciw zmarszczkom"), obu balsamach br±zujacych do cia³a("relaksuj±cy" i ten drugi "ujêdrniaj±cy"), jak i w samoopalaczu do twarzy.

Sama aktualnie stosujê balsam brazuj±cy Ziaji z serii Sopot, z tym, ¿e on jest w starym opakowaniu, jeszcze zanim Ziaja "ulepszy³a" swoje produkty. W moim balsamie Ziaji, nie ma Polyacrylamidu, jednak w tych "ulepszonych" ju¿ jest.

Kolejny przyk³ad jak to "ulepszanie" przez firmy kosmetyczne swoich produktów sprawia, ze preparat jest gorszy ni¿ by³
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 19:57   #196
vretka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: £ód¼
Wiadomo¶ci: 4 111
GG do vretka
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Dziewczyny chcia³am Was ostrzec. By³am dzi¶ w drogerii i obejrza³am wszystkie kosmetyki z Ziaji, które maj± na celu sztucznie opaliæ cia³ko.

W ka¿dym kosmetyku wystêpuje Polyacrylamide. Zarówno w obu kremach br±zuj±cych do twarzy ("relaksuj±cy" i ten drugi "przeciw zmarszczkom"), obu balsamach br±zujacych do cia³a("relaksuj±cy" i ten drugi "ujêdrniaj±cy"), jak i w samoopalaczu do twarzy.

Sama aktualnie stosujê balsam brazuj±cy Ziaji z serii Sopot, z tym, ¿e on jest w starym opakowaniu, jeszcze zanim Ziaja "ulepszy³a" swoje produkty. W moim balsamie Ziaji, nie ma Polyacrylamidu, jednak w tych "ulepszonych" ju¿ jest.

Kolejny przyk³ad jak to "ulepszanie" przez firmy kosmetyczne swoich produktów sprawia, ze preparat jest gorszy ni¿ by³
Mam nadziejê, ¿e mój brak wiedzy nie zostanie uznany za ignorancjê i zapytam Co to jest Polyacrylamidu, z czym to siê je i dlaczego wzbudza takie emocje?
__________________
R 08.2013, K 09.2016
vretka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 21:05   #197
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Kusicielki jedne! Zakupi³am dzi¶ dzieki Wam Eveline SPA Bêdê go dzi¶ testowaæ.
Alchemu¶, ja te¿ w³a¶nie dzisiaj zakupi³am Evelinkê
mckabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-24, 21:21   #198
Erato
Wtajemniczenie
 
Avatar Erato
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomo¶ci: 2 343
Dot.: Opalamy siê!!!!

vretka, polyacrylamid to sk³adnik kosmetyków "podejrzewany" oo rakotwórczo¶æ. Nie ma ¿adnych w³a¶ciwo¶ci pielêgnacyjnych, dodaje siê go tylko ¿eby "sterowaæ" konsystencj± kremu. ogólnie rzecz bior±c chemiczne paskudztwo ktore w kremie do niczego nie jest potrzebne, a d³ugotrwale u¿ywane mo¿e zaszkodziæ skórze Niestety wiele firm wci±¿ pakuje go do swoich kremów, np. bardzo czêsto Eris, ale jest te¿ w nowej serii Miraculum do cery naczynkowej (dlatego nie kupi³am kremu). A ¿eby nie by³o, ¿e tylko polskie firmy tak grzesz±, to podam przyk³ad niemal kultowego kremu Ystheal Avene - pe³no tam dziwnych rzeczy, poliacrylamid, paraffinum liquidum, trójglicerydy. I to w wersji dla mieszanej cery
Erato jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-25, 08:06   #199
Iwonna
Raczkowanie
 
Avatar Iwonna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: Opalamy siê!!!!

Którym Eveline siê zachwycacie, kremem czy balsamem (jedno w pude³ku, drugie w tubie) Te¿ chcia³am kupiæ, ale nie wiem który, na KWC maj± podobne opinie. A czy kto¶ u¿ywa Dove dla jasnej skóry? Bo J&J do jasnej nie sprawdzi³ siê na mnie niestety.
Iwonna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2006-05-25, 08:10   #200
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 5 314
Dot.: Opalamy siê!!!!

Evelinka w pude³ku .
Kate30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-25, 08:15   #201
Iwonna
Raczkowanie
 
Avatar Iwonna
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomo¶ci: 100
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Kate30
Evelinka w pude³ku .
Dziêki A dlaczego w pude³ku, a nie w tubce?
Iwonna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-25, 08:34   #202
adzia2
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomo¶ci: 341
Dot.: Opalamy siê!!!!

W³a¶nie testujê samoopalacz w ¿elu Flosleku. Jak na razie wydaje siê naprawdê fajny, ³adnie pachnie, nie zrobi³y siê zacieki, kolor wyszed³ naturalny i co dziwne nie ¶mierdzi, a na mojej skórze wszystkie tego typu kosmetyki powoduj± taki nieprzyjemny smrodek, nawet krem Eveline, który poza tym zapachem bardzo mi siê podoba.
adzia2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-25, 13:27   #203
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomo¶ci: 1 276
Talking Dot.: Opalamy siê!!!!

Mia³am zamiar oszczêdzaæ... no w³a¶nie mia³am zamiar ale nie wysz³o

Wesz³am dzi¶ do Tesco, ¿eby zrobiæ zakupy wg karteczki i tak "niechc±cy" posz³am na stoisko z kosmetykami. Partrze i oczom nie moge uwierzyæ: J&J HS do skóry normal to dark skin w cenie 9,99 z³ Przypomnia³am sobie zaraz, ¿e wczoraj w jednej drogerii widzia³am go za 15,99 z³, za¶ w innym sklepie kosmetycznym za 13 z³. Nie no, takiej okazji nie mog³am przegapiæ i ... kupi³am.

Tylko kurcze teraz mam w domu a¿ 3 balsamy br±zuj±ce: 3/4 opakowania Sopotu ziaji, wczoraj napoczêta Evelinka SPA (krem w pude³ku) i J&J HS do skóry ciemnej. Z tej mnogo¶ci nie wiem teraz czego u¿ywaæ

Typowy chomik ze mnie Dziewczyny pocieszcie mnie, czy Wy te¿ macie po kilka balsamów, czy te¿ grzecznie zu¿ywacie jeden, a potem kupujecie drugi?
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-25, 13:33   #204
Opiumalfa
Zakorzenienie
 
Avatar Opiumalfa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: BE
Wiadomo¶ci: 10 381
Dot.: Opalamy siê!!!!

alchemiczko, kiedys by³am niesamowitym chomikiem,ale teraz wszystkiego pozby³am sie na targowisku bo mnei zacze³o to meczyc. no i teraz mam jeden samoopalacz clarins i jeden brazujacy- nivea( baaardzo sredni) ale chce go skonczyc i wtedy kupiê Dove nadmiar produktów mnie denerwuje dlatego wolê mieæ jeden, choc wiem ze to czasem trudne mam tak niestey z balsamami zwyk³ymi
ps:czy chusteczki LPR samoopalajace mozna kupiæ na sztuki, ile taka kosztuje?jest w aptekach czy kiepsko?
Opiumalfa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-25, 14:05   #205
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomo¶ci: 1 276
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Opiumalfa
alchemiczko, kiedys by³am niesamowitym chomikiem,ale teraz wszystkiego pozby³am sie na targowisku bo mnei zacze³o to meczyc. no i teraz mam jeden samoopalacz clarins i jeden brazujacy- nivea( baaardzo sredni) ale chce go skonczyc i wtedy kupiê Dove nadmiar produktów mnie denerwuje dlatego wolê mieæ jeden, choc wiem ze to czasem trudne mam tak niestey z balsamami zwyk³ymi
ps:czy chusteczki LPR samoopalajace mozna kupiæ na sztuki, ile taka kosztuje?jest w aptekach czy kiepsko?
Dziêki za radê, faktycznie jak mi co¶ nie bêdzie pasowaæ to wystawie na Targowisku

Zapomnia³am we wcze¶niejszym poscie opisaæ wrazenia z wczorajszej, pierwszej aplikacji Evelnki br±zujacej.

Plusy:
- ¶wietna konsystencja, ³atwo jest równomiernie rozsmarowaæ ten krem na ciele,
- piêknie pachnie na mnie przez ca³y czas, w ogóle nie czu³am samoopalaczowego smrodka,
- szybko siê wch³ania w cia³o i nie ubrudzi³ mi pi¿amki,
- nawil¿enie utrzymywa³o siê a¿ do rana, a poza tym, to dalej czujê, ze skóra jest g³adka ,
- bardzo przystêpna cena .

Minusów na razie nie widzê, je¶li za¶ chodzi o br±zowienie, to zauwa¿y³am, ¿e ta "ziajkowa pomarañczka" zblad³a ciutkê na korzy¶æ jasnego br±zu.

Dzi¶ wypróbujê HS J&J (a jak¿e, muszê go sprawdziæ ). I co¶ mi siê wydaje, ¿e bêdê stosowaæ na zmianê J&J z Evelink±, a Ziajke od czasu do czasu, by japowoli zu¿yæ i jednocze¶nie nie byæ pomarañczow±
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-25, 14:26   #206
Sandija
Go¶æ
 
Wiadomo¶ci: n/a
Dot.: Opalamy siê!!!!

Alchemiczko, chyba ka¿a z nas ma po kilka br±zowników, tak samo jak filtrów
U mnie aktualnie znajduje siê Ewelinka, Kolastynka i Biledenda
Kolastynk± maziam siê kilka dni i jestem piêknie opalona i nawil¿ona, jeszcze ¿adne br±zuj±cy balsamik mnie tak nie nawil¿a³, cudo
Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-25, 15:18   #207
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Opalamy siê!!!!

Alchemiczko, ja Evelinkê te¿ kupi³am za 9,9zl ale w netto
mckabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-25, 15:27   #208
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomo¶ci: 9 487
Dot.: Opalamy siê!!!!

Ale mi narobi³y¶cie ochoty na tego Eveline

Czy ma kto¶ porównanie kremu do twarzy HS i Garniera-skóra mu¶niêta s³oñcem?
HS mnie szczypie w twarz, a ja naczynkowiec, wiêc zaczynam siê obawiaæ
Czy Garnier te¿ podszczypuje, jaki jest w u¿yciu, jaka ró¿nica w odcieniu?
beoneself jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-25, 16:14   #209
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomo¶ci: 1 276
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez mckabi
Alchemiczko, ja Evelinkê te¿ kupi³am za 9,9zl ale w netto
Ja za Evelinkê zap³aci³am 11,35 z³, za¶ na J&J HS zap³aci³am 9,99 z³. A jakie s± Twoje wrazenia po pierwszej aplikacji?
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2006-05-25, 16:26   #210
mckabi
Zadomowienie
 
Avatar mckabi
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Pi³a
Wiadomo¶ci: 1 111
Dot.: Opalamy siê!!!!

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Ja za Evelinkê zap³aci³am 11,35 z³, za¶ na J&J HS zap³aci³am 9,99 z³. A jakie s± Twoje wrazenia po pierwszej aplikacji?
Jeszcze siê nie smarowa³am. W moim domu jest teraz tak zimno, ¿e od razu po prysznicu zak³adam szlafrok i biegnê do pokoju pod ko³derkê Chyba bym zamarz³a jakbym mia³a siê smarowaæ balsamem i to jeszcze d³ugo i dok³adnie, ¿eby nie powsta³y smugi....brrrrrr. Jak zrobi siê trochê cieplej to wypróbujê, na razie i tak nie ma jak pokazywaæ opalenizny No chyba ¿e T¯-towi A kupi³am, bo zosta³y tylko 3 s³oiczki i ba³am siê, ¿e wykupi±.
mckabi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:58.