nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-23, 17:59   #3211
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

o boze jakie brudneee butelkiiiii hehheh i cos nie bardzo widac te kolory tak patrzac na te zdjecieee.....hmmm
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:27   #3212
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
o boze jakie brudneee butelkiiiii hehheh i cos nie bardzo widac te kolory tak patrzac na te zdjecieee.....hmmm
mam tak samo z tymi buteleczkami hahaha
tak patrzę na te zdjęcia i sobie myślę że wystarczyłby mi kolorek warm golden m/t Mogłabyś mi napisać pod jaki kolor zalatuje bardziej. pod żółty czy pod różowy ?

no i jak oceniasz ten do mieszanej i do tłustej ? twoim zdaniem lepszy od tego do normalnej i suchej ?


ogólnie to RC n/s nie podpasował mi -.-
teraz czatuję na m/t .
i mam nadzieję że będzie lepiej.

Łah i bardzo przydały mi się te zdjęcia
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:31   #3213
kasiek04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3 miasto
Wiadomości: 174
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
jestem pewna ze nr 300 GOLDEN BEIGE do tlustej bedzie w sam raz.Ja go uzywam i jest to strzal w 10ke po Natural tan 330, warm golden 310, fresh beige 250 i 320 True beige..Postaram sie jutro dolaczyc swatche tych kolorow na reku w swietlle dziennym.nr 310 i 300 maja odcienie zolte natomiast 250 bardziej wpada w roz.pozdrawiam[COLOR="Silver"]
Kupiłam 240 Medium Beige do tłustej, bo nie było 300. Wydaje mi się, że ten 240 jakby wpada u mnie w róż. Być może to wina światła i tego, że jest wieczór lub pudru (Max Factor Creme Puff 41 Medium Beige). Teraz kupiłam transparentny sypki też z Max Factora. Zobaczymy co to będzie, powinien dojść w następnym tygodniu.
kasiek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 18:32   #3214
arbuzowaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 294
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kasiek04 Pokaż wiadomość
Kupiłam 240 Medium Beige do tłustej, bo nie było 300. Wydaje mi się, że ten 240 jakby wpada u mnie w róż. Być może to wina światła i tego, że jest wieczór lub pudru (Max Factor Creme Puff 41 Medium Beige). Teraz kupiłam transparentny sypki też z Max Factora. Zobaczymy co to będzie, powinien dojść w następnym tygodniu.

Medium Beige jak najbardziej wpada w róż. sama go mam. i wyglądam jak świnka peppa jak go nałoże.
__________________
Recydywistka z siniakami na sercu .



18.o4.2o1o - zdrowe odżywanie.

arbuzowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:09   #3215
kasiek04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3 miasto
Wiadomości: 174
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez arbuzowaaa Pokaż wiadomość
Medium Beige jak najbardziej wpada w róż. sama go mam. i wyglądam jak świnka peppa jak go nałoże.
No trudno
Więc poluję na 300, może ten podpasuje.
kasiek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:16   #3216
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez kasiek04 Pokaż wiadomość
No trudno
Więc poluję na 300, może ten podpasuje.
kasiek04 nie wiem czy dostaniesz 300 bo tu u mnie w UK tez go nie ma i zamawiam go na ebayu z USA tak samo jak kolor 310...obecnie uzywam 300...i sama sie dziwie jak moglam uzywac true beige ktory jest taki ciemny!!
hehe
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 19:23   #3217
kasiek04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3 miasto
Wiadomości: 174
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
kasiek04 nie wiem czy dostaniesz 300 bo tu u mnie w UK tez go nie ma i zamawiam go na ebayu z USA tak samo jak kolor 310...obecnie uzywam 300...i sama sie dziwie jak moglam uzywac true beige ktory jest taki ciemny!!
hehe
W sklepie faktycznie chyba go nie widziałam, ale już przyczaiłam się na allegro
kasiek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 20:23   #3218
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

arbuzowaaa a wiec do normalnej/tlustej jest lepszy gdy chcesz cos ukryc i jest na pewno ciezszy i bardziej hmm"kremowy" bardziej gesty..gdy masz nieskazitelna cere do n/s bedzie super...ale mniej kryje. ja uzywalam do n/s jak mialam super cere ale teraz przez zime uzywam wlasnie do tlustej...kolor 310 zdecydowanie zolty , zero rozu. 250 ma odcien rozowy.

A tak w ogole moje drogie czy nie macie takiego poczucia ze trudno dobrac odcien Colorstaya??maj a jakies takie dziwne te kolory....czy tylko ja tak mysle

---------- Dopisano o 21:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:23 ----------

MARINA jaki masz kolor skory?cere oczy i wlosy?

---------- Dopisano o 22:23 ---------- Poprzedni post napisano o 21:26 ----------

Cytat:
Napisane przez kasiek04 Pokaż wiadomość
Kupiłam 240 Medium Beige do tłustej, bo nie było 300. Wydaje mi się, że ten 240 jakby wpada u mnie w róż. Być może to wina światła i tego, że jest wieczór lub pudru (Max Factor Creme Puff 41 Medium Beige). Teraz kupiłam transparentny sypki też z Max Factora. Zobaczymy co to będzie, powinien dojść w następnym tygodniu.
Mozesz powiedziec cos wiecej o tym transparentnym sypkim z max factora? chce dobrac jakis sypki na strefe T .w sumie kupilam dzis Loreala True Match kolor Honey
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:43   #3219
kasiek04
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 3 miasto
Wiadomości: 174
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez mallflower Pokaż wiadomość
Mozesz powiedziec cos wiecej o tym transparentnym sypkim z max factora? chce dobrac jakis sypki na strefe T .w sumie kupilam dzis Loreala True Match kolor Honey
Oczywiście kiedy dojdzie i trochę go poeksploatuję na pewno się wypowiem
kasiek04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 20:46   #3220
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

jeszcze co znalazlam w necie - lepiej widac
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-23, 22:43   #3221
MARINA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 78
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

mallflowerku juz wyslalam Ci maila z moimi zdjeciami tylko sie nie smiej bo to takie przypadkowe zdjecia
MARINA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-23, 22:50   #3222
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez MARINA Pokaż wiadomość
mallflowerku juz wyslalam Ci maila z moimi zdjeciami tylko sie nie smiej bo to takie przypadkowe zdjecia
piekne fotki dont worry tak jak napisalam na privie ze 300 lub 310 ale przypomnialo mi sie ze podobal ci sie 250 hmm no tak tez jest ok ale troche wpada w roz, nie mocno , no i ja mam do n/s wiec nie bardzo a i co jeszcze te do tlustej sa zawsze troche jasniejsze od tych do normalnej/suchej. eh cos nie moge otworzyc twojej wiadomosci
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 17:03   #3223
mallflower
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 155
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

a wiec pierwszy dzien z Healthy Mixem Bourjois i jestem zadowolona....lekki podklad ,srednio kryje, oczywiscie nie tak jak Colorstay..mam go na sobie 10h i wciaz wyglada dobrze..daje taki zdrowy wyglad, skora jest rozswietlona, nie czuje sie go na twarzy .To czego potrzebowalam czyli odpoczynku od ciezkiego Colorstaya.
__________________
Antoine de Saint-Exupéry Mały Książę (XVII)
- Na pustyni jest się trochę samotnym.
- Równie samotnym jest się wśród ludzi.

Edytowane przez mallflower
Czas edycji: 2010-03-24 o 22:20
mallflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-24, 18:09   #3224
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

cieszę się, że sie podoba.

podstawowa zaleta tego podkladu to lekkosc i to ze maskuje zaczerwienienia a dla mnie to jest mega wazne
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 13:21   #3225
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Unhappy revlon colorstay 150 buff - ciemnieje !

Mam podkład revlon colorstay 150, który zaraz po nałożeniu ma odpowiedni kolor a po 5 min ciemnieje. Kiedyś miałam 110, który był za różowy. Co zrobić żeby 150 nie ciemniał mi na twarzy ? Czy uważacie jakbym dwa te kolory zmieszała to czy byłby odpowiedni dla mnie ? Obecnie nie mam 110 więc musiałabym kupić ale nie wiem czy warto. Pomóżcie
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 13:58   #3226
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: revlon colorstay 150 buff - ciemnieje !

Ciemnieje, ciemnieje.
Tez mam BUff - musialam kupic bo Ivory w Douglasie nie mieli a nie mialam czasu czekac na przesylke z All.

I tak samo, naloze Buff i po patru minutach ciemnieje. Heh.
Ale chyba 99% podkladow ciemnieje po nalozeniu
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 21:09   #3227
error87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 41
Dot.: revlon colorstay 150 buff - ciemnieje !

moim zdaniem odcień buff jest już sam w sobie ciemny. Zamówiłam go z allegro bo w moim mieście nie ma kosmetyków tej marki. Tragedia. Kilka tonów za ciemny. Chyba dalej musze kupować rimmela 100 ivory.
error87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 00:16   #3228
Immolation
Zakorzenienie
 
Avatar Immolation
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 754
GG do Immolation
Dot.: revlon colorstay 150 buff - ciemnieje !

To kup Ivory z Revlonu CS jest jasniutki
Immolation jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 13:28   #3229
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Revlon colorstay

monykaa - podałaś link do aukcji (b. korzystna nota bene ) w kolorze 02 Buff Chamois a w kolejnym poście podałaś skalę barw gdzie jest 150 Buff - więc jak mam teraz wziąć to pod uwagę ? Jaka jest różnica w tej numeracji ? Bo też chciałabym kupić w ciemno na allegro, ale mam problemy z wyborem odcienia.

Sprzedawca (link z allegro wyżej) ma też w ofercie odcienie 02 Buff .... ( = 02 Buff Chamois ?)
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/


Edytowane przez Nektarynka
Czas edycji: 2010-03-26 o 13:32
Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 14:09   #3230
masia93
Raczkowanie
 
Avatar masia93
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: revlon colorstay 150 buff - ciemnieje !

ale ivory jest dla mnie za różowy
masia93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 22:16   #3231
monykaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 73
Dot.: Revlon colorstay

powiem szczerze ze nie mam pojecia jaka jest roznica miedzy buff a buff chamois 02 buff to stara wersja tego podkladu a 150buff to kolor najnowszego podkladu, ktory jest mniej kryjacy - z tego co pisza dziwczyny to ten stary wycofano z produkcji wiec troche boje sie go zamawiac ... pisalam e-mail z prosba o przeslanie daty waznosci i do tej pory echoooo. powiem szczerze ze ja nie widze roznicy miedzy kolorem buff a wyzej od niego stand beige poszlam do drogerii i wzielam po probce z tych kolorow - sand beige jest nieco bardziej nasycony kolorem -ze tak powiem bardziej "opalony" -ale pomalowalam pol twarzy jednym pol twarzy drugim i w ogole nie widzialam roznicy a co ciekawsze nie uzylam zadnego pudru,rozu itp, chodzilam caly dzien tak i nikt nawet nie zwrocil mi uwagi

---------- Dopisano o 23:16 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

aha jeszcze jedno kolor jest naprawde blaaaadziuchny i konieczny bedzie bronzer zeby nadac skorze "smaczku" (zeby nie byla taka plaska) mimo to bede zamawiala sand beige a w czerwcu pewnie bede szykowala sie do zakupu ciemniejszego.

podklad autentycznie dlugo sie trzyma (w porownaniu do innych podkladow jakie mialam) -bronzer,roz,korektor zszedl juz po jakims czasie -a podklad nadal sie trzymal dajac takie lekko pudrowe wykonczenie
monykaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 07:47   #3232
STARLA77
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 338
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Dzieki dziewczyny za to forum!! Czy miala ktoras z Was revlon active 06 medium beige? Ja posiadam taka miniaturke i niestety jest za ciemny- tzn strasznie mi ciemnieje na twarzy. Co byście poleciły dla cery tlustej 180 czy 240??Zaznaczam że nie lubie podkladow wpadajacych w róz bo moja twarz jest troche wrazliwa i czasami sama sie cala różowi. Od zeszlego lata poprzestałam chodzic na solar max 2 razy w miesiacu ,twarz mi sie rozjasnila i z koloru 360 spadalm bo beżow jasnych i mam problem z dobraniem odpowiedznich odcieni jak i podkladow a uzylam juz chyba wszystkie mozliwe i chyba wroce do revlona.Bedę wdzięczna za odpowiedz- pomoc!

Edytowane przez STARLA77
Czas edycji: 2010-03-27 o 07:48
STARLA77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 08:47   #3233
aaaneczkaaa_1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 12
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez smileofangel Pokaż wiadomość
hehe nie wiem czy ma alko w skladzie ale pachnie nim tak jakos smiesznie pokahontas nie wiem jaki jest natural ale ten serio kryje bardzo dobrze

dodam do jego zalet ze to pierwyszy podklad dzieki ktoremu przytulajac sie do TZ nie martwie sie ze sie zetrze czy ze go pobrudze tapetą i naprawde calutki dzien bez interwencji pudru nie zapycha porow wcale a wcale gdzie np po moim eksperymencie z rozswietlajacym WIBO mialam plage na twarzy w miejscach gdzie nigdy pryszczy nie bylo
a duzo masz przebarwień i blizn na twarzy zeby ci je tak dobrze zakryl ?
aaaneczkaaa_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 10:51   #3234
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Revlon colorstay

monykaa - w moich drogeriach (w mieście zaledwie dwie) nie ma Revlon'u, więc liczę tylko na komentarze i informacje od Was-wizażanek Aktualny podkład zaczyna mi się pomału kończyć. Do tej pory używałam LOREALA TRUE MATCH W3 GOLDEN BEIGE - niezły, ale mam ochotę na zmianę . Boję się kupić w ciemno na allegro jeśli potem okaże się, że będzie za ciemny. Jestem brunetką o jasnej karnacji. Bladzioch wręcz. Dlatego jasny REVLON wpadający w beż + róż/brązer = byłoby idealnie

Powiadasz, że 150Buff byłby idealny ? Hmmm -jasny wpadający w beż ? Bez żadnej maski ? No to chyba zacznę przeglądać aukcje ...

Tutaj dziewczyny piszą, że Buff jest ciemny sam w sobie :/ https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416844
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/


Edytowane przez Nektarynka
Czas edycji: 2010-03-27 o 11:00
Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 13:37   #3235
monykaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 73
Dot.: Revlon colorstay

kurcze nie wiem co ci poradzic ... tez jestem brunetka, niebieskie oczy, jasna cera -zero solarium
a moze kup na allegro sa tzw probki -w takich malych tubkach po 5ml -za 4zl sand beige i za 5.5zl (razem z jakas baza) -tak przeliczajac to jakbys miala kupic 6 takich probek np po 4zl to uzyskasz pelnowymiarowy podklad ( 30ml) za 24zl + przesylka i wyjdzie ci jeszcze taniej niz mialabys kupic caly podklad (bo ok 35zl + przesylka) -minusem jest jedynie fakt ze masz go w malych tubkach...

no ale tak kupujac np po 1tubce -z koloru to mysle ze spokojnie starczy ci na tydzien albo dluzej testowania pani w douglasie nalala mi odrobine do malusienkiego pudeleczka - i 1kolor starczyl mi na 2dni

mam na dnie jeszcze troche sand beige to cykne ci zdjecia dla porownania
monykaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 14:56   #3236
monykaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 73
Dot.: Revlon colorstay

kurcze -niestety moj aparat przeklamuje troche kolory ;/ ale tak dla orientacji wklejam ja i troche przeklamane kolory

sluchaj jezeli masz odcien jak tutaj : http://www.allegro.pl/item968219359_...ige_sklep.html to buff bedzie idelany

wiesz co chyba tez wezme buff -bo sand beige minimalnie rozni sie od dekoldu -generalnie moglabym brazerem tez przejechac -no ale nie wiem czy to dobre wyjscie (brudne ubrania) a buff to tak idelnie sie zlewa -najwyzej jak bedzie wiecej slonecznych dni i troszke (samoistnie -bo nie lubie sie opalac) nabiore koloru to bede musiala zainwestowac w sand beige

a mozesz polecic jakis bronzer ktory utrzymuje sie na swoim miejscu pare godzin?? ja bede kupowala sobie teraz ten z golden rose http://www.goldenrose.pl/art-p_bty-r...brazujacy.html -niestety chwilowy brak kasy- ale oprocz tego chce kupic ziemie egipska -slyszlam mnostwo dobrych opinii ale ze kosztuje 150zl to bede musiala troszke dozbierac
monykaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 16:06   #3237
Nektarynka
Zadomowienie
 
Avatar Nektarynka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 1 447
Dot.: Revlon colorstay

Na drugim zdjęciu dwie próbki to sand beige ? Bo po prawej stronie jest coś jaśniejszego.
One w sumie i tak nie są takie jasne
Dziewczyny w wątku https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=300403&page=103 polecają Ivory dla bladzioszków.

Z gamy wynika, że najjaśniejszym kolorem z beżów jest 150buff, a z odcieni wpadających w róż to ivory.
Nie chcę odcieni różowych, więc zastanowię się nad buff, a jak będzie za ciemny to kupię jakiś tańszy jasny podkład i będę mieszać (tylko mam nadzieję, że nie będzie takiej potrzeby )
monykaa - ja nie pamiętam nazwy brązera, którego teraz używam, bo znajomej się rozbił i dała mi kilka kawałków. Wolę róże - ale też specjalnie nie zwracam uwagi na nazwę. W drogerii można za 8-10 zł kupić jakieś fajne i róże i pudry rozświetlające, np.: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...-policzkow.htm



Coś wymyślę ... Pzdr
__________________
To miłość nawraca nasze serca i daruje pokój ludzkości, która wydaje się czasem zagubiona i zdominowana przez siły zła, egoizmu i strachu
- Jan Paweł II

http://kropelka-wiary.pl/


Edytowane przez Nektarynka
Czas edycji: 2010-03-27 o 16:21
Nektarynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 17:45   #3238
kiiicik
Zakorzenienie
 
Avatar kiiicik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 4 530
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

Cytat:
Napisane przez aaaneczkaaa_1 Pokaż wiadomość
a duzo masz przebarwień i blizn na twarzy zeby ci je tak dobrze zakryl ?
Ja ostatnio nabylam revlona, kolorek 180 do cery tł/miesz. Przebarwienia na pewno pokryje, ze średnimi syfkami też sobie jakoś radzi. Wystarczy nalożyc go jeszcze raz w wybrane miejsca i wklepać, naprawdę krycie ma dobre, żaden mój poprzedni podkład nie miał tak skutecznego
Czasami jak nie mam dużo niespodzianek nakładam lżejszy podkład, a revlonem delikatnie musnę buźkę w niektorych miejscach i jest ok
kiiicik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 18:47   #3239
monykaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 73
Dot.: Revlon colorstay

masz porcelanowy kolor??? uwierz mi ze ivory jest baaaaardzo jasny -jasniejszy od tego co pokazlam w linku do twojego podkladu... buff to taki neutralny kolor jak dla mnie -jak go nalozylam to jakbym nic nie miala -tyle ze zakryl mi drobne przebarwienia
aha - i nie spodziewaj sie ze przy tak jasnym kolorze- mimo ze wszyscy tak wychwalaja -zakryje ci wszystkie niedoskonalosci na czerwone syfki i tak dodatkowo trzeba uzyc korektora

ten jasniejszy na 2zdjeciu to buff a drugi sand beige

hehe - mam swoj ulubiony podklad ktory tez dobrze kryje ale niestety nie ma kolorku dla mnie wiec tez zawsze go mieszalam

Edytowane przez monykaa
Czas edycji: 2010-03-28 o 17:23
monykaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 20:06   #3240
monykaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 73
Dot.: nowy podkład Revlon ColorStay z technologią Soft Flex

dostalam probke 180 i 150 - jak dla mnie oba sie nadaja -idealnie stapiaja sie z moja cera, 180 minimalnie ciemniejszy/cieplejszy (na mojej skorze) -przebarwienia kryje z syfkami gorzej ;p tak jak piszesz gdy wysmarowalam cala buzie i nadal byly widoczne syfki to wklepalam troche fluidu w te miejsca -wydawalo mi sie ze jest ok, ale chlopak zwrocil mi uwage ze mam placki na buzi :p powiem szczerze ze maluje sie przy oknie (zeby makijaz byl jak najbardziej naturalny) i nie widzialam tych "plackow" ale nie chodzilam z lusterkiem po calym domu wiec cos musi byc skoro facet sam z siebie zwrocil na to uwage ( teraz przed malowaniem daje na syfki zielony korektor, na to podklad i jak jest potrzeba to jeszcze jasny bezowy korektor) . z reszta dziewczyny pisaly juz kiedys ze ten podklad naklada sie szybko, bez poprawek.

kobitki piszecie ze 240 medium beige wpada w roz -to jaki kolejny bezowy kolorek jest zaraz za 180 sand beige??

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 20:53 ----------

kurde to ja juz sama nie kapuje -moze na waszej twarzy ten medium zrobil sie rozowy?? czytalam wczesniej wypowiedzi + ta gama kolorow ktora ostatnio dodalam -to wynika ze jednak wpada on w bez a nie w roz... przytocze wam 1 wypowiedz bo wiecej nie chce mi sie szukac

Cytat:
Napisane przez johimbina Pokaż wiadomość
Wypróbowałam dzisiaj Revlon 240 Medium Beige (do cery tłustej) na twarzy. Jest jednak jaśniejszy od Max Factora 106, bo MF jest różowawy (może lekko ziemisty?) a Revlon beżowy leciutko w stronę żółci. Jednak twarz w Revlonie wygląda na świeższą, bardziej promienną i zdrową, jakby młodszą czego nie da się powiedzieć o MF 106 właśnie przez jego odcień - "mniej zdrowy" . Mi na razie 240 odpowiada bo raz, ze i tak kładę na niego puder w kamieniu co zmienia ostateczny efekt a dwa - używam różowego różu - efekt to zdrowy delikatny rumieniec.
Dla bardziej "opalonego" efektu będę jednak musiała poszukać czegoś ciemniejszego (warm golden czy golden beige ale one chyba są już żółte) albo zmieszać z ciemniejszym ten, który mam.
Porównałam jeszcze ale na białej chusteczce, Revlon 320 do tego 240 i wygląda na to, że 240 jest rozjaśnieniem 320-tki, więcej różnic (różowy-żółty) nie ma. Jednak ja latem mimo opalenizny w tym 320 wyglądałam żółto i nienaturalnie. Pomogło zmieszanie ze 180-tką.
Pozdrawiam.

Edytowane przez monykaa
Czas edycji: 2010-03-27 o 19:58
monykaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-17 08:33:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.